Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) Mankó válasza haddent (#46999) üzenetére


Mankó
veterán

Akkor te nem ajanlod az iphone 5-ot?

Silvegood: az s4 mininek milyen az aksi ideje? En is azzal szemezgetek egy ideje, de bejon a Huawei p6-ja is.

(#47002) silvergod válasza csacsi67 (#47000) üzenetére


silvergod
őstag

ne viccelj már az ilyen kigyűjtésekkel....nyugodtan olvassa végig Én is azt mondom..ismerem az összes hsz-t találkoztam velük.....a legtöbb amit látni fog az abból eredő hiba esetleg hogy moddolt rajta...és ez meg az nem megy esetleg az új rommal....
Te amúgy mire alapozod azt hogy ennyire rossz telefon lenne?? használtad? ...vagy csak hallottad??
Abból is látszik nincs hibája hogy összesen 5000 körüli a hsz...ha mindenki panaszkodna meg romolná halálig na akkor lenne 50ezer kb.....a hibák száma elenyésző
Az egyik legjobb samu ezt tartom írhat bárki bármit... :D

Mankó nálam elmegy 2 napot simán közepes használattal..

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#47003) sandor01


sandor01
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Most csöppentem be a topikba. Most akkor melyik okos készüléket kell megvenni, ha hosszú távra tervezek. Az ilyen esetekben, azok a szempontok alapján melyik a józan döntés. A Windows phonokkal nem tudok megbékülni, így marad az android illetve a Blackberry. (szempontok: nagy kijelző, nagy belső tárhely+bővíthetőség, - min 32.gb. - navigáció - ingyenes, vagy csak egyszer kelljen megvenni, egy vagy két led villanó - normális kamera + videó készítés.

Kösz a tippeket. És bocs ha pofátlanul beböktem a kérdést, de azt ajánlották, hogy itt jó tanácsokat fogok kapni.

Üdv

(#47004) mandi30 válasza csacsi67 (#47000) üzenetére


mandi30
csendes tag

LG Optimus F6 és ő milyen?

(#47005) csacsi67 válasza silvergod (#47002) üzenetére


csacsi67
addikt

A tények mást mutatnak .Mint irtam minden telefonnak van hibája .Mivel Te azt használod nem tapaszatalod ezeket a hibákat az még nem az jelenti ,hogy azok a hibák nem jelentkeznek amik ott le vannak irva.Használtam egy jó pár telefont nálam a samsung alapból felejtös .De nem az miatt irtam le amit irtam van az ismeröseim körében.Olyanról irok véleményt meg mondok ami megfordult a kezembe van önkritikám.

mandi30 Nem használtam nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#47006) atosan válasza mandi30 (#47004) üzenetére


atosan
addikt

Az is jó gép, egyik legjobb akuidő, kijelző.

Maine coon

(#47007) haddent válasza Mankó (#47001) üzenetére


haddent
addikt

De, csak nem "nyitott szellemű" embereknek.

(#47008) silvergod válasza csacsi67 (#47005) üzenetére


silvergod
őstag

Azt gondoltam látszik is a mondatokban :D
így van én is így vagyok vele..olyanról nyilatkozok csak amit ismerek....
és a tények azt mutatják hogy az s4 mini egy nagyon jó telefon!
Ami ott le van írva hiba nem azonosítható vele..pár hiba jelentkezett egyeseknél de az se vetíthető rá a szériára,,,,,az is csak azért van mert tökéletes telefon valóban nincs...de bizony ez egy nagyon jól sikerült darab a samutól...a tesztek és a vélemények is ezt mutatják :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#47009) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Üdv!

Munkatársam telót vesz a lányának,nem tudtam meggyőzni hogy kintről rendeljen,így az itthoni kínálatból ezeket nézte eddig:
-Sony Xperia M Dual C2005
-Sony Xperia M
-Sony Xperia L.

Ezek közül melyik lenne a legjobb,illetve ebben az árkategóriában más készülék ami jobb vétel lenne. Általános használat,tehát net,közösségi oldalak,zene hallgatás.
Köszi a segítséget.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#47010) csacsi67 válasza silvergod (#47008) üzenetére


csacsi67
addikt

Majd 3 honap használat után mondj véleményt ne 1 hónap után .Köszi .[link] Reálisan.

(#47011) drmate006


drmate006
újonc

Sziasztok!

Mobiltelefon vásárlása kapcsán kérnék Tőletek tanácsot. Én hosszútávra szoktam telefont venni, általában 3-4 évre tervezek. A legfontosabb számomra a kamera, bármikor könnyen jó minőségű képeket tudjak készíteni. Más alkalmazást nem nagyon használok. Árban pedig maximum 70 ezer forintra gondoltam. Előre is köszönöm segítségeteket és várom javaslataitokat! :) Köszönöm!

(#47012) silvergod válasza csacsi67 (#47010) üzenetére


silvergod
őstag

ha sz*r valami az 1 hét után kiderül nem kell hozzá 3 hónap......de visszatérünk rá :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#47013) Morris válasza csacsi67 (#47010) üzenetére


Morris
veterán

Erre csak azt tudom mondani, hogy akkor nézz már be az olyannyira magasztalt és ajánlott xperia sp topikjába!
Az s4 minit nem kell buherálni, mert szerencsére nincs vele annyi gond.
Szűk 1 év alatt ez a nyolcadik készülékem. Sohasem szerettem romolni meg buherálni. Nem is érdekelt soha!
Viszont ezt a készüléket a rendeltetésének megfelelően lehet használni, úgy ahogy kidobta a gyár! És itt elsősorban a független készülékekre gondolok. Sajnos a szolgáltatós telefonokkal csak a gond van. Mégpedig a szolgáltató által belenyúlt szoftverek miatt.
Én eddig nagyon meg vagyok elégedve ezzel. A másik készülék ami szintén pozitív csalódás volt, az a Galaxy SII Plus. Annak ellenére, hogy elég negatív hangvételű teszt íródott erről a készülékről, nagyon is tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#47014) Samifiu válasza drmate006 (#47011) üzenetére


Samifiu
tag

Az én szerelmem az S4 mini(I9195) ebben az árkategóriában. Viszont azt néztem hogy T-ben 105ezer, ha netre árgép-be beírom akkor meg 74 ezerért már lehet kapni :Y De mondjuk ebben az árkategóriában ott van még az Xperia SP,bár az nagyobb készülék(méretre)

Regisztrált 2007-03-31 11:39 ||| Samifiu felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!(phmegbizhatosag.atw.hu) ||| Malacka nem akadt be a kamionjával a híd alá...csupán hidat szállít!

(#47015) 13128814


13128814
tag

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék egy telefont venni. Az ő intelme annyi volt, hogy ne legyen szögletes. Szóval a Sony-k kiestek. :)
Az ára 60-65 körül legyen.

(Személy szerint én egy LG N4-et használok, amivel telesen megvagyok elégedve. Szóval, ha még lehet kapni, és az ára is esett annyit, akkor első körben az lenne.)

Mindenféleképpen új telefont szeretnék, akár szolgáltató nélkül, tehát GSM bolt is játszik.
A mérete álljon meg 4.7-nél, annál nagyobb nem kell.
Android fusson rajta.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#47016) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hátha most válaszol valaki:
"Üdv!

Telefonból mit érdemes most venni 40-50eFT között. Ha fontos a hosszu távu használat."
Annyival egészíteném ki: első okos telefon lenne.

(#47017) silvergod válasza Morris (#47013) üzenetére


silvergod
őstag

Az enyém telenoros de semmi gond vele így se...ahogy írtad is teszi a dolgát gond nélkül...Az SP ehhez sehol nincs számomra,havernak van láttam...ha csak a kijelzőt és a formát mondom...nekem annyi elég.. :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#47018) Morris válasza RaPiDsHaRe (#47016) üzenetére


Morris
veterán

Szia!

Android-ból 50k-tól indul a használható kategória.
Iphone 4 beleférhet a keretbe (de csak használtan) ha elkötelezett vagy az almás termékek iránt.
Windows Phone-ból a lumia 520 a lejobb ár/érték arányú készülék manapság. (MM 25k - Quick sim dominós csomagban)

De mire kellene? Új vagy használt, függő vagy független??

silvergod: 1 hétig használtam az Sp-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47019) Devas válasza RaPiDsHaRe (#47016) üzenetére


Devas
őstag

Hali!

Mire szeretnéd használni (játék, rádió, alkalmazások, böngészés)? Mik a fontosabb elvárásaid a telefonnal szemben (pl akksi, kijelző, kamera, burkolat)? Függetlent vagy valamelyik szolgáltatótól? Melyik operációs rendszerre gondoltál (android, WP, iOS)?

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#47020) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Üdv!
Lumia 520-ast hol lehet most a legjobb áron beszerezni? Lehetőleg független kéne.
Igaz, hogy Nokiánál mindegyikre jár a gyártói garancia, bárhonnan van?
Mennyivel drágább az 525?
Milyen telefonok vannak még hasonló árban, 30-35 körül?

Köszi a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#47021) RaPiDsHaRe válasza Morris (#47018) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Szia!

Hát leginkább Android és WP-re gondoltam. Még nem probáltam az Apple féle telefonokat, nekem a másik kettő jóbban tetszene.
Mindegy h új vagy használt, és leginkább függetlent szeretnék.
Általános felhasználásra lenne. pl rádio, böngészés, alkalmazások. Az aksi jó lenne ha sokáig bírná ( kinek mi a hosszú)

Devas

Kijelző alatt mire gondoltál? Kamera: használható képet lehessen vele csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#47022) kali válasza Samifiu (#47014) üzenetére


kali
legenda

szia,

azért nem mindegy, hogy az olcsóbb árak szürkén/feketén dobott, 1 év gsm bolti garis készüléket takarnak, a drágábbak/szolgáltatósak pedig 26 hónap prémium gyártói garisat!

[ Szerkesztve ]

(#47023) Devas válasza RaPiDsHaRe (#47021) üzenetére


Devas
őstag

Kijelző alatt értem hogy például a kijelző technológiáját, méretét, felbontását ->pixelsűrűségét.

Mondok pár telefont amit itt szoktunk ajánlgatni.

Android: Samsung Galaxy Ace 3 (LTE változat!), Xperia M-L (L az például fotóban gyenge). Ezek alá ne add. Kicsit drágábban LG optimus F6. Függetlenül a Motorola Moto G az odavág, de nincs magyarországon szervíze. Ezek olyan 50-60k-ért mehetnek elvileg. Szoktak még kínából, meg kevésbé ismert gyártóktól rendelni, azok között is vannak igen jók (meg igen szarok).

WP8: Nokia Lumia 520, árérték arányban bestbuy. Kicsit többért Lumia 525, 620, mégtöbbért 625.
WP8 telefonokon kevesebb az alkalmazás a játék, de gördülékenyebb, megbízhatóbb telefonok mint az androidosok. Van offline belföldi navigáció alapból bennük az elég jó. Kamerájuk korrekt fotókat lő. 525-ben több a RAM, ezért fut rajta az összes játék. 625-nek szép nagy a kijelzője, normális az összeszerelése és erősebb az akksija. 620-asban nincs FM rádió, de ott például nem csak belföldi navi van hanem teljes + egyéb extra apróság, egy normálisabban összeszerelt kompaktabb kivitelben.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#47024) Morris válasza RaPiDsHaRe (#47021) üzenetére


Morris
veterán

Javaslom a WP-t próbáld ki valahol mielőtt megveszed. Sokaknak nem válik be! Utána ha sikerült szűkíteni a kört akkor vissza lehet térni rá.
Androidból megint nem mindegy, hogy pl a kijelző milyen. Nekem tetszett az SP képernyője, de nem tudtam megszokni, mivel korábban Super amoled-es telóm volt. Szerintem ennél szebb kijelző nincs! :B
A másik legtöbbet ajánlott készülék android fronton az LG F6. Szerintem ennek is a kijelző a gyenge pontja. (szerintem)
És mondok még egy szempontot, amivel teljesen megkavarlak, zeneügyileg a samsung szól a legjobban.
(S Avdance, SII PLus, S4 mini - mind mellé EHS64 tipusú fülhallgató van mellékelve, amik brutál hangzást adnak)
Fájó pont volt, hogy a lumia széria és a sony sem adott számomra értékelhető headsetet a készülékeihez.

Szóval sok szempont van. És ha csak egy apró dolog van ami nagyon szúrja a szemed, akkor sem érdemes kompromisszumot kötni.

Jah kimaradt: Samunál az ACE 3 LTE is jó választás, de ha lehet, akkor függetlenül. Nem egy bika hardver van benne, így fölösleges még a szolgáltatós szemetekkel is terhelni!

[ Szerkesztve ]

(#47025) csacsi67 válasza Morris (#47013) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia.Nem ajánlottam az SP-t volt benne részem Xperia P-be is sajnos.Sony két tipusa nálam szintén alapbol kilöve. Látom mi van az SP-topicba ,hogy megjött a 4,3 nevetséges.Azt is elismerem ,hogy abban az idöben az s3 mini agyon vágta az xperia P-t Most szerintem ugyan ez a helyzet SP- S4 között. Valamint szolgáltatós Sonyt soha többet a bootloader nyitás hiánya miatt.

(#47026) Morris válasza csacsi67 (#47025) üzenetére


Morris
veterán

Tudom, hogy nem ajánlottad, nem is azért írtam!

(#47027) RaPiDsHaRe válasza Devas (#47023) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Ez a Motorola Moto G - ez külsőre nekem nagyon bejön, és ahogy látom van belőle Dual Sim-es változat is.

WP telok sem tünnek rossznak, meg azért csak Nokia.
Lehet az lesz a legjóbb ha bemegyek egy MM-be és megtapogatom mindet, úgy már csak előrébb leszek.

Morris
Eléggé össze zavartatok :DD .
Az SP kép alapján jólnézki, nem túl nagy a több mint 4 col, vagy nekem laikusnak tünik nagynak ?

Még egy kérdés: Dual Sim-esekből melyik ajánlott, szintén ílyen árban ?

[ Szerkesztve ]

(#47028) tvamos válasza RaPiDsHaRe (#47027) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jo lehet a Moto G, ha nem zavar, milyen a szervize. (En inkabb az Expansys-tol vennem, mint otthoni GSM boltbol.)

Azert jol gondold vegig, mire is kell a telefon pontosan, mert eleg sok a korlat! (Szerintem nem annyira okos meg az, mint kene. Semi Smart.)

En mar inkabb veszek nagyobbat, mint szeretnek, mert a 4-esek tul kompromisszumosak. (Nexus lesz, ha ossze jon a penz, es inkabb egy hasznalt Nexus 4, mint egy vadi uj akarmilyen WP. Persze, ha a 41 MPix-re gyurnek... talan...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47029) Devas válasza RaPiDsHaRe (#47027) üzenetére


Devas
őstag

Moto G egy elég erős hardware-el szerelt készülék, kamerája átlagos. A probléma az hogy nem bővíthető SD-kártyával, épp ezért inkább a 16 GB-os változat ajánlott mint a 8 GB. Gariztatása gázos lehet, mivel nincs itthon szervíze. Ami még mellette szól, hogy a google jobb támogatást nyújt hozzá mint a többi androidos készülék esetén.

WP telók esetén inkább a Nokia ajánlott, a remek offline navigáció és a kamera miatt.

SP asszem 4,7 colos. Kicsit nagy, de még nem vészesen nagy, bár ez relatív. Nálam az optimális kijelzőméret 4,3-4,5 col. Nem től nagy hogy egy kézzel is nyomogassam, és nem túl kicsi, hogy gépeléskor eltaláljam a betűket.

Dual sim-es telefonok inkább a kínai készülékek között vannak. Asszem van ilyen topic hogy dual sim-es telefonok, ott nagyon foglalkoznak ezekkel a kínai cuccokkal. Árban elég jók, lehet ott kéne nézned valamit. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#47030) Morris válasza RaPiDsHaRe (#47027) üzenetére


Morris
veterán

Az SP nekem konkrétan nagy volt. A jelenlegi S4 mini a tökéletes méret számomra! (4,3")
Samsungokból létezik elég sok ami dual simes.
Az lenne a legjobb ha összeírnád, hogy mik a legfontosabbak a számodra és írsz mellé egy összeg keretet. Így talán könnyebb dolgunk lenne!

[ Szerkesztve ]

(#47031) ImigoMontoya


ImigoMontoya
újonc

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok és ebben szeretnék egy kis segítséget kérni.
Leginkább netezésre használnám és elég sok alkalmazást használok(onlinebank,paypal,e-bay ,whatsapp,viber stb.) úgyhogy legyen gyors,Op rendszer android legyen az akksi is legyen elég jó meg a kijelző is legyen szép:) Kamera annyira nem számít.
Árban lehet felső kategória is mert nem vagyok az a havonta cserélgetős általában 1-2évig elhasználok egy telefont.

Nagyon nem néztem körül,de első nekifutásra samsung s3,s4-el(mini is) meg nexus 5-el szemezgetek
Esetleg iphone,de attól félek mert eddig androidot használtam csak.

Válaszokat előre köszönöm

(#47032) atosan válasza ImigoMontoya (#47031) üzenetére


atosan
addikt

Nexus5-szép kijelző, lehyorsabb az androidok közt.

Maine coon

(#47033) musli26


musli26
tag

Telefont szeretnék venni:
Újat!
Több évre tervezem a telefont vásárt!
T-mobil előfizetéssel.
Ár:30-45k max.
Androidos legyen.
Telefonálni,néha fotózni,videózni.
Páromnak kellene.
Ki mit ajánl?
Javasol.
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47034) p87


p87
senior tag

Le szeretném cserélni az S2-esem mert már eléggé idegesít az akadozása.
Eddig csak S4-ben gondolkodtam, viszont csak használtan tudnám venni mert, 135-öt szerintem nem ér, meg úgyis esne hamarosan az ára.
Most erősen elgondolkodtam az Xperia Z-n, mert ez újonnan lenne 105ezerért 2 év gyári garival.
Hogy viszonyul ez a telefon az S4-hez android gördülékenység tekintetében?
Ami fontos lenne még a böngészés sebessége ebben gondolom jobb az S4, de sokkal?
Kamera annyira nem fontos, de nyilván legalább S2-es szintű képeket szeretnék, S4 ezt meglépi, az Xperia Z-is?

(#47035) Ricsko :D válasza p87 (#47034) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

LG G2? :) esetleg?

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#47036) p87 válasza Ricsko :D (#47035) üzenetére


p87
senior tag

Azt elvetetem, mert nem bővíthető a tárhelye, 32Gb-os meg drágább és csak 1 év garis.
A kamera alatti gombokat se hiszem, hogy megtudnám szokni.

(#47037) ImigoMontoya válasza atosan (#47032) üzenetére


ImigoMontoya
újonc

Picit körbenéztem és a Nexus 5 szimpatikus,de néztem még az xperia z1-t meg esetleg s4mini?
A Nexus a legolcsóbb,de jót szeretnék venni.Jobb annyival amennyivel drágább a másik 2?
Ja meg LG G2-őt néztem még de azt nekem nagynak találom...

(#47038) atosan válasza ImigoMontoya (#47037) üzenetére


atosan
addikt

N5 referencia mobil, azonnal kapja a legújabb frissítéseket ha ez számít, hardverileg se kutya. S4 mini is jó választás, Sonykat nem nagyon ismerem, csak tesztekből és hozzászólásokból.
G2-őt meg kell nézni élőben, lehet úgy már nem is olyan nagy, viszont akksiban a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#47039) ImigoMontoya válasza atosan (#47038) üzenetére


ImigoMontoya
újonc

A Nexus mellett döntök szerintem mert az szimpatikus és árban sem vészes,de holnap elmegyek és megnézegetem őket élőben melyik áll kézre.

Köszönöm szépen a választ :R :R

(#47040) musli26 válasza musli26 (#47033) üzenetére


musli26
tag

Erre valaki?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47041) Satyricon válasza musli26 (#47040) üzenetére


Satyricon
addikt

Köszi nem, én inkább emerre megyek! :D (bocs, hlye vicc volt :DDD )

--------------------------

Üdv mindenkinek

Igaz az, hogy az iPhone 4S-re nem lehet se mp3-mat, se flac formátumóú zenét rakni, hanem jó pénzért meg kell venni a neten asszem az itunes-on, majd onna lehet felpakolni a zenét? Haverom szerint így van Szerintetek? :F

Nagyon tetszik a 4S, lehet meg is venném, de ha ez így van, akkor ez már több a soknál! :((

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#47042) freeknight válasza musli26 (#47040) üzenetére


freeknight
őstag

Galaxy Ace 3 LTE, de ha van még +4ezer forint, akkor sokkal inkább ajánlottabb az LG Optimus F6. Lehet, hogy olcsóbb is a te díjcsomagoddal, az attól függ milyen. Én ez utóbbit választanám, de a Samsung se rossz, ha az LG-re nagyon nincs keret.

Satyricon: baromság, tehetsz rá bármilyen mp3-at, csak nem olyan egyszerű, mint droidon, itt szinkronizálni kell az itunessal. Ha csak ennyi tart vissza nyugodtan veheted a 4S-t.

(#47043) mandi30 válasza silvergod (#47008) üzenetére


mandi30
csendes tag

Szia
Köszönöm a válaszokat,és mindenki másnak is,döntöttem,csütörtökön megveszem az s4 minit. :)

(#47044) pruzsi


pruzsi
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni melyik mobilt vegyem meg,elsősorban a fotó és a videózásra használnám.
Most egy xperia mini pro-m van.
Samsung Galaxy Ace 3
Sony Xperia L
Samsung Galaxy Express

(#47045) Storms


Storms
őstag

üdv

Huawei G300-ról visszalépés lenne egy Nokia N9?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#47046) maggi1886076 válasza pruzsi (#47044) üzenetére


maggi1886076
addikt

Szia!

Galaxy Ace 3 LTE verzió!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47047) Devas válasza pruzsi (#47044) üzenetére


Devas
őstag

Hali

Szerintem nézd meg az oldalon a tesztjeiket, ott vannak fotók is meg tesztvideo is. Xperia L fotóban szerintem gyenge.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#47048) tvamos


tvamos
nagyúr

Szerintetek mikor jon kovi Nexus? Nagyon szeretnek benevezni egyre, plane ha az a betyer cucc is benne lesz, amiol regelnek a rosszeletu google fanok!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47049) Mentior


Mentior
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni ismét :), most a barátnőm unokahugának szeretnénk új t-mobilos okostelefont vásárolni.

Amire használná:

- viber
- zene hallgatás (fülessel)
- facebook
- böngészés
- néha 1-1 fotó amolyan jó lesz a facebookra típusú
- gps
- fekete/ de inkább csajos

Az összeg az ami nehezíti a dolgot: 25-30 rugó!

Nincs márka orientáltság.
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Ui: Légyszi ajánljatok több készüléket is, hogy tudjon belőle választani majd :)

(#47050) maggi1886076 válasza Mentior (#47049) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nokia Lumia 520, ami belefér és egész tűrhető.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.