Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92351) proci985 válasza Vistaboy (#92347) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nalam ez a hiba harom napja folyamatosan elojon.

probalj meg USAba bejelentkezni B.netre (es utanna europet valasztani diablo3ra), ugy mennie kene.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92352) Outblast


Outblast
tag

most nezegettem Twitchen miket tolnak, azert ledobbentem amikor meglattam hogy van aki 4200+ paraval tolja ...

(#92353) Vistaboy válasza proci985 (#92351) üzenetére


Vistaboy
veterán

Rendben, köszi. Most megy, egyelőre nem lépek ki, de ha legközelebb előjön ez a hiba, megpróbálom úgy, ahogy írtad.

WD nerf témához: Én már eldöntöttem, hogy ez a szezon színtiszta "fun play" lesz, semmi egyéb. Önmagam erejéből, kizárólag egyedül játszva - kivéve, ha valamelyik achievement miatt kell némi segítség - addig jutok, amíg tudok. Már az sem izgat, hogy sikerül-e megszereznem az extra ládahelyet, vagy sem. Eddig sem érdekelt a Leaderboard, ezután sem fog. A magam szórakoztatására elbohóckodok, amíg van kedvem, utána úgyis hagyom a fenébe az egészet.

Szeptember 16-án jön a Bioshock: The Collection, utána meg, október 28-án a Skyrim Special Edition. Mivel mindkettő megvan DLC-kkel együtt Steamen, így nekem teljesen ingyenesek lesznek.

Remélem, hogy a Season 8-ra kitalálnak valami érdekeset, mert akkor még ennyit sem fogok vele játszani, mint most.

(#92352) Outblast: Ne csodálkozz ezen, mindig is voltak "nolife" játékosok, akiknek semmi más dolguk nincs, mint kedvenc játékukkal játszani reggeltől hajnalig. Sajnos nekünk meló mellett nem jut ennyi időnk rá. Nekem például még most sincs meg a P800 sem, pedig már a Diablo III első napjától játszok vele... mondjuk egy hét mínusz, mert első hétben mindent lehetett vele, csak játszani nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#92354) Vistaboy válasza Vistaboy (#92353) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kis javítás...

"Remélem, hogy a Season 8-ra kitalálnak valami érdekeset, mert ha nem, akkor még ennyit sem fogok vele játszani, mint most."

Bocsi, lejárt a szerk idő. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#92355) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Nekem csak egy olyan kérdésem lenne, hogy a gyűrű nerf után 75ös solo azért működhet azzal WD buildel? Nekem ennyi lenne a cél mivel a 3 conquest közül az egyiknek mindig a solo gr-t választom. Nem WD-ztem még eddig most akartam kipróbálni. A másik választás dh lenne de azzal meg sosem voltam jó gr-ben :(

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#92356) DjDanee87 válasza Pocak89 (#92355) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem semmi gond nem lesz a WDvel 75öt elérni. Előző szezonban is állítólag egyik legkönnyebb GRezős build a WD Gargantuan volt. Most úgy látszott PTR alapján, hogy még erősebb lesz, aztán végül a petes build marad a régiben.

Az egyszerűen használható, ráadásul ingyenes UE setes DHnál szerintem továbbra is erősebb lesz a gargás WD, aztán hogy a Jade WD vs LoN DH hogy viszonyulnak egymáshoz nemtudom. De LoN DHt elég körülményes összerakni és nem egyszerű vele játszani.

(#92357) savior


savior
őstag

5 orai kezdessel mennek valakikkel csapatban.
Ha beferek valahova akkor irjatok es vegyetek fel friend listbe: savior#1515

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#92358) davidsz


davidsz
őstag

Az összes karakterem eltűnt cuccostól mindenestől. Ilyenkor mit lehet tenni?
Mi a fene történt?

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#92359) Edge válasza davidsz (#92358) üzenetére


Edge
veterán

US-be logoltál be nem EU-ba pl.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92360) davidsz válasza Edge (#92359) üzenetére


davidsz
őstag

Nálad a pont. Köszi! ... rég nem játszottam. :R

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#92361) Sheol válasza Outblast (#92350) üzenetére


Sheol
aktív tag

(#92362) T. M.


T. M.
aktív tag

Látom zajlott az élet megint :D
Na akkor pár órát még gondolkozom, hogy akkor mégis mivel induljak szezonban. A monk esetleg jó választás lenne?

(#92363) tibee77 válasza T. M. (#92362) üzenetére


tibee77
őstag

En nagyon afele hajlok ezutän a sok szivatäs utän.Elötted levö hsz-ben a linkelt video elegge meggyözö. :U

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#92364) tibee77 válasza #13110016 (#92328) üzenetére


tibee77
őstag

Szeva!

Indithatsz nyugodtan wd-t, a regebbi pet-es builddel semmi gond nincs, azzal is jo solo eredmenyeket lehet elerni es mivel te mäsfel eve nem jätszottäl nem hiszem, hogy a top playerek között akarsz lenni.Raekor-t nem ajänlom, nem mindenkinek fekszik az a jätekstilus.Indits wd-t, a sima kis pet-ek amik majd szaladgälnak melletted, minden gondot levesznek a välladrol, persze csak az elejen, mert kesöbb meg kell velük tanulni jol jätszani, hogy ne szopassanak meg. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#92365) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

valaki indul HCban?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92366) Sárpac válasza proci985 (#92365) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92367) rumkola


rumkola
veterán

R6 monk és LTK monk indul a stashtabért. :)
4. szezonom monkkal.

5-kor indulnék én is, vegyen fel aki szintén jönne:

Linda #22294

[ Szerkesztve ]

(#92368) Outblast


Outblast
tag

Nah sikerült szűkíteni a kört monkra és WD-re (a régi builddel is simán megvan NS-ben a 70es GR gyenge cuccokban is)

(#92369) MegalodonS válasza DjDanee87 (#92356) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igy van!!! en is wd-t huzok,aztan Guardian a cel a tobbi nem erdekel nagyon, GR75 igy is siman meglesz!! :)

(#92370) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

én még mindig tipródok mit indítsak... viszont régi jóbarátom visszatér kicsit a game-be és wizard tetszik neki...

mit ajánlotok párosba >>>KAZUÁL<<< játékstílussal a wizzy mellé?

szerk: úgy is lötyögés lesz, szal lehet akkor maradok WD-nél... legalább darabig tudjuk cserélgetni az intes geart ami droppolódik :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#92371) Thrawn válasza Bird (#92326) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát izé, mit is mondhatnék. Köszi Blizz! :W
DH nem leszek, kb semmit nem változtattak rajta. Hajlok egy monk felé, végre tud DPS-t tolni és nem csak supp kariként tartják számon.

#92332: nekem semmi bajom nincs vele, a vörös képernyő sem zavar igazából :)

#92339: nem rossz az S2M2 de nekem elég unalmas volt vele játszani. A LoN az legalább lekötött mert oda kellett figyelni, csak ne lenne olyan nehéz felgearelni :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#92372) kecsawi válasza davidsz (#92312) üzenetére


kecsawi
senior tag

Köszönöm, :R
Az újonnan vehető vga-kból mi vinné 4k-ban a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#92373) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#92370) üzenetére


TeeBee73
addikt

Milyen build a wizz?

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92374) mhif válasza TeeBee73 (#92373) üzenetére


mhif
senior tag

A RoE változás a krícsörszökre nem hat, azaz Arachyr build-del használható?

(#92375) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#92373) üzenetére


_ocsisajt
őstag

kazuál :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#92376) Rison77


Rison77
senior tag

Ehhh.. kivették azt az opciót, hogy lvl42-őn már lehet lvl 60-as wepeket craftolni -18 lvl-el ? Előző season-ben még megvolt, mi hidden ninja nerf már ez is.. vagy csak az én figyelmem kerülte el?

(#92377) DjDanee87 válasza Rison77 (#92376) üzenetére


DjDanee87
addikt

Előző szezonban is annyi volt mint most (vagyis csak bow van 2H) és 1Hból wand, mojo, flail, fist weap, stb. Tehát már csak DH és wizard tud OP 2kezest gyártani 60on. Előző szezonnal hozták be ezt a változtatást - nem értem miért.

(#92378) Rison77 válasza DjDanee87 (#92377) üzenetére


Rison77
senior tag

Hát az érdekes, mert előző seasonben barbárt húztam, és még működött ez a taktika.

(#92381) DjDanee87 válasza Rison77 (#92378) üzenetére


DjDanee87
addikt

Érdekes, mert én meg HCban húztam monkot és nem működött. Csak gyenge 1H fistet tudtam craftolni.

Amúgy bemákoltam egy Dead Man's Legacyt elég hamar. Ezzel simán teljesíthető volt a GR20 solo a többi kiegészítő item nélkül is DHval. Meglett az ingyen set, de valóban 1-2 órát rárakott a procedúrára az új rendszer. Szerintem jobb mondjuk így. Nincs tök ingyen a set, de azért túl sokat sem kell érte dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#92382) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Na ez a season sem indult bökkenőmentesen... Végül én is raimentes monkot indítottam. Eddig tetszik, de a rainmenten kívül (Season journey-vel) csak a cube-ba való itemek estek ki, semmi más. Para 191-ig bírtuk a srácokkal, GR 45 meg is lett de ma estére ennyi elég is volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#92383) Edge


Edge
veterán

P200+ itt wizardal, mondtam bakker előbb kifarmolom tal setet mint hogy a journey meglenne úgy is lett, egyből t10es lett a kari. ;)
Haedrigből csak az első van meg eddig... a journey buzulásra fordítandó időt farmba toltam inkább.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92384) Jazz válasza Sheol (#92331) üzenetére


Jazz
veterán

Még jó hogy nem kezdtem semmit. WD-t akartam de így ezek után....

Akkor marad a Monk. Ebből most melyik build a favorit? Tud valaki mutatni egy példát, vagy pro stream-et ahol ezzel tolják?

Köszi

free your mind

(#92385) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Wizardra van valami életképes meteoros build? Ha GR70 körül megy, nekem az már elég. Régebben mikor menő volt imádtam vele menni, összeraknék egyet megint.

(#92386) Jazz válasza Jazz (#92384) üzenetére


Jazz
veterán

Ez pl.? Ez most az aktuális best monk? [link]

free your mind

(#92387) tibee77 válasza Jazz (#92386) üzenetére


tibee77
őstag

Igen ez a best monk farmoläsra.Quinn is megemliti a videoban, hogy paragon pontok nelkül is speed volt neki a 60as gr, ami ugye t13 ha jol emlekszem.t10ig az ugyancsak sunwuko monk a jo, de a harangos (a tüzes kepernyöt letörlö harangra gondolok).Ha valaki magasabb gr-re akar menni, solo-t peldäul annak a rainment-es monk kell, az nagyon durva sebzesre kepes.Viszont en tenyleg nem ajänlom monkot kezdö karinak, inkäbb dh-t azzal majd esnek dex-es cuccok a monknak ha majd azt is fel akarsz huzni.Nagyon nehez vele az elet addig amig meg nincs a teljes rainment set-ed es pär specifikus item-ed a kockäba.En most azon szenvedek, hogy meg csak az egyik fegyverem van meg hozzä, a teljes set ugye, megvan a pullos vällas, a generätoros bracer de a vällast nem tudom betenni mert meg mindig nem esett egy rohadt rorg amit a kockäba dobhatnek b e...Para 250nel järok es 45-ig jo csak igy a monkom...Persze meg csak 2. nap jön es nem kene elegedetlennek lenni, de mäs kasztok (wd, wizz) mär sokkal jobban apritanak ha csak a set-jük van meg.Eletembe elöször kezdtem monkot szezonba elsö karinak, szerintem utoljära is. :N

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#92388) Sárpac válasza tibee77 (#92387) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Monk az egyik leghardabb kaszt sőt a legnehezebb szerintem. Bonyolult összerakni is és játszani sem könnyű vele. Én pl. hct ezzel kezdtem, de szenvedős ez tény és vigyázni kell vele mert ha nincsen meg minden def cucc akkor könnyen ki is pukkan.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92389) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na elmúlt a 400 is, és kezdem belátni hogy a petes WD nem nekem való. Túl sok hozzá a xar pálya, szűk helyekkel ahol nem férnek hozzá, vagy éppen odasummolom az elit pakk alá és mégsem ütik, a piranhadoból úgy mászkál ki minden mint ha kötelező lenne, állnak a boss előtt és meg kell várni míg újra tudom summolni őket. Megbántam. No de most indul a kaland a Chuck Norris monkkal, láttam publicban és kegyetlen erős, és AZT ÜT AMIT Ő AKAR!!! :)

A játék az nem játék!

(#92390) Bird válasza Lézerparaszt (#92389) üzenetére


Bird
addikt

Petes wd hogy jön ide? Max helltooth gargaval.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92391) Jazz válasza Lézerparaszt (#92389) üzenetére


Jazz
veterán

Valamit akkor nagyon nem jól csinálsz. Hell tooth WD (garga) nagyon jól játszható, hatalmas és aoe dmg. (Alapaból is, no meg az itemek erre még rátesznek egy lapáttal. Ugye Area of dmg van az itemeiden?)

free your mind

(#92392) Lézerparaszt válasza Jazz (#92391) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem azt mondom hogy nem jó, hanem hogy nem nekem való. Én szeretem azt ölni amit én akarok, nem kell külön irányítanom mást, ami vagy azt támadja amit én akarok, vagy nem. 70-es riftet simán le tudnám most hozni vele de nekem kezd idegesítő lenni a játék vele.

UI: igen, nekem a petes WD = garga. Csak a kötekedők kedvéért.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#92393) WOT-H-A-C válasza Jazz (#92391) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem Aera dmg nél fontosabb a chd vagy a chc. Gargákhoz meg mehet a hummongoid és alapból több ellefelet sebez.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#92394) Jazz válasza WOT-H-A-C (#92393) üzenetére


Jazz
veterán

Az nem kérdés. Az area dmg ezek mellé megy. Vállas, gyűrű, kesztyű, off hand, stb. Jó gear-ről beszélünk: 20% are dmg többet ér mint 10% weapon dmg. A hummongoid teljesen alap. Ezek mellé megy még az aod.

free your mind

(#92395) WOT-H-A-C válasza Jazz (#92394) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez már több mint jó! :D Egyébként jogos! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#92396) Jazz


Jazz
veterán

Valaki fel tudna rántani 70-re?

free your mind

(#92397) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Embörök. Milyen most a monk, barbi? A wd-t nem kérdezem mert az nincs is már egy idő óta a játékban. Esetleg dh? Olyat mondjatok ami egyszerű mint a faék és über burutál és gyaláz mindenkit. :R

Amd - Radeon - Ryzen

(#92398) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Sárpac: köszi, hogy húztatok a karin picit a végén:).

----

és akkor GR30 solovan már top985 vagyok DHval p70en (EU HC).

egyébként csalóka a full set, UE6 helyett épp shadow2 + ue4el megyek előre, mert így jobb a dpsem (UE6om van már). ja és a greenstoneon még nincs socket:). oké, mondjuk a 400k sheet dps a shadowon kívül nem működne.

egyébként lehet s2m2 variáns lesz belőle ha már egy kb perfect anci greenstone kiesett.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92399) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Komolyan, kezd felidegesíteni ez a játék. Tegnap reggel is szívatott, alig tudtam belépni, és ma reggel is kezdi, ezúttal az alábbi hibaüzenetet kapom folyamatosan:

A hibakód alapján megint karbantartást írnak, de ismét sehol egy üzenet, ami erről tájékoztatna. Néztem a Blizzard fórumán is, hátha említik, de nem találtam semmit. Magyarul megint nálam szarakodik valami.

Valakinek ötlet, mert én már kezdek kifogyni, és marhára idegesítő, hogy már két napja szarakodik ez a "shit". :(((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#92400) Vistaboy válasza Vistaboy (#92399) üzenetére


Vistaboy
veterán

Most elindult nagy nehezen, és látom, többen is online vannak régóta, ergo nálam cseszteti valamelyik alkalmazás a programot. A vírusirtó - de inkább a tűzfal lehet a ludas, viszont amikor próbaképp mindent kikapcsoltam egy percre, akkor sem engedett belépni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.