Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) SutEEE válasza w333 (#50997) üzenetére


SutEEE
csendes tag

Köszönöm! Megnéztem 1-1 tesztet, szép dolgokat írnak róla, a hardver egyértelműen tetszetős is. :)

(#51002) w333 válasza castiels (#51000) üzenetére


w333
félisten

Külön - külön ;] itt a 4K Link és itt a 120FPS Link ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51003) stilo18 válasza cardenas (#50981) üzenetére


stilo18
addikt

Hogy jobban elbizonytalanodj, én meg a HTC One-ra szavazok! :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#51004) stilo18 válasza w333 (#51002) üzenetére


stilo18
addikt

Azért azt tegyük hozzá, hogy sima gyári rommal egyiket sem tudja...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#51005) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna abban segíteni, hogy mi a különbség, a hátlapi gombokat leszámítva, az LG G2 mini, és az LG L90 között? Valamint hogy ezek a jobbak, vagy a jól bevált LG F6-os? Tetszik mind a három, és nekem fontos lenne a fizikai home gomb, ami tudom nincs a G2 minin. Egyszerűen nem tudok dönteni, és már nagyon itt lenne az ideje a vásárlásnak.

Köszi: Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#51006) cardenas


cardenas
csendes tag

Köszönöm a segítségeket! :R

Kettő akkor kiesett, de még mindig maradt három, LG G2, Galaxy S4, HTC One... Abban tudnátok még segíteni, főleg akik ajánlottátok ezeket, hogy melyiket miért, vagy éppen miért nem...

köszi :)

(#51007) stilo18 válasza cardenas (#51006) üzenetére


stilo18
addikt

Mai napig az egyik legszebb, legminôségibb telefon.
Betonstabil, nulla lag.
Zenehallgatásra tökéletes. Szerintem a Sense felület telitalálat.
A többieknél viszont a képalkotási képességben gyengébb, videónál nincs gond.

....és persze ez HTC... ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#51008) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A Sony xPeria Z (fekete) ugye "elvileg" kicsit bírja a por/vizet, de kérdés, hogy a külső "burkolat" része mennyire bírja a karcolódást pl. ? (ha már nincs rajt a védőfólia) :B :F
Jelenlegi xPeria x10 Mini Pro -m 2011 -be vettem kártyásként (telenor) és ezen is csak hajszálkarcok vannak, elég jól viseli a külső hatásokat (mindennapi használat esetén)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#51009) motoflug válasza MaxxDamage (#51008) üzenetére


motoflug
őstag

Nem érdemes a fólián spórolni, hiába a karcállóság, az sem ellenállhatatlan.

(#51010) Gabesz77 válasza cardenas (#51006) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Galaxy S4: bővíthető, cserélhető akkumulátor, kellemes forma, nem túl nagy, nem is kicsi, remek kamera, várhatóan sokáig lesznek rá frissítések, Samsung prémium garancia (attól függően hol veszed) akár 26 hónap, a szervizes házhoz megy, ott javít.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#51011) Mankó válasza Gabesz77 (#51010) üzenetére


Mankó
veterán

Én is ezen agyalok, hasonló áron S4 vs G2. Nem lesz könnyű választás szerintem, mind2-nek meg van a maga előnye.

(#51012) Gabesz77 válasza Mankó (#51011) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Így van.
Az LG G2 akksiban erősebb, kamerában talán az S4 picit jobb.
A kijelző ízlés kérdése, nekem volt már ezelőtt is amoled és volt ips is, egyikkel sincs semmi gondom, élesek, színesek, szépek. Ami számomra az S4 mellett szólt az a garancia és a bővíthetőség, plusz ilyenkor már a márka kedvelése is szerepet játszik, sok Samsung cuccom volt/van, soha nem volt semmi bajom velük. Az LG szimplán nem szimpatikus, mint márka, persze valaki pont fordítva van ezzel.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#51013) laszlohu


laszlohu
addikt

Jó lenne, ha az alábbi hírben szereplő, új típusú akkumulátorok tömeggyártása minél előbb megvalósulna :

[egy másodperc alatt feltölthető lesz a mobiltelefonok akkumulátora]

[ Szerkesztve ]

(#51014) laszlohu


laszlohu
addikt

Bocs a duplázásért,lejárt a szerkesztési idő,
azóta találtam egy újabb cikket a témában :

[link2]

(#51015) phanze válasza Mankó (#51011) üzenetére


phanze
aktív tag

Én a g2-öt választanám.Haveromnak s4 e van és nem a legjobb.A g2 gyorsabb és nekem kinézetre is jobban tetszik. De a te döntésed.

(#51016) -FreaK- válasza laszlohu (#51013) üzenetére


-FreaK-
veterán

Erre valami irdatlan kereslet lenne, ha gyártható állapotban lenne. A világ legnyagobb iparágai csapnának le rá azonnal. Csak sajnos sok ilyen hírt hallottunk már az elmúlt években, de a kezében még senki nem tart ilyesmit.
Azért szeretnék ilyen szabadalmakat birtokolni :)

(#51017) laszlohu válasza -FreaK- (#51016) üzenetére


laszlohu
addikt

Igazad van,
én csak reménykedek, de az 1. cikk egy évvel ezelőtti keltezésű,
a 2. cikk,
2013 decemberi, amiben már a prototípusról írnak.

Idézet :

"A prototípus (a mellékelt ábrán A123 jelzéssel szerepel)"

(#51018) -FreaK- válasza laszlohu (#51017) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hát reménykedem benne hogy belátható időn belül lesz belőle valami.. :)

Más:
Lehet hogy veszek majd új telót és akkor a mostani HTC One X-em (32gb, tegra3) megmarad, asszonynak meg kellene új teló, így kézenfekvő lenne hogy megkapja. Viszont gondolkozom hogy inkább eladnám és vennék egy Moto G-t neki helyette. Az mégiscsak új, kapni fog frissítéseket, van rá gari (OneX-en már lejárt), neki kényelmesebb fogni talán.

Vélemények?

(#51019) -Faceless- válasza -FreaK- (#51018) üzenetére


-Faceless-
őstag

Teljesen oké, kamerában rosszabb, és kevesebb tárhely van benne, de ezen kívül mindenben jobb. Csak mindenképpen a 16 GB-os modellt vedd már nagyon kicsi a különbség a kettő között, és 8-ast túlzás lenne használhatónak nevezni.

(#51020) Franklin válasza Franklin (#50963) üzenetére


Franklin
addikt

Erre valaki?

Létezik LG F6-hoz hasonló kínai telefon 40 alatt?

(#51021) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Sziasztok! Viszonylag egyszerű eldöntendő kérdésem lenne. T-nél vennék telefont, az ár szinte ugyanaz: Note 3, vagy S5? Ami a Note mellett szól, hogy van hozzá, egy az olimpián kapott magyar zászlós hátlapom, ami elég egyedi :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#51022) zso85


zso85
tag

Sziasztok.
Segítségeteket szeretném kérni.
Drei-nél az alábbi készülékek közül melyiket érdemesebb elhozni,azonos előfizetési díj mellett??
Samsung S3 vagy Lg G2 mini vagy Lg L90.

Előre is köszönöm.

Aki szivárványt akar látni, annak el kell viselnie az esőt is.

(#51023) -Faceless- válasza milanmylo (#51021) üzenetére


-Faceless-
őstag

Attól függ, szerintem igazából mind a kettő csúcs, és tulajdonképpen a különbség annyi, hogy egyik nagyobb másik kisebb. Én a note-ot választanám már csak a cerka miatt is, de ha mondjuk szeretsz esőben telefonálni válaszd az s5-öt.

#zso85 Más nem játszik véletlenül? :_D
Ezek közül egyiket sem merném nyugott szívvel ajánlani, a G2-t, és az L90-et is eléggé lehúzták, az s3 meg régi, és a kijelzője is borzalmas. Ebben az árban, ha volna egy s4 minit választanék inkább. :))
Ha viszont mindenképpen csak ezek közül kellene választani, akkor G2 mini-re voksolnék. A kamerája elég jó, és az aksi is 5*, csak hát mondjuk nincs benne pl. auto fényerő szabályozás...

[ Szerkesztve ]

(#51024) Hunt3r22 válasza milanmylo (#51021) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Note 3! :K

Xr

(#51025) w333 válasza milanmylo (#51021) üzenetére


w333
félisten

Note 3 ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51026) Mankó válasza zso85 (#51022) üzenetére


Mankó
veterán

LG G2

Gabesz77: A garancia az S4 mellett szól igen, de pl most 30-al olcsóbban tudnám megvenni a G2-t.
Én még az 5"-al nem békéltem meg, h értésétek egy Xperia U-ról váltok. :B

phanze: Külsőre furcsa mód nekem is jobban bejön a G2, viszont az S4-et jobb fogni.

Szerintem a G2-nek a kép stabilizátora miatt jobb a kamerája. Az lehet ha agyon nagyítod a képet, akkor x-szeres nagyításnál már az S4 képe lesz jobb, de aki erre izgul, az vegyen inkább cél masinát a fényképezéshez!

milanmylo: Note 3!

[ Szerkesztve ]

(#51027) Mukih


Mukih
tag

Hali.

Valaki le tudná nekem írni privátba hogy a snapi 801 (AB) mennyivel jobb a snapi 800tól illetve hogy a 600-800 mega RAM elég-e a G2-nél egy komolyabb játék futtatására stb. - Ezért nem merem a G2-t megvenni mert ebben snapi 800 van és csak 600-800 mega szabad RAM marad-

köszi.

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#51028) Gabesz77 válasza Mankó (#51026) üzenetére


Gabesz77
senior tag

30 ezerrel olcsóbban, akkor nem is kérdés, hogy LG G2.

milanmylo: ha nem zavar a méret, akkor Note 3. Nézegettem én is a hétvégén, de nekem az már túl nagy, (Note 2-m volt, azzal is csak ez volt a bajom), így lett újra S4.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#51029) Mankó válasza Gabesz77 (#51028) üzenetére


Mankó
veterán

Ezzel én is így vagyok most, csak szerintem a 3.5 colos kijelző után irdatlan nagy lesz az 5.2. Használni biztos jó lesz,. de zsebre tenni?! :F

(#51030) w333 válasza Mukih (#51027) üzenetére


w333
félisten

A Snapi 801 kb. ugyan az mint a 800 -s picivel magasabb órajelen ... :K

A 600-800MB pedig kicsit téves ... mivel kb. 1GB az elérhető ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51031) Pribi válasza -Faceless- (#51023) üzenetére


Pribi
senior tag

Szia!

Szeretném megkérdezni, ki és hol húzta le az L90-et?

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#51032) -Faceless- válasza Pribi (#51031) üzenetére


-Faceless-
őstag

Notebookcheck pontatlan gps-re, ips-hez képest nagyon gyenge betekintési szögekre, a nagyon kevés szabad belső tárhelyre (~3.5 GB), és arra, hogy túlárazott a moto G-hez képest.
Más videótesztekben a kijelző fényerejének szabályzására, és a fényszenzor hiányára is.

(#51033) Pribi válasza -Faceless- (#51032) üzenetére


Pribi
senior tag

Köszi, eddig kerestem egy tesztet erről a telóról, és már majdnem megvettem. Basszus, most méginkább nem tudom mit akarok.

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#51034) -Faceless- válasza Pribi (#51033) üzenetére


-Faceless-
őstag

Mennyit szánnál rá, és előfizuval vennéd-e (ha igen milyennel)? Csak hátha tudok segíteni.

(#51035) kali válasza Mukih (#51027) üzenetére


kali
legenda

szia,

a privát elfogyott, de;

sd

a szabad ram változó, valakinél csak 600 megabyte, másnál 800 - 900, de elvileg nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

(#51036) w333 válasza kali (#51035) üzenetére


w333
félisten

Tehát akkor ugyan az SOC csak ugye emelt (húzott) órajelen :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51037) Pribi válasza -Faceless- (#51034) üzenetére


Pribi
senior tag

Nagyon max 100000 Ft lenne a keret, jó lenne gyári garis, és mindenképpen független kéne. Amiket eddig néztem:

- Lg L90, Lg F6, Lg G2 mini, Lg L9 II, Samsung S4 mini, Samsung S3 LTE

Ami a kezemben is volt, és tetszett nagyon az az L9II. Méretileg jó lenne ha 70 mm-nél nem lenne szélesebb, mert akkor a kihangosítót nem kéne cserélni, ezért nem olyan jó az S3.

Köszi a segítséget.

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#51038) w333 válasza Pribi (#51037) üzenetére


w333
félisten

LG Optimus G vagy Nexus 4 ? ennyiért már kapsz gyári garisat ! :K

És a fentebb említett telefonoktól 2X - 3X is erősebbek ! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51039) Nutshell


Nutshell
csendes tag

Szerintetek átlagos használatra, telefon, e-mail, sms, zenehallgatás érdemes még a már három éves iphone 4S-t megvenni, vagy akkor már inkább az 5C "éri meg" jobban? (Csak e kettő közül kérem, hogy válasszatok) Köszönöm!

L520

(#51040) w333 válasza Nutshell (#51039) üzenetére


w333
félisten

Inkább az 5C ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51041) Gabesz77 válasza Nutshell (#51039) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Bár az 5C újabb, nagyobb, erősebb, a 4S mellett játéktelefonnak tűnik, utóbbi sokkal elegánsabb, szebb készülék.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#51042) kali válasza Nutshell (#51039) üzenetére


kali
legenda

szia,

anyaghasznatban és zenében kompromisszumosabb az 5c, viszont újabb típus, erősebb hardver, nagyobb kijelző, tovább tartó támogatás, és jobb akkumulátoros üzemidő.
a 4s "hangkeltője" nagyon jó, az 5 és az 5c gyengébbet kapott, de az 5s már ismét frankó.

[ Szerkesztve ]

(#51043) cardenas


cardenas
csendes tag

Na úgy néz ki, hogy a Galaxy 4s lesz a befutó, pedig marhára tetszik a másik kettő is, de a HTC ONE-nál a kamera ami nem tetszik, kevéske a 4mpx, az LG G2-vel meg az a bajom, hogy nem bővíthető a memóriája, és ha jól olvastam max 7-8-9 giga használható fel, na már most, ha felpattintok rá egy GPS-t, meg a kedvenc zenéimet, egy-két filmet, és fotózok is rendesen, akkor viszonylag hamar számolgatnom kell, hogy mit töröljek le, és ha már ebben a kategóriában veszek telót, akkor ezt nem akarom. Nehéz döntés volt, mert a legjobban a G2 tetszett, egy HTC-t pedig már évek óta akartam, de most ezek a szempontok döntöttek... remélem nem rosszul...

[ Szerkesztve ]

(#51044) w333 válasza cardenas (#51043) üzenetére


w333
félisten

akkor viszonylag hamar számolgatnom kell, hogy mit töröljek le

Számítógép ? felhő ? OTG pendrive ? stb. :U

De ha neked elég a gyengébb anyaghasználat, hardver, kijelző, kamera, és akku, akkor válaszd az S4 -t, az sem rossz ...de a G2 más dimenzió ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51045) kali válasza w333 (#51044) üzenetére


kali
legenda

nem áll rendelkezésre minden esetben számítógép, megfelelő netes kapcsolat...stb.
a kijelző nézőpont kérdése, kinek melyik technológia jön be, a kamera meg egyiknek sem jobb vagy gyengébb annyival, hogy szóra érdemes legyen, valamiben ez jobb, másban meg az.
túlzás az a más dimenzió...

[ Szerkesztve ]

(#51046) cardenas válasza w333 (#51044) üzenetére


cardenas
csendes tag

Jó ebben van valami... de azt mondod, hogy tényleg ekkor a difi az s4 és a G2 között?

(#51047) w333 válasza kali (#51045) üzenetére


w333
félisten

Simán megoldható ... mini külső pendrive -al Link :K

És itt a teszt róla : Link ;)

Sőt még SD kártyaolvasó változatban is van Link !

(#51046) cardenas

Igen ... sógornőm S4 telefonja egy borzalom, G2 -hez nem hasonlítható :N
Persze van akinek az S4 is bejön, de a G2 sokkal jobb :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51048) kali válasza w333 (#51047) üzenetére


kali
legenda

nem olyan egyszerű és olcsó, mint a csak memóriakártya.

cardenas; nincs akkora eltérés a két készülék között, ráadásul támogatásban meg az s4 sokkal jobb, pláne szervizes téren, mivel házhoz megy díjmentesen a szervizes, és ott javít helyben, 30 perc alatt akár egy alaplapot vagy kijelzőt is kicserél, a g2-vel meg szaladgálhatsz a szervizbe, esetlegesen napokra/hetekre megszabadulva attól.

(#51049) w333 válasza kali (#51048) üzenetére


w333
félisten

Szerintem egyáltalán nem drága ... max. +1000 Ft -al ! :K

Prémium garancia és Sd bővíthetőségen kívül mindenben rosszabb az S4 :U

De mindegy nem akarok én itt senkit sem meggyőzni, válassza azt amelyik tetszik neki és a legmegfelelőbb :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51050) jooker82 válasza cardenas (#51043) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha nem sürgős várd meg a G3-at,ott már minden általad irt kritérium orvosolva lesz .
De,ha sürgős,én is a g2-t javaslom,néhány hete használom,de hibamentes,jó képeket készit,jó aksiidő ,brutál kijelző.És nagyon sokrétű testreszebhatóság. infra+távirányitó..stb
Én úgy tudom,hogy 10-11 gb érhető el szabadon a 16 gigásnál.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.