Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) SP4C3 válasza ledgeri (#7750) üzenetére


SP4C3
veterán

Ezzel a lépéssel a TV szintjére süllyedtek, egyetlen 1 problémám van: Monopol helyzetben van ez a szemétdomb...

Semmit nem tud tenni a "néző", csak annyit, hogy nem nézi, most olvasom, hogy az API-ból is ki fogják írni a dislike számlálót, tehát ez a kiegészítő is ideig-óráig lesz megoldás. Lesznek itt még millió megtekintéssel "1K" like-kal rendelkező videók.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7752) VoidXs válasza SP4C3 (#7751) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Hol volt róla szó, hogy az API-ban se lesz már? Elvileg van pár érvényes szerződés, hogy nem változik az API pl. a 10 éves gyári Apple app felé.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7753) SP4C3 válasza VoidXs (#7752) üzenetére


SP4C3
veterán

[link]

"But there's a catch. After December 13, dislike counts will no longer be accessible via the YouTube API. That is the date on which YouTube will deactivate the "dislike" field in its API. The developers explained what happens after that day in an FAQ on their website"

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7754) VoidXs válasza SP4C3 (#7753) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Hát ez siralmas.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7755) SP4C3 válasza VoidXs (#7754) üzenetére


SP4C3
veterán

*Szánalmas.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7756) ledgeri válasza SP4C3 (#7755) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Még a végén igaz lesz ez a videó is...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7757) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy feltöltés után erősen romlik a videó minősége? Egyszer jó egyszer meg totál gáz. Semmi változás nincs a jó és a rossz minősg beálításai között.

(#7758) ledgeri válasza Anulu79 (#7757) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak biztonsági kérdés: Mindegyik eljutott a HD verzióig? Mindegyik be is töltötte azt lejátszásnál?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7759) SP4C3 válasza ledgeri (#7756) üzenetére


SP4C3
veterán

Ja, legközelebb majd a keresőt vonják ki a forgalomból, majd ők megmondják, hogy mit nézz... Megint, mint a TV... :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7760) ledgeri válasza SP4C3 (#7759) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Olvastm a kommentedet, többször is, de csak most esett le most raktam össze, hogy tényleg ez az irány, kb...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7761) Anulu79 válasza ledgeri (#7758) üzenetére


Anulu79
addikt

Igen és igen. :)

(#7762) ledgeri válasza Anulu79 (#7761) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ekkor passz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7763) MageRG


MageRG
addikt

Tisztelt mindenki!
Többször kommenteltem egy YT csatornán, néha linket is szúrtam be.
Egy ideje nem jelenik meg semmilyen új kommentem. Sem azon a csatornán, sem máshol.
Megkérdeztem a csatorna gazdáját - nem vagyok blokkolva.
Most mi a répa van?
Az egyetlen dolog amit találtam róla hogy *esetleg* a YT-botok spammernek minősítették a fiókomat vagy "félrerakták reviewra".
1. Iszonyat idegesítő hogy erről maga a szolgáltató (YT/Google) semmilyen visszajelzést nem ad.
2. Nincs semmilyen elérhetőség ahol vitathatnám a felfüggesztésem.
Mit lehet tenni?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#7764) ledgeri válasza MageRG (#7763) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha megnézed a saját csatornádat láthatod, hogy mit lát az aktuális feltöltő, milyen beállítási lehetőségek vannak ezen a téren. Az alapértelemés is már "ha guugli-bot úgy véli akkor félrerakja, ha úgy véli nem". De ha már van 50+ hsz a videó alatt, lehet, hogy berakja, de neked valamiért a csak a számodra látható megjelenítésben elpakolja lejjebb.

Annyit tehetsz, hogy reménykedsz, hogy a videó feltöltője valaha ránéz.

:(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7765) MageRG válasza ledgeri (#7764) üzenetére


MageRG
addikt

Aha, köszönöm.
Szóval a botok suttyomban bepakolják a kommenteket a felülvizsgálandók közé, aztán ha egy moderátor se néz rá akkor ott marad örökre. Nice.
És gondolom hogy hogyan kerül be valaki ebbe a zsákba (vagy hogy kerülhet ki belőle), az fekete doboz. :W

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#7766) bnorci71


bnorci71
addikt

Üdv Mindenkinek!

Vagy 1-2hete a főoldalon ha az egeret rajta tartottam egy videó képén elindult a lejátszás lehetett léptetni beletekerni akár. Ez a napokba eltűnt csak a régi pár ugrás vágókép van.
Kerestem beállításokba hogy vissza lehet-e kapcsolni, de nem találtam ilyen opciót.
Valaki tud erről valamit?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#7767) ledgeri válasza MageRG (#7765) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem hiszem, hogy ez "ellened megy" inkább a linkes üzenetek, meg detektált szitkozódós, spammelős cuccok mennek oda... Bár lehet, hogy a konkrét feltöltő rakott el magának kispolcra...
Valamelyik giga nézettégű videó alá is beírhatsz, ha ablakfrissítés után (vagy párhuzamos privát/inkognitó böngészős-ablakfrissítése után) "újabb előre" rendezéssel sem látszanak a kommentjeid, akkor lehet hogy valami metatiltólistás vagy.... Vagy csak valami új "feature" jön, és a tesztbot elkapott..

#7766 bnorci71 Fenti utolsó mondata, idézőjel nélkül... (most hallok ilyenről először, de már látom mennyire fog zavarni: nem elég, hogy bekavart az autoplay, az "add to watch-list" gomb mérnökileg oda van rakva ahol néha véletlen azt indítom el, most már a statikus egeremre is kiemelten kell figyelnem mert különben lejeátszást generálok, és elviszem a saját ajánlási dolgaimat :W )

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7768) MageRG válasza ledgeri (#7767) üzenetére


MageRG
addikt

Számomra minden látszik, csak mások számára nem (illetve bejelentkezés nélkül).
Valszeg a linkekre háklis az algoritmus.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#7769) ledgeri válasza MageRG (#7768) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R ... akkor ez a youtube komment szekció ma... (én végig "ahh nem... még mindig nem tudok"-oltam a google+ érát nevezett termék használata nélkül... nem igazán lepődöm meg...)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7770) nickrivers


nickrivers
csendes tag

Sziasztok!

Hol tudom beállítani, hogy megjelenjen a Youtube csatornákon a "Csatlakozás" gomb a "Feliratkozás" mellett?
Próbáltam utánanézni, de igazából azt sem tudom, hogyan keressek rá és a Youtube beállításaiban sem találtam erre utaló menüt.
Ha direkt linket kapok a csatlakozáshoz, akkor végig tudom vinni a műveletet, tehát elvileg a funkció elérhető számomra, csak maga a gomb hiányzik.

Nemtudom számít-e, de YTPrémiumról van szó.

Előre is köszi!

Üdv,
nickrivers

(#7771) ledgeri válasza nickrivers (#7770) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Úgy tippelném, hogy stúdión belül monetization fül alatt.. De tippre már itt is a méret számít... Ha nem elég nagy>> nem nézik annyira>> nem fizetnek érte ...

;] :P

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7772) bnorci71 válasza ledgeri (#7767) üzenetére


bnorci71
addikt

nekem meg tetszett ez a ficsőr, nem kell kattintani kicsibe bele tudok nézni beletekerni lépteni és eldönteni érdeme-e belenézni

én azt utálom, hogy ugyan azon videókat 2-3hónapig is dobja pedig hiába már 300x rakja ki nyitólapra nem nézem meg

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#7773) Cheesy


Cheesy
őstag

Kerestem, de nem találtam hasonló kérdést itt a topikban (vagy nem voltam alapos?)

Adott egy Asus Xonar U7 Echelon külső hangkártya, valamint a feltelepített Sonic Studio, ami a hangkártya szoftveres equalizerje. Namost a Foobar és a Spotify appokon keresztül hallgatott zene esetében a finomhangolások az EQ-n hallatszanak. Viszont a Youtube Music-on (Chrome-ot használok böngészőként) SEMMI hatása nincs, bármit bárhogy állítok rajta.

Ti tapasztaltatok már ilyesmit? :S

www.vakbelmutet.hu

(#7774) VoidXs válasza Cheesy (#7773) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ezek a saját EQ-ik, vagy a hangkártyáé? Igazából bármelyik is a válasz, jobban játsz az Equalizer APO-val, ami bármit segít állítani, minden alkalmazásra.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7775) nickrivers válasza ledgeri (#7771) üzenetére


nickrivers
csendes tag

Nem a saját csatornámnál, nekem nincsenek feltöltéseim, hanem ha mondjuk egy népszerű streamer csatornájának fizetős részéhez szeretnék csatlakozni, akkor az nem megy, mert nincs ott a gomb. Tehát megnyitom valaki csatornáját - akiről tudom, hogy van fizetős csatlakozási lehetőség - és nincs ott a "Feliratkozás" gomb mellett a "Csatlakozás"...

(#7776) rushty


rushty
senior tag

Mik most az működő ingyenes letöltési lehetőségek?

Revolut meghívó pü-ben

(#7777) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mi van olyankor amikor a youtube levonta a számlámról a prémium összegét, de szolgáltatást nem ad azóta sem? Tegnapelőtt próbáltam először, akkor vártam a bankom jóváhagyását de nem jött meg, ennek ellenére jött is az sms a levonásról. Később megjött a jóváhagyó értesítés de akkorra már természetesen lejárt. Másnap újra próbáltam, ugyanez történt. Most már 4 havi összeg van levonva, de a prémium továbbra is lejártat mutat.
Kerestem valami kontaktot a google-hoz de természetesen nem találtam. Ha valaki tudja a megoldást kérem írja le.

szerk: hívtam a bankomat de akkor már zárolva volt az összeg így nem tudtak mit tenni, mondták hogy vegyem fel a kapcsolatot a guglival. Mondtam köszi a tanácsot :)

[ Szerkesztve ]

(#7778) repvez


repvez
addikt

udv!
Tud valaki tanácsot adni, hogy , hogy lehet azt megoldani, ha fel akarok egy videot tölteni ami alatt egy zeneszám megy, de a YT egyből kiszurta, hogy szerzői jogi tartalom és letiltotta a láthatoságát.
Nem akarok pénzt szerezni vele, de a video lényege pont a zenével lenne, tehát más zene vagy zene nélkül nem lenne olyan jo már.
Szóval, ha a leirásba beirom a zene eloadoját és a szám cimét azzal megoldodik a probléma vagy hogy lehet megoldást találni rá ?

ez az első saját videom , ugyhogy nem vagyok képbe mit lehet és mit nem , meg mit hogy kell beállitani, ahhoz, hogy fennmaradjon , megosztható legyen.

(#7779) Hege1234 válasza rushty (#7776) üzenetére


Hege1234
addikt

(#7780) rushty válasza Hege1234 (#7779) üzenetére


rushty
senior tag

Köszi, még azóta ezt nem próbáltam.

Revolut meghívó pü-ben

(#7781) Anulu79 válasza vadászcsiga (#7777) üzenetére


Anulu79
addikt

Ugyanazzal a fiókkal vagy belépve amelyikhez a prémiumot fizetted? :)

(#7782) vadászcsiga válasza Anulu79 (#7781) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Természetesen. Másképp hogy várhatnám el a prémiumot?

(#7783) Rodzser Mór válasza repvez (#7778) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Konkrétan nem tudok segíteni sajnos.

Így csak tanácsot tudok adni, nem biztos, hogy sokra mész vele :)

1. esetleg megkérdezni olyan (magyar) youtubert, akinek van ilyen zenéje a videójában. Én is látok ilyen videókat, alatta részletezik a videóban felhasználható zenét. De hogy önmagában ez a beírás elégséges-e hozzá, fogalmam sincs. Meg lehet, hogy ezt már a yt motorja teszi bele, mert eléggé egységes ezen soroknak a tartalma.

2. google-ben rákeresni:
how to use copyrighted music on youtube

(#7784) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Az mitől van szerintetek, hogy nézek egy 1080p60 videót, de szaggatva jelenik meg a monitoron (Így gyakorlatilag élvezhetetlen, eléggé akadozva adja), miközben a CPU (egy első generációs 2,7GHz-es Intel i3) 40% körül dolgozik és a RAM-ban is vannak tartalékok?

Lehet ezt orvosolni valami beállítás változtatással vagy valami kiegészítő programmal Firefoxban?

(#7785) Anulu79 válasza vadászcsiga (#7782) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha több fiók van simán benézhető. Nálam is volt már, hogy összezavartam magam emiatt. :D

Egyébként semmi sincs ami a prémium szolgáltatasba tartozna? Vagy van ami igen és van ami nem?

[ Szerkesztve ]

(#7786) vadászcsiga válasza Anulu79 (#7785) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy fiókom van, semmi prémium szolgáltatás nincs. Évek óta fizetem, fél éve kb indiai vpn-nel veszem mert azzal harmad árba kerül, viszont mindig el kell játszani a vásárlást ha lejárt, mert nincs megújuló fizetés, viszont eddig tökéletesen működött. Most is inkább a bank szarakodasa állhat a háttérben mert az említett két tranzakció nem ment le simán ahogy szokott, de hogy senkinek nem tűnik fel a google-nél hogy van több befizetett összeg és legalább egy emailt küldenének hogy valami szokatlant tapasztaltak, én voltam e, stb.

(#7787) Anulu79 válasza vadászcsiga (#7786) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem lehet, hogy valahol félúton van az összeg? Levonta a bank de nem ment ki az "utalás" a részükről?

(#7788) repvez válasza Rodzser Mór (#7783) üzenetére


repvez
addikt

sajnos semmi értelmeset nem találtam a neten, amiket találtam az mind olyan ami azt mondja, hogy vágjam ki a kérdéses rtészt töröljem a zenét alola vagy egyezzek meg a jogdij tulajával
Meg hogy az összes bevétel azt ö kapja.
DE ha én nem akarok pénzt belöle és nem is akarom , hogy néma legyen a videom, akkor mit tudok kezdeni.
MEg ez az egész szitu érdekes, hogy akkor azok a videok hogy müködnek amik külföldi zenék magyar forditásai szüvegként készitenek videot rá?

ugyan ez a szitu, mint az enyém a video tartalma személyes egyéni produktum, de a zene meg valaki másé, nálam letiltják még a videot is mások meg még pénzt is keresnek ugyan ezzel.

pedig nálam nincs is bekapcsolava a pénzszerzés és mint mondtam ez az elso videom, max 20 ember nézi.

(#7789) Rodzser Mór válasza repvez (#7788) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Elég szegényes a yt súgója.

Ezekt találtam, hátha jutsz vele valamire. Valami "Content ID" keresőben kell megnézni, hogy szerepel-e az adott dal a listában, amit engedélyezett a jogtulajdonosa vagy nem.

https://www.youtube.com/watch?v=wb-SHAk0zsQ
[link]
magyar feliratot be tudod kapcsolni.

https://support.google.com/youtube/thread/1281991/answers-to-your-questions-about-copyright-claims-on-youtube
[link]

https://support.google.com/youtube/answer/2797370#zippy=%2Cwhat-options-are-available-to-copyright-owners%2Crelated-topics
[link]

(#7790) ledgeri válasza nickrivers (#7775) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Passz :F

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7791) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Üdv!
Van egy olyan problémám hogy lassan 2-3 hete eltűnt a videók alatti piros állapotjelző sáv ami eddig a jobb oldalon listázott ajánlott videóknál megjelent, ebből tudtam hogy mi az amit már megnéztem illetve elkezdtem, sajnos nem tudom pontosan mi a megnevezése ennek a funkciónak így hiába próbáltam google bácsit segítségülhívni mert arra hogy "megtekintési állapotot jelző piros sáv eltűnt" kb. semmi értelmelmeset nem talált. Még annyi hogy Edge és Firefox alatt se jelenik meg, sütik és oldaladatok törlése már megvolt, illetőleg minden gépemen minden böngészőben fennáll a hiba. Létezik valami megoldás amivel ezt a funkciót vissza lehet hozni?

(#7792) ledgeri válasza Roland-87 (#7791) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Be vagy lépve vagy nem? Kulcskérdés...
Ha belépve, felkeresve egy olyan alkotót akit rendszeresel nézel, kilistázva videóit amik közt biztos van olyan amit láttál, nem látszik... akkor passz...
Ha a fiókodban működik az előzmények, akkor böngészőfügetlen látszóni kéne neki..

VAAAGY, tipikus, hogy egy bot kiválasztott, és rajtad is nézik, hogy "mi lenne ha kivennénk..." :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7793) Roland-87 válasza ledgeri (#7792) üzenetére


Roland-87
aktív tag

Jajj ezt el is felejtettem odaírni, szóval igen be vagyok lépve és még prémium is vagyok.
Sajnos Chrome alatt nem tudtam még letesztelni mert az nincs a gépen, de azóta kiderítettem hogy 3 olyan ismerősömnek most is ott van a sáv és ők Chromeot használnak.

(#7794) Aprósólyom válasza Rodzser Mór (#7784) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Szerintem böngésző (update) és GPU (hardver erő és driver update) függő is lehet. Nekünk is van egy hasonló teljesítményű, i-3470 gépünk és korábban ott is tapasztaltam érdekességeket, most jól működik emlékeim szerint (nem én használom) 2k30fps és 1080@60fps-ig. De azon a gépen tuti chrome és opera van telepítve, illetve a win 10 miatt az edge.
Majd lecsekkolom firefoxszal is.

Jevons paradox

(#7795) ledgeri válasza Roland-87 (#7793) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R akkor utóbbi opciónál nincs jobb tippem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7796) Hege1234


Hege1234
addikt

yt-dlp batch 0.2.4

most már minden x64-es windows-al kompatibilis (tesztelve win 7 > win 11)
[kép]

ebbe a fájlba yt-dlp-files\res.txt lehet beleírni a felbontást
(az 1. sorba, a fájlban 1080 az alap)
minden |yt-dlp| .mp4 menüre érvényes lesz
(a főmenübe is fel lesz tüntetve)

bekerült egy figyelmeztetés letöltéskor, így remélhetőleg már senki nem fogja addig bezárni
az ablakot amíg meg nem jelennek a további opciók :)

ebbe a fájlba egyedi yt-dlp parancsokat lehet írni (egymás után)
yt-dlp-files\custom.txt

mpv:
lejátszás előtt 2 opció
- (i) eredeti minőség
- (n) 1080p

(#7797) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ennek a videónak a kitűzott hsz-e -akár csak a videó, de mindenképp a csatorna (témái) ismeretében- az eddigi legmegbízhatóbbnak tűnő forrás annak igazolására, hogy a kommentek tényleg csak úgy eltűnnek a bitsemmiségben, úgy hogy a videó létrehozója sem tud létezésükről... Elszomorító.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7798) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Belépnék családi csoportba van csinálnék egyet nekem mindegy 500/hó

(#7799) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Kaptam egy Samsung monitort [link]

A gondom a következő
A 4k youtube videókat max 1080p - ben játsza le, a vga tudja a 4k -t
A windows is 3840*2160 - ra van állítva, a játékok is felismerik a felbontást

Mi lehet a gond ? :F

(#7800) Hege1234 válasza sith7 (#7799) üzenetére


Hege1234
addikt

linkelnél egy olyan yt 4k videót amit próbáltál?
(elég sok a kamu 4k videó)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.