Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92601) Bird


Bird
addikt

Tegnap megdobott a játék egy ilyennel. Kibontás után majdnem lefordultam székről.... :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92602) szupermacs


szupermacs
veterán

2 milliárdot leírni is sok, gusztustalanul nézhet ki az inventoryban. :DDD Vajon apróban tartja magánál a karakter? Vagy kártyával fizet?

[ Szerkesztve ]

(#92603) Muton


Muton
addikt

hi! valamikor tudna vki este segíteni a t13 4 perces riftben?

Bird: milyen ciki, nem maxos a chd :DDD
gz

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#92604) tibee77 válasza Bird (#92601) üzenetére


tibee77
őstag

Sz@r a secondary, en dobnäm is ki azonnal! :D

Szupermacs: Nekem 54 milliärd van ns-ban ugy hogy honapokig nem jätszottam.Vannak olyan emberek, akiknek annyi van, hogy ki se irja rendesen peldäul a jatek a profiljäban.. ;]

Mäs:Ismet monkoktol kerdezem, mennyire lämasäg az, ha gr 75-ön 4 playerben support nelkül vagy 6-7szer meghalok a genarätoros monkkal? :D Ilyen ellenfeleknel, mint reflect vagy lighting-os ami folyamat küldi ki magäbol a kis kek villämokat akkor a moltenban benn ällni es meg egy reteg poison is van a földön, na ezeknel konkretan semmit nem tudok csinälni... :(

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#92605) Peppo válasza DjDanee87 (#92600) üzenetére


Peppo
őstag

Nem az a baj, hogy egy adott setet nem tudok kifarmolni. Bármelyiket ki lehet, aránylag gyorsan. De hogy ugyanezt jó statokkal, ne adj isten ancient verzióban is megszerezzem, azt a sok farmolás sem garantálja. Egyszerűen ha nincs szerencséd, akkor nem dobja ki. Ugyanez igaz az újrapörgetésre is Zolinál.
Nekem csak ezek miatt kellene a kereskedelem. Nyilván egy szutyok sisakot vagy páncélt magam is ki tudok farmolni elfogadható idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#92606) szupermacs válasza tibee77 (#92604) üzenetére


szupermacs
veterán

Azt megnézném milyen, amikor már ki sem fér. :D

(#92607) dargelot válasza DjDanee87 (#92600) üzenetére


dargelot
senior tag

Bónusz táskáig toltam a season-t, 31 óra alatt lett meg. AH tényleg jó időtöltés volt, mert más fajta játékélményt adott az, hogy lehetett licitálni, ámde annyira egyszerű már megszerezni egy bizonyos tárgyat, hogy értelmét veszítette. Régen nem volt kocka, akkor tényleg jól jött, de most a farmolás erőltetik s abból jövő anyagokat random be lehet váltani tárgyakra. Az biztos, hogy az AH 100x kényelmesebb volt, de most az emberek 2 hétig játszanak a seasonnal, AH-val meg 1 hétig játszanának.

(#92608) KubanitoS válasza Bird (#92601) üzenetére


KubanitoS
veterán

:Y :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92609) sittes79 válasza Bird (#92601) üzenetére


sittes79
addikt

Tuti, hogy csalsz meg minden.... :P :DD

(#92610) 42861 válasza Bird (#92601) üzenetére


42861
senior tag

Ez tuti fotosopp!! Ilyen a mesében sincs! :D

(#92611) pckownz


pckownz
senior tag

Valaki tudna segiteni felrantani 70-re egy karit, akar ma este? :)
Battle tag az alairasomban, ha igen :R

(#92612) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Közbe sikerült az authenticatoros problémát megoldani , sikerült belépni a battlenetre a profilommal :C
Köszi a segitséget mindenkinek és a blizznek is a gyors válaszokért :R

Elég sokat változott a játék ránézésre is , teljesen "új" kinézete is van... két kérdés is felmerült:

Season és a Public Test Realm it takar? Utóbbinak minek kell külön kliens ? :F

[ Szerkesztve ]

(#92613) dargelot válasza WhiteWalker (#92612) üzenetére


dargelot
senior tag

A PTR teszt szerver, jelenleg nem él. A patch-eket lehet kipróbálni, de resetelik és minden megy a kukába amit ott elérsz.
A sesaon 3-4 hónapos szezon ami idő alatt újra kell kezdened a játékot 0ról és csak hasonló játékosokkal játszatsz. Jelenleg ebben van a játékosbázis döntő többsége. Ha vég a seasonnak akkor visszadonja a normál karik közé a karaktert és megint indíthatsz újat, hogy 0ról kezd a játékot. Hülyén hangzik kb a játékosok szvsz több mint 95% ezzel nyomul.

(#92614) WhiteWalker válasza dargelot (#92613) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Laikusként kérdem , ennek a seasonnak így mi az értelme ? :F - anno a diablo 2-ben a reset volt hasonló

(#92615) szmegma válasza WhiteWalker (#92614) üzenetére


szmegma
aktív tag

En nem laikuskent is ugyan ezen toprengtem... :U

TV: JZ1000

(#92616) dargelot válasza WhiteWalker (#92614) üzenetére


dargelot
senior tag

Számomra annyi, hogy ha megcsinálsz pár "kihívást, küldetést" akkor kapsz egy új fület a ládikódban. E seasonban nekem ez 31 óra játékidő volt, s le is tettem a seasonos karimat. Ámbár a klánok nagy része seasonos, ott tolják a partykat, s mindenki csak azt tolja szinte. A mi klánunkban is csak 4-5 stabil non-season játékos van, s a többiek seasonban tolják. HC-ről meg már nem is beszélek. HC-n ns-ben party-t találni nem egyszerű, még publikban sem. Legalább softcore-ban van 100 körüli játékos ns-ben publikban estefelé.

(#92617) DaveHutt válasza WhiteWalker (#92614) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ugyanaz. Felfrissíti a karakter és item poolt. Van iniciatíva újra játszani az embereknek.

(#92618) WhiteWalker válasza dargelot (#92616) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm a válaszotokat....én elég koca játékos lettem az évek alatt...szóval nekem ez nem való ,azt hiszem...
Maradok magányos farkasként ,arra a fél órára ami mondjuk szabad időm van a gép előtt. :B

[ Szerkesztve ]

(#92619) szupermacs válasza WhiteWalker (#92614) üzenetére


szupermacs
veterán

Nagyon csini kis portrait frameket és peteket lehet beszerválni benne. Ha a season chaptereket megcsinálod, akkor kapsz egy kis szütyőt, amiben vannak set cuccok és ha nem sikerült kifarmolni, akkor abban nagy valószínűséggel benne lesz.
Season után az elért és megszerzett dolgok (gold, fegyverek, páncélok, stb.) átkerülnek az eddig elkezdett non-season karakterehez. Vannak cuccok, amiket csak seasonban lehet megtalálni.
A karaktered nem fogod elveszíteni, sem az elért tapasztalati pontokat. Azok hozzáadódnak a non-season karikhoz. Tehát fejlődnek anyagilag, tapasztalatilag is az eddigi karaktereid.
A ládikás rész nem tudom, hogy miért annyira fontos sokaknak, én nem nagyon látom értelmét. Simán kiszórom a sok összeszedett fölösleges set és legendary itemet, vagy feldolgozom őket craft itemért a BS-nél. Hozzászoktam Diablo 2-ben is, hogy kevés helyem van a ládában és az inventoryban, csak a legfontosabbakat tartom meg magamnál.
Kanai's cube-ban pedig tudod transmuteolni őket, hogy elveszíted a cuccot amit beteszel a craft itemekkel együtt, viszont megmarad a propertyje amit használhatsz. 3 propertyt tudsz használni: ékszer, fegyver, páncélzat. Ezt a hármat tudod használni egy időben és váltogatni amilyenre akarod és amit már transmuteoltál cuccot.
Próbáld ki, jó buli. Ha nem lenne season, már rég abbahagytam volna a játékot és nem venném elő újra, meg újra. Ez egy kicsit változatosabbá teszi.

(#92620) SEMY


SEMY
tag

Csapatot keresek ...esténkén és hétvégén játszom ...4 fős 70+ GR-hez.
(HT WD para 700+)

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#92621) Bird válasza SEMY (#92620) üzenetére


Bird
addikt

Megnéztem a wd-d. Ha egy tanácsot elfogadsz, area damra kellene gyúrni. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92622) WhiteWalker válasza szupermacs (#92619) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nahát , ez így már jól hangzik.
Lehet belevágok, megnézem , aztán jutok ameddig jutok.
Sajnos kevés az időm játszani , pedig kedv az lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#92623) szupermacs válasza Bird (#92621) üzenetére


szupermacs
veterán

Megnéznéd az én barbáromat is, hogy mit alakítsak rajta? :B Eddig inkább egyedül játszottam, keveset toltam csapatban és nem érzem túl erősnek. Velem egyszintűek már T10-ben vannak, nekem azért az még sok.

(#92622) Giinos: Meg kell próbálni, az is jó, ha csak kevés időd van. Chapter I-IV lemegy a season végéig simán, ha keveset játszol is. Az meg legalább petet és framet ad majd. Ha van kedved, tolhatjuk majd együtt. Vegyél fel nyugodtan. De a PH-s klánban sokan vannak, akik segítenek. Úgy hamarabb lehet alkotni a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#92624) Bird válasza szupermacs (#92623) üzenetére


Bird
addikt

Nekem a barbár határterület, igaz 2 évig csak nonstop Ő létezett. Aztán megfertőzött Gorni a wd-vel. :D

Ahogy nézem, most ez a hybrid Leapquake Seismic Slam build a menő. Ehhez kellene farmolnod a cuccokat... :R

Ha gondolod mehetünk majd pár t13-as kört, vegyél fel. :K

A garga wd-t próbáld ki, szerintem tetszene. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92625) szupermacs válasza Bird (#92624) üzenetére


szupermacs
veterán

Sose volt barbárom, D2-ben sem próbáltam még. Assassinom volt ott is, meg paladinom és nekróm. D3-ban nagyon furcsa nekem ez a sok "új" kaszt.

(#92626) SQX_Barto válasza szupermacs (#92619) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A ládikás rész nem tudom, hogy miért annyira fontos sokaknak, én nem nagyon látom értelmét. Simán kiszórom a sok összeszedett fölösleges set és legendary itemet, vagy feldolgozom őket craft itemért a BS-nél.

Azert, mert patchenkent valtozik mi az eros set/item/build stb...
Es ha most betorod, ami szar, lehet a kovetkezo patch utan meg kaparod az arcod, mert az lesz a best item...

Vannak cuccok, amiket csak seasonban lehet megtalálni.

Ez mar season 5 ota nem igaz, mar nincsen semmi season only item.

Chapter I-IV lemegy a season végéig simán, ha keveset játszol is. Az meg legalább petet és framet ad majd.

Igazabol, ha a free indulo set kell neki, akkor le is KELL tolnia, mivel most behoztak ujitaskent season 7-ben, hogy chapterenkent kapod meg az ingyen set darabokat. C2 - 2 darab C3 - 2 darab C4 - maradek (van 7 itemes set is, ott harom item)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#92627) dargelot válasza szupermacs (#92619) üzenetére


dargelot
senior tag

Nincs olyan cucc amit csak seasonban lehet megszerezni. Emellett csak annak tartom remek ötletnek aki a játékot is szinte 0ról kezdi, annak érdemes lehet a season. A játékosok egy része úgy gondolom azért megy seasonba mert csak ott lehet partyban menni. Szinte mindenkinek van solo 80+ karija ns-ben, seasonban ehhez minimum 60-70 óra kell vagy még több is.

(#92628) Bird válasza SQX_Barto (#92626) üzenetére


Bird
addikt

Azert, mert patchenkent valtozik mi az eros set/item/build stb...
Es ha most betorod, ami szar, lehet a kovetkezo patch utan meg kaparod az arcod, mert az lesz a best item...

Ezzel csak az a baj, hogy ns-ben már sz@rt sem fog érni az akármilyen fullos item, mert senki nem fog ott veled érdemben játszani. Belekényszerítenek a sezlonyba, ott meg ho`t mindegy mi bújik meg a ládádban ns-ben. Ezzel sikerült is szétverni a játékot és akkor még az unlimited paragonról nem is beszéltünk.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92629) SQX_Barto válasza Bird (#92628) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen, ez a resze sajnos jogos...
Nekem is ott vannak a fullos karaktereim NS-ben es szepen porosodnak...
Seasont meg egy ido utan meg fogja unni az ember azert.
Paragon-ra meg eleg szar, mivel minnel tobb a season annal kevesebbet fog adni a non season paragonhoz (a porosodo karaktereknek mondjuk mar mindegy is a paragon)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#92630) szupermacs válasza SQX_Barto (#92626) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Azert, mert patchenkent valtozik mi az eros set/item/build stb...
Es ha most betorod, ami szar, lehet a kovetkezo patch utan meg kaparod az arcod, mert az lesz a best item..."

Engem nem zavar, ha farmolnom kell. Hiszen ez a játék lényege. Olyan meg itt nincs, mint a D2-ben, hogy valamit nagyon ki akarok farmolni és még 2 év után sem esett ki soha, vagy elvitték előlem. :U Nagyon könnyű bármit összeszedni, ha az ember játszik és van ideje. Legalábbis én ezt láttam eddig.

,,Ez mar season 5 ota nem igaz, mar nincsen semmi season only item."

Ezt nem tudtam, akkor bocsánat! :R

,,Paragon-ra meg eleg szar, mivel minnel tobb a season annal kevesebbet fog adni a non season paragonhoz (a porosodo karaktereknek mondjuk mar mindegy is a paragon)"

Ezen sokat segítene egy lvl cap. Lenne értelme és célja az embernek felhúzni a karaktert. De sajnos nagyon elszálltak a számokkal. Goldban, sebzésben, életerőben és szintben nézve is. Milliókkal és milliárdokkal dobálózik már a játék. Nekem csak ez nem tetszik benne. Setek is kegyetlen hamar kiesnek. Értem, hogy GR az ami motiválja az embereket, de én szívesen látnék valami komolyabb, sok fős end-game contentet, mint egy Raid, vagy pvp csapatok. Ezeken segítene egy lvl cap. Annyira szeretne hajazni a játék a WoW-ra, de nem sikerül neki.

[ Szerkesztve ]

(#92631) Bird válasza SQX_Barto (#92629) üzenetére


Bird
addikt

Panaszkodó 5 perc ON

Ha viszont az érem másik oldalát nézem, 2200+ óra után és összegeznem kellene akkor azt mondanám, hogy játékélményben rengeteget kaptam a programtól. A diablo 3 képes volt sokáig érdemben megújulni, csak sajnos az idő múlásával elveszítette ezt a képességét. Mára elfogyott a szufla, az ötlet, a fantázia, és szerintem nagyon komoly alkotói válságba került az a fejlesztő csapat aki maradt. Kár érte, még mindig lenne potenciál a játékban... Így viszont sorvad- avul a játék, amit rossz megélni ennyi beleölt játékórát követően. :O

Panaszkodó 5 perc OFF

Fentiek ellenére mégis leköt, próbáltam szabadulni Tőle, de mindig visszahúz a szív. Talán pont a sok pozitív emlék/ élmény és nem utolsó sorban a jó társaság miatt. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92632) kökény


kökény
aktív tag

Hali, kipróbáltam ezt a HT WD-t,(szigorúan NS-ben!) de faxa!!, az első olyan kari amire ráaggattam a cumókat (fegyó is még a megmaradt Dagger of darts, még nem esett Sacred) és nagyon simán lement 65.Oké lófax a 65, de akkor is ilyen cuccokban más kaszttal ez nem ment nekem, ha ezt felfullozom, anci minden és 70 gemek az ancikba remélhetőleg menni fog NS 80 riftezgetés.Mert mondjuk nekem NS-ben sincs egyetlenegy karim sem, ami tudná a 80+ GR-t, tény, hogy nem is a menő buildekkel szoktam nyomulni, Wizznél is Delsr+arcaneorb-al csapatom, mert ezt élvezem, anno twisteres nem jött be..ööö illetve béna voltam hozzá :D, FB archon sem most, így a kevés időmben nyomom a WD-t, mert nagyon tetszik.Ahogy olvasgattam elég könnyű speedessé alakítani, ami egy időhiányban szenvedőnek szintén nagyon fontos :)
Nem gondoltam, hogy egyszer a WD lesz a kedvenc kari, állandóan hanyagolva volt részemről, de lehet, hogy a legjobbkor vettem elő ;)

(#92633) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

senki ne mondja nekem hogy Kadala random adja a cuccokat.
4 napja tolom bele a shardokat, és a tasker and theo kesztyűt próbálom kiszedni belőle.
Csak és kizárólag a frostburn, st. archews gage meg az arachyr set kesztyűt adja be. Semmi mást. 4 nap alatt. Több tízezer shardból. Ez vagy bug vagy változtattak a dropraten.

(a kép nem saját, de akár csinálhattam is volna)
ja, és esett 1 db ingeom, 1 db sacred, 1 db rorg (persze a monknak, és ancient, hogy ne legyen szívem bekockázni), de 0 db ring of empriness, 0db furnace, 0 db mask of jeram (azt is próbáltam kadalával, hasonlóan semmi)

[ Szerkesztve ]

(#92634) Bird válasza Mad_Wolf (#92633) üzenetére


Bird
addikt

Kockával próbáld rare upgraddel.... Ne aggódj, amint kiesik az első ontani fogja a játék. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92635) Mad_Wolf válasza Bird (#92634) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

ja, próbáltam azt is, de mivel egyelőre speed griftben farmoltam a shardot így nem sok alapanyagom van :)
most kénytelen leszek ráállni a sima riftekre, hogy legyen DB

(#92636) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

apropó, van esetleg valami aktívabb guild? jelenleg az SG guildben vagyok de alig van online ember akivel lehetne tolni.
Nem ígérem hogy szezon végéig fogom nyomni, de még pár hetet tuti, aztán megunom :D

(#92637) dargelot válasza kökény (#92632) üzenetére


dargelot
senior tag

A a vicces ebben hogy 3 patch óta ez a top wd build :D . Egyébként tényleg anci cuccok nélül elég gyorsan fel lehet vértezni egy wd, amelyik t13 képes.

@Mad_Wolf
Klánkeresőbe írd be, hogy hun s láthatod hogy van 4-5 nagy létszámú magyar klán, s több közepes is. Van 30+ korosztályú,HC klán,elit klán melyben a toplistára törők vannak. Jelenleg a hungary team klánban vagyok, ez egy közepes klán, s inkább casual játékosok vannak mint profi, de segítünk egymásnak. Tehát van választási lehetőség.

(#92638) AnginaP válasza Mad_Wolf (#92633) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Hasonlóan vagyok. DH-hoz keresek anci Dead Man-t -> shard, rare up, legend reforge, és semmi.... para 625-nél vagyok éppen, és eddig egy anci esett belőle egész szezon alatt, az is olyan, h sírok, legalább 3 tulajdonságot tekernék szívem szerint. Kadala szintén mindent ad quiver-ből, csak DML-t nem. ...de kajakra!

Indítok egy Skyrim szervert.

(#92639) Peppo válasza AnginaP (#92638) üzenetére


Peppo
őstag

Annyira változó, kinek mit ada játék. Nekem pl. minden seasonban esik egy csomó lyukasztó, míg azoknak, akikkel együtt játszom, összesen nem esik feleannyi sem. Non seasonben van már vagy 30, úgy, hogy elhasználtam és elosztogattam egy csomót. Tasker is hullik, mióta nincs rá szükségem. Bezzeg, mikor sentry dh-val mentem még a Mara set átdolgozása előtt, sosem akart kiesni.

(#92640) DjDanee87 válasza AnginaP (#92638) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem már van 3 anci DeadMan'sLegay-m, de egyik sem jobb, mint az egyik sima, szóval egyelőre én is próbálok belőle egy használható ancit kifogni.

(#92641) kökény válasza dargelot (#92637) üzenetére


kökény
aktív tag

Lehet, de mondom eddig nem is érdekelt a WD, ezért nem is kísértem figyelemmel, melyik build a menő nála :)
Rosszul tettem ;)
Nagyon kevés időm van játszani, ezért örülök, hogy megint le tud kötni a D3 :C

(#92642) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

na kellett nekem panaszkodni, mask of jeram és ring of emptiness egy körben kiesett végre... már csak a teó kesztyű kell :D

[ Szerkesztve ]

(#92643) Janusz001 válasza Mad_Wolf (#92642) üzenetére


Janusz001
őstag

RoE mehet a kukába, hacsak nem jade wd -t tolod.

(#92644) Jazz


Jazz
veterán

Imádom ezt a PRNG-t.
Annyira jó hogy korábban szemétnek számító itemek mára már szinte elérhetetlenek.
A String öv is ilyen.
De a legjobb ez a Istvan’s set: [link]
Tökmindegy hogy mennyi Shard-ot nyomok el rá, vagy upgrade-elek rare-t a cube-ban, nem esik!
1db-ot találtam eddig a set-ből, szörnyből esett, a teljes 600+ paragon alatt a season-ban!

Másnak is ilyen iszonyat nehezen esik ez a kard?

free your mind

(#92645) Mad_Wolf válasza Mad_Wolf (#92642) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

lol és kiesett a kesztyű is... jövök ide máskor is panaszkodni, megéri
ja, és random drop volt mind, kadala csak ugyanazt a 3-4 féle kesztyűt adja folyamatosan.

(#92646) kökény válasza Jazz (#92644) üzenetére


kökény
aktív tag

Nehezen esik, nekem Barbival lett meg rare kockázásból, de pont tegnap dobott egyet a WD(!)- nek is :W
Már csak mosolygok rajta, tettem is el ládikóba, mert ölég ritka szerintem.

(#92647) kökény


kökény
aktív tag

Kis segítség kellene, hamár itt vagyok... ezek a kozmetikai cuccok csak sezlonyban esnek? Gondolok itt arra a goblinra, akiből hullik ilyen, hiába mentem már elég sok bounty kört egy ilyen goblin sem akadt az utamba, pedig direkt azokra a helyszínekre mentem, ahol a goblinok előfordulási esélye nagy,volt is,de az a kozmetikus nem, én értettem félre vmit? :F

(#92648) SQX_Barto válasza kökény (#92647) üzenetére


SQX_Barto
addikt

SEMMI sem season only mar s5 ota, a kozmetikai cuccokbol, csak azok a transmorgok (1 egesz set), ami season ajandek volt, (ha volt seasonban level 70-es karaktered, akkor az mar megvan Neked is)
A Menagerist goblin nem tul gyakori, kb mint a Rainbow goblin, de az is letezik non seasonban is. Csakis bountyban lehet (story modrol nem tudok)
Ha sokat split bountyzol, akkor elobb utobb belebotlik valaki a csapatbol, csak figyelni kell a chatet es azonnal rateleportalni arra, akinel van. En, amikor direkt farmoltam sose volt, de amikor mast kerestem,/nem kerestem, akkor volt. Splitben is most seasonban mar belefutottak masok (vagy akar en is) 1-2szer.

Osszesen 20 pet van, abbol 19-et dobhat a goblin es van egy, ami Weeping Hallowban van egy random elitbol esik ki.
Van ket szarny, egyik a Falcon Wings, a masik a Cosmic Wings (de ahhoz olyan ritka az elit, ami dobja, hogy 30bol meg nem lett meg)
A tobbi szarnyat kiszedtek, volt meg par PTR-en, de azt mondtak, tul konnyu megszerezni es majd ha kitalaltak, hogy szopassanak minket, mire kifarmoljuk, majd beleteszik...

Van meg egy rakas feher transmorg, amik 2.4.1 es 2.4.2-ben lettek berakva. Szerintem nem nagyon erdemes farmolni, meg kell keresni a Cosmetic Farming communityt es megkerni valakit, hogy adja kolcson oket. (mivel feherek, ezert korbe lehet adni es aki felveszi megkapja a transmorgot es utana visszaadja)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#92649) czpitti válasza SQX_Barto (#92648) üzenetére


czpitti
senior tag

Akkor van a tudor,vidor és a transmoRgo is?Transmog az gyermekem.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#92650) kökény válasza SQX_Barto (#92648) üzenetére


kökény
aktív tag

Ohh szuperul összefoglaltad, nagy-nagy köszönet, akkor csak türelem, majd kiesik, csak gondoltam, ha már amúgy is farmolnom kell alapanyagért, akkor már kozmetikázzunk is egy kicsit, még egyszer köszi szépen! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.