Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) alratar válasza sp8787 (#1) üzenetére


alratar
addikt

Jól néz ki.
Bár, ha gonosz akarok lenni ( ;]), nagyon Ghost of Tsushima copy a cucc. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#4) melega válasza alratar (#3) üzenetére


melega
őstag

Nekem Sekiro másolatnak tűnik, de nem tudom ez is soulsborne kategória lesz, vagy más jellegű Ghost of Tsushima(medium) nehézségű?

(#5) melega válasza sp8787 (#2) üzenetére


melega
őstag

Ez is soulslike játék lesz, vagy inkább olyan jellegű mint a Ninja Gaiden volt?

Az utóbbi jobban tetszett mert jóval könnyebb.

(#6) melega


melega
őstag

Kíváns ivagyok kijátszható e lopakodva, illetve a bossok életének felét le lehet e úgy húzni.

Egyáltalán új időknek új dalai új játék lesz vagy átszkinezett Nioh

Amúgy jó lenne ha lehetne választani könnyű, közepes és nehéz szint között.
Legalább könnyű és nehéz szint között.

[ Szerkesztve ]

(#7) melega


melega
őstag

Lehet teszek vele egy próbát egy nagy leértékelés után.

Max ha nagyon nem megy magamtól mert jóval nehezebb lesz mint a dark souls eladom, egyáltalán az se biztos hogy az a kategória új idők új dalai lesz.

(#8) sp8787


sp8787
addikt

Ezeket a leak-eket el is felejtettem berakni:

-Game is a mix of Assassin’s Creed, Ghost of Tsushima, and Dark Souls -noice!
-Many item descriptions are used to make the lore bigger and better (E.G: "(...)It was produced in the craftsmanship style associated with a renowned blacksmith named Okisato Nagasone, who lived in Musashi during the 17th century and was also known as Kotetsu.(...)")
-Numerous side-quests that are more like Ubisoft side-quest designs
-Difficulty options - heh?
-Skill and technique trees
-Performance and quality modes (trying to improve fidelity before launch)
-Planned romance options - wth!
-Planned Q1 2024


(#9) sp8787


sp8787
addikt

(#10) melega válasza sp8787 (#9) üzenetére


melega
őstag

Berendelt a játék.

Kíváncsi vagyok nehezebb lesz e mint az Elden ring.
A Bloodbornot NG+ ban teljesen magamtól vittem végig platina és a dlc is.
Orphan the Kos volt 3 óra, The Beast Vicar pedig másfél.

Viszont NG+3 ban már az összes dungeon kész magamtól ami nem kódolt
Ja és NG+2 ben youtubos videók alajpán mindenkit megmentettem.
Ott viszont Micolas Cage szivatott, nehezebb volt mint első kettőre.

Phutmeria az összes
Hinner tomb összes
3 ufós amiben mindháromban a főellenség Daughter of Cosomos
Amiben a legenhezebb Amygdala volt, de az sem olyxan nehéz mint Orphan the Kos miután rájöttem a módjára az önálló kinyírásának.

Büszke vagyok magamra.

(#11) spleenszuru válasza melega (#10) üzenetére


spleenszuru
őstag

Állítható lesz a nehézsége, és a PS5 topikosok szerint ezért nem soulslike lesz.
Ami jó, mert akkor hozzá sem szagolnék.

Miután ma megtudtam, hogy lesz karakter generálás, nagyon elkezdett viszketni a tenyerem. :DDD

Malaka!

(#12) melega válasza spleenszuru (#11) üzenetére


melega
őstag

Küldhetek neked privatba soulslike játékaimról videókat?

Én játszom bennük.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kai_Rong válasza spleenszuru (#11) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ezt megerősítették már többen, hogy egyáltalán nem Soulslike lesz. Sok harci elem jön át a Niohból (3-féle stance, loot hegyek, mission rendszer, stb.), de ez inkább lesz egy Tsushima x Nioh crossover, mintsem egy új Sekiro. Ami nem is feltétlenül baj.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14) melega válasza Kai_Rong (#13) üzenetére


melega
őstag

Nekem biztos nem.

(#15) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Milyen kezdő skillekkel mentek amúgy?
Szerintem ezek jónak tűnnek eddigi játékom alapján, bár az 5 órám alatt még nem mertem mindet kiváltani:
[link]

Malaka!

(#16) Raysen623


Raysen623
addikt

Mivel kiadás után vagyunk már, ezért kérdem: ki milyennek találja a játékot? Sokan lehúzzák, mert nem tudom mit vártak tőle. Kis streamet néztem már róla, az alapján nekem kifejezetten tetszik. Wishlisten van, idő hiányában egy darabig ott is marad :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) melega válasza Raysen623 (#16) üzenetére


melega
őstag

Nekem adja.

(#18) melega válasza Raysen623 (#16) üzenetére


melega
őstag

Amúgy ez a játék is adta a kedvem a szamurájkardvívashoz végül a szablyát választottam.

(#19) zozika84 válasza Raysen623 (#16) üzenetére


zozika84
őstag

Tchnikailag/grafikailag ps3-Ps4 szint, ami sokszor szánalmas.
Játékmenet közepes
AI segghülye
Gyomorfargató mozgásanimációk állatok és néha emberek esetében is.
Erősen akcióra várós, kivéve a fanboyokat.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#20) spleenszuru válasza Raysen623 (#16) üzenetére


spleenszuru
őstag

Pl. Cusimához képest az imént írtam egy választ az egyik kollégának a PS5 topikban, arra ránézhetsz. :)
Amúgy akik játszottak olyanokkal, mint Nioh és Sekiro, elvileg vannak hasonlóságok.
Én nem tudom, mert csak a GoT fordult meg nálam, vagyis azt jelenleg is tolom.

Szórakoztató, de egyben nehéznek mondható játék szerintem. A jövőben úgy tudom elképzelni magam benne, hogy ha megtanulom a parryt, alig tudom majd letenni.

Malaka!

(#21) Raysen623


Raysen623
addikt

Köszönöm mindenkinek a kielégítő válaszokat. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Tegnap este a végére értem, 35 óra volt normálon úgy, hogy az összes régiót 100%-ra maxoltam, összességében nekem nagyon bejött, a sztori és harcrendszer elfeledtette velem, hogy látványban egy előző generációs játékkal játszom 😂 Habár itt azért megemlíteném, hogy a későbbiekben vannak nagyon jól kinéző helyszínek (ez az egész játékra jellemző amúgy, mert van ami nagyon jól néz ki, van ami meg pfff kategória, nem is értem), és akik 5 óra játék alapján lehúzták minden tekintetben, hát sajnálhatják, mert azok kb a tutorial részt láthatták, de mostanában igen jellemző, hogy pár óra játék alapján értékelnek egy adott esetben teljesen korrekt játékot 🤔

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#23) spleenszuru válasza KoNZoLik@ (#22) üzenetére


spleenszuru
őstag

35 óra, side questekkel, bondokkal, mindennel együtt?
Az elég sovány.

Malaka!

(#24) KoNZoLik@ válasza spleenszuru (#23) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen még az összes (100db) macskát is össze szedtem 😂 De azért van benne tartalom, mert most megnyílt egy újabb midnight mód kb mint a NioH -ba ami volt végig játszás után, de azt csak a fakíroknak ajánlom 😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#25) spleenszuru válasza KoNZoLik@ (#24) üzenetére


spleenszuru
őstag

Oh well.
Nem mondom, hogy 100+ órát vártam el tőle, de ennek duplája beleférhetett volna.
Mennyire érzed újrajátszatónak? Sztoriban a döntéseknek van akkora súlya, hogy érdemes legyen újratolni?

Malaka!

(#26) KoNZoLik@ válasza spleenszuru (#25) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen van, mert az idősíkon bármit újra lehet játszani mást választva mint elsőre, Ronin küldiket, bondokat és a régiókban is amiket kihagytál esetleg...plusz amit írtam fentebb a midnight mód, ott vannak csak az igazán ütős ultimate fegyók és ruhák, de nem egyszerű! Viszont itt jön képbe a coop, nos tegnap este össze rakott pár darab 60+os emberekkel mind amilyen én is vagyok, így azért elég hangulatos harcok kerekedtek 👍 Ezért is írtam, hogy aki 5 óra játék alapján bírálja, nos az igazán nem játszott vele , mert igen csak rálehet kattani😳 Így állok most...azt azért hozzáteszem, hogy én elmebeteg módon játszom minden játékkal, tehát ha rákattanok akkor napi 12-13 óra simán belemegy, ennél is így volt, péntek óta alig aludtam😂 Szóval egy "átlag" játékosnak amit írtál simán belemegy az a 60+ óra amire ide eljut mint én...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#27) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Úgy fest, az NG+ csak küldetésekre vonatkozik, nem resetel a map, fugitivek, public orderek, stb. :(
Ez annyira nem jó hír, szerintetek változni fog ez?
[link]

Malaka!

(#28) KoNZoLik@ válasza spleenszuru (#27) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ebben a játékban ez ilyen, és szerintem így is marad!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#29) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na még 1db trófea és platina 😂 Jó ez a játék nagyon, aki mást mond az hazudik 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#30) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na ennyi volt, minden percét élveztem, 45 óra alatt megvolt a platina 😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#31) melega válasza KoNZoLik@ (#30) üzenetére


melega
őstag

A második térképen írja hogy make a Warriors vow to the guard.

Mit kell ilyenkor lenyomni?
Youtubon nézem de nem jövök rá.

[ Szerkesztve ]

(#32) melega válasza melega (#31) üzenetére


melega
őstag

Megvan köszi.

(#33) melega válasza KoNZoLik@ (#30) üzenetére


melega
őstag

Spoiler.

Kinyírtam a japán császárt hibáztam, de megnéztem youtubon mi lett volna ha nem nyírom ki.

Jelenleg Edoban vagyok felfedezek mindent utána megyek a fő és mellékküldetésekre.

(#34) spleenszuru válasza KoNZoLik@ (#30) üzenetére


spleenszuru
őstag

GG! :R
Lenne is akkor pár kérdésem, remélem nem baj.
1. Harci stílusok
Érdemes lehet előre menni fugitiveket ölni értük? Illetve, mivel van amihez bond küldetés kell, azok csak idővel, sztori előrehaladtával jönnek, nem lehet valahogy "előrehozni" őket?
Én szeretem az ow-okban maxolni amit lehet, mielőtt főküldizek.

2. Utcán szaladgáló roninok
Ezekhez jött felugró ablak, de nem esett le, hogy ők playerek, vagy csak botok? Olyan hülye nevük meg kinézetük van, nem jöttem még rá. :D
Nem jelzi őket amúgy semmi, csak simán támadhatók?

Malaka!

(#35) KoNZoLik@ válasza spleenszuru (#34) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

1: Ami elérhető küldetés, és mutatja a térképen sztoritól függetlenül meg lehet bármit csinálni természetesen! Én is az adott területet lehetőség szerint maxoltam, és csak utána mentem tovább a sztorival! De amik sztorihoz vannak kötve azokat nem lehet előre hozni! Amúgy pedig a dojo-ban tudsz majd harcolni, és ott is nyílnak meg szépen sorban a harci stílusok és ha master szintre tudod teljesíteni az adott ember ellen a harcot akkor plusz bónusz cuccokat is kapsz! De ott is a sztori előre haladtával kerülnek be oda az adott karakterek, akikkel már harcoltál, vagy éppen segítettél nekik és szövetségesek lettek!

2: Erre én sem jöttem rá, de simán kinyírtam mindenkit aki az utamba került 😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#36) melega válasza KoNZoLik@ (#35) üzenetére


melega
őstag

Most jutottam el Kiotóba Edo és az előtte lévő térképet amennyire tudtam lepucoltam 2×3 délután volt.

Egy kérdés míert nem engedett Edóba minden mellékküldit megcsinálni?

Ki se villant világosa csak sötéten maradt néhány mellékküldetés.

(#37) KoNZoLik@ válasza melega (#36) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha sötét a mellék küldetés, akkor vagy valamit meg kell csinálnod a tagnak, de leginkább még nem érted el nála azt a szintet, ezt ajándékokkal és beszélgetéssel tudod fentebb tornázni 👍 De megtudod az adott questet nézni a menüben, hogy mi kell hozzá, igen ami sötét ahhoz is van írva információ, hogy kivel kell mondjuk dumálni, vagy megkeresni, illetve elvégezni adott feladatot!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#38) spleenszuru válasza KoNZoLik@ (#37) üzenetére


spleenszuru
őstag

Egyébként nincs a bond haveroknak valami állandó helyük, ahová bármikor oda mehetek hozzájuk dumálni?
Mint a tudós csávó pl., őt tudni hol van.

Malaka!

(#39) KoNZoLik@ válasza spleenszuru (#38) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem tudom hol jársz a játékban, egy idő után ugye lehet választani, hogy kik mellé állsz, most csak nevezzük őket zöldeknek és lilàknak, mert a térképen is így vannak jelölve ahol van a bázisuk! Nos ott találod általában őket egy kupacban, akikkel pedig questet lehet csinálni, azt is mutatja a térkép, de fentebb is írtam, hogy a menüben nagyon szépen sorba vannak rakva, amiket már megcsináltál az adott régióban, és azok is ott vannak amiket nem👍 És az idősíkon pedig ha esetleg valami kimaradt, vagy éppen rosszul választottál, ott is újra lehet játszani az adott küldetést, másik opciót választva! Erre szükség is van, mert nekem is volt olyan bond küldetés, ahol az adott embert korábban kinyírtam, és így az adott misszió a későbbiekben nem nyílt meg, és csak sötéten mutatta, ezért újra játszottam nem öltem meg az embert és egyből megnyílt a küldetés! Ha rámentek a platinára, akkor ezek mind fontosak, mert mindent is meg kell csinálni😳

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#40) melega válasza KoNZoLik@ (#39) üzenetére


melega
őstag

Yokahama kipucolva, Edoban(mai Tokió) néhány mellékküldetés elmaradt sötéten maradt. Lehet nem kellett volna megölnöm valakiket.

Most Kiotóban vagyok, eddig minden lefotózva ezüst trófeát kaptam érte. Minden macska megvan, és az összes pirosan jelzett terület felszabadítva.

Úgy játszom mint a régi Far Cry, AC játékokat. Minden gyorsutazási pontot aktiválok, az összes ellenséges területet felszabadítom, mindent összegyűjtök minden mellékküldetést megcsinálok, utána csinálom a fő küldetéseket.

A shogun iskolájában Kiotóban a fakardos ninja fél óra alatt sikerült.

Hard fokozaton olyan nehéz mint a Nioh más vitt végig a hátán, duston beletört a bicskám visszavettem dawnra.

Annyi hogy az Elden ring jobban ment mint a Rise of the Ronin dust fokozaton. A régi ack meg jóval könnyebbek.

[ Szerkesztve ]

(#41) spleenszuru válasza KoNZoLik@ (#39) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszi, újabb noob kérdés, mert nem vagyok biztos benne mit nevezel annak:
Mi az idő sík, melyik menüt hívod így?

Malaka!

(#42) KoNZoLik@ válasza spleenszuru (#41) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A házban ahol le ülsz egy tag mellé,ott lehet ugye online opciót is választani, ott van lehetőség erre, hogy vissza menjél a régebbi régiókba, ott található az újra játszás is, egy ilyen idősíkos megoldás keretein belül! Ki lehet választani a chaptereket/bond küldiket/még a videókat is😁

melega- Végig játszás után megnyílik a midnight mód, na a hardot szorozd fel 5-el, ott gyakorlatilag egy sima ellenfél kinyír 1mp alatt ha nem figyelsz, viszont ott dobálja a játék a legjobb ultimate fegyvereket és ruhákat 👍 Ez olyan mint a NioH -ba ami volt végigjátszás után, nem véletlenül gondolom😁 Bementem lvl67-es szinten egy 60-as falupucolos misszióba, nos nem tudtam megcsinálni 😳 Az a jó, hogy írja a szinteket mindenhol, szégyen szemre egy 54-est tudtam csak meg csinálni, de azt is éppen hogy... szóval aki ilyen NioH fan, az itt ebben is megtalálja a számításait, mert tartalom bőven van még végigjátszás után is :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#43) melega válasza KoNZoLik@ (#42) üzenetére


melega
őstag

Én is vegére értem a játéknak best ending.
Megtanultam miután a japán csaszart megöltem. Jobban jártam volna ha életben hagyom.

Spoiler
A vége tetszett a csempészből amerikai diplomata.
Francia barátaim és más barátaim hajóztak vissza az Usába japánok is mentek.

Mindenkit életben hagytam a császár lefejezése után.

Ami nem ment Ryonin legyőzése meg a loyality friend küldetés hiába vettem vissza dawnra, mintha veteránon nyomná őket a játék.

A trófeák 31/51.

Remélem ha lesz Nioh 3, kapunk a Team Ninjától egy Rise of the Roninhoz hasonló játékot választható nehézséggel.
Le a kalappal előttük a Nioh 1,2 miatt is.
Látszik hogy a harcaival foglalkozók a ninjutsu és a szanurájkardvívas szakemberei is.
Nem az eszetlen csapkodás mint mas soulslike játékban.

[ Szerkesztve ]

(#44) KoNZoLik@ válasza melega (#43) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen, én a Ninja Gaiden óta vagyok Team Ninja hívő (azokra a platina trófeákra vagyok a legbüszkébb, mert bármelyik Souls játéknál nehezebb, bárki bármit mond, sőt meg merem kockáztatni, hogy a későbbiekben kiadott Souls játékok belőlük inspirálódtak, mert a NG1 előbb(2004) volt mint a legelső DS (2011)😳), imádom minden játékukat, független attól, hogy vannak hibáik, de melyik játéknak nincsenek?🤔 Mindegy, mert nem vagyunk egyformák, én is minden percét élveztem, és szerintem ez a lényeg...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#45) melega válasza KoNZoLik@ (#44) üzenetére


melega
őstag

Szerintem is, bár a Ninja Gaiden szerintem könnyebb mint a Nioh 1,2.
Legjobb japán fejlesztőcsapat a Team Ninja.

(#46) KoNZoLik@ válasza melega (#45) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja hát persze ha easyn játsza az ember akkor igen, de ultimate ninja fokozaton, nem sok ember vitte végig 😂 Habár hozzáteszem, hogy sok ember még easyn sem tudta végig játszani... NioH 1-2 nagyon lightos játékok a NG-hez képest, most a platinázásról beszélek!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#47) spleenszuru


spleenszuru
őstag

16 óránál járok, azt hiszem, és most volt az első olyan sztori küldetés, ahol rájöttem, ha nem easy-n játszanék, kb. soha nem nyomtam volna le, hiába volt 2 társ.
Mivel nincs spoiler ebben a topikban, nem írom le, visszatérő vendég ellen ment a harc.

Amúgy lenne egy zöld-lila haladás kérdésem. Amennyiben zöld szeretnék lenni, akkor is tolhatom a lila küldetéseket is?
Ha folyamatosan zöld irányba megyek majd, akkor a lila karakterekkel a kapcsolatom romlik/nem halad majd felfelé, stb.? Esetleg hamarabb is halhatnak meg olyankor a lila személyek?

Malaka!

(#48) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Token szerzés trükk Gambling játékkal:
[link]

Malaka!

(#49) melega válasza KoNZoLik@ (#46) üzenetére


melega
őstag

Ja amúgy Milla Jovovoch néven nyomtam megpróbáltam olyan karaktert szerkeszteni aki hasonlít rá, a, a Wo long tot pedig alicia vikander néven nyomtam hasonló karaktert próbáltam szerkeszteni(új Tomb Raider film, Az Uncle embere)

(#50) spleenszuru válasza spleenszuru (#48) üzenetére


spleenszuru
őstag

Tegnap szaroztam vele vagy 45 percet, működik.
Mivel RNG alapú, idegesítő tud lenni a sok save-load, de tényleg jó, már sok cuccot meg is vettem a gamblingos shopban.

Malaka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.