Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92901) Sárpac válasza hokuszla (#92900) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kb mindenkit most keményen bent voltam a sűrűjében hcn. kivi leszek....

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92902) AtHoS válasza Sárpac (#92901) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Valami update kúszik éppen fel, ezért vághatott ki?

read-only mode on the forum

(#92903) Sárpac válasza AtHoS (#92902) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez ddos tuti percenként vág ki! :)
Legalább annyira be tudtam menni, hogy megnézzem nem halt meg a karim hc alatt. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92904) Delávégá válasza DopeBob (#92899) üzenetére


Delávégá
tag

Fejesen a lifereg-et átrollolod chc-ra, vállason a dashing strike-ot vitára, nyakason a CDR-t CHC-ra, chesten mystic ally helyett life%, braceren az AllRes-t fire%-ra, nadrágon a liferegent inkább armorra, cipőn exploding palm helyett armor, The Compass Rose-on meg a vitát socketre ha a movement speedet nem engedi, a másik gyűrű helyett egy unity-t sürgősen és a segítődnek is pluszba meg a you follower cannot die relicet, övön pedig az allres helyett life% és minden más socketbe (fejes, chest, gatya) mehet diamond.

Ezzel a set-el nekem is sűrűn megfekszik a monkom ez ilyen, solo-ra valo a unity meg halhatatlanság relic kombó miatt. De van itt nálam jobb játékos bőven ők azért kicsit jobban tudják.

(#92905) Kódos válasza Sárpac (#92903) üzenetére


Kódos
aktív tag

És mit mondtam pár komment elött? majdnem össze jött ;] ;]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#92906) Jazz


Jazz
veterán

Másnak sem megy a Dio?

Alig lehet bejelentkezni: vagy queue pozícióba dob ami áll egy helyben, vagy be se tölt.

Ha még is betudok loggolni, fél percet se vagyok a főmenüben és mindig kidob.

free your mind

(#92907) MrCsiT válasza Jazz (#92906) üzenetére


MrCsiT
addikt

hasonló tapasztalat, sajnos

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#92908) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hype-train.
Ha, már a Gamescon-on ~síri csend honolt a Diablóról, szerintetek Blizzcon-on?
- D3 kieg;
- D4 bejelentés (Már, ha csak az új logókat nézzük elég érdekes, 4 oldalon a 4 - 4 tüske..);
- D3 kieg & D4 (Szerintem ez a legvalószínűbb);
- HD D1 & D2;
- World of Diablo; :P
- Lófütty meg estifény..

De, valami csak lesz, ha már idén 20 éves a franchise.

Cimborával már olyan teóriákat alkottunk, hogy nocsak.
Diablo film/sorozat (Leah - Morena Baccarin; Deckard Cain - Max von Sydow; Tyrael - Dwayne Johnson; Barbár - Jason Momoa; Wizz - Halle Berry; DH - Jennifer Lawrence; Crus - Travis Fimmel; WD - Morgan Freeman; Monk - Emilia Clarke); :C

WoW - D3 crossover (D3 utsó kiegben a főbosst nem tudják legyőzni, így nyitnak egy portált egy másik világra, átlépnek és a túloldalon egy tábla fogad:

[WORLD OF WARCRAFT] under construction

Így kiderül, hogy gyk. a nephelem-ek alapították Azeroth világát, de nyitva maradt a portál, néhány szörnyike is átmászott és évezredek alatt innen alakult ki a WoW világa.. ); :Y

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#92909) TeeBee73 válasza Argos (#92908) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Lyály'". :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92910) Bird válasza Argos (#92908) üzenetére


Bird
addikt

Amit szívsz abból én is kérek! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92911) AxBattler válasza Argos (#92908) üzenetére


AxBattler
félisten

Valamelyik topikban szó volt róla, hogy elmélkednek egy D2 (+ SC) remake-en.
Instabuy lenne.

+ lehet, hogy ördögtől való elképzelés, de mindig is bírtam volna egy Warcraft világán játszódó Diablo-szerű arpg-t, kicsit nyitottabb, szabadabb, interaktívabb világgal, lásd Sacred.

Vagy csak simán egy D3 kieg, de akkor lehet, hogy én is beruháznék már a frencsájzba, mivel eddig csak a Starter-t toltam végig.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92912) Ellia válasza kökény (#92897) üzenetére


Ellia
addikt

Tegnap sikerült T8-ig felküzdeni magam (úgy, hogy az sima legyen) de még sok minden hiányzik... jade set-et se akar dobálni így jelenleg HT-JD variánsban megyek... Majd publicon belépek t10-be leachelni, hátha kifogok valakit aki egyedül ledarálja a világot :D

(#92913) Argos válasza AxBattler (#92911) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Szerintem remake nemigen lesz. Túl nagy befektetés és kevés haszon lenne. Esetleg ha csinálnak remake-t, akkor már legyen RPG és akkor a kezdetektől a d3-ig le lehetne tolni - aztán fél évente adhatják ki a DLC-ket. Na, azt mondjuk tudnám értékelni. :K
De, ha lesz is valami, akkor max HD textúra pakkok.. Bár, az is jöhet.

(#92910) Bird:
A W.dokim írt fel valami zöldes szárított fűkeveréket, olyasmi mint az oregánó. Csak jobban érzem tőle magam és a pizza is sokkal érdekesebb vele.. :P

...elmúlik...

(#92914) Mart1n válasza Ellia (#92912) üzenetére


Mart1n
csendes tag

Este 7 felé írj rám segítek. Btag: Mart1n#2348

(#92915) kökény válasza Ellia (#92912) üzenetére


kökény
aktív tag

Simán menj be T10-re, ha van 3, aki darál, észre sem vesznek :) Nekem Kadala néni beadta anciba legalább az offhandet...látod csak panaszkodnom kellett egy kicsit ;)
Amúgy csak így egy gondolat a GR margójára, most már van rajtam 8 anci, megvan a fegyó és 70-72 riftekbe estem keltem, míg a múltkor ezek nélkül 10 perc volt egy 70 GR. Ki érti ezt? Mondjuk én a fáradtságra fogom,de csak azért,h jófej legyek a Blizznél :DD

(#92916) dargelot válasza Argos (#92908) üzenetére


dargelot
senior tag

Egy nagy banace patch-nek örülnék a legjobban amiben bejelentenék, hogy:
-nem lesz több lagg, a szerok bírják
-nem lesz több insta legend betörés, mindegyiknek lesz helye valamilyen buildbe, s amikor felfedezzük akkor izgulunk hogy jó legyen mindegyiknél
-PvP, PvP rank
-Para cap
-banaszos skillek
-banalszos szettek
-zsákutcák végleges eltörlése GR-ben
-GR-en kívül valami másfajta összehasonlítás/toplista

Ha ezek nem teljesülnek, akkor felesleges egy új játék vagy egy kieg új kasztokkal, mert ott is csak keszekuszaság lesz.

(#92917) Edge válasza dargelot (#92916) üzenetére


Edge
veterán

banace, banasz, banalsz... közel jársz :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92918) kökény válasza Edge (#92917) üzenetére


kökény
aktív tag

:DD :D

(#92919) WOT-H-A-C válasza Edge (#92917) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#92920) shotika válasza Argos (#92908) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem a Diablo 4-re van a legkisebb esély. Még a 3. rész sincs kimaxolva. Ahhoz jöhetne egy kiegészítő, de most remélem két új karakterrel meg egyéb újdonságokkal.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#92921) Pitymaszter válasza shotika (#92920) üzenetére


Pitymaszter
tag

Szerintem is a D4-nek van a legkisebb esélye. Vagy D3 kieg. vagy vmi új játék diablo témában.
A D3 kieg.-ben szerintem 1 kaszt jön sajna az előző kieget nézve, de ha logikai szinten nézzük akkor eddig van 2 intes, 2 dex-es és 2 str-e kaszt akkor jó lenne ha hoznának 1-1-1 kasztot mindegyikhez... de ez csak álom marad és örüljünk ha kapunk 1 kasztot... :DDD

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#92922) TeeBee73 válasza Edge (#92917) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ha tovább variálod, análszex lesz a végén... :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92923) Ellia válasza kökény (#92915) üzenetére


Ellia
addikt

Azt csináltam, már csak pár dolog hiányzik a teljességhez (pl a fegyver :D) :) Alakul, t10-et letoltam soloban, de nem igazán érzem még a rotát :D

Mart1n:ha leszek akkor írok, küldtem felkérést :)

[ Szerkesztve ]

(#92924) sith7 válasza shotika (#92920) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekro - t a népnek ! :D

(#92925) Badlof2k válasza sith7 (#92924) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Én egy korrekt druidnak örülnék :D D2-be nagy kedvencem volt

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#92926) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Ja, Kadala-nak üzenném... :(((

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92927) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#92926) üzenetére


TeeBee73
addikt

Na, tessék. Csak szidni kellett, elsőre beadta a DML tegezt. :DDD

Már csak a Yang hiányzik. (Meg egy F+R páros.)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92928) DaveHutt válasza sith7 (#92924) üzenetére


DaveHutt
őstag

Újra megvenném teljes áron a játékot, ha kijönne kedvenc nekromantám. :B

(#92929) sith7 válasza DaveHutt (#92928) üzenetére


sith7
nagyúr

ezzel nem vagy egyedül :N

(#92930) dargelot válasza Edge (#92917) üzenetére


dargelot
senior tag

Látod, nem csak a blizznek nem megy, még nekem se. :DDD

(#92931) mpierre


mpierre
veterán

Troll:

Nem értem mit töritek itt a fejeteket, mindenféle légből kapott csodán.

Nekik megvolt minden, így sika, kasza, léc. Max kirakják offline-ba a dio3-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#92932) reelc válasza Argos (#92908) üzenetére


reelc
veterán

A szereposztás jó. :)

Filózok én is egy ideje rajta, mit jelenthetnek be.
De a legnagyobb meglepetés az lenne ha semmit. :D

Diablo 4 eleve a legkisebb eséllyel indul, mert a 3-ik rész sincs teljesen kiaknázva. +1 normális kieget elbírna, pénzük is lenne belőle. Másrészt úgy néz ki a cég eléggé a bevételt hozó játékaira fókuszálja az erőforrásait (lásd pl. a Gamescont).

Diablo 2 HDre látom a legtöbb esélyt.
Természetesen nem Heroes 3HD minőségben, botránnyal, bukással.

Ami furcsa nekem: jött ugye márciusban a Diablo II-höz, és a Warcraft 3-hoz egyaránt patch, hogy az újabb Windowsokon (sőt MACen is) fusson rendesen a játék.
Erre mondjuk jövőre valamikor el is kellene felejteni ezeket, mert jön a HD változat?
Konkrétan arra gondolok, hogy nem hiszem a Blizz fenntartana külön szervert a Diablo II-nek és a HD változatának is.
Milyen lesz az átállás? Lesznek olyan "jófejek", hogy ha már regisztrálva van náluk a játék, akkor a HD változatra olcsóbban upgradelhetsz? Ne adj isten, megkapod az újat mert megvan a régi? Tudom ez hajmeresztő, de több játéknak volt vagy jön frissített változata (Bioshock széria, Skyrim, stb.), és ott opció, hogy ha Steamen megvannak a teljes, DLC-s változatok, akkor frissül az újra ingyen.

A másik dolog: mennyire lenne értelme ha egymás után valamikor, külön-külön adnák ki az alap+kieget? Tudom így jobb pénz, de akit komolyan érdekelt a játék, nem az alapot nyomta, mint most a Dio3-nál.

Tudom nagyon előrerohantam, de nekem ez ütött szöget a fejembe. :)

Ez csak egy hír korábbról. Az én szememben olyan patchelgetős dolognak tűnik így elsőre.

Ti mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#92933) Bird válasza reelc (#92932) üzenetére


Bird
addikt

A d2 felett úgy ahogy van sajnos eljárt az idő... Hatalmas öngól lenne ugyanazt tovább erőltetni HD felbontásban.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#92934) TeeBee73 válasza Bird (#92933) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nézd meg, hányan játszanak még a D2-vel (24-es szolgálatban én is.). Ne csak Európát.
Nem lesz az akkora bukta. Ha ingyen adják a meglévő mellé, akkor meg a tábor fog nőni, jelenősen. Szvsz.
Egy D2, W3 remake-nek én is örülnék.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92935) Outblast


Outblast
tag

valaki valami 5let hogy mi az amivel lehetne növelni a dmg-et hogy sima legyen a T13 is?
T11 lazán megy, de 13mon mintha elfogyna a dmg. olyan 13/16000 milliót kritelek, de T13mon hamar elfogy a Sweeping Wind is mire megdöglik az elit. tudom nem a legjobbak a cuccaim, épp ezért érdekelne mi az amit leginkább cserélni / tekerni kellene hogy jobb legyen.
kari 550k hpm van 49/508 chc/chd
ty

(#92936) oxox válasza TeeBee73 (#92934) üzenetére


oxox
addikt

két diablo nem lesz egymás konkurenciája....annyi játékot el/visszaszivna, hogy a három is játszhatatlan lenne...igy is a szezon tartja kb életben (engem az sem mozgat, ugyhogy overwatch, starcraft, hearthstone)

kiegészitőt fognak belejenteni, vagy valami új játékot talán, ami majd 10 év múlva meg is jelenik.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#92937) reelc válasza oxox (#92936) üzenetére


reelc
veterán

Dio3-ban már egy ideje befejeztem a szezont, a következőben megszerzem az utolsó tárhelyet, jövőre villantaniuk kell valamit ha vissza akarják kapni azokat, akik már csak ládáig tolják a játékot.

Egyetértek veled, 2 Dio egymásnak konkurencia. Ezért is gondoltam arra, hogy lehet felpatchelős dolog lesz. Ők írták, hogy vissza akarják állítani a régi játékok fényét. A szándékuk megvan. Ha nem is most, később lesz belőle valami. Patch már volt, hogy fusson rendesen modernebb oprendszereken.
Lehetőség sok van: mai kornak megfelelő felbontások, textúrák.
Dio 3-ból átvenni pár játékmechanikai dolgot (auto pickup gold, tárgy összehasonlítás, csalók elleni módszer, skillrendszer átrendezése bármikor, stb.).
Ez mennyi játékost szívna el a 3-ik rész elől? Nyilván sokat, de a Blizz sem ölt olyan sok energiát az elmúlt 2 patchbe, mint az előttük lévőbe.
Ne feledkezzünk meg róla, hogy a Starcraftról is szól a dolog, aminek szintén van azóta folytatása, ill. a Warcraft 3-ról is. Ez meg megint az erő szétforgácsolása, szóval valamikor be lesz jelentve valami, ami majd elkészül a másik valami előtt. :D Ha jól rémlik egy csapat foglalkozik a régi játékokkal.

(#92938) rumkola


rumkola
veterán

Hát, a WoL monkhoz képest speedre még mindig minden egy nagy vicc.
Csiriárdos sebzés (ráadásul területre), perma dash, nem látod sem az eliteket sem a globe-okat annyira gyors. Olyan, mintha valami cheat lenne, ráadásul 2 gombot kell csak nyomkodni.
Annyira szerettem volna WD-vel nyomulni, de szegény olyan mint valami totyogó beszart idióta, úgyhogy 1 hét után feladtam. GR-re 75 felett jobb a WD, de speedre egyszerűen összehasonlíthatatlan a monkkal.

P700 S7 és nem progamer.
:)

(#92939) GoTReX


GoTReX
őstag

Egyszerűen nincsenek emberek 70 alatt . :( Vergődés a fejlődés.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#92940) KubanitoS válasza GoTReX (#92939) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha megkérsz valakit, hogy segítsen pl innen, akkor fél órán belül 70en vagy.

rumkola: wdvel speedezni a csirkés szettel kell.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92941) DjDanee87 válasza GoTReX (#92939) üzenetére


DjDanee87
addikt

1. Azt mindenki (vagyis a többség) végig vergődte korábban.

2. Ha mégsem szeretnél, biztosan találsz, akár itt a fórumon is, segítőkész játékost, aki felránt 70re.

(#92942) rumkola válasza KubanitoS (#92940) üzenetére


rumkola
veterán

próbáltam, hajam téptem, nem megy :)

(#92943) GoTReX válasza KubanitoS (#92940) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszi,igazad van. Vártam is darabig,de friendsbe nem jött senki. :) Ha esetleg valaki : GoTReX #2189

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#92944) SQX_Barto válasza DjDanee87 (#92941) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hat szerintem lassan mar majdnem csak a fanatikusok kezdik azonnal a seasont, a tobbseg inkabb felhuzatja magat kesobb :)

Nalam most elfogyott a lendulet, fokepp szarra kene kovezni a wdmet, amihez rakas GR kene, amit viszont hamar megunok. Kicsit pihentetem...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#92945) dargelot válasza SQX_Barto (#92944) üzenetére


dargelot
senior tag

Powerleveling chat-ben már season kezdés után 1 nappal felhúztak. :DDD

(#92946) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre megvan a Succubus pet. :C

Bár a karit azóta már töröltem, és inkább indítottam helyette egy DH-t, mégis őt illeti a megtiszteltetés, így megőrzöm emlékét az utókor számára. :)

Amúgy kegyetlen, mennyire jobban lehet haladni Demon Hunterrel, mint Crusaderrel. Még így is, hogy gyakorlatilag nulla a gearem, ott meg már volt pár leg is a set mellett. Remélem, hogy ezzel már végre sikerül eljutnom T13-ig, hogy legalább a láda legyen meg, de ez már akkor is kellett a morálomhoz. :) Már csak valamelyik szárny jöhetne be, de egyszer sem spawnol sem az elit, sem a láda.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#92947) dargelot válasza Vistaboy (#92946) üzenetére


dargelot
senior tag

Szerezd be a set dungeon master szárnyat, az hipp-hopp megvan, s a legjobban kinéző is szerintem. :DDD

(#92948) KubanitoS válasza dargelot (#92947) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92949) SQX_Barto válasza KubanitoS (#92948) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nagyon jo ez a meme ide. :)

dargelot, gonosz vagy ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#92950) Joezyka válasza SQX_Barto (#92944) üzenetére


Joezyka
senior tag

pedig kész a sup monkom (úgy nagyjából:D) de akkor inkább megyek overwatcholni.... :\

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.