Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) sith7 válasza Hege1234 (#7800) üzenetére


sith7
nagyúr

pl.: [link]
és itt a gép is [link]

Chrome - ban próbáltam a youtube videókat, 1080p - nél nagyobb felbontást nem is adott be választható lehetőségnek
Más böngészőben adta a 4k -t de akadt, szaggatott

[ Szerkesztve ]

(#7802) Hege1234 válasza sith7 (#7801) üzenetére


Hege1234
addikt

a link-el nincs gond, valóban 4k
mivel más böngészőben látod a 4k-t ez nem igazán youtube probléma
(chrome meg gondolom azért nem ajánl fel 4k lehetőséget, mert valami hiányzik amit egy drivernek kellett volna telepítenie)
a vga-s topikba jó, hogy írtál ott nagyobb az esélye, hogy találnak rá valami megoldást
(elolvastam amiket oda írtak, én is csak azokat tudnám ide leírni...)

(#7803) sith7 válasza Hege1234 (#7802) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi, akkor kutatunk ott tovább :R

[ Szerkesztve ]

(#7804) SP4C3 válasza sith7 (#7803) üzenetére


SP4C3
veterán

Használsz véletlenül h.264ify kiegészítőt?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7805) sith7 válasza SP4C3 (#7804) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm a kérdést, nem írtam, időközben a másik topicban megoldódott a probléma, ezt kikapcsoltam, és már megy

(#7806) liszi70 válasza Hege1234 (#7796) üzenetére


liszi70
nagyúr

:) :R

(#7807) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Vennék VPN-nel családi Premium-ot, el is jutok rendesen a kedvező árhoz, de utána kártyaadatot és számlázási címet kér.
Kártyaadatot nyílván sajátot megadom (gondolom hitelkártya nem baj), de számlázási címnek gondolom be kell kamuzni valami random Argentín címet ugye?

Valamint ezek után ha sikerül, akkor már a VPN használata már nem is lesz máskor szükséges?
További VPN futtatások nélkül fog a Premium újra megújulni havonta ugyanazon a kedvező áron?

Remélem nem tiltott az ilyen kérdés, más topikokban is ajánlják ugyanúgy a VPN-t a YT Premium-ra, csak szájbarágósabb leírást nem olvastam még a kivitelezésről.

[ Szerkesztve ]

(#7808) ledgeri válasza fery02 (#7807) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Miért gondolod, hogy kell a VPN? Miért gondolod, hogy kell a Premium?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7809) fery02 válasza ledgeri (#7808) üzenetére


fery02
addikt

Mert szeretnénk reklámmentes YT-ot (minél olcsóbban) és iOS-en is lenne használva a családban.

(#7810) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv és Buék :)

Vajon az bug vagy feature, hogy Android telefon esetén böngésző-ben van hogy av1-es kódek-el, van hogy vp9-es kódek-el adja be adott videót?

Ami érdekes hogy ha av1-el adja be akkor elérhetővé válik a 4k felbontás is, míg vp9 esetén max 1080p a választható.

Létezhet, hogy az adott videó vp9-el csak 1080p-ig lett " ki enkódolva " ?
az 1440 / 2160p meg csak av1 esetén érhető el.

(#7811) Mauro812


Mauro812
tag

"Nem mentettél minden módosítást a megadott videóra vonatkozóan. Az elküldés előtt hozzá kell adnod vagy vissza kell vonnod a módosításokat."

Ez mit jelent? Ezt írja ki a Youtube amikor szerzői jog sértés miatt akarok jelenteni egy videót.

(#7812) Mauro812 válasza Mauro812 (#7811) üzenetére


Mauro812
tag

Ja meg van már. :)

(#7813) flash-


flash-
veterán

hogy lehet youtube-ra feltöltött videót visszadátumozni?
mert hiába állitom át egy ma feltöltötött videó dátumánál a rögzítás dámuát korábbi napra, ugyanugy a mai napot írja annak és a lista tetején van..

igazából annyit szeretnék hogy felraktam egyszerre két videót de a másodikat szeretném ha legfelül lenne viszont nem tudom beállítani sehogysem

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7814) ledgeri válasza flash- (#7813) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Legfelül hol?
Feltöltési listában? A feltöltés dátuma számít...
Lejátszási listában? A feltöltés, vagy a listához-való-hozzáadás dátuma (sorrendje) számít, talán lehet egyedileg sorrendezni..
A te csatornádon a videók közt? A videó Közzétételi dátuma számít.

(most átgondolva, nem is tudom, hogy hol számít a rögzítés dátuma...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7815) VoidXs válasza flash- (#7813) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Publikáld később (utólag úgy tudod, hogy privátba teszed, majd ismét nyilvánossá). A YouTube számára az a videó dátuma, amikor feltöltötted, vagy utoljára nyilvános lett.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7816) ledgeri


ledgeri
nagyúr

YT spam komment törlő, jelentő progiról videó, és githubja : [link]
Videót ajánlom a megértéshez!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7817) Jorus


Jorus
nagyúr

Hogy tudom beállítani, hogy mindig az elérhető legmagasabb felbontáson játssza le a videókat? Ez a beállítás nem oldja meg, sokszor 720-ra, 1080-ra teszi, hiába van 2160-as opció is.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7818) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Nektek működik ez a böngésző bővítmény?

Return YouTube Dislike

Nálam a legfrissebb Edgeben működik, csak gondoltam megkérdezem, mert 1 hete olvasgattam olyan kommenteket a neten, hogy nekik már ez sem működik egy ideje.

Jevons paradox

(#7819) ledgeri válasza Jorus (#7817) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mióta csak 30sec, max 1 perc ami betöltődik a videóból (és nem a régi egybe-mindent leszívós), 2013 óta kb, azóta így megy:
Vagy hiába minden érintetlenül a beállított felbontást jelzi, de egyértelmű, hogy kisebb felbontás megy akár az egész 10 perces videón végig..., vagy;
Hiába nyitogatok egyben akár 5-10 videót, külön tabokra, hogy na majd megnézm, bármelyikhez is jutok bármikor, az első dolog, hogy manuálisan át kell állítanom az aktuális videót a kívánt beállításra, hiába is mutatja azt kijelöltnek, 99%-ban újra is tölti így.... vagy;
addon ami forszírozza, hogy ez megtörténjen (kérdeztem én is, válaszoltak is, az elmúlt 2-3 hónapban... keress a rám válaszolók között...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7820) VoidXs válasza Aprósólyom (#7818) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Tökéletesen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7821) Jorus válasza ledgeri (#7819) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ahh, értem, akkor ez common problem. :) Próbáltam közben pár addont, de egyik sem működik megbízhatóan sajnos.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7822) Hege1234 válasza Jorus (#7821) üzenetére


Hege1234
addikt

nálam ez még mindig működik
[link]

(#7823) Jorus válasza Hege1234 (#7822) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez úgy néz ki, működik, köszi szépen! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7824) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Sziasztok,
Youtube Premium családi csomagba szeretnék egy családtagot felvenni, de azt írja neki a youtube, hogy “úgy tűnik másik országban vagy mint a családfelelős”
Másfél éve Magyarországon él, nem tudom honnan veszi, hogy külföldön lenne.
Van valami tipp esetleg, hogy mit lehetne átállítani, hogy jó legyen?

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#7825) Gubek-Einste válasza eszgabor (#7824) üzenetére

Magyarország van beállítva a fiókjában?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7826) Terentius


Terentius
őstag

Üdv! Családi csomagból családtagként hogy tudok kiszállni a családfelelős nélkül?

Poco F5 12/256 Gb

(#7827) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Sajnos ebben a hónapban jóval később kapunk fizut és nem volt pénz a kártyámon így nem tudta levonni a prémium előfizetést! Most utaltam a kártyára de persze manuálisan nem lehet indítani a levonást és mindenáron tartalék kártyát akar rögzíteni amivel fizetem. Hogyan tudnám most a saját, eddig is beállított kártyámmal fizetni? Egyszer elutasítja és akkor már többet nem lehet?
Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7828) Imi1981


Imi1981
veterán

Vagy próbálkozik még pár napig? 12-ig van így prémiumom azért kérdezem. Vagy egyszer elutasította akkor már csak tartalék kártyával lehet fizetni?

(#7829) Imi1981


Imi1981
veterán

Ebben a pillanatban levonta! Akkor többször próbálkozik bizonyos időközönként. Akkor már nem aktuális az első kérdésem!

(#7830) cotag


cotag
senior tag

Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy miért van az, ha pl India, orosz, bolgár videókat nézek Androidos telefonon a youtube alkalmazásban és szeretném elolvasni a hozzászólásokat, akkor van lehetőség a hozzászólások fordítására. Ki is írja, hogy a Google translate segítségével teszi. Viszont az angol nyelven írt hozzászólásoknál ezt az opciót soha nem dobja fel. Ez miért van, és mit lehetne kezdeni vele???
:R

(#7831) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Gondolom nem csak nálam van úgy, hogy PC-n, böngészőből megváltozott a youtube főoldalon a videók elővideója, vagy betekintése, vagy nem tudom hogy hívjam. Szóval eddig az volt, hogy ha rávittem az egeret, akkor azonnal, kb. 3mp-et mutatott a videóból. Sokszor használtam is ezt a clickbait ellen, vagy hogy rákattintás nélkül eldöntsem, hogy érdekel-e. Most viszont azt csinálja, ha ráviszem, hogy várni kell egy kicsit, és csak utána valamivel kezdi el mutatni, egyébként nagyobb méretben a videót. Ez nekem nem jó, mert franc se akar várni, mire megnyílik ez az ablak, hanem pörögni akarok vele.
Van esély ezt visszacsinálni? :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7832) RedCactus válasza AssAssynn (#7831) üzenetére


RedCactus
senior tag

Beállításoknál -Lejátszás és teljesítmény -Böngészés -itt kell a kapcsolót átállítani.

(#7833) Boond


Boond
addikt

Úgy látom megint beújítottak.. .egyre többször látom, hogy eltűnik a feltöltés dátuma, meg egyéb dolgok... ez elég zavaró....

(#7834) vaakuum


vaakuum
addikt

Valaki árulja el pls, hogy lehet a mobilon beállítani az asztali módot defaultnak, ha a mobilteló böngészőből megnyit egy youtube videót.
Mindenhogy m.youtubera fut ki, annak a kezelőfelületével. :W :W :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7835) AssAssynn válasza RedCactus (#7832) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nagy köszi. Azt hittem ez az egész betekintés funkciót kikapcsolja majd, de nem, hanem visszaállt az eredetire. Hálám. :R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7836) Imi1981 válasza cotag (#7830) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez engem is érdekelne! Ha netán találsz megoldást, hogy angolt is fordítsa írd le mindenképpen! Köszi

(#7837) Dluinet válasza vaakuum (#7834) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1. Open Settings
2. Go to Apps
3. Tap Default apps
4. Find YouTube
5. Tap "Go to Supported URLs and choose the "Open in this app"

(MIUI és OneUl felület alatt máshogyan kell csinálni, ez csak az általában használt UI-kon müködik)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7838) Dluinet válasza vaakuum (#7834) üzenetére


Dluinet
nagyúr

MIUI felület esetén:
1. Open Settings
2. Go to Apps
3. Manage apps
4. Then, tap the three dots at the right corner
5. Default apps
6. Opening links
7. Wait until all our as es sets are listed...
8. Find YouTube and tap it.
9. Tap "Open supported links' and select "Open"

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7839) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!
Az miért lehet hogy tetű lassan, vagy egyáltalán nem tölt be egy videó? A lejátszó megjelenik, de fekete a kép és csak tölt. 1080p-ben és 144p-ben is csinálja, viszont ha újratöltöm az oldalt egy párszor akkor elindul a videó, de a fehér csík nem nagyon akar mozogni, ezért egy idő után meg is áll.
Az az érdekes hogy néhány videónál nem csinálja. A netemmel és a hardveremmel tuti nincsen baj, csütörtökön még hibátlanul ment.

(#7840) vaakuum válasza Dluinet (#7838) üzenetére


vaakuum
addikt

:R
A kilences pont után olyan felületre visz, ahol csak ez a lista van:

youtu.be
m.youtube.com
youtube.com
www.youtube.com

halványszürke minden, semmilyen szerkesztési lehetőség nincs, hogy kitöröljem az m.youtube.com-ot, csak visszalépni lehet innen :O
Egy Samu Galaxy A12 telefon, oneUi Core version 3.1

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7841) Dluinet válasza vaakuum (#7840) üzenetére


Dluinet
nagyúr

MIUI felülete a xiaomi telefonjainak van (Xiaomi, Redmi, Pocophone,)

de nem is a támogatott linkekre kell figyelni, hanem felette a szövegre: támogatott linkek megnyitása, amihez három opció közül lehet választani (rákérdez, megnyitja, nem nyitja)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7842) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
768x576 felbontású videókat töltenék föl, nem nyilvános csatornára. Van arra lehetőség, hogy ezt a (nem túl nagy) felbontást megtartsa, ne butítsa tovább a youtube? Most 360p és elég gagyi minőségre "kódolódott". Vagy ehhez prémium kell, vagy hogy működik ez?

[ Szerkesztve ]

(#7843) VoidXs válasza liszi70 (#7842) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Csak fix felbontásokat tud, 360p és 480p lesz belőle. Fel kell skáláznod legalább 720p-re, hogy a maximumot megtartsa.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7844) liszi70 válasza VoidXs (#7843) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszi!
Már a 480 is jobb lenne. Miért nem arra teszi, hiszen az eredeti az 576.
720-ra kell konvertálni ahhoz, hogy 480 legyen?

[ Szerkesztve ]

(#7845) VoidXs válasza liszi70 (#7844) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem, csak várni kell rá. Akkor mondja, hogy sikeres a feltöltés és nézhető a videó, ha a 360p és a 720p elkészült, a többi később jön hozzá.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7846) liszi70 válasza VoidXs (#7845) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ja, hogy várni kell? (Tudta a fene, nem töltögettem én fel még videókat. :) ) Oké, akkor ha hazaérek ránézek, hogy van-e már 480. Ha van, az nekem elég szerintem.

(#7847) liszi70 válasza VoidXs (#7845) üzenetére


liszi70
nagyúr

Oké, most már 480. Ez már nézhetőbb, persze azért messze van az eredetitől. Nem lehet még facsarni valamit rajta? Következő lehetőség már csak a feltöltés előtti 720-ra konvertálás? Na, nem mintha csak a felbontáson múlva, például eléggé beszaggat a videó, nem elég folyamatos. Az eredeti mp4 25i, a youtube mivé konvertálja?

(#7848) VoidXs válasza liszi70 (#7847) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A 25i simán lehet, hogy 12p lesz, de ezt nem tudom. Ha te magad csinálod a deinterlacing-et, pl. ffmpeg-gel, biztos nem lesz lassabb, a progresszív képfrissítéseket megtartja egészen 60 Hz-ig. A nagyobb felbontáshoz viszont biztosan 720p kell.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7849) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Sziasztok!
Ezen a héten kapom meg a második kifizetésemet a youtube-tól. Kérdés:
26030ft értem el, most mennyit fog kiutalni a youtube? 20000ft vagy 26030ft
Válaszokat köszönöm!

A Hideo Kojima Game

(#7850) Out válasza Liquid Snake (#7849) üzenetére


Out
addikt

mindet ami 20ezer felett van

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.