Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93951) Ultrazord válasza ReFleXx (#93943) üzenetére


Ultrazord
tag

Melyik a legízibb class s8ra? :D

(#93952) Bird válasza Ultrazord (#93951) üzenetére


Bird
addikt

Ami season 7-re volt, ide is megteszi. :P

Wd, monk szerintem. Bár utóbbi mazó cucc DD verzióban. :DDD :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93953) reelc válasza Edge (#93950) üzenetére


reelc
veterán

Nem tőlem kérdezted, de leírom az esetemet.
Pár napja befejeztem a Journeyt.

Volt egy Shadow DH (én), és 2 UE DH. Másodjára sikerült. Az elsőt miattam buktuk, Belial mérge miatt.

Utána voltak még próbálkozások másokkal Shadow + 1 multis DH + 1 multis DH/Archon wiz - hárman, vagy négyen, de nem tudtuk megismételni. Szerintem még mindannyian fejlődésre szorulnánk.

Itt is van pár variáció.

[ Szerkesztve ]

(#93954) Peppo válasza Edge (#93950) üzenetére


Peppo
őstag

Mi 2 UE DH, 1 Shadow DH meg egy WD összeállításban csináltuk meg. Elsőre meglett.

(#93955) ReFleXx válasza Edge (#93950) üzenetére


ReFleXx
addikt

Segitseggel :)
Gen monk voltam, de kb haszontalan, 3man-be toltuk, jott 1 DH aki a trasht az elejen ellotte, meg volt 1 WD talan petes aki meg a belialt letolta.

(#93951) Ultrazord , ha szereted a kihivast akkor Monk, ha öregpapi stilusban tolod akkor WD :)
De attol fugg mit akarsz, minel magasabb GR-t akkor a fenti ketto, vagy support barb/monk.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#93956) Ultrazord válasza ReFleXx (#93955) üzenetére


Ultrazord
tag

Ok kösz, csak a láda miatt csinálnám. De most is vannak set dungeon kötelezettségek? azokat mindig rühellem

(#93957) SQX_Barto válasza Edge (#93950) üzenetére


SQX_Barto
addikt

2DH kell hozza minimum meg egy wd sem art, meg nekem sincs meg, bar nekem meg a solo 70-75 is messze van meg...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93958) Edge válasza SQX_Barto (#93957) üzenetére


Edge
veterán

meglett :) 2 wiz 1 dh 1 wd. 45 sec belial comunity-n.
Refit azért kérdeztem mert párszor próbáltuk együtt, de nem ment ugye.
A kejgyókhoz az elején nagyon kell a dh mert thrash ellen az a legjobb, végül 2.ra lett meg mert a wd hozott voodoo-t is. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93959) Muton válasza szupermacs (#93926) üzenetére


Muton
addikt

a 2016-os blizzcon virtuális jegyhez adták, normális pet, csak diablo külsővel. de nem ez az elcseszett cicis d3-as transzvesztita diablo, hanem a diablo 1-ből megismert vállalható verzió. a pet szöveg meg kb annyi, hogy nem alacsony egy kicsit? vagy valami ilyesmi, most nem tudom megnézni sajnos

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#93960) Peppo válasza Ultrazord (#93956) üzenetére


Peppo
őstag

Egyet sajnos masterre meg kell csinálni.

(#93961) Kódos


Kódos
aktív tag

:Y :Y

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#93962) KubanitoS válasza Ultrazord (#93956) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kell egy conquest is a ládához. Én azt javasolnám, amelyikhez 8 set dungeon mastery kell. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93963) SQX_Barto válasza KubanitoS (#93962) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem mar csak a solo 75 kell, meg a Belial 45 sec alatt...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93964) Dyingsoul válasza Muton (#93959) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A hörgése az én és partytársaim idegére is megy. :DDD Nem lenne az rossz amúgy, ha sokkal ritkábban hörögne, de tolja folyamatosa, mint valami Death Metal énekes.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#93965) Bird


Bird
addikt

Tegnap a csirkével megcsináltam a boss runt 19 perc alatt. Nem mondom, hogy nem volt stresszes főleg a pókos pályán helyes irányba állni. Az Act5-ös bossokkat megtalálni sem olyan egyszerű.... A láda már megvan, az utolsó portré hiányzik, még egy conqi kellene hozzá. A setesek kilőve ahhoz nincs idegrendszerem, így marad a láda....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93966) SQX_Barto válasza Bird (#93965) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egyedul?
Az ugy szep teljesitmeny :)
Mi 4en csinaltuk meg, 15 perc korul lett meg.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93967) Bird válasza SQX_Barto (#93966) üzenetére


Bird
addikt

Egyedül, másodjára lett meg még éjfél előtt. :) Sorba mentem Act1-től. Csirkével meg futis övvel nem olyan nehéz. 2-3 eltévedés még belefér, de több nem. A legnagyobb szemétség Diablo és Mathael haláltusája és szenvedése. Azt kivárni.... :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93968) emmm válasza TBT (#93909) üzenetére


emmm
senior tag

Nekem nagyon várós a nekró, a hullarobbantós cuccát nagyon csíptem. :DDD Talán még visszatérek kicsit szórakozni.

(#93969) Bird válasza emmm (#93968) üzenetére


Bird
addikt

Ezzel még várjunk, egyelőre élvhajhász pletyka semmi több.... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93970) Edge válasza Bird (#93965) üzenetére


Edge
veterán

Addig kell kreálni amíg nem adja a Pókkirálynős bounty-t így nem kell stresszelni hogy jó felé mész-e. ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93971) Bird válasza Edge (#93970) üzenetére


Bird
addikt

Akkor nagy valószínűséggel A5-ben fogom megszívni. Ilyen ez a popszakma! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93972) ReFleXx válasza Edge (#93970) üzenetére


ReFleXx
addikt

Kell 1 ember a partyba, akinek varazserejű terkepe van :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#93973) emmm válasza ReFleXx (#93972) üzenetére


emmm
senior tag

Tekergők térképe? ;]

(#93974) Bird válasza ReFleXx (#93972) üzenetére


Bird
addikt

Szóval azt mondod, hogy minden partyba kell legalább egy Cadal. :R :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93975) proci985 válasza Edge (#93970) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha azt adja, akkor meg butcherhez nincs térkép. szvsz majdnem mindegy egyébként, bár Cydeához nem árt, ha van.

Aranenál meg amúgy a pálya designelemekből lehet látni, hogy kb merre van (van négy "rombusz alakú" terem és az egyikből nyílik egy V átjáró lezárás helyett az ötödikbe, az ötödikből nyílik az ajtó).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93976) SQX_Barto válasza Edge (#93970) üzenetére


SQX_Barto
addikt

4es partiban kell menni es laza ugy.
Mi ketszer is megcsinaltuk, mivel az egyik tag veletlen nem nyomott Cancel-t az egyik bossnal es csak o kapta meg :D

16 boss, fejenkent 4 boss. Volt nalunk egy barbar, o kapta a konnyueket, a tobbieket meg elosztottuk
a leirasban levo lista alapjan. (anno meg ezt hasznaltuk prociekkal 2-3 seasonnal ezelott)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93977) SEMY


SEMY
tag

Bocsánat a kérdésért.
21:9-es monitoron játszható a Diablo 3 ? ...nem láttam ilyen választható felbontást a menüben.
(monitor cserén gondolkodom)

Köszönöm a válaszokat előre is !

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#93978) ReFleXx válasza Bird (#93974) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem árt :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#93979) Edge válasza proci985 (#93975) üzenetére


Edge
veterán

Messze aranea az amit a legnehezebb megtalálni sztem, butcher, cydea az tök egyszerű.

Barto: már rég megvan :) Aki meg nálatok acceptálta meg kellett volna halnia, jól kitolt veletek :P

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93980) ReFleXx válasza Edge (#93979) üzenetére


ReFleXx
addikt

Mi a pokkiralynőt a végére hagytuk, amikor mar nem tudtunk 4en 4fele menni igy 2-en majd 3-an kerestuk meg szétoszolva.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#93981) Dyingsoul válasza SEMY (#93977) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen, játszható! A beállítás csak akkor jelenik meg in-game ha olyan monitor van rákötve a gépre ami tud ultrawide képarányú felbontást. :P
Kb így néz ki a játék egy Ultrawide monitoron.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#93982) SEMY válasza Dyingsoul (#93981) üzenetére


SEMY
tag

Köszönöm !

Így már világos.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#93983) reelc válasza Dyingsoul (#93964) üzenetére


reelc
veterán

Azért ha figyelembe vesszük, hogy Diablo az... ahányszor el lett verve az egész bagázsa, az a minimum, hogy bosszant. Ez a bosszúja. :)

(#93984) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Csak most csak Önnek Diablo 3 a kieggel együtt mindössze €29.99-ért.
Még mindig lehet olyat hogy megveszi ez ember dollarért giftként aztán beaktivaálja EU-ba?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#93985) proci985 válasza Edge (#93979) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elirtam, a adriara gondoltam es nem cydeara, szerintem messze o a legmacerasabb. majdnem annyira maceras mint anno Mephisto volt diablo2ben (durance of hate 2, brr).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93986) dargelot válasza ReFleXx (#93984) üzenetére


dargelot
senior tag

Nekem anno azt írta a support ha EU-s a címem és IP-m akkor nem tudom megtenni. Ha netán elköltöznék és adok személyi másolatot az Amcsi címemről akkor meglehet oldani. Egyébként nem kell olyan, hogy EU-ban váltod be. Ha megveszed akkor minden régióban tudsz játszani, csak ki kell választani melyikben akarsz.

Egy kérdés. Haver vett Virtual ticketet csak a pet végett. Megadta a adatait, hogy be tudjak lépni és nézni a előadást hnap. Lehete-e úgy nézni, hogy közben őt nem dobom ki játékból és hol lehet? Ezeket itt elolvastam. Oks, azt írja lehet nézni pl a BlizzCon.com oldalon. Felmegyek, belogolok haver acc-jával és felajánlja, hogy megvehetem a ticketet, akárcsak a eu.battle.net oldaon. Miért, hisz megvette, ott lohol mellette ingame a kicsi diablo. Előre is köszi a választ.

Üdv,

(#93987) Lézerparaszt válasza dargelot (#93986) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha fellépsz más gépről ugyanarra az accountra akkor az éppen aktív kilép, vagyis megszakad minden. Játék is és stream is. Anno WoW account lopásoknál lehetett legjobban látni.

A játék az nem játék!

(#93988) dargelot válasza Lézerparaszt (#93987) üzenetére


dargelot
senior tag

De azt hiszem, ezt a ledobást meg lehet oldani egy parancssor átírásával, s így egy az egyik fél mondjuk WoW-ozhat míg a másik ugyan azzal a acc-al Diablozhat. Ámde ez itt nem áll fent, hisz a steam nézéshez nem kell a játékkliens, s a internetes battle.net-re fel tudok úgy lépni úgy, hogy ő a játékkliensben avagy játékban ottmarad. A kérdés csak az, hogy ha meg van váltva a jegy akkor miért mindig a jegyvásárlást ajánlja fel, nem pedig mondjuk egy visszaszámlálást.

(#93989) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ha valakinek lenne kedve NS 85+ griftekre az ne tartsa magában. Ketten vagyunk, dps és sup.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93990) Lézerparaszt válasza dargelot (#93988) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Senki nem beszélt itt kliensről. Az egész a Blizzard Tech -re épül (battle.net). Ha egyikőtök használja akkor a másik nem fogja tudni. Ez szerver oldali, nincs semmilyen parancssor. Mindenhez az adott accounttal lép be, ha egy második pc-ről is ugyanakkor akarnak belépni akkor az addig működőt automatikusan kilépteti.
Arra van csak lehetőség hogy egy gépen több accounttal is játszhass egyszerre, akár ugyanazzal a játékkal.

A játék az nem játék!

(#93991) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

ki fog fennmaradni hajnali 1.45-ig (stream remélem lesz valami ingyenes)? :B

bár lópikulát sem fogunk kapni... ezt már bekódoltam... (petek, transmogok meg ilyen hülyeségek nem számítanak)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#93992) reelc válasza _ocsisajt (#93991) üzenetére


reelc
veterán

Tőlem annyi telik, hogy hajnal 4 körül megnézem van-e hír? Akkor kelek, megyek melózni.

(#93993) kökény válasza _ocsisajt (#93991) üzenetére


kökény
aktív tag

1-ig nyomom D3-t, ha kettővel több sört veszek, akkor lehet kihúzom 2-ig, de ellenkezőjét fogja kiváltani, -bealszok a gép előtt- nem bírom én már az alkoholt :D

(#93994) JSaN válasza kökény (#93993) üzenetére


JSaN
addikt

Ma en is nyomom ameddig birom 1ig vagy kicsit tovabb, nalam is csak azon fog mulani hogy be alszom e vagy sem. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#93995) babak


babak
csendes tag

Sziasztok

Szeretnék segítséget kérni a két Conquest - ben a Boss mode és a Curses! - ben.

Hogy kellene nekiállnom, mi a pontos menete a Boss Mode - nak
a Curses! - t hol kellene megcsinálnom ?

Érdemes - e nekiállnom egyedül Monkkal, vagy kérjek segítséget ? ( ha lehet segítsetek, este 20:00 után fent leszek hajnalig W3E4R5 #2486, a PH klánban bent vagyok )

(#93996) DaveHutt válasza babak (#93995) üzenetére


DaveHutt
őstag

Boss mode-hoz csapatok szoktak összeállni.

(#93997) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#93991) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Estenkent dolgozom, szoval ejfel 1-2 fele erek haza altalaban (ma pont szabin vagyok meg hetvege is ures)
Mindenkepp megvarom, hogy mi lesz.
Itt lesz valami stream. De ugye senki nem kozvetitheti a blizzardos steamet egy az egyben, mert azert fizetni kellene.
Kiszivargott a Necromanceres kep, sokan beleeltuk mar magunkat a kiegeszitobe ... :)
Nagyon morci leszek, ha semmi sem lesz belole :(((

#babak: Mi negyen toltuk le, 16 fo boss van, tehat mindenki vallal 4-et. Egyutt kell leolni az osszes bosst, kulonben nem kapod meg a conquestet (mi ugyesen le is teszteltuk)
4 ember elindul 4 kulon booshoz, aki megtalalta a sajatjat, hazateleportal (a T betuvel.) Ha mind a 4 ember megvan, akkor sorban leolik a bossokat, mindig terkep altal teleportalnak haza, igy a sajat teleport kapuja megmarad mindenkinek az aktualis bosshoz.
Ja es Torment 10en kell csak szerencsere :) Mi 15 perc alatt hoztuk le. Itt egy angol leiras hozza.

A chest-hez megin nem art csapat, mert nem olyan egyszeru osszehozni a 350 killt.
Elvileg csak az Act V-os Cursed Peat ad eleg mobot, a tobbinel sokkal lassabban adja es nem lehet megcsinalni. Legalabb egy multishotot DH nem art a partiba. Ez is Torment 10en van, ha jol remlik.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93998) reelc válasza babak (#93995) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

A Cursed Chesthez általában ajánlott a karid mellé legalább 2 UE DH, de gondolom mással is lehet teljesíteni.
A videón lévő pályán kell keresni a chestet. Ne zavarjon, hogy korábbi szezonos a videó, a dolog még fennáll!

A Boss Mode-ot 4 tagú csapatok szokták csinálni, de nagyon erős és gyors karival elvileg egyedül is lelehet hozni. Bár nem hiszem, hogy érdemes kínlódni, pláne hogy klánban vagy.

[ Szerkesztve ]

(#93999) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#93997) üzenetére


_ocsisajt
őstag

én már nyilatkoztam a képpel kapcsolatosan :)

Amúgy már most bealszok, mert reggel korán ment párom és azóta fent vagyok (nem aludtunk sokat) :B most meg más is van itthon, szal nem tudok aludni pedig most itthon vagyok/leszek :)

Lehet akkor Dyingsoul-al tartok, köszönöm a linket! :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#94000) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#93999) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En meg meg vagyok fazva, szoval valoszinuleg lefekszem valamikor delutan :)
De a blizzcont mindenkepp megvarom, ha kell mobilrol nezem agybol, ha szarul leszek :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.