Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115001) galuska95 válasza KRoy19 (#114999) üzenetére


galuska95
aktív tag

eustockon nézegess ott azt hiszem mind tudja a B20-at. redmi 4a-ból redmi 4x-ből és note 4-ből is van B20képes.

(#115002) KRoy19 válasza Viktor0610 (#115000) üzenetére


KRoy19
őstag

Ebben a webshopban néztem és külön ki van emelve, hogy nem B20-képes.

Gondolom, akkor van EU verzió ami b20 képes és van kínai verzió ami nem az.

Köszönöm mindenkinek, akkor redmi 4x lesz.

[ Szerkesztve ]

(#115003) Viktor0610 válasza KRoy19 (#115002) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze.
A Xiaomi előszeretettel "játszik" ilyet. :(((

Samsung Galaxy A54

(#115004) Neil Watts válasza spilos (#114945) üzenetére


Neil Watts
veterán

A vazolt arsavodba belefer az OP5 8GB RAM-os verzioja is, tokkal-vonoval :)
En szemely szerint azt vennem.

Udv. core2

(#115005) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztók ! Segítség :)
Nekem lg x power van , egy csalódás . Lassan 3 hónapja szervizben van . Elősször aksit cseréltek ( tőbb mint 1 hónap ) de az nem oldotta meg a problémát most alaplap csere lenne de nincs alkatrész ( +lassan 2 hónapnál tartunk ) . Kértem a cserét de nem cserélik . Szerintem lg többet nem veszek ( pedig volt 3 évig lg optimus 7ll . Semmi gond nem volt vele )
Kérdés egyik fórum társ felvetete hogy ilyen sokáig nem is lehet szervizbe , már cserélni kelet volna nekik . Követeljem a cserét ?? Mit tudok tenni , fogyasztó védelem ?? . Ezer köszönet :)

(#115006) stigma válasza Ájvé (#114986) üzenetére


stigma
addikt

Még egy utolsó kérdés.

Most látom hogy van Huawei P9 Lite és P9 Lite 2017. Ez miben más, ahogy nézem Kirin 650 vs 655, kb mindenre ugyanaz, csak formára nem.
Akkor ez valami olyasmi ,,remake" lehet mint ahogy az Iphone-nál volt hogy az 5S házába próséeték bele a 6-os erejét?

Bocs ha ilyet kérdezem, de a mobilarena-s cikket is elolvastam és ők sem tudják hovatennia telefont, sőt ilyen ,,P9 Lite 2017" néven nem is nagyon szerepel semhol sel (igaz van hardverapro-n -2 teló)

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#115007) Ájvé válasza stigma (#115006) üzenetére


Ájvé
veterán

Ezt a Huaweitől kellene megkérdezni, a kreatív név adási stratégiájuk (és vásárló megtévesztő) része lehet.
Én nem venném egyiket se, ebben a kategóriában 32GB ROM elvárható lenne, de 3GB RAM is éppen. Redmi 4X még 45-ért is tudja ezeket.
Egyébként Moto G5 Plust még megnézheted ha belefér a keretbe, elég jók a fotós képességei. 3/32 RAM/ROM bőven a két Huawei fölé helyezi, de a SoC is jobb benne (S625), közel stock droid is előnyére válik. Kicsivel talán drágább a P9 Lite 2017-nél, de fentiek tükrében szerintem megéri.
Tessék szép arany színben tündököl,jó áron és ha jól olvasom gyártói garancia is adott.

[ Szerkesztve ]

(#115008) feri1


feri1
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Sony Z1 Compactomat [link] cserélném.

5" méretű elég lenne.

Amit néztem eddig: Sony XA 1
Huawei P9 lite 2017
Huawei P 10 lite

Elsősorban szép képeket csináljon.Min. mint a Sony Z 1 Compact.

Vodafone egy összegben lenne,így van kedvezmény rá.

Ár max: 80-90 E Ft.

Vagy marad a Sony és csak előfizetés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#115009) Alastair' válasza feri1 (#115008) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én leszűkíteném az XA1-re és a P10 lite-ra. A P10 lite hardveresen jobb, kijelzője is nagyon szép. De meg kell nézni őket, és vedd amelyik jobban tetszik külsőre.

Alister from Hell

(#115010) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

- Árkategória. nagyon max 90, de 80 szimpatikusabb felső határ. (Csak, ha tényleg megéri a +10 többletet)
- Használt vagy új? Mindegy. Lehet használt is, csak legyen megkímélt.
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek. Akár itt, akár jofogas.hu-n akár boltban.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Igazából hosszabb táv lenne a cél. De azért 2 évet bírjon ki.
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) Játékra utazás közben, böngészésre (nem lételem a 4G) és levelek olvasására. Kevés telefon és sms.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Mindegy. Bár kacérkodok az IOS-szel. Egyszer lehet kipróbálnám, de mindig Androidom volt (,amióta van okostelefon).
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5", de ne legyen tepsi. Jelenleg Xiaomi Mi4C-m van. Még ez komfortos.

Igazából a szórakozás része lenne fontos, hogy ne forrósodjon és stabilan fusson rajta egy kicsit GPU-igényesebb játék. (Jelenleg ez a Marvel Contest of Champions, sajna "gépigényt" nem találtam róla.)

Amit kinéztem, de lehet balgaság:
Xiaomi Mi5
Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6 Edge
Iphone 6
Iphone 6S

Bevallom több típus paramétereit nem néztem meg.

Mess with the best / Die like the rest

(#115011) Soybex válasza Louro (#115010) üzenetére


Soybex
őstag

Ezek közül a 6s jó választás ha olcsón hozzátudsz jutni :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115012) stigma válasza Ájvé (#115007) üzenetére


stigma
addikt

Köszi, megbeszélem vele melyik legyen, illetve köszi hogy a Moto G5 Plus-t is beletetted, valamiért a Motorola (Lenovo) rész nálam kimaradt.

Amúgy Redmi 4X-et akartál írni vagy Redmi Note 4X-et?

Mert Redmi 4X az sima 5" és HD felbontás, Note 4X ugyanaz mint a 4, csak indiai piacra szánták (ezt már a topcijában olvastam)

:R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#115013) HRicky


HRicky
tag

Sziasztok!

Azonos ár esetén melyik jobb választás:

Mate 9 vagy OP 3T?

(#115014) dptrsk válasza HRicky (#115013) üzenetére


dptrsk
addikt

Mire lenne használva főként?
Mennyi időre tervezed?

(#115015) HRicky válasza dptrsk (#115014) üzenetére


HRicky
tag

Felhasználás teljesen átlagos, Facebook, Youtube, böngészés mobilneten.
Ameddig be nem adja a kulcsot. Sajnos nálam 2 évnél tovább egyik sem húzza.
Nem szeretnék alacsonyabb kategóriásat, azokkal rossz tapasztalatom volt az elmúlt pár évben.
2 napot bírnia kell akksival.
Fontos, hogy szép képeket készítsen.

[ Szerkesztve ]

(#115016) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

- Árkategória: 50000
- Használt vagy új? : mindkét opció lehetséges
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, vagy használtan de garanciával függetlenség lényeges.
- Hosszú időre keresek, a legjobbat keresem
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem ragaszkodom lehet zárt is mint winphone.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? méretileg nokia 630, 735, 830, 930, ha jól mondom és láttam a tesztekben akkor 4.7-5-hüvelyk a kijelző mérete.
- Ami kimaradt akksi 2 napot bírjon ha lehet, nagyobb többségben szundiba lenne úgyis.

Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
Példák:
- telefonálás és sms alap
- normál felhasználás, fényképezgetés, internet, szintén
- fontos a multimédia (fotózás, kiemelten fontos a jó minőségű kép!!!!! videózás, zenehallgatás, filmnézés)
- fontosak az üzleti alkalmazások, e-mailezés, hosszabb szövegek begépelése, szintén fontos.

Nem nekem lesz, hanem egy hölgynek :R
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#115017) galuska95 válasza HRicky (#115013) üzenetére


galuska95
aktív tag

mindkettő elég jó készülék, szerintem méret alapján dönts, mert a mate már eléggé nagy:D (jó, nem mintha a O+ kicsi lenne :) )

(#115018) Soybex válasza HRicky (#115013) üzenetére


Soybex
őstag

Személy szerint a o+3t venném, jobb a kamera, akkumulátor idő se rossz (mondjuk mate 9nél se lehet erre panasz) na meg a mérete. Szerintem már egy 6' telefon nem annyira jól kezelhető, persze akkor van kivétel ha óriáskezed van :D
Szóval ezeket összevetve op3t

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115019) Ájvé válasza stigma (#115012) üzenetére


Ájvé
veterán

Redmi 4X-et csak példának írtam, hogy még az is 3/32 RAM/ROM-os. Redmi Note 4 (X mert van sima is, de elvileg ahogy írtad az X a B20-as verzió) 5,5" FHD kijelzős, S625-ös van belőle 3/32 és 65-ért eustockon 4/64-es is, szóval ez Note ami nagyobb méretben.
G5 plus viszont szerintem jó választás ha belefér, 75 még nem is húzós érte, arany színű is, tudásban is rendben van. Jobb kamerás mobil 100 alatt csak a Google Nexus 5x lenne, de a SoC melegszik benne kamera használatnál (mondjuk erről is volt vita, de S808 hajlamos melegedni), támogatása mondjuk megvan még, esetleg ezt is felveheted a listára, mert még beszerezhető, ha csak a kamera fontos, jó lehet. Mondjuk valamivel drágább mint a Moto G5 Plus (86-ért láttam normális helyről).

[ Szerkesztve ]

(#115020) stigma válasza Ájvé (#115019) üzenetére


stigma
addikt

Köszi szépen, igen a így már teljes a repertoár.

Nexus 5X-et néztem én is, a sok fotó miatt a 32-es karcsunak tűnhet, mert már most van ~15GB-nyi adat azt át kell hogy mozgassak, illetve lehet még zenéket is tárol barátnőm nem tudom pontosan.

Köszi a segtíséget, mai nap fogok leülni vele és amiket találtál/montál /mondtam megmutogatom neki egyesével.
Mondjuk Moto elég jól néz ki, ha tetszik neki, akkor az lesz :DDD

Köszönöm a sok-sok infót és a gyors válaszokat. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#115021) Rainner


Rainner
csendes tag

Sziasztok!
Olyan telefont keresek amit HDMI-n vagy USB-n keresztül rá tudnék kötni egy monitorra. OTG bill. + egér kombóval használnám távoli asztal eléréshez (rdp vagy teamviewer).

- Árkategória: 100 ezerig
- Használt vagy új?: mindegy
- Hol vennéd meg?: függetlenül vagy Telenor
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?: jöhet akármi
- Mire használnád?: a fent említett csatlakozáson kívül nem bánnám ha esetleg jobb képet csinálna mint a mostani -> Doogee X5 pro :DDD (+ alap telefon, minimál net, játékra nem!)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?: Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?: 3-6", tulajdon képpen mindegy, csak telefon méret legyen

Tudtok valami jót? :)

(#115022) Soybex válasza Rainner (#115021) üzenetére


Soybex
őstag

Ennyiért használtan garisan s7 edgét itt aprón kitudsz fogni. Újonnan pedig honor 8 :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115023) Rainner válasza Soybex (#115022) üzenetére


Rainner
csendes tag

Ezeket, hogy kötöm monitorra? :)) Ha jól látom hivatalosan egyikben sincs MHL. :(

Szerk.: Chromecast-ot próbáltam már. Túl lassú.

[ Szerkesztve ]

(#115024) Soybex válasza Rainner (#115023) üzenetére


Soybex
őstag

Egy mhl átalakítóval, bedugod a micro usb portba majd a végén hdmi-be bedugod amit szeretnél.
Sima mhl támogatású 2016-2017ben megjelent telefon kb 6db van. Ezek közül egyet lehet csak kapni az is az s8 a többi noname.

Szerk. : Itt a teljes lista azért ami nem meggyőző [link]

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115025) bdjg


bdjg
újonc

Sziasztok!

Új telefon vásárlása előtt állok és igazából sok olvasgatás és benyomások után szűkítettem 3 készülékre. Elsősorban netezés (főleg chatprogramok, facebook stb) és az alapvető funckiók normális működése a szempont, na meg nem ártana ha a kamera is azért jó lenne. Preferálnám az alap Androidot mivel Winphoneról fogok átállni és ahogy hallom a custom rendszerek eléggé döcögősek.
Tudnátok esetleg pár tapasztalatot mondani, hogy a három közül szerintetek melyik éri meg legjobban?

1. Nokia 6
Tudom még nem jött ki, de Nokias voltam világ életemben és eléggé tetszik az eddigiek alapján. Amit olvastam róla, hogy a kamera nem túl izmos viszont illetve akksi téren nem tűnik kitartónak.

2. LG (google) Nexus 5x
Jó a kamera, viszont akksi nem az igazi?

3. Xiaomi Redmi Note 4x (nem tudom melyik a legizmosabb Redmi4 fejből)
Amit olvastam, hogy kamerában elég gyengék a Xiaomi viszont mellette szól a 4k mAhs akksi. Ami szintén para, hogy nem gyári az Android. Megmondom őszintén ő inkább ilyen C terv a Nokia és LG után, nyitott vagyok rá, de felső kettőt valahogy jobban preferálnám.

Köszi előre is!

(#115026) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok!
Az alábbi kritériumoknak mi a legjobban megfelelő új teló?

Előlapon legyen az ujjlenyomat olvasó, vagy ha hátul van, akkor dt2w-t tudja, és a kijelző kikapcs is menjen ezzel a módszerrel (mint az LG-nél).

Jó, legalább 6 órás SOT (tudom, ez azért sokmindentől függ)

5,5"-nál ne legyen se kisebb, se nagyobb a kijelző (max pár mm)

Kamerája legalább az LG G4 szintjét hozza.

Min 4GB, de inkább több RAM.

Dual SIM

Normális gari

Ár: nagyon max. 130k, de inkább kevesebb.

Amik tetszenének (de nem mindegyik felel meg az összes kritériumnak:
P9 plus
Honor 8 pro
Oneplus 3t
Oneplus 5 (ez drága, úgyhogy kiesik, pedig a SOT nagyon jó)

De mondhattok mást is.

Nem játszom, és nem mérem a cerkám semmilyen bencsmárkkal.

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#115027) KRoy19


KRoy19
őstag

Annyit kérdeznék még, hogy a Redmi 4x-en a kijelzővédő üveg kapott valami karcolás védelmet, vagy érdemes rá fóliát venni?

(#115028) galuska95 válasza KRoy19 (#115027) üzenetére


galuska95
aktív tag

Gorilla glass-os de egy idő után az is karcolódik, rendelj hozzá ebayról vagy aliról, pár dolcsi

(#115029) KRoy19 válasza galuska95 (#115028) üzenetére


KRoy19
őstag

Tuti :C

Mindíg gorilla glassos telefonjaim voltak. Soha nem raktam rájuk plussz fóliát és nem volt semmi gondom a karcolódással.

[ Szerkesztve ]

(#115030) Paoloo


Paoloo
tag

Sziasztok!
Sony Z4-em szeretném cserélni. Több típusban is gondolkodtam,de minél többet gondolkodok,annál inkább nem tudom mi legyen.
5,2-5,7 col közötti legyen a kijelző,ami jó minőségű.
jó fényképezője,gps-e legyen,és ne legyen lassú.
Először Samsung Galaxy Note5-ben gondolkodtam(használtan 100-110e körül van),de árához képest nem lehet a tárolóját bővíteni,nincs benne fm rádió.....amúgy ez általában kimarad a jobb telefonokból. Ha újban venném,akkor meg már árban ott van mint az S7 edge.
Sokat ajánljátok a Honor 8-at,teszik az is(ebben sincs fm rádió),ez is egy lehetséges versenyző,vagy még gondolkodok a Huawei P9-en. Ez a kettő kb 1 árban van,melyikkel jár jobban az ember?
És van még a Huawei P10 lite,és a Galaxy A5 2017 -ezekben van fm rádió.
Szóval egyenlőre ez a négy versenyző van. A fényképező minősége fontosabb szempont,mint az fm rádió,ennek fényében melyik lenne a legjobb? Esetleg más jobb?

+1: gondoltam Z5-re is(van fm rádió),de az is melegedős,abból meg már elegem van....

(#115031) todie


todie
tag

udv! segitseget szeretnek kerni.

- Árkategória: max 40.000
- Használt vagy új: elsosorban uj, de lehet hasznalt is
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan, gari mindegy.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?: 2 ev, bestbuy jo volna;)
- Mire használnád? telefon, bongeszes, navi, viber, hangouts, minimal foto
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? android, lehetoleg 7.0, vagy az azt megelozo
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? max 4,5"

igenyek: ertesito led, muanyag haz, minimum 2gb memoria, LTE, NFC (nfc-bol tudok engedni)

letezik egyaltaln ilyen telefon?

[ Szerkesztve ]

(#115032) Yasuo válasza Paoloo (#115030) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ha fontos a kamera, akkor Huawei P9, és a Honor 8 között döntenék.

(#115031) todie

A legolcsóbb valamire való telefon az a Xiaomi Redmi 4A Pro. Ez 5", és nincsen benne NFC. Ennyiért egyébként közel lehetetlen 4,5"-os értelmes telefont találni.

S9+

(#115033) diegho válasza todie (#115031) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem létezik semmi hasonló, de tényleg még a közelében sem. Ha triplázod az árat, akkor a közelében van már.

(#115034) todie válasza diegho (#115033) üzenetére


todie
tag

gyasz. 8-10 honapja tettem fel utoljara a kerdest, akkor is ez volt a valasz... :(
veget erhetne a tepsi-korszak.

az a baj, hogy behalt a jiayu g2f 3 ev utan es most egeto a szukseg. berendelek akkor egy 5"-ost, ha nincs alternativa. xiaomi 4a is egesz jonak tunik, de sztem egy vernee thor e lesz.

[ Szerkesztve ]

(#115035) galuska95 válasza todie (#115034) üzenetére


galuska95
aktív tag

úgy gondolom a redmi 4a jobb választás (vagy kicsit többért 4x) eustockról, rendes garis háttérrel és megbízhatóbb működéssel még a gyengébb hardver ellenére is. A sima thor topikjába elég sok minőségi problémát említenek.

van alternaítva csak több pénzért (iphone se vagy samu galaxy a3 2017)

[ Szerkesztve ]

(#115036) todie válasza galuska95 (#115035) üzenetére


todie
tag

hmmm. koszi a tippet! ;)

#115032 Yasuo: neked is!

[ Szerkesztve ]

(#115037) Paoloo válasza Yasuo (#115032) üzenetére


Paoloo
tag

Köszi! És szerinted melyik?

(#115038) Ájvé válasza todie (#115034) üzenetére


Ájvé
veterán

Vernee Thor nem igazán ajánlott. Sok a problémás darab.
Redmi 4A van ebben a kategóriában (egyébként kicsit kisebb mint a Vernee Thor), esetleg Redmi 4X 45-ért hosszú távon még jobb lenne (erősebb SoC amire még Android 7.0 is biztosan lesz, 3GB RAM, de akku is nagyobb benne és más téren pl. kamera is jobb).
5" alatt meg nem sok minden van, néhány Samsung vagy Sony, de azok is 60-70k körül kezdődnek. Ez az 5" még pont használható (ha nincsenek giga kávák).

(#115039) Yasuo válasza Paoloo (#115037) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Én kb 1 hónapja voltam ebben a helyzetben, hogy döntsek e két telefon között, de a szebb design, és a több ram miatt a Honor 8-ra esett a választásom és azóta nem is bántam meg. ;)

S9+

(#115040) Paoloo válasza Yasuo (#115039) üzenetére


Paoloo
tag

:)
Köszi,ezen filóztam én is.

(#115041) Sgr_A válasza dannyl (#115026) üzenetére


Sgr_A
addikt

Lenovo p2
A kamera nem éri el a g4 szintjét de nem válalhatatlan
A többi kritiréumnak megfelel

[ Szerkesztve ]

(#115042) #61903104 válasza Sgr_A (#115041) üzenetére


#61903104
törölt tag

Sziasztok.
50 (max 60) ezerért mi a legjobb telefon most a piacon?
Illetve: Samsung Galaxy A3 2016, J5 2016 vagy Huawei P8 Lite érné meg jobban? Mit ajánlotok?
vagy ha van valami téma róla, linket is elfogadok

[ Szerkesztve ]

(#115043) dannyl válasza Sgr_A (#115041) üzenetére


dannyl
addikt

Köszi. Erre viszont nem érdemes lecserélni a G4-et. Max az akku + 2 sim miatt, de sajnos igen csúnya is ez a lenovo, meghát lenovo... nem tudom, de nem épp jó véleménnyel vagyok a márkáról.

Azért köszi.

(#115044) Yasuo válasza #61903104 (#115042) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ennyiért Xiaomi Redmi Note 4 eustockról.

S9+

(#115045) #61903104 válasza Yasuo (#115044) üzenetére


#61903104
törölt tag

Hmm. Igen, tökéletes telefon lenne viszont ez már *baromi* nagy nekem.

(#115046) Yasuo válasza #61903104 (#115045) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Akkor esetleg a Redmi 4x kicsit gyengébben, de olcsóbban.

S9+

(#115047) diegho válasza Yasuo (#115046) üzenetére


diegho
nagyúr

Honor 7 lite 50k körül van, ugyanaz belsőre, mint a P9 lite, de ott a Moto G5 is 55k körül. Egyik sem hivatalos forrás,de annyira nem is vészes (Turbado.hu).

(#115048) Sgr_A válasza dannyl (#115043) üzenetére


Sgr_A
addikt

én meg az LG-ről ;] (1év garancia, valami hiba mindig van pl G4 bootlop)
de ez szubjektív
van a P10+ meg az s7edge/dual ezek meg nincsenek 130k-ért
valami kompromisszumot kell kötnöd

[ Szerkesztve ]

(#115049) dannyl válasza Sgr_A (#115048) üzenetére


dannyl
addikt

Ja, a többi teló meg tökéletes... mindegyiknek van hibája, ezt felesleges elkezdeni. Azért a lenovo-nál jobb az LG szerintem. Pláne milyen 1 év gari? :F 2 évet adnak rá, ha nem a sarki fűszerestől veszed.

Lehet honor 8 pro lesz, áfa nélkül tudom venni ezt pl.

[ Szerkesztve ]

(#115050) Yasuo válasza diegho (#115047) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Hát annyiért, és 2gb ram.. Nem is tudom. Szerintem mégiscsak jobb hivatalos forrásból a Redmi 4x, de majd a kedves érdeklődő eldönti melyik tetszik neki jobban.

[ Szerkesztve ]

S9+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.