Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106001) fabri07 válasza Drughi (#105998) üzenetére


fabri07
aktív tag

Nexus 5x :)

(#106002) ghiottone válasza vilmose33 (#105996) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Dehogy kerül 2xer annyiba. :D 275 dollárért megvan a spemallról 2 év EU garival, EU expresszel, áfamentesen, kuponnal a Le Max 2 szürke verziója. Az arany pedig 20 dolcsival kevesebb.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106003) Drughi válasza fabri07 (#106001) üzenetére


Drughi
addikt

Az nem játszik.
Igazából az árakat sen kellett volna írni, mert az sem valós

(#106004) TGWH


TGWH
őstag

Estét, feladom, felteszem az öt pirospontos kérdést.
5"-es kijelző, 6-os android, jobbfajta kamera, és olcsó ár, 25 ezer körül német raktárból rendelve.
Melyik ez a telefon? :DDD 5,5" már félelmetesen nagynak tűnik, bár a HT17 nem lenne rossz, csak nem jön eu-ból... vámmal szarakodni meg nem akarok.
Mekkora gond amúgy, ha régebbi rendszer van rajta? Úgy gondolom jobb lenne a 6-os, talán ha gyárilag az van rajt, akkor arra optimalizálják.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#106005) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok. 3 éve gyűrőm az M7-et, és lassan kezd lefeküdni. Gondoltam most nem egy csúcskészüléket veszek, hanem elevezek a dzsunkák világába. Nem negyon tudom mostanság mit érdemes, ebben kérném a segítségeteket. Nem akarok nagy batár tepsit, az 5' elég, de az sem baj h nagyobb. Ami fontos az az üzemidő, az hogy ne legyen nagyon kényes a burkolata, és szeretném ha viszonylag használható lenne zenehallgatásra. Nem várok el wolfson szintet, de ne legyen rossz. Nem akarok túl sokat költeni sem rá, kinőttem már a telefonnal villantás korából, kevéssé fontos ez. Bőven beérem 3GB RAMmal, ha van benne 16GB rom az már elég. Ha hozza az M7 teljesítményét és kijelzőjét az jó lenne. Remélem adtam elég információt. Segítségeteket előre is köszönöm.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#106006) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy fura kérdés: strapább (ütés és vízálló) telefonok közül mi mostanában a választék? Ár egyelőre mindegy, mivel gondolom nincs sok, 5" méretre gondoltam.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#106007) soldi3r válasza amol (#105982) üzenetére


soldi3r
veterán

Tudom, hogy nem, de van olyan keszulek, ami rendszer szinten is stabil? Nekem eddig csak stock androidos gepeim voltak.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#106008) Ájvé válasza capulet75 (#106005) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition nagyrészt megfelel a támasztott követelményeknek. Burkolat nem tudom mennyire strapás, érdemes tokot használni, azt már olvastam a Redmi 3S-nél, hogy könnyen karcolódik, szóval nem árt védeni kicsit. Audio sem rossz benne, itt tesztelték is. 3/32 RAM és ROM is adott, a második SIM rovására még bővíthető is. Teljesítményben bőven veri a HTC M7-et (gondolom ez az M7 amiről írtál), Snapdragon 650 bőven kiszolgál minden igényt. Kijelző 5,5" FHD IPS szerintem a legtöbb embernek elég.
Írhattam volna a Redmi 3S-t, de ez jóval gyengébb, ha méret még belefér akkor inkább a Redmi Note 3-at ajánlom.

(#106009) vilmose33 válasza Ájvé (#106000) üzenetére


vilmose33
őstag

Apollo lite- om van,azért mertem ajánlani. Remek az üzem ideje, nem bugos a szoft, teljesen Magyar, renfszeresen jön rá a frissités és a garancia is müködik( ne legyen rá szükség). Nem tudom,hogy a LeEco nál ez,hogy müködik. Én az árnál a 6/64- es verziót néztem, a 4/32- es verzió tényleg remek ajánlat ha ténylegesen ennyiből megvan. Apollonál még a remek Sharp kijelzöt tudnám kiemelni. LeEcom még nem volt, remélem nem fog benne csalódni.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#106010) ghiottone válasza soldi3r (#106007) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam a Motorolák váltak be, atomstabil, megbizható telók. Szóval Moto Z-t mondanám ha az ár nem számít (180 körül van).

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106011) yanna válasza Khelben (#105997) üzenetére


yanna
őstag

Sajnos logikus. :(((

(#106012) Ájvé válasza vilmose33 (#106009) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincs vele semmi baj, csak LeEco jobb, egyszerűen ennyi.

(#106013) Soká


Soká
senior tag

Sziasztok!

Csak az olvasson tovább, aki az alsókategóriás kínai telókban jártas :))

A 8 éves fiamnak kellene valami olcsó de stabil telefon. 5"-nál nem nagyobb, 1Gb/8Gb, androidos, magyar nyelvű. Tudtok-e éppen akciós, ajánlható darabot?
Tekintsük felső limitnek ezt az éppen "akciós" iLike X3 Pro 5-t... amit most néztem egy bedobott reklámújságban.

Köszönöm a segítséget!

(#106014) jano_77 válasza Ájvé (#106012) üzenetére


jano_77
nagyúr

Abban tudtok segíteni, hogy a spemall.com oldal mennyire megbízható? Mert jelenleg ott a legkedvezőbb amit kinéztem és ott még lehet választani 2 év EU garanciával is. Csak kérdés, hogy megbízható-e?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#106015) Soká válasza Soká (#106013) üzenetére


Soká
senior tag

Most látom, hogy az előző linkem rossz volt.
Szóval: iLike x3 Pro 5 (vagy lehet, hogy a prohardver tiltja a madaras reklámot?)

(#106016) Ájvé válasza jano_77 (#106014) üzenetére


Ájvé
veterán

Úgy tudom megbízható oldal, de van külföldi rendelések topik talán nézz utána. Viszont ha nem EU warehouse-ból rendeled akkor számítani lehet áfára, mint további költség.

(#106017) ghiottone válasza jano_77 (#106014) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Teljesen. Csak mindig olvasd el a leírást, mert lehet, hogy listáznak egy telót mondjuk "Grey" színben, de a leírásban csak az van, hogy gold és silver in stock. - Erre figyelni kell + 2 év EU Gari és Eu Expresszel garantáltan áfamanetesen kapod meg DPD-s szállítással. Itt vannak hozzá kuponok is, amit a sima checkoutnál tudsz a megrendelésedhez érvényesíteni (paypal chackoutra nem kell rákattintani, azt majd a megrendelésed véglelegítésénél az EU Express alatt, kupon sor felett kell kiválasztani ;) ) 10-14 nap a szállítás.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106018) w333 válasza lezso6 (#106006) üzenetére


w333
félisten

BLACKVIEW BV6000 vagy sokkal drágábban Cat S60 ? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#106019) jano_77 válasza ghiottone (#106017) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már a fizetésnél jártam, de mikor a Paypal-ra átirányított és rányomtam a Pay Now gombra, vmiért átdobott a kártya adatok megadásához - korábban ki volt már töltve - és hiába nyomtam az Add gombra, nem csinál semmit! Így most sajnos elakadtam. :F :O
Tudja vki, hogy mi lehet a gond? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#106020) lezso6 válasza w333 (#106018) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nagyjából ezek vannak? Akkor inkább hanyagolom, inkább csak egy musthave érzésem van, mindig szerettem volna ilyet. :B Akkor inkább másképp kérdezek, ezek lennének az elvárások:

- Android (lehetőleg legfrissebb)
- legalább 3 évig jó lenne a kibírná, tehát hosszabb szoftveres támogatás
- méret mindegy, de lehet phablet lenne jó, mivel sokat böngészek
- hardverből nem kell erős, csak böngészés, email és hasonló menjen rajta simán
- lehetőleg stock android, nem kell csicsa
- kamera mindegy, nem fotózok
- minőségi anyaghasználat, összeszerelés
- előny, ha könnyű / vékony
- nagyon max 150k körüli ár

Ezzel nagyjából behatárolható, hogy mi tudja ezt?

Referenciának ezelőtti telefonom Moto X 2013 volt, ezt nagyon szerettem, csak most két év után döglődik. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#106021) w333 válasza lezso6 (#106020) üzenetére


w333
félisten

Galaxy S7 vagy HTC 10 én ezt a kettőt mondanám ! :K

Anyaghasználat + összeszerelés és szoftveresen ezekkel nem lesz gond !

Ha phablet kategória is játszik akkor a Nexus 6P is nagyon jó és ez ugye a legfrissebb (tegnap este jött a 7.1.1 frissítés) :))

Ha megemlékszel egy olcsóbb anyaghasználattal akkor a Nexus 5X is verhetetlen (nagyon jó és jó áron van), kell rá venni egy ilyen erős tokot és nincs baj !

Esetleg a Xiaomi háza táján is érdemes körülnézni (azok is nagyon jók) :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#106022) lezso6 válasza w333 (#106021) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Samsung meg HTC nálam azért nem tetszetős, mert saját szoftver. Tudom, ez inkább előítélet, ma már nem olyanok ezek, mint pl az SGS2. Utóbbim volt, a végére nagyon megutáltam.

Tényleg, a Nexus. Na azok nagyon bejönnek, köszönöm, akkor errefelé nézelődök. :R Ja, azt kifelejtettem, hogy AMOLED kijelzőset keresek, mivel nagyon hozzászoktam. A Nexus 6P tökéletes választásnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#106023) w333 válasza lezso6 (#106022) üzenetére


w333
félisten

Nincs mit :) ... a Nexus 6P nagyon jó (nem lősz vele mellé)

Stock Androidot pedig Moto X 2013 -ból pedig már ismered (ezzel sem lesz gond)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#106024) lezso6 válasza w333 (#106023) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, a stock android, mint írtam, szinte követelmény. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#106025) w333 válasza lezso6 (#106024) üzenetére


w333
félisten

:D :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#106026) ghiottone válasza lezso6 (#106020) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Moto Z Play - amoled pipa és szerintem sok minden más is. Itt egy teszt. Amazon.co.uk vagy expansys

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106027) amol válasza ghiottone (#106026) üzenetére


amol
addikt

OP3 árban van, az nem jobb?

(#106028) Primary92


Primary92
senior tag

Maximum 30-ért kellene egy Androidos telefon, ami nem nagyobb, mint 4".
Mindenképpen legyen értelmes képernyő felbontás (800x480 pl.), meg valami AF-es kamera is jól jönne.
Melyiknek van a leghosszabb üzemideje ilyen feltételek mellett? Legalább félév garis használt is szóba jöhet.
Kínai márkák is szóba jöhetnek, de a samsungot kerülném, meg a HTC is kiborított a Desire 200-al.

(#106029) ghiottone válasza amol (#106027) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Erősebb procija és több ramja van az OP3-nak az tény, de a Z Playben jobb az aksi, amoled panel, stock az is, stb. Motorolásnak először Motot ajánlok. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106030) Ájvé válasza ghiottone (#106029) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát akkun kívül maximum a memória bővíthetőség írható még a Z Playnek, de minden másban messze lemarad.

(#106031) ghiottone válasza Ájvé (#106030) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ a modul rendszer még a Playnél de szerintem nincs értelme összehasonlítani a 2 telót, mert teljesen más nyomvonalon haladnak.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106032) amol válasza ghiottone (#106031) üzenetére


amol
addikt

A OP3 is amoled. A Playen sincs értesítési led mint a többi moton?

[ Szerkesztve ]

(#106033) ghiottone válasza amol (#106032) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha, csak jobb minőségűnek tűnik a tesztek alapján. Nincs led, moto display mellet nincs sok értelme.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106034) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Ez lesz az első okostelóm.

Árkategória.
0 Ft előfizetéssel lehetőleg.
Hol vennéd meg?
Előfizetésre szolgáltatónál, újonnan, méghozzá korlátlan előfizetésre venném, ez a lényeg, a telefon maga másodlagos. Havi díj 10-15e között, annyi internettel ami ebbe belefér, de minden hálózatba ingyen akarok beszélni. Hosszú távra tervezek, nem akarok félévente váltogatni. Ami még fontos, az a jó aksi, lehetőleg minél hosszabb üzemidő.
Mire használnád?
- Telefonálás kiemelkedően fontos, napi 2-3 órát folyamatosan erre fogom használni
- emellett normál felhasználás, fényképezgetés, internet
- fontosak az üzleti alkalmazások, e-mailezés, hosszabb szövegek begépelése, munka
- játékok, multimédia nem annyira fontos, és nem vagyok márkafan.
Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
passz
Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
nem tudom

Amit eddig nézegettem, az a Huawei P9 Lite. Nem tudom, elég lesz-e, sok lesz-e. Az előfizetéses csomag választása a fogósabb kérdés. (kékeknél 14k a korlátlan beszéd és 2 GB adat)

Nem minden vándorút céltalan...

(#106035) gianone válasza 3.Aragorn (#106034) üzenetére


gianone
őstag

Otthoni telekomos szolgáltatásod van már, vagy esetleg mobilelőfizetés? Ha nincs, akkor Telekom kiesett, mert havi 4000-t kell pluszban fizetni, hogy legyen telefonod Next M-nél. Csak az 96000 két év alatt. Ha van, akkor lehet társkártya, aminél nincs ez, illetve érdemes az otthonival Magántára összevonni. Csökkenhet is az előfizetés, és csomó plusz szolgáltatás is van. Ezt nem árt tisztázni, és utána tudok onnan készüléket mondani, ha a 2. eset áll fent.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#106036) 3.Aragorn válasza gianone (#106035) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Eddig feltöltőkártyás telefonom volt csak Telenornál. Nem is a T-mobilt néztem, hanem a telenort.

Nem minden vándorút céltalan...

(#106037) Viktor0610 válasza 3.Aragorn (#106034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem jó választás. :)
A csomag is meg a teló is. :)

Samsung Galaxy A54

(#106038) gianone válasza 3.Aragorn (#106036) üzenetére


gianone
őstag

Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy ugyanaz az eset. 14 a csomag telóval, 10 nélküle. Tehát ha bármilyen telefont veszel, 96000-et kifizetsz érte két év alatt, Ha ingyen kapod a P9 Lite-ot, akkor is. Függetlenül megkapod dual sim-esen 70000 alatt. Szóval tök hülyeség a szolgáltatónál erre a csomagra készüléket venni. Mondjuk ahogy nézem, sokan nem számolják ki. Pl. Viktor0610 sem, különben nem mondana ilyet.

Egyébként ez a havi 4000, pont olyan p9 Lite-nál, mintha 80000-ért vennéd 22 %-os THM-re 0 kezdőrészletre.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#106039) ghiottone válasza gianone (#106038) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 - Inkább vegye meg az ember az MM-be, edigitalba, madaras teszkóba a telót részletre és ahhoz keressen csomagot ilyen feltételek mellett.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106040) gianone válasza ghiottone (#106039) üzenetére


gianone
őstag

Edigitalban pont ennyi akció nélkül, ott néztem a hitelkalkulátorral a THM-et 24 hónapra. Túl este van kamatos kamatot számolni. :D

Viszont pl. 15 %-os kuponnal és/vagy 0-ás THM-mel már más tészta. Szóval korlátlan csomagot itthon csak teló nélkül, és/vagy független készüléket akcióban, esetleg részletre, vagy még külföldön érdemes szétnézni.

Pont ezért kérdeztem az otthoni előfizetést, mert az kivétel.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#106041) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok! xiaomi redi 3s prime vagy inkább redmi note 3 special edition éri meg jobban? mindegyok 3/32 gigás. Melyik hardver az erősebb? Köszi

(#106042) 3.Aragorn válasza gianone (#106038) üzenetére


3.Aragorn
addikt

ok köszi, szétnézek

Nem minden vándorút céltalan...

(#106043) szabodavidz


szabodavidz
csendes tag

Sziasztok ! Feltéve,hogy az alábbi készülékek nagyjából egyforma árban vannak,melyiket javasolnátok ?
Szempont,hogy gyors és stabil működése legyen.Fontos a megjelenés,az se baj ha kissé csajos,mert lánynak lenne.Nagyon fontos a kamera,úgy a hátlapi,mint a 'selfie' kamera.Játékra nem igazán lenne használva.
Szóval róluk lenne szó : LG G3,Sony Xperia M5,Lenovo Vibe S1,Huawei P9 lite.

(#106044) ghiottone válasza beach head (#106041) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Note jobb választás, erősebb a hardver és a gpu is benne.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106045) Ájvé válasza beach head (#106041) üzenetére


Ájvé
veterán

Redmi Note 3-ban jóval erősebb a hardver, üzemidőt kivéve mindenben jobb is, mint a Redmi 3S. Ha méret nem gond akkor jó választás.

(#106046) amol válasza ghiottone (#106033) üzenetére


amol
addikt

A moto display messziről nem ér sokat. Filléres szolgáltatás a LED és kikapcsolható ha nem kell, szerintem annak nincs értelme hogy kispórolják. :)

[ Szerkesztve ]

(#106047) sanyika007 válasza 3.Aragorn (#106034) üzenetére


sanyika007
csendes tag

Szia!

Esetleg egy kis segítség még, bár gondolom ezzel sok újat nem mondok:
- nagyon tuti flottákat találhatsz, ha átnézel ebbe a topicba: [katt ide]

Ha megnézed a kezdő postot, akkor máris találsz néhány jó tippet. Amelyikre felhínám a figyelmet, az az IT Services Flotta legnagyobb csomagja, ha mindenképp korlátlant szeretnél. Ha november hatig előfizetsz Telenornár (azaz az említett flottánál is akár), akkor a Telenor üzleteiben 20e forint kedvezményt kapsz készülékvásárlásra !november hatig! (igaz 2 év hűségidőt aláírsz).
A P9 Lite-et így 12x 6582 Ft részletben vehetnéd meg, azaz majdnem benne lennél a 15 000 határban, de egy év alatt kifizetnéd a telót. Továbbá ebben a flottában 64kbitre lassítanak a keret felhasználása után, ami még elfogadható szerintem. HA élni akarsz a lehetőséggel akkor sietni kell, mert jópár nap, míg a szerződést megkötöd és ezután még ügyintézni kell a telenornál.

Ha nem akarsz sietni, akkor esetleg egy hűség nélküli flottát is választhatsz és valamilyen kedvező hitellel megdobva függetlenül is megveheted a telót, ez talán még egyszerűbb és jobb megoldás.

Egyébként alapjában véve rengeteg ez a napi 2-3 óra telefonálás. Ha ez nem üzleti dolog, akkor érdemes lenne kicsit elemezni a számládat. Ha ez néhány telefonszámra korlátozódik, akkor őket is bevonni egy veled megegyező flottába, vagy viber/egyéb netes hanghívás használata jelentősen csökkentheti az igényeidet és lehet hogy jelentősen vissza tudnál vágni a számládból, de ez csak tipp, ha feltétlen indokolt a dolog akkor marad a korlátlan előfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#106048) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy általánosságban nézve melyik androidos gyártó áll minőségben a legközelebb az Apple-höz? Lassan váltanék iPhone 4-ről és nem bánnám, ha az utód is kibírna pár évet hardveres gondok (pl. LG és az érintőképernyő elérzéktelenedése) nélkül. Az Apple-nél nem szeretnék maradni az erőltetett iTunes miatt.

Szóval ASUS? HTC? Sony? Esetleg Huawei? Samsung-ra nem szívesen váltanék.

Konkrét típus nem kell, mert úgyis átböngészek majd jó pár tesztet. Csak kellene egy irány, mivel sokáig nem követtem a piacot.

(#106049) ghiottone válasza amol (#106046) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Dehogynem, a legjobb megoldás. Te se használtál még akkor ilyet. ;) Xiaomira, Huaweire az volt az első dolgom, hogy felrakjak egy Dynamic Notificationst, vagy AC displayt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106050) A guru válasza leviske (#106048) üzenetére


A guru
addikt

Jelenleg az iphone-hoz a Google Pixelek állnak a legközelebb, a Samsung pedig a 2. helyezett ezen a dobogón.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.