Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) nubreed válasza Out (#6200) üzenetére


nubreed
veterán

Ja értem. :D Tehát népet nevel. ;]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6202) samujózsi


samujózsi
tag

Az androidos youtube app tényleg nem tudja megmutatni, hogy hová írtam kommentet?
Ha mégis, akkor hogyan tudom kiszedni belőle ezt az infót?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#6203) Watt25 válasza nubreed (#6199) üzenetére


Watt25
veterán

Az előnézeti gif vagy legyen az bármi, szerintem ebben a formában inkább szánalmas mint hasznos.
Komolyan érdekelne a részletesebb véleményed erről... Én egyszerűen nem értem, hogy mi a baj vele...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6204) body007


body007
addikt

Sziasztok!

Vanced problémám akadt mégpedig, h megváltoztattam a gugli jelszavam és azóta sehogyse tudok belépni :(
2 eszközön próbálom, reinstall / adatok törlése megvolt (vanced, microg) még a fiókot is töröltem...
Valamit a gugli biztonságnál kellene állítanom de nem jövök rá, h mit :O
Esetleg vki futott már bele ebbe a szitulációba? :B
köszi :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#6205) body007 válasza body007 (#6204) üzenetére


body007
addikt

Szóval a megoldás (ha valaki belefut):
Nem elég újrarakni a dolgokat (és cache-t törölni), uninstall és reinstall kell - és fontos a telepítési sorrend (meg, h melyik vanced-hez melyik microg illik - de ezt gondolom tudja aki tudja :P )

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#6206) winhate válasza gery2123 (#6158) üzenetére


winhate
őstag

Hala istennek amiota blokkolom a sok szemetet azota nem latok reklamot :D
Es igen vegre mukodik !

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6207) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Nem tudom a Youtube mit alkotott ma, de valami borzalom ez a sok reklám. Szinte nem tudok úgy megnézni 1-1 videót hogy ne lenne benne jobb esetben 1, rosszabb esetben 3 reklám. És persze nem lehet átnyomni őket, hanem végig kell nézni.
Kasperksy Total Security van fent, de a reklámblokkoló sokat nem ér. Mit használjak a sok tetves reklám ellen?

iPhone 13 Pro Max

(#6208) samujózsi válasza jozsi252 (#6207) üzenetére


samujózsi
tag

Amit írtál, én inkább valami vírusfélére tippelnék a gépeden/mobilodon, mint a youtube-ra.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#6209) Plazmacucci válasza jozsi252 (#6207) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Böngészőtől függ. Adblock Plus, de van kifejezetten Youtub Ad Blocker. Én évek óta nem látok reklámot.
Androidon meg Youtube Vanced XDA-ról.

Azt tegyük hozzá, hogy a reklámok megnézésével a csatornát támogatod, tehát ha blokkolod azokat akkor nem fognak a te megtekintéseid által pénzt kapni. Mit gondolsz Elek Zoltán miért tesz egy 10 perces videóba 14 reklámot?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6210) jozsi252 válasza Plazmacucci (#6209) üzenetére


jozsi252
veterán

Adblock Plus-t felraktam. Ha még az adott videó kezdete előtt van akkor jól van végignézem. De az hogy nézek egy Totalcaros videót és az első harmadba meg középen meg az utolsó harmadba is végig kell nézni 20-30 seces reklámot, hát elmehetnek a ......

samujózsi

Biztos nem vírus.

iPhone 13 Pro Max

(#6211) Plazmacucci válasza jozsi252 (#6210) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Eltűntek végül?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6212) samujózsi válasza jozsi252 (#6210) üzenetére


samujózsi
tag

Tízperces totalcar videó 6. perce megy. Indításkor volt egy darab, 3 mp után átugorható reklám, azóta semmi.
Jó, egy próba nem sokat mond, én meg inkább böngészőből nézem, ott viszont van adblock.
Na most jött be egy újabb reklám, de ez mintha a videó része lenne, nem yt reklàm. (Igazolva, a videóban mozogva a reklám is mozog)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#6213) jozsi252 válasza Plazmacucci (#6211) üzenetére


jozsi252
veterán

Úgy néz ki hogy jó lesz, köszi!

samujózsi

Nem tudom hogy a YT szervere mi szerint osztja ki a reklámokat, de abba biztos vagyok hogy nem mindenkinél akkor és ugyanannál a videónál ugyanolyan módon jönnek fel reklámok.

iPhone 13 Pro Max

(#6214) Plazmacucci válasza jozsi252 (#6213) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Zsír.

Youtubenál el kell érni azt a szintet hogy reklámokat rakhass be, aztán a feltöltőn múlik a nagy része.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6215) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Ez vmi új feature a juxartól? Ma kezdte el csinálni (főoldal).
Konkrétan semmit se lehet látni így :( . Belépve az operában ff-ben nem vagyok belépve de ott is ilyen.

Reklámra nekem Linux Mint rendszer van uBlock Origin-el. Sose látok egy reklámot se hála.

[ Szerkesztve ]

(#6216) Plazmacucci válasza Mtbsrác (#6215) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja nekem is ilyen lett. Gondolom új dizájn...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6217) Watt25 válasza jozsi252 (#6207) üzenetére


Watt25
veterán

Előfizetsz és nincs gond.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6218) StLui


StLui
veterán

Hopp nekem visszajött a normális YT nyitó oldal nézet !

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6219) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Vmi hiba lehetett akkor. Mostmár jó nekem is.

(#6220) chungee


chungee
addikt

Napot!

Hol tudom kikapcsolni az email értesítéseket :F

(#6221) Out válasza chungee (#6220) üzenetére


Out
addikt

A csatornán a csengő ikonnál a Semelyik opció választásával.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6222) totron


totron
addikt

Az ajánlási algoritmussal van bánatom. Van egy videós, akit előszeretettel nézek, de sajnos a nézőközönségének ízléséhez szorosan hozzátapad egy másik témakör is, ami pedig engem nagyon nem érdekel.. Mindig elmondom, hogy nem kell, "mondd el miért", elmondom: mert finoman szólva sem mozgat az ajánlott csatorna vagy az adott videó. Ez tanítóerejű és kattintgassak szorgalmasan vagy teljesen mindegy, mert a közönség része vagyok, így az egyedi, összelegózott, finomra hangolt igény reménytelen? (Tudom, papíron lehetséges, de nagyon nem úgy tűnik.)

(#6223) chungee válasza Out (#6221) üzenetére


chungee
addikt

:R Sikerült, köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#6224) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Akik webOS alól használja a YouTube alkalmazást, tőlük kérdeznék.
Nemrég frissült a YT, azóta ha megakarok nyitni bármilyen videót, hibát dob az app.

Másnál nem jelentkezett a hiba?
webOS 5.10.10

(#6225) StLui válasza StLui (#6218) üzenetére


StLui
veterán

És megint az újfajta elrendezést kaptam :( (Chrome)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6226) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, hogy a francba lehet a dark themet kikapcsolni? chromet használok tegnap este bekapcsoltam, ma akárhányszor kikapcsolom, frissitek, uj youtubet nyitok meg és mindig dark thembe módba nyitja meg

(#6227) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!
Van arra valami mód hogy ha nézek egy videót akkor ne b@sszon oda egy ajánlót a youtube eltakarva a fél képernyőt 20-30 másodperccel a videó vége előtt?

(#6228) ledgeri válasza gergo5991 (#6226) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sütik, meg gyorsítótár törlése!

Én meg azt kérdezném, hogy ez az új "gyerekeknek" szabályozásnál melyik a jobb?
Mindent tiltani, és lehet, hogy kattint a lurkó, vagy 1-2- kivételt megtartani mert "meghatározás szerint" -mivel animált karakterek vannak a képen, így már "gyerekeknek való"...
És mi a helyzet a Gameplay-ekkel?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6229) Out válasza drmotto (#6227) üzenetére


Out
addikt

Szia!

Mivel azt a videó feltöltője rakja oda, ezért nem tudsz mit csinálni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6230) drmotto válasza Out (#6229) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi. :(

(#6231) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Már megint megváltoztatták a desinget! Most meg óriási indexképek vannak, így csak 2x4 videó látszik a kezdőlapon! És ez zavaró! :(( Vissza tudnám állítani?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#6232) Zsoxx válasza wollnerd (#6231) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Görgess lejjebb, elvileg több sornak kellene lennie.

(#6233) iguana


iguana
őstag

brutál nagyok lettek az index képek. legalábbis számomra. gondolom semmi lehetőség a korábbi visszaállítására. nem paraméterezhető, ugye? :U

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#6234) wollnerd válasza Zsoxx (#6232) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Én azt tudom. Nekem az indexképek nagyságával van bajom! Én sokkal jobban tetszett amikor én kb. 6-8 videót is láttam EGY SORBAN. Nekem ezzel a hülye újítással úgy tűnik, már csak összesen 8 videót jelentett meg és ennyi, ott egy vonal és az alatt már a "A legfrissebb YouTube-bejegyzések" csoport van és a többi!

YouTube tests bigger thumbnails, and people hate it
Amint látható, még augusztusban volt teszt erről és a cikk szerint az emberek utálták.
Mi a fékes fenéért rakták élesbe ha az emberek utálják???? :W

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#6235) wollnerd válasza wollnerd (#6234) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Itt találtam két megoldást ezen a reddit posztban. (De sok a "hate it" hozzászólás erre az desingre...)
Én a 2.-at alkalmaztam, mert az első nem a múlt heti dizájnt hozza vissza, hanem az előttit.
Viszont a 2. megoldás csak az idexképeket kicsinyít vissza, de a hátrány, hogy tényleg csak 8 ajánlottat fog dobni, ahogy nézem, mert a 2. sorban már csak 2 videó lesz...
De a friss bejegyzések után folytatódik a lista.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#6236) iguana válasza wollnerd (#6234) üzenetére


iguana
őstag

redditen is olvastam meg más fórumokon...totál kiakadtak az emberek, még petíció is van.
én konkrétan "idegbajt" kapok tőle.
most feltettem egy chrome plugint, amit most kénytelen vagyok használni.
[link] , vagy a youtube főoldal címéhez hozzáadod a következőt:https://www.youtube.com/?disable_polymer=1
forrás és a többi aloldalhoz a linkek: [link]

ui.: ez nem csak a nagy indexképeket veszi vissza, hanem sok egyéb mást is. elrendezés stb., de ez van :(

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#6237) Zsoxx válasza wollnerd (#6234) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A Ctrl + Numpad – nem lehet megoldás?

(#6238) wollnerd válasza Zsoxx (#6237) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Az nem megoldás, próbáltam, mindenmást is kicsinyít, nem csak az indexképeket és bárhogy is zoom out-olnám az oldalt az indexképek csak óriásiak maradnak a többi funkcióhoz, gombhoz képest!

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#6239) Because


Because
őstag

jó akkor nem csak én gyűlölöm ezt a kinézetet... a fejem fájdul meg ahogy keresgélek az óriási táblák között

(#6240) iguana válasza Because (#6239) üzenetére


iguana
őstag

konkrétan lóbaszó nagy. utálatos.
nem is értem.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#6241) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A YT Premiumot hogyan tudom kézileg egyenlíteni, hogy fusson tovább a szolgáltatás?
Ma akart volna leemelni 1700-at, de a webkártyán annyi nem volt. Most átpateroltam kellő összeget, hogy egyenlítsem.
Vagy ők maguk fogják X óra múlva újra megpróbálni?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#6242) Corleone33


Corleone33
aktív tag

az a kérdésem van hogy a nemrégi COPPA törvény mennyire érint minket magyar videósokként? főleg ha nem az Egyesült Államokban tartózkodunk jelenleg.

És most nem arról beszélek hogy minden egyes videó alatt kell majd ezzel bohóckodnunk hogy az adott tartalom gyerekbarát-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#6243) winhate válasza drmotto (#6227) üzenetére


winhate
őstag

Rakj fel blokkolot

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6244) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Elolvastam az elso postot, mielott komenteltem volna, de nem derul ki egyertelmuen, h az utolso sor azt fedi-e amit en keresek.

Konkretabban. tegnap nyomtam egy restartot a gepen (Win 10 home + Crome) Ujrainditas utan a YT baloldali menuje beepult, h meg tobbet lassak a videokbol.
Ez igy nekem nagyon nem tetszik. Szerettem, h ott van direktbe minden a bal oldalon a megnezendo videok listaja ill azon csatornak listaja is akiket kovetek.
Tudom, h csak 1 klikk, de nekem a regi jobban tetszett.

Szovala kerdesem, h az osszefoglaloban emlitett regi design visszaallitasa ezt takarje-e?
Ha igen akkor ezt eleg bemazolnom a bongeszobe vagy...? :F

Segitsegeteket elore is koszonom!

(#6245) Mtbsrác válasza iguana (#6236) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Én lejebb vettem a méretet (CTRL -) mostmár 80%-on van az oldal, így ismét 6kép és 3sor felbontást kapok mint anno. 100%-on 4 kép és 2 sor van csak. 6-3ban nekem így tetszik és a képeket is kicsinyíti. Csak amitől faltamászok hogy a space-es oldal léptetést kivették. Akárhol nyomom meg az ablakban, mindig a video áll vagy indul el és nem az oldal ugrik lefele.

[ Szerkesztve ]

(#6246) StLui


StLui
veterán

néznék egy 45 perces bringás videót PC-n, de szó szerint 3 percenként bedob reklámot, szóval inkább átküldtem TV-re ott nem ad be reklámot egyet sem a normál YT appon keresztül :F (mármint soha, semmilyen videónál)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6247) Zsoxx válasza StLui (#6246) üzenetére


Zsoxx
senior tag

AdBlocker Ultimate + AdBlock Plus

(#6248) StLui válasza Zsoxx (#6247) üzenetére


StLui
veterán

nem tudom, sosem telepitettem semmit, nem is nagyon akaródzik
de köszi a tippet

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6249) body007 válasza StLui (#6248) üzenetére


body007
addikt

sosem telepitettem semmit - na itt a probléma :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#6250) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Firefox alatt nem jelenik meg a hozzászólás mező a videók alatt, csak reply-ozni tudok. Miért van ez? Edge alatt ott van a mező. Be vagyok jelentkezve természetesen.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.