Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93901) dargelot válasza AnginaP (#93900) üzenetére


dargelot
senior tag

Ha van Kyoshiro's Soul öved, akkor ne menj ellenség közelébe és nem lesz gond azzal hogy fent maradjon. Persze LTK felállással nem egyszerű, tehát egy Wave of Ligth builddel többre mennél a dungeonban.

(#93902) Outblast válasza dargelot (#93901) üzenetére


Outblast
tag

LTKval siman ment S7ben masterre. Mivel egyet rugsz es mindenki meghal igy nem tud leesni a SW, csak akkor ha sokaig hagyod hogy benne alljanak az auradban.

(#93903) babak


babak
csendes tag

Sziasztok

Én is Monk Set Dungeon problémával küzdök, Uliana'a settel sehogy sem sikerül, pedig mindent úgy csinálok ahogy a Youtube videókon látok. Kérlek segítsen valaki bármilyen jótanácsnak örülnék

W3E4R5 #2486

[ Szerkesztve ]

(#93904) AnginaP válasza dargelot (#93901) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Köszi a tippet, kipróbálom!! Bevallom őszintén wave of light sokkal jobban tetszik, de ahhoz sajnos csak braci van meg, valamint a daibo a kockába, az így elég vérszegény.... :/ Lashing-hez meg minden kiesett, azért azt tákoltam össze.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#93905) dargelot válasza babak (#93903) üzenetére


dargelot
senior tag

Szerintem egy Sunwuko vagy egy Inna set dungeonnal jobban jársz. Ulianna dungeon nem a legegyszerűbb emlékeim szerint.

(#93906) SQX_Barto válasza babak (#93903) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Arra figyelj, hogy tedd fel mindenkire a palmot. (kek "tappancs" -jel a mobokon).
A tuz ellen meg legjobb a Fire Immun amulet kockaba vagy karakterre. Egyebkent (szerintem) az Inna Set Dundgeon a legkonnyebb monknal . Ja es kerhetsz segitseget mastol, aki bemegy veled (akarmilyen karakterrel, nem kell neki hasonlo settje legyen) es leoldosi az elmaradt mobokat. Kesobb ugyis Mastery-re kell egy Dungeon. Es soknal ki fut az ember az idobol. Halisten mar az osszeset megcsinaltam (nagyreszet segitseggel) Ha segitseggel mesz erdemes csak a sajat feladatodra koncentralni az elmaradt mobokat meg a segito megoli, meg a vegen ketten konnyebben kitisztitjatok a maradekot is.

#dargelot: Azt hagytam utoljara (fokepp mert nem volt monkom epp), hat anyaztam vele rendesen segitseggel is...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93907) czpitti válasza SQX_Barto (#93906) üzenetére


czpitti
senior tag

Tappancs-jel :DDD ez jobb mint a transmorg.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93908) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Most már simára meglett a Sunwuko, de masterre még mindig nem. Folyamatosan leesik rólam a SW stack. Azon agyaltam, hogy nem lehet, hogy a 4. set bónusz miatt van? A decoy az összes stack-ért elrobban, darabjáért 1000% wpn dmg-el.....? Viszont mitől függ, hogy mikor és hol? Egy ízben már odáig eljutottam, hogy mindkét main kész volt, és 17 lény volt már csak hátul a hosszú folyosón, és ott esett le a stack. :( Ma is akárhogy szenvedek, csak nem akar sikerülni, és mindig ugyanez miatt.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#93909) TBT


TBT
addikt

Nem Diablo 4 bejelentés lesz a pénteki BlizzCon-on, hanem a Diablo 3 új kiegészítőjét mutatják meg.

A kép a Diablo 3 jelenlegi művészeti vezetőjének alkotása, ezen a néven futott: d3_exp2_nec.jpg
A Blizzard Gear Storeban fedezték fel, amíg le nem került az oldalról.
Szóval esélyes, hogy mégiscsak kap egy új kiegészítőt a Diablo 3, egy régi-új játszható kaszttal.

De persze lehet csak a Blizzard szemétkedik a Halloween miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#93910) Argos válasza TBT (#93909) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Háát.. kissé vérszegény data-mine.
A kieg lehet, de szerintem necro-t nem fognak hozni. Ott a WD. Amazonnak meg a DH. Vagy hozzák mindkettőt. :P
Vagy egy druidát, assát.
Inkább trollkodás ez.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#93911) TeeBee73 válasza Argos (#93910) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Elfnek, cigánylánynak, soha ne higgy!" - ősi Azték mondás. ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#93912) Gyuri27 válasza Argos (#93910) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sok sírás volt a necro miatt (csak miatta). Hotsba is hozták. Pont így néz ki.
Nyilván nem a régi formájában de elképzelhető, hogy jön.
Ha nem is Ő. De a kieg szerintem biztos.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#93913) rumkola válasza TBT (#93909) üzenetére


rumkola
veterán

Szép lesz akkor a public. Az első néhány héten 4ből 4nekró fog rohangálni a riftekben. :D

(#93914) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Gyakorlatilag nekem a WD necro pótlék volt mindég is... Ha ez igaz, akkor verywelcome! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#93915) Argos válasza Gyuri27 (#93912) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Fene se tudja, pláne a Blizznél..
Voltaképp, nekem majdhogy mindegy mi - mondjuk a dru/assa nekem jobban tetszene -, csak legyen valami, ami kicsit felkutyulja az állóvizet a Diablo pocsolyájában.

...elmúlik...

(#93916) JSaN válasza TBT (#93909) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem tetszik, en siman eltudnam kepzelni a nekrot a doki mellett. Bar ez a d3_exp2_nec nev is tul eroltetett hogy igaz legyen, szerintem trolkodas. Bar blizznel ki tudja. :F Minden estre mar csak alig 72ora es minden kiderul.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#93917) reelc válasza TBT (#93909) üzenetére


reelc
veterán

Épp valamelyik nap mondtam kollegáknak, hogy ha lesz kieg. és egy kb. új act/új kari és annyi, akkor engem nem érdekel. Valami komolyabb változást szeretnék a játékban.
Pl. 2 kaszt skilljeit lehessen keverni, mint a Titan Questben, vagy a Grim Dawnban és ki tudja miben.
Ne értsétek félre, szeretem a játékot, és a Necro jó húzás lenne, vagy más hasonlóan izgalmas kari. De ennyiért nem fizetem ki egy teljes játék árát.

(#93918) shotika válasza TBT (#93909) üzenetére


shotika
őstag

Necrot a népnek!!! :))

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#93919) Edge válasza reelc (#93917) üzenetére


Edge
veterán

esetleg a diablo 2-őt is mondhattad volna hisz ott "találták fel" a másik kaszt skilljeinek a használatát :)

én nem féltem őket biztos lesz vmi komolyabb változtatás, a kocka is tök jó dolog és az csak egy sima patchben jött.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93920) reelc válasza Edge (#93919) üzenetére


reelc
veterán

Mondtam volna, ha rémlene a dolog. :)

(#93921) Dyingsoul válasza Argos (#93915) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A kép alapján 95%, hogy új kieg, Necro kaszttal. A Képet John Mueller (Art Director) készítette ez látszik az aláírásból. Őt a Blizzard egy januári álláshirdetés útján vett fel ebbe a pozícióba. Többek között John Mueller is ott lesz a 20. évfordulós főműsoron a Diablo panelen ahol megosztják velünk, hogy a Blizzard miképp szeretné megünnepelni ezt az alkalmat.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#93922) Lézerparaszt válasza Dyingsoul (#93921) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mondtad már ezt a 4-re és a 3 kiegre is, ez csak azért jó mert így mindenképpen igazad lesz :D
Egyébként nem unalmas még ez a mi lesz dolog? Hétvégén kiderül.

A játék az nem játék!

(#93923) dargelot válasza Dyingsoul (#93921) üzenetére


dargelot
senior tag

Elég esélyes a kieg, de lehet halloween-i art vagy egy sima 20. évfordulóra való art. Elég korai ebből azt leszűrni, hogy 95% hogy kieg lesz. Persze esélyes, de ki tudja előre.

(#93924) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Kis segítséget szeretnék kérni.

Mit kellene forgatni rajta? Az alapsebzést jobban ki lehetne tolni, viszont az attack speed igazából teljesen felesleges rajta, helyére mehetne a +10%.

Ugrálós barbár...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93925) Peppo válasza KubanitoS (#93924) üzenetére


Peppo
őstag

Az alapsebzést is kb. 10%-kal tudnád emelni, szóval szerintem tökmindegy, melyiket választod. Én a sebzést tolnám feljebb, az attack speed nem bánt senkit, elfér benne.

(#93926) szupermacs válasza Muton (#93899) üzenetére


szupermacs
veterán

Az melyik?

Más: Most a napokban esett egy puzzle ring, érdemes használni? Bekockáztam és a képességével nyomatom a goblint, de nem vettem észre, hogy esne tőle bármi.

(#93921) vitko: Nekem ebből semmi kieges dolog nem jött át.

[ Szerkesztve ]

(#93927) Bird válasza szupermacs (#93926) üzenetére


Bird
addikt

Tökéletesen feleslegesen van rajtad. Inkább fun, mint hasznos item. Csak elszipkázza az értékes fehér alapanyagokat.... Ellenben a kockában vaultot nyit ami már annyira nem is hasztalan. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93928) szupermacs válasza Bird (#93927) üzenetére


szupermacs
veterán

Vaultot? Hogyan? Ezt most nem értem.

(#93929) Bird válasza szupermacs (#93928) üzenetére


Bird
addikt

Bedobod a puzzle ringet a kockába és rányomsz a transmute-ra, ami egy vaultot fog nyitni 3-4 manóval, rengeteg golddal ,és a végén a manókirály megölésével 2-3 legendary cucc is garantált. . ;) :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93930) KubanitoS válasza Peppo (#93925) üzenetére


KubanitoS
veterán

D3planner segítségével ránéztem és valóban közel azonos sebzést kapok 10% dmg és a fegyver alapsebzésének maxolásával is.

Azonban ha az alapsebzést pörgetem, akkor ott marad a +5% attack speed is, ami ugye nem számít bele a sebzésbe, mivel a Leap nem használja. Ha így nézem a +10% sebzés jobban érvényesül, nem?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93931) szupermacs válasza Bird (#93929) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem vettem észre, hogy nyílt volna vault. Valamit elrontottam? Ez gondolom csak egyszer történik meg.

(#93932) Bird válasza szupermacs (#93931) üzenetére


Bird
addikt

Pedig működnie kell a puzzle ring tekintetében. A portált a kocka elé nyitja meg. Szóval nem lehet nem észrevenni! :DDD A gyűrű természetesen eltűnik a folyamat során, így gyűrűnként 1 vaultot lehet csak nyitni....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93933) kökény válasza szupermacs (#93931) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen,1 játékban csak egyszer lehet nyitni, aztán kilépsz, újra be és nyithatod a következőt ;)

(#93934) szupermacs válasza Bird (#93932) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor nálam valami gebasz volt. :(

(#93933) kökény: Hogyan nyithatom meg újra?

[ Szerkesztve ]

(#93935) Bird válasza szupermacs (#93934) üzenetére


Bird
addikt

Az lehetett a gebasz, hogy publikon pl. valaki már nyitott a partiban egyet. Szólóban próbáld ki...

Itt egy vidi miként is működik.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93936) AtHoS válasza szupermacs (#93931) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Valamit elrontottam?"

Igen el, nem kicsit....! A puzzle ring mellé ne rakj semmit a kockába!

"Ez gondolom csak egyszer történik meg."

Nem jól gondolod. Egy nyitott játékban csak egy portált lehet nyitni, de ki-be lépéssel nyithatod a következőt

Szerk.

A COW-os kétkezes bárddal pontosan ugyanígy kell eljárni :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#93937) Horbal válasza szupermacs (#93931) üzenetére


Horbal
őstag

Azért nem mert te kiszedted a tulajdonságot a kockával ha jól értem.

Simán minden egyéb összetevő nélkül tedd be a köv puzzle ringet és úgy katt a transzmútra - vault portál nyílik

A gyűrű megsemmisül - 1 gyűrű/1 portál

Látom előztek

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#93938) szupermacs válasza Horbal (#93937) üzenetére


szupermacs
veterán

Na itt a megoldás, köszönöm! :R

(#93939) WOT-H-A-C válasza szupermacs (#93934) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

1 játék 1 gyűrű 1 vault -> kilép -> 1 játék 1 gyűrű 1 vault -> kilép.....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#93940) Bird válasza szupermacs (#93938) üzenetére


Bird
addikt

Ööööö mi is ezt írtuk. :U

"Bedobod a puzzle ringet a kockába és rányomsz a transmute".

Ez nem egyenlő azzal, hogy kinyered a barna soros tulajdonságát, más recept is kell hozzá....

De egyébként nincs probléma, ezért ne kérj bocsánatot nincs miért. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93941) szupermacs válasza Bird (#93940) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem fogtam fel, bocsánat.

(#93942) Peppo válasza KubanitoS (#93930) üzenetére


Peppo
őstag

Szerintem az attack speed ebbe nem szól bele. Az a fegyver által összesen leadott sebzést szorozza fel. Közben számolgattam, elméletileg ha nagy mázlid van, és bele tudnád pörgetni a maximum sebzést, akkor közel 12% növekedést érhetnél el. Nyilván ilyen nem lesz, de reálisan a 11-11,5% elérhető, szóval én most már még inkább az alapsebzés növelésére hajlok.

(#93943) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Asszem nálam is véget ért az esnyóc, meg lett a stash tab + a fullos portrait, viszlát s9ben.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#93944) szupermacs


szupermacs
veterán

Egyébként valakinek nincs majd kedve velem lenyomni a set dungeont? :DDD Tegnap valaki segített Malthaelt leölni, innen is köszönöm neki. :R

(#93945) Peppo válasza szupermacs (#93944) üzenetére


Peppo
őstag

Azt lehet többen is?

(#93946) Bird válasza Peppo (#93945) üzenetére


Bird
addikt

Igen lehet adni segítséget... Viszont a feladatokat végrehajtani neked kell.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93947) Peppo válasza Bird (#93946) üzenetére


Peppo
őstag

:)

(#93948) szupermacs válasza Bird (#93946) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha jól tudom Slayerben még meg lehet csinálni annyival a Set dungeont, hogy csak kipucolom valakivel. Nem?

(#93949) kökény


kökény
aktív tag

Srácok kis szívességet kérnék, ha már nagyon unjátok a S8-t, NS-be kellene kis segítség.
Mivel javarészt soloban nyomom, ezért 78-80-as szinten megrekedtek a gemek, ha valaki szánna rám időt és batársulhatnék 4 vagy5 gememet szertném 90 körülire felhúzni, van egy Tescos supp monkom, mellé kellene vmi tápos dps kari, akinek 80+GR meg sem kottyan, ha valaki magára ismer írjon rám, megköszönném, nem SOS, csak a héten egyedül vagyok és van időm D3-ni, de feljebb csak gemek fejlesztésével tudok most már lépni ;)

(#93950) Edge válasza ReFleXx (#93943) üzenetére


Edge
veterán

45 sec belialt azt mivel ?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.