Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93338) oxox válasza Gyuri27 (#93336) üzenetére


oxox
addikt

én csak az emlitett két hozzászólásából indultam ki...HC-zek (mostanában azt is hanyagolom), nem tudom milyen volt (sosem kereszteztük egymás útját, és szerintem nem is fogjuk), a két hozzászólásából nem a kedvesség, báj, és segitőkészség tükröződött, és itt PH!-n én pont azt szeretem, hogy a Gurukat bármikor, bárhol meg lehet kérezni (legyen szó táp, tv, klima, program, játék-ról, de akármi másról is...nagyon sokan egyből segitenek, legalábbis én ezt tapasztalom.).....ezért regagáltam rá úgy, ahogy (Akkor és most is)

kb ez volt a tartalma =>...röhögni sincs már kedvem a low kérdéseden, hülye vagy, hogy még a guglit sem tudod használni, de majd lebetüzöm a diablot..... (olvass csak vissza) ...vannak rajta kivül páran Diablo Guruk, mégsem offolják azt aki kérdez valamit (mégha nekik basic kérdés is...max nem regagálnak)...(pláne ez nem egy olyan game ahol face to face kell helytállni, és nem random factor dönti el a laddert...de erről is leirtam a véleményem,)

tovább nem offolom a totyikot ezzel

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.