Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93500) Kódos válasza reelc (#93498) üzenetére


Kódos
aktív tag

para és gear jó viszont össze-vissza vannak a dolgok 80-as gemeket mindenhova és 14k+ dexed van ami oké a skillek és a próbálkozások szerintem rosszak fejesbe cdr kavics cubeba coe amuletnek helfire jó kis passiveal vault trumble runával mivel amit a trail of cinderel sebzel az max t2 menő :DD vengeance seethe runával mehetnek az itemekre az ats-ek hogy tudj pörkölni kicsit én nem szoktam rsc használni mivel primary skillt is használni kell a focus restrainthoz az meg vissza tölti de ahogy érzed az amulet vagy amubsh legyen v steady aim most így hirtelen ennyi ha nem tudtad volna akkor nem szabad sokat ugrálni mert a jelenlegi dised alapján sebzel szval ha elittel harcolsz hátad mögött semmi ne legyen és csak akkor ugorj ha muszáj ugy számoltam hogy 1-2 vengeaceos procoal hullania kell az elitnek átlagosan különben nem álsz jól aszem ennyi :R
UI:az én dh-m 10k dexxel non anci fegyoval aszem a 65-70 tolta ki 3.22 alatt szval a te geared ha nem tolja ki a 80-at 14 perc alatt nem indulok s8-ba :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.