Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Most tesztelgetek egy Doogee X5 pro-t, meglepően jó készülék. Pláne 37 ezerért.

Alister from Hell

(#88002) Sequadon


Sequadon
tag

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék telefont venni, mit ajánlanátok?

- Árkategória: 30-50 eFt
- Használt vagy új: új
- Hol vennéd meg: edigital, MM, stb...
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont: hosszú távra, best buy!
- Mire használnád: fényképezés, fb, alap dolgok, játékra nem
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is: WP-os telefont szeretne
- Milyen kialakítású telefont keresel: 5.0" a max

Microsoft Lumia 532-t néztem első körben, tudom ez csak 4.0", de nem drága és használhatónak tűnik. Mit mondtok?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#88003) Gibo válasza Sequadon (#88002) üzenetére


Gibo
senior tag

En a Doogee X5 Pro-t ajanlanam, 30e HUF es van feherben ileltve feketeben is, illetve ott lenne meg a Xiaomi Redmi 2 Pro 43900-ert.
Lumiakkal nincs tapasztalatom, de van nehany forumtars aki eleg melyrehato kapcsolatban all velük...
Ha ertesz a rootolashoz illetve nem fontos a lehetö legfrisseb android, akkor ez sem rossz ajanlat...

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88004) Gery1987 válasza Sequadon (#88002) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Ha ennyi a keret akkor ne Lumia 532 hanem Lumia 535. Az sokkal jobb és bőven belefér. Sőt 50-ig talán a Lumia 640 is belefér bár az necces.

Ha szolgáltatónál belefér a Telekom akkor még ott a Lumia 635 1GB RAM-al fejhallgatóval 42ért.

Részemről 535 függetlenül biztosan jobb választás. Az 532 elég fapados lett.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#88005) zombinyul válasza Sequadon (#88002) üzenetére


zombinyul
addikt

Leginkabb a 640-et javasolnam, vagy ha talalsz ugy 735-ot hogy belefer a keretbe, az lesz a legjobb (eros kamera, gyonyoru, 4,7"-es kijelzo, sokkal jobb anyagminoseg mint 640 eseten, jo akksi, hosszu tamogatottsag, es egy feher, vagy narancs hatlapos holgy kezeben is jol mutat).
En is Anyumnak adtam oda a 735-osomet, nagyon jol elvan vele. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88006) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#87993) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rankesz kollega szerint az S6 egy játék, ő note4-ről akart váltani, de megbánta :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88007) (Bundás)


(Bundás)
addikt

T-mobil-os androidos okostelót mit ajánlanátok 30e Ft-ig, újonnan. Követelmény nagyon nincs, lánynak kell, nem kell óriási tepsis telefon, Viber,Whatsapp, Skype normálisan menjen rajta; ami belefér 30-ba

Köszi

(#88008) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Szülőknek kellene vennem valami faék egyszerű okostelefont, teljesen alap felhasználásra (hívás, sms, email, böngészés, néha ellőnének pár fotót, fater vinné navigálni).

Valami olcsó, alap WP telóra gondoltam, abból kellene kettő darab ugyanolyan, nem kell dual. Lumia 435 mennyire ajánlott?

Let the Zone take me if I am.

(#88009) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Leginkább telefonálásra, zenehallgatásra, navigálásra, netezésre és időnként dokumentumok (doc, word, pdf) kezelésére használom a telefont. Ritkán játszom, nézek videót telefonon és a fotózási képességek sem túl fontosak (azért az elkészült képen meg lehessen különböztetni az Országházat a Taj Mahaltól :) ).
Feltételek: új, független, androidos, minimum 1 (de inkább 1.5 giga ram), 50 ezer forint környékén (indokolt esetben 70-ig elmegyek). Jelenlegi telefonomat (Xperia Ray) 4 éve használom, az újat is 3-4 évig nyúznám. Jó ha csrélhető az akku és ha van értesítő LED, de nem létszükséglet. LTE sem ártana.
Ezek alapján a Xiaomi Redmi Pro találtam a legmegfelelőbbnek (bár lehetne kisebb, de ez van). LTE kapcsán vagyok bizonytalan. 99%-ban Budapesten vagyok és nem tudom, hogy a Telekom itt milyen frekit használ LTE kapcsán és hogy at tudja-e a telefon. Bár a telefon topikjában, mintha azt olvastam volna, hogy a fővárosban használja az LTE-t.
Kérdés, hogy van-e ennél jobb vagy hasonló alternatíva?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#88010) koledi


koledi
újonc

Sziasztok! Telefon szeretnék vásárolni a Telenortól 30-40000 Ft értékben. Főbb szempontok, hogy megbízható legyen és viszonylag jó fényképeket tudjon csinálni. Korábban a Lenovo A6000-t ajánlottátok. Vélemények? Esetleg más típusú készülék? Válaszotokat előre is köszönöm!

(#88011) tomy86 válasza tomy86 (#88009) üzenetére


tomy86
addikt

"Ezek alapján a Xiaomi Redmi Pro találtam a legmegfelelőbbnek"
Bocs elírtam, természetesen a Redmi 2 Prora gondoltam.

(#88012) Mr.Csizmás válasza (Bundás) (#88007) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eustock.hu doogee X5 pro ennél jobbat nem találsz.

(#88008) asound wp igen :K 50+ faterom is egy 635-öst kapott a Siemens A31 váltására.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88013) kutga válasza Mr.Csizmás (#88012) üzenetére


kutga
nagyúr

A 435 mennyire ajánlott vétel?

Egyet vennék vodafone-nál a meglévő előfizetésem mellé, egyet meg vagy Telekomnál, vagy függetlenül.

Let the Zone take me if I am.

(#88014) kaszaf


kaszaf
aktív tag

Sziasztok!

11 éves gyereknek keresek androidos telefont.

5" alatt, kártyafüggetlenül főleg játékra. Itthon venném külföldi rendelés kizárt.
2 giga ram, 16 giga tár kellene.

Mindez megfizethető áron.

Javaslat?

(#88015) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sziasztok!
S5 ről szeretnék váltani.
Note4 - Régi hardware, lollipoppal bugos, Spen viszont jól jönne!
Z5 - Vízálló!! De kamerája nem a legjobb és Sonyról csak rosszat hallani
LG G4 - Se vízálló, se Spen, Akksi halovány, olyan mindenbe jó főleg kamerába de vmi plussz hianyzik

Esetleg várni valami mostanaban kijövő telefonra? Vagy mit gondoltok.

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#88016) Mr.Csizmás válasza kutga (#88013) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

532 nincs? = 435 + nagyobb kamera + 4 magos snapi200.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88017) kutga válasza Mr.Csizmás (#88016) üzenetére


kutga
nagyúr

Vodánál sajnos csak 435 van.

Let the Zone take me if I am.

(#88018) Gery1987 válasza (Bundás) (#88007) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

készletkisöprés akcióban Samsung Galaxy Core Prime VE v LG Leon. Asszem. 29.990 Domino amíg a készlet tart. :) Ebből az LG a jobb. Hardverben mindenképp.

asound

Ha nincs 532 akkor jó a 435 is. Bár előbbi erősebb és jobb kamera, de ha nem lesz széthajtva mindenféle játékkal meg ilyesmi akkor jó lehet. De a 2MP-es fixfókuszos kamera így is ergya.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#88019) Gibo


Gibo
senior tag

Nem kivanok megserteni senkit, de annyira nehez/nincs idö olvasni egy picit?Csak a forum utolso ket oldalat, nem többet...Ugyanazok a kerdesek :W Tisztelet a kivetelnek....

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88020) lezuvius válasza cyberkind (#87997) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Volt szerencsèm eddig az összes általad felsorolt telefonhoz ès szerintem olvasgass utána az Lg4-nek és a Htc M9-nek, mindkettő telefon jobban használható mint a Nexus 6 vagy a Note 4.

Az S6 nagyon jó telefon lett és nagyon prèmium èrzetet biztosít,de sok kompromisszummal jár (SD kártya hiánya,FM rádió hiánya,kevésbé jól optimalizált rendszer).

A G4-nek a legjobb az üzemideje a trióból és a kamerája pariban van az S6-èval+ árban sokkal kedvezőbb - nem annyira prèmium a kidolgozása.

M9-nek a kamerája èrezhetően gyengèbb és a Snapi 810 miatt tud is melegedni de nem annyira,hogy az zavaró lenne és a háromból ez a leggyorsabb rendszerrel rendelkező.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88021) hroberto válasza kutga (#88017) üzenetére


hroberto
veterán

A 435 legnagyobb negatívuma szerintem a 2 Mpixeles kamera.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#88022) lezuvius válasza qMAGICq (#88015) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Note 4 szerintem felejtős
Z5 mindenképpen próbáld ki èlőben ha tudod,mert Z3-ból kiindulva nem lehet egy rossz telefon ha a Snapi 810 hűtèsèt megtudták oldani
G4 nagyon jó telefon, igazából nemsok mindenbe tudsz belekötni vele kapcsolatban (az akksija is megállja a helyèt) + nagyon szèp a kijelző és gyors, jól optimalizált rendszere van.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88023) kutga válasza Gery1987 (#88018) üzenetére


kutga
nagyúr

Ahogy nézem sajna a másik is fixfókuszos, de legalább a MP nagyobb. Az 532-t még meglesem függetlenül. Egyet szolgáltatónál vennék, másikat úgy tűnik függetlenül.

MOD
hroberto
Kár érte. Mondjuk nem a fotó az elsődleges szempont, majd ha megtetszik nekik vesznek egy komolyabb masinát. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#88024) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Az én kérdésemre esetleg valami ötlet?

(#88025) mike1334


mike1334
veterán

4.5 colos telók (op. rendszertől függetlenül) közül melyik a best buy most 50e (plusz, mínusz pár ezer)forintért? Független vagy telenoros, hazai garival.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#88026) sb


sb
veterán

Sziasztok!

30-40k körül mi van még ami ajánlott vétel?
X5 Pro, Redmi 2 Pro? Utóbbi már kicsit drágább is.
Nincs extra igény, hw-ben ez a szint és 1-2GB ram elég. A kamera jó lenne ha használható lenne, de abból is elég egy gyenge-közepeske.

Ill. - korábban kérdeztem, de hátha azóta változott a helyzet - 50-60k között mi lenne jó vétel a lenti paraméterekkel:
- Minél jobb kamera, videóra is!
- 5" alatt (4.5-5)
- Erőgép nem kell: cpu-ból elég az átlag, gpu nem kell, nincs játék. 2-3GB ram és supportált, jó rom viszont kellene, hogy ne sz*rjon be idővel és váljon lagossá, ne fagyjon, stb... stabil, hosszú távon jó működés a fontos.
- Jó lenne 5-6 óra körüli kijelzőidő. (Vagy mi számít manapság jónak?) Cserélhető akkuval.

szerk: Mindkét esetben érdekel hazai garis és külföldi rendelős megoldás is.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#88027) zombinyul válasza lezuvius (#88020) üzenetére


zombinyul
addikt

Miert kevesbe premium a G4 kidolgozasa? Oke, muanyag keret, de azon kivul a bor hatlap sokkal minosegibbnek, es egyedibbnek hat az uvegnel, szova legyenek egalba. Az aruk meg majdnem egy szinten van, mar nincs koztuk csak par darab ezres, sokat ez se szamit. Es az M9 se porog jobban, sok helyen a legjobban optimalizalt Droidoskent emlegettek. Mindezt attol elvonatkoztatva irtam, hogy en is G4 tulaj vagyok, ezeket a vasarlas elott is vegiggondoltam.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88028) lezuvius válasza zombinyul (#88027) üzenetére


lezuvius
őstag

G4-t minőségerzetre nem lehet az S6-M9 duohoz hasonlítani hiába van ott a bőr hátlap, a műanyag attól még nem lesz fém.
Rendszersebessegben az M9 a legjobb a triobol, mondom ezt úgy,hogy 3 hétig használtam egymás mellett az M9-G4 párost és jelenleg az M9-S6 duot használom.
Árukat nézve egyertelmuen az M9 és G4 a jobb választás, itt már csak a veovenek kell dönteni,hogy mi számít jobban,mert egyikben sem fog csalódni.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88029) kutga válasza kutga (#88023) üzenetére


kutga
nagyúr

Vettem inkább egy 640-et a flottás előfizetésem mellé. :D

Let the Zone take me if I am.

(#88030) Ájvé válasza tomy86 (#88009) üzenetére


Ájvé
veterán

Pesten menni fog az LTE, vidéken használják a 800-as frekvenciát. 50 alatt nem igen van, eustockon ha lesz majd Miezu M2 akkor az alternatíva lehet. Esetleg kicsit drágábban ha kell LTE800 Wileyfox Swift is ott van még.

(#88031) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok! Asszonypajtinak keresek 4,5-4,7''-ig telefont. Követelmények :min 1gb ram, értesítő led, és PIROS színűnek kell lennie. Ár max 40000ft.Asus zenfone c jó lenne de nem találtam pirosat belőle. Ötletek esetleg?

Nincs kéz Nincs csoki!

(#88032) hroberto válasza kutga (#88029) üzenetére


hroberto
veterán

Ez volt a legjobb döntés. ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#88033) Gibo válasza Medocsabi (#87871) üzenetére


Gibo
senior tag

Szia!
Az a baj, hogy habar nagyon sok ajanlhato telefon van abban az arsavban amit megjelöltel, viszont a cserelhetö akkunal mindegyik elverzik..
Ott van a Xiaomi Mi 4i , a ZTE Nubia Z9 mini illetve a Blade S6, esetleg meg a Honor 4c, habar ö lefele kicsit kilog..

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88034) Gibo válasza mike1334 (#88025) üzenetére


Gibo
senior tag

Androidnal a Redmi 2 Pro-t mondanam annak...iPhone ujonnan nincs ennyiert, a WindowsPhonokhoz meg nem ertek :DD

#88026) sb

50-60e Ft körül a kettövel fentebb emlitett telefonok eleg jok.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88035) csmat válasza Gibo (#87998) üzenetére


csmat
senior tag

Köszi!

Elgondolkodtató, hogy a honor6 ot többen is ajánlottátok. Megnézem majd! Érdekes, hogy z3c- t alig lehet találni. Nrm tudjátok, még mindig függetlenek a t-s sonyk?

Mi a gond szerinted a sonyval? Miért lenne jobb egy samu? És melyik samu jönne szóba? S5 mini?

[ Szerkesztve ]

(#88036) kutga válasza hroberto (#88032) üzenetére


kutga
nagyúr

Egymás mellé rakták a 435-öt, 535-öt és a 640-et. Szvsz utóbbi néz ki a legjobban, tudásban anyámnak bőven elég lesz, majd villoghat vele. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#88037) lezuvius válasza csmat (#88035) üzenetére


lezuvius
őstag

Honor 6 jó kis telefon,párom olyat használ és teljesen megvan vele elégedve :)
Igen függetlenek :)

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88038) Gibo válasza csmat (#88035) üzenetére


Gibo
senior tag

a ritka 5"-osok egyike, ami a felsö kategorai aljara vagy a közepsö tetejere sorolhato - kinek ahogy tetszik :)

A Samsung azert jobb mert kevesbe szuicid fajta mint a sony, ugyanakkor mostanra sajnos nagyon elszalltak az arral... :(

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88039) koledi


koledi
újonc

Lenovo A6000 vagy Nokia Lumia 532 ?

(#88040) Medocsabi válasza Gibo (#88033) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igen,sajnos én is ezt tapasztalom,hogy a cserélhető akksi mostanában nem túl gyakori...Azért köszönöm a segítséget,ezeket azért megnézem! :) ill mintha mostanában olvastam volna hogy jön a honor 5 x vagy miaszösz?mintha ebben az árban olvastam volna,elég jó hardverrel.abban is fix az akksi?

(#88041) allein


allein
addikt

Üdv. mindenkinek. Három típus közül melyiket érdemes vásárolni: Note 5, S6 Edge + vagy I6s+.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#88042) Gibo válasza Medocsabi (#88040) üzenetére


Gibo
senior tag

tuti az lesz abban is, de örülnek neki, ha tevednek :) Ha kijön az 5x akkor nem sokkal kesöbb szerintem megjelenik majd az 5c, a kettö között remelhetöleg csak meretbeli különbseg lesz...jo lenne egy hasonlo telefon 5"on mint amilyen az x lesz 5,5-ön...

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88043) Gibo válasza allein (#88041) üzenetére


Gibo
senior tag

ne ertsd felre, de en az I6S+-ert egy Centet sem adnek... :DDD Mindenkeppen Samsungot szeretnel?

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88044) stigma


stigma
addikt

Sziasztok. Egyik ismerősöm szeretne Androidos készüléket venni, az alábbi kitételekkel:

- kijelző : Max 5 coll
- RAM : min 2. GB
- CPU: min 4 mag
- ROM: 16 vagy bővíthető
- ár : Max 100k.
- lehetőleg itthon beszerezhető:

Eddig legjobb választás a Oneplus X, vagy Huawei P8 lita vagy sima, Sony Xperia Z3 compact.

Ezenfelül bármit ajánlhattok átlag felhasználásra lenne megvéve( netezés,mobilnet,fényképezés...), de legalább 2-3 évet ki kellene bírni.

Segítséget előre is köszönöm.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#88045) Gibo válasza stigma (#88044) üzenetére


Gibo
senior tag

OnePlus X illetve Honor 6 a legjobb ajanlat 100e Ft-ig, esetleg meg ott a Xiaomi Mi 4i

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88046) Mr.Csizmás válasza Gibo (#88045) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mi4c nem? az i az indiai olcsósított gazdaságos kiadás...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88047) Gibo válasza Mr.Csizmás (#88046) üzenetére


Gibo
senior tag

de, igaz...mar el vagyok kicsit csuszva...fene abba a sok ügyfelbe, akik nem engedik normalisan forumozni az embert :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#88048) allein válasza Gibo (#88043) üzenetére


allein
addikt

Igen. Samu vagy Apple :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#88049) tomy86 válasza Ájvé (#88030) üzenetére


tomy86
addikt

Köszönöm a választ. Úgy néz ki maradok a Redmi 2 Pronál. A Meizu és a Wileyfox is már túlméretes nekem (már a Redmi 2 is határeset). Wileyfoxnál a Cyanogen OS szimpatikus, de tudtommal CM van Xiaomira is (ha nem jönne be a MIUI) és a 800-as LTE nem fontos.

(#88050) stigma válasza Gibo (#88045) üzenetére


stigma
addikt

Köszi, egyenlőre Xiaomi mi4c scak kintről szerezhető be, illetve Oneplus X-is. Legjobb valami magyar bolti garis kellene , szóval lehet Honor 6 lesz , vagy csekélyebb képességű Sony Xperia Z3 compact.

Esetleg bármi mást szívesen meghallgatok.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.