Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Márton


Márton
nagyúr

Valaki otthon van a kameráról live-olásban?
Egy hdmi->usb sticken keresztül live-olok pár hónapja 720/60p kameraképet egy sporteseményről. Ehhez az androidos USB Camera Pro appot használom rtmp protokollal és 70mbites wifi kapcsolattal.
Pár hete előjött egy fura jelenség. (előtte nem!) A stream kb. percenként csúnyán megakad és ilyen randa kockák láthatók hosszú másodpercekig. Aztán magához tér és egy ideig megint jó. Rém bosszantó.

Amiket próbáltam, de nem segített:
- hdmi kábel csere
- otg kábel csere
- 5ghz helyett a 2.4-es wifi használata, ott "csak" 50mbit jön.
- stream bitráta visszavétele 12-ről 8mbitre
- egyéb h264 paraméterek állítgatása
- másik telefon használata
- videókimenet 1920x1080x30p-re állítása

Nincs további ötletem. Mivel a telefon képernyőjén végig tökéletes a kamera képe, úgy gondolom a hdmi stick sem hibás.

De jó lenne valakitől egy hasznos tipp! :K

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7402) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Az van, hogy a Youtube hozzaszolasaim alatt gyokerek valami Flixzone-t reklamoznak. Meg lehet ezektol valahogy szabadulni? Nagyon zavar.
Bocs! Megtalaltam. Segitett a baratom. (Google...)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7403) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

A Youtube-ra feltöltött videókat hogyan tudom stabilizálni? Kicsit remeg a kép, és úgy rémlik mintha régen lett volna ilyen funkció sőt, még fel is ajánlotta.

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#7404) Dluinet válasza bugizozi (#7403) üzenetére


Dluinet
nagyúr

régen volt, most nincs
ezt találtam, de nekem ne működőt

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7405) bugizozi válasza Dluinet (#7404) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#7406) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Helló, a YT a hozzászólásokban nem tűr el semmilyen linket? Vagy van valami módszer?

(#7407) pilipi válasza lomposfarkas (#7406) üzenetére


pilipi
aktív tag

De :R
MI? :Y
Ja :W

(#7408) lomposfarkas válasza pilipi (#7407) üzenetére


lomposfarkas
tag

Közérthetőbb is lehetett volna.

(#7409) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!Hogy tudom a Youtube-on nyilvánossá tenni a kedvelt videóimat?

Köszi!

(#7410) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Csak úgy érdekességképp, meg kellett az ajánlásmentes nyugi, sütitörlés mellett kiléptem minden google cuccból az elmúlt hónapban. Egy ideig el is volt az ajánlórendszer anélkül, hogy gyanús lett volna, aztán egy külső linkkel (pl innan a fórumról) megnyitottam egy olyan csatornát ami alapból feliratkozós volt nállam, és ha már ott jártam, akkor megnéztem a kihagyott videókat. Akkor még csak 1-2 tematikailag közel eső feliratkozós átfedést ajánlott (pl veritasium mellé Vsauce), de ha azokra is rámentem, akkor egyre egyre nagyobb százalékban jöttek tematikailag nem hasonló, de feliratkozásaim közé eső videók ajánlásai.

Szóval az algoritmus egy idő után szépen visszapedzeget...

Másik: Vágyogatok egy játékot játszani, de nem akarok belekezdeni, mert akkor borulnak a dolgaim ;] . De nem bírtam ki, hogy ne nézegessem naponta a friss feltöltéseket (keresőt megfelelően szűrve). Egyik nap valaki feltöltött egy videót, a játék neve volt a címe, de a videó más volt. Na az így beállt kb 24 órára: hiába volt -utólag megjelenvén- feltöltés abban a 24 órában, a frissített keresés sem változott, aztán meg a kb 1 nap elteltével jelzett 10-23 órával korábbi feltöltéseket is.... érdekes.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7411) Shaza


Shaza
senior tag

Hello! :)
A lejátszási listában ,a kedvelt videókat szeretném nyilvánossá tenni.

(#7412) Out válasza Shaza (#7411) üzenetére


Out
addikt

Alkotói stúdió --> Lejátszási listák --> Kedvencek lista és azt kellene szerkeszteni, hogy nyilvános legyen, de nálam a gomb nem működik. Ha nálad sem megy, akkor Youtube hiba.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7413) Shaza válasza Out (#7412) üzenetére


Shaza
senior tag

Nekem nincs Kedvencek lista.

(#7414) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Másnak hibátlanul működik a youtube? Tegnap este óta, nekem nem igazán akar. Betölt a videóból egy képkockát, és folyamatosan megy a töltés kör, de nem indul el hiába kattintok rá. Ha beletekerek ugyanez, kiadja az ottani képet, de nem akar menni a mozgókép. Több böngészőből is próbáltam ugyanez. Szóval vagy a YT vacakol... vagy? A gépem? Minden más megy rajta, csak ez nem. Valami ötlet? :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7415) Shaza válasza Shaza (#7413) üzenetére


Shaza
senior tag

(#7416) Olyasmi válasza Olyasmi (#7378) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Erre valaki?

(#7417) Out válasza AssAssynn (#7414) üzenetére


Out
addikt

Tiltsd le a böngészőben a kiegészítőket és nézd meg, hogy úgy működik-e.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7418) Márton válasza Márton (#7401) üzenetére


Márton
nagyúr

Senki nem élőzik? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7419) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Ha a Youtube-ra olyan videót akarok feltölteni, amiben 2 vagy több hangsáv van, hogyan tudom szabályozni, hogy melyik hang legyen fent a Youtube-on.
Eddig a magyar ment fel, de most az egyiknél valamiért az angol hang került fel, de nem látok semmi eltérés a többi videóhoz képest.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7420) janos1988


janos1988
addikt

Mennyi jó magyar forintot kell beáldozni azért, hogy kb. egy hétig orrba-szájba nyomjak a magyar emberek arcába egy 15-20 mp-es reklámot a YT-on?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#7421) StLui válasza janos1988 (#7420) üzenetére


StLui
veterán

én azt tudom, hogy négyünknek nem kerül 3eFT-ba, hogy semmilyet ne nyomjanak, bármit lementhessek, stb

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7422) Boond


Boond
addikt

nah akkor újra... (szarakodott az oldal)

Vannak hozzászólások a videó alatt "x hozzászólás" x= egy szám. De egy hozzászólás sem látszik a videó alatt, és admin panelen sem megtekinthető, elérhető, (én nem találtam). Viszont email üzenet van a tartalmáról, semmi extra, ezeket lehet vhogy elérni, megtalálni jóváhagyni, vmilyen műveletet végezni? ki mi tud erről, mi a tapasztalat? ilyesmi érdekelne köszi.

(#7423) Out válasza Boond (#7422) üzenetére


Out
addikt

Szoktak olyat csinálni, hogy megírják a hozzászólást, majd törlik. Te kapsz róla értesítést és eltudod olvasni, de ennyi.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7424) Dluinet válasza StLui (#7421) üzenetére


Dluinet
nagyúr

évente: 32280Ft

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7425) StLui válasza Dluinet (#7424) üzenetére


StLui
veterán

így van, email címneként 8000, ha netflix-et nézném inkább akkor arra fizetnek, kávézom is naponta, ki sem számolom

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7426) Márton válasza StLui (#7421) üzenetére


Márton
nagyúr

de ez hogy kapcsolódik a kérdéshez :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7427) StLui válasza Márton (#7426) üzenetére


StLui
veterán

úgy, hogy ezzel egy csomó nyűg kikerülhető, pl a reklámok

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7428) Boond válasza Out (#7423) üzenetére


Boond
addikt

De akkor nem jelezné "aktívan", hogy 10 hozzászólás nem, akkor ez nem pl 8 vagy 6 lenne stb pl?

(#7429) Márton válasza StLui (#7427) üzenetére


Márton
nagyúr

de akkor fuss neki még egyszer a kérdésnek, hogy ő mit szeretne :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7430) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Az mitől van, ha megvan nyitva néhány ablakban youtube videó, és betöltötte mindet memóriába, onnan gond nélkül lejátssza néhányszor bármelyiket (megállíthatom, elejére húzhatom a csúszkával bármelyiket bármelyik lapon), majd egyszer csak amikor újra játszatnám őket, elkezdi egyesével minden lapon a videókat újra letölteni? A windows ármánykodik a háttérben, hogy egy weblapnak önkényesen eldobja a tartalmát, vagy a youtube művel ilyenkor valamit? :F
A windows közben nem ment sleep üzemmódba, képernyővédő sincs.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7431) Out válasza vaakuum (#7430) üzenetére


Out
addikt

Hogyhogy nem a böngészőre gyanaszol első körben? :F

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7432) vaakuum válasza Out (#7431) üzenetére


vaakuum
addikt

Gynakszom én arra is, csak ott nem találtam semmit a normál beállítások között, ami közelebb vitt volna a megoldáshoz :(
DE nyilván arra is rákérdezek majd okosabbaktól.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7433) Out válasza vaakuum (#7432) üzenetére


Out
addikt

Ez rendben is van, de kipróbáltad más böngészővel, hogy ott is produkálja-e a problémát amit leírtál?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7434) vaakuum válasza Out (#7433) üzenetére


vaakuum
addikt

A nehezítés, hogy céges környezet, :B itt nem lehet akármit kipróbálni, vagy átállítani. De talán a gyorsítótár méretet még engedi megnövelni...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7435) Szakbarbár válasza StLui (#7421) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nekem nemrég lett elegem a YT-ból. Gyerek nézi a mesét, erre benyomják ezeket az undorító politikai reklámokat, ráadásul 15 másodpercig átugorhatatlan. Máskor két-három percenként volt 1-1 reklámblokk, nem győztük átugrálni. Csak egy példa, meg sem lehet számolni annyi reklám van benne.

Vezetés közben hallgatja, nem nézi. Erősen elgondolkoztam ezek után az előfizetésen is. Több eszközön is be lehet jelentkezni ugyanazzal a fiókkal, pl az otthoni, céges gépen, telefonon vagy egyszerre csak egy aktív eszköz lehet mint pl az alap Netflix előfizetésnél?

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#7436) trialboj


trialboj
őstag

Srácok ez most ki a fene akar lenni?

Kaptam mailt hogy frissül az egyességünk ...
" YouTube’s right to monetize: YouTube has the right to monetize all content on the platform and ads may appear on videos from channels not in the YouTube Partner Program. "

Nekem sosem volt, és remélhetőleg sosem lesz bekapcsolva hogy bármelyik videómra reklám kerüljön, a fenti cím viszont azt sugallja, hogy ők úgy dönthetnek hogy mégis legyen rajta, amiből csak ők kapnak pénzt, és nekem ebbe semmi beleszólásom nincs?

Vagy ez nincs részletezve és azt akarja jelenteni amit eddig is csináltak, hogy ha olyan számot használtál amihez nem feltétlen volt licenszed, akkor raktat rá reklámot, és a bevételt a zene szerzője kapja?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#7437) Out válasza trialboj (#7436) üzenetére


Out
addikt

A YouTube joga a bevételszerzésre: A YouTube rendelkezik a platformon megjelenő összes tartalomra vonatkozó bevételszerzéshez való joggal , és hidetések olyan csatornák videóin is megjelenhetnek, amelyek nem vesznek részt a YouTube Partnerprogramban.

Én magyarul kérem a hírlevelet és így mindent pontosan értek :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7438) StLui válasza Szakbarbár (#7435) üzenetére


StLui
veterán

Nekem ment egy email címről egyszerre 3 eszközön, nem volt gond.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7439) trialboj válasza Out (#7437) üzenetére


trialboj
őstag

Pontosan értem én is amit írt, csak nagyon reménykedtem hogy van egy kisbetűs rész ahol lírja ezt PONTOSAN mit jelent. Mi a francért rak reklámot a tartalmamra, mikor én eleve nem is akarok szerepelni a szájbatekert partner programjukban, és a videóim célja az informálás, nem pedig a haszonszerzés. Függetlenül attól hogy mit állítok be, elcseszi az élményét annak aki nem előfizető, hogy mindenkit rákényszerítsen hogy előfizessen?

Lehet hogy minden videóm tele van reklámmal, 5 percenként megszakítják, és saját maguknak hoznak belőle hasznot, míg az én nézőimet idegesítik?

Vannak nagy csatornák akik meg szokták jegyezni, hogy egy két tartalmat, valamilyen komolyabb adományozó miatt reklám mentesre tudtak állítani, ezek szerint a YT még az ő videójukra is rakhat reklámot, amiről ők nem is tudnak?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#7440) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Melyek a legjobb Androidos YT alternatívák?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7441) Boond válasza Szakbarbár (#7435) üzenetére


Boond
addikt

Az aki a yt-n néz ilyeneket, az "meg is érdemli". Én zene hallgatásra sem használom, mert ott is állandóan bejönnének a reklámok...

(#7439) trialboj - a YT oda rak reklámot ahová akar, ha zavar el lehet menni máshova - ezt jelenti.

[ Szerkesztve ]

(#7442) janos1988 válasza Szakbarbár (#7435) üzenetére


janos1988
addikt

BlueStacks + Vanced?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#7443) Hege1234 válasza janos1988 (#7442) üzenetére


Hege1234
addikt

a vanced-et értem de mire kellene neki a BlueStacks?

(#7444) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Pár videó alatt PC+windows10 nézve észrevettem, hogy a hozzászolásoknál a "Rendezési szempont" gomb nincs ott. Másnál is van így? A hozzászólások száma sem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#7445) ledgeri válasza Rodzser Mór (#7444) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nálam az is megesik, meg ha a feltöltött videók nézetben vagyok (más csatornáján) akkor annak a rendezhetősége is változóan jelenik meg (Vagy van vagy nincs)

Amit meg mostanában látok és fejlődés, hogy ha egy videó megy, akkor a mellette lévő ajánló szűrhető feltöltő, topikok, vagy megnézett szerint (3-5 opció jelent meg)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7446) janos1988 válasza Hege1234 (#7443) üzenetére


janos1988
addikt

Ha pcn akarja nézni a ytot.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#7447) Hege1234 válasza janos1988 (#7446) üzenetére


Hege1234
addikt

valahogy sejtettem, hogy emiatt írtad neki
de erre felesleges emulátort használni ott az ublock

(#7448) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Ez vajon miért van letiltva nálunk?

[link]

[link]

Ja, már szerzői okokat ír, az előbb még az országodban volt letiltva.

[ Szerkesztve ]

(#7449) SchumiBácsi

Üdv!

Egy videó alá kommentelnék és nem megy ki a hozzászólás. Illetve ott még látom, de ha elhagyom az oldalt és visszamegyek már nincs ott.

Egy másik videónál meg kitett a kb. 10soros kommentből random 1-2sort, tehát nem az egészet. Ez egy új korszerű feature náluk?

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#7450) ledgeri válasza SchumiBácsi (#7449) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A látszik/nem látszik az múlhat a "jaj kreátor, valaki kommentelt, szerintünk nem helyes, nézz rá addig visszatartjuk" opción, szóval a videókészítőnek külön meg kell nézni, és külön jóvá kell hagyni, hogy megjelenjen... Jó is, rossz is (pl random bitly linkek kellen...)
Második rész passz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.