Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103001) sagesz93


sagesz93
addikt

sziasztok,

30k-ig ki mit ajánl? Itthoni vásárlás vagy kintről eu-s raktárból vásárlás is szóbajöhet.

Eddig a Doogee X5 pro volt terítéken, már van a családban és bevált, de az eustockról és edigitálról kifutott.... :F az x6 proval együtt. 2GB ram meg normális hardver jó lenne, kamera annyira nem lényeg... hoki samsung és lg-k ennyiért köszönöm nem.

[ Szerkesztve ]

(#103002) Ájvé válasza Macsekp (#102998) üzenetére


Ájvé
veterán

Ennyiért én Moto E-t vennék, még akkor is ha hivatalos garanciával nem kapni itthon.

(#103003) negroo válasza nyisziati (#103000) üzenetére


negroo
aktív tag

Szerintem nem olyan, mert a telefonokat kínában gyártják míg a BéeMWét nem.xD

(#103004) nyisziati válasza sagesz93 (#103001) üzenetére


nyisziati
veterán

Oukitel K4000 Pro 87$-ért az Aliról (+áfa+2500 vámkezelési díj), vagy Ulefone Paris 100$-ért + sarcok. Cakkumpakk többek, mint 30, de többeknek van egy másik topikban, beváltak.

Ránézhetsz a Pingdigitálra is, én is megtettem, de ezért az árért egy kategóriával lentebb lévő telókat kapni (pl. Doogee 280, 32 ezerért, 1 gigás verzió). Ahhoz képest a Paris kb. 39-ért sokkal jobb választás.

Ha semmiképp nem akarsz 30 fölé menni és kell a hazai gari, vagy gyorsan kell a teló, akkor a Blackview A5 vagy A8 a "szódával elmegy" kategória a Pingből.

[ Szerkesztve ]

(#103005) Helsing


Helsing
aktív tag

Most tervezek új mobilt venni és eléggé tanácstalan vagyok.

Fontos lenne, hogy időtálló legyen a telefon. Minimum két évig szeretném használni.
Rengeteget nézelődtem, de valami mindig elriasztott a kiszemelt készüléktől. Ezért is kérek itt tanácsot.
- Ár: Legmaximálisabban 100e-t vagyok hajlandó kiadni egy telefonra. (Erre még úgyis jön a tok(ok) meg a képernyő fólia ára)
- Újat szeretnék. Használtam max csak jó árban és garival.
- Minimum 6-os droid fusson rajta.
- Mivel kb mindenre használom a telót -seggtörlésen kívül- ezért aránylag jó hardver kellene ami 2-3 évig még gond nélkül futtat szinte mindent.
- B20 nem lenne rossz ha lenne benne.
- Minimum 32GB rom
- 5" lenne az ideális.
- Minimum 2GB ram

Amit eddig kinéztem:
- Nexus 5x: A 2GB ramot keveslem. Állítólag stock droid jól muzsikál ennyin is, de nem tudom, hogy a jövőre nézve elegendő lesz e. A mostani telómban kevesebb mint 1GB ram van és megfogadtam, hogy soha többé olyan telefont ami folyton kifut a memóriából.
A másik problémám vele, hogy picit nagy nekem.

-Sony Z3: Már nem lehet kapni.

-Sony Z5: Drága.

-Xiaomi Redmi 3 PRO: Nincs B20 és a gyári felület sem jön be. Plusz, ha jól tudom szoftveres támogatás nem nagyon van ebben a kategóriában náluk. Amelyik OS verzióval kiadták a telót, az is marad rajta.

-Moto G4 plus 3 ill 4 GB-os verzió: Nálunk nem lehet kapni.

-Gondoltam még az új nexusokat esetleg megvárom. De attól tartok hogy horror áraik lesznek. A Google saját telefonja is érdekelne, de az is tuti nagyon drága lesz. Ha nagyon bejövős lenne valamelyik akkor talán 150e-ig elmennék, de gondolom ennél többe fognak kerülni.

Hát, kb eddig jutottam.

(#103006) vilmose33 válasza nyisziati (#103000) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszi a választ, csak az érdekel, hogy a márka nevet fizetem- e meg vagy tényleg annyival jobb a Oneplus 3?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#103007) Helsing válasza vilmose33 (#103006) üzenetére


Helsing
aktív tag

Az Oneplus 3 nagyon olcsó telefonnak számít a kategóriájában. Szóval nem a márkanevet fizeted meg.

(#103008) nyisziati válasza Helsing (#103005) üzenetére


nyisziati
veterán

Sajna ebben a méretben nincs más igazi alternatíva. Végignéztem a kínálatot, de 5 collban ilyen BQ Aquaris M5, Doogee T5 meg Blackview BV 6000 van.

Igaz, azok már 3 gigásak, de neked hosszabb távra kéne, ezért a "noname"-ek nem annyira opciók.

Ha Budapesten használod szinte kizárólag, akkor a B20-at gondold át. Nekem Xiaomim van, de gyakorlatilag Pesten és környékén végig 4G-n használom (Telenor). Persze vidéken más a helyzet (most még, de ott is fejleszt a Telenor és a Telekom is a B20-on kívül).

Akkor bejön még a Zuk Z2, Honor 6, Redmi 3S, Mi4. Ezek már 3-4 gigások. És minőségibbek, 2-3 évre nyugodtan ajánlhatók.

[ Szerkesztve ]

(#103009) Helsing válasza vilmose33 (#103006) üzenetére


Helsing
aktív tag

Megnéztem a Vernee Apollo Lite-t. (Kevertem egy másik telefonnal.) Nem rossz teló, de a márkáról már hallottam rosszakat. Szoftveresen szerintem az Oneplus jobb lehet, de ezt csak tipp mert annyira nem értek a dolgokhoz. Szóval inkább nem mondtam semmit. Majd jön valaki nálam jártasabb. :)

Hogy megér e +50e-t az Oneplus? Én nem cserélném le a Vernee-t ha nincs vele semmi problémám.

(#103010) basaja válasza Helsing (#103005) üzenetére


basaja
senior tag

Hali.Nekem a Moto G4 Plus 2 gigás verziója van.Mivel stock Droid,így ez a mennyiség bőven elég, semmi lassulás, akadás nem jött még elő a használat során. Igaz,èn játèkra nem használom, viszont a napi használatra szvsz tökéletes.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#103011) Helsing válasza nyisziati (#103008) üzenetére


Helsing
aktív tag

Doogee-hoz volt szerencsém. Inkább nem. Valahogy nagyon kínai a menürendszere nekem a Sony után.

A BQ jó márka? Már ajánlotta valaki, de nem sok infót találtam róla (magyarul) a neten. Pl véleményeket a megbízhatóságról. Amúgy szimpatikusnak tűnik.

Főleg BP-n használnám a telefont és Telekomos vagyok.

Zuk Z2-t lehet már kapni nálunk?
A Zuk Z1 se tűnik rossznak. De arra, ha jól tudom nincs hivatalos MM OS.

(#103012) cappa72 válasza Helsing (#103011) üzenetére


cappa72
nagyúr

A Sony rendelkezik egyedi menüvel, a Doogee közelebb áll a stock droidhoz, tehát ez nem túl mérvadó - csak a tisztánlátás végett. Ha Nexust vennél, annak is túl kínai lenne a menüje egy Sony-hoz szokott embernek.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#103013) nyisziati válasza Helsing (#103011) üzenetére


nyisziati
veterán

Nincs infóm a BQ megbízhatóságáról.
Z2-t nem látom még magyar árral.

Ha a bevált, kiforrott típusokat kedveled, akkor a Honor 6-ot nyugodtan megfontolhatod. Hiába nem mai, folyamatosan frissítik a szoftvert, a hardvere pedig ma is bőven elég, főleg a 3 giga RAM.

Vagy a Xiaomikat. Kiválóak azok is.

(#103014) Helsing válasza cappa72 (#103012) üzenetére


Helsing
aktív tag

Volt a kezemben lenovo és samsung is, és azokhoz képest is fura volt a menüje.

(#103015) cappa72 válasza Helsing (#103014) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mert a LenovoUI és a Samsung egyedi menüje is eltér az alap Android felülettől.
Néha pont a kínai telefonokon vanak kevéssé módosított Androidok az ismertebb gyártókhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#103016) Helsing válasza nyisziati (#103013) üzenetére


Helsing
aktív tag

Honor 6 is jónak tűnik. 32GB-os verziót lehet belőle kapni? Nem igazán találok sehol.

A Xiaomikon is sokat gondolkodtam.

Lehet a végén az lesz, hogy megvárom az új Nexust aztán mikor elszörnyedek az árán akkor hirtelen felindulásból megveszem valamelyik telót az itt felsoroltak közül.

(#103017) JamesLavelle válasza Ájvé (#102939) üzenetére


JamesLavelle
tag

Köszi! Amúgy a west-telen 63000 körül van, igaz, fehér.

(#103018) nyisziati válasza Helsing (#103016) üzenetére


nyisziati
veterán

Nálunk nem, de a Fastcardtech-en van, most akciósan 205$-ért.

(#103019) vilmose33 válasza Helsing (#103009) üzenetére


vilmose33
őstag

Én is erre jutottam, a Thornál voltak gondok, de már azokat is javitották. A 4 gb ram+ a helio x20 jól muzsikál. Real racing 3- nál sincs döcenés, van fm, Sharp kijelző nagyon jó. Maradok ennél. Kamera is egész jó képeket lő.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#103020) fújifon


fújifon
csendes újonc

Sziasztok!
Telefonokat nézegetek 30-40e Ft-ért .Vernee Thort néztem de nagyon ritkán lehet rálelni ilyen árban , így nézek B és C variációkat is, így jött képbe a Doogee X5pro és Doogee X5maxpro . A maxpro egy újabb készülék, pár hete jelent meg itthon így tesztek nagyon nincsenek róla. A kérdés az lenne, hogy melyiket vegyem ,ha a vernee nem jön össze,melyik van közelebb a vernéhez? Ha tudtok ezeknél jobb telefont ilyen árkategóriába akkor fontos:
- e-mailt facebokot chrome-ot egyszerre könnyen kezelje
- Android
- Játékra legyen egy türhető szinten alkalmas ( pl.: egy gta-t szakadozás nélkül végig vigyen)
- ne legyen elavult 1-2 év múlva
- fotózásra közepes szinten legyen elég
- az aksi kibírjon egy napot 60-70%-ról is
-zenéket jó minőségbe adja le
- pesti boltba lehessen megvenni mert alig vagyok otthon, így futár kizárva
A válaszokat előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

P9 lite 2017

(#103021) Ájvé válasza fújifon (#103020) üzenetére


Ájvé
veterán

Elvileg pont van most.
Futárt bárhova kérheted (munkahely stb).

[ Szerkesztve ]

(#103022) fújifon


fújifon
csendes újonc

Bárcsak ilyen fix lenne, hogy munkahely :D :D az a helyzet, hogy azt se tudom holnap mit csinálok, és a pénzügyekre is várni kell, hogy meg tudjam venni,(arról nem is beszélve , hogy mivel a régi mobilom átment a túlvilágra, elérhetetlen vagyok mobilon) így eléggé kusza a szitu ,de, hogy visszatérjek a tárgyra , most az lenne a lényeges, hogy e kettő közül melyik van közelebb a Vernee-hez , magyarul ha Vernee-t nem tudom megkaparintani eustockon akkor melyikkel járnék jobban. ( Azért kérdezem ,mert be akarom biztosítani magam , hogy akármi van ( az én szerencsémet ismerve :((( :((( ) kis kompromisszumot tudjak kötni és ne óriási nagyot koppanjak) Köszi !

P9 lite 2017

(#103023) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

a Vernne Thor-on gondolkodom én is

esetleg ebben az árkategóriában (40-60e) valami más jó vétel? A Honor6-ot is néztem, de azért inkább valami olcsóbbra szavaznék

szempontok:

- 5" - 5.5" (előnyben a nagyobb)
-gyors böngészés, több megnyitott böngészőablak/alkalmazás mellett is
-1 napot bírjon erősebb hasznlattal, de nem kell nagyon erős akksi
-lehetőleg magyar gari
-független vagy Telenoros
- Bp-en lenne használva csak net (Telenor)
-fotózás, zenehallgatás, játékok - közepesen fontos; filmnézés szinte soha

a Thor jónak tűnik, de félek az összefoglalóban írt görgetési, szaggatási hibáktól
olyan embernek lenne, aki amúgy se túl ügyes az érintőképernyő kezelésében.

[ Szerkesztve ]

(#103024) adam733 válasza Ájvé (#102992) üzenetére


adam733
csendes újonc

tetszik ez az oldal amit linkeltél fent :D megnézegettem és ha jol latom a moto G (3gn) be ugyanolyan kamera van mint a P9 lite-be? sony IMX214 de ettől persze gondolom nem fog olyan szép képet csinalni :(

(#103025) Ájvé válasza adam733 (#103024) üzenetére


Ájvé
veterán

Úgy tűnik igen, ugyan az a kamera van benne. Minden esélye megvan rá, hogy ugyan olyan jó képeket készítsen, mint a P9 Lite. Külföldi teszteken elég jókat írnak róla, kevés fény mellett nem jó képeket lő, vakuval pedig színek nem stimmelnek, ez lehet egyébként korai szoftveres probléma is.

(#103026) adam733 válasza Ájvé (#103025) üzenetére


adam733
csendes újonc

és te melyiket valásztanád a listámból? kamera szempontjából?

mert hadveres szempontbol egyértelműen xiaomi viszi az egészet ha jollatom :D

(#103027) Ájvé válasza adam733 (#103026) üzenetére


Ájvé
veterán

Moto G-nek van a legjobb kamerája ezek közül elvileg, én viszont hardvert inkább nézem, ezért Moto X-et választanám. Ennek sincs rossz kamerája (Sony IMX135), hardvere pedig a legjobb a felsoroltak közül (előlapi kamerája mondjuk elég gyenge). Esetleg arany-közép út is lehet, P8 Lite, elfogadható hardver mellett egész jó képeket lő.

(#103028) adam733 válasza Ájvé (#103027) üzenetére


adam733
csendes újonc

Köszönöm a segitséget! :) hat igen motorolak vizállók is állitolag nagy dillemma de innen már csak tudok dönteni :D

(#103029) pècsimunkás válasza adam733 (#102979) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Asust Zefone 2 Laser .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#103030) ghiottone válasza adam733 (#103028) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem tudom az fontos-e számodra, hogy legyen rajta magyar nyelv? - A 2. genes X-ben még nincs, a +. genes G-ben már van. A Snapdragon 801-es proci jóval erősebb, mint a G-ben lévő 410-es. A X amoled paneles és kisebb aksija van, stb. Mind a kettő jó választás lehet amúgy, csak más-más preferenciák mentén. A vízállóság inkább a G 3-ra jellemző, az X "csak" nano védelmet kapott.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#103031) Lecs@


Lecs@
addikt

Mit vennétek a helyemben ? Meizu M3 Note van. Szeretem, de fontos a B20. Redmi Note 3 is ok, azt is szerettem. Ilyesmit kellene találnom, mint ez a 2 példa. Lényeg az erős akksi, ha lehet jó ( jobb ) kamera, ha lehet Dual. Ár használtan max 80-100. Nem kell erőgép legyen, de laggmentes legyen, mint a 2 példám, amiket szerettem. Honor 6 plus, Huawei G8 esetleg ? Ki mit ajánlana ?

512 GB

(#103032) Sayuar válasza Lecs@ (#103031) üzenetére


Sayuar
őstag

op3 ;]

(#103033) Lecs@ válasza Sayuar (#103032) üzenetére


Lecs@
addikt

:P

512 GB

(#103034) dagabor válasza sagesz93 (#103001) üzenetére


dagabor
tag

Üdv!

A lányomnak éppen most van úton egy ilyen:

[DOOGEE T6]

Eu, raktárból ~ 31.000 Ft

Kamera nem az erőssége, viszont nagy akku van benne... aztán majd kiderül mit hoz napi használatban.
Ennyiért mindennapi használatra pont megéri... szerintem...

"semmi nem tud olyan jól más böngészőt letölteni mint az internet explorer"

(#103035) Postas99 válasza Lecs@ (#103031) üzenetére


Postas99
senior tag

Moto G4 plus? Az idei telefonok között mérve is nagyon jó fotókat készít.
Minden benne van amit keresel.

Expansys-ról rendelve jó áron, ha Ghiottone kollegával beszélsz akkor megadja a kolleha elérhetőségét akin keresztül olcsóbb az expansys ár. A garancia ugyanúgy él.

(#103036) Lecs@ válasza Postas99 (#103035) üzenetére


Lecs@
addikt

Ránézek köszi, de SOS a dolog, mert utazom újra külhonba. :Y

512 GB

(#103037) Postas99 válasza Lecs@ (#103036) üzenetére


Postas99
senior tag

"Szállítási idő max 2 munkanap"

[Itt érdeklődj]

(#103038) gianone válasza Lecs@ (#103036) üzenetére


gianone
őstag

Ott van még brit Amazon is, közvetlenül Amazontó, gyári garival, 199 font (72000). Ráadásul ha külhonba rendeled, akkor az ottani ÁFA-t fizeted, nem emelkedik az ár. Valahova csökken is.

[link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#103039) sagesz93 válasza dagabor (#103034) üzenetére


sagesz93
addikt

Na ez nem olyan rossz.. már csak a garancia a kérdéses...

(#103040) adam733 válasza pècsimunkás (#103029) üzenetére


adam733
csendes újonc

igen megnéztem vagy 20 bolt kinálatát hajnali 4 ig böngésztem és igen megtaláltam ebben az árban a Zenfone lasert, acer Jade Z-t, é s a Huawei Y6 II őt :D mondjuk tesztek alapjan azt olvastam a laserről hogy igyis nagyon szar képeket csinal este csak nappal nincs fókusz iidő kb mert ugy lézeres az focus

(#103041) siege5


siege5
aktív tag

Sziasztok!

Páromnak keresek új lehetőleg webshopról rendelhető kártyafüggetlen telefont.
Kitétele nem sok van egyedül a kamerát tartja fontosnak, így abban lehetőleg minél jobb legyen, mellé persze a a jó üzemidő lenne még szempont.
Árban kb 40k-50kFt környékére gondoltunk.
Segítségeket előre is köszönöm.

(#103042) cappa72 válasza siege5 (#103041) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha nem feltétlen fontos a 4g B20 sávja, akkor a Xiaomi Redmi3 jó választás. Független, dualsim vagy singlesim+microSD, és egészen elfogadható a kamera benne. ~45k körül megúszható.

Természetesen várd meg a többiek ajánlását is, nem kell vele kapkodni. (Hacsak nem s.o.s.)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#103043) csakany2001 válasza siege5 (#103041) üzenetére


csakany2001
senior tag

A Redmi 3-nál jobbat nem kapsz,ha fontos a B20 akkor ez.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#103044) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Jól értelmezem hogy ez a B20 csak a 4G-nél fontos? Ha én csak simán használgatnám a 200MB-os 3Gés Trémobilon előfizetésem falun, kisvárosban, nagyvárosban (Pécs), akkor ugyan arra a tempóra számíthatok mint eddig az X SP-n ugye?

A Redmi 3 Pro vajon hosszú távra megér 10k felárat a simával szemben? A feljebb linkelt eustock-on néztem csak egyenlőre, ott 45k és 55k a két változat.

[ Szerkesztve ]

(#103045) Sayuar válasza AeSDé Team (#103044) üzenetére


Sayuar
őstag

igen megéri a felára, már csak azért is mert:
- a rom is duplája
- illetve a közeljövőben a pro fog érkezni

(#103046) ghiottone válasza AeSDé Team (#103044) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Megéri a felárat az a +1gb ram és az ujjnyomat olvasó.

Igen, annál fontos csak + lehet nagyobb adatnál érné meg jobban. A T más frekvenciát használ nagyvárosokban így ott lehet lenne LTE-d, de nekem mikor eladtam a Redmi Note 3 Promat a vevő belerakott egy T-mobilos kártyát a telcsibe és Miskolcon neki volt 4G-je (nem a B20-as sáv, más LTE sáv, nem tudom melyiket használja a T) nekem Vodafone kártyával viszont ott csak 3G-m volt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#103047) sittes79


sittes79
addikt

Tudnátok ajánlani kártya/szolgáltató független dual sim-es telefont olyan 50.000+- környékén?

Köszi

(#103048) csakany2001 válasza sittes79 (#103047) üzenetére


csakany2001
senior tag

Xiaomi Redmi 3.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#103049) Cazenove válasza ghiottone (#102975) üzenetére


Cazenove
csendes tag

Nexteltől szereztem be, rendelésre hozták. Az Nexus 5x-es topikban dicsérték a boltot (imei-s számlát adnak, amit elfogad az LG szerviz, nincs trükközés), a neten is többnyire pozitív vélemények vannak a boltól. Eddig netes gsmboltból még nem vásároltam, szóval kicsit féltem. Szerencsére félelmem alaptan volt. Vadonatúj dobozos telefont kaptam, még a doboz sarkai is "érintetlenek" voltak, a Motorola matrica is ép. Egyetlen hátrány a bolti garancia, bízom benne, hogy nem lesz rá szükségem.

Kép a mobil dobozáról:

(#103050) .mf


.mf
veterán

Sziasztok!
Köhög szegény öreg Xperia V-m (egyre gyakrabban lassul, fagy be, pedig nincs rajta sok app, és újabbak sem kerültek rá, csak a régiek lettek frissítve), gondolkozom rajta, hogy lassan kéne új.
Hw-ben amúgy lájtos felhasználó vagyok, GPS térképek, szótárak, böngésző, fb; telefonon játszani nagyon ritkán szoktam

Elvárások:
- STRAPABÍRÓ (motorozok, bringázok, a V előttinek is ez volt a veszte) -- vízálló, valamelyest ütésálló, ellenálló kijelző -- vigyázok rájuk, de sajnos esések előfordulnak terepen)
- MEGBÍZHATÓ, STABIL (V többször fagyott le mostanában telefonálás közben)
- 4,7 ~ 5" kijelző, HD 720p felbontás elég, de jó fényerő elvárás
- legalább két közepes-erősebb mag, 1,5 GB RAM
- microSD és 16 GB belső tár nem ártana, vagy microSD hiányában 64 GB
- Dual-SIM erősen preferált (külön 2. SIM és microSD)
- Bt 4.0 LE és OTG jó lenne, HSUPA elég
- GPS és lehetőleg GLONASS is
- nagy akku; vagy cserélhető vagy legyen reset-nyílás
- jó fényű lámpa
- korrekt minőségű fényképező nice to have, nem baj ha alacsony (6-8Mpx) felbontású
- új vagy használt mindegy, de gari preferált
- lehetőleg 70k környéke

Létezik egyáltalán ilyesmi?
Köszi!

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.