Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) minek?:S válasza Smile8822 (#47999) üzenetére


minek?:S
őstag

Batyam meg anno 3GSrol tert at htc Desire-re, ugy az a zaszlos hajo volt akkoriban, es neki lassu volt, szaggatott a droid ios utan. jo, persze azota par verzio kijott, de nem egy ismerosom hasznal ios-t, akik keptelenek lennenek droidra szokni, valszeg enis igylennek ezzel, ha megtehetnem, hogy iphone-om legyen. nem reg fogtam egy iphone 4-et, ios 7-el, es Xperia U ICS utan kb szerelmes lettem az apple-be. persze ez a velemeny egyenenkent valtozik, csak ugye iosnek sokkal jobb az optimalizalasa pl :) ettol fuggetlenul egy s4el vigan ellennek szerintem, csak a touchwiz nekem nem tetszik.

Üdv.:M.

(#48002) quailstorm válasza minek?:S (#48001) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig az i4 iOS7 párosítás egy tragédia :DDD
Viszont ha már itt tartunk, Xperia Z1 compact vagy iPhone 5 csata nem kérdés, sokkal jobb az iP. Kamera, multitask, szoftverezettség, minőség. Z1 compactban nincs semmi különös amit még nem láttam. Jó oké kicsi, meg 720p. De ehhez drága.

Persze ez magánvélemény, engem nem köt a droidhoz szoftver meg szokás.

(#48003) xperiasigi válasza minek?:S (#48001) üzenetére


xperiasigi
őstag

fogj egy g2-t es egy 5s-t es rajosz h anyira nem is szar..

Iphone 6s

(#48004) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok!

Nagyon megtetszett az xperia zr. Honnan lenne érdemes venni, ahol rendes garit adnak? Az mit jelent hogy középkelet euban nem forgalmazzák? Ausztriában vagy németországban lehet kapni? Jobban járnék külföldrön megvenni, vagy inkább itthon egy viszonylag megbízhatóbb gsm boltból?
Másik nagy favorit a lenovo s750. Kettő közül melyiket választanátok? Z1 comapkt lenne a legjobb csak az drága, más vízálló meg nincs sajnos..

(#48005) xperiasigi válasza csmat (#48004) üzenetére


xperiasigi
őstag

a kulfoldi es a bolti gari is szivos..speed shop vip phone xxl gsm ezek amik itthon megbizhatok viszonylag inneen nem gaz a bolti gari..

Iphone 6s

(#48006) Smile8822 válasza minek?:S (#48001) üzenetére


Smile8822
senior tag

Értem
Hát nem tudom :)
1 próbát meg ér szerintem,már csak azért is mert ha nem jönne be akkor a Gyári független s4 et előbb eladom vagy cserélem mint az i5c -t Tmobile osan :)

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#48007) Blackmirror válasza Smile8822 (#48006) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Gyári gari is van az s4-en?

iPhone X@R, iPad Pro

(#48008) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok.
Galaxy S2-met váltanám le valami újabb telefonra. Maximum 60-70 ezer a keret rá. Milyet tudnátok ajánlani?
Samsung Idol S-ről mi a véleményetek?

(#48009) Smile8822 válasza Blackmirror (#48007) üzenetére


Smile8822
senior tag

Szerintem bolti Garis a samsung.
De itt az a lényeg hogy független és nem áll fent letiltás veszély.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#48010) kali válasza Smile8822 (#48009) üzenetére


kali
legenda

bolti garival semmilyen telefont sem vennék, csúcskategóriásat pláne!
saját felelősségre beleugorhatsz ugyan, de nem javasolt, egy esetleges probléma/meghibásodás esetén is sokat bukhatsz!
ja, és a bolti garisat eladni sem könnyű, legalábbis jó áron, hiába független, legtöbben a gyártói garisat keresik - akár a szolgáltatzósat is -, pláne a samsung prémium garija miatt.

[ Szerkesztve ]

(#48011) Smile8822 válasza kali (#48010) üzenetére


Smile8822
senior tag

Igen ?
Szerintem bolti garival lenne mert nem volt oda írva hogy gyártói Garis.
Szerinted odaadjam érte az i5c met ? Az T függő 2 hónapos.
Mert holnap tudnám cserélni.
De egy Mobilbolt csak nem ad el Rosz telefont.

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#48012) Blackmirror válasza Smile8822 (#48009) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem szeretnék "papagájkodni",egyetértek kalival.
Ha használt telefont vásárolnék akkor gyári garanciásat vennék,főleg ha samsung.A gyári garis készülék mindig többet ér mint egy sufnigaris az majdnem olyan mintha nem is lenne rajta garancia.(persze 1-2 boltról van itt jó vélemény,de sokan ráfáztak már ezzel).

Szerk.:"De egy Mobilbolt csak nem ad el Rosz telefont" na így ne gondolkodj.Akarata ellenére is, eladhat rossz telefont mert lehet gyári hibás.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#48013) Smile8822 válasza Blackmirror (#48012) üzenetére


Smile8822
senior tag

Értem .
Hmmm
Akkor nem tudom mit csináljak...

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#48014) kali válasza Smile8822 (#48011) üzenetére


kali
legenda

biztos, hogy nem cserélném el, még akkor sem, ha tényleg csak annyi a probléma, hogy gsm bolti garival adják, de amúgy új és nem babrált készülék.
órákat ülhetnék a noti előtt, ha elkezdeném linkelgetni - csak erről a fórumról - a negatív tapasztalatokat, hogy lepasszolták a bolti garival, miszerint ő okozta a hibát - pedig nem! -, ami miatt nem javítják gariban, gányolt, problémás előéletű...stb telefont adtak el gsm üzletben, szolgáltatós lett függetlenítve - persze nem legálisan -, nem volt azonos a készülék által szoftveresen kiírt, és az akkumulátor alatti matricán szereplő imei, letiltotta a szolgáltató a bolt által függetlennek eladott készüléket, a firmware frissítésekor visszazárt függővé a boltban függetlennek eladott készülék, és még lehetne sorolni...
nem mondom, hogy minden gsm üzlet ilyen, és azt sem, hogy minden vásárlás ilyen problémás, de résen kell lenni, és gsm bolti garanciával tényleg csak saját felelősségre vásárolni!

[ Szerkesztve ]

(#48015) Smile8822 válasza kali (#48014) üzenetére


Smile8822
senior tag

És akkor ha gyártói Garis és véletlen nincs kiírva ?
Mert gariról szó sincs akkor lehet van hozzá gyártói.
Az a baj hogy nem akarok befürödni az i5c vel mivel már állítólag nem is gyártják mert nem lett egy keresett db.
Főleg így hogy T-Mobile os.
Így meg aztán végképp semmi érdeklődés talán hetente egy az is nevetséges ajánlat aztán újan meg 180k.
Ezzel a dizájnal nem járt jól az Apple .
Maradtam volna a sima i5 nél :) csak az meg kopott mert feketébe vettem.

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#48016) Krisz79 válasza kali (#48014) üzenetére


Krisz79
őstag

erről mi a véleményed?
[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#48017) edem96 válasza Szajo (#48008) üzenetére


edem96
senior tag

Ebben az árkategóriában vagy az Alcatel Idol S vagy az LG Optimus F6-t javasolnám.... Az LG javára: infra (TV, ilyesmikhez), jobb akku, nagyobb belső tárhely.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#48018) kupomarci


kupomarci
újonc

Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Alcatel idol mini vagy Nokia lumia 620? Árban ugyanannyi a kettő.

(#48019) xperiasigi válasza Smile8822 (#48015) üzenetére


xperiasigi
őstag

meg gyartjak..az i5-t nem gyartjak mert amiatt neem fogyott az i5c..gyartoi garival nem furodhetsz be hisz a samunal korrektek tehat dha hibas is megcsinaljak hacsak nem beazas v utodes..

Iphone 6s

(#48020) xperiasigi válasza kupomarci (#48018) üzenetére


xperiasigi
őstag

attol fugg szamit e az op rendszer..talan az a hw wp alatt stabilabb de ez szemely fuggo dontes..wp teljesen mas.. nekem 620am volt mukodot faszan..amig be nem halt a ki/be kapcs gombom..-.- bar en akk mar 525-t vennek .1giga ram nem fell giga..az is ilyen 40korul van..

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#48021) kali válasza Smile8822 (#48015) üzenetére


kali
legenda

gyártói garival okés, legyen hozzá magyar nyelvű samsung jótállási jegy, persze megfelelően kitöltve, lepecsételve és aláírva.
igaz, nem olyan sikeres az 5c, mint a többi iphone típus, de attól még veszik valamennyire, gyártva/forgalmazva meg az i5 sincs már, mégis keresett termék, használtan is.
nekem még sosem okozott problémát a t-s (függő) telefonok eladása, a hűség sem volt akadály a vevő számára - bár nem is fogják letiltani egyik volt telefonomat sem, az biztos -, két hete adtam el a t-s s4-et, aránylag korrekt áron, igaz, teljesen kifogástalan állapotban volt.

Krisz79; nem rossz, ha valakinek bejön a csupasz android, bár nekem inkább csak a kijelzős akkumulátoros üzemideje kevés, minden más tulajdonságával kompromisszumos lennék.

(#48022) Szajo válasza edem96 (#48017) üzenetére


Szajo
őstag

Akkor Idol S, sokkal szebb telefon szerintem. Infra-t nem használom ki. A jobb akku valóban jól jönne, de mivel nem jön be külsőre ezért felejtős. Tárhely pedig bővíthető (vagy nem?)

(#48023) Krisz79 válasza Szajo (#48022) üzenetére


Krisz79
őstag

32Gb-ig bővithető.
Jó tel!

(#48021) kali
Kifejtenéd mit értesz a "csupasz androidon" ?
Igaz kicsit tartok tőle. Elég pin-pong ütő méret. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#48024) kupomarci válasza xperiasigi (#48020) üzenetére


kupomarci
újonc

Igen, az is egy opció volt, de sajnos nincs rajta előlapi kamera és vaku... így meg már felejtős.

(#48025) Smile8822 válasza kali (#48021) üzenetére


Smile8822
senior tag

Értem köszönöm szépen.
Akkor ha nem gyártói Garis akkor nem cserélem.
További jó fórumozást, és köszi még1*.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#48026) Szajo válasza Krisz79 (#48023) üzenetére


Szajo
őstag

Rendben akkor Idol S. Viszont sokfelől halottam, hogy pixelhibásak meg ilyen olyan hibásak a telefonok. Szerintetek kell féljek ettől? Vagy csak túl sok "peches" ember fordult meg az Idol topicban? (Mert azért ugye Samunál,LGnél,Iphonenál is vannak hibás készülékek amiket vissza visznek!)

(#48027) xperiasigi válasza kupomarci (#48024) üzenetére


xperiasigi
őstag

hat igen megertem azt is..viszont a 620 3,8" kijelzovel nekem eleg kaarcsu volt de izlesek es pofonok..

Iphone 6s

(#48028) Krisz79 válasza Szajo (#48026) üzenetére


Krisz79
őstag

Mindenképp garanciást vásárolj!
Én használtam és elégedett voltam Vele.
Olyanyira,hogy ios mellett kacsingatok az android felé.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#48029) csatakacsa


csatakacsa
tag

LG F6 független, gyári garancia. Valaki kérdezte nemrég, hol lehet kapni függetlenül. :B

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#48030) Szajo válasza Krisz79 (#48028) üzenetére


Szajo
őstag

Értem, T-Mobilenál kapható 1GB-s verzió? (RAM)

(#48031) kupomarci


kupomarci
újonc

Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Alcatel idol mini vagy Nokia lumia 620? Árban ugyanannyi a kettő.

(#48032) Szajo


Szajo
őstag

Galaxy S2 és az Alcatel Idol S processzora ugyan az? Valamint melyik a jobb GPU-ja a jobb? (Idolé van olyan jó mint az S3é?)

(#48033) minek?:S válasza quailstorm (#48002) üzenetére


minek?:S
őstag

Igen-igen, én is tudom:D haver meg 3GS-re tette fel :F

(#48003) xperiasigi

hát el is várom az LG-től, de eddig csak a HTC tudott teljesen laggmentes, gyors, kényelmes felületet.

(#48006) Smile8822

1 próbát mindenféleképp meg ér. :K

Üdv.:M.

(#48034) Monster992


Monster992
csendes tag

Csáó fórumlakók! Nagyon új vagyok itt (ez itt az első hsz-om), bocs, ha láma és hosszú vagyok.Következő komplex probléma előtt állok és Ti biztos tudtok javaslatokat adni.

Alapvetően telefonálok, azt viszont nagyon sokat. Mivel nincs okostelóm, nem tudom mire tudnám még használni, de már minden haverom, és sok ügyfelem is javasolta, hogy nem rossz az, barátkozzak csak. Nagyon sokat emailezek, de gépről, mert ha nem gép előtt ülök, akkor vagy kocsiban (80%ban vezetek is), vagy (távol az irodámtól) helyszínen kell lennem. Egyre többet vagyok külföldön is. Egy 17 colos laptop mindig velem van, de ezt értsétek szó szerint. Kezd nehéz lenni :), nem baj, ha kiváltom az esetek 20-30%-ban. Többen úgy sem lehet majd a (CAD alapú) software-k miatt.... VAGY????

Várhatóan az alábbi funkciók érdekelnek:
- óriás memória a telefonszámoknak, címeknek, email címeknek (jelenleg 1100 név) és ennek az adatmennyiségnek a mozgatása egy Nokia C5-ről.
- elképzelhető, hogy egy egy utazás alatt filmet (ezer tömörítés típussal) bambulásznék, vagy zenét (jellemzően FLAC és némi mp3) hallgatnék.
- naptár
- ébresztő
- referencia fotóim tárolása, mutogatás, ha szükséges (gondolkodom egy saját NAS-on és annak távoli használatán) esetleg saját oldalam gyors lehívásán és onnan fotók mutogatása
- email kliens (van egy céges mail címem, erről kéne megkapnom gyorsan a leveleket és jó lenne tudnom reagálgatni, ha akkut a baj.)
- elemlámpa (ez már többször segített ki a kollégáim telefonjairól)
- pdf, excell megnyitás, netán utóbbi minimális szerkesztése
- nem tudom külső tárhelyeket mennyire tudnak kezelni. (Utazásaim során vannak külön filmes és zenés vinyóim, pen drive-ok.)
- nyilván neteznék is (nem fész) van 1-2 kedvelt olvasmányos oldal, amit ráérő időmben esetleg megnézek.
- biztos többet fotóznék is, bár van 2 gépem is. Egy rendes, ha kirándulok a családdal és egy kompakt a felmérésekhez.
- van GPS-em is, ami bevált, persze nem baj, ha ki lehet váltani

Amit nem szeretnék:
- folyamatos telefon turkálás. Én a megveszem, testre szabom, gyilkolom, elkopott lecserélem típus vagyok.
- lemerülő akksi. Fontos lenne a jó akksi a mindig elérhetőségem alap. Az sem baj, ha cserélhető, mert nekem egy teló 2 akksi életciklust szolgál ki nagyjából. Ha már a második akksi is gyengélkedik, akkor a teló is kész szokott lenni.
- lefagyás (bár ezt a régi telókon nem nagyon tapasztaltam, ezért már előre félek a váltástól kicsit)
- állandó frissítgetés, szervizbe rohangálás

Szolgáltatómról kicsit:
Lejárt a T-s céges előfizetésem hűség ideje. Érdemes lenne előfizetést váltanom, mert a gatyát lehúzzák rólam a forgalom alapú számlázással. Most 16-18e/hónap a számlám (előfordulgat húzós hónapban 25e is). 65-70%-ban T-sekkel beszélek a 30-35% marad a másik két szolgáltatóra szétosztva. Van a Vodánál egy kb. 11.200 Ft-os mindenkivel korlátlan céges előfizetés, 500 MB adatforgalommal. Ez eddig jó, mert ugyanez a T-nél 15e/hónap. (Igaz abban akkor 2GB adatforgalom van) Nem biztos, hogy ki tudom használni. Viszont Voda nem nagyon akar adni telót, de lehet, hogy jobb is, ha megveszem függetlenül gyártói garival, aztán jónapot.

Telefonokról kicsit, ha már ebben a topicban kérek segítséget.

Alapvetően néztem a Nokia Lumia 925-t, de a Vodában az eladó azt mondta, hogy nem fut rajta se skype, se Viber. Így ez ki is esett, mert a 10-20 napos külföldi utak során ez az egyik legkecsegtetőbb dolog, ami miatt okosra váltanék a kis béna C5-ről, ami egyébként nekem tök kielégítő volt eddig.

Volt Sony Xperia Z1 compact, amiről jókat olvasok, de egy vagyon. Én nem szívesen mászkálnék 100+-os telefonnal a zsebemben. Ez picit elvi kérdés. Amit meg tudok oldani egy 50+-os készülékkel, minek csináljam 100+-ossal? Meg állandó célpontnak érezném a tolvajok számára, amire nincs szükségem.

Sony Xperia SP. Ez igazából tetszik is, majd megosztjátok a véleményeiteket.

Samsung Xcover II Ez sem tűnik nagyon rossznak. Tetszik, hogy nem lapát méretű és talán kitartóbb, masszívabb is, mint a sokkal finomabb irodaisabb Sonyk. Bár a nagyobb kijelző jól jöhet privát prezentáción. Viszont kell végeznem két kezi (asztalos) munkát is heti 1-2 alkalommal. Van por, kosz, mechanikai behatás, cipekedés közben zsebben nyomódás, tekeredés.... ajajj. Viszont mintha ez a készülék kicsit gyengécske lenne hardware-sen a többi példához képest és ha belejövök a nagy nyomkorászásba, akkor nem akarok koppani és cseréért kiabálni 5-6 hónapon belül, ha lassúnak bizonyulna a vas. Szóval ha picit számomra (de tényleg csak hajszálnyit) túl van dimenzionálva a masina az nem baj, mert halad a technika vadul....

Egyéb telefonokról is szólhatnak a javaslatok...

TEHÁT A KÉRDÉSEM ELSŐ SORBAN A TELEFONRÓL SZÓL. A SZOLGÁLTATÓI KÉRDÉST TALÁN MEGOLDOM EGYEDÜL IS de ha van javaslat ebben is, akkor szívesen veszem.

KÖSZI ELŐRE

(#48036) xperiasigi válasza Monster992 (#48034) üzenetére


xperiasigi
őstag

amiket irtal majdnem mind van a mai mobilokba..a nevjegy jb korlatlan mindbe..aksi ma 1-2 napig birjak a legtobb 1-1,5 napot bir de nemelyik 2-t is.. 925- re van skype is viber is...:s

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#48037) Grillo válasza Monster992 (#48034) üzenetére


Grillo
senior tag

Van android alá Cad kliens, én Map3D-ben (alapvetően 2D-s fájlok) készült dwg-ket szoktam terepen nézegetni, alapvető szerkesztési, mérési lehetőségek is vannak, nem tudom, neked mire kell. Ha gondolod, küldesz egy fájlt, aztán megnézem neked, mit tud vele kezdeni. Mondjuk én ezt elsősorban tableten használom, de egy nagyobb kijelzős, erősebb telefon is megoldás lehet.

(#48038) Monster992 válasza Grillo (#48037) üzenetére


Monster992
csendes tag

Én a nagy laptopot azért rángatom magammal, mert ezen dolgozok itthon és mindent (munkát) ezen tárolok (van háttér mentésem pár naponta, ami mindig itthon marad, ha baj lenne). Ha egy szerelés során elakadunk, akkor előkapom, megnézem. Ha egyeztetek egy vevővel, akkor akár a helyszínen tudok módosítani 1-1 rajzon. Nyilván nem gyökeresen, de ha (egyedi bútorokat tervezek) polcot kell áthúzni másik helyre, akkor az pikpak megy helyszínen is így nyilván. Telóról ezt már nem csinálnám, nem is tudom elképzelni hogyan lehet egy gombos, görgetős egeret jól kiváltani. De méregetni, ellenőrizni biztos jól jönne okosba....

(#48039) Monster992 válasza xperiasigi (#48036) üzenetére


Monster992
csendes tag

Én csak azt írom, amit a vodás csaj negatívumként kiemelt. Illetve nem mindent, mert mondott még pár dolgot, de azok nem érdekeltek...meg sem jegyeztem igazán (felesleges hülyeségek voltak /számomra/)

(#48040) xperiasigi válasza Monster992 (#48039) üzenetére


xperiasigi
őstag

volt mar wp-m es. van viber biztos es sztem skype is.
ilyeneknek ne hidj mert azt se tudjak h nokia android v wp van e a 925-on..

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#48041) Monster992 válasza xperiasigi (#48040) üzenetére


Monster992
csendes tag

nagyjából ezért vagyok itt :D

Most még olvasgattam kicsit az LG F6-ról is. "Ajánlott" értékelést kapott. Halovány gőzöm sincs merre induljak????

(#48042) xperiasigi válasza Monster992 (#48041) üzenetére


xperiasigi
őstag

egy ar kategorianal .az megvan ord ossze mi tetszik anyiert vagy mi van anyiert es utana kerdezd meg itt ki mit ajanl.azt is nezd h hosszu tavra kell e egy biztosabb telo ami kiszolgal 2-3evet akar vagy epp aktualisnak ami tetszik..

Iphone 6s

(#48043) Monster992 válasza xperiasigi (#48042) üzenetére


Monster992
csendes tag

Próbálok pár év lemaradást (infóból) behozni. Nem egyszerű. Olvasom a teszteket, fórumokat. Nincs jobb megoldásom most erre.

Nehezen írok úgy le elvárt funkciókat, hogy 2 percnél tovább, még soha nem volt okos tel a kezemben.

- Az már fix, hogy 100e alatt.
- Nagyon fontos az akksi (pozitív, ha cserélhető).
- 130x70 mm alapterület alatt (mondjuk ezzel sokat nem zártam ki)
- kifejezetten hosszú távra (ez telefonnál talán 2-3 évben maximalizálható)
- nagyon stabil legyen a működés
- azt már látom, hogy túl pici kijelzők nem lesznek nyerők, de a túl nagyok sem
- jól bírja a zsebben tartást (nálam kötelező a tok, még ha marha ronda is lesz tőle, ergo nincs kinézettel szembeni elvárás)

(#48044) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok

Azt szeretném kérdezni, hogy a Samsung Note-okon kívül van másik olyan "modern" (úgy értem nem régi reszisztív kijelzős pda szerű) teló, amihez a note-éhoz hasonló precízebb stylus használható?

(#48045) xperiasigi válasza Monster992 (#48043) üzenetére


xperiasigi
őstag

100max arnal rengeteg , a csucsmodeleken kivul majdnem minden telefon megveheto.. en 100ert vmi lg-t vennek vagy sonyt..

Iphone 6s

(#48046) xperiasigi válasza Tv (#48044) üzenetére


xperiasigi
őstag

ami be van epitve azaz becsusztathatos a teloba csak alaatel hero meg note..

Iphone 6s

(#48047) Yany


Yany
addikt

Skacok, egy kis segítség kéne: mi a jelenlegi legjobb megoldás a kijelző tükröződésmentesítésére? Ha a fólia, akkor abból melyik a legjobb? Milyen alternatívák vannak még a fóliára.

Nem az ár a szempont, hanem az elérhetőség és a hatékonyság, vagyis a lehető legjobb képminőség mellett elérhető leghatékonyabb tükröződéscsökkentés mutató elérése a cél.

Köszi előre is a tippeket. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#48048) akos727


akos727
senior tag

Erre mit mondotok?:)

(#48049) bl4ze válasza akos727 (#48048) üzenetére


bl4ze
veterán

F6 - nézz be az apróba, ott van egy srác akinél szokott lenni.
LG F6-tal nem lősz mellé.

.:. bl4ze .:.

(#48050) BMS


BMS
őstag

hali
van valami előnye vagy hátránya annak,hogy egyes telefonoknál nem lehet kivenni az akksit?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.