Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Abrion válasza Hege1234 (#7599) üzenetére


Abrion
senior tag

firefox :) mindjárt rákeresek :D

(#7602) szabi__memo válasza Hege1234 (#7599) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kár hogy Android TV-n nem oldja meg :((
Arra van valami más megoldás esetleg?
Köszi

(#7603) Hege1234 válasza szabi__memo (#7602) üzenetére


Hege1234
addikt

Android tv-n ebbe se lehet kikapcsolni? [link]
Vagy írni egy issue-t githubra vagy telegram-on dumálni velük, ha megoldható tuti bele is rakják

(#7604) Abrion


Abrion
senior tag

igazából van még1 kérdésem :)
egy LG LED tvm van és szoktam nézni youtubeot, megtudom valahogy oldani hogy ha a lista végére ér akkor kezdje újra? gondolom a beépített app nem képes ere

Hege1234
kösz az appot :D

[ Szerkesztve ]

(#7605) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

A TV-re egy windows 10-s htpc van kötve, firefox-ban user agent-tel beállítottam, hogy működjön a youtube.com/TV, viszont csatlakozni hozzá mobil eszközről csak tv kóddal lehet.

Chrome-mal vagy másik user agent-tel el lehet érni, hogy a mobil/másik gép egyszerűen lássa a cast gombbal?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7606) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Hogy tudnam kideriteni, hogy miert fuggesztettek fel a youtube fiokomat?
Tegnap letiltottak a belepesemet, de fogalmam sincs miert, semmi indoklast nem kaptam.
Nincs feltoltesem es soha nem kommentelek sehova. Semmi mast nem csinalok csak a feliratkozott csatornakat nezem.
Irtam nekik es elmagyaraztam, hogy nem tudom miert fuggesztettek fel, par napja jottem vissza nyaralasbol, ezert mas orszagbol is bejelentkeztem.
Azt is eszrevettem, hogy az acc history-ban az elmult honapban van par gyanus IP cim bejelentkezes ami nem en voltam (ukrajna, russia, indonezia, thailand), ezt jeleztem felejuk.
Ma ujjabb email-t kaptam amiben csak annyit mondanak, hogy fenntartjak a felfuggesztest, de tovabbra sincs semmi indoklas, hogy mi is tortent valojaban. (We have decided to keep your account suspended based on our Community Guidelines and Terms of Service. Please visit http://www.youtube.com/t/community_guidelines for more information.)
Mit lehetne tenni ilyen esetben?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#7607) ledgeri válasza Fortissimus (#7606) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha más is van csatolva ahhoz az google accounthoz ami fontos, akkor pl redditen utánanézni... Ha csak youtube-hoz volt, és semmi máshoz, lehet hogy egyszerübb újraépíteni az egészet.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7608) dethroner


dethroner
veterán

Mi ez a marhaság, hogy egyes videóknál ellenőrizni kell hogy felnőtt vagyok-e, és adjak meg bankkártya adatokat vagy személyes okmányt? Mi a jó édes anyja köze van a bankkártyámhoz?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#7609) ledgeri válasza dethroner (#7608) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Már van egy ideje... és eléggé inkonzisztens. Legjobb ha találsz valami jó, és ezzel működő letöltős progit PC-re vagy ezt fel oldani/megkerülni képes appot mobilra.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7610) dethroner válasza ledgeri (#7609) üzenetére


dethroner
veterán

Eddig azt hittem mobilra a vanced app a tökéletes, de ezzel is kéri az adatokat. Van valami más app, amivel ezt meg lehet kerülni és szintén képes lekapcsolt képernyővel működni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#7611) ledgeri válasza dethroner (#7610) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Oldalamrl passz... Appokban nem vagyok otthon (még).

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7612) Hege1234 válasza dethroner (#7610) üzenetére


Hege1234
addikt

newpipe
a korhatáros videók nézését be kell kapcsolni a beállításoknál

lekapcsolt képernyővel működni
passz, lehet ezt is tudja

(#7613) Fecogame válasza Fecogame (#7600) üzenetére


Fecogame
veterán

Erre valaki?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7614) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. A youtubeon miert magyarul vannak ki irva a cimek? bele megyek, azt orosz meg anyam kinja nyelveken van, minek forditja le? nem kell, felre vezet, nem tudom melyik a magyar csatorna,melyik nem.

(#7615) ledgeri válasza venom8888 (#7614) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mert a videó feltöltője elérhetővé tette a fordítást, valaki lefordította a címet, és bekülte, a feltöltő elfogadta, a youtube algoritmus meg nyomja...
Mondjuk most tudatosult, hogy mióta angol nyelvű rendszeren (win10), rendszer miatt angol nyelvű böngészőn (ff) youtube-ozok, ilyenekkel nem találkozom, így ha ennyire zavar, akkor ezeket tudom ajánlani.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7616) Out válasza ledgeri (#7615) üzenetére


Out
addikt

Én inkább arra gondolok, hogy chrome böngészőt használ és a youtube-nál bekapcsolta hogy a google translate fordítsa le neki az oldalon szereplő szöveget.
Én Firefox-ot használok, magyar nyelven, magyar youtube beállításokkal és ami nem magyar nyelvű az nekem nincs lefordítva.
Céges gépemen Chrome az alapértelmezett böngésző és ott is csak az magyar, aminek a nyelve magyar.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7617) ledgeri válasza Out (#7616) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Az kimaradt.... (utálom is mint a fene, ha másnál látom)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7618) StLui


StLui
veterán

Sziasztok, tudnátok segíteni mit kell tennem, hogy megfelelően feltüntessem ezt a zenét amit felhasználtam a videómhoz? (kicsit szájbarágósan, ha szükséges, mert fogalmam sincs mennyire komplikált ez, eddig nem használtam ilyet)
[link]
Vagy esetleg elég enniy a leírásba amit betettem:
[link]

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7619) Out válasza StLui (#7618) üzenetére


Out
addikt

A legjobb módszer az, ha a zene videójából kimásolod azt a részt, amit a Youtube rakott bele automatikusan. Ha lenyitod a leírást, akkor láthatod azt a részt, hogy zene a videóban.
Viszont ez mit sem számít, ha a zene előadója/szerzői joggal bírója úgy nem dönt, hogy nem engedélyezi számodra a zene felhasználását, mert akkor törölheti, letilthatja, lenémíthatja a videódat a Youtube.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7620) StLui válasza Out (#7619) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, azt észre sem vettem, bele raktam akkor még azt is :)
a zene videója alatt a leírásban ott van, hogy szabadon felhasználható, cak jelöljük meg őket.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7621) StLui


StLui
veterán

Hirtelen egy újabb kérdés:
Volt egy hozzászólás a videóm alatt, 5 betű, köztük egy szám, de nem jöttem rá, hogy esetleg a szám egy betűt helyettesitene. Alatta pedig (hsz-en belül) egy röviditett link, amire nem mertem kattintani, mert fogalmam sincs mi lehetett. A lényeg, hogy egyszer csak eltűnt a hsz. Ezt csak az törölhette aki irta, vagy esetleg a YT is törölhette valamiért?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7622) Gubek-Einste válasza StLui (#7621) üzenetére

Inkább moderátor törölte.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7623) Dluinet válasza StLui (#7621) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Egyszer én is helyeztem linket egy hozzászólásba, de törlődött. Később azt hittem levagyok tiltva, mert nem ment el a hozzászólásom, egy link is volt benne, akkor a YouTube már ki sem engedte. Aztán megpróbáltam link nélkül, és már megjelent a hsz.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7624) ledgeri válasza StLui (#7621) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A kommentelő létrehozza, a csatorna tulaja engedélyezheti, de attól még a kommentelő törölheti. Másik, hogy az ilyen formátumú kommentek scam féleségek botok által spammelve, csak hogy szépen magyarul említsem meg a történteket... (szóval még youtube- is átmehet rajtuk)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7625) StLui válasza ledgeri (#7624) üzenetére


StLui
veterán

Igen, köszi neked is, többieknek is.
Igazából alapból arra godoltam, hogy valaki meggondolja magát, és törli. De pont a komment furcsasága miatt felmerült bennem, hogy a google figyel ezekre esetleg?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7626) ledgeri válasza StLui (#7625) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Gondolom alapból is van egy figyelés... de bármely komment jobb oldalán ott a zészló, lehet jelenteni... vannak akik becsületesen vívnak ezzel a szélmalommal is!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7627) #65178112


#65178112
törölt tag

Sziasztok,
kicsit megvagyok lőve mi tévő legyek, a google fiókom törölve lett kb 1 hónapja - (születési dátum elrontva, és nem voltam hajlandó személyit megadni, időhiányában nem is foglalkoztam ezzel, miután megírták törlik az adataim)
viszont ahhoz a fiókhoz tartózó yt csatorna ugyanúgy elérhető, amely tartalmak nagy részén én vagyok rajta, a profilban link a facebook profilra, saját weblapra + a csatorna név sem kitaláció.
- próbáltam privacy complaint-et, de 1 percen belül mindet visszadobták.

Hogyan tudnám elérni, hogy ezen videók, adatok el kerüljenek onnan, van ötletetek? Milyen módon lehet ilyet elintézni?

(#7628) ledgeri


ledgeri
nagyúr

a google fiókom törölve lett kb 1 hónapja - (születési dátum elrontva,

Ezt hogy kell érteni? Minek következtében törlődött a fiók? Mikor lett elrontva a dátum?

Biztos, hogy csak annak a fióknak a felügyelete alatt volt az a YT csati? (Én gondolnám, ha megy a fő G fiók, akkor megy az al YT fiók is).

Mire hivatkozva dobják vissza azt amit?

Mely felületeken próbálkoztál?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7629) #65178112 válasza ledgeri (#7628) üzenetére


#65178112
törölt tag

Szia,

Rossz dátumot írtam 2001 helyett 2010 lett és ezután 13 alattinak titulált. Ezután pedig kötelezően személyit vagy kártyát kért, amit nem adtam meg, ezután 2 hétre felfüggesztették, majd utána 2 vagy 4-re törölték az email fiókot. Augusztus 18-n már fel volt függesztve - pontosabb dátumot nem tudok. Fontos adat nem volt rajta, mentve lett minden.

Igen, más nem volt hozzáadva. Márkafiókként volt a mail fiók alatt - még G+-ról konvertálva került oda, egyedül a végrendelkezés volt beállítva, de az a fiók nem kapott erről semmit, ez valószínűleg más folyamat. Én is így gondolnám logikusnak, ha a fő törlődik, akkor minden ami alatta van, ezért nem is foglalkoztam vele, főleg miután a csatorna ikont is eltűnt a 2 hét után.

Az fél percen belül érkező üzenet:
We are unable to identify a violation of our Privacy Guidelines in the content you reported.
majd copyright complaint-ot javasolnak, amihez pont most találtam leírást, bár ott leírás alapján egyesével kell a kifogásolt tartalmakat kérni, és e-aláírás vagy postázott? fizikai kellene.[link] Fiók zárásról nem írnak :(

[link]Ezen a felületen próbáltam.

(#7630) ledgeri válasza #65178112 (#7629) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mikor/miért kért korigazolást?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7631) #65178112 válasza ledgeri (#7630) üzenetére


#65178112
törölt tag

Szia,
Találtam korábbi levelet a biztonsági címre küldve, ez pontosítja a dátumot, korábbi mint emlékeztem, 07.29-n lett tiltva a fiók, 07.14-n lett rosszul megadva. A telefonos alkalmazások a google számára eu-s törvényi kötelezettségre hivatkozva kérték, ezt a myaccount felületen módosítottam a korábbi posztban leírt szerencsétlen módon, ami után már kártya, vagy személyi kellett volna.
Megpróbálkozom saját magam csatornáját copyright claimelni, más lehetőséget nem látok, bár pont ezt akartam elkerülni, hogy a google számára ilyen adatokat adjak...

(#7632) ledgeri válasza #65178112 (#7631) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sajnos hozzátenni tapasztalatból, vagy utánaolvasás alapján nem tudok. Ez tényleg "magas szintű account probléma"... Ha valami fejlemény van akkor majd azért írd le.

Lehet hogy megérné utánajárni egy ilyen ugyekben specializálodott ügyvédnek is...
Köszi az infókért!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7633) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Be lehet valahol állítani fix felbontásr, hogy a lehető legjobb felbontásba játsza a videókat? Van hogy 240p-ben indítja, utana meg ha átállítom, akkor zokszó nélkül tökéletes a fullhd.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7634) ledgeri válasza V.Stryker (#7633) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sajna nem, van hogy tisztán látható, hogy akár 144p a videó, a felbontásjelző fullHD-nak hazudja, majd felnyitom a listát, rákattolok a fullhd-ra, és akkor újrapufferel.

Ez azóta van mióta bejött az, hogy nem szívja le az egész videót, amint tudná, hanem fél-1 percet csak. Arra a mikroszekundumra alapoz amikor elindítja az adatfolyamot, és azt hiszi, hogy ha akkor valami túlterhelt akkor az egész kapcsolat olyan, és csak az alacsonyfelbontás fér el....

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7635) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Utóbbi néhány napban PC-n, Chrome-ban a jobb alsó sarokban bedobaj egy kis ablakban a legutóbb nézett videót, amit nem fejeztem be. Ezt hogy lehet kikapcsolni?! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7636) tylerddd


tylerddd
veterán

Tegnap vonta volna a prémium árát a rendszer. Mivel webkártyámon nem volt annyi pénz, így nem sikerült a tranzakció. Küldte az e-mailt, értesítést az app. Ilyenkor megpróbálják majd újra lehúzni vagy "frissítsem" az adatokat, amit úgy enged, hogy törlöm, majd hozzáadom ugyanazt a kártyát?! Komolyan erre nincs valami kitalálva, hogy manuálisan indítsam a levonást?! Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7637) Fecogame válasza tylerddd (#7636) üzenetére


Fecogame
veterán

Pár nap múlva újra megpróbálják. Egyébként én sem találtam "manuális" befizetési lehetőséget, hogy én fizethessem ki abban a pillanatban.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7639) tylerddd válasza Fecogame (#7637) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Ma levonták!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7640) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Böngészőből használom a YT-ot és Chrome-ra fel van téve az Enhanced-H264ify bővítmény, mert a videókártyám nem nagyon bír el az újabb kodek-ekkel és a 60fps-el, ezért azok le vannak tiltva. Ezt csak előjáróban, mert a kérdésem viszont az lenne, hogy van ugye a Windows-os YT-app (lehet több fajta is van?) és még a böngészőből megnyitott YT oldal is fel szokott néha ajánlani valami YT app, vagy bővítmény féleséget, hogy telepítsem és ezekkel kapcsolatba kérdezné, hogy lenne e bármi előnye számomra, ha ezeket használnám a böngésző helyett?

THX!

(#7641) SunMount3r válasza SunMount3r (#7640) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az sem világos, hogy ez az MS Store-os app akkor csak XBOX-ra telepíthető (nincs kedvem most csak ezért az MS fiókkal szenvedni, hogy kiderüljön)? Mert azt látom, hogy nem ugyan az, mint ez az app. Ez utóbbit már letöltöttem, csak ugye ez nem telepítős és kérdés, hogy így update-el e magától ha frissebb verziója lesz? És hogy ebbe nem lehet valami Enhanced-H264ify félét belemókolni? (Ja és Windows10-ről beszélek persze).

(#7642) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyo. Csinálta telóval 4K videót, ám YT feltöltés után csak FHD lett..
Miért? Már vagy 2 órája feltöltötte, szóval vártam szerintem eleget :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7643) Sirandrish válasza Sirandrish (#7642) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mire megírtam, mégis feldolgozta :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7644) StLui válasza Sirandrish (#7642) üzenetére


StLui
veterán

Nekem volt már 24 óra körül is

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7645) liszi70


liszi70
nagyúr

Egy éve érdeklődtem az ügyben, hogy a youtube videók végén megjelenő videó-ajánlásokat
hogy lehet eltüntetni. Kaptam javaslatként az uBlock Origin-t, amiben az AdGuard Annoyances szűrőt engedélyeztem, és eltűntek az ajánlások. De mostanában újra találkozok az ajánló ablakokkal, holott működik az uBlock Origin, és az AdGuard Annoyances szűrő is aktív. Mit kell tennem, hogy újra eltűnjenek az ajánló ablakok a videók végéről?

(#7646) Fecogame válasza liszi70 (#7645) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam ezek a szűrők aktívak uBlock Originnál, nem tudom melyik miatt, de nálam nem jelennek meg az ajánlások:

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7647) liszi70 válasza Fecogame (#7646) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszönöm, nézem!

[ Szerkesztve ]

(#7648) Fecogame válasza liszi70 (#7647) üzenetére


Fecogame
veterán

Persze. Lejjebb is vannak még dolgok, de egyik melett sincs pipa. Amelyik mellett van, arról csináltam :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7649) liszi70 válasza Fecogame (#7648) üzenetére


liszi70
nagyúr

Közben rájöttem, hogy a bepipált, aktív szűrők az első képen is láthatók, bocs.... :B

És neked nem is aktív a AdGuard Annoyances, és mégsincsenek ajánlóid? Most én is kikapcsoltam, ezáltal minden pont ugyanolyan mint a tiéd, és ugyanaz maradt a helyzet. :F

[ Szerkesztve ]

(#7650) Fecogame válasza liszi70 (#7649) üzenetére


Fecogame
veterán

Nincs semmi ilyesmim.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.