Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Flind válasza alfalibra (#68997) üzenetére


Flind
senior tag

Hát nem. De ez az üveghátlap még mindig sokkal jobb mint a Z1 Compact plasztik hátlapja, tok nélkül az elég sok embernek karcolódott össze. Persze gyűjti az ujjlenyomatokat, meg ha leejted, nyilván törik. Egy tok erősen ajánlott hozzá, de igazából szerintem minden telefonhoz, úgyhogy nem mondanám negatívumnak. A szépség mindig is kompromisszumokkal járt.

(#68998) Andrewtaylor: Alsó- és középkategóriában én sem ajánlanám senkinek, nyugi. De felsőben teljesen rendben vannak már szvsz. És mivel ők az egyetlenek, akik készítenek csúcsmodellt értelmes méretben is (meg az alma, de annyit nekem nem ér egy telefon), valószínűleg tényleg Sonyt fogok venni.
Néztem az eredményeiket, igen. Örülök neki. Ettől fognak jobban odafigyelni a mobil üzletágra, és még jobb termékeket gyártani - ami nekünk csak jó. Az meg, hogy nem lesz Sony, bullshit. Ők sok lábon állnak, a telefonokon kívül is gyártanak mindenféle elektronikai eszközöket. Remélem nem gondoltad komolyan hogy csődbe fognak menni.

(#69002) Andrewtaylor válasza nazol81 (#69000) üzenetére


Andrewtaylor
csendes tag

Szia
Nem tudtam,hogy Uk-ba laksz.Ott előbb jelennek meg a telók mint itt...
Vegyél akkkor Huaweit (én sose vennék),lehet hogy jónak mondják megminden 42000Antutu pont se kevés.De kínai és én nem szeretném ha kínaiak lehallgatnának.(Orosz,Kínai,India telót sose vennék...)Csak a normális országok telefonjait.(Usa,Eu,Dél-Korea,Japán)
Lg g3 Lollipop frissítés óta egyátalán nem akad...
Az én G3-am 41000pontot kapott antutuba...
Note 4 ha nem tetszik ne vegyed meg.
Te döntésed vedd azt amelyik tetszik.

Lg g3

(#69003) Andrewtaylor válasza Flind (#69001) üzenetére


Andrewtaylor
csendes tag

Nem a Sony inc fogcsődbe menni, hanem eladják vagy valami foradalmi újitás kell csinálniuk a mobilüzlet águkba hogy tovább menjen.(lehet hogy az lesz a sorsa mint a vaionak...)

Lg g3

(#69004) monti0222w válasza nazol81 (#69000) üzenetére


monti0222w
addikt

Nyugodtan vedd meg, ha akarod, jó készülék az, csak az a baj vele, hogy nincs ráírva, samsung, lg, sony... egy vélemény, még mindig egy vélemény marad, tudod! :) A kínait itt még mindig hátrébb rangsorolják, mint az ismertebb gyártóktól származó készülékeket!

Andrewtaylor: Bocs, ha bántana a dolog, de mi vagy te titkos ügynök, hogy nem szeretnéd, ha lehallgatnának, meg ugye usa nem hallgat le?

[ Szerkesztve ]

(#69005) Andrewtaylor válasza monti0222w (#69004) üzenetére


Andrewtaylor
csendes tag

Az usa azért hallgat le hogy megvédjen...(NATO)
Ne értsd félre nem vagyok titkosügynök.
Én is azt mondtam Nazolnak azt vegye amelyiket akarja.

Lg g3

(#69006) nazol81


nazol81
csendes tag

Hohohooooo! Ennyire azert ne vegyuk komolyan a dolgot gyerekek... Leszarom, ha lehallgatnak a magyarul beszelo kínai titkos ugynokok, csak a telefonjuk hasitson, mint a kurvaelet! :) A csajomnak majd legfeljebb kodolt nyelven mondom el, hogy talkozunk az indiai kebabosnal a sarkon.

(#69007) Andrewtaylor válasza nazol81 (#69006) üzenetére


Andrewtaylor
csendes tag

Én csak segíteni akartam,de fokozottan ügyelj arra hogy nem mondj terorista szavakat vagy Kínai vezetők nevét,mert elkezdenek figyelni...

Lg g3

(#69008) diegho válasza Andrewtaylor (#69007) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt a baromságot ki mondta neked?

(#69009) atike


atike
nagyúr

Hali!

Milyen androidos telefont ajánlanátok, ha minimum:

- 5 col
- FullHD
- 2 giga ram
- 4.4-es android

...és optikai képstabilizátor az elvárás? Minden megoldásban érdekes... Honor 6 és G3-on kívül mi jöhet szóba?

(#69010) quailstorm válasza diegho (#69008) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kulcsszavas keresés és szűrés elég egyszerű titkosszolgálati eszköz. Inkább az lenne a fura, ha nem használnák.

(#69009) atike képstabilizátoros tellák

[ Szerkesztve ]

(#69011) monti0222w válasza Andrewtaylor (#69007) üzenetére


monti0222w
addikt

Basszus, a mi nyelvünket a legnehezebb fordítani pláne még értelmezni is!

atike. Xiaomi Mi3-4 pöpec egy telok mind kinézet, mind belbecs.

[ Szerkesztve ]

(#69012) diegho válasza quailstorm (#69010) üzenetére


diegho
nagyúr

Hogyan valósítják meg, ezt írd le.

(#69013) s4tch válasza atike (#69009) üzenetére


s4tch
veterán

ZTE Nubia Z5s most nagyon olcsó, a viszonylag gyenge akksiján kívül elég erős ajánlat. Ami még szóba jöhet: Note 4, Nexus 6, Lenovo Vibe Z2 Pro, ZTE Nubia Z7, sőt, az LG G2 is tud mindent, amit kértél.

Tévedés joga fenntartva: a Honor 6-nak tudtommal nem stabilizátoros a kamerája.

[ Szerkesztve ]

(#69014) atike válasza s4tch (#69013) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, nincs neki, tény... Azt elfelejtettem leírni... :D Mármint, hogy noha nincs benne OIS de mégiscsak dicsérik, bár így kilóg a sorból tény... :)

Köszi a válaszokat! :R

(#69015) quailstorm válasza diegho (#69012) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ami szolgáltatást igénybe veszel, és az Egyesült Államok területére vezet, ott az NSA fogja az adatfeldolgozást elvégezni, itthon meg például a mobilszolgáltatók csinálják SMS-re és hívásokra.
Mi ebben az olyan bonyolult? Minden adat rögzítve van, amit beszélsz, amit írsz. A legnépszerűbb chatalkalmazások is figyelés alatt állnak...

(#69016) diegho válasza quailstorm (#69015) üzenetére


diegho
nagyúr

De Kína hogyan figyeli azt, amit én pl beszélek, ezt írd le.

(#69017) quailstorm válasza diegho (#69016) üzenetére


quailstorm
nagyúr

azt nagyjából sehogy
nem néztem végig a komplett előzményt, meg annak a fele csak vicc remélem amit összeírkáltak
alapvetően nincs semmi lehallgatási lehetőség a kínai telókban, onnan meg nem használ senki szolgáltatást

Kínában nem kell a gépekre telepíteni semmit, az egész ország egy tűzfalon van rajta. Haverjaim voltak kint, megtapasztalták milyen az. 30kbyte/s-re zárva Nyugattól, Steam tiltva, sok más amcsi cucc tiltva.

(#69018) voyager4.4 válasza Andrewtaylor (#68998) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nem kell a sony-t temetni. BB-nél is jönnek mindig a postok, aztán még nem jött be. Azt nem kell elfelejteni, hogy ezek a vállalatok nem (csak) a készülékeladásból élnek.

no fate but what we make

(#69019) Dalzarus válasza Dalzarus (#68975) üzenetére


Dalzarus
tag

Most látom, hogy a note3-ban nincs FM. Az LG nyert :C

(#69020) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Tudtok írni egy-két alkalmazást amit megéri megvenni?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#69021) ablack válasza diegho (#68996) üzenetére


ablack
senior tag

Ha biztosra akarsz menni akkor vedd gyári garival. Pl itt 48ezer Ft-ra jön ki így [link].

(#69020) RiseOfEvil

Ez a kérdés inkább ide való:
Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
vagy
Android játékok topikja

[ Szerkesztve ]

(#69022) diegho válasza ablack (#69021) üzenetére


diegho
nagyúr

Köszi!

Még egyelőre várok, hátha jön 410-el vagy 615-el egy tényleg best buy.

(#69023) GEPESZ66 válasza ablack (#69021) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én is gondolkodtam, hogy lecserélem az Xperia L telefonomat erre az LG90-re,de lehet érdemesebb megvárni a 64bit-es készülékeket, pl. Samsung A3,igaz ez jóval drágább lesz.

(#69024) diegho válasza GEPESZ66 (#69023) üzenetére


diegho
nagyúr

Én abban reménykedek, hogy 615-el lesz 70k körül valami 8MP kamerás 720P-s 1,5GB ramos szuper telefon 5.0-val.

(#69025) Shingen


Shingen
addikt

Hali

75 ezer a max.
Max 5" kijelző
Android rendszer legyen
(Minél több extra legyen benne és az üzemidő is legyen jó)

Ezeket néztem:

LG G2 mini 8GB LTE
Huawei Ascend G6
Huawei Ascend G630

Vagy szerintetek?

Köszi

風林火山

(#69026) jeni válasza diegho (#69022) üzenetére


jeni
félisten

A Huawei G620s-64bites új modell
jobb paraméterekkel,Feltehetőleg 1 SIM-s verzióban kapható itthon.
DE ha tutira mennél akkor a honor 3C ami 2 SIm és 2GB belső ram,5 cool HD felbontású kijelző.
Elől 5mP hátul 8MP a kamera.
És 2 év gyártói itthoni szerviz garancia van rá!
A gyerek ezt kapta meg karira és tök jól müxik 2 kártyával

Shingen

a 620S jobb a 630-nál mert az előbbi 64 bites

[ Szerkesztve ]

(#69027) ablack válasza Shingen (#69025) üzenetére


ablack
senior tag

Ennyiért már jobbak is vannak.

Honor 3C
Huawei Ascend G620S (T-nél)
Motorola Moto G 2014

[ Szerkesztve ]

(#69028) diegho válasza jeni (#69026) üzenetére


diegho
nagyúr

A Honor 3C-vel ne viccelj már. A 620S nem nagyon van itthon hivatalos garival.

(#69029) Shingen


Shingen
addikt

Köszike de azért a Honor C kicsit komolyabbat szeretnék :K

風林火山

(#69030) jeni válasza diegho (#69028) üzenetére


jeni
félisten

50000 Ft alatt nincs jobb és NEM SZÜRKE IMPORTOS !!!!!
A G620S sem beszerezhető hivatalosan!
Ezt próbáld überelni Kínai rendelésű telókkal amikre nincs garancia itthon !
Ha pedig olyant ajánlgatsz ami ha elromlik 1 éven belül akkor majd lelked rajta,hogy miért javasoltad azt.
Majd a tulaj vissza küldi Kínába esetleg akitől megrendelte másodkézben?

Shingen

ebben az esetben egy GSM bolti árut keress ami megfelelne neked.
ilyen kapható LG-L70 Dual ez van 1 év garival feketén.

DUAL SIM telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#69031) diegho válasza jeni (#69030) üzenetére


diegho
nagyúr

Komolyan nem értelek :(

(#69032) jeni válasza diegho (#69031) üzenetére


jeni
félisten

sebaj akkor ezt javasolták korábban neked. Jó vételű készülék.

(#69033) diegho válasza jeni (#69032) üzenetére


diegho
nagyúr

Várok. A C pedig erős visszalépés lenne, szóval azért nem kell.

(#69034) Shingen válasza jeni (#69030) üzenetére


Shingen
addikt

Nekem nem nagyon kellene dual sim, tehát nagyon nem ragaszkodok ehhez. :N

風林火山

(#69035) jeni válasza diegho (#69033) üzenetére


jeni
félisten

jó,csak mihez képest lenne vissza lépés?
A Defy 525 vagy a Huawei G510 esetleg a Samsung ACE S5830i

Shingen

természetesen nem feltétel a 2 SIM,akkor vannak jobbak annál,biztosan találsz 1 SIM telót,ezeknél általában jobban megérik az árárt és több lesz 60000 Ft-nál.

Huawei P7 az újabb modell vagy a korábbi P6

(#69036) diegho válasza jeni (#69035) üzenetére


diegho
nagyúr

Moto G.

(#69037) jeni válasza diegho (#69036) üzenetére


jeni
félisten

honor 6 ez már jelentős előre lépés lenne vagy a Samsung S5 de ezek 100000 Ft felettiek

A GSM piacot nem követtem,ott biztosan jobbat,olcsóbban megkapod de nem tuti garisak azok.

Az LG G2 is előre lépés lenne ha neked megfelel,hogy nem bővíthető a memória benne. Nagyon eltalált készülék. A Samsung SIV is jó vétel nagyon jól müködik még ma is, és az is elmegy 2 évet pluszban.

[ Szerkesztve ]

(#69038) peter9228


peter9228
aktív tag

Sziasztok!

Elgondolkoztam egy új telefon vásárlásán. Ami a legfontosabb lenne, az a hangminőség (fülhallgatóval). Nagyon húz a szívem a WP felé, de ha azok nem túl jók ezen a téren, akkor lehet droid is. Abból kizárólag olyan, amit frissítenek rendesen, van hozzá sok ROM. (pl. Nexus) A max keret 60k, használt is lehet.

Amiket eddig néztem:
Lumia 925
Nexus 4
Moto G
(ezt mind használtan, az újak között nem néztem még körül)

(#69039) diegho válasza jeni (#69037) üzenetére


diegho
nagyúr

Várok a 615-re. Teljesítményben az lenne az ideális nekem.

(#69040) w333 válasza monti0222w (#68994) üzenetére


w333
félisten

Nem kötekedésből írtam ... volt Nexus 4 telefonom ami szintén üveg hátlap, szóval itt duplán kell vigyázni, mivel az elő és hátlap is üveg ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#69041) monti0222w válasza w333 (#69040) üzenetére


monti0222w
addikt

Ha egy Fémmel készített telo a földre esik, ott is benne van a kijelző törése, de ha így nézzük, akkor igen igazad van sérülékenyebb az üveggel készített mobil. A Honor tesztet, ha olvastad a cikk írójának a földre esett a tesztelt készüléke, és semmi baja nem lett. Jó ebből sem lehet messze menő következtetést levonni, de annyira gáz nem lehet! + én sem bánok vele hímes tojásként és bírja!

diegho: Huawei G7 szerintem az lefedi az elvárásaid!

[ Szerkesztve ]

(#69042) mesehabbal


mesehabbal
tag

Sziasztok!

Hamarosan kell vennem új telefont. Ami mindenképp szükséges, az a Dual SIM és az, hogy azért némi, nem túlzásba vitt használattal is bírjon végig egy napot. A Lenovo S860 a fém házával és a 4000mAh-s aksijával rettentő szimpatikus. Van jobb ötlet, javaslat? Hogy mennyire friss a rajta lévő android, az nem nagyon mozgat, főleg azért sem, mert egy év múlva a legfrissebb sem lesz friss. A nem túl új proci miatt sem aggódom, mert nem akarok rajta egész estés mozit renderelni. :)

Igazából egy stock androidos, Dual Sim-es, 3000+mAh-s, fémházas telefon kéne, de ilyen asszem nem nagyon létezik. Erősítsetek meg.

(#69043) ANIKA1


ANIKA1
újonc

Sziasztok!
Dual sim-es készüléket keresek, ami jól bírja, nem kell naponta tölteni!
Követelmény: jól kezelje a 2 simet, e-mail, fénykép, skype és viber jól menjen rajta
Ki mit ajánlana? Nem a legolcsóbb, de nem is a legdrágább készüléket keresem.
Legalább 2-3 évig szeretném a készüléket használni, én nem szoktam évente cserélni a telómat.
Kérlek segítsetek!

(#69044) FirstAndroid


FirstAndroid
tag

Sziasztok
Melyik éri meg jobban T-Mobile, előfizetés, 24 havi részlet, Z1Compact 65 ezer vagy Z2 82 ezer? Méret nem számít, csak az ár/érték arány. Köszönöm.

(#69045) voyager4.4 válasza FirstAndroid (#69044) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Z1c

no fate but what we make

(#69046) norbert1998 válasza ANIKA1 (#69043) üzenetére


norbert1998
veterán

Xiaomi redmi 1s (mondjuk múltkor megzavartak, és már nem vagyok benne biztos, hogy ez duál simes)
Motorola moto g dual

(#69047) Buster17


Buster17
addikt

Tudtok felső kategóriás telefonokat fel sorolni 190 alatt? Köszi

(#69048) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Kiválasztottam 4 telefont egy előfizetéses listából. Tanácsot szeretnék kérni, hogy jó döntés születhessen. Nem nekem kell, így ami információ alapján döntenem kell, azt megosztom veletek is. Hölgynek kell, hosszú időre kell, masszív legyen, szép fényképet és videót készítsen, legyen nagy a felhasználható memória (nem tudom, hogy lesz-e benne bővítés). Nincs rendszerhűség, így lehet Android és Windows is. A következő telefonokat választottam.:
Nokia Lumia 735 NFC
Sony Xperia M2 Aqua
Vodafone Smart 4 Max
Samsung Galaxy S 4 Mini
Igazából nem tudok dönteni. Saját tapasztalatom nincs velük, száraz adatokban egyik jobb mint a másik, teszteket olvasva se tudtam dönteni (Vodafone Smart 4 Max-ról nem is találtam). Kijelző alapján én IPS felé hajlok, felbontásban is a 1280x720 szimpatikus. Szóval Vodafone és a Nokia az én magán győztesem, de én nem vagyok guru, mint itt sokan.
Köszönöm előre is megtisztelő segítségeiteket.

[ Szerkesztve ]

(#69049) jeni válasza Buster17 (#69047) üzenetére


jeni
félisten

Szia
S5 Alpha Note4 LG G3 LG G3 Dual Blackberry az apple és a HTC új termékeik

(#69050) joelke HU


joelke HU
senior tag

Az emagnál árult karbonn androidone-os mobillal valakinek tapasztalata? A nyers droid meg a biztos 5-ös frissítés miatt szimpi lenne. Csak a 4 giga ramot keveslem. Ebben az árban gondolom nem nagyon van olyan cucc, ami nyers droid vagy ahhoz hasonló rendszerű. A honor 3c-n még gondolkodtam, de eltántorít az emotion ui. Az y300 még egy apex lanchert sem engedett feltenni. Ilyennel még nem találkoztam droidon.

Motorola G51

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.