Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92801) Janusz001 válasza Vistaboy (#92799) üzenetére


Janusz001
őstag

Ezért is jó nekem az ns, minek copassam magam még egyszer, ráadásul tök ugyanazzal a karival.

(#92802) Edge válasza reelc (#92791) üzenetére


Edge
veterán

Egy- egy kaszt népszerűsége nem az erejét tükrözi.
Mi klánunkban sincs sok wizard, de ettől még erős, a legmagasabb top1 eredménye a wizardnak van soloban euban, 2playerben detto, többiben is ott van a top 15ben, a te statisztikád alapján a dh erős, pedig egyik lbn sincs sehol.
Annyi van hogy sokan nem szeretik az archont, mert most csak az jó magasabb grre a wizardnak a buildek közül, vagy csak túl bonyolult sokaknak.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92803) sandor906 válasza Vistaboy (#92799) üzenetére


sandor906
tag

Ha van kedved, akkor esténként tudok segíteni, csak wizzel megyek, ami esik adom, ha nekem nem oké. A mostani karim elég alacsony dmg-vel is viszi a solo gr60-at......igaz én csak a robbanósat használom egyenlőre...[link]

GhostDragon#24437

(#92804) Sárpac válasza Vistaboy (#92799) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Csinálj egy másik wizt elején ne cuccold fel csak kadalázgass, majd ha meg van ami hiányzik rakd át a cuccokat a másik wizről. Változni fog a lootod ha hiszel benne ha nem! ;)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92805) _ocsisajt válasza Sárpac (#92804) üzenetére


_ocsisajt
őstag

áá inkább semmi :D

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#92806) Delávégá válasza Vistaboy (#92799) üzenetére


Delávégá
tag

Próbáld meg, hogy haverral mész. Én pl unity-t tőle kaptam mert nekem se kadala se grift/rift nem dobta. Uliana chestet meg most se találtam pedig 1100 shardot lövök el egyszerre már sokadik alkalom óta csak chestre, de ugyan ez a helyzet a witching hour-el és a compass rose-al pedig van egy top travelers pledge-m.

A kezdő set amit a játék az elején kiköp neked részletekben azt én teljesen lecseréltem mert kabaré milyen gagyi statokat rakott rá. Ha mókoltak is a loottal azt nem kötötték az orrunkra vagy csak bezavar most ez a +3 torment szint.

(#92807) dante3 válasza Delávégá (#92806) üzenetére


dante3
addikt

Szerintem csak annyi történt, hogy a t10 loot átkerült t13-ba, annak a farmolásához meg azért kell normális cucc! Legalábbis így gondolom, vagy karakterem tényleg ultra szerencsétlen... :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#92808) Joezyka válasza Edge (#92802) üzenetére


Joezyka
senior tag

pl nekem is a wizz a favorit, pláne az archont régen nem szerettem, viszont most nagyon bejön! végre élvezem újra a játékot, remélem nem fogok megint úgy járni mint s6-ban, hogy mindenki csak speed90-et akar menni és akinek meg nincs klikkje vagy nincs para 5000-en azt leszarják.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#92809) Lézerparaszt válasza WOT-H-A-C (#92800) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem általában már 150-re kiesik mindenhova a BIS, 200-ra meg már fegyver is szokott lenni ancientben. :P
De volt már hogy Para 80-on minden BIS volt, és az első 70-es legendary egy BIS ancient fegyó volt. Hát igen, ilyen ez a random loot :D

A játék az nem játék!

(#92810) Edge válasza Lézerparaszt (#92809) üzenetére


Edge
veterán

Akkor a kivétel erősíti a szabályt? mert megnéztem az S7 karidat de 1 db BiS itemet se látok rajta :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92811) Lézerparaszt válasza Edge (#92810) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

77-re elég volt 3. napon, ennél több nem kell nekem. Nincs nekem időm arra hogy olyan riftet keressek ami minden tekintetben jó. BIS alatt azt értem, hogy az a cucc van abban a slotban ami kell (wowban is ezt jelenti) az már más kérdés hogy nem maxos rajta a stat.

A játék az nem játék!

(#92812) WOT-H-A-C válasza Lézerparaszt (#92809) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A chatondo's "golyó" nekem is kiesett első re anciba kadalától, de aztán semmi csak törni való itemek. :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#92813) kökény


kökény
aktív tag

Kellemesen csalódtam NS-en publik gameban. Bepofátlankodtam T13-ra WD-vel, ami köbö T10 képes csak, mondom hátha esik ez+az :) Nagyon normálisak voltak, látta emberke,h szenvedek elitel visszajött segíteni, anci manjumát dobott meg ilyesmi. Több csapatba is belekóstoltam, mindenhol ezt tapasztaltam, nagyrészt para1000+-ak és gondolom egyrészt vágják a miújságot és az idióták kikoptak vagy sezlonyba rondítanak bele ;) Szóval most egy nagy pirospont a NS-ben játszóknak :C

(#92814) Edge válasza Lézerparaszt (#92811) üzenetére


Edge
veterán

Hát az lehet hogy te azt érted alatta de a BiS az a Best in Slot vagyis a legjobb item ami azon a sloton lehet ez alatt a rollt is értik és az enchantot is. No offense, nem vitatkozni akarok csak sztem nem jól használtad a kifejezést és így félreérthető, senki se higgye azt hogy pár száz para alatt kiesik minden tökéletes rollokkal anciba, mert ez nem így van.

wowwiki: "Best in slot (also "best-in-slot"; usually shortened to "BiS") is a term meant to describe the very best item, enchant and/or gem available to a character for a specific slot. "

diabloban is ugyanezt jelenti.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92815) Lézerparaszt válasza Edge (#92814) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Diabloban akkor nincs BIS, mert nem nagyon látok olyan cuccokat amin minden stat maxos. WoW-ban azt jelentette a BIS mint amit a wiki is ír, de mivel Diabloban a stat mértéke is változik, így csak akkor van értelme a kifejezésnek ha ezt nem nézzük. Ha megkérdezi valaki hogy övben mi a BIS, akkor azt fogjuk mondani hogy Witching Hour, és nem azt hogy minden statja maxos és ancient. Neked is igazad van mert lehet azt is BIS-nek hívni de inkább maradjunk a realitás talaján :)

A játék az nem játék!

(#92816) SQX_Barto válasza Lézerparaszt (#92815) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Maxos stat Diabloban egy helyen van. Ugy hivjak d3planner ;]
Oke lehet embereknek egy ket makos item ami, maxos/maxkozeli, de kb ennyi.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#92817) kökény


kökény
aktív tag

Én sem tudtam, h a BiS a fullos cumót jelenti, az tuti, hogy chaten ha használjuk a BiS-t akkor azt úgy értelmezzük, mint ahogyan azt Lézerparaszt kollega is írta ;)

(#92818) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
Kérdezném, hogy PC-n lehet XBOX kontrollerrel irányítani a játékot?
Elérhető ugyanaz az interface, mint BOX-on?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92819) KubanitoS válasza AxBattler (#92818) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hivatalos módon nem.

Nem hivatalosan valahogy meg lehet oldani (gőzöm sincs hogy), csak ekkor a blizztől kaphatsz banánt. Csalásnak veheti a program a dolgot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92820) AxBattler válasza KubanitoS (#92819) üzenetére


AxBattler
félisten

Értem, köszi!
Kár, pedig tök jól nézett ki, hogy díványról a TV-n irtja az ember a pokolfajzatokat...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92821) Edge válasza Lézerparaszt (#92815) üzenetére


Edge
veterán

igaz ami igaz :) max statos cucc igen ritka d3ban :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92822) Jazz válasza Lézerparaszt (#92815) üzenetére


Jazz
veterán

Nem tudom az általad említett wow hogy működik. Kiesik egy item, az itemen a rollook fix-ek, csak a nagyságuk változó?

Itt a rollok nem fixek, még a main stat se. Az, hogy kiesik egy XY típusú legend amilyet szeretnél, attól még lehet hogy egy kalap nudli.

Legyen mondjuk ideális a következő main stat neked vállason.: Dex, Vita, AoD, CDR, és Ancient-ben persze. Neked meg esett Dex, Armor, RCR, All resist, és non-ancient. Ez nyilván egy xar, nem hogy BiS. És a rollolás se segít rajta.

Abszolút maxos stat: nem lehet elvárás az olyan ami nincs, de ettől még lehet egy item BiS. Ha ancient a tárgy, az ideális statok vannak rajta, viszonylag magasak is, főleg a fontosabbak, akkor az már az. Legalább is mi megelégszünk ezzel is.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#92823) Lézerparaszt válasza Jazz (#92822) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha jól emlékszem akkor WoW-ban hozták be ezt a kifejezést, ezért használom én is azt a jelentését. Annyiban más ott hogy a statok fixek. Ezért jelenti nálam a vites/life regenes/life%-os Witching Hour is a Best in Slotot, hiába teljesen használhatatlan a rossz rollok miatt. Ez csak magára a tárgyra vonatkozik. Arra, hogy abból a tárgyból kell majd a lehető legjobbat megtalálni arra a slotra.
Abszolút maxos item eddig asszem 3 esett amin minden maxos volt, még a secondary is. Természetesen ilyen goldskin meg hasonlók, ami még úgy se jó :D

A játék az nem játék!

(#92824) Thrawn válasza Lézerparaszt (#92823) üzenetére


Thrawn
félisten

Ebből a definícióból kiindulva én töménytelen mennyiségű BiS cuccot zúzok be abban a pillanatban ahogy kibontom :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#92825) Jazz válasza Lézerparaszt (#92823) üzenetére


Jazz
veterán

Hát ja. A Diablo az egy hack&slash tárgyvadászat vég nélkül, és a felső határ Lim n->∞ -be.:)

(#92824) Thrawn
:))

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#92826) Lézerparaszt válasza Thrawn (#92824) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ez így van, ahogy én is :)

A játék az nem játék!

(#92827) DaveHutt válasza Vistaboy (#92799) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nekem 3 napnyi farmolásba tellett egy k. Focus ringet kifarmolni Torment X-en. Megvolt már minden Flashfire-höz, még egy jobb non-ancient Wand of Woh (!) is.
Azóta eltelt egy hét, lett egy másik wizardom. Az egyikkel Torment XI speedfarm megy (továbbra se látom értelmét a XIII-nak, egyelőre csak szenvedés a legtöbb karakternek, speedfarmra nem való), felváltva gr55 2-3 perces gemupokkal. A másikon 4/6 ancient Firebird set, amire még nincs ancient Chantodo fegyverem. Ezzel random, alig odafigyelek módbab GR70 simán ment, és sztem menni fog 75-80 között is, ha odafigyelek.

Ergo: farmolj, és ne add fel.

(#92828) Thrawn válasza Lézerparaszt (#92826) üzenetére


Thrawn
félisten

A bökkenő ott van, hogy BiS cuccot nem zúzunk be ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#92829) Lézerparaszt válasza Thrawn (#92828) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jól tele lehet a ládád akkor :D

A játék az nem játék!

(#92830) SQX_Barto válasza Thrawn (#92828) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Bis cuccbol kell egy masodik porgetni, meg ha esetleg kellhet kockaba is, akkor egy harmadik.
Ha tobb (szar) esik belole, azok mehetnek a kukaba.
Ha meg van egy jo rollos anci, akkor meg nem kell tobb nyilvan. :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#92831) dargelot


dargelot
senior tag

Én még a hasztalannak tűnő, de jó statokkal rendelkező legendet is elrakom, pl Frostburn. Ki tudja, hogy mikor lesz része egy ilyen legend egy top buildnek. Mivel már nem játszok annyit, jó érzés, hogy jön a következő patchben egy új build s azzal is egyből tudok menni. Pl anno így jártam a Sacred Harvester fegyóval is. El volt téve anciban, bár nem volt jó semmire, majd top fegyó lett. Azonban ez már semmire nem jó, mert ezt kikerülve a Blizzesek az új buildekbe új tárgyakat csempésznek, avagy rework-ös tárgyakat.

(#92832) nagybá


nagybá
senior tag

Srácok...azt jól értem, hogy a kockánál a 3 legendary tulajdonság amit beraksz, az olyan mintha rajtad lenne és aktív? :-|
ui.: Nem rég van meg a RoS és még sok új dolog van nekem itt.

(#92833) Thrawn válasza Lézerparaszt (#92829) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem is férek el sosem :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#92834) Beretvás válasza nagybá (#92832) üzenetére


Beretvás
addikt

amit oda beleraksz és kiválasztasz az rajtad van. :K

(#92835) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Szasztok. Az elöző szezont kihagytam, de a mostanit elkezdtem. Változtattak valamit a multin? Pár napja hiába akarok csatlakozni, nem sikerül.. Akármelyik módot választom..

[link]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#92836) pardeee


pardeee
csendes tag

Sziasztok,
Van valami mód a játékban, hogy megszerezzem a Tyrael szárnyakat a karakteremhez, vagy csak megvenni lehet?
(pár éve játszottam végig a játékot, ma hosszú idő után elővettem játszogatni, ahogy látom elég sok minden elég sok minden megváltozott)
köszi :R

„ride hard & earn the downhill”

(#92837) Beretvás válasza Zoshi85 (#92835) üzenetére


Beretvás
addikt

lvl70 alatt nem fog csatlakozni.

(#92838) Zoshi85 válasza Beretvás (#92837) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Értem. Köszönöm!

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#92839) Delávégá válasza pardeee (#92836) üzenetére


Delávégá
tag

Ahhoz Colletor's Edition-t kellet venni anno a Diablo 3-ból csak ahhoz járt, utólag semmilyen módon nem lehet beszerezni tudtommal.

(#92840) TeeBee73 válasza pardeee (#92836) üzenetére


TeeBee73
addikt

Úgy emlékszem, az csak az előrendelt verziókhoz járt.

Mod: Már jött válasz.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92841) nagybá válasza Beretvás (#92834) üzenetére


nagybá
senior tag

ÚRISTEN, ez nagyon jó! :D Köszi a választ! :)

(#92842) czpitti


czpitti
senior tag

Két frebat-wd healmonk és barbár.Faxxt a wizardoknak:D ( kivéve dani ).

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#92843) Edge válasza czpitti (#92842) üzenetére


Edge
veterán

:DDD gz!

ezt akkor csak érdekességnek:
2xfirebird archon 1x suppmonk 1x suppbarb


ki akartam próbálni ezt a leosztást is eléggé jó :) nemsoká kiderítjük wiz+wd -t meddig lehet elvinni. ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92844) proci985 válasza TeeBee73 (#92840) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a sarga volt a reaper of soul elorendeloi. a feher az alapjatek CEjehez jart.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92845) Sárpac válasza Edge (#92843) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Amióta HC-t tolunk keményen átérzem milyen nehéz dolga van egy sup monknak! :D
Ma este top100 a cél! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92846) kökény válasza dargelot (#92831) üzenetére


kökény
aktív tag

OFF: meglett tegnap este a GR70, 10 perc alatt, álomrift volt, conduit pylonnál kér elitpack is seperc alatt megpörkölődött végén a patkánykirállyal, imádom, hogy szinte nem is látom az ellent miközben a hp-ja szépen közelít a nullához :) Amúgy kis apróságok megdobták a karit rendesen, pölö cold dmg tekerése bracira ne meg a Bane of Stricken, az azért már nagyon hiányzott.

(#92847) Zoshi85 válasza Zoshi85 (#92838) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Akkor rá kell gyúrni a dologra.. :D

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#92848) proci985 válasza Sárpac (#92845) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

HCnal egyebkent rift guardianokra van egy lista, hogy mi az instaleave?

300m toughnessel elkapott eskandiel lassu lovedeke es beutott az awareness GR69en, jelenlegi setuppal pedig kell 45sec kb a guardianra, szoval nem nagyon lehet kizarni, hogy egyaltalan ne tudjanak megutni. vaultozni tudok, de nagyon rovid a sebezhetetlen idoszak vaulthasznalat kozben szoval azzal inkabb nem vedekeznek ha nem muszaj.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92849) Pitymaszter válasza Zoshi85 (#92847) üzenetére


Pitymaszter
tag

Ha nincs kedved szintezni a karit lvl70-ig Hungary chaten szerintem vki csak megszán és felhúz sec-perc alatt. Vagy vegyél fel engem és felhúzlak, (kb.este 8-9 óra körül vagyok fent).

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#92850) Zoshi85 válasza Pitymaszter (#92849) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Az nekem tökéletes lenne :) És megköszönném :) Csak a héten vagyok szabadságon, viszont éjjel nappal azért nem tudom tolni. Felveszlek és akor este 8 fele felmegyek :)

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.