Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) szityo83 válasza ginola (#55197) üzenetére


szityo83
tag

Erről a Xiaomiról még nem hallottam de leírás alapján nem rossz.

(#55202) HKorn válasza pengwin (#55199) üzenetére


HKorn
addikt

Így van, nyugodtan be lehet vállalni 512-es telót, hacsak valaki nem hc gamer

Run&Ride

(#55203) ginola válasza szityo83 (#55201) üzenetére


ginola
addikt

Nem hiába ajánlottam!

(#55204) piRate_nEx


piRate_nEx
aktív tag

FFFUUU

Már 100%-osan elköteleztem magam egy Lumia 630 mellett, erre itt a Xiaomi Hongmi 1S. Mivel Kínából jönne, ezért garancia off, de még így is meggondolandó.

Lumia 630 ~30 ezer
Xiaomi Hongmi 1S ~40 ezer

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

The glass is already broken.

(#55205) szityo83 válasza ginola (#55203) üzenetére


szityo83
tag

Akkumlátor mennyit bír? Erről nem találtam adatot. Mióta használod ezt a telót?

(#55206) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Kinéztem magamnak pár telefont. Szerintetek melyik lenne jobb választás?

A felhasználási terület:
Főként netezni, stb, stb.
Ha elkap a gépszíj akkor játszani rajta (GTA SA, VC, III, Real Racing 3, stb..) de ezt max napi 5órát és az is olyan egy huzamba 20-30percet.
Minél szebb fotókat lőni a telóval (tudom hogy nem fényképező de nekem ha hozza az S3 szintet már jó), videót felvenni ritkán, filmet nézni esténként de azt ritkán.
És fő szempont hogy az akku azért kibírjon egy napot vagy 6-7 óra nyomkodás mellett és folytonos WiFi használat mellett.

A kinézett készülékek:
Huawei Ascend P7
LG G2
Samsung Galaxy S4 LTE

A Huawei nagyon megtetszett mert szép letisztult formavilág, a keretet nem tudom hogy fém-e vagy sem de nagyon tetszik és a hátlap üveg ami nagyon bejön. Az LG G2 az a mai nap kezdett el megtetszeni de annyira azért nem jön be mint a P7. A Samsung az azért tetszik mert az S3 után nem lenne nehéz hozzászokni meg a "kockásabb" kinézet jobban tetszik mint az S3-nál a kerekített. De azt a mai nap a kezembe fogtam és nagyon éreztem rajta hogy műanyagból van.

Ha a tudást nézem akkor LG G2 lenne a legjobb választás. Ha kinézetet akkor Huawei Ascend P7, ha meg a megszokottságot akkor Samsung Galaxy S4.

Szerintetek a felhasználási területhez melyik lenne a legideálisabb?

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#55207) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Köszönöm a válaszokat! Akkor marad az Asha széria, annak elég jó készenléti ideje van.

Harrrr!!!!

(#55208) Algotis válasza Wiz Khalifa (#55206) üzenetére


Algotis
addikt

Szerintem a G2 vagy az S4, de a G2-ben valamivel nagyobb az akksi, ezért az tovább bírná, a többi dologban meg szinte megegyeznek:)

Androidos Outlookból küldve

(#55209) szaki26a válasza piRate_nEx (#55204) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Maradj a 630 nál.
Kinai Androidos telefont garancia nélkül nem vállalnék be.

(#55210) ricsidealer válasza szaki26a (#55209) üzenetére


ricsidealer
tag

pedig semmi baj sincs velük általában :)

Nokia 6.1

(#55211) Wiz Khalifa válasza Algotis (#55208) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor szerintem G2 lesz. :)

A procija neki a legnagyobb és nem tűnik olyan gagyi hatásúnak mint az S4. Csak a témarendszere furi nekem kicsit de csak megszokható. :)

Smoke some weed nigga!

(#55212) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Sziasztok!

A Moto G szimpla es dual sim-es valtozat kozott van vmi kulonbseg a dual simet leszamitva?

(#55213) sarkanyolo2 válasza juhiimi (#55212) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez alapján nincs köztük különbség.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#55214) pitrikzoli válasza piRate_nEx (#55204) üzenetére


pitrikzoli
csendes tag

Kínából jövő telefonra is van gari,csak nehezebb érvényesíteni,vissza kell küldeni.

(#55215) piRate_nEx válasza pitrikzoli (#55214) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Jó, igen, tudom. Azt is tudjuk, hogy ez a vissza küldős gari miben nyilvánul meg. :D

The glass is already broken.

(#55216) juhiimi válasza sarkanyolo2 (#55213) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Jah ez alapjan en is neztem.De mondjuk ilyesmi lehet,hogy gyorsabban merul meg ha egy sim-el hasznalom is?

(#55217) MagnaDigital

Hello!
Készülök telefont venni, de problémába ütköztem, ezért szeretnék kérni némi segítséget. A helyzet a következő: t-mobile hűségem lejár, így már hetek óta nézegetem a kínálatot, már vagy 15ször állítottam egymás mellé a telefonok specifikációit és teszt értékeléseit, és egyértelműen a Huawei Ascend P6 nyert mindenben, így fel is hívtam őket, hogy hát én szeretnék egy ilyet. Viszont a telefon éppen most fogyott el a raktárból és állításuk szerint már nem is várható belőle új készlet. Oké, akkor belevetettem magam újra a telefonok sűrűjébe, viszont azt kell mondjam, hogy ebben az árkategóriában még csak olyat sem találok ami megközelítené a P6-os tudását. 59990-ért tudtam volna elhozni next s társkártyás előfizetéssel. Ennél többet nem is szeretnék költeni telefonra. Esetleg van valami ötletetek? Létezik olyan telefon Magyarországon ami hasonló képességekkel rendelkezik ebben az ártartományban? Vagy várjak még pár hetet, hátha történik valami csoda? :D Igazából nincsenek olyan hatalmas igényeim, csak bírjon ki a telefon 2 évet akadásmentesen és Android op rendszer legyen rajta. Amire használnám: böngészés, e-mailezés, filmnézés és fényképezés. Előre is köszi a segítséget! :)

Magna Digital - 06 29 950 478

(#55218) Wiz Khalifa válasza Algotis (#55208) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Most fedeztem fel hogy van nekik még a palettájukba Padfone2-is. Az szerintetek milyen lenne még?

Annyi hogy azt olvastam a frissítéseket eléggé nem nagyon kapják meg. De az LG-t se ismerem. azok mennyire foglalkoznak a droid frissítésekkel?

Smoke some weed nigga!

(#55219) Bukk900 válasza piRate_nEx (#55204) üzenetére


Bukk900
őstag

A lumia és a kínai helyett ez hogy tetszik? [link] van magyar forgalmazója és garanciája, de még nem árulják. Van valakinek Allview tapasztalata?

(#55220) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok!
Sajnos le kell cseréljem Jiayu G3T típusú mobiltelefonom. Ezúttal egy ismertebb márkát szeretnék kb. 50-60k forintig, használtan. Amire használom: zenehallgatás!, olvasás, fényképezés, böngészés. Amiket kiszemeltem: Sony Xperia SP, SG S3, HTC one X. Melyiket ajánlatosabb megvásárolni, állapottól függetlenül?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#55221) norbert1998 válasza agoka07 (#55220) üzenetére


norbert1998
veterán

Sp

(#55222) Wiz Khalifa válasza agoka07 (#55220) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha 81k-ig felmennél árban akkor SGS3 Lte-t tudnám ajánlani. :)

De a sima S3 se rossz. Nekem is az van. jó kis telefon. Fotókat is szépet lő szerintem.

Smoke some weed nigga!

(#55223) minek?:S válasza agoka07 (#55220) üzenetére


minek?:S
őstag

SP, de ha fontos a lágy rendszer akkor One X. Ha nem csak droid játszik, akkor nézd meg a BB Z10et, fasza kis teló, bár zene téren picit le van maradva, vagyis eq nincs az alapban(le lehet szedni mást), de nekem elég jó az alap beállítás, jó a mély és a magas is egyaránt.

A Sima SGS3-at nem ajánlanám, 2 éves teló, frissítés nem sok rá, szerintem azt felejtsük el, minimum egy SGS3 LTE, azt is láttam aprón 65 környékén.

falcomaxxis

Milyen csomag, vagy mi vagy hogy?

juhiimi

Ha egy SIM-mel használod, ugyan annyi idő alatt merül le mint a sima változat, legalább is szerintem. Ha 2 SIM-mel használod akkor kell a kevesebb üzemidőre számítani. De miért akarsz dual simes telót venni, ha csak egy SIM-ed van?

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55224) Wiz Khalifa válasza minek?:S (#55223) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igazad van a frissítéses történetben. Meg a 4.3-is nekem eléggé lassúnak tűnt. De szerintem ha ezek az elvárásai akkor szerintem 4.1.2-vel ellenne. És azzal nekem a telefonnal semmi bajom nem volt. :) De az LTE az tényleg jobb és nem drága. Bár újonnan se. 81k a legolcsóbb.

Smoke some weed nigga!

(#55225) MagnaDigital válasza minek?:S (#55223) üzenetére

Írtam, hogy next s társkártyás csomagban :) És valami hasonlóan jó ár/érték arányú telefon érdekelne mint a Huawei P6-os. Csak nem nagyon találtam ilyet :/

Magna Digital - 06 29 950 478

(#55226) minek?:S válasza Wiz Khalifa (#55224) üzenetére


minek?:S
őstag

Én e..amúgy kifejezetten samu ellenes vagyok, S, S Adv., S2, S2 Plus, S3, S4, S4 mini kivételével, azokkal nincs komolyabb bajom, de azért az S-ek ből is minimum az S3 LTE-t szoktam ajánlani, meg úgy általában mindenki, nem olyan sok az a 80k érte valóban.

falcomaxxis

Ja bocsi, elég fárasztó napom volt :U

Megnézem mit tehetek.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55227) minek?:S válasza MagnaDigital (#55225) üzenetére


minek?:S
őstag

Next S(7990 ft-ossal) 49.990-ért volt ez: G2 mini, belefér?

Ha nem lenne kikötés a droid, akkor ajánlaném a BB Z10-et is, mert netezni nagyon jó vele, piszok gyors, HUB miatt is jó(összesíti az üzeneteket, sms, email, fb, whatapp, viber, ami kell, de ha kell külön is rá tudsz keresni), képeket -szerintem- elég jókat készít HDR-ben, Szép a kijelzője is.

Üdv.:M.

(#55228) AshaNoR


AshaNoR
tag

Emberek, akinek sok pénze van..... ütős

...nemsokára feljebb megy :)

[ Szerkesztve ]

(#55229) minek?:S válasza AshaNoR (#55228) üzenetére


minek?:S
őstag

Ha veszel nekem egy ilyentet, meghívlak egy sörre :DDD

Üdv.:M.

(#55230) stilo18 válasza Wiz Khalifa (#55211) üzenetére


stilo18
addikt

Nem tűnik olyannak...gagyibb hatású...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#55231) #53932800 válasza AshaNoR (#55228) üzenetére


#53932800
törölt tag

Annyira nem is vèszes... a többihez kèpest

(#55232) Wiz Khalifa válasza stilo18 (#55230) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És akkor szerinted az Ascend P7? Azt olvastam mobilarénás teszten hogy kicsit laggol vagy mi. De az még a régi droiddal volt. Vagy a 4.4.2-be is belekerült ez is?

Smoke some weed nigga!

(#55233) AshaNoR válasza minek?:S (#55229) üzenetére


AshaNoR
tag

nem szeretem a sört :D

és igen ennyiért jó áron van :)

[ Szerkesztve ]

(#55234) piRate_nEx válasza Bukk900 (#55219) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

És mennyibe fogják dobálni?

Szerk.: Utánanéztem, az Impera I €160, az Impera S €170. Kicsit drágább, mint a 40-es határ, amit felállítottam magamnak. :D

[ Szerkesztve ]

The glass is already broken.

(#55235) minek?:S válasza AshaNoR (#55233) üzenetére


minek?:S
őstag

Nem probléma... Akkor bor, házi pálinka, whisky, brandy... kóla.:D:D:D sőt oda adom a mostani, szeretett Z10-emet is:D

Üdv.:M.

(#55236) AshaNoR válasza minek?:S (#55235) üzenetére


AshaNoR
tag

a másik probléma az, hogy nem vagyok kelemen anna és nem nagyon szeretem az alkoholt.. :D

(#55237) norbert1998 válasza minek?:S (#55226) üzenetére


norbert1998
veterán

szerintem meg pont sok érte. példának alapja: sp, durván 70 ezres. a sima s3-at beveri reggelire, az s3 lte-vel van kb.egy szinten. és egy tizessel olcsóbb és emellett van benne fém is, nem is kevés

[ Szerkesztve ]

(#55238) stilo18 válasza Wiz Khalifa (#55232) üzenetére


stilo18
addikt

Nem...mehet a G2. Csak jó anyagminőséget ne várj, ahogy mondtad!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#55239) Wiz Khalifa válasza stilo18 (#55238) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Természetesen tudom hogy az sem olyan nagy szám. Abban nekem a P7 jön be. De ahogy látom abba saját fejlesztésű proci van. Így nem lenne a legjobb játékokra. Bár amennyit mostanság játszok...

És a Padfone2? Az szerinted milyen?

Smoke some weed nigga!

(#55240) csacsi67 válasza Wiz Khalifa (#55239) üzenetére


csacsi67
addikt

"És a Padfone2? Az szerinted milyen? " Hulladék röviden tömören. :)

(#55241) Wiz Khalifa válasza csacsi67 (#55240) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem.

Akkor még mindig nem tudom eldönteni hogy Huawei vagy Lg. :DD Lg-m régen volt. Nem jött be. Bár úgy hallom mostanság már faragnak azért jó dolgokat. Huawei-m szintén nem volt.

Smoke some weed nigga!

(#55242) csacsi67 válasza Wiz Khalifa (#55241) üzenetére


csacsi67
addikt

Sok telefonom volt egyedül a padfonra mondom ,hogy életem rossz döntése volt .Olvass bele a topicjába érdemes .A másik 2 amit emlitesz nem ismerem igy nem tudok mit irni rá.

(#55243) stilo18 válasza Wiz Khalifa (#55239) üzenetére


stilo18
addikt

Én hanyagolnám a helyedben...

Ha fontos neked a minőség,akkor Sony vagy HTC...
HTC-nél M7, M8...
Sony-nál Z,Z1,Z2...

Páromnak most P6-osa van, nagyon korrekt telefon. (Kijelzője nagyon jó,jól össze van rakva, elegáns,kamera istűrhető simán...)

A P7-es ennél már csak jobb lehet. Ott ugye már MALI GPU van, játékoknál is kevesebb a probléma...

Viszont egyértelmű ,hogy akár az S4, akár a G2 hardveresen jobb választás!

Viszont ha érzelmi alapon döntesz akkor a P7-essel is elégedett leszel....

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#55244) minek?:S válasza norbert1998 (#55237) üzenetére


minek?:S
őstag

Hajjajj.. fém..:) Bocsi, ezt nem hagyhattam ki:D

Azért androidon nagyon nem árt az a 2 giga ram..

Syd2012

Szerintem jó lesz neked a P7.. vagy igen.. szerintem is egy HTC..az minőségi mind összeszerelésben mind szoftverben.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#55245) Wiz Khalifa válasza stilo18 (#55243) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Sony Xperia Z tetszik csak. De az már nincs a T-nél. HTC M8 is elmegy de az drága nekem. M7 nem jön be.

Én szerintem annyival nem tud többet az S4 a P7-nél. Néztem kamerateszteket. Elmennek. De ha igazán fotózni akarok akkor nem holmi szoftveresen vezérelt vacak kamerát veszek elő hanem igazi kamerát. A G2 meg a P7 a befutó. A P7 nagyon bejön. Mind kinézet mind tudás is korrekt 110k-ért. A G2 azért nem nyerő nekem mert a T-nél csak 16Gb-os van ami nekem kevés. Így minden szál a P7-re hajaz. Egyébként úgyis karácson fele egy iPad lesz véve játszani szóval így az a pici hardvertöbblet nem lényeg amit a G2 nyújt. Annyi hogy én a Mali GPU-s telókat jobban szeretem. A proci meg úgymond nem sokkal jobb a P7-hez képest szerintem. Bár kicsit félek az ismeretlen procifélétől.

De anyagminőség is fontos most és a P7 viszi a prémet ott. :)

Még alszok vagy kettőt rá. Azért köszönöm a segítségeket! :R

Smoke some weed nigga!

(#55246) minek?:S válasza Wiz Khalifa (#55245) üzenetére


minek?:S
őstag

Ha az M8 bejön, az M7 hh nem? kb ugyan az a design, csak szerintem az M8 már túl hosszú, és a htc felirat mellett jobbak voltak a gombok.

Üdv.:M.

(#55247) norbert1998 válasza minek?:S (#55244) üzenetére


norbert1998
veterán

:DDDD az igaz, de nem hiszem, hogy a fémesedés és a Lakatos Britniszpírsz-eskedés ellenére megérné azt a plusz pénzt, hiszen annyiba megy a g vagy a nexus 4, ami egy pöpikét magasabb kategória

(#55248) Wiz Khalifa válasza minek?:S (#55246) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért mert nekem nem jön be az főként hogy a plexire van firkantva az érintőgomb. Samuknál tetszik se HTC-nél valahogy nem. :DD M8 az jó lett szerintem. :)

Smoke some weed nigga!

(#55249) minek?:S válasza norbert1998 (#55247) üzenetére


minek?:S
őstag

Ha így vesszük, akkor ott a BB Z10, újonnan (3g/4g) 65k, 72k, használtan ~45-50k... ami meg piszok jó vétel.. ennyi erővel akkor vele semmi nem tudja felvenni a versenyt:P ;]

Üdv.:M.

(#55250) norbert1998 válasza minek?:S (#55249) üzenetére


norbert1998
veterán

jó, de azon még csak nem is droid van, szokatlan és fura, ám naggyon mennőő! ennyi erővel a wp-k is istenkirályak, csak zárt az OS, nincs hax, nem népszerő a haxosoknál, ezért a nemhaxosok sem veszik meg

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.