Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) xperiasigi válasza Prevent (#52998) üzenetére


xperiasigi
őstag

Nexus 5 ha a szoftver frissesség a fontos és szereted az alap droidot.
G2 ha a kicsit jobb hw és az extrák fontosak

Iphone 6s

(#53002) w333 válasza xperiasigi (#53001) üzenetére


w333
félisten

G2 -nél + a sokkal erősebb akkut se felejtsük el ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53003) Prevent válasza w333 (#53002) üzenetére


Prevent
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :)

Hol tudnám Hivatalos/félhivatalos helyről beszerezni gyorsan kb 1 nap alatt az LG G2-tvagy a Nexus 5-öt? :R

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#53004) w333 válasza Prevent (#53003) üzenetére


w333
félisten

LG G2 és Nexus 5 ! mindkettőt gyári garanciával adják ! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53005) Prevent válasza w333 (#53004) üzenetére


Prevent
aktív tag

Köszii :D :R

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#53006) xperiasigi válasza w333 (#53004) üzenetére


xperiasigi
őstag

Azt nem tod h pl itt beszamitanak e telefont ha veszek?

Iphone 6s

(#53007) w333 válasza xperiasigi (#53006) üzenetére


w333
félisten

Ezt nem tudom ... de fent vannak a PH -n kérdezd meg Link ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53008) Henry1990


Henry1990
tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek a Lenovoa850+-ról?
szeretnék egy jó telefont, de nincs sok pénzem rá.
Ebay-en láttam már olyan 45000 körül.
Tudtok valamit róla? esetleg tapasztalatok?

„A sikert legtöbbször azok érik el, akik nem tudják, hogy a kudarc elkerülhetetlen.”

(#53009) Harcsai


Harcsai
senior tag

Help.

Ha gsm boltban rendelek LG G2 32 GB-os verziót, amiről azt állítják, hogy 1 év gyári garival 107, itt helyben, győrben, azt valahogy le tudom csekkolni? Akár átvétel után is. Ha kell, kiharcolok egy papírt, hogy a gari ellenőrzés feltétele az üzletnek.
Ha bezár a bolt. Más üzletbe bevive foglalkoznak majd velem, vagy csak a gyári lg szervíz?

Köszi!

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#53010) Lecs@ válasza Harcsai (#53009) üzenetére


Lecs@
addikt

Milyen másik üzletre gondolsz ? Csakis LG szerviz, vagy a gsm bolt ahol vetted.

512 GB

(#53011) adolfka00


adolfka00
tag

Végül a Sony Xperia Z1 és a Samsung Galaxy Note 3 helyet egy Samsung Galaxy S5-öt vettem a legjobb választás volt messze jobb mind a 2 telefonnál legalább is eddig. Bátran merem ajánlani igaz én nem szolgáltatóknál vettem ezért nem kaptam hozzá egy szép órát :D De nem is igazán érdekel az az óra :)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#53012) Lecs@ válasza adolfka00 (#53011) üzenetére


Lecs@
addikt

50 000 HUF - al többért. Kinek a pap, kinek a papné. Nem kéne.

512 GB

(#53013) 4Pac


4Pac
csendes tag

Sziasztok,

Lenne fölös 40.000Ft-om telefonra, pontos elképzelésem nincs, hogy milyen és melyik legyen.. ezért is írok ide.
Ebben kérnék segítséget :U

(#53014) csanady97


csanady97
tag

Szerintetek mennyi az az ár amiért még érdemes megvenni egy iPhone 4s-t 16Gb-osat???

(#53015) xperiasigi válasza 4Pac (#53013) üzenetére


xperiasigi
őstag

Lumia 525, xperia m, galaxy acw 3 lt egy pár ezer pluszt akár lg f6

Iphone 6s

(#53016) bogozdki


bogozdki
csendes tag

Na, made in china mellett döntöttem. :)
Egy Beex octogon B tulaja lettem.
Első nekifutásra azt kell mondjam, hogy egyben van.
65 k-ért +10 k = 5 év garancia illetve 5 év termékbiztosítás, kamatmentes részletre az Euronicsból.
Csomagban egy füles (az mondjuk nem a legjobb) egy tok, 2 db akksi, kábel+töltő.
8*1.7 mag, 2 GB Ram, 8GB, 13 megapixel háttul, öt elől.
Kamerát majd letesztelem és lövök fel képeket.
Maga a készülék rohadt gyors és egyben van. GPS egyből talál jelet.

(#53017) xperiasigi válasza Harcsai (#53009) üzenetére


xperiasigi
őstag

A garancián ott lesz h lg garis azaz gyári v nem.ha már felmerul h át vernek akkor ne is vegyél olyan boltba..amugy nem elképzelhetetlen hiszen 112korul van máshol is ..3napig amúgy vissza viheted ok nélkül is

Bogozdki: ha van rá rendes gari és előtte még tudod nézni akkor nincs baj velük hiszen valami van ott a gari :K

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#53018) norbert1998 válasza csanady97 (#53014) üzenetére


norbert1998
veterán

hát, maximum 40 ezer, de még talán az is sok

(#53019) freeknight válasza csanady97 (#53014) üzenetére


freeknight
őstag

65ezernél nem adnék érte többet... Pláne, ha függő.

norbert1998: azért az kicsit kevés lesz :) . Jó állapotú Iphone 4-ek mennek annyiért :)

[ Szerkesztve ]

(#53020) adolfka00 válasza Lecs@ (#53012) üzenetére


adolfka00
tag

Azért ez nem teljesen így van mert 160.000Ft-ért vettem az S5-öt.Ami egy nagyon jó ár 130.000-ért Z1,Note 3 kapható tehát akár hogy is nézem az 30.000Ft különbség.

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#53021) 313313 válasza xperiasigi (#53017) üzenetére


313313
addikt

"...3napig amúgy vissza viheted ok nélkül is" ez pont hülyeség...
Vevő joga vásárlást követő 3 munkanapon belül személyes átvételnél: Azonnali garanciális csere, ha a működést befolyásolja a hiba. Olyan mint vásárlástól való elállás nincs.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#53022) kiralytom válasza xperiasigi (#53017) üzenetére


kiralytom
aktív tag

ez biztos , hogy 3 napig visszavihetem? én most vettem egy galaxy s3at és eddig csak azideget eszem miatta...se állapot jelző led se nem tudom felcsatlakoztatni a gépre (kies driver ide vagy oda...ezzel sem megy) , nem találom az usb beállításokat sem, zavar, eljutottam odáig hogy bánom a választását ennek a készüléknek...nem is tetszik eléggé, valahogy az alap tokban nem, anélkül igen de akkor meg karcolódik...a kamera egyszerűen pocsék, a blade 3 megapixeles kamerája nem volt rosszabb, sőt!
elhamarkodottan döntöttem egy kicsit pedig rengeteget olvastam utána, elmentem személyesen megnézni, megfogni a készüléket.de még lehet így is...

lehet csak szokatlan az új készülék, a nagyság a forma és annak tudható mindez be , de ...bakker.

(#53023) 313313 válasza kiralytom (#53022) üzenetére


313313
addikt

Az Ace3 lesz nem?
Ez meg a 3 napra a válasz

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#53024) napata22


napata22
csendes tag

Sziasztok!

LG L90 tulajokat kérdezem, hogy kiderült-e, hogy az FM rádió az sztereóban szól-e?

(#53025) kiralytom válasza 313313 (#53023) üzenetére


kiralytom
aktív tag

igen láttam utána, csak nem szerkesztettem bele.

igen ace 3 lte-vel küzdök de már szó szerint idegbeteg vagyok miatta....nem tudom felkötni (max magam : ) a telefont a gépre, sehol az usb beállítások, sehol nem működik a kies....(egyébként is klasszikus módon szeretem rendezni az adatokat, nem holmi idióta kliensprogrammal). egyszerűen vérlázító, hogy megveszek közel 50ezerért egy készüléket és nem tudom megoldani a kapcsolatot a win7es pc-m és az androidos készülékem között a HOZZÁ ADOTT DRIVERREL GYÁRI HONLAPRÓL LETÖLTVE A LEGFRISSEBBET!
Mondom, az cask a hab a tortán, hogy sehol nincsen usb beállítás hogy aktiválhassam, mint háttértárat!

[ Szerkesztve ]

(#53026) freeknight válasza kiralytom (#53025) üzenetére


freeknight
őstag

7-szer koppints a telefon névjegye alatt a build-számra, ezzel engedélyezed a fejlesztői lehetőségeket. Ott kapcsold be az USB-hibakeresést, hátha az segít!

Minden másra ott az Ace 3 topik. Nem olyan rossz telefon ez, szobatársamnak is ilyen van, több, mint fél éve használja megelégedéssel. Notification led viszont sajnos nincsen benne, hiába is keresed.

(#53027) kiralytom válasza freeknight (#53026) üzenetére


kiralytom
aktív tag

az a vicces, hogy ezzel kezdtem ÉS SEMMIT SEM CSINÁL, semmit sem keres ....mintha nem is létezne ez a funkció....

(#53028) kiralytom válasza freeknight (#53026) üzenetére


kiralytom
aktív tag

ezt nem hiszem el, kínomban röhögök. a pofám leszakad. az előző készülék adatkébelét használtam (mi különbség lehet ugyanis)..hát a sajátjával működik, beszarok! tehát nem fog kommunikálni csak a saját kábelével, ha el is vinném máshova? komolyan mosolygok, BESZARÁS!

(#53029) 313313 válasza kiralytom (#53028) üzenetére


313313
addikt

Ilyen ez, nem is olyan egységes az az usb szabvány....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#53030) kiralytom válasza 313313 (#53029) üzenetére


kiralytom
aktív tag

de minek utána töltötte, gondoltam adatot is tud rajta küldeni...most én vagyok naiv?

(#53031) Prevent válasza kiralytom (#53030) üzenetére


Prevent
aktív tag

Sok az OFF:

Igen Naiv vagy de ezen ne sértődj meg! :)
Samsung telefonhoz CSAK Samsung MicroUSB kábelt használj. Már ott hibázott a dolog, hogy más gyártó kábeljával össze merted dugni. Hidd el nemnagyon szabad. Annyi balesetet láttam már hajjaj. Csak tudod sokan azt hiszik ,hogy ugyan az az aljzat tehát lehet vele tölteni. Sajnos ez már nem a régi Nokia szabványtöltő esete, hogy mindent mindennel lehet tölteni.
Mindenki tapasztalt már kb egyszer az életében olyat, hogy feltette a telefonját töltőre, és furcsaságot művelt a telefon használat közben míg a töltőn volt. Na akkor nem a gyári töltőt használta az illető.

Amúgy az ACE3 egy teljesen korrekt telefon, korrekt hardverral. Lelkiekben ne dobd ki még a telefont :)

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#53032) ftamas0201 válasza Prevent (#53031) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Hát de valami törvényben most ezért hozták fel ezt a lépést hogy mindegyik telefonba micro usb töltő és egységesen legyen, nem gyártónként más mindegyik nem? Így azért illene mindegyik telefont bármelyikkel tölteni gondolom én. Páromnak nokia volt, most LG van, nekem Sony-m, de simán tudtam/tudom tölteni az ő töltőjével gond nélkül az én Sonym.(Laikusként kérdem, nem kötekedésből :) )

(#53033) norbert1998 válasza freeknight (#53019) üzenetére


norbert1998
veterán

de mégis miért ?? :O mikor már semmit sem érnek, főleg a 4-ek, már semmire sem jók

(#53034) kiralytom válasza Prevent (#53031) üzenetére


kiralytom
aktív tag

köszönöm és elnézést a topic látogatóitól a sok offért. még sokat tanulhatok tőletek.

szép estét

(#53035) phanze


phanze
aktív tag

Sziasztok szerintetek ezek közül melyiket vegyem? :cubot x6,doogee dg550, xiaomi honmi note, (esetleg valami akcio folytán lenovo k900) Ha valaki tud ennyiért jobbat légyszi irjon.

Elöre is köszi a válaszokat.

(#53036) Gyula88


Gyula88
tag

Hello mindenki!

Egy telefon vasarlas elott allok a felesegemnek neznek valami kozepkategorias telot...
En szemely szerint a Moto G-t neztem ki de neki nem jon be mint dizajn
Esetleg ebben az arszegmensben tudna e nekem ajanlani valaki valami veknyabbat es "szebb" telefont
Ami lenyeg lenne inkabb a szep kijelzo es azert 1 napot huzzon ki az akksi is siman minden szinkronnal
Elore is koszonom :R

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#53037) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok

Ismerősöm keres "tapicskolós" telefont, a keret 30K +- 2-3000
Kb ezek lennének célként kitűzve

- Andoidos legyen lehetőleg, de nem létszükgség (bár ebben az árban úgy sem lesz más)
- Lehet használt vagy új is
- T-Mobile-os legyen vagy független
- Álltalános felhasználásra lenne (sms, hívás, email, kevés net)
- Wifi/GPS legyen benne lehetőleg
- 1-2 évig biztosan megtartaná

Amennyiben új lenne, és szolgáltatós, akkor csak telefon kellene, mert meglévő előfizetését nem akarja cserélni.

Mi lenne ennyi pénzért a legjobb választás?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53038) quailstorm válasza Shkiz0 (#53037) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lumia 520? Azon nem kell az oprendszerrel veszekedni.
Huawei Y300 is létezik, meg egymagos Samsung retkek, de azokat inkább hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#53039) xperiasigi válasza Gyula88 (#53036) üzenetére


xperiasigi
őstag

Wayteq talk 5h ,lg f6

Iphone 6s

(#53040) Shkiz0 válasza quailstorm (#53038) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen pont a samsungokat említette előbb nekem facen, hogy azokból volt pár és hányingere van tőlük,

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53041) xperiasigi válasza Shkiz0 (#53037) üzenetére


xperiasigi
őstag

Ha nem fontos nagyon a droid akkor Lumia 520 ha igen akkor gyűjtsön meg ;]

Iphone 6s

(#53042) freeknight válasza phanze (#53035) üzenetére


freeknight
őstag

K900-at az Atom proci miatt mindenképp kerüld!

Egyébként én a Xiaomi Hongmi Note-ot választanám. Az összes általad felsorolt telefon pöccre ugyanazt tudja, viszont a Xiaomi mellett szól a remek MIUI rendszer. Erre aztán lesz frissítés is bőven (állítólag minden pénteken OTA jön új szoftver). Csak vigyázz, mert ebből még elég kevés WCDMA verzió van még, és csak ezt tudod itthon használni telefonálásra. Jól nézd meg, mielőtt megrendeled!

norbert1998: mert itthon él egy olyan képzet az emberek fejében, hogy az Apple luxus-, sőt, fejedelmi márka. Pedig nyugaton a legnagyobb tucattelefon. Na mindegy. Egyébként viccen kívül, valószínűleg azért drágább a használt, mert az új Iphone is +50ezer forintos árkülönbséggel nyit az aktuális droidos csúcsgépekhez képest. Az Iphone drágább használtan is, aki meg akarja venni, számoljon ezzel.

(#53043) szunyooo


szunyooo
tag

Üdv: Van valakinek ilyen?? Jó választás lenne?

Doogee Dagger DG550 SmartPhone MTK6592 Octa Core 1.7GHz Android 4.4 1G /16G With 5.5 Inch HD IPS Screen 3G OTG

Szerintem király..:D kinézetre/tudásra is..hogy valójában milyen?? :))

(#53044) freeknight válasza Shkiz0 (#53040) üzenetére


freeknight
őstag

Hát pedig a 30ezres droidoktól hányingere lesz, nem számít, hogy Samsung vagy más márka :U . Lumia 520 mellett ebben az ársávban nem nagyon van más alternatíva.

(#53045) Shkiz0 válasza freeknight (#53044) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Köszönöm neked és mindenkinek, tolmácsolom felé. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53046) phanze válasza freeknight (#53042) üzenetére


phanze
aktív tag

Kössz

(#53047) phanze válasza szunyooo (#53043) üzenetére


phanze
aktív tag

Szerintem jó cucc. Amugy még senkinek sincsen mert még nem jelent meg.

(#53048) phanze válasza szunyooo (#53043) üzenetére


phanze
aktív tag

én jelenleg ez és a hongmi note között gondolkodok.

(#53049) phanze


phanze
aktív tag

az a bajom a hongmi note-tal hogy csak a 1.4 ghz verzióra van pénzem.

(#53050) Viktor77 válasza phanze (#53049) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem meg az a bajom, hogy nem használod a szerkesztés gombot.
Légy szíves...

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.