Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93851) Argos válasza Cingáriusz (#93850) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hangkeverőben nincs lehúzva a D3?

...elmúlik...

(#93852) mikromanus válasza Cingáriusz (#93850) üzenetére


mikromanus
veterán

ITt van pár hangprobléma javítási javaslat.

Esetleg ez a 7. hozzászólásban...

Vagy ez:
"Start up the game and get a character all the way in. Then alt-tab out and right click on the speaker icon on the lower right side of your task bar. Select Open volume mixer and check to see if the game is muted or has the volume slider all the way down."

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93853) Cingáriusz válasza Argos (#93851) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nincs. Fullon van a hangerő a D3-hoz is. Semmi nem indokolja, hogy ne legyen hang.

(#93854) Cingáriusz válasza mikromanus (#93852) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Sajnos nem is mindet értem ezekből, de amit igen, az egyik sem oldotta meg. :(

(#93855) AtHoS válasza Cingáriusz (#93854) üzenetére


AtHoS
nagyúr

D3 Sound menüben nincs rossz hangkari kiválasztva?

read-only mode on the forum

(#93856) Cingáriusz válasza AtHoS (#93855) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nincs, lehet a default és az X-Fi-t választani. Kipróbáltam mindkettőt, egyikkel sincs hang.

[ Szerkesztve ]

(#93857) rumkola válasza czpitti (#93842) üzenetére


rumkola
veterán

Az tuti, hogy könnyebb a wol, igazi "paraszt" build. :)
Lehet, hogy csak nekem nem volt megfelelő az LTK, vagy nem volt türelmem addig vinni, míg olyan erős cucukat kap mint a wol-om.

Viszont azt vettem észre, hogy a wol a bossoknál hirtelen begyengül vagy mi, nem tudom rendesen elmagyarázni, de nem sebez annyit amennyit kellene, olyan mintha nem találná el a célpontot (epiphany bugtól függetlenül). Na itt LTK tuti jobb, néhány hit, de wollal meg ütni kell szarásig...

(#93858) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Kipróbáltam 2.0, 5.1, 7.1 módban, sehogy nincs hang. Valamiért a játék nem képes működni win10-el és X-Fi-al.

(#93859) rumkola válasza Cingáriusz (#93858) üzenetére


rumkola
veterán

"I played on my setup for a minimum of 3 years without a problem. This week I received the anniversal patch for Win10 and patched D3 as well. Since then I have no sound in game. All other games work fine as ever - maybe it is related to the windows update.

Look in your D3-Folder in the D3Debug.txt
there are lines with FMOD Errors:

2016.08.07 11:11:16.157093500 Selecting driver 0 (Lautsprecher (Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio))
2016.08.07 11:11:16.160045500 Speaker Mode: Stereo
2016.08.07 11:11:16.162816100 Initializing sound with 128 channels
2016.08.07 11:11:16.223521500 FMOD Error during 'FMOD_System_Init': Soundcard does not support the minimum features needed for this soundsystem (16bit stereo output).
2016.08.07 11:11:16.226794500 FMOD Memory - total: 178257920
2016.08.07 11:11:16.229558100 FMOD Memory - allocated: 26272, - max allocated: 69416
2016.08.07 11:11:16.232502100 Sound subsystem failed to initialize!
2016.08.07 11:11:16.236008800 GameDisposeGames()

I switched to onboard sound (Realtek HD Audio) this is working so far."

(#93860) mikromanus válasza Cingáriusz (#93858) üzenetére


mikromanus
veterán

Ittenvane!

A lap alján a kék pár játékosnak jót tett. Nekik is a tiedhez hasonló perverz hardverkombója volt. :DDD
"1.Go to the Control Panel.
2.Open the Sound settings.
3.Right click on the default device and select Properties.
4.Select the Advanced tab.
5.Set their Sample Rate to the 16 bit, 44100 Hz (CD Quality) option found in the drop down menu.
6.Click on Apply and OK, and test out the game."

Vagy a felette levő sufnituning megoldás?:
"temporary fix
going in to setting and disable sound blaster enhancment on soundcard
no error and sound works"

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93861) Cingáriusz válasza mikromanus (#93860) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ez volt az :R :R :R :R :R :R Köszönöm :R :R :R :R

(#93862) Kódos válasza Sárpac (#93847) üzenetére


Kódos
aktív tag

tök mindegy ne rontsd el! :D S6 pont olyan volt ahol magas helyezést értem el a palm monkkal 82-88 aszem
rank 400 körüli szval

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#93863) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Kicsit en is buszkelkedem, igaz en "csak" a supp monk voltam.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93864) dargelot


dargelot
senior tag

Ha valaki egy kis hack'n'slash újdonságra vágyik a MU Legend open bétája két napja elérhető. :)

(#93865) mikromanus


mikromanus
veterán

Végül 8 óra lett a lvl1-70 solo szintezés. Irdatlan sokat játszottam. No, most a kötelesség megvót. Lassan csinálhatnék valami murisabbat. A clusteres DH-mat kellene kiéleznem, csak nem tudom nonseasonban, vagy seasonban nulláról lenne-e gyorsabb. Tekintve, hogy nonseasonban kb alig találni balekot segítséget. :DDD
No, majd meglátom. Addig picit csinosítgatom a minibarbit.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93866) dargelot válasza mikromanus (#93865) üzenetére


dargelot
senior tag

Csak találsz számtalan party lehetőséget, még akkor is ha most lettél lvl70 seasonban. Klánban gondolom ott is rengetegen vannak, becsatlakozol partyba és hipp hopp meg is van minden a karihoz. Persze ha van alap ns-ben akkor ott gyorsabb, bár ott partyt keresni nehezebb.

(#93867) mikromanus válasza dargelot (#93866) üzenetére


mikromanus
veterán

A rimeheartos leap-eq-seiscmic barbim olyan gr 55-ig jól ment fastrunra és gr 65-ig teszteltem. Van benne még tartalék bőven. Az egyérintős cluster DH-m alulképzetten T8-ig hozza az elvárt azonnali tömeghalált. Túlhúzva az is ellehet TX-TXIII szintekre. +4-6k main stat még mindkettőnél felpakolható.
A season az meg elvárná a törődést. Kb semmim sincs ott, csak alap sárga itemek. Tiszta 48 óra játéknyi idő alatt azt hiszem én se hoznám össze a korábban tesztelt para600-at.
Meg a Shi mizu mókát is tesztelném a mostani item felhozatallal...
Annyi sok muri lehetőség és oly kevés az idő... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93868) DaveHutt válasza roncatto (#93848) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs. Érdemes néha másik karaktert is kipróbálni.

Más: HunPH klánban vann vkinek kedve GRiftezni? Összedobok egy Monkot.

[ Szerkesztve ]

(#93869) KubanitoS válasza DaveHutt (#93868) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én holnap este leszek otthon, fel kellene húzni egy karit és mehet a móka. :DDD (NS-ben magasabb szinten is akár.)

Vegyél fel, ha gondolod, ugyanezen a néven vagyok.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93870) dargelot


dargelot
senior tag

Láda pipa. Ilyen gyorsan se lett még meg. Azért az hozzá kell tenni, hogy jó ha van egy multishotos DH barátja az embernek. :D

(#93871) #92888064 válasza dargelot (#93870) üzenetére


#92888064
törölt tag

a 20 perces bosson kívül melyik conquest-et csináltad még meg?

épp a gr75-re gyúrtam ma este, de még csak 74-gyel próbálkozok, ami csak pár másodpercre volt. anci fegyver nélkül nem egyszerű, előző szezonban még azzal is szenvedős volt.

(#93872) proci985 válasza #92888064 (#93871) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

lassan kesz a kari, szoval lesz 20percre HunPHban is ember;).

mondjuk meg semmi nem anci a karin, cserebe viszont nonancibol kb perfect a gearje. p450 korul GR69 megy, GR70 benne van az UEben.

esetleg meg a poen kedveert probalhatok egy S4/M2 hybridet mert elvileg elvileg az a letezo leggyorsabb kari mozogni / boss snipeingre. viszont meg nincs elusive ringem, bar az elvileg TXre nem is kell, 250m toughness meg csak eleg.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93873) dargelot válasza #92888064 (#93871) üzenetére


dargelot
senior tag

Crused chest 350 kill. Multishot DH az act5-ös chestet előre sikerre vitte. Az act1-es chesteknél csak 325 körüli jött össze. 20 perces boss killnél meg nem is annyira a dmg a fontos, hisz az egyik ember lehet dmg ha a másik gyors. Danetta settel a DH elfutott mindenhova én meg elmentem pár helyre, boss előtt haza tp, majd haver rákatt egy másik bossra, nekem meg csak az a dolgom boss kill után, hogy térképpel haza, bele a teleportba és ismét ott vagyok a boss előtt. 16 perc alatt meg is lett, úgy hogy csak 2en csináltuk mert nem jött senki.
Az üröm az örömben az, hogy havernak meg van a Gurdian a Belial killen kívül, de csak Destroyerben jár, mert nem írja jóvá a conqeteket neki. Többen mondják a klánban is, hogy nem írja jóvá a rendszer a conqesteket és a többi feladatot sem.

(#93874) SQX_Barto válasza dargelot (#93873) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem ket nap utan irta jova a 35+-os gemeket, azota normalisan megy, elobb-utobb meg fogja adni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93875) #92888064 válasza dargelot (#93873) üzenetére


#92888064
törölt tag

350-es ládára tippeltem, de akkor bejött. barbi erre képtelen szerintem, ezért is zártam ki az elején. bossolást mi is így csináltuk az előző szezonban, én voltam a tp gyáros.

(#93872) proci985
úgy kalkuláltam, hogy mire boss képes leszel, addigra meg lesz a gr 75, de anci fegyver nélkül kicsit lassabban megy. illetve 2. napon már erősebbnek éreztem a dh-dat a karakteremnél, szóval már akkor lehozhatuk volna.

SQX_Barto:
köszi nektek a szombati boostolást :R, anélkül kb még neki se álltam volna a játéknak.
gyengepontom az 1-70-ig. túl sokszor csináltam már meg, és csak időrablásnak tekintem egyedül felszenvedni 70ig.

[ Szerkesztve ]

(#93877) SQX_Barto válasza #92888064 (#93875) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Négyes partiban TS-sel még jó móka is. De amúgy én is utálom már :)

Majd később a Boss mode-ot megint össze kellene hozni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93878) proci985 válasza #92888064 (#93875) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azt is vedd am figyelembe, hogy a DH konkretan papir, tehat kb a tapasztalat meg a vault tartott eletben:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93879) Attix82


Attix82
őstag

3P : GR 98 Rank 1 :)

(#93880) Lézerparaszt válasza Attix82 (#93879) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jó látni hogy az első 4 magyar :)
GZ!

A játék az nem játék!

(#93881) Cadal válasza Attix82 (#93879) üzenetére


Cadal
őstag

Az igen, GZ!! :R

(#93882) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Na egy kis elmélkedés a solo monkról, és az eddigi seasonről.
Először is az 1-70 leveling élvezetes vele, ott még van elég toughness és LTK-EP kombóval visz mindent. Ezután összehoztam az Uliana setet, ment simán. Viszont az a retkes Fist of Az olyan nehezen esik, hogy hamarosan utána (értsd: egy órán belül) meglett a teljes Sunwuko LTK build (az egy szem hiányzó Rivera Dancers). Az Uliana Torment VI-ra az elején nagyon papír, kell hozzá a Spirit Guards, Lefebre, Esoteric, utána TIX-ig elvan. Eddigi kezdő karaktereimből talán ez a leghurkább Toughnessben, még a Wizard is jobb volt Tal Rashával
(WD-t nem próbáltam még, de úgy hallottam az azért jóval tankosabb). No ezt követően felcuccoltam a Sunwuko LTK-t, InGeom is lett tegnap, most már megy a GR55, TXI speedfarm. Még egy Unityt kerítek, és neki állok a nagyobb GR-eknek is. Esetleg átnyargalok utána a Raiment Gen buildre, bár egy darab ancient fegyverem nincs hozzá, ami biztos visszafogja majd.

Néhány kérdés: melyik a legkönnyebb Monk set dungeon, amit ki lehet húzni a Journeyhez? LTK buildet próbált vki GR75 környékén? Melyik builddel tudom simán lehozni a GR75-öt Para500-600 körül? Csoportos GR nem igazán érdekel, azzal előző seasonben elvették az életkedvem, maradok inkább soloban.

Összességében: jó karakter, változatos setekkel, de nem lesz a kedvencem. Az hogy a többi karakterrel ellentétben a setek legtöbbje semmi toughnesst nem ad, és a kiegészítő cuccok nélkül hullik, mint a légy, ez egy közelharcos karakternél nagyon gáz. Akkor már FC barb, ami tényleg oneshotol, vagy egy Crusader.

[ Szerkesztve ]

(#93883) SQX_Barto válasza DaveHutt (#93882) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az Inna szerintem a legkonnyebb, en is azzal csinaltam meg.
A generator monk elvileg a nagy szolo es parti dps build.
De LB-n latni mindent 70-80 kozott, LTK valtozat, Ulianna-t is lattam.
Nekem sem igazan jo a monk valahogy, T11 korul mar nagyon elfogy a tuleles...

Foleg ph-sok sokat segitettek nekem a Set Dungeonokban, vegre megvan az osszes :)
Koszonom mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93884) need


need
addikt

Üdv..

Nézzétek el nekem még csak 2 hete játszom a D3-ommal és van 3 dolog amit nem értek..!
képeket mellékelek..

Találtam ezt a 2 kezes fegyverkét de nem tudom beazonosítani hiába viszem el ide.. :F

van még valami amit nem próbáltam a bekarikázott dolog..

ez mit csinál az adott fegyverrel..? ki lehet belőle szedni vagy át lehet alakítani a tulajdonságait..?!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#93885) Argos válasza need (#93884) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jobb klikk a tárgyon és akkor azonosítja.
Illetve a ládád mellett van egy könyv egy asztalkán (Book of Cain) az többet is beazonosít egyszerre.

A transmog-al a kinézetét változtathatod meg a felszerelésednek.
Az enchant-al pedig egy tulajdonságát tudod megváltoztatni. Csak egyet, de azt többször pörgetheted, amíg a kívánt stat nem lesz választható. (a ? jelre kattintva lehet megnézni mik lehetnek). Persze, egyre drágább a pörgetés.

Az elején még nem nagyon érdemes ezzel szórakozni. Gyorsan találni jobb dolgokat, ahogy haladsz előre. Lvl 70 után viszont a hajad fogod tépni, mire beadja a neked kellő statokat.. :P

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#93886) Edge


Edge
veterán

pipa( s8 ):

:)

attis: gz nagyon szép! :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93887) sandor906 válasza Edge (#93886) üzenetére


sandor906
tag

Grat!, van mit behozni :) :R

GhostDragon#24437

(#93888) Cadal válasza DaveHutt (#93882) üzenetére


Cadal
őstag

Szerintem monknak ez a leg egyszerűbb: [link] Sunvoko set Dungeon

(#93889) roncatto válasza DaveHutt (#93868) üzenetére


roncatto
csendes újonc

Afene, pedig imadom wizardot :D Lehet vegul csinalok valami channelinges buildet, fejemben szepen osszealltak a dolgok, gyakorlatban fogalmam sincs milyen lesz :D Majd jovo hettol neki is allok

(#93890) mikromanus válasza Cadal (#93888) üzenetére


mikromanus
veterán

legegyszerűbb

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93891) Attix82


Attix82
őstag

3P GR101 Rank 1 ismét :)

(#93892) AGLaci 66


AGLaci 66
újonc

Szevasztok

Légyszives segítsetek, a Diablo 3 Reaper of Soulban melyik küldetést kell megcsinálni a WD-vel, hogy a petek áttetszőek legyenek?

Segítséget előre is köszönöm.

(#93893) need válasza Argos (#93885) üzenetére


need
addikt

Köszi a (Book of Cain) sokat segített.. :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#93894) Yamaha R1 válasza AGLaci 66 (#93892) üzenetére


Yamaha R1
tag

Nincs ilyen lehetőség számodra.

Ha partiban játszol, akkor a többi játékos petje lesz áttetsző, a játéktér átláthatósága miatt.

[ Szerkesztve ]

(#93895) czpitti válasza Attix82 (#93891) üzenetére


czpitti
senior tag

SZÉÉÉP. :R

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93896) AGLaci 66 válasza Yamaha R1 (#93894) üzenetére


AGLaci 66
újonc

Köszi a gyors választ.

(#93897) Muton


Muton
addikt

hát ez a Diablo pet megint egy nagy felsülés...
sokszor nem gyűjti az aranyat, csak áll mellette, vagy eltűnik egy időre, de cserébe idegesítően hörög állandóan, mintha a Jurassic parkban lennék etetéskor.
szánalmas...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#93898) KubanitoS válasza Muton (#93897) üzenetére


KubanitoS
veterán

Van azért jó pár pet. Én nem vettem észre, hogy bármelyik is hörögne. Azonban jó szokásuk többjátékos módban eltűnni...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93899) Muton válasza KubanitoS (#93898) üzenetére


Muton
addikt

csak a Diablo 20th Anniversary Pet-tel van gond, a többi szedi a lóvét, illetve csendesebb.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#93900) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Sziasztok!

Egy monk guru tudna nekem segíteni? Sunwuko set dungi-val szívózok már egy ideje, és nem is igazán értem még a build-et (lashing tail kick), de nagyon sűrűn megesik, hogy nem tudom fenn tartani a sweeping wind stack-eket. Elnyomok egyet, pillanatra 8 lesz, majd megint 9, kimegy a decoy, aztán kis idő múlva 0, buktam a dungeont. (úgy, hogy csak egyet kick-eltem, és igyekszem nem hagyni, hogy hozzám ill. a wind-be érjenek) Valaki el tudná magyarázni mit csinálok rosszul és mire figyeljek, hogy ne szívjam be állandóan? Előre is köszönöm az élet és billentyűzet mentést! :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.