Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) Rolibvb


Rolibvb
csendes tag

Sziasztok! Manapsag nezegetem milyen telefont lenne erdemes venni! Nezegettem huawei p7-et! Sony xp. M4 aqua tarhely miatt nem! Neztem Lg g3, Nexus 5 telefonokat! Melyik lenne jobb valasztas? Koszi

(#89002) Ájvé válasza ObiWan13 (#89000) üzenetére


Ájvé
veterán

Döntsd el megéri-e neked, szerintem igen.

(#89003) ObiWan13 válasza Ájvé (#89002) üzenetére


ObiWan13
tag

A Xiaomi Redmi Note 2 Prime jobban bejön :)

(#89004) keszo válasza (Bundás) (#88976) üzenetére


keszo
őstag

Nekem emagos vétel a samsung tabom , és a gari papír + számla komboval simán szervizelte a samsung.

Attila

(#89005) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Hölgynek szeretnék venni max. 50.000-ért telefont.
Elvárások: nőies megjelenés (kicsi méret és nőies színek, fehér, arany stb), gördülékeny használat (telefonálás, sms, messenger facebook), és elfogadható kijelző és kamera lenne az elvárás.
Eddig ezeket találtam, de egyik se tökéletes a tesztek szerint.

Samu Galaxy Core Prime: gagyi kamera és kijelző
Samu Galaxy Ace 4: gagyi kamera és kifutó modell, kérdéses további sw támogatás?
LG Leon: Gagyi kamera
Sony E4g: ennek csak a kinézete elég bénácska szerintem, másban jókat kapott...

Esetleg valaki ötletet tud adni, merre nézelődjek?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#89006) lezuvius válasza Rolibvb (#89001) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Szerintem P7-M4-G3 nem túl jó választás, Nexus 5 a leggyorsabb köztük es a legstabilabb is bár kamerában gyengébb a G3-nál de sebességben sokkal jobb és még egy jó pár frissítés várható rá.
Hiába a G3 papíron sokkal jobb telefon de nekem használat során sokkal jobbnak bizonyult a Nexus 5.

#89005
Esetleg Moto G 2/3gen? Jó kijelző,gyors,akksiban se rosszak.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89007) Rolibvb válasza lezuvius (#89006) üzenetére


Rolibvb
csendes tag

Koszi a valaszt! A moto g telokrol semit nem tudok!

(#89008) lezuvius válasza Rolibvb (#89007) üzenetére


lezuvius
őstag

Moto G 2gen és itt a Moto G 3gen

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89009) Rolibvb válasza lezuvius (#89008) üzenetére


Rolibvb
csendes tag

Valoban a Nexus 5 jobb ertekelest kapott ! :)

(#89010) 4ron


4ron
senior tag

Meizu M2 16GB (Dual SIM) mennyire jó választás lenne a húgom számára, aki először fog használni Androidot és 14 éves? Extreme Digitáltól venném, eustock nem játszik. Vannak kompromisszumai, gondolok itt nehéz kezelhetőségre, törtmagyar nyelvű rendszerre, stb.? Ilyen árban, ilyen jó tudású Androidos telefon nincs még egy. Lumia 640-et választottam volna neki, de az appok hiánya miatt inkább Android kéne.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#89011) Ájvé válasza 4ron (#89010) üzenetére


Ájvé
veterán

Semmivel nem nehezebb kezelni, mint bármely másik android telefont, sőt appdrawer hiánya miatt szerintem csak könnyebb. Tudtommal teljesen magyar nyelvű, barátomnak volt Meizu telefonja és nem mondta, hogy ne lett volna magyar, pedig ő biztosan csak magyarul használ telefont. Xiaomi Redmi 2 Pro van talán legközelebb tudásban és árban hozzá, de ez is 10k-val drágább, így én is M2-t venném.

(#89012) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne,hogy faterom vett telefont(elvileg nekem vette karácsonyra) SWITEL S57D Samba telefont. Érdemes elcserélni Alcatel Idol 2s Mini-t erre? Ahogy néztem csak kijelző nagyobb másban meg nem.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#89013) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok !
Kérdés hogy ez menyire megbízható bolt .[link] ez egy nagyon jó ár .

(#89014) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Egy G4 mennyire jó képeket lő beltéren egy középkategóriás kompakt géphez képest? Most, hogy 130k-ért 2 év garral lehet venni az emag-on, elgondolkodtam, hogy ledobom a O+O telómat és a kis kompakt fosomat (aminél sokszor jobb képet lő a O+O) és veszek egy G4-et, de nem tudom, hogy egy 60k körül kapható fényképezőnél, sőt most nézve a telekom akciót egy Sony WX350-hez viszonyítva milyen képeket lő.

(#89015) lezuvius válasza diegho (#89014) üzenetére


lezuvius
őstag

G4 remek képeket lő, telefonos voszonylatban top5s kamera van benne. Manuális módban használom és így is eleggé korrekt, ha belemész a profi részbe csak megjobb lesz :) Szerintem egyszerubb ha csak egy G4 van nalad,mint ketto eszkozt cipelni.

#89013
Speedshop megbizhato bolt.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89016) Viktor0610 válasza diegho (#89014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A GSMArena.com kamera-összehasonlítója szerint a G4 jobb képet lő, mint az O+O. :)

Samsung Galaxy A54

(#89017) diegho válasza lezuvius (#89015) üzenetére


diegho
nagyúr

Pont ez a dilemma alapja, ugyanis a gyerekeket fotóznánk vele, az meg főleg bent a lakásban és elég tré fényviszonyok között, tehát a mobilitás nem feltétlenül fontos, inkább a képminőség bent, lámpafényben.

(#89018) mntn


mntn
tag

Sziasztok!
Telekomos Lumia 635-öt szeretnék rendelni. De nem egyértelmű, hogy most 1GB-os verzió vagy az 512Mb-os :S A főmenüben még írja, hogy 1Gb de belépve már nem és a termékjellemzőknél sem írja. Valaki esetleg rendelt már?

(#89019) Kbali válasza diegho (#89017) üzenetére


Kbali
nagyúr

Telefonos viszonylatban jó egy kamera, de egy hatvanezres kompakt gépnek szerintem nyomába sem érhet, max ha monitoron nézed vissza, alacsony felbontásban.

(#89020) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Srácok!

Kb 1 hónapja írtam ide telefonvásárlás ügyben, kicsit tolódott a dolog, megerősítést kérnék.

Van bármilyen telefon ami a Honor 4c-t megveri az árkategóriájában? 48-50k

Ezt ajánlották. Pár percre vagyok a rendeléstől, azért kérdem

Köszönöm

(#89021) Kleroo


Kleroo
veterán

Urak!
BlackFriday őrület van.
Tesómnak lőnék egy jó telót 30-35k körül.

Huaweii Y300 helyett kapná.

A legjobb egy Redmi Note2 (135$) lenne, csak az 5.5col hatalmas neki, első zsebben hordja a telóját.
Így max 5col körül lehet.
A Redmi 2 szimpi és 98$, de ár/tudásban egy hulladék a notehoz képest.

A legjobb befutaú a redbull v5 99$-ért, de ilyen van már az ismerősi körben, a foltosodó kijelző miatt nem vállalnám, pedig etalonjó.

Mi a vélemény a Meizu M2-ről(107$)?

Egy szolíd, szép 4.5-5.0 teló kell pörgős felülettel, jó kamerával (Lenovo p70 és k3 számomra nagyon gyenge)

Van jobb vásár mint a redbull v5?

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#89022) ADAM1337 válasza Kleroo (#89021) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Redmi 2 pro ?

(#89023) Kleroo válasza ADAM1337 (#89022) üzenetére


Kleroo
veterán

Kb note2 árban van. :S
Márpedig a Note2 szinte minden téren jobb.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#89024) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Melyiket érdemes inkább választani , és miért : Meizu M2 16GB vagy Xiaomi Redmi 2 PRO nagyon hasonló árban vannak, vagy esetleg ez ami 10k-val olcsóbb annyival gyengébb is : Doogee x5 PRO
Esetleg ezektől tudtok jobbat 40 körüli áron, és ami tudja a 4G B20-as (800 MHz) , akkor itt van gondolom , ami eleve kiesik, valamint a kamera lenne fontos még, hogy jó legyen.
Köszönöm.

(#89025) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok Samsung galaxy note 3 NEO mobiltelefont készülök venni fél óra múlva. Mire figyeljek oda ? :) Értesítési led van a NEO ba ? Tudja valaki ? 43000 ft használtan megéri ?

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#89026) demeterf2


demeterf2
tag

Sziasztok!
Készítettem egy videót amiben felsorolok néhány szempontot amit érdemes átgondolni telefonvásárlás előtt.
Remélem páran hasznát veszitek és nem számít offnak! :)
[link]

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#89027) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

20 e ft ért , körül milyen telcsit érdemes venni mostanság, átlagos használatra ?
illetve hol az is kérdés lene ?
Elöre is köszi a segítségeket ! :R :R :R

(#89028) Riegerr


Riegerr
tag

Sziasztok!

Még mindig nem sikerült telefont vennem. :(
A kérdés a következő:
3 telefon jöhet számitásba: Lenovo a6000, Doogee X5 és PRO. Az X5-ről lekéstem tegnap. Sajnos. Maradt a másik kettő. A Lenovot meg tudom venni hitelre, ami nagy segitség lenne, 30k-ért. És persze van a PRO 30k-ért kp-ra. E kettő közül melyiket vegyem meg? X5 Pro vagy Lenovo a6000?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#89029) snecizero válasza demeterf2 (#89026) üzenetére


snecizero
senior tag

Meglesem ! :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#89030) DS39 válasza Riegerr (#89028) üzenetére


DS39
nagyúr

fényképezés terén a Lenovo tuti jobb, mert a Doogee ebben botrány, viszont ott ugye dupla tárhely és ram van. kontra ugye a márkakülönbség, azért egy Lenovo megbízhatóbb, kevésbé valószínű, hogy olyan hibák lesznek, hogy nem működik egy gomb, vagy a hangszóró beszarik fél év múlva. (mivel ezzel a Doogee-val ilyen szempontból semmi tapasztalat)

én inkább a Lenovo-ra szavaznék, plusz a Snapi 410 jobban támogatott SoC, mint a Mediatek.

amúgy hol kerül ez a Lenovo 30k-ba? mert én jóval drágábban láttam csak. (amennyiért már nem éri meg)

[ Szerkesztve ]

(#89031) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!
Van most olyan best buy telefon amit megéri a T-mobilnál feketepénteki akcióban megvenni részletre a legkisebb díjcsomaggal? Középkategóriás kellene, Nem is csúcstelefon, meg nem is nyominger, mindenképp android, 4,7" felett, 5 sem árt.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#89032) Daert


Daert
őstag

Üdv.
Ált. felhasználásra szeretnék mobilt.Mely telók ár-érték aránya a legjobb mostanság 60-90K között?
Amiket eddig kinéztem:
Huawei P8 lite
Xiaomi redmi 2 Note prime
Huawei Honor6
Esetleg van még valami ami szóba jöhetne?

(#89033) diegho válasza Daert (#89032) üzenetére


diegho
nagyúr

Oneplus One, Oneplus X

(#89034) Riegerr válasza DS39 (#89030) üzenetére


Riegerr
tag

Telenornál van 30-ért.

(#89035) rasotamas válasza rasotamas (#89031) üzenetére


rasotamas
veterán

Átnézegettem az ajánlatokat, ez a Galaxy S5 Neo elég szimpi tulajdonságokkal és árral bír így akciósan, 20*4390 de úúútálom a Samsungokat, szóba sem jöhet. Valami titkos tipp? Sony Xperia M4? Lg G4C?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#89036) szimi57 válasza maxika2004 (#89027) üzenetére


szimi57
őstag

Nem egy nagy pénz.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#89037) Daert válasza diegho (#89033) üzenetére


Daert
őstag

És hol lehet ezeket hivatalosan HU-n beszerezni?Amiket láttam mind 100K feletti ajánlatok.

(#89038) diegho válasza Daert (#89037) üzenetére


diegho
nagyúr

Magyarországon sehol, de miért kellene itthon venni? Ott a oneplus.net

(#89039) Daert válasza diegho (#89038) üzenetére


Daert
őstag

A gari miatt.De ez a Oneplus.net hogy müxik?

[ Szerkesztve ]

(#89040) diegho válasza Daert (#89039) üzenetére


diegho
nagyúr

Ugyanúgy működik, mint minden más oldal. Regisztrálsz, megveszed, kifizeted paypal-al, viszont látásra, a oneplus fórumokban van mindenről bővebb infó.

(#89041) tvse1995


tvse1995
senior tag

Sziasztok édesapám telefont szeretne venni az alábbi feltételekkel:
- max 50 000 Ft (persze minimálisan lehet több)
- újonnan
- kártyafüggetlenül
- hosszú távra
- sok telefonálás, rendszeres netezés és fényképezés
- andoidot megszokta és szereti
- előny a nagy akku és a kisebb (4-4.5") méret, de 5"nál semmiképpen nem nagyobb

Mit ajánlanátok?

(#89042) Shingen válasza Daert (#89032) üzenetére


Shingen
addikt

H6 :K

風林火山

(#89043) Daert válasza diegho (#89040) üzenetére


Daert
őstag

Akkor sajna nem jó.Ha valami gond van vele,akkor küldhetem saját költségen vissza Kínába.A szállítási idő is kb 1 hónap.
Ráadásul a 80K-s árra meg rámegy a tréfa és a vám.Így már 100K-ról beszélünk,nem 60-90-ről.

(#89044) Daert válasza Shingen (#89042) üzenetére


Daert
őstag

?
Jobb teljesítményben?Kamerában?Supportban?

(#89045) Daert válasza Daert (#89032) üzenetére


Daert
őstag

Esetleg Huawei ascend P7?

(#89046) Kozs


Kozs
tag

Sziasztok!

Lehet kicsit off lesz a kérdésem,de nem tudtam,hová tegyem fel a kérdést,bízom benne, tudtok nekem segíteni.
Angliában élünk Note 5 vásárlását tervezem, 2 fajtát találtam az N920C-t vanalmint az N920I-t,ugye hivatalosan nem jött európába, ezért a kérdés az lenne,hogy ezek a típusok működnek angliában/magyarországon? Innen vásárolnám, azt írják,hogy működik az uk-ban,meg,hogy sim free,de nem tudom,hogy merjek-e hinni nekik,inkább megkérdezem a szakikat :R

Bocsi az offért

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#89047) diegho válasza Daert (#89043) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem ennek járj utána, mert amit írtál minden téren pont ellenkezőleg van:
- a garanciás termékért futár jön ingyen és azonnal cserélnek, nincs javítás
- nincs áfa, mert UK-ból veszed
- a szállítási idő 4-5 nap és általában a futár már hozza a bontatlan cserekészüléket és úgy viszi el a rosszat

Tehát tényleg minden pont az ellenkezője annak, amit gondolsz.

(#89048) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Üdv, melyik telefont ajánlanátok?

- Nexus 5
- Lg G2
- Notepad 3
- Lg GFlex 2

(#89049) enzahobi


enzahobi
aktív tag

Sziasztok!
ismerősömnek kellene valami androidos teló 30-40k között (ha nagyon megéri, kerülhet picit többe).
paraméterek:
-androidos (4.4 +)
-4.3tól 5 inchi
-kijelző dpi ne legyen 230nál kevesebb, nem szereti a nagy pixeleket
-új, garanciáls
-t-mobil/független
-1gb ram, snapi 400 vagy a fölötti proci (hearthstone fusson rajta)
-ismertebb márkák előnyben (lg, sony, motorola, samu, huawei, xiaomi stb)
-ha megoldható, ne no-name gsm boltból keljen megvenni;)
-kivehető akku
-lehetőleg ne a hátlapon legyenek a bekacs stb gombok
-elölapőon ne nagyon legyen hardveres nyomó-gomb (szoftveres vagy érintőgomn oké)
-ha van hozzá jópolgári support (root, sok rom) az előny
-de ha nincs, a gyári legalább ne faggyon

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#89050) monti0222w válasza enzahobi (#89049) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, Xiaomi Redmi 2 Pro-t, őt érdemes lesz megvenned! :K

lionshamlet: Nexus 5, mindenképpen. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.