Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38808) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, hasonló esetről már volt itt nemrég szó, konkrétan az utóbbi időben ismeretlen helyről ismeretlen IP címekkel lévő bejelentkezéseket látok az MS fiókom (Outlook) mellett, mikor meg szoktam nézni a weben, hogy mi a helyzet. Volt már Lengyelország, Ukrajna - ezek után mailben figyelmeztetett az MS, hogy gyanús bejelentkezésről van szó, megváltoztattam a jelszavamat, mai napig nyugtom volt, nemrég este kíváncsiságból megnéztem, tegnap és a mai nap egy halom, szinte óránkénti USA bejelentkezések vannak megint 52.26.203.10-es IP címmel, most ismét megváltoztattam a jelszavamat, továbbra is aktív a kettős biztonsági funkció a bejelentkezéskor, vagyis egy másik mailt és android alkalmazást is használok a bejelentkezés megerősítésére, ha szükség van rá. Az USA ip címek bejelentkezésekor viszont egyik esetben sem volt semmi jelzés, hogy gyanús lenne, s hogy meg kéne erősítenem, hogy én vagyok-e...

Már tényleg nem értem, hogy tényleg fel van törve az MS fiókom, vagyis az Outlook mailem, melyre napi szinten jönnek levelek is, és rengeteg alkalmazás (windowson, droidon) használja szintén ezt a mail címet, vagy csak vakriasztás vagy mi a fene lenne... Két gépen használom ezt az Outlook mailt MS fiókként, mindkét gépen lefuttatva antivírus, MBAM, minden rendben.

Mi a véleményetek? Mit javasoltok?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.