Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56801) KubanitoS válasza norbert1998 (#56789) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hol is?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#56802) norbert1998 válasza KubanitoS (#56801) üzenetére


norbert1998
veterán

hogy a kínai csodák a dual simes topikban keresendők

[ Szerkesztve ]

(#56803) KubanitoS válasza norbert1998 (#56802) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lenovo mióta kínai csoda?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#56804) pit stop válasza KubanitoS (#56803) üzenetére


pit stop
addikt

Amióta kínai kézben van, és ameddig hivatalosan nincs itthon, addig kb. hasonlóan kezelendő, mint a fogalomba tartozó többiek :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#56805) m1lan válasza norbert1998 (#56800) üzenetére


m1lan
őstag

Persze, nem elviselhetetlen, mert akkor nem venné senki. De az optimalizációról szerintem az LG-nek nem kell mesélni, náluk csak a HTC ír jobb szoftvereket. De majd visszatérünk erre, ha kijön mindkettőre a 4.4

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#56806) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok.droidról szeretnék váltani wp 8.1 re.konkrétan nexus 4 ről..fontos szempont nekem az aku idő.milyen telót ajánlotok általában használtan a 75-80 000ft os kategóriában.olvastam hogy az új 8.1 jobban szívja az aksit azoknál a modelleknél ahol míg nincs kint a firmware frissítés.eddig a 925-öt nézegettem,de azonos áron találtam 1320-at is.melyik a kettő közül a jobb teló és melyikhez van kint az említett firmware frissítés. .egyébként a lumiánál minnél magasabb a model sorszáma annál jobb a teló?irnátok nekem egy sorrendet 520 tól kezdve?előre is köszönöm szépen.

(#56807) norbert1998 válasza kromatika (#56806) üzenetére


norbert1998
veterán

a 1320 jóval erősebbb mint a 925. a sorszm meg úgy van, hogy az első a kategóriát jelöli, a második a szériát a harmadik pedig extra kiadásokat(?). mindegy, a 925, 930, 1320 jó trió, azokra lenne érdemes ráhajtanod

(#56808) kromatika válasza norbert1998 (#56807) üzenetére


kromatika
veterán

köszönöm szépen. :R

(#56809) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Tegnap rendeltem az expansys-től, és ma jött egy olyan mail, amiben bekértek különböző dokumentumaimról képeket. Bankártyáról, valameilyen személyazonosságot bizonyító dokumentumot (jogsi, lakcímkártya), ill. közüzemi számláról is egy képet.

Ez normális, ne aggódjak emiatt, csak így biztosítják be magukat? :F Mondjuk nem értem, mert bankkártyás fizetést választottam, nem utánvétest. :F

(#56810) norbert1998 válasza SOAD19 (#56809) üzenetére


norbert1998
veterán

na ez fura! ha utánvétest választottál volna, akkor ezer százalék, hogy itt valami átverés megy, így viszont egy fogyasztóvédelmis oldal biuztos segíthet, mert gőzöm sincs, hogyez legális-e.

(#56811) mettek válasza SOAD19 (#56809) üzenetére


mettek
addikt

ilyen adatokat biztos nem kérhetnek, bankkártyás fizetésnél is csak egy átutalás történik, max a számlaszámodat és a nevedet látják. Nehogy elküldd a személyes adataidat.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#56812) Scholes9 válasza kromatika (#56806) üzenetére


Scholes9
nagyúr

925 remek telefon, március óta azt nyúzom :) Várom a 8.1-et :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#56813) attszil válasza CactuS (#56783) üzenetére


attszil
tag

Kaptam választ, nem pontos ugyan de azt írták egy-két hét és itt is van!

11 pro

(#56814) CactuS válasza attszil (#56813) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Koszi. Az meg megvarhato. Az arrol esetleg nem sugott? Az angol oldalon a 235 dolcsis ár meg beleferne,de felek, hogy idehaza kicsit feltornasszak.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56815) attszil válasza CactuS (#56814) üzenetére


attszil
tag

Azt nem de szerintem nagyon tem térhet el.
Egyébként van hivatalos shop is ahonnan rendelheted, és most nézem a kisebbik ott már elérhető!

www.prestigioplaza.com/catalogue/Multiphones

11 pro

(#56816) attszil válasza CactuS (#56814) üzenetére


attszil
tag

Ami nekem van az 5044 a shop szerint 200 dollár itthon most mindenhol 55-70 között van.
http://m.arukereso.hu/?p=p180692833

11 pro

(#56817) attszil válasza CactuS (#56814) üzenetére


attszil
tag

Az nem is a kisebb hanem az 5"-os!!!!!!
www.prestigioplaza.com/catalogue/Multiphones/PSP8500DUOBLACK

11 pro

(#56818) RumiTT


RumiTT
tag

Cserélem telefonomat (iPhone4) és szeretném kikérni a nálam okosabbak véleményét.

Amiket kinéztem:

HTC First
Blackberry Z10

Melyik lenne okosabb döntés? Állítólag BB viszi az összes androidra írt programot és játékot, így számomra ez a megoldás sokkal pozitívabb.

Esetleg ilyen árkategóriában más készülék?

(#56819) Deadhorse


Deadhorse
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok olyan itthon is kapható telefont ajánlani, ami 5" alatti, legalább HD felbontású a kijelzője és 50k környékén meg lehet venni? Asszonykának kellene valami. Kb. ilyen kritériumai vannak. Ja meg, hogy szögletes legyen a dizájn :N

(#56820) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Egy kicsit realizálódott a helyzet, úgy néz ki mindenképpen LG lesz a kiszemelt. T-mobilos előfizetéssel az LG G2 Minit 45 ezer forint, a "nagy" G2 85 ezer forintért kaphatnám meg.

Nézegetve a konkurenciát, más boltok árazását, ez elég jó ajánlatnak tűnik számomra, csak még nem vagyok biztos, hogy szükségem van-e a nagyobb modellre.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#56821) Rollee


Rollee
aktív tag

Sziasztok!

Az asszonynak kellene egy uj/hasznalt telefon.

Árkategória 30k alatt
- Használt vagy új mindegy
- Hol vennéd meg? Telenor vagy fuggetlen
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszu
- Mire használnád? Csak hivas es SMS
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? mindegy
- Milyen kialakítású telefont keresel? Legyen fizikai felvevo es letevo gomb rajta.

Szoval olyan kellene mint a HTC Tattoo, amin vannak fizikai gombok, erinto kijelzo es kicsit noies.

Elore is koszi mindenkinek!!!

Udv.: Rollee

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#56822) s4tch válasza RumiTT (#56818) üzenetére


s4tch
veterán

A First nem túl friss, és egyébként sem egy kiugróan jó telefon.

A BB Z10 remek. Árában mozog még az LG F6, valamivel olcsóbb a Xiaomi Hongmi ill. Redmi 1s, ezek elég biztos választások.

(#56823) minek?:S válasza RumiTT (#56818) üzenetére


minek?:S
őstag

BB Z10, és igen, viszi.. csak amihez google szolgáltatás nem, azt nem..

Szerk.: BB10 veri az Androidot, mint rendszer. Nincs lagg, és gyorsabb(SGS4hez néztem). Abban az árban nem nagyon értem, hogy miért nem csak azt veszik az emberek ;] Ennyiért ingyen van :U ..csak arra figyelj, hogy a 4G-set vedd, STL100-2, mert abban MSM8960 van, a másik, sima 3G-s(STL100-1) modellben TIOMAP SoC, ami ugye jobb a grafikai teljesítményben, viszont számításban rosszabb, valamit jobban melegszik és páran, akiknek 1es van panaszkodnak, hogy hamarabb merül az akku mint akiknek a 2es van.

Rollee
Most olyan kell mint a HTC Tattoo? Mert olyat én egyedül Galaxy 5ön meg most láttam. Jó a sima vissza/home/opció gombtrió is vagy qwerty kell? Mert tulajdonképpen Qwertyt csak a BB csinál, de a Q5 használt ára is 40k körül van.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56824) m1lan válasza Rollee (#56821) üzenetére


m1lan
őstag

Ilyen telefon tudtommal már nincsen forgalomban, úgyhogy max használtan találsz. Régi Symbianos Nokiák vannak ilyenek, no meg ott a Samsung Wave / Samsung Star széria, más így hirtelen nem nagyon ugrik be, ezeket viszont inkább elkerülném.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#56825) Rollee válasza minek?:S (#56823) üzenetére


Rollee
aktív tag

Szia!

Nem kell qwerty, csak felvevo meg a letevo gombok fontosak neki.

m1lan: Akkor ezek szerint muszaly lesz neki belenyugodni sajnos.

Azert meg nezelodok, hatha talalok valamilyet.

Koszi nektek!!

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#56826) minek?:S válasza Rollee (#56825) üzenetére


minek?:S
őstag

Felvevő/letevő gomb már nincs :(

Üdv.:M.

(#56827) norbert1998 válasza Rollee (#56825) üzenetére


norbert1998
veterán

Tenyleg nincs ilye. De az lsszes androidost be lehet allitani, hogy pl. Samsung home gomb felvesz, es tenyleg az osszes droidon a kep bekapcs gombot letevonek

(#56828) Flyme


Flyme
senior tag

Üdv,
100K környékén (+ - 10K) újonnan független/esetleg voda függő készülékek közül mit ajánlanátok? Szerk.: Főképp böngészésre, zenehallgatásra használnám.
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#56829) Polllen válasza KubanitoS (#56820) üzenetére


Polllen
nagyúr

Elnézve a kicsit (van 2 is a közelemben), nem hiszem, h a nagy 2x annyit érne.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#56830) minek?:S válasza Deadhorse (#56819) üzenetére


minek?:S
őstag

BB Z10.. veri az összes androidos telefont kb 80-90k ig(onnan a Z30), 4.2" és HD felbontás. Picit lekerekített sarkak.. használtan lehet kapni 35-50k ig(újonnan is 60k a gsm boltokban, és berryboltban 75k).. Ennyiért jobbra ne számítsatok, de hasonló tudásúra se akár kijelzőt, akár a rendszert nézzük. Csak az LTE-s változatot vegyétek, kevesebb a gond vele.

KubanitoS

Azt vedd, amelyiket ki is tudod használni, persze erre csak használat közben jössz rá, hogy hoppá elég lett volna a mini is vagy hogy a nagyobbat kellett volna vennem. Mind a 2 jó ár, ha a konkurenciát nézzük, és 2 év gari...

Flyme

HTC One :K

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56831) Vicus1234


Vicus1234
csendes tag

Iphone 4S mennyire ajánlott? Ebben az árkategóriában tudtok jobb telefont? Nem cserélgetem fél évente a telefonjaimat, hosszú távra tervezek. Kicsit elbizonytalanított, hogy míg a többi telefonra 2 év garancia van, Iphone-ra csak 1 év.

(#56832) Flyme válasza minek?:S (#56830) üzenetére


Flyme
senior tag

Köszi, igazából én is arra gondoltam :D Csak ugye +30K, hátha, de ha mégsem jönne össze szerintem Desire 816 lesz belőle.

(#56833) minek?:S válasza Flyme (#56832) üzenetére


minek?:S
őstag

Függetlenbe 110k körül van tudtommal. De ha nem jön össze a One, a 816 is remek.

Vicus1234

Honnan és mennyiért vennéd?

Üdv.:M.

(#56834) Vicus1234 válasza minek?:S (#56833) üzenetére


Vicus1234
csendes tag

Szolgáltatótól, 70 ezerért.

(#56835) norbert1998 válasza Vicus1234 (#56834) üzenetére


norbert1998
veterán

Annyoert nagyon sok. Osszel jon az iphone 6, ogy mar elegge elavult a 4s. Nagyon nem mai darab. En nem ajanlom. Van annyiert aokkal jobb vetel mind droid, mond wp fronton. Lumia 635,630,625. Nexu 4, xperia sp. Csak hogy paratem litsek

(#56836) minek?:S válasza Vicus1234 (#56834) üzenetére


minek?:S
őstag

Annyiért HTC Desire 601(60k) vagy BB Z10 LTE. Utóbbi az erősebb.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56837) norbert1998 válasza minek?:S (#56836) üzenetére


norbert1998
veterán

Veletlenul se legyen ugyanaz ;] vegulis minek?:S
Jaj de vicc!!!:N :DDD
Ja, z10 tenyleg odacsap. De kerdes, hpgy az olyan pl gamek, amihez kell pl kugli jatsz jatekokat, akkor mi van?

Igen, az elozot (es ezt is) egy pocket neorol irtam . Ha nem tetszik valakinek, probalja ki. Sz erintem meg meg is fog dicserni!:D

[ Szerkesztve ]

(#56838) pengwin válasza SOAD19 (#56809) üzenetére


pengwin
addikt

Tudtommal expansys mindig kéri ezeket.
Magyar fogyasztóvédelmet meg szerintem el is lehet felejteni, mivel nincs magyar expansys cég, csak egy .hu-s oldal.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#56839) minek?:S válasza norbert1998 (#56837) üzenetére


minek?:S
őstag

Jaj de vicci valaki... :D Amihez kell a "kugli" arra tessék venni egy Note 3-at, vagy M8-at, vagy Padfone Infinity-t.. ha WP kell akkor pedig 930 vagy 1020.. minden másra ott a Blackberry ;] Egyébként csak meglepett, hogy nem nagyon ajánlgatjuk a BB-t, még olyannál sem, ahol az OS mindegy.. Pengwin szokta még.. pedig ebben az árban veri a droidos telókat és szvsz még feljebb is. Amúgy nekem a Google maps hiányzik picit.. de leszedtem már Navfree-t meg Google Earth-t :C

Akartam is ajánlani egy nagyon jó gépírás tanárt, mert nekem is feltűnt, a sok sok sok.. rengeteg hiba :P :D

Szerk.: püben megy 2 kép.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56840) pengwin válasza Rollee (#56821) üzenetére


pengwin
addikt

Általában vízálló telefonoknak vannak már csak fizikai híváskezelő gombjai, amik még használtan is jóval drágábbak. (S4 Active, meg van valami Caterpillar is...)
(#56820) KubanitoS
A G2 képességeit nagyon kevés ember használja ki, a lyúzerek 99%-ának elég a G2 mini, döntsd el neked mennyire kellenek a G2 plusz képességei, a mini is teljesen rendben van napi használatra.
Amiben biztos gyengébb a G2 mini, az az időtállóság, mivel sokkal gyengébb, és alsóbb árkategória, ezért borítékolhatóan a supportja sem lesz olyan jó, mint a negytesóé. Ha azt akarod, hogy out-of-the-box tökéletesen működjön (2 év múlva is), és nem egy nagy érvágás 85k-t telefonra költeni, akkor vedd a G2-t.
(#56837) norbert1998
Nem dicsérlek meg, mert sokszor egy Y DuoS-ról írok, úgyhogy hozzászólásaim 100%-a szerkesztett. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#56841) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok.lassan kezd kialakulni a kép.80-90 között tervezek venni androidos használt telót. HTC one 32 gb ,lg g2,vagy samu s4?ki mire szavazna? :R

[ Szerkesztve ]

(#56842) minek?:S válasza kromatika (#56841) üzenetére


minek?:S
őstag

Szia. HTC One.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56843) kromatika válasza minek?:S (#56842) üzenetére


kromatika
veterán

igen néztem.de sajnos azt irják a topikban hogy az üzem ideje nagyon harmatos.nekem fontos lenne hogy 1 napot masszív használatnál is ki bírja.ill a kijelzője a g2 nek ips.ez ugye jobb minőséget szavatol nem,no meg a kamera csak 4mp.ez nem túl gyenge ma már ennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#56844) minek?:S válasza kromatika (#56843) üzenetére


minek?:S
őstag

Ez esetben G2.. nem kaptam háttérinformációt és úgy választottam, hogy melyik a használhatóbb. Igazából egyikkel sem járnál rosszul. SGS4et is csak a TW miatt nem ajánlom.. de ha teszel rá custom romot, az is mehet.. csak annak nem tudom mit bír az akkuja.

Üdv.:M.

(#56845) pengwin válasza kromatika (#56841) üzenetére


pengwin
addikt

SGS4 a gyári rendszer és a kinézete miatt nem ajánlható jó szívvel. Ha túlteszed magad a külsején, és hajlandó vagy egy ilyen drága telefonnál a ROM-okkal szöszölni, akkor vannak pozitívumai (cserélhető akksi, memóriabővítés).
LG G2-nek "nagyon jó" az üzemideje (kategóriáján belül), és tisztességesen megcsinálták rá a gyári ROM-ot.
HTC One-nak a legjobb a rendszere, de hardveresen nem azt nyújtja, mint a másik kettő (de bőven elég amit tud). UltraPixel kameráról meg nézz meg pár képet, nem olyan szörnyű az, csak teljesen középszerű a legtöbb dologban.

Üdv, pengwin

(#56846) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

HTC One

(#56847) pit stop válasza mr.tamasbiro (#56846) üzenetére


pit stop
addikt

Böff bele a vakvilágba... :(((

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#56848) mr.tamasbiro válasza pit stop (#56847) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Ne haragudj de a vakvilág messze van.
HTC és ennyi.

(#56849) minek?:S válasza pit stop (#56847) üzenetére


minek?:S
őstag

:DDD :N

De legalább nem mondott hülyeséget :K

Üdv.:M.

(#56850) aneda válasza norbert1998 (#56835) üzenetére


aneda
aktív tag

iPhone 4S helyett Lumia 630/635???
Margit maga nooormális?!

Az oroszok már a spájzban vannak!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.