Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56901) Polllen válasza minek?:S (#56899) üzenetére


Polllen
nagyúr

A z30 nem ellenfele az 5s-nek... Max z3, htc one m8. Én i5s-t venném & ha nem sos, érdemes megvárni 6-t, hátha lejebb megy az ára.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#56902) minek?:S válasza Polllen (#56901) üzenetére


minek?:S
őstag

Persze a Z3 a maga középkategóriájával. Úgy tudom.. a Z30 sokkal feljebb van [link]. M8 meg valóban fasza kis teló, rendszerben is ott van, de azért M8 többeknek van mint Z30, meg nekem az M7 után nem volt olyan nagy durranás, hogy úristen rohanok a boltba megvenni. És a Z30 van hasonló szinten az i5S-el..

Viktor0610

Ha minél több pénzt akar költeni, akkor vegyen i5S-t, de ha kritérium az, hogy egy jó rendszert kapjon, és egy nem tömegtelefont, akkor a BB-t is nyugodtan megnézheti -ha érdekli- nem fog belehalni.

Appokról meg.. legalább van alternatíva ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56903) Polllen válasza minek?:S (#56902) üzenetére


Polllen
nagyúr

A sony is tudja, h közép kategóriás mobilt fog piacra dobni? :U

Ha leoltottam a z30-t, z10-t, pont BB z3-t említenék?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#56904) minek?:S válasza Polllen (#56901) üzenetére


minek?:S
őstag

Sony Z3? Ha olyan lesz mint a Z2 akkor meg pláne. Valamint a Sony sem olyan jó szoftveresen.. sőt... iOSnek nem lehet az ellenfele egy Android.. egy BB10 sem, a fiatalsága miatt, de az előbb.

És ha olyan van, hogy BB Z3 vagy Sony Z3, akkor írd már oda a márkát is légyszíves. Én azt honnan tudjam, hogy te mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56905) HKorn válasza nagyszegi (#56898) üzenetére


HKorn
addikt

Nokia Lumia 630?

Kicsit olcsóbban Lumia 520.

Run&Ride

(#56906) mulatosdj


mulatosdj
tag

Hello! Mit ajánlottuk egy Sony Ericsson Live with Walkman telefon helyett! Minden téren előrelépést szeretnék elérni a cserével! Várok pár telefon ajánlatot minél olcsóbban!

[ Szerkesztve ]

(#56907) Nikopol84 válasza mulatosdj (#56906) üzenetére


Nikopol84
csendes tag

Köszi mindenkinek a segítséget, segítettek átgondolni a dolgot.

(#56908) mulatosdj válasza Nikopol84 (#56907) üzenetére


mulatosdj
tag

???

(#56909) Nikopol84 válasza mulatosdj (#56908) üzenetére


Nikopol84
csendes tag

Bocsi, véletlenül nyomtam a válasz gombra, újat akartam írni. :D

(#56910) kpetyke


kpetyke
tag

Sziasztok!

Új androidos telefont szeretnék vásárolni kártyafüggetlenül 40-55 000 Ft között. 3-4 évig használnám minimum. Legfontosabb most számomra, hogy megbízható legyen, ne legyenek problémák a telefonálás környékén. Ezenkívül hétköznapi fényképezésre használnám. Nem várok csodát ebben az árkategóriában, de lehetőség szerint jót. LED erőssége előny, sokszor jól jön a zseblámpa.
Használni kívánta alkalmazások: Facebook, Gmail, Skype, Viber
Hosszas nézegetés után most hajlok a Samsung Galaxy S3 mini-re.
Fő kérdésem az lenne, hogy ezt vagy az Ace 3-at ajánljátok, de más ötletet is szívesen fogadok.

Előre is köszi :)

(#56911) mulatosdj válasza Nikopol84 (#56909) üzenetére


mulatosdj
tag

Semmi gond! Várom az ajánlatokat a többiektől!

(#56912) norbert1998 válasza kpetyke (#56910) üzenetére


norbert1998
veterán

Lg optimus f6

(#56913) #10726912


#10726912
törölt tag

Sziasztok.
Samsung galaxy Ace 2 szintű és tudású telefont keresek. A márka mindegy, 15 ezerig nézelődök, nem kell függetlennek lennie.. Tudtok mondani más gyártóktól hasonló tudású és árú készülékeket?
Köszönöm!

(#56914) Szancsó válasza mulatosdj (#56906) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Szia! Szerintem első hozzászólásnak megfelelően legalább azt írd meg hol vennéd és mennyi a keret, esetleg mekkora lehet a max mérete (LwW elég kicsi, legalábbis ahhoz képest, hogy most a 4.3" a "mini") + talán 1-2 fontosabb szempont, aztán jönnek majd a javaslatok...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#56915) m1lan válasza #10726912 (#56913) üzenetére


m1lan
őstag

Ace2-nél jobb telefon 25-30k körül van, 15k-ért csak sokkal rosszabbak vannak.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#56916) #10726912 válasza m1lan (#56915) üzenetére


#10726912
törölt tag

Értem. Akkor kivárok, leskelődök türelmesen :)

(#56917) minek?:S válasza kpetyke (#56910) üzenetére


minek?:S
őstag

+1 LG F6.
Azokat a Samukat meg messziről kerüld el, ha egy mód van rá :)

mulatosdj

+1 Szancsó írására. Így neked is az F6ot mondanám,de ha beavatsz, lehet van más is.

Üdv.:M.

(#56918) _t0Mi_


_t0Mi_
aktív tag

Sziasztok!

50-60 körül szeretnék venni egy okostelefont. Kinéztem a Concorde 5005 NFC-t, ami eléggé megtetszett a hibái ellenére is. A kérdésem csak annyi lenne, hogy tudtok ajánlani valami alternatívát ebben az árkategóriában? Köszönöm!

---

(#56919) Myers


Myers
senior tag

LG 4X HD vélemény, F6-hoz képest? Az LG F6-nak milyen alternatívái vannak ebben az árkategóriában?

Egy előfizetéssel vett, de még hűségidős telefont lehet-e hivatalosan függetleníttetni?

[ Szerkesztve ]

http://www.muszaj.hu/

(#56920) minek?:S válasza _t0Mi_ (#56918) üzenetére


minek?:S
őstag

Szia. Nem olyan rég vettem én is telefont, ez a Concorde is szóba jött, de van egy Logoutos cikk róla, na én ott kijelentettem, hogy tuti hogy nem veszem meg. Szépnek szép, de vagy 20 ugyan olyan design-os telefon van.. pl iNew V3, de ezek nem tudom mennyire ajánlottak, erre keresd fel a DUAL SIM Andoridos(vagy valami hasonló) topicot, ott foglalkoznak kínai telefonokkal is.

60k körül BB Z10(4G) vagy Desire 601-et ajánlanám. Azok fényévekkel jobbak, az általad írt modellnél és normális szervizük van.

Myers

Ezeket passzolnám. Sok volt ez így mára. Kollégák majd kisegítenek. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56921) minek?:S válasza minek?:S (#56920) üzenetére


minek?:S
őstag

Hopp kicsúsztam...

_t0Mi_

Android dual SIM okostelefonok Itt foglalkoznak kínai telefonokkal.

iNew V3 topic ha érdekel.. :)

G2 minit is nézd meg, bár azok 67k-ért mennek újonnan. itt aprón 60k-k, nézz körül.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56922) kpetyke válasza minek?:S (#56917) üzenetére


kpetyke
tag

Sajnos az LG, ahogy látom, inkább 70 körül van most :S de amúgy tetszene nagyon, viszont valahol meg kell húzni a határt. Ha tudtok ajánlani boltot, akkor örülök :)

[ Szerkesztve ]

(#56923) minek?:S válasza kpetyke (#56922) üzenetére


minek?:S
őstag

az a G2 mini nem? Mert az F6ok 50k körül vannak. pl magenta: 45k, kék: 53k (telekom, telenor). Függetlenben meg .. lol.. mostnézem.. 60k+

A lényeg h telenornál és a Tnél is 50k körül van .. ennyire fontos lenne a kártyafüggetlenség?

GSM vonal/PremiumGSM és beszámítással nem megoldható?

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#56924) sphe


sphe
senior tag

Okostelefont keresek használtan 50K-ig. Lehet használt is. Nem vagyok zseni ezen a téren, ami fontos: jól halljanak telefonálás közben, ne akadjon nagyobb weboldalak megnyitásakor, legyen nagyon jó fényképező része árhoz képest és minél jobban bírja az akksi. Lehet symbian (808-at sajnos csak 50 felett látok), android, mindegy. Kompakt méret, pehelysúly plusz pont.
:D

(#56925) qnadam válasza sphe (#56924) üzenetére


qnadam
veterán

nexus 4?

a fényképező érdekes kérdés. a(z itteni) közvélekedés szerint nem jó a n4 kamerája, szerintem telefonhoz képest korrekt. a canon 6d-mhez képest nyilván pocsék, de ahhoz képest minden telefon az :) szóval mennyire kell, hogy jó legyen?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#56926) kondás


kondás
tag

Concorde telefonokról miért nem készít teszteket a mobilaréna?

(#56927) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Alkalmazasokat,hogy lehet letiltani mert csak leallitani engedi.
?

(#56928) MurdR válasza kondás (#56926) üzenetére


MurdR
veterán

Elég sok kínai telóról van teszt. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#56929) minek?:S válasza mr.tamasbiro (#56927) üzenetére


minek?:S
őstag

Beállítások - Alkalmazások - Mind.. ICS-en legalább is.

Üdv.:M.

(#56930) mulatosdj


mulatosdj
tag

Ezek közül kellene felállítani egy sorrendet 1-3ig!
Nokia Lumia 625-630-635
Sony Xperia E1
BlackBerry Z10 LTE
LG Optimus F6
Sony Xperia M-L
Samsung Galaxy Ace 3
Samsung Galaxy Express
LG F70
Samsung Galaxy Core LTE

Árba ezeket szedegettem össze! Ár-érték arányba illetve teljesítménybe várom a legjobb hármat illetve verje a mostani Sony Ericsson Live with Walkman telefonomat!

(#56931) mr.tamasbiro válasza minek?:S (#56929) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Jelly van rajta es F6. De nem latom,higy lenne ra megoldas.

(#56932) MurdR válasza mulatosdj (#56930) üzenetére


MurdR
veterán

-látom nem zavar senkit- mindegy.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#56933) pit stop válasza mulatosdj (#56930) üzenetére


pit stop
addikt

1, Blackberry Z10
2, LG F70
3, Xperia M/L

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#56934) F34R válasza Myers (#56919) üzenetére


F34R
nagyúr

En is azt a telefont neztem, nem tudom jo valasztas volna-e ? Mind akkisban, hardverban,kijelzoben nagyon jo pedig nem maj peldany. LG amugy az a marka ami konnyen behal ?

(#56935) norbert1998 válasza Myers (#56919) üzenetére


norbert1998
veterán

a 4x megállt ics-nél, legjobb esetben még 4.1-et kaphatott, a hardvere elég erős, de mivel egyrészt régi, és nem túl elterjedt ezért elég sok kompatibilitási gondba ütközik a cuccos. az f6 megveri vagy legalább egy szinten van vele, az f6-on van 4.3 és most várják a 4.4-et. az f6 a maga árában (50k körül) a bestbuyok egyike

a szolgáltató függetleníti neked hivatalosan, de azért valószínűleg fizetned kell nekik

[ Szerkesztve ]

(#56936) Tepsifüles


Tepsifüles
tag

Sziasztok, segítséget kérnék 2 mobil vásárlásában (ha lehetne mindkettőre 2-3 verziót mondjatok):

1.
- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező) 40-50ezer
- Használt vagy új Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek. Újonan, 2 év garis lehetőleg, 30-as simhez.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) Web, email, esetleges filmnézés, (feleségtelefon :) ), fényképezés bulikon, esetleg videók, és lehetőleg a kisebb "leverem az asztalrólmertügyifogyivagyok" esetekbe ne menjen ripityára a kijelző (sajnos az asszoyn hajlamos ilyenre :S ) , ja és lehetőleg a műholdas GPS legyen benne, ne ez a "gagyi" A-GPS (sokat túrázunk és geocachelünk)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..) Klasszikus okosteló

2.- Árkategória. 50-80ezer
- Használt vagy új Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek. Újonan, 2 év garis lehetőleg, 30-as simhez.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) web, email, fényképezés, videó, GPS (a műholdas), de mivel sokat bringázom/túrázom, és nem finomkodom az eszközeimmel (bár azért vigyázok rájuk) egy STRAPATELEFON KELLENE.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? ANdroid
- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..) Bírja a gyepát

Válaszokat előre is köszi.

ps.: vaterán/olx en láttam használtam 1-2őt ami érdekelt (samsung galaxy s3 mini, evolveo q4, 2-3 hónaposak, amikhez elvileg adnak még garit, mert megvan a számla, szerintetek érdemes ott megvenni, ha kb 10ezerrel olcsóbb? )

Sabee

(#56937) F34R válasza norbert1998 (#56935) üzenetére


F34R
nagyúr

hmmm, erdekes es ha mondjuk szamit a belso memoria, eros hardver, talan fozott rommal is menne meg egy darabig akkor sem?

(#56938) norbert1998 válasza Tepsifüles (#56936) üzenetére


norbert1998
veterán

1-nek az optimus f6-ot, alca idol (2s)-t és az xperia m/l-t mondom, bár az f a legjobb. a leesést szerintem egyik sem fogja úgy bírni. ha annyira ütésálló kell, akkor galaxy xcover 2 (kb. 30 ezres kategóriájú sebesség és bél

2-nak xcover 2 , mást én nem tudok mondani strapafont. esetleg xperia go, de az meg még gyengébb. az evolveo q4 is jó cucc. jobbb, mint a többi

az s3 mini-t kerüld el, az van az xcover 2ben is, csak mindemellé nem ütésálló

F34R: akkor sem, a tegra 3, ami benne van a régi architektúra miatt forrósodik, sokat eszik, és emellé még kompatibilitási gondjai is vannak alkalmazásokkal, nem az android verziók miatt. akkor is inkább f6

[ Szerkesztve ]

(#56939) kpetyke válasza minek?:S (#56923) üzenetére


kpetyke
tag

Az eredeti limit 40 volt, így nem szeretnék 20-30-szal többet költeni. Megyek több hónapra külföldre, ingázni fogok, és 2 országban lesz előfizetésem, így ha már veszek új telefont, azt szeretném mindkét országban használni.
Samsunggal mik a fenntartásaitok? Most emag-on 42 az S3 mini, az pont jó lenne. Ennyiért sem éri meg? Esetleg alternatívát tudtok mondani az árkategóriában? :)

(#56940) GaborGh


GaborGh
őstag

Sziasztok!

4,3-4,7-es méretben melyik a leggördülékenyebb/leggyorsabb androidos telefon a felső házból, amivel a legkevesebb probléma szokott lenni?
Telenoros, vagy független új készülék és Hölgynek lenne!

[ Szerkesztve ]

(#56941) pit stop válasza GaborGh (#56940) üzenetére


pit stop
addikt

Erre könnyű válaszolni: Sony Z1 Compact :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#56942) norbert1998 válasza kpetyke (#56939) üzenetére


norbert1998
veterán

42-ért az s3 mini nagyon sok. be lehet szerezni l70-et, xperia l/m-et ennyi körül. azok jobbak. samsung galaxy ace3 lte is

(#56943) kondás válasza MurdR (#56928) üzenetére


kondás
tag

De a concorde magyar cég ezért is nem értem miért van hanyagolva.

(#56944) sphe válasza qnadam (#56925) üzenetére


sphe
senior tag

Megapixel nem érdekes számomra, de belenagyítás nélkül szép legyen. A dinamika és a színek helyessége nekem fontosak. Nyilván egy nokia lenne a lejobb erre...?

(#56945) w333 válasza sphe (#56944) üzenetére


w333
félisten

Tessék itt egy pár db. tesztkép ! ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56946) sphe válasza w333 (#56945) üzenetére


sphe
senior tag

Húúú, köszi! :)

(#56947) Myers válasza norbert1998 (#56935) üzenetére


Myers
senior tag

F34R, norbert1998: azt nem tudom, hogy könnyen behal-e. :D
Közben jobban utánanéztem az LG 4X HD-nek, és 4G hálózatot nem írja, mint támogatottat.

Az elég nyomós kizáró ok manapság, ha nem tud 4G-t?

Azt gondolom, hogy fizetni kell, ezzel nincs gond. De ha teszem azt használtan veszek egyet, ami nem az én nevemen van, azt vajon függetlenítenék-e nekem? Vagy még az eredeti gazdájának kéne ezt megtenni?

http://www.muszaj.hu/

(#56948) norbert1998 válasza Myers (#56947) üzenetére


norbert1998
veterán

de miért akarsz te mindenáron 4x-et venni? már 2 és fél éves, a belseje egy selejt, 4.0 a legfrissebb droid rá, valószínűleg 4.4-nél meg is állt rá a cfw fejlesztés és akkor még a hibásan működő alkalmazásokról nem is beszéltünk! ott az f6, kijelzőtől eltekintve mindenben veri és még hivatalos 4.4 is van rá, vagy az alcatel idol (2)s, hd kijelző és a 4x-et verő hardver. nézd meg az árukat. jobb, mint a 4x. az az egyik leggyengébb négymagos készülék. a kétmagos f6 is beveri

(#56949) Myers válasza norbert1998 (#56948) üzenetére


Myers
senior tag

Pont hogy nem akarok, csak érdeklődöm. :) Úgy néz ki, hogy az F6 ok lenne.

http://www.muszaj.hu/

(#56950) norbert1998 válasza Myers (#56949) üzenetére


norbert1998
veterán

jaa, vágesz :D igen, az f6 lenne jó, vagy ha kell a hd, az említett alcák

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.