Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186001) PuffyDog


PuffyDog
junior tag

Sziasztok!
Melyik a legolcsóbb itthon kapható telefon, ami már ilyen hiperszuper 120 vagy több W-al is tölthető? :R

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#186002) jeni válasza PuffyDog (#186001) üzenetére


jeni
félisten

Xiaomi ,Redmi,Oppo,Oneplus,stb... vonalon keres ilyet,de ez általában a drágább telókban van ez.
Egy telcsit ne ezen alapján választ,ezzel az aksi élettartalmát rövidíted.
80W-120W mobilok
Redmi Note 13 pro + 5G
MiSTORE 155ezer
kÜLFÖLDRŐL OLCSÓBB
kérdés ez a bolt megbízható-e?
12Gb/512Gb kiadásban

[ Szerkesztve ]

(#186003) erahurka


erahurka
félisten

Hol indulnak mostanában olyan készülékek, ahol a főkamerában van OIS és van mellé egy legalább 12 MP-es, autofókuszos ultraszéles kamera? Előny ha egy 3x telefotó szenzor is van ezek mellé de gyanítom hogy az csak a felső kategóriában érhető el. Bár gondolom az első kettő is inkább a 200 ezres kategória mint a 150 alatti.

(#186004) akos727 válasza ElBartimaeus (#185998) üzenetére


akos727
senior tag

Samsungon mondjuk reklámok nincsenek, mint egy Xiaomin, de valóban van pár saját alkalmazásuk. Jack nincs, viszont kamerában erősebb az s23, főleg, hogy van telefotó lencséje is. S22-t exynos miatt felejtős a a két erősebbhez képest, főleg ha tartósság a fő szempont...Üzemedije új korában sem túl combos, hát még 2-3 év után. Esetleg Pixel 7, 7a, 8 még érdekes lehet neked szerintem.

(#186005) Sgr_A válasza erahurka (#186003) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nothing phone 2A 128k
2 db 50 mpx kamera van rajta
a főkamerán ois is van

[ Szerkesztve ]

(#186006) st6969


st6969
őstag

Sziasztok!
Üvegfóliát vennék régebbi telefonokhoz (Realme 8 és 9). Adja magát, hogy Aliexpress, de hátha tudtok egyéb EU-s beszerzési forrást (régebben rendeltem valami német oldalról, jó méretpontos fólia volt, de csak sima fólia, nem üveg, ráadásul olyan rég volt, hogy már nem is emlékszem a boltra).
Van-e esetleg tippetek? Vagy, ha Aliexpress, akkor mik a jobb márkák? Mi 8-hoz vettem anno tartalékba egy márkásat (talán Baseust, de csak 4 évre rá raktam fel, ahogy eltört a noname, és meglepődtem, valahogy sokkal simább és sokkal jobb így használni).
Ha más nem, marad a noname, de gondoltam, hátha tudtok pár jó tanácsot adni ezzel kapcsolatban :R

[ Szerkesztve ]

(#186007) Reynaldo válasza PuffyDog (#186001) üzenetére


Reynaldo
kezdő

Xiaomi 13T Pro 120W, OnePlus 10T 150W, Realme GT széria 150W-, de a GT3 még 240W is volt, de lehet, hogy csak aprón találod meg némelyiket..

Itt is van szűrés a 100W és felette.

[ Szerkesztve ]

(#186008) PuffyDog válasza Reynaldo (#186007) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Köszönöm.
A link nekem nem tölt be. Tudnád javítani? :R

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#186009) yanna válasza PuffyDog (#186008) üzenetére


yanna
őstag

Töröld ki a https előtti karaktereket.

(#186010) PuffyDog válasza yanna (#186009) üzenetére


PuffyDog
junior tag

about:blank#blocked
Ennyi jön be. 100W linkesítésénél.

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#186011) Reynaldo válasza PuffyDog (#186008) üzenetére


Reynaldo
kezdő

Hátha most jó. link Egyébként fent: Cell phones(felül a legjobbra értékelt mobilok vannak), és bal oldalt alulra görgetve a Battery-nél kiválasztod a Fast Charge-nál a 100W-ot, vagy amennyit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#186012) yanna válasza PuffyDog (#186010) üzenetére


yanna
őstag

:K Valóban.

(#186013) sunny1


sunny1
csendes tag

Telefon vásárlás előtt állok.
Ár: max 70e
Android OS
Régebbi modell ami garis,új
Felhasználás: Youtube,Facebook
A lényeg hogy min. 3évig kapja a biztonsági frissítéseket.

(#186014) ElBartimaeus válasza akos727 (#186004) üzenetére


ElBartimaeus
csendes tag

Köszi a tippet, Google pixellel is szemeztem, a 8-nak az akksiját szidják, a 7-nél meg az ébresztőkkel volt olyan para, amit egy amúgy is nehezen ébredő emberként nem vállalok :D

Picit jobban utána nézve (végre találtam rendes összehasonlítást a speceken felül is, mindennapi felhasználóktól), szerintem az Asus lesz a befutó. Már csak egy jó fülest kell találnom hozzá.

(#186015) mesesajt1967 válasza norbmeator (#185956) üzenetére


mesesajt1967
csendes újonc

Ennyiért ajánlott a Poco M5s :
https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/poco-m5s-128gb-4gb-ram-dual-p858119583/
A forinterősödés miatt akár 49000 alá is mehet a következő hetekben.

(#186016) vence válasza erahurka (#186003) üzenetére


vence
junior tag

Az alsóközépkategóriában egy olyan készüléket tudok, ami nagyjából megfelel a felvázolt alapkövetelményeknek, ez az egyébként nagyon népszerű Moto G54 Power 5G.
Azért necces, mert "csak" 8 MP-es ultraszéles van benne,
DE! autófókusszal, ami egyébként nagyon ritka az UW-lencséknél, mert annál nem használják, ill a jellegéből adódóan nem igazán használható. Akkor teszik bele mostanában, ha ezt a kamerát használja a teló a makro felvételekhez is, mert annál van igazán értelme az AF-nak. Ez most 80 eFt körül kapható és elérhető mind a 3 nagy szolgáltatónál is, (ill. talán inkább kettőnél).
Ez egyébként egy tényleg jól sikerült teló, az általad nem említett szempontokból is, memória, OS, akku, általános minőség stb.
Egyébként Európa nagyrészén egy butább és olcsóbb változatát árulják, amiben pl. már pont nincs benne az elvárt ultraszéles lencse, helyette 1 gyengébb, korlátozottan használható, 2 MP-es makró kamera van!!
Szóval nem igazán könnyű egy hasonló, jól kiegyensúlyozott csomagot kínáló középkategóriás telót találni, mert vmiben biztos, hogy nagyobb kompromisszumot kell kötni.
Tele-kamerákat pedig már csak a jóval drágább készülékekben lehet találni, mert a középkategóriában megy a spórolás és már a 2+1 kamera-felállás az általános és abba ugye nem fér bele a tele-foto.

A teljes kívánságlistádnak (és remélhetőleg még sokkal többnek is)
a hetekben érkező Motorola Edge 50 PRO felelne meg, amiben lesz tele-kamera és jó pár újdonság is. Így még nem lehet tudni, hogy mennyire válik be a gyakorlatban, de elméletileg, a spec. alapján nagyon érdekes lehet a számodra is.
Érdemes figyelni, de az árazása még elég bizonytalan, akár 600 € fölött is indulhat az olasz design, nőies, egyedi gyöngyszín-mintás verziója, igaz bőséges átlag, feletti (12-512GB) memóriával.
Egyébként sok dologban, mint pl. a kijelző, átlag feletti tulajdonságokkal rendelkezik, szóval bőven felső-középkategóriás a hardver is. És viszonylag modern a rendszer-chip is, mert manapság sajnos ez sem természetes. Szóval, mindezért egy 500 € körüli indulóár, kicsivel szerényebb memóriakiépítéssel is, már jónak számítana ... de pár nap/hét múlva már többet tudunk.

A neten folyamatosan jönnek az új információk, Ytube-videók, az eladók EU-weboldalai.

[ Szerkesztve ]

(#186017) Oldfoksz válasza erahurka (#186003) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Kaptál egy jó javaslatot ( megy egy sz@rt)
A nanoreview összehasonlitásának konklúziója Nothing 2a vs lenotorola g54power ügyben:
"After analyzing all the data, we think that the Nothing Phone (2a) is definitely a better buy."
Ennyi.
( a nanoreview nem csak a gyári adatokat veszi figyelembe,
hanem a notebookcheck,gsmarena MÉRÉSEIT is)

[ Szerkesztve ]

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#186018) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Bármilyen szempontból nyújt többet egy Iphone XR, mint egy Iphone SE 2020?
Utóbbival nagyon szenvedek, egy munkatársam ideadna egy eladásra szánt XR-t kölcsön tartósabban kipróbálni, cserébe én adnám el segítségképp.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#186019) Sungoo válasza rasotamas (#186018) üzenetére


Sungoo
addikt

Akku idő, faceid, normális, még élhető kijelző méret.

(#186020) vence válasza Oldfoksz (#186017) üzenetére


vence
junior tag

Mi lenne, ha nem érzelmi alapokon közelítenéd meg a dolgokat?!
Lassan mindenki tudni fogja, hogy gyűlölöd a Motorolát.

Mégis, hogy jutottál arra a gondolatra, hogy egy készüléket egy közel dupla annyiba kerülőhöz kell/kellene hasonlítani?!
(Hagyjuk most a nanosokat! :D
Úgy tűnik, nem csak a saját mérésekkel vannak gondjaik ...)

Arról nem beszélve, hogy már ránézésre rétegigény a külseje, itthon pedig egyetlen félhivatalos forrásból elérhető stb.

Nem mellesleg a gyűlöleted annyira elvakított, hogy még a kérdést sem sikerült értelmezned ... :(

[ Szerkesztve ]

(#186021) erahurka válasza vence (#186016) üzenetére


erahurka
félisten

Melyik verziója a gyengébb? Power Edition név nélkül nincs ultraszéles? Amúgy szerintem 8MP kevés erre, nem igazán értem hogy gondolják hogy jóval több információt kéne megjeleníteni harmadával kevesebb pixelen mint a főkamera.

(#186022) vence válasza erahurka (#186021) üzenetére


vence
junior tag

Inkább fordítva kell megközelíteni a dolgot, mert a
moto G54 5G-nek több memória változata is van,
még 12- 256 GB-os is, de abban sincs az UW-cam benne.
Tehát az uw-kamera, sajnos kizárólag a Power-ben van benne.
(Legalábbis tudtommal, de más földrészeket nem követek és a
G54-et minden kontinensen árulják.)

Olyan telót pedig sosem lehet találni, amit teljesen az egyéni igényeinkre szabtak!!
Itt a fórumon azt mondják, hogy 3 fontos dologból max 2 teljesülhet.
Szóval, ehhez képest nagyon jó csomag a G54 Power,
még ha ezt egyesek nem is ismerik el.
És szerencsénk, h az került ide, mert az EU nagy részén nem ez van.

Egyébként pedig vannak telók, amikben 50 MP-es ultra-wide szenzor van. Keress, olvasgass teszteket!

[ Szerkesztve ]

(#186023) Ájvé válasza erahurka (#186021) üzenetére


Ájvé
veterán

Úgy gondolják, hogy 80k a készülék, bár szerintem eleve felesleges bele ultra széles, ez felső kategóriás feature, nem belépő szinten kell keresni.

Oldfoksz:
Igen jobb az NP 2a, de 130-ba kerül, ennyiért Moto Edge 40-et kapsz ahhoz kellene hasonlítani mondjuk.

(#186024) Sgr_A válasza Ájvé (#186023) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szoftver frissítésben elmarad az edge 40 a np2a-hoz képest
viszont méretben kisebb, de le van kerekítve a kijelző

(#186025) Ájvé válasza Sgr_A (#186024) üzenetére


Ájvé
veterán

2027-ig kap biztonsági frissítéseket, Android 15-öt is meg fogja kapni előre láthatólag, NP azt hiszem 3 év főverzió és 4 év biztonsági, szóval nincs nagy különbség, annyi hogy Motorola 2 havonta frissít, de minek több.

(#186026) erahurka válasza Ájvé (#186023) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor miért teszik bele?

(#186027) Milka 78 válasza Ájvé (#186025) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ja viszont az NP 14-el jött ki így azért jócskán tovább lesz támogatva mint az Edge 40.

(#186028) Ájvé válasza erahurka (#186026) üzenetére


Ájvé
veterán

Jó kérdés, divat gondolom, elmondhassák hogy beletették. 80k manapság a belépő szint, itt kezdődik manapság egy "okostelefon" ami már használható kategóriát megüti, szóval itt nem az ultra kamera a lényeges szerintem, van benne mutatóba.

Milka 78:
Igen sokkal tovább, 2028-ig, óriási különbség. Lehet kap majd A17-et is még, csak bírja majd vas.

(#186029) vence válasza Ájvé (#186023) üzenetére


vence
junior tag

Ez meg megint milyen összehasonlítás?!

Nem véletlenül írtam, amit írtam ...
az összehasonlítható 12-256 GB-os memória kiépítettségű verziójú
NP 2a 149,990,- Ft
és kizárólag az alzánál elérhető.

Ha már hasonlítunk, akkor nem a hasonló kiépítettségű verziókat kellene/illene összemérni?? :s

Az uw pedig szinte minden jobb középkategóriás telóban benne van és nem feltétlenül azért, hogy a legélesebb képeket lőjük vele, vagy esetleg kinagyítás céljából, de ez már egy kicsit off.
Mindenki fotózgat, de leginkább a minimális fotós ismeretek nélkül.
A digtális korszakban ugye, már nem szúrunk el egy drága kockát a 24/36 -ból.

(#186030) vence válasza Ájvé (#186028) üzenetére


vence
junior tag

Bocs de nem a G54 szintjét nevezik belépő szintnek ...
az egy másik kérdés, hogy sok esetben, máshol mit adnak ezen az árszinten ... :D

Nézd már meg lsz. pl. a Voda - egyébként igen bőséges kínálatát - ezen az árszint alatt /-ig.
Egyébként már 50k alatt is vannak nagyon is elfogadható telók,
még 5G-s is.
Szóval, ne a 80k legyen már a belépőszint !!!

(Bocs, nem kötözködni szeretnék, de legalább egy tanácsadó topikban legyünk már következetesek!)

(#186031) Milka 78 válasza Ájvé (#186028) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igen óriási ha az Android főverziót nézzük, az meg hogy bírja e a vas már más sztori.

[ Szerkesztve ]

(#186032) borix válasza vence (#186030) üzenetére


borix
őstag

Pedig jól mondta, manapság viszonylag (minőségibb, már jól használható) telefonért azt a 80k körül ki kel fizetni.
Egyébként már 50k alatt is vannak nagyon is elfogadható telók,
Attól, hogy sokaknak megfelel, nekem biztos nem...

[ Szerkesztve ]

(#186033) dragon1993 válasza borix (#186032) üzenetére


dragon1993
őstag

+1

(#186034) classic B válasza Ájvé (#186028) üzenetére


classic B
aktív tag

Nem a kamerák miatt lesz használható egy mobil. Akinek tényleg fontos a kamera, az flagshipet vegyen. Az ilyen 8 mp-es uw és 2 mp-es makró lencsék csak dísznek jók. A főkamera még csak-csak, de ahhoz is tökéletes fényviszonyok kellenek.
80k alatt is vannak használható telefonok. Attól, hogy neked se meg nekem sem az, másnak még igen. Ezek nagyjából 2 évig elmennek normálisan. Anyám Redmi 9-ese is tökéletes még mindig arra, amire ő használja.

(#186035) Ájvé válasza vence (#186030) üzenetére


Ájvé
veterán

80k az bizony ma már belépő szint, mondj egy épkézláb telefont ez alatt normális támogatással (ne kínai b brandet).
NP 2a megint más kategória, mint a G54, az hogy 12 GB RAM van benne magában semmit nem jelent és igazából teljesen felesleges is, 8 még bőven elég, mire 12 kellene a G54 már rég el lesz felejtve és már rég nem lesz rá támogatás.
Belső memória meg egyéni igény, nekem 256-os, de felét se használom ki és nem ezért vettem ezt a telefont, nekem nem szempont és ez magában nem egy nagy tényező.
Nyugodtan lehet kötözködni, topikba ez magában még nem tiltott amíg kulturált keretek közt ésszerű eszmecsere folyik, szóval nyugodtan. Nem értem számodra mi nem következetes abban amit leírtam, sőt azt sem értem, hogy nem lehet következetesen írni bármit is. Azt sem értem milyen következetességet vársz el egy tanácsadó topikba, netto bullshit amit ezzel leírtál.
Mellesleg a nothing phone oldalán is elérhető a nothing phone, nem csak az Alzan. Mondjuk ez nem tudom miért volt kérdés, vagy mit számít.
Hiába erölteted nincs sok értelme összehasonlítani az NP 2a-t a G54-el, már LCD miatt is elvérzik, mivel 130-as kategóriában már alap ez is. Jó a G54, de nem véletlen 80-ért kapható belépő szinten.

Milka 78
Gyakorlatilag 1 év a különbség. Az meg hogy mit hoz az mondjuk az Android 17 más sztori ahogy te is írtad.

(#186036) Ájvé válasza classic B (#186034) üzenetére


Ájvé
veterán

classic B
De hiszen pont azt írtam le, hogy ne belépő szinten keressen ultra széles kamerát, mert ezen a szinten ez túl nagy elvárás, van benne de csak hogy legyen. Pont azt írtam, hogy 8 mpixeles kamerás mobil komolytalan, nem értem, olvastad amit írtam, vagy csak mindenki belém köt most?
80k alatt alatt sőt inkább 100 alatt van kompromisszumos készülék van, vagy gyenge hardver, vagy kamera, vagy szoftveres támogatás, vagy csak b brandes készülék, mindegyikben van egy olyan komoly kompromisszum. Nyilván az egész leginkább elvárás kérdése és biztos van akinek nem gond ha tovább tart még bejön egy oldal a böngészőbe, vagy belassul a telefon stb. Még mondjuk a NP 2a egy korrekt teljesítményt nyújt minden téren, addig ennél olcsóbb készüléknél valamiben kompromisszumot kell vállalni. Úgyhogy kb ez az határ ahol már nem kell jelentősen lemondani felhasználói élményről, szerintem alsó és közép kategóriát ez különbözteti meg. Nem azt mondom hogy használhatatlan, hanem hogy kompromisszumos, de ez mindenképp alsó kategóriás és ha valaki legalább 2-3 évre gondolkodik annak nem nagyon érdemes ez alatt keresgélni, persze mindenkinek más az igénye és egyéni a döntése.
Az árak egyébként meg nagyon elszálltak (infláció), szóval ez is nagyon hozzá járul ehhez.

(#186037) classic B válasza Ájvé (#186036) üzenetére


classic B
aktív tag

Igazából én csak azt akartam mondani, hogy 80k alatt is vannak használható mobilok. Akinek csak ~50k van új mobilra, ő is választhat magának olyat, amivel telefonálhat, sms-t küldhet, emailezhet, böngészhet...

(#186038) vence


vence
junior tag

Nagyon sajátosan látod a dolgokat!
Túlon-túl is a saját szempontjaidból kiindulva és szinte csak ezeket figyelemve véve. :(((

Lehet véleményed -ezzel nincs semmi gond - de a kategóriákat nem Te, vagy én határozzuk meg, hanem kialakultak, ill. a szakma és a piac alakítja.
Nem igazán értem, hogy miért ne lenne elfogadható (azaz egy nagyon jó kompromisszum !!) egy 8 Mp-es uw kamera egy - egyébként is nagyon sokat kínáló - 80 eFt-os, Best-Buy telóban
(Ez nem csak az én véleményem !!)
... amikor egy 600+ Eurós "up to date" kamera-spec telóba (Edge 50 Pro) tesznek 13 Mp-es ultraszéles kamerát ?! ?!
Nem beszélve a szintén "up to date" uw-AF -ről, ami - nagy valószínűséggel - unicum ebben a kategóriában,

Vagy miért ne lenne nagyon is ajánlható a Moto G34
5G !!
SD 695 !!! lapkával ...
(Ez a SoC van pl. a szintén nagyon népszerű Moto G84 és
Edge 30 Neo FHD-s telókban ~ 200+ €)
... amikor csak HD+ kijelző fér bele a nagyon kedvező árába ??
(Van, ahol már 100 € alatt is elérhető ... itthon most indul.)
Szerintem vannak jó és rossz kompromisszumok ...
mint pl. a Voda teljes 80-85k alatti listája.

A NP 2a-t nem én kevertem ebbe a témába!
És szerintem, abszolút indokolatlanul került szóba!

(Bocs, de ha már ilyen határozott véleményt képviselsz, akkor kicsit jobban kellene követni a piacot, a változásokat és az új modelleket.
No offense ...!)

[ Szerkesztve ]

(#186039) Oldfoksz válasza vence (#186038) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Vencike!
Vedd le légy szives a moto kitűződet.....azután fáradj be egy
krimoba és igyál meg egy.... kakaót.

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#186040) Davs


Davs
tag

Sziasztok.

A mult heten vettem egy Moto G54 Power-t (Redmi 9T-t valtott). Nagyon tetszik a telefon (nagyon bejott a stock Android a MIUI utan), egyedul a kamera nagyon gaz - fenyes nappal nagyon rossz kepeket keszitett (szerintem meg a 9T is jobb volt).

Ezert gondolkozom, hogy visszaviszem a telefont es inkabb koltok ra tobb penzt, hogy legyen valamivel jobb kameram is.

Alza-ban epp akciok vannak, igy ezeket a telefonokat neztem ki:
* Redmi Note 13 Pro 5G (8GB/256GB) 370€
* Redmi Note 13 Pro+ (8GB/256GB) 373€ (ez akcios)
* Xiaomi 13T (8GB/256GB) 425€ (ez akcios)

Szerintetek megeri a 13T a felarat a Note 13 Pro-val szemben? Alap felhasznalasra kell csak a telefon + itt-ott fenykepezni (videot nem vagok, jatekokat nem jatszok). Nagy plusz a 3,5mm jack (de elvileg USB adapterrel orvosolhato), a fizikai kozelseg szenzor, a jo uzemido es hogy 3-5 evig kibirja (kis szerencsevel)

Meg par telefon, ami szoba johet elvileg:
* OnePlus Nord 3 (8GB/128GB) 399€
* Honor 90 (12GB/512GB) 386€
* Nothing 2a (12GB/256GB) 370€ (a 8/128 verzio 330€)

Tudom, hogy ez igy egy nagyon altalanos kerdes, de tenyleg nem tudok donteni es feleslegesen nem szeretnek penzt kidobni olyan pluszra, amit ugysem hasznalnek ki.

(#186041) erahurka válasza Ájvé (#186036) üzenetére


erahurka
félisten

De ki mondta hogy belépő szinten keresek jó ultraszéles kamerát? :DDD

(#186042) Orgi válasza Davs (#186040) üzenetére


Orgi
őstag

Személyes véleményem szerint a "még pár telefon" közül egyikkel sem tévedhetsz, én nagyon szerettem a Honor rendszerét (20-asom volt), de a mostani BKK telómét (pl Oneplus is ilyen) is tök jónak tartom, gördülékenynek és használhatónak, nekem ezek a márkák szimpatikusabbak, mint a Xiaomi.

(#186043) Sungoo válasza Oldfoksz (#186039) üzenetére


Sungoo
addikt

A személyeskedést mellőzd, mert bár nagyon gyerekcipőben jár az accountod, bukni fogod. Más is észrevette, de nem használ vele szemben ilyen stílust.

[ Szerkesztve ]

(#186044) vence válasza erahurka (#186041) üzenetére


vence
junior tag

Szia!
Ha ennyire fontos neked ez a dolog, nézz be az android fotós topikba! Ott vannak, akik komolyabban foglalkoznak a témával ...
Ott kellene kérdezni, de szerintem, csodát ne várj.

Talán az ulra-nagylátószög az az egyik területe a fotózásnak, ahol a telók legkevésbé tudják pótolni az igazi kamerákat.
(A másik terület - gondolom - elég egyértelmű.)
Egyébként, kis minőségi javulásokért is már könnyen a dupláját (esetleg többszörös árakat) kell kifizetni.

Ez egyébként nagyon igaz a mobilos fotózásra ...
És akkor már lassan - helyesebben nagyon gyorsan - a tízszeres árú telóknál járunk ... :))
Remélhetőleg ez átjön az utóbbi hozzászólásokból. :C

(#186045) Oldfoksz válasza Sungoo (#186043) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Buktam egy párat ~15 év alatt.
Nehéz dolog a popszakma.

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#186046) mindenes24


mindenes24
kezdő

Nokia C21plusz mobilnak nagyon halk a beszedhangja telefonalas kozben, a boltban nem hajlandoak elfogadni hibanak, mit lehet tenni?

Nem mindegy, hogy vidd ki a bilit vagy idd ki a bilit.

(#186047) vacs válasza mindenes24 (#186046) üzenetére


vacs
veterán

Ha 14 napon belül vagytok (pár helyen 30 nap), akkor küldjétek vissza!
Ha már nem, és valami hivatalos helyről van, akkor érdemes (a bolt kihagyásával) elküldeni a szervizbe mikrofon hiba miatt!

(^)(>.<)(^)

(#186048) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Sziasztok!

Felesegnek 6' alatt max 100k ertekben melyik androidos telo lenne a legjobb ar ertek arany ? Egy extra szempont meg hogy szep kepeket csinaljon.

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#186049) Sungoo válasza John D'oh (#186048) üzenetére


Sungoo
addikt

Nincs.

(#186050) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv!

A MIUI és HyperOS rendszerű telefonokon kívül melyik tudja az appok egy mozdulatos lebegő ablakba rakását? Tehát, hogy nem először "home bar"-t picit felhúzva taskváltó, aztán appra hosszan nyomás, és utána lebegő ablak, hanem csak lentről a "home bar"-t megfogva az appot felhúzva valamelyik sarokba.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.