Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) quailstorm válasza Patrick76496 (#80000) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Xperia L
Samsung Galaxy Express és Ace3 LTE
tudom ezek másik kategóriát képviselnek, de a HW erősebb legalább. Adreno305>>225

[ Szerkesztve ]

(#80002) fpatrik17 válasza Keil Walker (#79999) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Válaszod köszönöm! :)

• Honor Magic5 Pro •

(#80003) dewil666 válasza dewil666 (#79946) üzenetére


dewil666
őstag

Esetleg nekem tud valaki segíteni?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#80004) BenHans válasza dewil666 (#80003) üzenetére


BenHans
addikt

Újonnan függetlenül Honor 4C 54k speedshop/edigital, vagy Redmi 2 (2GB). Olcsóbbak mint amennyi a keret, de ettől jobb csak jóval drágábban van. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80005) szki


szki
őstag

Sziasztok!
Új, érintőképernyős telót keresek 2 év garival, 30-40eFt árkategóriában (140 Euro), kártyafüggetlen, előfizetés nélkül, Android OS. Németországi ebay, amazon, MediaMarkt, Webshop lehet elsődleges beszerző hely.
Kezeljen 2 vagy akár 3 SIM kártyát egyszerre.
Telefonálásra, SMS, GPS navigációra, mobil netezésre (WEB, email, chat), és kis fényképezésre használnám (Telefon térerő, mobilnet és a GPS működés megbízhatósága elsődleges).
Mi most a best-buy a fentiekre?
Még 60eFt is elfogadható. Nálam erős igénybevételnek van kitéve a telefon (bicikliről leesés, stb.), ezért nem szánok rá többet.

(#80006) monti0222w válasza szki (#80005) üzenetére


monti0222w
addikt

Xiaomi Redmi 1s 40e. körül van, valamival többért talán 50e. körül van Redmi 2 2GB verzió. :K

(#80007) BenHans válasza szki (#80005) üzenetére


BenHans
addikt

Esetleg Xperia E4g dual német MM-ben van elvileg. Vagy Honor 4C ha be tudod szerezni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80008) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Üdv

Sajnos a t.-nél folyamatos készlet hiány van azokból a telefonokból ,amiket az asszonynak kinéztünk. Nagyon le kellene cserélni az ideiglenesen használt telefonját.
HUAWEI P8 mennyire jó telefon? Az igényei még mindig a telefonáláson kívül : fényképezés,videózás,net használat (facebook) na itt játszik is néha. Navigáció. Ebben az árban viszont már a Samsung s5 is eljönne,akkor vegyük inkább azt?

Privire válaszolni illik.

(#80009) szki válasza monti0222w (#80006) üzenetére


szki
őstag

monti0222w, BenHans

Köszi! A Honor 4C, Honor 6 is nagyon tetszett. Sony nálam nem nyerő. Végül túlléptem a pénzkeretet, és megrendeltem Meizu M1 Note-t. 210 Euroba belefért az M1 teló + 1 év gari kiterjesztés, és kiszállítás német címre. 3-4 nap és megérkezik...

[ Szerkesztve ]

(#80010) jazzyke


jazzyke
csendes tag

Sziasztok,

Nem olyan régen vettem egy HTC One M7 telefont. Az a problémám vele, hogy egyszerűen nem talál GPS jelet.. nem tudom navigációra használni..

Tudtok ajánlani erre valami megoldást / valami olyan telefont helyette, amit normálisan tudok használni navigációra "rosszabb körülmények" között is (Hegyekben, etc).

Köszönöm szépen.

(#80011) villamos


villamos
őstag

Sziasztok!
Kicsit átnéztem az utóbbi napokban, hogy milyen lehetőségeim vannak, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Nagyjából az is körvonalazódott hogy mit szeretnék:
- 50k körül, de ha kell elmehet 70 -ig.
- dual SIM, amelyek közül legalább az egyik 2G mini -sim (ez nagyon fontos, mert az egyik sim céges, és nem nyúlhatok hozzá)
- új, kártyafüggetlen itthoni beszerzéssel
- szeretném ha pár évig szolgálna
- általános felhasználásra, némi zenehallgatásra
- android os
- kijelző IPS 5" körüli 1280x720 legalább
- RAM min. 1G ROM min. 8G + micro SD bővíthetőség

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#80012) BenHans válasza jazzyke (#80010) üzenetére


BenHans
addikt

Szia,

Nekem is M7 van és tökéletes a GPS (is) voltam már vele kirándulni is erdőben, sőt mivel családban 2 is van a másik is ott volt és annak sincs baja. Ha nem rég vetted akkor van rá gari, add be. :)

Ha mindenképp új telefont szeretnél írj egy keretet és megmondjuk mit lehet kihozni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80013) jazzyke válasza BenHans (#80012) üzenetére


jazzyke
csendes tag

Szia!

Köszönöm a választ, használtan vettem a telefont nincsen már rá gari, itt vettem a hardverapron. Néha talál GPS jelet de minimális időre, aztán ma például Szeged környékén autóztam 2,5 órát és egyáltalán semmi...

Szóval valószínűleg odaajándékozom egy családtagnak és veszek egy újat, mert annyit nem használnám, hogy vegyek külön erre 30-40ezerért egy navit, így telefonnal együtt tökéletes lenne.

Keret? Hmm.. talán 100.000 Ft körül mondanám, de 10-20 ezren nem fogok fennakadni, ha annyival jobban megéri. De azért lehetőleg alatta maradnék, szóval ez elég képlékeny :)

(#80014) atibuc


atibuc
tag

Már 24 órája elbúcsúztam a LG G2-m től. Lassan már hiányzik.
De még nem jöttem rá mit vegyek.
Szeretnék 2 év garival telefont venni, de az ha jól tudom csak a szolgáltatók biztosítják alapból.
Tehát a telenor-nál kellene nézelődnöm.
Előfizetésem felejtős, ezért marad a praktikumos árképzés.
116e Lg G3 elég húzós. Pláne ha a keretrepedést is figyelembe veszem.
De igazából kisebbet nem szeretnék.
Ötletek?
Mit nézhetnék még?

Előre is köszönöm.

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#80015) BenHans válasza jazzyke (#80013) üzenetére


BenHans
addikt

Első körben 100k alatt a Honor 6-ot mondom 97 edigitalban 2év garival, van belőle fehér és fekete is. [teszt]

atibuc: Nem csak szolgáltatóknál van 2 év garancia, hanem pl edigital, speedshop, MM is árul 2 év gyártói garanciával készüléket.

G2-ről nem feltétlen lesz előrelépés, de ha nem tudsz nagyon 100 fölé menni, (mert mint írtad a 116 is sok) akkor függetlenül neked is a Honor 6-ot tudom mondani.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80016) technoboy19 válasza atibuc (#80014) üzenetére


technoboy19
tag

sima g2-t vegyél, gyorsabb mint a g3 és olcsóbb.

A g3 kijelzőjének a felbontását nem veszed észre, így nagyon nem is nyersz vele, hiába nagyobb mint Full HD :)) én is vaciláltam, de a G2-t jobbnak mondják sok fórumon..én is ezt veszem majd

üdv

András

[ Szerkesztve ]

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#80017) atibuc válasza technoboy19 (#80016) üzenetére


atibuc
tag

Köszönöm a gyors válaszokat.

Elgondolkodtató: vegyek ismét G2-őt. Megnézem az árakat, és az ajánlott weblapokat.
Kifizetni kitudom a 116-ot is a G3-ér csak félek hogy megbánom a "nagyobb befektetést".
Igazából nem tudom meghúzni az ésszerűség határát. Mert ha szétbontjuk a telefont funkciókra: telefon, fényképező, navigáció, tablet, stb. akkor nem sok.

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#80018) #03372544 válasza technoboy19 (#80016) üzenetére


#03372544
törölt tag

"Már 24 órája elbúcsúztam a LG G2-m től"

(#80019) atibuc válasza #03372544 (#80018) üzenetére


atibuc
tag

Megszokja és megszereti az ember az őt körülvevő tárgyakat. :-)
Persze ha felhőtlen a kapcsolat. De sajna a vevő eljött érte és olyankor minden eladó.

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#80020) atibuc válasza BenHans (#80015) üzenetére


atibuc
tag

Mivel debreceni lakos vagyok szóba jöhet a "MM" és az "edigit" de ezek még a telenort is felülmúljak árképzésben. pl.: G2 119e ft (baráti)

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#80022) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni mobil váltás miatt.
Jelenleg egy Samsung Galaxy S4 LTE készüléket használok és ezt szeretném lecserélni valami jobbra.
Reálisan 55 környékén ér ehhez tennék még 20-at tehát 75ezer Forintom lenne a dologra.

Használt készüléket keresek, olyat ami jobb mint az S4 LTE.

Eddig S5 jöhet szóba, e mellé kérnék alternatívákat.

Köszönöm.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#80023) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Vodafone VIP csomagban vagyok,s szeretnék készüléket választani,de nem megy,nehezen döntök,pedig eddig mindig könnyen ment.
2 évre tervezek a telefonnal,vagy másfél évig max.
Telefonálásra,SMS-re,messengerre,és néha internetezésre használnám,illetve melómba néha játékra :D De az elég ritka,ja meg ami nagyon fontos az a fényképezés,sokszor fotozók. S a lényeg hogy iszonyat jól bírja az akksija mert mindig nagyon erős energiatakarékosba nyomom(kivéve az ultra energia takarék)
Ezek közül tudnék választani amik most jó áron mozognak:
- LG LEON
- Nokia Lumia 435
- Lumia 535
- Lumia 640
- Samsung Galaxy Core Prime
- Sony Xperia E4
- Vodafone Smart Prime

Tudom hogy ebből ami a legjobban megéri az a Voda Smart Prime.Viszont erősen hajlok a Lumia-ra... most egy Galaxy S3-som van,s tudom hogy visszalépés lenne,de a Lumia azért tetszik,mert gyors a szoftver,stabil nem akad,nem fagy,stb... a 640-est néztem ki,de a Prime jobbnak,erősebbnek tűnik. Nekem fontos a gyors,stabil szoftver,csak a Lumia-ról nem sok jót hallani(legalábbis van aki ellene van,van aki mellette). Szerintetek mi legyen?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#80024) voyager4.4 válasza atibuc (#80017) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Lenovo P70 vagy honor6 már 100 alatt kijön. :K

technoboy19: Azért a g2 meg a g3 kijelzője ég és föld, utóbbi javára, meg egyébként is gyönyörű az a kijelző. Ettől függetlenül áll, amit mondasz: nem éri meg.

no fate but what we make

(#80025) Devas válasza huh87 (#79904) üzenetére


Devas
őstag

Ötletadónak:

115 mm APPLE iPhone 4
118 mm Microsoft Lumia 435
119 mm Microsoft Lumia 532
121 mm Allview P4 Life
121 mm SAMSUNG S7275 Galaxy Ace 3
122 mm SAMSUNG GT-I8200 Galaxy S3 Mini
124 mm APPLE iPhone 5, Krüger&Matz Mist
125 mm SAMSUNG I9195 GALAXY S4 MINI, Jiayu G2F, Moto E 1st gen, GIGABYTE Roma (R2) Plus, ZTE Blade Q Mini
126 mm LG Optimus F6
127 mm Sony Z3 compact, Sony Z1 compact, LG L70, LG L65, LG F70
128 mm LG Fino, LG F60
129 mm SAMSUNG SM-G357 Galaxy Ace 4, Philips Xenium W6500
130 mm SAMSUNG Galaxy Core 2 Duo, LG Leon, Nokia Lumia 635, SAMSUNG Galaxy A3 SM-A300, LG G2 Mini, Moto E 2nd gen, ALCATEL onetouch Idol 2 Mini S, Moto G 4G

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#80026) Quasi_modo válasza Pirostank (#79978) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én igen.... Hali

valami

(#80027) dehecked


dehecked
tag

Sziasztok! :)
Telefont szeretnek venni, kriteriumok:
-kis meret
-gps es wifi jo vetelt produkaljon
-szep kijelzo (nem szukseges a hatalmas felbontas, de magas fenyero es kontraszt igen)
-elony a qwerty gombsor
-legyen stabil a szoftver, nem akarok mokolni rajta
-kamera hasznalhato legyen hetkoznapi fotozgatasra, illetve 720p video
-birjon ki egy aktiv napot akksirol, ne kelljen kulso elemrol toltogetnem
-szinten elony a microsd bovithetoseg

Amire hasznalni fogom: emailezes, kozossegi halo elerese (foleg Instagram es Fb), nyilvan fenykepezes ezekhez az oldalakhoz.
Csak uj, kartyafuggetlent szeretnek, ha lehet akkor Angliaban vennem, kulon ezert nem mennek vissza most Mo-ra.
Arplafon nincs. Szin nem erdekel, ha lehet ne pink es ennyi :D

Amikre en gondoltam eddig:
BB Q5/Q10/Classic
Apple iPhone 4S (ha meg kaphato ujonnan valahol)

(#80028) madrac válasza MittuDomain_ (#79951) üzenetére


madrac
őstag

Meizu M1 note: én még mindig tartanék az mtk soc-tól a gps végett.
Hozzászólásoknál írták hogy nem volt benne sim kártya, de azért egyáltalán nem bizalomgerjesztő videó a gps-éről.

[ Szerkesztve ]

(#80029) Aranygyerek válasza Aranygyerek (#80008) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Esetleg ebben tud valaki segíteni ? Huawei P8 vs. Samsung s5.
Igények még mindig a telefonáláson kívül : fényképezés,videózás,net használat (facebook) na itt játszik is néha. Navigáció.
A dilemma az ,hogy a tesztben nagyon jó a p8 fényképező része és új,S5 ez iz jó fényképeket csinál ,megbízhatóbb ?
Köszönöm.

Privire válaszolni illik.

(#80030) voyager4.4 válasza Aranygyerek (#80029) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nyugodtan veheted a p8-at. :K

no fate but what we make

(#80031) fodin


fodin
tag

Sziasztok, nem vagyok otthon a windows készülékekben, kérlek segítsetek: 60-70 ezer Ft körül új, független, windows alapú készülék kellene, kb 4.7-5" körül. Átlagos felhasználás, telefonálás, internetezés, zenehallgatás, néha pár fénykép és navigáció. Duál sim előny, de nem feltétel. Köszönöm a segítséget.

(#80032) Bdanyy válasza fodin (#80031) üzenetére


Bdanyy
addikt

Lumia 730 dual szerintem pont tökéletes erre :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#80033) Polllen válasza dehecked (#80027) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ebből a Q10-t mondanám, ami érték/ár arányban a legjobb lehet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#80034) MonRo


MonRo
tag

Sziasztok!
Feleségemnek venném meg ajándékba az első okostelóját! :) Segítségeteket kérem, mit javasoltok?
- Független legyen (vodás lesz)
- Új legyen.
- Kompakt méret, max 5" kijelző!
- Bírjon ki 2 évet (min).
- Felhasználás: internet, telefonálás, Skype, kisgyerek fotózása (jó képeket készítsen), FB, filmnézés. Játék minimális (gondolom mahjong, meg ilyenek), WiFi.
- Lehet kínai is.
- Ár nagyon max.: 65 ezer.
- 4G nem tudom mennyire fontos, vszleg internetre nem fog előfizetni, bár a 2 év hosszú idő...

Várom a javaslataitokat! :R
Köszönöm!

(#80035) BenHans válasza fodin (#80031) üzenetére


BenHans
addikt

Szia :)

Lumia 640/735/730

MonRo: Először is, két évnél többet nem nagyon lehet elvárni... WP: Lumia 640 vagy 735 Android: Honor 4C, esetleg Xperia E4g

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80036) BenHans válasza BenHans (#80035) üzenetére


BenHans
addikt

MonRo: E4g-t húzzuk ki ha a fotózás fontos szempont. Szóval ha ANdroid akkor Honor 4C az ajánlatom.

Ha nem tudsz dönteni WP vs Android között akkor csak annyit mondok hogy magamnak a 4C-t venném.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80037) technoboy19 válasza #03372544 (#80018) üzenetére


technoboy19
tag

sorry, azt hittem LG2-m = LG 2 mini :DD

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#80038) MonRo válasza BenHans (#80036) üzenetére


MonRo
tag

Köszönöm!
Akksi merülésre panaszkodnak sokan a fórumán...
Sony z1c-t találtam 79.000-ért, 2 év gyártói garival.

(#80039) Orgi válasza dehecked (#80027) üzenetére


Orgi
őstag

Én nem vennék már q5/q10-et, viszont a Classic az korrekt, én BB rajongóként azt választanám magasan a felsoroltak közül.

(#80040) MonRo válasza MonRo (#80034) üzenetére


MonRo
tag

Egy árban van ez a kettő teló (79.000), segítsetek:
- huawei p8 lite
- Sony Z1C
Melyik lenne a jobb vétel?

(#80041) Ace owner válasza MonRo (#80040) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha jól emlékszem a tesztre a P8 Lite-nak elég gyenge az akksija. Ezért is vetettem el mikor én néztem telefonokat.

Galaxy Fold 4

(#80042) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Telefon kéne

40.000 Ft max
Függeltenül vagy Like S csomag a Telekomnál előfizuval, más lehetőség nincs.
Max 4,7"
Kínából nem rendelünk
MIndegy, hogy droid vagy WP vagy ios
Gyors legyen, 2 évre lenne véve.
Játék nem szempont

2 napos normáls akksi idő, főleg készenlétben jó lenne.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#80043) erahurka válasza MonRo (#80040) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem fontos a nagy kijelző, mindenképp Z1C.

szabonagyur: Lumia 735, 640 (utóbbi még nincs kínálatban). Droidot majd ajánlanak a többiek, most mobilról vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#80044) BenHans válasza szabonagyur (#80042) üzenetére


BenHans
addikt

Telekomtól, Android: Alcatel One Touch Pop 2 vagy Huawei Ascend G620s, de ez már 5" WP: Lumia 635 1GB

erahurka: jó lenne nagyon a 735 vagy a 640 csak utóbbi nincs és amúgy sem hinném hogy beleférnének a max 40ezerbe LikeS-ben.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80045) MonRo válasza Ace owner (#80041) üzenetére


MonRo
tag

Igen. Ráadásul nem is cserélhető.
Közben változott az összeg, 50 ezer körül kell megoldanom.
(Puhatolóztam az asszonnynál, elvágná a torkom ha ennyit költenék telefonra

(#80046) MonRo válasza erahurka (#80043) üzenetére


MonRo
tag

Nem lenne fontos, az ár viszont igen. Sajnos 50e körüli a keret. Így a Honor 4C (az akksija viszont kérdéses) marad.
Esetleg Xiaomi Redmi 2 2/16? Ezek közül melyik a jobb vétel?

(#80047) BenHans válasza MonRo (#80045) üzenetére


BenHans
addikt

Ha nem kell Honor 4C akkor ezek vannak: Lumia 640 LTE, Xperia E4g, Redmi 2

(#80046): Redmi 2 2/16 jó választás de ez 60k [link] mondjuk így elkerülöd a 4C-nél esetlegesen előforduló bosszantó akku bugot.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80048) akos727


akos727
senior tag

Üdv! Kb 60 max 65 ezer ft kornyeken mi most a best buy (vám meg minden egyéb után vagy Euból)? 5 inch és felette, lehetőleg 64bites proc, nfc is előny, minimum 2gb ram, IR előny. Androidban gondolkodom, így előny az 5.0 is. Új vagy használt mindegy. Köszi!

(#80049) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Miért gyártanak AMOLED kijelzővel telefonokat ha bizonyítottan nem bírják addig, több gond van velük, mint az IPS LCD-kel?
Csóri Motorolákat is elrontják ezzel.

(#80050) szabonagyur válasza erahurka (#80043) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vicces de elofizuval sem fer bele a 40be a 735...majdnem kartyas ara van.. a 640 meg mar 5"

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.