Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93301) szmegma válasza Lézerparaszt (#93300) üzenetére


szmegma
aktív tag

Na ja D3 forum de az sem veletlen, hogy az utolso hsz 3 napos es az is a POE-rol szolt... pedig meg 2/3-a hatra van a szezonnak!

TV: JZ1000

(#93302) SQX_Barto válasza szmegma (#93301) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az emberek nagy része már megszerezte a plusz ládahelyet és onnantól drasztikusan csökken a lelkesedés :)
Én sem játszottam már jó ideje, bár majd újra neki állok szerintem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93303) reelc válasza szmegma (#93301) üzenetére


reelc
veterán

1 hét alatt megvolt a láda, után egyre alábbhagyott a lelkesedésem. Nem mintha annyira lelkes lettem volna a 2 utolsó patch, és a Gamescom révén. Ez volt a cél, hogy meglegyen hamar.
Mióta kijött a Titan Quest Anniversary, nem is hiányzik a Diablo 3.

[ Szerkesztve ]

(#93304) Peppo válasza szmegma (#93301) üzenetére


Peppo
őstag

Eljön mindig az a pillanat, hogy a folyamatos farmolás ellenére sem tudok már javítani a cuccaimon, pedig messze nem tökéletes a gear. Bountyzok, riftelek, überezek, de már lassan két hete ugyanazokat a cuccokat használom. Egyszerűen semmi nem esik, csak a sok hulladék, és a craftolás is csak arra jó, hogy sok nyersanyagból kevés fs-t csináljak.
Még a leaderboardra felkerülést megpróbálom, mert eddig a szólózást nem erőltettem. Arra látok némi esélyt, de alighanem ez lesz az utolsó tevékenységem ebben a seasonban.

(#93305) czpitti válasza SQX_Barto (#93302) üzenetére


czpitti
senior tag

Nektek csokken.Ládahely?Pont le..... oszintén: van kétfajta player aki akar és aki nem.És amit én is megfigyeltem az az életkor.A fiatalok megunják az oregebbek farmolnak még most is. ( jo van pár kivétel de az mindig erositi a szabályt ).Mi már meg tudjuk várni amig a tehén feljon hozzánk a hegyre:) Ja és még egy dolog csak neked.Majd én ugy forumozom ahogy a véleményem diktálja ha nem tetszik át lehet siklani felette.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93306) reelc válasza czpitti (#93305) üzenetére


reelc
veterán

Akkor én kivétel vagyok, erősíteném a szabályt. Nem a fiatalabbak közé tartozom. :)
Azért letudja törni a lelkesedést (nem mindenkinél, természetesen) az, amikor hosszú hetekig semmi érdemleges nem esett. Szezonzáráskor meg átvittem NSbe vagy 2 itemet ami hasonló szintű volt, mint ott, de igazából nem volt jobb. Pedig az előző szezont sokáig toltam, amikor érdekelt akár átlag 3-4 órát minden nap, hétvégén többet.
Persze nem vártam a sült galambot, a szükséges cuccra ment a sok BS, sárgából upgrade, reforge, és mindezekhez nyersanyag farm.

Persze annak nyilván megmarad a lelkesedése, aki a partyzásért játszik, és vannak is partyjai. De akinek más céljai vannak, az hamarabb ráunhat.

(#93307) tibee77 válasza czpitti (#93305) üzenetére


tibee77
őstag

Pitti azt te sem hiszed, hogy mi vagyunk a hibäsak nem?Ezen a forumon szerintem a HE-seken kivül (Te, Dani, Lelekvandor) senki nem härdkoor fan (nem hardcore-ra gondolok).Nektek a lenyeg, hogy meglegyen a perfect gear, magasak legyenek a gem-ek es hadd szoljon, jöjjön mindig az eggyel nagyobb gr, legyen meg a paragon.Ez verseny, semmi mäs, igäslovak vagytok akik birjäk ezt.Nekünk casualoknak egy idö utän elfogy az ujdonsäg es csak nezünk mint hal a szatyorban, hogy most akkor mivan, ennyi volt?Es hiäba mi vagyunk többen senki le se szarja a velemenyünket, hogy keves az tartalom, hogy nekünk nem eleg a paragon hajhäszat, meg a minnel magasabb gr.Emlekszem elözö era-ban meg nekem is fontos volt, mentem ezerrel de elfogyott a lendület, mert nincs motiväcio...

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#93308) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Dzsaaaaa..kb 2 éve hagytam abba de a forumot olvasgatva semmiről sem maradtam le.
Aki megjelenés óta tolja annak azt üzenem...semmi nyomjátok csak :D
Aki viszont megunta mint én, az milyen tartalmat szeretne? Ez egy 4éves single player játék coop opcióval.
Ha elfogyott a lendület (nem csoda) akkor új játék után kell nézni...ajánlom a Rise of TR-t..nagy gamma :C

Amúgy mizu skacok? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#93309) nagybá válasza Sirandrish (#93308) üzenetére


nagybá
senior tag

Éppen most halt meg a D3 szerver, velem együtt jó pár ismerősömet kidobta a fenébe :C

(#93310) AnginaP válasza nagybá (#93309) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Akkor azért nem tudtam én sem játszani... olyan lagtenger volt, hogy még egy bálna is belefulladt volna....

Indítok egy Skyrim szervert.

(#93311) dargelot


dargelot
senior tag

Ma az egyik riftben 2esével jöttek folyamatban a pylonok, s a poén az hogy folyamatban 2 egyforma pylon. 2 speed, majd 2 shield stb.... Nem bug, de azért lehetne balanszolni, hogy bizonyos közönként jöjjenek. Így tényleg 200x kell menni, hogy kifogj egy olyat amiben nem csak jó szörnyek, hanem több jó pylon van, mert jelenleg 10ből 5-6x alig van pylon.

(#93312) czpitti válasza tibee77 (#93307) üzenetére


czpitti
senior tag

Dehogy mondom én hogy bárki hibás.Akinek elég a láda az csinálja azt.Aki megunja az hagyja abba.Csak azt figyeltem meg hogy az idosebb korosztály jobban birja a strapát.Hardcore?Áh messze nem.1200+ para vagyok csak az elég casual azért.Csak én nem tudok azzal azonosulni hogy 600 paránál elfogya lendulet amikor az a bemelegités.Ha elkezdi valaki akkor legyen valamilyen cél.Nincs tartalom ez igy van.De ha az elozo szezonokat nézem messze ez a legjobb.van változatosság nem egy dps ami fix meg 3 supp azt jovan.lehet dps a monk a wiz a wd és ebbol ketto akármelyik lehet.Mikor volt ilyen?Eddig az unalmas meta ment most van kis ujdonság de ezt senki nem jegyzi meg csak azt hogy "semmi nem változott".Ja farmolni a paragont most is kell de messze nem olyan uncsi mint az elozo két szezon.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93313) Sárpac válasza czpitti (#93312) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ajánlom neked a Witchet, tetszeni fog.
[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#93314) Edge válasza Sárpac (#93313) üzenetére


Edge
veterán

Én akkor untam meg végleg amikor itt is kötelezően végig kellett vinni 3x az összes actot, dio3-ban legalább már lehet ezt a dolgot skippelni. ofc nem vittem végig 3x talán 2x de már a második is fájdalmas volt.
S6 utolsó heteiben néztem rá, eleinte tetszett de amikor bejött ez a buta replay rendszer abba is hagytam.
Ez nemtudom jelenleg is így van-e de nem is érdekes már.

kis on: blizzcon jegyért diablo pet jár :)

:D ki veszi meg?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93315) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hello!

Nemrég megvettem a diablo3at nekem és a barátnőmnek is. Csak ketten játszunk coopba. Casualok vagyunk, hard szinten kezdtük el.

Kérdésem, hogy mennyi idő végigvinni kb a játékot? Látom valami szezon rendszer van, nem akarok lemaradni a szettről (apropo, van valami értelme vagy csak jól néz ki?) Nehéz megszerezni a szezonális rewardokat? Heti pár órát játszunk csak, max 5-6. Van valami tipp \ trükk kezdőknek amire érdemes odafigyelni?

Act1-ben vagyunk, most öltük le az buthert. Topikot olvasva sok minden nem értettem meg, mik azok a nephalem riftek?

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#93316) WOT-H-A-C válasza ZS3NI (#93315) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Pár óra alatt végig lehet vinni 1-5 act ig. Adventure mód és riftek meg minden igazából csak akkor érhető el, ha meg van a kieg is . (RoS) Fusd át az összefoglalót, minden kérdésedre ott a válasz szépen összeszedve.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#93317) ZS3NI válasza WOT-H-A-C (#93316) üzenetére


ZS3NI
őstag

Huhh, mobilról vagyok összefoglaló kiment a fejemből. Ha gép elé érek megnézem, kösz. Igen megvan az RoS is. :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#93318) stefa1987


stefa1987
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes még megvenni a Diablo3-at és a Ros-t? Most akciós 3500Ft/db. Megér még ennyit a játék? Játszanak még vele? A D2-őt még annó végigvittem. Az tetszett nekem.

(#93319) oxox válasza Sirandrish (#93308) üzenetére


oxox
addikt

fesse az ember a falra...pont valamelyik nap példálóztam veled, mint akinek 2hét alatt komolyabb cuccok estek mint másnak fél év alatt

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#93320) Sirandrish válasza oxox (#93319) üzenetére


Sirandrish
legenda

Há az kizárt dolog, me' nemtudom. :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#93321) kökény válasza Edge (#93314) üzenetére


kökény
aktív tag

Pont ezen morfondíroztam, h ez hogy van, tehát ha endgamelni szeretnék az adott karakterrel végig kell vinnem mind a 4 ACT-ot mind a 3 nehézségi fokozaton?No, akkor nálam ez a játék 1karakteres lesz, tuti nem csinálom végig többször, remélem ezen változtatnak, ez nagy butaság a részükről ;)

(#93322) DaveHutt válasza stefa1987 (#93318) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hol lehet megvenni ennyiért?

(#93323) #92888064 válasza DaveHutt (#93322) üzenetére


#92888064
törölt tag

mm:
d3
ros

(#93324) mikromanus válasza czpitti (#93312) üzenetére


mikromanus
veterán

Függő vagy picit. :C
Mostanság mi a fő karaktered? (ok-ok, visszaolvasok). Merre van a "Top" playerek szintje és GR szintje? Meddig jut a magadfajta nem annyira "hardcore"? :DDD
No, megyek megsasolom a notest. Hátha van valami casualoknak is jó életképtelen de érdekes kombó amit szeretek. Úgyis picit besokalltam MMO-ban és lazítok most +munka is van... így van időm ilyesmire...

Más: hamarosan jön valami egyéb hangulatos diabloszerű MMO. Lost Ark azt hiszem. Meg pár másikat is láttam a stílusban. Úgy látszik pár fejlesztő meglátta az üzleti rést ezen a fronton. Hack&slash +igazi "massive" multiplayer combo. No, majd meglátjuk. A devilian is ilyesmi, de azt kerülöm mint a pestist mert a fejlesztő/kiadó tipikus "köcsögpénzéhesbanda".

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93325) Joezyka válasza mikromanus (#93324) üzenetére


Joezyka
senior tag

Lost Ark-ra tavaly figyeltem fel, egy demo videó formájában, utána jártam és nagyon ígéretesnek tűnik számomra is. Most Koreában van a zárt béta teszt(ha jól tudom), 1-2 évet még várni kell rá sajnos :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#93326) mikromanus válasza Joezyka (#93325) üzenetére


mikromanus
veterán

Augusztus végén volt az első zárt béta (koreában persze). Ahogy nézem előbb jön ki a D3 következő expanson, vagy a D4 mint ez az EU/NA régióba. Vagy ha ez nem is lesz igaz, de egy rakat más "nem rossz" játék jön multiplayer fronton. No, majd meglátjuk.

edit: a Guardians of Ember viszont közel van :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93327) Kódos válasza mikromanus (#93324) üzenetére


Kódos
aktív tag

Piti egy állat nem érdemes vele játszadozni ő Casual de átlagon felüli ugy tudom ha törik ha szakad wdzik mostani seasonba is de van egy komoly monkja is ami kitolta a GR1-et kemény 5 perc alatt azóta nem is méri a játék a mérföldköveit annyira magas szinten tolja :DDD Akik valóban "hardcore" playerek azok jelenleg is speedelik a 100 gr-t és 2000+ paragonnál járnak

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#93328) szmegma válasza kökény (#93321) üzenetére


szmegma
aktív tag

Nem, az utolso nehezsegi szinten az utolso actot nem kotelezo vegig vinni ahhoz, hogy end-gameben nyomulhass.

TV: JZ1000

(#93329) mikromanus


mikromanus
veterán

Besasoltam tegnap a játékba. Felfrissítette az emlékeimet miért nem nagyon foglalkoztam a diabloval mostanság. Annyira faék, hogy az már fáj. Ez nekem kb "kötelező" kombóknak tűnnek a setbuffok miatt. EZ meg nem tetszik. A WW-rend set korábban valamennyire különválasztható volt és használható a rend ww nélkül. Most meg: négyes setbuff: amíg pörögsz addig a rend tripla sebzést ad. Most komolyan. Erre mifene szükség volt? A shi mizu még a globe gondok nélkül se illeszkedik sehova. No mindegy. MAjd még újra ellenőrzöm.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93330) KubanitoS válasza mikromanus (#93329) üzenetére


KubanitoS
veterán

Te is csak nyavalyogsz, mint a topik 90%-a, miközben a megfelelő korban lévő igazi férfiak nem adják fel egy hét után, csak mert semmi tartalom nincs és ránk van kényszerítve a Blizzard akarata a sethasználat terén. Csak a kitartó, kemény munka és a GR200 hozhat igazi eredményt, azalatt mindenki csak kásuál. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93331) mikromanus válasza KubanitoS (#93330) üzenetére


mikromanus
veterán

NIncs gondom a kazuár léttel. Az viszont elveszi a jó érzést a mókázásból ha van egy működő rendszered a kis szikla alatt ahol élsz és szépen összerakott a builded a legjobb rollos cél itemekkel... aztán bepróbálsz ehy "szabadon" választott setet és agy nélkül megy +3 nehézség, vagy esetleg +20-30 GR szint még a legbárgyúbb set itemekkel is az előre rögzített kötelező skillekkel. Simán lehetett volna egy-egy skillhez működő kombót összedobni, de a gyökér fejlesztőknek persze "Csatolni" kell, hogy a júzernak ne kelljen semmit se gondolkodnia. Jó kis Cluster DH is inkább tájépítész mint lövész. A rend barbi a pörgettyű barbi rabszolgája lett. A thorns build leginkább crusader only. (persze van pár opció barbihoz, de közelében sincs a pléhkaszniknak).

Ez picit lehangoló. Annyi jó lehetőség lenne, de a Blizes fiúk és lányzók mostanság baltával bnalanszolnak és tömegigényre könnyű megoldást alapon dolgoznak... persze GR 100 körül már lehet kell skill, rutin meg ész is. Meg persze segg... :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93332) czpitti válasza KubanitoS (#93330) üzenetére


czpitti
senior tag

Jaja jo nektek a low gr.Az a ti játékotok nektek elég igy akkor jo.Akinek meg nem az tolja.Amugy meg nem unalmas.harmadik szettem gemezem fel azt az nekem jo.Aki meg casual az akkor is az.De mint mondtam mindenkinek mást jelent a game.Nekem jolesik dualban a 94-et letolni és látni hogy a 100 is benne van.Szintén jo a 97-et letolni 3-asban és látni hogy még mindig van tartalék mert félidoben lejott a gárdi.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93333) KubanitoS válasza czpitti (#93332) üzenetére


KubanitoS
veterán

A hozzászólásodból az jön le, hogy a "ti" egy eléggé lenéző, degradáló kifejezés a többiekre nézve. Ahogy nézem ebbe most már én is beletartozom, pedig két szót nem váltottunk sosem. Nincs ezzel probléma, ettől még jót fogok ma este aludni és természetesen a magas gr-rel és a csapatjattékkal sincs gond. Ezek utóbbiak sokkal inkább pozitív dolgok. Itt az alapvető probléma a nagy arccal van.

Lehet komoly szinten játszani, szép eredményeket elérni, de nem kellene a átesni a ló túloldalára.

Gondoltam ezt megosztom a nagyérdeművel, aztán mindenki azt gondol, amit akar. Részemről be is fejezem, többet nem hozom fel a témát.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93334) reelc válasza KubanitoS (#93330) üzenetére


reelc
veterán

Már korábban megmondták mi a tuti. :D

(#93335) oxox válasza KubanitoS (#93333) üzenetére


oxox
addikt

hagyd...Ő már az evolució következő fokára lépett, mert lement neki a 94-es GR, de a 200-as is menne cssk nincs kedve hozzá..., ez már (nem) emberi teljesitmény, jobb ha tudod mielőtt hozzá szólsz.
meghát akkora pixelkardal már nem ereszkedik le a fórumba segiteni másoknak, max átirányitja őket gugliba, dehát ezért is hálás lehet neki az ember fia.

Amúgy az én apukám erősebb mint az övé, csak nem akarom heccelni vele :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#93336) Gyuri27 válasza oxox (#93335) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hülyeség. Nettó badarság. Ha itt bárki emberként bánik vele. Simán nulláról felránt para 500-ra (meg a lootot is megkapod). Csak legyen időd, meg energiád, meg idegrendszered. Én ilyennek ismertem meg.
Ha azóta megváltozott akkor nem szóltam. Ha nem és csak egyesekkel ilyen akkor mindenki keresse magában a hibát. Aztán pittibe.

Amd - Radeon - Ryzen

(#93337) Lézerparaszt válasza Gyuri27 (#93336) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Így van, hisz ő a Diablo Pittipaldija.

A játék az nem játék!

(#93338) oxox válasza Gyuri27 (#93336) üzenetére


oxox
addikt

én csak az emlitett két hozzászólásából indultam ki...HC-zek (mostanában azt is hanyagolom), nem tudom milyen volt (sosem kereszteztük egymás útját, és szerintem nem is fogjuk), a két hozzászólásából nem a kedvesség, báj, és segitőkészség tükröződött, és itt PH!-n én pont azt szeretem, hogy a Gurukat bármikor, bárhol meg lehet kérezni (legyen szó táp, tv, klima, program, játék-ról, de akármi másról is...nagyon sokan egyből segitenek, legalábbis én ezt tapasztalom.).....ezért regagáltam rá úgy, ahogy (Akkor és most is)

kb ez volt a tartalma =>...röhögni sincs már kedvem a low kérdéseden, hülye vagy, hogy még a guglit sem tudod használni, de majd lebetüzöm a diablot..... (olvass csak vissza) ...vannak rajta kivül páran Diablo Guruk, mégsem offolják azt aki kérdez valamit (mégha nekik basic kérdés is...max nem regagálnak)...(pláne ez nem egy olyan game ahol face to face kell helytállni, és nem random factor dönti el a laddert...de erről is leirtam a véleményem,)

tovább nem offolom a totyikot ezzel

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#93339) czpitti


czpitti
senior tag

Na ne már :DDD A ti játékotok mogé nem kell belegondolni semmit.A ti játékotok----nem az én játékom.ennyi kész.Arcoskodnék?Aki ismer tudja hogy nem vagyok az.Elmondom a véleményem azt annyi.Amugymeg aki nálam tobbet segit INGAME nem csak a forumban az csal.Most én lettemafekabari mert ooo mindenki belegondol mindent mindenbe.gyuri: nemtom mi van de most én lettem a foellenség :C ox: ja azt fenntartom továbbra is mert az volt a véleményem.lépjunk már tul ezeken...Dekifejtem: minden gear mit ud gr-ben.senki se fogja egymaga kiprobálni mindet mert nem lehet nem fér bele a idobe.ha egy ember megy x gearrel egy másik y-al akkor az már nem jo mert nem egy ember teszteli lehet neki x-el 80 y-al 90 lenne mig a másiknál forditva.És akkor még ott vannak a paragonok, a begemezés.Ezekbe elég lenne belegondolni mielott valaki kérdez.Uresen meg ( gemek-paragon nélkul ) megintcsak nem lehet viszonyitani mert ott van pl a generátormonk ami gemek nélkul paragon nélkul insta esés-kelés.Nah megválaszoltam rendesen a dolgot remélem.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93341) Gyuri27 válasza czpitti (#93339) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van akkora arcod mint a busz eleje. De ha ezen túl lép az ember rendes csóka vagy ám. :K
Bocs nem hagyhattam ki. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#93342) _ocsisajt válasza oxox (#93338) üzenetére


_ocsisajt
őstag

én max. popcornt szoktam majszolni ezeken a benyögéseken meg az abból indult vitákon :DDD nem kell komolyan venni ezeket... ahogy igazából a szoftkor eredményeket sem... súlytalan :)

nálam >casualnál< a kalap emelés kategória onnan indul, hogy csapat gr95+ (100+) HC a többi csak bohóckodás :)))

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#93343) ReFleXx


ReFleXx
addikt

csak hogy oldjam a kedélyeket, mi a haverokkal a pittin szoktunk röhögni, hogy mennyire low, miközben sorban visszük ki a gr110eket speedbe :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#93344) savior


savior
őstag

Az a Diablo 20. evfordulos ajandek, hogy atnevezik a battle.netet?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#93345) Sárpac válasza savior (#93344) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kérdés battle.nyet vagy battle.nyekk lesz? :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#93346) JSaN válasza savior (#93344) üzenetére


JSaN
addikt

Ennel mar csak a magyarazat volt nevetsegesebb hogy mert nevezik at. :W

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#93347) Elemental


Elemental
addikt

Erről van szó. Az igazi ferfiak sportja a hc.
Gr 100. Huh az már valami. Sc... ja, hogy a játszótéren... :)

(#93348) czpitti válasza Elemental (#93347) üzenetére


czpitti
senior tag

Meg kell ahhoz épiteni a játszoteret is.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93349) TeeBee73 válasza Elemental (#93347) üzenetére


TeeBee73
addikt

Sumachernek is beütött az Errorcode:3007?

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#93350) rumkola válasza Elemental (#93347) üzenetére


rumkola
veterán

Nagyon szeretnék HC-t nyomni, hogy izgalmasabb legyen az egész, de az eddig indított 3 karakteremből 2 disconnect miatt pusztult el. Az a vicc, hogy SC-n soha sincs disconnectem, olyan mintha szopatásból benyomnák ezt HC-ra "bónusz"ként. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.