Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) SchumiBácsi válasza ledgeri (#7450) üzenetére

Értem, hát akkor lesz majd kis kalamajka mert ugyanaz a kreátor.

Egyik videójánál totál "eltűnt" első próbálkozásra, aztán ugyanoda próbáltam még vagy 3szor és azok kimentek ilyen "megvágott" formátumban, de azokat eltávolítottam.

Végül egy másik videóhoz próbáltam még egyszer kommentelni lényegében ugyanazt de ott is "eltűnt" rögtön, valamint előjött a "vágás".

Én rögtön a trágyadomb netemre gyanakodtam "attól már ez is kitelik" alapon úgyhogy ez is egy életszerű újítás. Arra már nem volt ész a programozónak/ötletgazdának hogy kitegyen egy üzenetet pl. "komment elbírálás alatt..." vagy valami hasonló.

Na mind1 ez a platform is úgy lett egyre szarabb ahogy egyre nagyobb. Köszi a segítséget!

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#7452) Boond


Boond
addikt

Van olyan is, amikor nem látod a kommentet, vmiért, de ha bejelentkezel yt-re, akkro meg ugyan annál a videónál többet látsz. És van olyan komment, amit még akkor sem gondolom a rendszer törli, vagy a felhasználó, vagy franc tudja...

(#7453) Rodzser Mór válasza SchumiBácsi (#7451) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ezzel a megvágással nem találkoztam. De olyannal igen, hogy a beírt komment eltünik egy kis idő múlva. Abban a hozzászólásban van olyan szó vagy szavak, amik cenzúrázás alá esnek. Még akkor is ha nincs benne semmi csúnya vagy sértő szó. Két egymás után követő szónál is a kettőt együtt kell nézni. Nem konkrét példa, mert azt már nem tudo felidézni, hanem ilyesmi esetében: "...a kapufa szép..." Ebből a "fasz"-t érzékeli a rendszer, hiába van szóköz közte. És emiatt törlendőnek ítéli a rendszer. Én legalábbis így vettem észre. Kicsit átfogalmazva már engedte a hozzászólásom.

(#7454) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Üdv MBAM bemutató videó volt 2019-ből...

Legális élettartam licencem van, de a kérdés az, hogy van e értelme pattognom, vagy sem? Emailt már küldtem ipmalwarebytes@gmail.com - érdekes Google keresésre ez az email mintha nem is létezne - de nem írtak vissza...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7455) ledgeri válasza GoodSpeed (#7454) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát ha a gyártó nem akarja, hogy mutogassák videóban a programját, akkor valamennyire jogos... Mi volt a videóban konkrétabban (mely felületek látszódtak, miegymás...)?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7456) GoodSpeed válasza ledgeri (#7455) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A szoftver kezelőfelülete... természetesen nem volt benne kulcs, azonosító ilyesmi, hiszen a saját még 10 évvel ezelőtt közvetlen az MBAM-tól vásárolt Lifetime licencemet nem fogom mutogatni, hiszen már ilyet nem kapni, magammal meg nem szúrnék ki. Az új verzió újdonságait mutattam be.Volt benne egy keresés is, CPU terheléssel. Ennyi. 8 perc 12 másodperces videó volt.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7457) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Mondjuk ő is beszívta...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7458) Out válasza GoodSpeed (#7457) üzenetére


Out
addikt

Régészkedünk, régészkedünk? :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7459) GoodSpeed válasza Out (#7458) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

:DDD

Más: Amúgy engem az döbbentett le, hogy fel volt tüntetve:
Manuális kereséssel találta meg a videót, és az extra: 2019 novemberében lett feltöltve, tehát majdnem 2 évvel ezelőtt. Több száz videóm van fent... és akkor így esik be egy strike...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7460) Out válasza GoodSpeed (#7459) üzenetére


Out
addikt

Ezért veszélyes ez a "termék bemutató" videó kategória, mert bármikor lecsaphat a gyártó és indokolnia sem kell semmit. Az meg, hogy Te jó vagy rossz színben tüntetted fel a termékét, az nem érdekli. Főleg, ha nem is érti a nyelvet.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7461) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Már többször feldobta a yt hogy igazoljam magam, hogy elmúltam 18: bankkártyával, vagy igazolvánnyal.
Ezt valahogy nem tudom kikerülni? Ha a régebbi fiókomat használom, ott nem kér életkor igazolást, miért?
(soha sem adtam meg telefonszámot, igazolványt, bankkártyát)

Ha közzé akarok tenni egy videót youtube-on számít melyik fiókomról teszem, vagy csak magamnak számít, hogy válogathatok, h melyik fiókom lesz "publikusabb"?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7462) GoodSpeed válasza Out (#7460) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Igen, mérlegelgettem a dolgot, egyébként 1.5 évvel ezelőtt ezek miatt kaptam figyelmeztetést, de befejeztem velük, MBAM cucc nem lesz többet a csatin, az eddigieket is töröltem. Az email címükre amiről a követelést benyújtották rákeresre egy releváns találat sem volt. Viszontbejelentéssel hosszas mérleges után nem éltem.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7463) cigam


cigam
félisten

Egyesíteni szerettem volna két YouTube csatornát, aminek az lett a vége, hogy az egyik törlődött, de a videók nem jelentek meg a másikon. Kerestem valami support elérhetőséget, de nem találtam. Hol tudnám kérni, hogy állítsák vissza az eredeti állapotot?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7464) Out válasza cigam (#7463) üzenetére


Out
addikt

Nem tudok olyan lehetőségről, ahol lehetne kérni a csatorna visszaállítását.

Sajnálom, hogy így jártál és ez egyértelműen a topikgazda hibája, aki nem írta bele az összefoglalóba, hogy NEM LEHET EGYESÍTENI YOUTUBE CSATORNÁKAT. :(((

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7465) DrBubo77 válasza Out (#7464) üzenetére


DrBubo77
addikt

Miért lenne a topikgazda hibája?
Én még nem is hallottam ilyenről, hogy egyesíteni lehetne YouTube csatornákat. Nem programoznak le mindent, amit az emberek kitalálnak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7466) ledgeri válasza DrBubo77 (#7465) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én hallottam az iróniát olvasás közben ;], vagy cinizmust...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7467) cigam válasza Out (#7464) üzenetére


cigam
félisten

Akkor a Speciális beállításoknál mire jó a "Csatorna áthelyezése"? Nem mellesleg _áthelyezésről_ van benne szó, és nem törlésről.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7468) Out válasza cigam (#7467) üzenetére


Out
addikt

Elnézésed kérem ez esetben, mert tudatlanságomból kifolyólag valótlant állítottam, miszerint nem lehet csatornákat összevonni.
A google ezek szerint ad rá lehetőséget ismét.
Mielőtt végrehajtottad a műveletet, megnézted, hogy a folyamat végén azt az eredményt kapod-e amit elvársz? Ugyanis, ahogy végígolvastam a menetet, ott van rá lehetőség megnézni, hogy mi lesz a végeredmény.
Szerintem csak a fal felé fordulhatsz sírva, mert máshová nem tudsz fordulni segítségért.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7469) cigam válasza Out (#7468) üzenetére


cigam
félisten

Semmi gond. Csak tisztázni szeretném, hogy ez mi, nehogy más is besz.pja...
Az túlzás hogy ad rá lehetőséget, mert akkor nem tűnt volna el az összes videó. Készítettem egy teszt csatornát, hogy áthelyezhessem, és megint előhívjam az utolsó popup ablakot.
Itt nincs preview. Egy betűvel nincs megemlítve, hogy a videók is törlésre kerülnek:

Az sem igaz, hogy egy másik csatornával van összekapcsolva, hacsak az A1-et létrehozó YouTube (google)fiókot nem nevezzük csatornának. Mondjuk konzekvensen összekeveri a csatorna és a fiók fogalmát, Mert az A1 nem fiók, hanem a fiókom frissen létrehozott teszt csatornája. Ez inkább zavaros mint egyértelmű, hogy melyik fiók/csatorna hova fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7470) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
tudtok valami megoldást, hogy a telón ha kirakom a youtubot a TV-re ne jöjjön állandóan a reklámok. A telefonon vagy a TV-n kell mókolni ?

(#7471) cigam válasza Khaosz55 (#7470) üzenetére


cigam
félisten

Elő kell fizetni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7472) ArthurShelby válasza Khaosz55 (#7470) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Dns szűréssel tudod legkönnyebben [link]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7473) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Bocs ha rossz helyre írtam volna de van nekem egy 4k video downloader nevű programom amit youtube videók mp3 átalakítására használok, de sorozatosan hibát jelez: [link]
Hogyan lehetne ezt a hibát megszüntetni?
Vagy tud valaki olyan ingyenes programot ami youtube linkeket konvertál át mp3-ba? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#7474) ArthurShelby válasza makoss (#7473) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Kis google keresés. [link]
Nem kell a gépedre semmilyen program, készen letöltöd az mp3/mp4 fájlt, azt jónapot.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7475) Hege1234 válasza makoss (#7473) üzenetére


Hege1234
addikt

youtube-dl vagy yt-dlp
ezek tudnak mindent is letölteni viszont cli-be kell pötyögni..

yt-dlp-hez írtam scriptet(batch) amivel egérrel csak ki kell választani mibe töltse le
plusz kiegészítettem pár funkcióval
[kép] [link]

legelek:
egyszerűsége miatt jó az is persze csak, ha jobb
minőség kell mint a 128 olyat már nem tud

(#7476) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Legutóbbi időben (2hete) nagyon sokszor játssza el azt a YT ha meg akarok nyitni egy klippet akkor csak homokórázik és nem nyitja meg. Régebben is volt ilyen, és egy lap frissítés segített de most sokszor még az sem. De tök hektikus az egész, hol jó hol nem.
Nektek is szarakodik mostanában?
Legfrissebb Firefox van fent.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#7477) Out válasza jozsi252 (#7476) üzenetére


Out
addikt

Nekem nem szarakodik

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7478) Dluinet válasza jozsi252 (#7476) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Reklámblokkolót használsz?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7479) jozsi252 válasza Dluinet (#7478) üzenetére


jozsi252
veterán

Használok de ha letiltom akkor is szar. Most töröltem az összes sütit gyorsítótárat meg minden szart, egyelőre most jó. Ezeket én nem szoktam törölgetni soha.

Out
:R

iPhone 13 Pro Max

(#7480) Dluinet válasza jozsi252 (#7479) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Akkor végigmegy a reklám a háttérben, csak te nem látod és átugorni sem tudod.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7481) jozsi252 válasza Dluinet (#7480) üzenetére


jozsi252
veterán

Már egy ideje amúgy is tervezem a Prémiumra előfizetni mert telefonon nincs blokkoló és ha meg akarok nézni 1-2 klippet akkor inkább nem részletezném azt a reklám mennyiséget ami szembe jön velem. :W

Van valami lehetőség előfizetni a Prémiumra egy 2. féltől mondjuk olcsóbban és nem havi konstrukcióba hanem 6-12 hónaposba?

iPhone 13 Pro Max

(#7482) Dluinet válasza jozsi252 (#7481) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Youtube alternatívák reklámszűréssel

chrome addon

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7483) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Valamiért nem engedi lejátszani a korhatáros videókat,eddig nem volt probléma vele.Bőven 18 felett vagyok.Mi lehet a gond?

Köszi!

(#7484) ledgeri válasza Shaza (#7483) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Új metódus... Ha adsz kártya infót akkor adtál, ha nem... keresel alternatív megoldásokat

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7485) Shaza válasza ledgeri (#7484) üzenetére


Shaza
senior tag

Értem,köszi!
Mióta van ez a rendszer?

(#7486) ledgeri válasza Shaza (#7485) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Február...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7487) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Hogyan lehetne egy YT videó feliratait lementeni?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7488) Hege1234 válasza Eastman (#7487) üzenetére


Hege1234
addikt

yt-dlp

ha tényleg csak a feliratai kellenek videó nélkül akkor
ahova kicsomagoltad létrehozol egy txt fájlt majd átírod valami.bat -ra
és ezt beilleszted

@echo off
yt-dlp -i --all-subs --skip-download -o "sub\%%(title)s.\%%(title)s.%%(ext)s" "youtubelink"
pause

így fogja lementeni sub\videónév\videónév.feliratneve.vtt
ezen a linken tesztelve 8 feliratot szedett le

viszont srt-t nem tölt le legalábbis nekem még nem sikerült
.vtt feliratokat mindig talál és könnyű is átkonvertálni ha más formátumban kellene

[ Szerkesztve ]

(#7489) Eastman válasza Hege1234 (#7488) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm.

El szeretnék olvasni egy angol feliratot magyarul. Gondoltam, letöltöm és bemásolom a G.-fordítóba.

Létezik ennél egyszerűbb megoldás?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7490) Hege1234 válasza Eastman (#7489) üzenetére


Hege1234
addikt

ahol elérhető yt-on a felirat ott van a beállításokba az automatikus fordítás kiválasztod a magyart (nem tudom jobb e mint a gfordító)

(#7491) Eastman válasza Hege1234 (#7490) üzenetére


Eastman
őstag

Nálam sajnos nincsen.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7492) Dluinet válasza Eastman (#7489) üzenetére


Dluinet
nagyúr

G fordító helyett, deepl -t próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7493) StLui válasza Eastman (#7491) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem fordítás csak PC-n van telón nincs, de ha csak béna vagyok akkor kijavítanak

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7494) etejedu


etejedu
őstag

Helló! Miután harmadszor kaptam kékhalált, gondoltam benézek ide és felteszem a kérdésemet, esetleg más is tapasztalt valaha ilyet!
Videónézés közben ahogy bejön a reklám lefagy a gép! :D
előfordult olyan is, mikor csak elsütétült a képernyő, megakadt majd ment a reklám.
ryzen 5 2600X, Zotac Rtx 2060 6Gb, G.Skill Ripjaws V 2x8GB DDR4 3200MHz, meg egy gold Corsair 600 W táp 10 év garis. Nem mondanám réginek a youtube-hoz a gépet! :D

(#7495) cigam válasza etejedu (#7494) üzenetére


cigam
félisten

Viszont hw-esen simán lehet rossz, vagy driver gondtól kezdve bármi. Pl túl/alulhajtás, sw-es pimpelő/optimalizáló.
Amúgy a kékhalál is elég beszédes hibakódot/üzenetet generál. Keress rá arra.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7496) Eastman válasza etejedu (#7494) üzenetére


Eastman
őstag

Microsoft reklám volt? ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7497) ledgeri válasza etejedu (#7494) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kellene még egyéb kékhalál-infó... progis, hogy mégis mi halt be...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7498) etejedu válasza Eastman (#7496) üzenetére


etejedu
őstag

Erről az jutott eszembe, hogy Lengyelpiacos. (Innen lett beszerezve olcsón)
ledgeri: a következő alkalommal jobban megnézem miért történt.
cigam: Hát, szerintem már vágod, hogy fogalmam sincs miről beszélsz! :DDD de rákeresek igérem.

[ Szerkesztve ]

(#7499) ledgeri válasza etejedu (#7498) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha alap beállításokkal használod a win-ed, akkor létre kellett jönnie dump file-oknak.
Keress rá BSOD viever kucsszóra, kidob egy progit, és biztosan van leírás is, hogy mit és merre kell keresni, ha nem alapból ott keresi, ahol kell lennie.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7500) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Nem tudom, ez-e a jó topik a kérdésemnek, de hátha:

Tervezem YouTube Prémium Családi Csomagra előfizetni, amit így megoszthatok a szüleimmel és a testvéreimmel.

Viszont a testvéremék Németországban élnek. A "szabályzatban" pedig van egy ilyen kitétel:

A családtagokra vonatkozó követelmények:
A családfelelősével azonos háztartásban (tartózkodási címen) kell laknia.

Na ez ugye nálunk nem teljesül.

Mennyire "követik ezt nyomon"? Lehet valami szankció, figyelmeztetés, ha családi csomagban valóban a családom van, viszont más országból használjuk a szolgáltatás ugyanazon családi csomagban? Mert ugye technikai oldalról ez lekövethető lenne gond nélkül.

Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.