Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121001) Soybex válasza nagybá (#121000) üzenetére


Soybex
őstag

4x jó döntés egy strapabíró tokkal plusz edzett üvegfóliával.
Magyar nyelv van benne alapban, mobil netre is tud csatlakozni itthon b20 sávon azaz 4g-n.
Egyébként Eustockról érdemes rendelni, jelenleg pont készleten is van.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121002) nagybá válasza Soybex (#121001) üzenetére


nagybá
senior tag

Rendben, köszönöm a választ!

(#121003) GaborGh válasza axioma (#120991) üzenetére


GaborGh
őstag

Koszi :)

(#121004) csaba1203 válasza Webhun (#120997) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen ő az egyedüli felső kategóriás a sorban. :K

(#121005) Webhun válasza csaba1203 (#121004) üzenetére


Webhun
tag

Köszi! :)

(#121006) w.miki


w.miki
veterán

25, max. 30eFt-ig tudnátok ajánlani androidos okostelefont JÁTÉKra?
Samsung A3-t szeretnénk leváltani. FIFA, és autóversenyes játékokkal játszanának rajta.
Amit eddig néztünk:
Sony M4 Aqua, használt
Huawei Y6 2017.
Nem tudom ezek erősebbek-e... Múltkor volt egy jó tipp a
Xiaomi Note 2 20e Ft-ért. Kicsit többért van erősebb telefon?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#121007) #91574272 válasza BenHans (#120993) üzenetére


#91574272
törölt tag

Köszi, bár a HTC-vel kapcsolatosan azért vannak fenntartásaim. Az utóbbi években nem nagyon tudtak maradandót alkotni, sőt kész csoda hogy még a piacon vannak.
Esetleg további lehetőségek?
Vagy a 2 említett mobil közül melyik lehet a jobb?

(#121008) Ájvé válasza w.miki (#121006) üzenetére


Ájvé
veterán

Redmi Note 2 vagy Mi Note 2? Mondjuk az utóbbi durva lenne ennyiért. Az első pedig elég régi darab, Helio X10 van benne ami nem rossz, de használtan szerintem jobb is van.

(#121009) Bandoras


Bandoras
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni Tőletek! Melyik telefont ajánlanátok Nekem amennyiben a legfontosabb a kamera minősége lenne. Csak új készülék jöhet szóba, nem szolgáltatótól venném és max. 80-90k-t tudnék rászánni.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#121010) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!
Gyereknek lenne szükség egy okostelóra, árban 20-25 között. Mit tudtok ajánlani? Így hirtelen Alcatel U5 4G, amit ebben a szegmensben találtam.
Köszi előre is

(#121011) w.miki válasza Ájvé (#121008) üzenetére


w.miki
veterán

Redmi Note 2 volt ajánlva.... azt hiszem...
kicsivel több pénzért, 30e-ig, mi az ami erősebb, és jobb játékokra?
Ez erősebb, mint az M4 Aqua, vagy az Y6 2017? és mint az eredeti A3?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#121012) Ájvé válasza w.miki (#121011) üzenetére


Ájvé
veterán

30k sok Redmi Note 2-ért ez biztos. Igen erősebb játékokra.

[ Szerkesztve ]

(#121013) istnag válasza #91574272 (#121007) üzenetére


istnag
addikt

A HTC nek nincs párja Androidon a felsőkategóriában, persze csak ha nem ülsz fel a marketing vonatra. Olvass bele a topikjába, többen jöttek másik márkájú telefonról, nem igazán bánták meg. Persze a döntés a tiéd, ma már felsőkategóriában nem lehet mellé lőni, a Huawei szerintem nagyon eltalált valamit. Ha a HTC nem akkor egyértelmű mate 10 Pro.

[ Szerkesztve ]

(#121014) 89Csabi89


89Csabi89
tag

Üdv mindenkinek!

Telefon vásárlása előtt állok. Valószínűleg megvárom a Januárt, de már most képbe szeretnék kerülni, hogy tudjam melyik telefon piaci mozgását érdemes nézni.

Nos az S8 + kategóriájában szeretnék nézelődni ,vagy is nézelődök is mint árban mint tudásban. Mint pl a Mate 10 Pro.
Nagyjából ismerem is a telefonok előnyeit, de az a helyzet legalább is én úgy gondolom, hogy azért ebben a szegmensben nagyon nem tud mellé lőni az ember és inkább választhat az ízlése szerint.

Így a kérdésem a következő: Milyen telefonok tartoznak még ide? Mivel érdemes foglalkozni? Ezeknek a telefonoknak mik a hátrányaik??

Igen kifejezetten érdekel a hiányosságuk, vagy éppen tényleges hátrány. Legyen az pl egy rosszabb akku idő, vagy a 3.5 jack hiánya, vagy éppen a szoftvertámogatás passzivitása.

A válaszokat előre is köszönöm. ;)

Csabi

(#121015) bepe79


bepe79
addikt

Leírom ide is, mivel a topikja nem nagyon pörög, érthető módon:

Megrendeltem tegnap egy Bluboo S8 nevű kínai csodát (Galaxy S8-ra hajazó készülék), mivel nem találtam olyan youtube unpacking és review videót vagy cikket, amelyik nagyon lehúzta volna. A Karácsonyi akcióval + shop discountal + kuponnal együtt csak 132 dollár volt, persze erre még rájön majd az ÁFA, de még így is feleannyiba kerül, mint amennyiért a magyar eMAG árulja (ma néztem, 85K-ról leakciózva 69K-ért árulják, ami egy vicc, annyiért 2016-os A5-öt is lehet kapni újonnan, ami van is).
Ami meggyőzött:
- titán-cink ötvözetű prémium ház
- előre telepített Google Play (Play Store), mert a legtöbb másik kínain nincs, és mókolni kell hozzá
- előre felrakott gyári kijelzővédő fólia
- gyári szilikon tok a dobozban
- nagy fényerejű 5.7"-es SHARP által gyártott IPS kijelző
- 8 magos MTK proci (ami ma már elég gyengus, de nyilván ennyi pénzért nem Snapdragon 835 lesz benne)
- Mali T860 MP2@650 MHz IGP/GPU, ami nem egy erőgép, de azért nem is olyan gyenge cucc
- B20 LTE / 4G, tehát Magyaroszágon is gon d nélkül működik 4G-n itt Pesten, és vidéken is
- 3 GB RAM (ami valljuk be, nem olyan kevés az alsó-középkategóriában)
- 32 GB ROM (szintén nem rossz, inkább a 16 giga a jellemző ebben az ársávban)
- 256 GB-ig bővíthető egy micro-SD v. microSDHC kártyával
- 13 MPx-eles kamera, ami az általam látott tesztek szerint nem csinál olyan rossz képet (nyilván em eg P9 vagy S8 szint, de bőven elfogadható)
- jövőbe mutató USB Type-C csati, és 2A-es gyorstöltő (egyre inkább ez lesz a standard az elkövetkezendő években)
- a/b/g/n WiFi, ami külföldi tesztek szerint nagyon jól és stabilan tartja a jelet / kapcsolatot
- 4.0-ás BT, ami jól jön akár BT füles, akár autós csatlakozásnál
- A-GPS+GLONASS (bár ez azt hiszem, hogy ma már alap, de az MTK chipset ellenére nagyon jól szuperál)
- 3450 mAh-s akksi, amivel 2 nap körül elmegy külföldi tesztek szerint, ez szintén pozitív
- 0.1 sec alatt feloldó hátlapi ujjlenyomat-leolvasó, ami egyrészt tényleg jól működik yt videók és review-k szerint, nem úgy, mint a nemrég napvilágot látott Leagoo S8 esetében, ráadásul javították a Samsung hibáját, és nem a kamera mellé tették (Galaxy S8), hanem alá, és jobban is kézre esik
- az általam rendelt azúrkék / coral blue színben egyszerűen gyönyörű a telefon, mind elölről, mind hátulról
- viszonylag friss OS van rajta, Android 7 Nougat-al jött ki, és látok esélyt a 8 Oreo-ra is, de nem fogok sírni, ha nem jön rá
- jól működő és reszponzív érintőképernyő és gyorsan működő GUI (a tesztek szerint)
Review-kban a hangminőségre sem volt panasz, erre leszek nagyon kíváncsi, mert nekem a Doogee régen itt vérzett el. Ha ezen a ponton sem lesz gond, akkor úgy gondolom, hogy egy ilyen készülék, ennyi pénzért, megéri, még akkor is, ha másolták a Galaxy S8 előlapját.

Szerintetek ez versenyképes a nagy kínai gyártókkal / nevekkel (Xiaomi, Meizu, Vernee) szemben? Lehet létjogosultsága? Nekem főleg a viszonylag nagy tárhely miatt kell, amikre játékokat pakolok majd, és játékra is sokat lenne / lesz használva. A jelenlegi A5-ön a kis tárhely miatt nem nagyon férek, fent van egy Hearthstone, egy Shelter, egy Pokemon, meg a többi app-om, és máris tele a 16 giga, nem fér fel semmi. Az meg mindt tudjuk, hogy SD-re telepítek, vagy nem olyan jó, vagy nem is működőképes..

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#121016) Ájvé válasza bepe79 (#121015) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát én LeEco Le Max 2-t vettem hasonló megfontolásból, 54k volt Geekbuying olasz raktárból biztosítással amivel oda küldhetem vissza ha problémám adódna. Itt látod mit tud. Egyébként több áfa kerülő megoldás van, EU direkt néven szoktak futni, azt nem nézted? Javaslom legközelebb olvass utána vagy kérdezz a témában.
MT6750 SoC eléggé belépő szint amúgy, itthon vettél volna Redmi 4X-et vagy Redmi Note 4-et még lehet erősebbek is játékokban és nem is egy ilyen lutri készülékek. (Vernee-t hagyjuk nem nagyobb márka mint ez a Bluboo amit vettél)
De ne vedd sértésnek, sok sikert kívánok, remélem beválik és jól szolgál majd.

(#121017) harkhon


harkhon
tag

Sziasztok,

Lassan telefont szeretnék venni és tanácsotokat szeretném kérni, hogy kb merre érdemes nézelődnöm:

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
max. 50ezret szánnék rá , de akár előfizuval/hűséggel részletre is bevállalom
- Használt vagy új?
Mindenképpen újat szeretnék
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál?
Szolgáltatónál venném, elsősorban előfizetésre [ először a vodafone háza táján nézelődnék ]
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Legalább 2 év
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
Semmi extra, általános használat, telefonálás, messenger, viber, térkép
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Mind1, eddig winphone-om volt, most androidra gondoltam, de ez nem fontos
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Ha lehet 5,2" nél ne legyen nagyobb

Előre is köszönöm a segítségeket.

Üdv,
P3dr0

Egészség legyen és térerő!

(#121018) Teaway válasza harkhon (#121017) üzenetére


Teaway
veterán

Xiaomi Redmi 4X

Nincs itthon csokid??

(#121019) nagybá válasza Soybex (#121001) üzenetére


nagybá
senior tag

Nem tudsz olyan helyet, ahol még ilyen áron meg lehet vásárolni és nem egy ilyen 6000. bolt?
Sajnos ma akartam megvenni, de már nem lehet innen :(

(#121020) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Elnézést a OFF-ért, de telefon “vásárlással” kapcsolatos tapasztalataim szeretném leírni. Rendeltem egy Xiaomi Redmi 4x-et, melyet a feladó a GLS szolgálattal küld ki. Megkaptam a szokásos e-mailt a kiszàllításról, benne az időponttal és a futàr számàval. Sajnos a kiszàllítás napjàra kórházba kerültem, így hàt felhívtam a futárt, hogy megoldható-e egy másik címre történő kiszàllítás. Azt mondta, persze nem gond, lediktáltam minden adatot, ùj címet, számot, stb.. Ezen a napon nem történt kiszállítàs az ùj címre, felhívtam a GLS ügyfélszolgálatát, hogy mizu. Ōk közölték, hogy a telefont visszaküldték a feladònak. Megkérdeztem, hogy mégis mi a bánatért, ha egyszer lebeszéltük a futárral az ùj címet. Hát ōk azt nem látják de ha nyitok ticketet, akkor megnézik. Írtam e-mailt a terméket feladó cégnek, hogy visszajött-e, mert ha igen, akkor küldjék már vissza, hiszen sehol és semmikor sem jeleztem az elàllàsi szándékom. Megnézték, a termék visszaért és már ki is küldték egy másik megrendelōnek, miután a rendelésem törölték. Ez mi?!

(#121021) Ájvé válasza nagybá (#121019) üzenetére


Ájvé
veterán

Spemall HU raktár, speedshop ez biztos megbízható, fitstphone ebben annyira nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#121022) HKorn válasza motoflug (#121020) üzenetére


HKorn
addikt

Ez egy kumminkációs hibából eredő szop@s, reklamálj náluk, ha van bizonyítékod a futárral való egyeztetésről.

Run&Ride

(#121023) Soybex válasza nagybá (#121019) üzenetére


Soybex
őstag

Spemall magyar raktárról :) De ahogy a kolléga is írta Speedshop is megbízható még.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121024) nagybá válasza Ájvé (#121021) üzenetére


nagybá
senior tag

Na végül a harmadikat választottam, csak nem lesz gáz :)

Köszi neked is (#121023) Soybex

(#121025) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
P10 Liteot lehet venni magyarorszagon 4GB-os verzióban is?

Samsung Galaxy A55 5G

(#121026) Soybex válasza DrDobos (#121025) üzenetére


Soybex
őstag

Nem, csak a 3gb-os verzió van forgalomban

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121027) SirRasor


SirRasor
őstag

Helló!

Kerestem telót, Huawei P10 és Samsung Galaxy S7 között vacilláltam, mert a Xiaomi Mi6 kamerája nem tűnt valami jónak. Kamera fontos.

S7-re esett a választás, marhajó telefon.
DE...ha valaki ilyet akar venni, akkor egy Xiaomi Mi4C után ezek az első benyomások:

Eddig csak *pár* apróságot találtam 1 nap után:

Szoftveresen:
-Root garanciavesztést okoz, illetve a Knox nem felejt :( (bár S3-nál rá lehetett bírni)
-nincs dupla koppos ébredés
-nincs dupla koppos altatás
-nem lehet letiltani a samsung appokat
-ujjnyomat feloldva nem működik home gombnak, csak tényleges fizikai nyomásra - illetve nem lehet rárendelni semmit (pl: alvást)
-virtuális gombok funkcióját nem lehet testreszabni.
-értesítési LED színét nem lehet testreszabni értesítési fajták alapján.

Hardveresen:
-az üveg szélei 4mm-től kedve lekerekedik. Ez azt jelenti, hogy védőüveget NEM lehet rárakni. Amiket árulnak hozzá, azok 3-3mm-rel keskenyebbek pont a fentiek miatt, illetve még így is 1-1 mm-rel elállnak a szélei és kosz megy alá.
-Üveg hátlap. Pedig a samsung sokáig tartotta a műanyag hátlapot, mert ellenállóbb tőle a telefon, de sajnos követik a trendet. Szóval esésnél könnyebben törik a kijelző.
-kiálló kamera. Kötelező rá tok, mert a fényképezőjét védeni kell olyan jó.
-Nehéz. Mi4C-m pont ekkora (picit tövidebb na) de lényegesen könnyebb.
-Alul van a 3.5mm jack. WTF?
-BAL OLDALON VAN A HANGERŐ! Ennyit a trendkövetésről
-Nincs USB Type-C, pedig 2016-os a telefon :W
-Hangszóró rosszabbul szól. (fülessel szerencsére minimálisan szebb...be is b*szott volna, ha a mi4c lealázza)

Make Love not war!

(#121028) cyber86 válasza SirRasor (#121027) üzenetére


cyber86
őstag

Sziasztok. Ismerősöm szeretne venni telefont karácsonyra.

- Árkategória: kb 30e ft
- Használt vagy új?: Lehet használ vagy új.
- Hol vennéd meg?: Függetlenül boltban. Vagy akár használtan apron.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?: Ennyi pénzért nem tudom mennyire lehet hosszú távra :(
- Mire használnád?: normál felhasználás, fényképezgetés, internet.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?: Jó a zárt is.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?: Max 5.5"

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#121029) Ájvé válasza cyber86 (#121028) üzenetére


Ájvé
veterán

(#121030) hajaspeter


hajaspeter
újonc

Sziasztok!
Xiaomi Redmi 4x-nél jobb kamerával rendelkező készüléket tudtok ajánlani ebben az árban?
Hölgynek lene.
Köszönöm szépen!

(#121031) Pete55555


Pete55555
addikt

Segítsetek :O

Jelenleg ott tartok, hogy ezek közül kéne választani, összeszedtem a főbb pozitívumokat:

Mi A1: 75e Ft Relatíve olcsó, korrekt ár/érték arány, és kb mindenben jó (de nem kiemelkedő - nem egyéniség).

Honor 9: 120e Ft Csúcs - vagy csúcs közeli hardver, és ehhez passzoló "prémium" kinézet. Kisebb méret.

Mate 10 Lite: 110e Ft 18:9 kijelző - és vele járó kinézet, illetve kis méretben nagy kijelző ugye... (itt hátrány a C port hiánya, és az árhoz képest gyenge hardver)

Galaxy A5: 90e Ft Korrekt hardver, szintén "prémium" megjelenés, IP védettség, kisebb méret, always On...

Szerintetek ? :U :F

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#121032) Viktor0610 válasza Pete55555 (#121031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Honor 9.

Samsung Galaxy A54

(#121033) juuzer válasza Pete55555 (#121031) üzenetére


juuzer
addikt

Szerintem egyértelműen Honor 9. Ha a stock droid kell akkor Mi A1. De szerintem a Honor 9 mindegyiknel jobb valasztas ha nem kell a srock droid vagy az IP68 vizallosag.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#121034) Ájvé válasza Pete55555 (#121031) üzenetére


Ájvé
veterán

+1 Honor 9, tudásban egyértelműen a legjobb, de támogatása is jó, itthon 2 év garancia biztos van rá (szemben a Mi A1-el).

(#121035) Dluinet válasza Pete55555 (#121031) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mi A1 75e Ft, akkor hogyan lehet összehasonlítani a Honor 9-cel?
Annyira nem jó a Xiaomi, hogy majdnem fele annyiból ugyanolyan jó mobilt hozzon ki.

előbb el kell dönteni, hogy mennyi pénzed van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#121036) Viktor0610 válasza Ájvé (#121034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem bántani a Mi A1-et! :P
A _kategóriájában_ kb. verhetetlen, de ha már a Honor 9 is szóba került, akkor inkább az.

Samsung Galaxy A54

(#121037) Ájvé válasza Viktor0610 (#121036) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem bántom, de Honor 9 lenyomja akkor is :) 100 alatt jó a Mi A1, majdnem verhetetlen :)

(#121038) cyber86 válasza Ájvé (#121029) üzenetére


cyber86
őstag

Köszönöm :)

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#121039) Pete55555 válasza Pete55555 (#121031) üzenetére


Pete55555
addikt

:R

Köszi mindenkinek. Persze, a legdrágábba legjobb, minő véletlen ;] ;)

Nyilván nem lehet összehasonlítani egy 70 ezres telefont egy 140 ezressel, de most úgy vagyok vele, hogy rászánom inkább a pénzt, ha "megéri" illetve ha kapok is érte valamit. elolvasom még vagy 300x a fenti készülékek (illetve a lenti 2) tesztjeit, meg a topikokba is belenézek.

Egylőre úgy néz ki marad az A1 és a Honor9. Mate 10 Lite hardveréért túl sokat kérnek, A5 meg nem győzött meg, nem az igazi a kamera, és sok mindenben nem előre lépés a mostani Redmi3Pro-hoz képest :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#121040) Bandoras


Bandoras
csendes tag

Sziasztok!

Bocsánat az ismétlésért, de fontos lenne:

Tanácsot szeretnék kérni Tőletek! Melyik telefont ajánlanátok Nekem amennyiben a legfontosabb a kamera minősége lenne. Csak új készülék jöhet szóba, nem szolgáltatótól venném és max. 80-90k-t tudnék rászánni.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#121041) Soybex válasza Bandoras (#121040) üzenetére


Soybex
őstag

Honor 8/Huawei P9

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121042) Ájvé válasza Bandoras (#121040) üzenetére


Ájvé
veterán

Motorola Moto G5 Plus vagy Xiaomi Mi A1.

(#121043) Bandoras válasza Soybex (#121041) üzenetére


Bandoras
csendes tag

Köszönöm szépen a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#121044) Pete55555 válasza Pete55555 (#121039) üzenetére


Pete55555
addikt

Nos, megvan a választott ☺

Mi A1 lett 😊

...Szeretem leracsniztatni...

(#121045) Soybex válasza Pete55555 (#121044) üzenetére


Soybex
őstag

Használd egészséggel :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121046) adp


adp
őstag

Sziasztok.
50 korul mi a best buy, lehet hasznalt is.
Ami fontos ne legyen buggos es 1 napot birjon sok nyomkodassal is?
Iphone 5s-t valtana.

(#121047) Soybex válasza adp (#121046) üzenetére


Soybex
őstag

Xiaomi redmi note 4

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121048) adp válasza Soybex (#121047) üzenetére


adp
őstag

köszi, ez tetszik is, sőőt a 2 napos üzemidő nagyon, ahogy nézem símán hozza mostani 5s szintet, max kamerában gyengébb, de most egy fél-1 évre okés lesz, úgyse sokat fotózok

[ Szerkesztve ]

(#121049) w.miki válasza Ájvé (#121029) üzenetére


w.miki
veterán

Ez a Note 5A mennyire erős?
Ez már jó lenne fifázni, vagy van más teló 30e Ft alatt?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#121050) focvis


focvis
veterán

Srácok!

A másodtelefonom - Nokia valami, nem okos - nem veszi a töltést. Kiszedtem az akksit, kitisztítottam a csatlakozót (vékony Nokia töltős). Semmi.

Kell helyette vmi gyorsan. Van jobb ötletetek, mint egy Nokia 105 (2017)? Kb. 7 ezer Ft.

Csak telefonálni és SMS-t fogadni kell, ritkán kelljen tölteni.

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.