Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55251) sarkanyolo2 válasza Wiz Khalifa (#55218) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

4.4 az jön rá (amit már igen-igen megérdemelt), a felett ne várj, mondjuk nincs is nagyon mit. :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#55252) stilo18 válasza Wiz Khalifa (#55245) üzenetére


stilo18
addikt

Szerintem meg is válaszoltad magadnak,hogy milyen telefont szeretnél...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#55253) HKorn válasza vaci22 (#54998) üzenetére


HKorn
addikt

...

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#55254) minek?:S válasza Wiz Khalifa (#55248) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát ezért nem vagyunk egyformák, szerintem kifejezetten előnytelen, mind designra, mind használatra nézve is, az érintőképernyőn elhelyezett vezérlő gombok, és az M8-nál látszik is.. túl hosszú, és hely lenne a "plexi gombokra". Pont ezért nem is tetszenek az új Sony-k. De hát kinek mi. :)

norbert1998

Nem android fut rajta..neeeem.. ez annál sokkal jobb, sokkal minőségibb, sokkal egyedibb, sokkal kényelmesebb:) És igen, a WP is jó, de annyira nem jönnek be nekem a csempék, nem rosszak, de nem is rajongok értük(bár majdnem vettem egy 8X-et). De szerintem ezekkel ne nagyon írkáljuk tele a topicot, ha van még hozzáfűzni valód, akkor írj egy pü-t, ott is szívesen válaszolok. :K

Üdv.:M.

(#55255) agoka07 válasza minek?:S (#55223) üzenetére


agoka07
senior tag

Nem fontos, a lágyság, úgyis első dolgom lesz a root, meg egy jó kis CM vagy valami főzött ROM. A BB-t kizárnám, tetszik meg minden, de nem tudok megválni a Droid-tól. :N

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#55256) minek?:S válasza agoka07 (#55255) üzenetére


minek?:S
őstag

Akkor mehet az SP :K

És AshaNoR, ha már így elfelejtettelek:D gond, ha nem szereted az akoholt, de sebaj.. több marad nekem ;] van még itt fél üveg kóla, meghagyom neked, meg kapsz két kekszet.. most már nem lehet semmi probléma:D

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55257) juhiimi válasza minek?:S (#55223) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Koszonom a valaszt!
Mert itt Romaniaban csak igy kaphato.

[ Szerkesztve ]

(#55258) minek?:S válasza juhiimi (#55257) üzenetére


minek?:S
őstag

Ja értem.. hát logikusnak úgy tűnik, hogy nem merül hamarabb, legalább is nem feltétlenül érezhetően.

Üdv.:M.

(#55259) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

40-50 ezer forint körül milyen telefont ajánlotok a következő szempontok figyelembe vételével?

Nem csak android jöhet szóba (wp, bb, stb..) , min 1 gb ram, de jobb, ha 2, 8 gb tárhely, nagy kijelző, de utóbbi mellőzhető. jó zenei képességek (zeneőrült vagyok :P) ami alatt azt értem, hogy nagy hangerő és mély basszus alatt ne recsegjen be (mostani telefonom nem bírja a basszust), és akadásmentesen játssza le a jetaudio am3d audio enhancer és a bongiovi plugint. Nem tudom, hogy ez speciális kérdésnek számít-e ezért írom le. Zenehallgatáson kívül filmnézésre, böngészésre, kevés játékra lenne használva.

Eddig a Blackberry Z10 és a Xiaomi Redmi Note között vacillálok. Jobban tetszik a MIUI mint a blackberry 10.2, viszont sokkal gyorsabb a z10 rendszere, jobban van optimalizálva. A zenei képességek miatt aggódom.

Bocs, hosszú! :B

Jó a használt is. Továbbá valószínűleg ebayről rendelek. Ott eléggé jó árakat látok.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#55260) minek?:S válasza jonnyjoker01 (#55259) üzenetére


minek?:S
őstag

Szia! Annyit előljáróban elmondanék, hogy a BB Z10 hangszórója igen csak hangos, de ezzel sajna az jár, hogy alap recsegés van, nem basszusnál, magasnál is éppúgy és a rendszer is pofás, amit hiányolok én is az a lejátszóban az eq, de vannak zenelejátszó alternatívák, meg amúgy alapból jól van beállítva a hangzás, legalább is megfelelő fülessel és hangszórón. a Beszédhangszóró(és a mikrofon) pedig elsőosztályú.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55261) Dhampir válasza jonnyjoker01 (#55259) üzenetére


Dhampir
félisten

A Blackberry esetében szinte garantált a kiváló telefonálási hangminőség és 2 év garanciával beszerezhető.

Filmnézésre a Note nagyobb kijelzője biztosan élvezhetőbb. 1 év garancia jár hozzá és Kínába kell visszapostázni, ha javításra szorulna.

Zenei képesség:
Például a Samsung Galaxy S3-ban megtalálható a Wolfson hangchip is, ám hogy az alapszoftverrel ezt mennyire lehet kihasználni, arról a tulajok tudnának érdemi infóval szolgálni.

(#55262) Wiz Khalifa válasza sarkanyolo2 (#55251) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tudom de annyi is volt. :(

(#55252) stilo18:
Hát... :) Lehetséges. :))

(#55254) minek?:S:
Nekem se tetszettek eleinte ezek. De már lassan csak ilyet lehet lesz kapni. Így meg kell barátkoznom vele. :)

Bár ha ennél is lehetséges az hogy root-al a vissza gombot jobboldalra teszem és a menü gombot balra akkor lehet megcsinálnám ezt.

Smoke some weed nigga!

(#55263) jonnyjoker01 válasza Dhampir (#55261) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm a válaszokat! A zenei képességeken a fül/fejhallgatón keresztüli zenehallgatást értettem, nem kihangosítva. A garancia miatt valószínűleg BB Z10-et választom. Akkor viszont a filmnézés kimarad. Gyorsaság/hardver ügyileg a redmi note mennyire jó?

Üdv. Johnny

(#55264) minek?:S válasza Wiz Khalifa (#55262) üzenetére


minek?:S
őstag

Ha csak ilyen telefonok lesznek, akkor maradok mindenféleképpen a BB-nél, bár most se cserélném le egy droidos telóért sem.. najó.. talán egy G3-at megnéznék. Ezt a gomb variálást szerintem kérdezd meg a topicjában, hátha lehet, de szerintem ha elég ügyes vagy, akkor bármit meg lehet csinálni ;)

jonnyjoker01

Igazából filmet sem rossz nézni rajta, tény, hogy nem egy fonepad méretű kijelző, de nagyon szép, hd 4,2"-en ..:) Én is sokat hallgatom fülesen keresztül a zenét, eddig adja, bár azért az eq hiányzik nekem az alapból. Még youtubeon is jó zenét hallgatni, ja és megy háttérben is, ami nekem meglepetés volt Android után. De amúgy a rendszer is nagyon jó. Redmiről nem tudok semmit. Ha szerencséd van sikerül kifognod egy jófej BB eladót, én is, másfél év gyári garival 45k-ért vettem, és még tokot is adott mellé.

Üdv.:M.

(#55265) Wiz Khalifa válasza minek?:S (#55264) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem meg pont a BB nem tetszik. De csak a rendszer miatt főként. :) De kinek mi. Azért van annyi féle fajta telefon.

Azért még mindig igazán a Galaxy Mega 6.3 tetszik. :( Bár kiadnák 4magos és 2GB rammal szerelt verzióban. :)

Akkor tuti azt vennék. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#55266) Dhampir válasza jonnyjoker01 (#55263) üzenetére


Dhampir
félisten

Megértettem és a Wolfson hangchip miatt hoztam szóba az SGS3-at. Pöttöm hangszórók legfeljebb zajkeltésre jók és nem igényes zenehallgatásra.

Nincsen Note-om, de topicjában a boldog tulajok vélhetően szívesen referálnak róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#55267) minek?:S válasza Wiz Khalifa (#55265) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát én amúgy kifejezetten utálom a TW-t, mondjuk ez a legkevesebb, Samukra elég sok a custom, meg kifejezetten idegesít, hogy a Galaxy Expresszre, Ace 3ra, Winre, Corera, Core 2 Plus Advance Win Express Acere meg társaikra rá erőltetik az S meg a Note széria designját.. alapvetőleg valóban szép.. egy bizonyos mennyiségig, és ez a mennyiség pont az S és a Note széria. Mindenből csinálnak LTE-t, meg második szériát, harmadikat, ugyan azzal a designnal.. Ez így nekem picit sok.

Amúgy az SGS3VE-ről mit tudsz? :F most láttam samu honlapján.. új? vagy csak én maradtam le? :Y

Amúgy tök jó, hogy így mindenkivel ki offoljuk ezt az anyatopicot :U
át kéne menni az OFF topicba
ott vannak amúgy is a veteránok :C

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55268) Wiz Khalifa válasza minek?:S (#55267) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem is kicsit már uncsi a Samu dizájnja.

Azt meg nem tudom hogy minek csináltak Value Editiont az S3, S3 miniből, S4 és S4 miniből.

Gondolom azért hogy a régi készülék is legyen még piacon aminek amúgy semmi értelme. Vagy hogy legyen rajta KitKat. Nem tudom hogy miért van de van... :DD

Smoke some weed nigga!

(#55269) minek?:S válasza Wiz Khalifa (#55268) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát, de buták...:D Ha a régire adnának ki KitKat-et, ugyan ott lennénk, sőt, akkor talán jobban bíznánk a Samuban és hosszabb távra is azt vennénk, legalábbis én így vagyok vele. Legalább valami GPE-t dobtak volna ki, azt még lehet meg is fontoltam volna... Ennek így tényleg semmi értelme :D

Üdv.:M.

(#55270) Devas


Devas
őstag

Jól látom hogy a HTC Desire 516 seggére került a hangszoró? :(
Kitkat sincs... kár érte pedig hardware ügyileg szimpatikus lett volna.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#55271) minek?:S válasza Devas (#55270) üzenetére


minek?:S
őstag

Sajnos... de ott a One E8, hw: ok, kitkat: ok :P

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55272) norbert1998 válasza minek?:S (#55267) üzenetére


norbert1998
veterán

az a ve nem valami "új", meg nem jelent project? én így tudom

igazad van, jó a bb, a win meg nagyon fapados ui-os, ennyi az össz hátrányuk, na meg a szoftverkínálat, de bb-re van alternatíva (bocsi, ennyi voltam, ezért űgondoltam nem írük új PÜ-t)

(#55273) Toika


Toika
tag

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy egy Galaxy Nexus-ról milyen lenne a váltás egy LG L90-re? Ahogy néztem méretre egyforma, kijelző mérete is, gyorsabb a procija, de kisebb a képernyő felbontása. Az LG Androiddal nincs bajom, így az nem szempont. Sajnos eddig nem tudtam sehol kipróbálni, pedig nagyon kíváncsi lennék, hogy a felbontás különbség mennyire látható.

A váltást kb. 20-25 ezerből meg tudnám oldani. Szerintetek érdemes váltani, vagy sem? Általában zenehallgatásra, netezésre, játékokra és persze telefonálásra használnám.

(#55274) Chris78


Chris78
aktív tag

Hali mindenki. Ma kellene telòt rendelnem. Levoksoltam az Lg F6 mellett de ma beugrott a lehetőségek közé a Htc Desire 500.
Tehát a kérdés Lg F6 VS Htc Desire 500?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#55275) pengwin válasza Chris78 (#55274) üzenetére


pengwin
addikt

Semmiképpen ne vegyél Desire 500-at!!!
A procija gyenge (4*Cortex-A5) és régi gyártástechnológiájú (45nm a mostani 22-28nm-rel szemben): vagyis lassú és jobban melegszik, emellett többet fogyaszt, mint egy korszerű Cortex-A7-es négymagos.
4.1-es Androidnál nem lesz rá újabb, mert a proci driveres támogatása ott véget ért.
A belső tárhelye pedig 4GB-os, laikusoknak megfogalmazva: 2014-ben használhatatlanul kicsi. :(
Ja, emellett megjegyzem, hogy idióta a képernyő alatti érintőgombok kiosztása (2 a szokásos 3 helyett), és könnyen törik (van ismeretségi körömben), de legalább szép.
Amennyiben együtt tudsz élni az F6 kinézetével, akkor ne is gondolkodj tovább a dolgon, mert az mindenben bucira pofozza a Desire 500-at, kivéve a külcsínt.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#55276) Chris78 válasza pengwin (#55275) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi a gyors és átfogò választ. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#55277) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok!
Szerinteten egy S3 mini-t mire érdemes lecserélni?
(Mindenképpen nagyobb telóban gondolkodom mint a 4col, de lehetőleg 5colnál ne legyen nagyobb)
Lényegében ha már vennék új telót akkor gyorsabbat szeretnék és legalább 4.3 ill. 4.4-es androidot, mert sajnos az s3 mini leragadt a 4.1.2-nél.
Tehát mire lenne éredemes váltanom egy S3 mini után? (márka mindegy) Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#55278) minek?:S válasza pengwin (#55275) üzenetére


minek?:S
őstag

Akkor csak az a poén, hogy mégis jobban fut rajta a droid... vagy csak én láttam "jobb" darabokat? nem kérek erre választ.

dorika87

További tapasztalataim is nagyon pozitívak a BB-vel kapcsolatban, és soha nem térnék vissza droidra ezek után, szóval ha egy picit is felmerült benned a BB, mint lehetőség, akkor valahol ki kell próbálnod ;)

Ha WP kell, akkor ott sem adnám azért 1giga alá .. Lumia 820? Mindenesetre, ha droid kell, és fontos a lagg mentes rendszer, szép kezelőfelület, akkor HTC.. csak ne MTK-s procis.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55279) phanze válasza dorika87 (#55277) üzenetére


phanze
aktív tag

Attol függ milyen ár kategoria.:)
Mennyi pénzed van rá?

(#55280) phanze válasza dorika87 (#55277) üzenetére


phanze
aktív tag

Ha sokideig akarsz friss rendszert akkor nexus 5 vagy várd meg a új nexus telót(már ha lessz):)

(#55281) pengwin válasza minek?:S (#55278) üzenetére


pengwin
addikt

HTC jól ért az alap rendszer optimalizálásához, de varázsolni ők sem tudnak, a hardver korlátai kijönnek amint valami komolyabb/igénytelenül megírt 3rd party appot akarsz telepíteni rá ;) (mivel nem kérted, ezért ezt veheted ajándéknak is ;) )

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#55282) norbert1998 válasza dorika87 (#55277) üzenetére


norbert1998
veterán

normális váltási képességekkel rendelkezők:
1. árkategória: optimus f6, l9 II, ace3 lte, idol 2s
2. xperia sp
3. űoptimus g, nexus 4
4. xperia z, zl, zr, s4
5. g2, z1,, z1c, g2, s5

(#55283) pengwin válasza dorika87 (#55277) üzenetére


pengwin
addikt

Jó lenne, ha kicsit konkretizálnád, mert ebbe így ár és (érdemleges) méretbeli megkötések nélkül túl sok dolog belefér...
S3 minihez képest már a mostani 60-70 ezres árkategória is komoly előrelépés hardverben és kijelzőben pl. Idol 2 (mini) S, Xperia SP, Ascend G6 és G630 - de ezeknél kérdésesek a rendszerfrissítések, hogy mennyit és milyen minőségűt kapnak. Ascend P6-ot mondanám, tavalyi csúcshüvely, de pont emiatt még max. egy évig lesz támogatott. Ha fontos a friss rendszer, akkor Nexus vagy Google Play Edition (bár tudtommal Mo.-n ez utóbbit nehéz beszerezni).

Üdv, pengwin

(#55284) minek?:S válasza pengwin (#55281) üzenetére


minek?:S
őstag

Milyen kedves vagy, már remekül indul a napom, hála neked ;] Egyébként épp ezért ajánlom olyanoknak, akik nem játszani vesznek telefont .. hanem akiknek a szép, lágy rendszer a lényeg, tudjanak telefonálni és netezzenek rajta, arra meg a HTC a legjobb..

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55285) dzsingisz


dzsingisz
csendes tag

Sziasztok!

Telefont szeretnék vásárolni meglehetősen sürgősen, tegnap elromlott a meglévő telefonom, ezek a kritériumaim:
Árkategória
20-30E Ft
Használt
Hol vennéd meg?
Apróról :)
Jó lenne hosszú távon jól működő telefont venni, de nincsenek illúzióim, két évet kibír utána minden nap ajándék :D
Mire használnám?
Telefonálás, facebook, GPS, enyhe játék, néha fotózás, azt hiszem szokásos felhasználó vagyok

Operációs rendszer - eddig Android volt, és tetszik, de ha van valami ami jobb alternatíva nyitott vagyok rá :)
Előző telefonom Huawei G300 volt, azzal elégedett voltam, utóbbi időben kicsit lelassult (de hát nem a legújabb hardver volt benne).

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#55286) minek?:S válasza dzsingisz (#55285) üzenetére


minek?:S
őstag

Szia, elég szűk keret.

Annyiért talán Xperia M-et láttam. És az sem a legjobb.

Picit többért már van Xperia L, One S, S3 LTE, WaqteQ Talk 5H.. és ezek csak 35k ért.

De 40k ért már van BB Z10 is

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55287) nightmare13 válasza dzsingisz (#55285) üzenetére


nightmare13
senior tag

Szerintem próbálj be egy Lumia520-t :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#55288) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Iphone 4-em váltanám le. Gondolkodtam a 4s-en, de már kezd kicsit szűk lenni a 3,5"-os kijelző. Ami fontos lenne, hogy hozza a fotók minőségét az i4-nek legalább. Ezen kívül GPS, zene, általános dolgok.
Használtan venném 50-55k körül.
Amiket nézegettem:

HTX One X - ez nagyon tetszik
Nexus 4 - necces a 16 GB, de belefér
Talán Xperia SP, bár élőben még nem láttam, kicsit félek a kijelző minőségétől ("mezei" TFT)
LG-k annyira nem jönnek be.

Köszi

(#55289) minek?:S válasza Simtu (#55288) üzenetére


minek?:S
őstag

Jó is az a One X:) Esetleg BB Z10? Vannak rá jó térképes cuccok, és zenei is, de szerintem alapból is jó, és kapsz egy csodás rendszert is mellé.

Üdv.:M.

(#55290) pengwin válasza dzsingisz (#55285) üzenetére


pengwin
addikt

Ebben az árkategóriában Lumia 520 akár újonnan is, ha nem idegenkedsz a WP-től.
Androidból ennyiért még 2 évig használható telefon lehet necces, ha 40k-t össze tudsz spórolni, akkor sokkal tágabb a morgástér: androidból Ace 3 akár újonnan (mondjuk Dominósan), vagy BB Z10, ahogy (#55286) minek?:S fórumtárs ajánlotta: az BIZTOS jó lesz még 2 évig, és kapja a frissítéseket is: úgy hallottam BB még 2,5 évvel megjelenés után is frissített előző generációs OS 7-es telefonokat.

Üdv, pengwin

(#55291) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!
Ismerősömnek kéne egy kis segítség teló ügyben , hogy milyet vegyen.
Feltételei:
-60ezer felé nem szeretne menni
-android
-tudjon rajta pókerezni
-4col feletti kijelző mindenképpen
-adatok/fényképek/zenék ... stb tárolása
-memória bővíthető legyen
-Kínai forrásból nem szeretnének vásárolni (így az isteni Xiaomi ugrott :\)

Nagyjából ennyi lenne.
Köszi előre is a segítséget ! :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#55292) #53932800 válasza Roxkex (#55291) üzenetére


#53932800
törölt tag

Lg f6,lg l90,sony xperia sp,sony xperia m2,alcatel idol 2 s, alcatel idol 2 mini s

(#55293) Ádám16 válasza Simtu (#55288) üzenetére


Ádám16
addikt

HOX üzemideje nagyon gyatra. N4-et ajánlom, ha tetszik a forma...

(#55294) Toika


Toika
tag

Erre valami tanács?

(#55295) norbert1998 válasza Simtu (#55288) üzenetére


norbert1998
veterán

Szép az sp, nincs olyan érzésed, hogy egy olajos festményt nézel, de nem is az, mint mikor be vagy lőve lsd-vel, és hirtelen tiszta szín a világ,mint egyes amoledek

[ Szerkesztve ]

(#55296) sarkanyolo2 válasza Toika (#55294) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Melyik galaxy nexus, mert a gsmarena 4-et is kiad, így nehéz. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#55297) minek?:S válasza pengwin (#55290) üzenetére


minek?:S
őstag

Örülnék, ha nem írnál bele a hsz-aidba. Köszönöm. Én meg úgy hallottam, h az összes eddig kiadott androidos telefon megkapja a KitKat-et... bele értve az Xperia U-t is. További szép napot neked, Szia.

Ja.. végülis azért kapja meg már a BB OS a 10.3-as frissítéseket lassan... BB7et meg minek frissíteni? aki 2,5 éve használja annak úgy is jó, ha meg nem, ott a Q5, Q10, Passport, Classic. És leköteleznél, ha nem folytatnád ezt . Köszi ezt is. Te ajánlgass Tucat Samukat, én meg ajánlok BB-ket.

További szép napot neked, Szia.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55298) dorika87


dorika87
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
Nexus ami jelenleg közelebb áll hozzám, de egyelőre várok, hogy vajon mikor megy kicsit lejjebb az áruk.
Mivel a Nexus 4 és 5 között nincs sok árkülönbség, ezért jobb lenne az 5-ös, de erre most nincs százezrem. Úgyhogy válogatok az elternatívák között amiket írtatok.

(#55299) Morris válasza minek?:S (#55297) üzenetére


Morris
veterán

Sőt, az lenne a legjobb, ha az elfogult hozzászólásokat mindenki magában tartaná!
Elhiszem, hogy mindenkinek az a favorit amit éppen használ, de ha egy mód van rá, tartózkodjunk a szélsőségesen részrehajló véleményektől!

Ez úgy kollektíve mindenkinek szól aki esetlegesen érintett!

(#55300) galaxys80 válasza Morris (#55299) üzenetére


galaxys80
veterán

Akkor a topik zárható is. :DD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.