Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135001) Sgr_A válasza Vangelis (#135000) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mi 8 lite

[ Szerkesztve ]

(#135002) Kos 7 válasza Sgr_A (#135001) üzenetére


Kos 7
tag

Szerinted melyiket érdemesebb venni ?

Xiaomi Mi A2 vs Xiaomi Mi 8 Lite 6/128 ?

Google default vs Miui ?

Árban kb ugyanaz, ahogy néztem nagyjából specifikációra is.

(#135003) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

Lassan kellene venni valamit a korosodó Windows phone helyett és ezeket nézegettem, amiknek nem túl húzós az áruk, mi a véleményetek róluk? :R
Huawei Y7
Samsung A5
Samsung A6
Samsunk J3
Samsung J6/J6+

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#135004) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

- Árkategória - max. 50000 Ft
- Használt vagy új - használt
- Hol vennéd meg - bárhol ahol lehet kapni
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? - hosszútáv a cél
- Mire használnád? - hangfalhoz lenne csatlakoztatva kizárólag zene miatt
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? - csak android, lehetőleg 5-östől felfele
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? - méret nem lényeg

Ahogy írtam is, csak hangfalhoz lenne használva zene / netrádió hallgatás céjából, legfőképpen a Neutron Music Player-el. Jó lenne ha lenne benne valami értelmesebb DAC. Nézegettem az LG V30-at, de az még használtan is sok egyelőre. Esetleg tud valaki olyan régi még esetleg aprón megtalálató androidos telóról amiben jó DAC van és van hozzá legalább 5.1-es android? Még ami elvárásom esetleg lenne, de nem létszükséglet: root, értelmesebb custom rom (omni, cyan / lineage, slim, resurrection remix, stb...).

Előre is köszönöm!

El Psy Kongroo

(#135005) Ájvé válasza Véreshurka (#135004) üzenetére


Ájvé
veterán

Samsung S széria, HTC felső kategóriás szériája, Sony Z széria stb. Legtöbb felső kategóriás mobil jó hangzással rendelkezik, Samsung és HTC modderek körében is kedvelt, én ezek közül nézelődnék.
Egyébként nagyon sok múlik a hangfalon is, de valami olcsó PC-vel (notebook) külső hangkártyával sokkal jobb hangzást tudnál elérni. Esetleg ha tablet kezel külső usb-s hangkártyát, de én még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#135006) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!

Szeretnénk anyukámnak venni egy új telefont.

Először Xiaomi Redmi 4x-re gondoltunk, mert majdnem 1 éve ilyet rendeltem egy ismerősnek, akkor is itt ajánlottátok és bevált neki csak látom, hogy már sehol se lehet kapni.
Na pont egy ilyesmi telefon kellene:
~5 col, 50k környékén, legyen nőies színben (gold, rose gold, fehér..), Android, kamera se legyen nagyon rossz.

Van valami jó alternatíva a Xiaomi Redmi 4x-re?

Köszi előre is! :R

Szerk.: ja és legyen beszerezhető még a héten Mo.-n :B

[ Szerkesztve ]

(#135007) Véreshurka válasza Ájvé (#135005) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Köszi!

Ezekre ránézek majd. Eddig egy Samsung Galaxy Tab2 tablettel működtem, de már eléggé eljárt felette az idő még úgyis, hogy csak erre használom. PC és laptop leginkább azért nem jön számításba, mert azokat még plussz-ban be kellne kapcsolni :), androidnál meg ugye csak be dugom a hangfalat és már rögtön szól. Persze nem túl nagy minőség a hangfal (Genius SP-HF1255A), de a célra nagyjából megfelel.

El Psy Kongroo

(#135008) MC Pite válasza @tco@ (#134999) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem vagyunk egyformák, ezt épp tegnap küldte át, mind telefonos (fényképezőt nem mindig tud magával vinni). [kép] A legtöbben nem hivatnak elő belőle A4, néha A3ast :).
Nem hiszi el hogy ennyi év után ennyiért nincs legalább N8 szintű telefon, és az csak plussz sokk, hogy a mostani tepsi méretűjénél nem igazán van kisebb (nem szereti hogy ekkora, kapta).
A mostanija megy szervizbe, plusz ismerősnek kerestem kompakt méretű telókat, és nagyon belelkesedett hogy akkorára szívesen cserélne. De a samu A3 -neki- nagyon nem ugorja meg a fényképes igényeket, plusz általában a ram mennyiség/support is karcsú a nem drága koreaiaknál.

Ok, nagyjából körvonalaztuk, ha ráhúz, XZ2C dual, ha olcsóbban nem nagyot akar akkor XA2, és 'mai kompaktból' a 7.1 tűnt idáig korrektnek (P10/XZ1C dual használtba max). Ha 7.1 mellett (méretben és árban) még akad még alternatíva azt még meglesném (max 3 alternatívát kért).
Szerk: gsmarenán meg mobilarénán szoktam a fotókat nézni, pár perc alatt sztem türhetően körvonalazható mit tud. Légyszi ajánlásba se szerepeljen olyan ami XA2/7.1-nél láthatóan rosszabb :B :R

:R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#135009) MC Pite


MC Pite
veterán

Hátha tudja valaki: a compactom növeli a kontrasztot erős fénynél (körvonalak kiemelésével, kb mint a kisegítő módnál) így a panel fényerején túl ez baromi hasznos segítség kültéren. Ez nem tudom gyártó, vagy a gpu/kijelző vezérlő függő-e, és hogy XA2/7.1 tudhatja-e; hol tudom esetleg ezt megnézni? Compacthoz képest sunlight mérésnél 37xx-hez képest 29xx-et tudnak.

Ez még elég hasznos infó lenne, köszi :)

Véreshurka: Esetleg kb bármilyen telefon+dac? Micro usb-sből könnyen találsz Y kábelt is hogy legyen külső betáp is (usb c esetén ez már nehézkes). Én Audioengine A1-et használok, egy tizenezres készülékkel büdzsében maradsz, és sokkal jobban fog szólni.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#135010) #98193408


#98193408
törölt tag

Sziasztok!

20e-ig újonnan mit és honnan érdemes?

(#135011) Sgr_A válasza #98193408 (#135010) üzenetére


Sgr_A
addikt

Semmit
Az kb az ipari hulladék kategória
Nem sértésnek szánom hanem tényleg a használhatatlanság szélén van
A legolcsóbb a meizu m6 30-33k környékén

(#135012) #98193408 válasza Sgr_A (#135011) üzenetére


#98193408
törölt tag

Köszi, megértettem!

(#135013) Scale válasza Scale (#135006) üzenetére


Scale
őstag

Ahogy nézem ilyen 5" körül semmi normális készüléket nem gyártanak manapság, utolsó rendes darab az a Samsung A5 2017, de az meg 70ezer Ft.

Xiaomi Redmi 6-ot néztük még, mennyire ajánlott készülék?

(#135014) Véreshurka válasza MC Pite (#135009) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Köszi!

Ez is megfontolandó!

"találsz Y kábelt is hogy legyen külső betáp is" --> jól sejtem, hogy a dac-ot (csak a D1-es verziót találtam meg audioengine-ből) egy micro usb-USB B kábellel lehet a telóhoz kötni?

El Psy Kongroo

(#135015) Ájvé válasza #98193408 (#135010) üzenetére


Ájvé
veterán

Nagyon esetleg ez:
Oukitel U16 Max vagy LeTV Le X526
utóbbi csak akkor ha moddingolni is hajlandó vagy.
Ha még lejjebb tudsz adni akkor esetleg:
Oukitel C12 Pro ez még 4G-s, 2/16 ami nem túl sok, de a stock droid miatt elvan 2GB RAM-al is, ROM viszont kevés, kártya mindenképp kell bele és tényleg csak minimális felhasználásra jó. Mondjuk erről lemásznak a bogarak, ezzel is számolni kell (kijelző felbontása nagyon alacsony, főleg a méretéhez képest (6.18 inch, 480 x 996 Pixel Screen).
Vagy Ulefone S10 Pro, mondjuk ebben a márkában nem nagyon bízok (Oukitel nem rossz amúgy), de ez legalább HD+ kijelzős, egyébként olya mint a C12 Pro tudásban.
Futottak még kategóriában Oukitel C5 Pro, ez van anyukámnak is (hasonló olcsó indíttatásból kapta tavaly), elvan vele, tudja azt amit egy 60 éves igényel egy ilyen készüléktől, kicsit gyakran kell tölteni a kicsi akku miatt, talán csak ezért nem ajánlanám.
Ilyen fotós képességekről nem ejtettem szót, de az nincs is nekik (talán a LeTV X526 ilyen szempontból is szalonképes még, de attól se kell csodát várni), el kell ilyen szempontból felejteni, jó hogy tudják azt amire eredetileg tervezték őket (telefonálás, sms, google funkciók, egyszerű appok futtatása).

(#135013) Scale:
Nem rossz a Redmi 6 a maga szintjén, alap felhasználásra teljesen jó, kamera nappal értékelhető képeket készít, szóval korrekt az áráért ez a tudás.

[ Szerkesztve ]

(#135016) Ájvé válasza Itachi82 (#134986) üzenetére


Ájvé
veterán

Talán ez:
Ulefone Armor 2
ezen a piacon nincs túl nagy kínálat, még néhány készüléket lehetne felsorolni, de mindegyik kompromisszumos lesz. Olvass róla teszteket véleményeket azért.

(#135017) #98193408 válasza Ájvé (#135015) üzenetére


#98193408
törölt tag

:R :R :R köszönöm!

(#135018) Sgr_A válasza Kos 7 (#135002) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem nagyon nem jön be a xiaomi féle one fapados és ronda én biztos a mi8 lite-t venném

(#135019) MC Pite válasza Véreshurka (#135014) üzenetére


MC Pite
veterán

Micro usb-usb A anya, vagy ennek olyan tesója, ahol van egy micro usb anya is, csap tápra bekötve. Ebay/ali, itthon nem tudom kapsz-e.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#135020) Ájvé válasza Sgr_A (#135018) üzenetére


Ájvé
veterán

Az Android One és semmi köze a Xiaominak. Google vezette be az Android One programot, hardvert (készüléket) a gyártó adja, amihez Google a szoftvert biztosítja (és támogatást). Amúgy ízlés kérdése, én se csak simán használnám a stock droidot, nekem a Smart Launcher jön be, azzal használom most is a készülékem. Stock droid lényege hogy adott egy nagyon alap rendszer és te szabhatod testre, nincsenek előre telepített programok, nincs UI stb.

(#135021) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Mennyire éri meg egy P20 Pro-ra hosszútávon beruházni?
Igazából most egy P9-em van, de nem igen merek újra huaweibe belevágni mert ez nagyon csalódást okozott: legfőképp az értesítésekkel, szar memóriakezeléssel volt probléma orrba szájba, meg flagship volt de az oreo-t se adták ki rá (csak 1 főverziót kapott és ott hagyták a "parasztnak" bugosan, nesze egyed.) így enyhén szólva becsapva érzem magam.

Még Samsung S9-ben gondolkozom, de a szidott akku eléggé visszatart.
Fontos számomra a Dual Sim és ajó audió képességek, sokat hallgatok zenét. Sajnos egyikbe se lehet mellé microsd-t tenni (középkategóriában meg lehet, vicc), P20-nak legalább 128 giga a tárhelye.
Lehet lemondok a dual simről és mégis egy iPhone 8 lenne, de ott is a tárhely meg az akku elég kérdéses, de talán hosszútávon jobb beruházás teljesítményileg is (bár a mindössze 1 év gar, ahh).

[ Szerkesztve ]

(#135022) kutyek válasza Pano (#135021) üzenetére


kutyek
senior tag

Ha lemondasz a duál SIM-ről, az S9-be tehetsz SD-t (és zenék tárolására tökéletes)...

[ Szerkesztve ]

(#135023) csaba1203 válasza Pano (#135021) üzenetére


csaba1203
addikt

S9 szerintem. :K

(#135024) Sgr_A válasza Ájvé (#135020) üzenetére


Sgr_A
addikt

Csak annyi hogy ő adja ki,és ahogy olvasom a fórumot nem sok sikerrel, de ugyan ezt lehetett olvasni a mi a1 topikjában is amikor megjelent az oreo
Érdekes módon a nokián (7+) nincsennek wifi bugok

(#135025) Ájvé válasza Sgr_A (#135024) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen, de úgy tudom csak a kamera szoftvert adják hozzá mivel a Google kamera nem birkózik meg a két kamerás megoldással. De látod A1-et javították ezek szerint, gondolom A2-n is dolgoznak.
Xiaomi saját készülékein sem mindig rózsás a helyzet, persze érdemes stabilt használni ha valaki ezeket el szeretné kerülni.

(#135026) juuzer válasza Ájvé (#135025) üzenetére


juuzer
addikt

Én úgy tudom, hogy a stock droid alá is oda kell berhelni a firmwaret. Na ez az A1-nél tényleg nem sikerült :D

Vamos a la playa.

(#135027) Ájvé válasza juuzer (#135026) üzenetére


Ájvé
veterán

Persze, hiába teszed fel a legújabb Android ROM-ot amit a Google kiad, ha nincs a telefonra írva a szoftver akkor már a flashnél bukik a dolog. Android One program esetén viszont a Google csinálja ezt is, Xiaomi nagyon minimálisan nyúlhat bele, nagyját a Google csinálja.
Hibák mindig vannak, képzeld el a Pixel tulajokat akiknek több százezres készülékei ennél sokkal komolyabb hibákat is produkálnak, talán sokat vállal a Google.

(#135028) focvis válasza Ájvé (#134939) üzenetére


focvis
veterán

Végül rendeltem egy Pixel 3-at az Amazonról; ebben vélhetően nem csalódok. Kb. a Oneplus 6T árában jön, az is szimpatikus volt. Köszönöm a tippeket!
(Készlethiány van, pár hét mire postázzák - addig még akár meg is gondolhatom magam.)

(#135029) Ájvé válasza focvis (#135028) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát írtak néhány hibáról, de gondolom javították már őket, legyen vele szerencséd.

(#135030) adammolnar01


adammolnar01
csendes tag

Helló! Nsgyon maximum 100 ezer forintig milyen független mobil lenne a legjobb választás? Főként az lenne fontos, hogy normális képet lehessen vele készíteni és persze, hogy ne kelljen egy év után kidobni. Aki keres, nem játszik hardverigényes játékokat, de nem árt, ha nem pusztul meg gyorsan. :) Márka mindegy. Köszönöm!

(#135031) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Snapi 660 és 636 között mennyi a különbség teljesítményben? Szemmel látható?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#135032) Sgr_A válasza enginev3.0 (#135031) üzenetére


Sgr_A
addikt

Játékoknál igen a gpu sokkal erősebb a proci olyan 15%-al

(#135033) enginev3.0 válasza Sgr_A (#135032) üzenetére


enginev3.0
félisten

425-ről (Redmi 4a) váltana bnő, és vagy Mi 8 lite, vagy Redmi 6 pro lenne a kiszemelt. Persze nála a kinézet a fontos, de ha mégis gondolkodna a 6pro-n akkor tudni akarom hogy mennyi a különbség, mert a Redmi 4a már rettentő lassú, pedig megvételkor nem volt ennyire tapasztalható

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#135034) Ck.


Ck.
addikt

Tiszteletem,

Nagy a dilemma!
Sima S9 vagy S8 Plus ugyanannyi pízért, melyik éri meg jobban? :R

[ Szerkesztve ]

(#135035) Ájvé válasza enginev3.0 (#135033) üzenetére


Ájvé
veterán

Nagyságrendekkel jobb nála, 2 évet lehet vele számolni.

(#135036) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
Szerintetek a három telefon közül melyik a jó választás???
Nekem a jó akku idő,a jó kamera,és kB 2 évre venném a telefont,max. még nettezés filmnézés,fényképezés,zenehallgatás ami fontos lenne.
Játszani,kép és videó szerkeszteni nem szoktam.
A kiszemeltek a Telekomtól,Huawei p 20,Honor 10, HTC U 11???
Válaszokat előre is megköszönném :R

NAGYPAPA

(#135037) Ájvé válasza Indian74 (#135036) üzenetére


Ájvé
veterán

P20 szerintem.

(#135038) Trk.Adam87 válasza Indian74 (#135036) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Ha nem játszol szerintem tök mind1, hogy Snapdragon 625 vagy 845 van benne, böngészési sebességben és multi taskingban nem nyújtana annyival többet a 845, hogy megérje annyival többet fizetni a telefonért.

(#135039) Indian74 válasza Trk.Adam87 (#135038) üzenetére


Indian74
senior tag

És mondjuk egy mate 20 lite vs p20 fényképezésben,videózásban,aksiban melyik a jobb???

NAGYPAPA

(#135040) DanielK


DanielK
addikt

Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy jövő év elején (szerintem január) a cégtől kaphatok új telefont. A jelenlegi iPhone7-met szeretném lecserélni egy Androidosra, duál kamera jó lenne benne. Egyszerűen annyi telefon van, nem tudom melyik lenne a legjobb. Dual SIM kellene minden szín alatt, mert a céges mellé a magán is menne. Ugyanakkor legalább 4/64GB-ban gondolkodok, így akkor a microsd nem feléttlenül szükséges. A két profil miatt (cég/magán) a xiaomi két asztalos megoldása így elsőre tetszik, de ha nem az sem baj. Ugyanakkor az Android one telefonok is tetszenek a Google tiszta rendszere miatt és a frissítés miatt. Jelenleg mi az ami a legjobb vétel a fenti és lenti követelményeket figyelembe vesszük?

Nagyon köszönöm! :R

- Árkategória - nettó 100E Ft körül (+/- 10e Ft)
- Használt vagy új? - új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával vagy gsm boltból (számlával kell, mert cégre megy)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 2-3 évre legalább tervezek, emiatt legyen benne kraft, ezért is mondtam a min 4GB RAM-ot
- Mire használnád? telefon, sms, internet, fotózás, videózás, fontosak az üzleti alkalmazások, e-mailezés, hosszabb szövegek begépelése, munka és dupla SIM!
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android 8 és legyen majd rá 9 is!
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? iPhone 7-ről váltok, a kijelző legyen nagyobb, de akár a készülék is lehet nagyobb. iPhone X méret vagy egy picit nagyobb az még ok, de tepsit nem szeretnék (tabletem van)
- Nem fogok játszani rajta, inkább a kamera legyen jó rajta (már nem hordok magammal sima fényképezőt)

[ Szerkesztve ]

(#135041) Ájvé válasza Trk.Adam87 (#135038) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát pedig de, van különbség köztük. Egyedül az A1-nél olvastam hogy flagship közeli élményt nyújt, de az stock droid és idővel lassul, persze a top telefonok is csak ott több a lóerő és kevésbé fog lassulni. Ez mellett emmc vs UFS ár mindegy azért, ez is hozzájárul ehhez az élményhez. Nem mondom hogy S845 kell feltétlenül, de egy S625 a maga 4 évével azért ne hasonlítsuk már hozzá. Esetleg S636 vagy 660/710 inkább már elég lehet ha nincs ló jó a szamár alapon, ezek hozzák hosszabb távon is azt a teljesítményt ami tudja ezt.

DanielK
Pocophone F1-et nézd meg esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#135042) Ájvé válasza DanielK (#135040) üzenetére


Ájvé
veterán

(#135043) Gerr'y válasza Pano (#135021) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Zenehallgatás és MicroSD bővíthetőség miatt az LG V30-at ajánlom.

(#135044) DanielK válasza Ájvé (#135042) üzenetére


DanielK
addikt

Köszi! Ha épp beleférek a 100 nettőba, akkor egy Xiaomi Mi 8? Az milyen elefon?

(#135045) Retroger


Retroger
csendes tag

Sziasztok,
Édesapámnak szeretnék androidos telefont venni. Telefonálás mellett navigálásra, videotelefonálásra, minimál böngészésre és alap fotózásra használná, plusz nem árt ha távolról rá tudok nézni ha valami gebasz van. Fontos lenne még a magyar nyelv és a nem túl érzékeny kialakítás (vagy legalább lehessen hozzá strapabíró tokokat kapni). Az értékhatár kb 30 000 Ft, így természetesen használt de hosszú távon használható telefonok is szóbakerülnek.
Előzetesen ilyesmiket néztem:
Nokia 2.1
Meizu M6
Honor 7A
Nokia 3.1
Xiaomi Redmi 6A
Xiaomi Redmi 6
Xiaomi Redmi 3S
Xiaomi Redmi 4x
Xiaomi Redmi 5

Ezek közül, vagy ezeken túl miket tudtok javasolni?

Köszi. :R

(#135046) Ájvé válasza DanielK (#135044) üzenetére


Ájvé
veterán

Nyilván az még jobb lenne, OLED kijelző, jobb kamera, prémium ház, akku mondjuk kisebb. Ennyiért mondjuk 6/64-es fér bele, ha elég akkor jó.

(#135045) Retroger:
Redmi 5 vagy Redmi 6 lenne jó, lehetőleg 3/32-es.

[ Szerkesztve ]

(#135047) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Huawei Mate 10 Porsche Design-nal jobb a Oneplus 6T?
Mennyiben jobb? (tudom 1 ev kulonbseg van a ket telo kozott de a Mate kicsit jobban egyedibb)
kb egy arban van a ketto.

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#135048) Ájvé válasza sfefe (#135047) üzenetére


Ájvé
veterán

Árban biztosan, 210k alatt én nem találtam Mate 10 PD-t.

(#135049) sfefe válasza Ájvé (#135048) üzenetére


sfefe
őstag

Annyiert talaltam En is. OP6T topikban irjak, hogy aki vett annak is olyan 210-230-ra jott ki a telo attol fugg a bank, hogy valtotta az eurot.

Az OP6T jobb? ( ujlenyomat olvaso a kijelzobe van ezt pl leszamitva mert ez nekem mindegy)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#135050) Ájvé válasza sfefe (#135049) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát akkor tényleg nagyon keményen váltják az €-t, mivel a 6/128-as 550€, a legdrágább vételi árfolyammal (336Ft) számolva is 184k a vége, de ennyire szemét bank szerintem nincsen hogy így váltson, vagy sürgősen másik bankot kell nézni. Ha esetleg forintért vennéd meg, sok helyen árulják, Turbadot ajánlanám, 188k a vége (hasznuk is rajta van azért ennyi).
Nekem jobb lenne, de egyéni preferencia kérdése, kamera lehet gyengébb, hardver erősebb, dupla tárhely se rossz, akku időben is jó ha nem is biztosan jobb.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.