Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Occon adom


Occon adom
aktív tag

[link] Shakira & J. Lo's FULL Pepsi Super Bowl LIV Halftime Show

Üdv a videót letölteném, van rá hatásos program manapság?
Egyre trébb a youtube, hogy korlátoz mindent és teli rakja trébb reklámokkal

(#6352) Watt25 válasza Occon adom (#6351) üzenetére


Watt25
veterán

a videót letölteném, van rá hatásos program manapság?
Van.
Egyre trébb a youtube
Akkor ne használd.
és teli rakja trébb reklámokkal
Fizess elő, akkor nem lesz reklám. (És az olcsójános jelző is elmúlik rólad.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6353) Márton


Márton
nagyúr

Üdv,
egy 2 órás videót szeretnék feltölteni, 13GB és 100mbites upload-om van.
De a művelet elején 3 óra időt ír, majd kb. 30 perc (10-15%) után lecsökken 30 percre, ami a valós lehet. A régi felülettel sosem volt ilyen gond, már az elején a helyes időt becsülte.
Nem hiszem, hogy az upload sebességem alacsony minden kezdésnél, csatorna sem új..
Ez ilyen, nyugodjak bele, valami bug,vagy biztonsági dolog, hogy az elején csak lassan adagolják a userek a cuccot? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6354) Occon adom válasza Watt25 (#6352) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Köszi, de nem fizetek elő arra, hogy további 50 reklámot lesegessek, ha éppen úgy tartja a kedve a cégnek. Az Üzelti szabályzatot bármikor módosíthassa, ami miatt teszek a multira.

DE NEM IS A BUTASÁGRA VAGYOK KÍVÁNCSI, AMIT ÍRTÁL!

(#6355) Watt25 válasza Occon adom (#6354) üzenetére


Watt25
veterán

"Módosíthassa"... Ja... és én beszélek butaságokat. :DD

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6356) StLui válasza Occon adom (#6354) üzenetére


StLui
veterán

Ha módosítja majd, akkor onnantól nem fizetsz elő, ennyire egyszerű, ha ennyire zavar a reklám (tényleg többnek tűnik nekem is)
Semmi butaságot nem mondott, pontos válaszok, megoldások a kérdéseidre.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6357) Occon adom válasza StLui (#6356) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Üdv a videót letölteném, van rá hatásos program manapság?

Ez volt a kérdés, a többi nem érdekel,
ha érdemben nem tudsz segíteni, nem kell idejönni és bólogatni Köszi!

(#6358) Benhill válasza Occon adom (#6357) üzenetére


Benhill
senior tag

youtubebyclick

ingyenes,
de ha megveszed nincs benne reklám, komplett lejátszási listákat egyben letöltheted, le tudod tölteni az 1080p, 4k, 8k videókat is, többféle formátumban. 1500ft csak

én évek óta ezt használom.

(#6359) StLui válasza Occon adom (#6357) üzenetére


StLui
veterán

Nem csak egy valaki, mindenki szembe jön az autópályán igaz? :C

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6360) fokukac válasza Benhill (#6358) üzenetére


fokukac
nagyúr

...ha a jútyúbra nem fizet elő, akkor majd pont ezt fogja megvenni :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6361) Occon adom válasza Benhill (#6358) üzenetére


Occon adom
aktív tag

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

[ Szerkesztve ]

(#6362) Márton válasza Benhill (#6358) üzenetére


Márton
nagyúr

Egy kattintásra letölt lejátszási listát korlátlan számú videóval 4k/60-ban is?
Akkor én is elgondolkozom rajta, mert az ingyenes 4kdownload nevével ellentétben csak fhd-ig megy és 25 videót tud playlistből, az 5kplayer tudja az összeset, de alapból fhd, egyesével kéne kijelölni hogy 4k. Brrr. Nincs más, ingyenes alternatíva erre?

Vagy az is jó lenne, ha egy illető csatornáját tudnám egymás után nézni, léptetni a videókat.
Azt lehet? Tehát nincs playlist, csak sok videó. De ha lejátszás közben a bal alsó next-re nyomok, egy másik alkotótól hoz be műsort.. A javasoltat asszem :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6363) rushty


rushty
senior tag

Hangot szeretnék lementeni. 96/44-be
[link] Van hasonló oldal, ami működik és nem vírusos?

Revolut meghívó pü-ben

(#6364) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Nálatok is előfordul YouTube videónál hogy a felirat két sorát egymásra teszi? Levettem a betűméretet, egérrel szétválasztottam de ugyanúgy egymásra teszi a sorokat a következő mondatnál. Mivel lehetne ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#6365) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Azt be lehet állítani, hogy melyik fiókomban jelenjenek meg a reklámok? Idáig a TV volt, a PC-n nem, mostanában viszont megfordult. Ez sokkal jobb nekem, csak kíváncsi lennék, hogy ez valami "technikai hiba", vagy lehet állítani? Én nem csináltam semmit.

(#6366) norbertoth


norbertoth
senior tag

Hol lehet beállítani azt, hogy ha pl telefonról indítok egy videót tv-re, akkor ne legyen következő automatikus lejátszás a videó végén? A beállításokban ki van kapcsolva mindenhol. :W

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6367) Sonja válasza Márton (#6362) üzenetére


Sonja
veterán

Hogyne lenne. :K youtube-dl Ez CLI program. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6368) Márton válasza Sonja (#6367) üzenetére


Márton
nagyúr

Igen, rátaláltam, még a GUI-ját is használom 2 napja.
Ám hiába állítottam ott be "best"-re a letöltést, csak 2160/30-ban szedte le azt a videót, ami YT-on nézhető 60-ban. Ha fixen 2160p60-ra állítom, akkor viszont leszedi.
Ez valami bug?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6369) PuMbA válasza Márton (#6368) üzenetére


PuMbA
titán

Ne használd GUI-san. A "best" rosszul működik. CLI-ben "-F" kapcsolóval kérd le az elérhető sávokat, majd "-F" helyett "-f <vp9_video_id>+<opus_audio_id, ami 251 szokott lenni> --merge-output-format webm"-vel szedd le.

[ Szerkesztve ]

(#6370) Márton válasza PuMbA (#6369) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi, de így playlistet is leszed?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6371) PuMbA válasza Márton (#6370) üzenetére


PuMbA
titán

[link] Itt nézelődj. Ezek lesznek még a parancsaid:

--yes-playlist

Download the playlist, if the URL refers to a video and a playlist.

--playlist-start NUMBER

Playlist video to start at (default is 1)

--playlist-end NUMBER

Playlist video to end at (default is last)

--playlist-items ITEM_SPEC

Playlist video items to download. Specify indices of the videos in the playlist separated by commas like: "--playlist-items 1,2,5,8" if you want to download videos indexed 1, 2, 5, 8 in the playlist. You can specify range: "--playlist-items 1-3,7,10-13", it will download the videos at index 1, 2, 3, 7, 10, 11, 12 and 13.

[ Szerkesztve ]

(#6372) Sonja válasza PuMbA (#6371) üzenetére


Sonja
veterán

Ennél egyszerűbb, ha ezt a parancsot használja:

youtube-dl -f "bestvideo[width>=2160][fps>=30][vcodec=vp9]+bestaudio[acodec=opus]" -o "%(title)s.%(ext)s" --merge-output-format webm

Majd a végébe beilleszti a playlist linket. Így minden legalább 4K/30fps és felette lévő videót leszed VP9/Opus codeccel webm formátumban. Itt lehet variálni a felbontással és/vagy az fps-sel. Pl. ha egy playlist csak 60fps-es 4K videót tartalmaz, akkor elég a [width=2160][fps=60] opciót használni. Stb.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6373) Márton


Márton
nagyúr

ez igen, köszönöm szépen :C
kipróbálom

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6374) PuMbA válasza Sonja (#6372) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, bár én a bestvideo és bestaudio-t egyáltalán nem szoktam használni, mert az opusnak például biztosan mindig 251 az azonosítója, gondolom a videónál is így van és akkor a hosszú sor helyett csak elég egy "321+251" parancs a -f után, ami sokkal rövidebb.

[ Szerkesztve ]

(#6375) Sonja válasza PuMbA (#6374) üzenetére


Sonja
veterán

Én viszont a bestvideo+bestaudio párost szeretem az id-s helyett használni. :) Linux alatt még használok egy + parancsot is hozzá, mert máskülönben nagyon lassan tölt Youtube-ról. :( Ez a plusz parancs (aria2c-nek installálva kell lennie):

--external-downloader aria2c --external-downloader-args "-x 16 -s 16 -k 1M"

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6376) Márton


Márton
nagyúr

hát benne vagytok a mélyvízben rendesen, tesók :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6377) rushty


rushty
senior tag

Hangot szeretnék lementeni (pl. 96kbit/44kHZ-be)
[link] Van hasonló oldal, ami működik is?

Revolut meghívó pü-ben

(#6378) PuMbA válasza rushty (#6377) üzenetére


PuMbA
titán

Használj youtube-dl-t :) Windows CLI-ből

youtube-dl.exe -F "youtube.com/watch?=v32423"

majd pedig

youtube-dl.exe -f <96kbps körüli hang id-je, azaz a legelső oszlopban lévő szám> "youtube.com/watch?=v32423"

[ Szerkesztve ]

(#6379) fokukac válasza rushty (#6377) üzenetére


fokukac
nagyúr

96 kbit? milyen hangminőség már az?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6380) Sonja válasza rushty (#6377) üzenetére


Sonja
veterán

Van oldal, ha nem felel meg a youtube-dl CLI program.

anything2mp3.cc

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6381) kisfer


kisfer
aktív tag

Sziasztok!

Azzal mit lehet kezdeni hogy automatikus lejátszásnál vagy egy lejátszási listánál, ha vége egy videónak átugrik a következőre,de manuálisan rá kell kattintani hogy elinduljon a lejátszás?

Valami beállítás vagy bármi van erre?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#6382) ledgeri válasza kisfer (#6381) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az új oldal betöltetése az a youtube-on múlik, a videó nem elindítása meg böngészőbeállításokon!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6383) Amur


Amur
addikt

Srácok közösségi irányelvek miatt eltávolították az egyik videómat.
Illegális vagy szabályozott áruk értékesítése címen, itt az online szerencsejáték kategóriába kötöttek bele(sportfogadás témában van fenn kb. 50 videóm, van ami már 6 éve, de eddig nem volt ilyen gondom). A szöveg alapján az ilyen oldalakra mutató linkekkel volt bajuk.
A videó leírásába nem raktam linket, a videó alatt egy pillanatra valóban látszik az egyik sportfogadó oldal linkje, ha ez tényleg a bajuk akkor a videóim fele törlésre kellene hogy kerüljön. Az emailben csak fellebezés linket raktak, hol tudom megkérdezni tőlük hogy tényleg az volt-e a gond amit én gondolok, vagy más, mert akkor kitakarom a többi videóból a linkeket ahol látszik, minthogy leszedjem. A max 100ezres nézettségű vidik ellenére azért hoz a konyhára, nem szeretném elbukni a csatornát, pláne hogy nem érzem hogy bármi rosszat tettem volna.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#6384) Márton válasza PuMbA (#6371) üzenetére


Márton
nagyúr

Azt hogy/hol lehet megadni, hogy egy playlistet a neve alapján létrehozott mappába töltse? Most mind a "video"-ba kerül, de ott hamar zsúfoltság lesz. (cli vagy gui)

Az miért van, hogy egy 500 videós csatornából leszed 100-at a yt-dl, majd szó nélkül bezáródik az ablak. Legalábbis nem látom mi lenne a hibaüzi.. Hely van.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6385) szente


szente
addikt

Hali!

Eltűnt a YT kezdőlapjáról többek között a Nemrég feltöltött szekció, csak az Ajánlott maradt(bármennyit is görgetek lefelé). Vissza lehet ezt valahogy hozni?

(#6386) Sonja válasza Márton (#6384) üzenetére


Sonja
veterán

Az -o paraméter kell neked (Többet erről itt!).

Valami ilyesmi legyen, a végén a playlist linkkel (próbáltam Win-es formában, remélem eltaláltam :B):

youtube-dl -o "%(playlist)s\%(playlist_index)s - %(title)s.%(ext)s"

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6387) qqzs


qqzs
őstag

Mi a kulonbseg a youtube music es premium kozott azon kivul hoyg a premium dragabb? Premiummal is tudok unlimited zenet hallgatni?
Ezenkivul az a kerdesem hogy premiumban a letoltes funkcio hasonlo mint a youtube letoltok azaz a file elerheto vagy csak kodolva elerhetove valik offline is?

Eladó: GTS450

(#6388) Márton válasza Sonja (#6386) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6389) fokukac válasza qqzs (#6387) üzenetére


fokukac
nagyúr

a premium tartalmazza a videó-részét a jútyúbnak, és zenét is (a youtube music-ot, és a google play music-ot)
A Music pedig csak a zenét, ha csak erre fizetsz elő, akkor zenét hallgathatsz, de a youtube videóknál továbbra is lesznek reklámok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6390) qqzs válasza fokukac (#6389) üzenetére


qqzs
őstag

Koszi. a youtube premium akkor youtube musiccal egyben kivaltja a spotify-t? google play musicrol mentem spotifyra mert parat nem talaltam meg olcsobb is volt. meg csomo jo public playlist is van, ezek vannak yt musicon is, pl peacfull guitart kerek yt musicrol akkor keresgel valami hasonlo zenet vagy mi lesz?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#6391) fokukac válasza qqzs (#6390) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, kiváltja a spotify-t. És még nézhetsz videókat is, reklám nélkül.

yt musicot nem használom, csak a play music-ot, szóval erről nem tudok nyilatkozni.
De ez utóbbbiban sok ilyen rádióadó van, ami hasonló zenét játszik. Igazából minden számra vagy előadóra ráklikkelve van olyan, hogy "rádió indítása", ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy hasonló zenéket kezd játszani. A jó napom van (feeling lucky) pedig a lájkolt zenéid alapján játszik neked.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6392) qqzs válasza fokukac (#6391) üzenetére


qqzs
őstag

Probalgatom a yt musicot. Talaltam is olyan playlist transfer servicet, ami a csak zenere transferal. Viszont ha musicon keresek playlistet ott szinte mindig youtube video playlisteket dob fel ami nem erdekel mert kitudja a video alatt milyen minosegu a zene. Lehet ezt valahogy allitani?

Eladó: GTS450

(#6393) qqzs


qqzs
őstag

Esetleg probaljam play musicba transferalni es onnan a yt musicba mielott bezarjak?

Eladó: GTS450

(#6394) fokukac válasza qqzs (#6393) üzenetére


fokukac
nagyúr

Szerintem nem fogják bezárni a play musicot, mert sokan továbbra is azt használják...
És jelenleg nincs hivatalos transzfer a kettő között (play music és yt music között).

Szerintem használd azt, ami jobban tetszik.
Én sosem kerestem lejátszási listákra, szóval erről nem tudok nyilatkozni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6395) qqzs válasza fokukac (#6394) üzenetére


qqzs
őstag

Pedig befogjak. Most sokat olvastam a temaban es mindenhol ugy emlegetik hogy ...es meg tartalmazza a play musicot, amig be nem zarjak
Nyilvan ugyanaz a forras mindkettonek ha zeneket nezzuk

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#6396) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Van arra mód hogy egy zenei előadó összes dolgát ami a YT főlapján látható egybe lássam (és rendezgessem)? Mert ha pl VEVO-zott, és rámegyek minden feltöltésre, akkor kiderül, hogy hopp, csak 3 videója van fent, míg kint meg 4-5 kategória 10-20 elemmel...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6397) fokukac válasza qqzs (#6395) üzenetére


fokukac
nagyúr

az nem jó hír, mert nekem nem tetszik a YTM (pláne, hogy összemos mindent, és nem látja alapból az eddig a GPM-ben felépített listáimat, lájk-jaimat, könyvtáraimat)...
Ja, és bönészőből nem tudok Chromecast Audio-ra stream-elni, mert egyszerűen nincs olyan gomb, ami nevetséges egy guglitól...
és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6398) qqzs válasza fokukac (#6397) üzenetére


qqzs
őstag

jo cikk kb ez jött le nekem is par ora nezegetes utan mentem vissza play musicra.
de itt is irja: "Google is still planning to replace GPM with YTM sometime in the back half of 2020, this all concerning."

Eladó: GTS450

(#6399) qqzs


qqzs
őstag

Na nem semmi. Google homeban atalitottam spotirol youtube musicra a default music szolgaltatot...esnemfogjatok elhinni, videot akar lejatszani , sima home-on minin nem megy mert nem tud videot lejatszani. fel oraja chatelek a supporttal es vegre elismertek hogy bocs ez ilyen (még)

Eladó: GTS450

(#6400) Márton


Márton
nagyúr

Feltöltöttem egy 3 órás videót, melyben van egy rövid színpadi felvétel, aminek az aláfestő zenéje miatt reklamál a youtube. Jól van, semmi vész, némítsuk le ott..
Ki is választom, hogy "a zeneszám lejátszása alatt minden hang elnémítása", azt írja ez a gyorsabb lehetőség, ám erre ezt dobja:

Akkor legyen "szegmens kivágása".
Válasz: "nem vágható, próbáld meg újra."

Ilyenkor miva :F :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.