Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Littoral válasza Gubek-Einste (#7550) üzenetére


Littoral
aktív tag

Köszönöm!

(#7552) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Azt megtudja valaki nekem magyarazni, hogy telefonon a korhataros videokat lejatsza a YT. Ugyan azzal a fiokkal bejelentkezve TV-n kb 3-4-5 napja viszont nem. :D

Kiirja, hogy szeretnem e lejatszani.
Igen.
majd jon az uzenet, hogy hiba. :D

LG CX Oled.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7553) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Erre tudja valaki a választ?
Melyik account számít youtube alól castolt videó esetén ha különbözőek a fiókok? A TV-é legyen Prémium vagy a küldő eszközé, hogy ne legyen reklám?
Köszi

(#7554) Gubek-Einste válasza szabi__memo (#7553) üzenetére

Amelyik eszközről kiküldöd a tartalmat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7555) Richard


Richard
őstag

Régen volt olyan opció, hogy a premiumon kívül havi párszáz forintért (500 ha jól rémlik) elő lehetett fizetni arra, hogy ne legyenek reklámok.

Ez már eltűnt és csak premium van, vagy én nem látok valamit?

Lemondanám a premiumot, mert igazából csak a reklámok miatt van még meg.

(#7556) RedCactus válasza Richard (#7555) üzenetére


RedCactus
senior tag

A tegnapi híreket nem látod... :)

(#7557) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Sziasztok! Van Egy youtube csatornám, és elértem a kifizetési küszöböt! ( 20000 ezer forint)
Az adsensen megadtam a adatokat, na itt lett egy kis problémán.

Kiválasztok kevesebb összeget mondjuk 20 forint. De vmiért nem engedi.
Azért nem engedi mert most számlámon nincs rajta pénz ( még nem kaptam fizut)
Vagy más probléma van?
Ez lenne az első kifizetésem!
Válaszokat köszönöm!

A Hideo Kojima Game

(#7558) Out válasza Liquid Snake (#7557) üzenetére


Out
addikt

A bankszámládat nézd meg, hogy a google-tól mekkora összeget kaptál. Azt kell ott megadni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7559) Liquid Snake válasza Out (#7558) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Aha most már értem. Szoval az 3-5 munkanapot meg kell várnom hogy google az ellenorzo penz atutalja? Utana az tudom beirni.
Köszönöm szèpen a segítséget!

A Hideo Kojima Game

(#7560) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Mai nap megjött ellenőrző utalás a google-tól! A 30 forintot! :C Szóval vissza igazoltam hogy megkaptam 30 forintot. Most mi a teendő nekem? Az utalás hogy történik? Mikor szokták utalni?
Most várni kell?
Köszönöm a válaszokat! :)

A Hideo Kojima Game

(#7561) Out válasza Liquid Snake (#7560) üzenetére


Out
addikt

Minden hónap 21.-e körül várható az utalás.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7562) Liquid Snake válasza Out (#7561) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Köszönöm szèpen! :C :DD

A Hideo Kojima Game

(#7563) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Az mitől van, hogy elindítok egy videót és el kell telni 10 mp-nek, hogy kiélesedjen. Pl. [link] ennek az oldalnak az alján az összes videó homályosan indul, hiába van HD beállítva. :(((

(#7564) ledgeri válasza Mikiller (#7563) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez nálam azóta van mióta 2013 +-2 év -kor váltottak a mindenkori előpufferről az újféle +30 secesre. Valamiért azt hiszi, hogy jaj de nem megy nálad a net, és jaj de kell neked a low bitrate, hiába van bármi bárhol bármire állítva... aztán belátja hogy tévedett...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7565) Hege1234 válasza Mikiller (#7563) üzenetére


Hege1234
addikt

tesztből kipróbáltam a lap alján lévő videókat
egyből 1080p: cent browser, chrome

egyből autómatikus 1080p ami annyit
tesz, hogy kell idő neki míg tényleg full hd lesz
firefox és a vivaldi

(#7566) Mikiller válasza ledgeri (#7564) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek. Akkor nem nálam van hiba :)

(#7567) SchumiBácsi válasza ledgeri (#7484) üzenetére

Ahhoz képest hogy február, elég későn jelentkezik nálam ugyanez a hiba. Augusztusban jött először, úgyhogy erős a gyanú hogy a világvégét akár 180nappal is túlélhetem ;]

Egyébként ezt hogy gondolták hogy majd bankkártyával fogom magam igazolni, netán egyből fizetek is? Igazolvány meg 3nap... de ez is gáz mikor van telefonszám évek óta és ha annyira mindentudóak abból már tudniuk kellene hogy 18+ vagyok.

Aztán ebbe pl. mi a korhatáros nem tudom. Hol a macska veri le a TV-t, hol a balfék user... a kampányvideók meg gondolom jönnek csont nélkül :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#7568) ledgeri válasza SchumiBácsi (#7567) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát ja, akkor lesz vicces, mikor az aktuális account már létezik annyi éve amennyi az igazolandó nagykorúság...
Kihagytam a kötelező g+os kommentes szakaszt... erre is van megoldás...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7569) gyulank


gyulank
addikt

A MEGOSZTÁS és a MENTÉS közé bekerült egy KLIP. Ez mire jó?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#7570) Out válasza gyulank (#7569) üzenetére


Out
addikt

Nem használtam még, de szerintem olyan mint Twitch-en, hogy a videóból ki tudsz vágni egy rövid részletet.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7571) Gubek-Einste válasza gyulank (#7569) üzenetére

Klipek megosztása

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7572) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok
Valaki nem tudja le lehet valahogy tiltani csatornákat úgy hogy ne lássam őket, ne jelenjenek meg az ajánlottak közt se a videóik. Nincs erre valami firefox kiegészítő vagy bármi? Már 100x átnéztem a youtube beállításait de nem találok semmi tiltás funkciót, pedig szerintem ennek tök alapnak kéne hogy legyen.

(#7573) ledgeri válasza Nwis86 (#7572) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A nem kívánt ajánlás melletti három pont -és türelem, míg az algoritmus csinál is valamit az alapján- eddig nem segített?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7574) Hege1234 válasza Nwis86 (#7572) üzenetére


Hege1234
addikt

az ajánló részt nem használom de ezekkel elég jól lehet gyomlálni
BlockTube
Channel Blocker
van chrome-ra és firefox-ra is

(#7575) Nwis86 válasza Hege1234 (#7574) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Kösz! A block tube 2perc próbálgatás után tökéletesnek tűnik :)

(#7576) trialboj


trialboj
őstag

Sziasztok.

Az érdekelne, hogy azok a youtuberek akik ilyen termékeket mutatnak be, és általában top down videóznak, ilyenkor pedig mindenféle színes asztalnak tűnő felületet használnak, honnan szerzik ezeket az asztallapokat, vagy csak sima terítőket, vagy ezek olyan anyagok mint az egérpad?
Nem tudom semmilyen módon rájönni hogy nevezik ezeket, nekem is kellene 2 színes darab, ilyen videókhoz.
Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#7577) smc válasza trialboj (#7576) üzenetére


smc
addikt

Szerintem jókora papír lapokat használnak.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7578) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy a youtube premium hová menti a telefonon (xiaomi) a letöltött videókat? Köszönöm.

(#7579) ledgeri válasza trialboj (#7576) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen, ha bemész egy nagy papír-írószerbe, és megnézed a matt kartonokat, méretfüggően normál A4-es színeseket, akkor megtalálod amit első körben keresel... A végjáték meg úgy is az a kategória ami a fotóstúdiókban a modellek mögött van... Csk a te fejlődésen múlik hogy mi az ami számodra még, vagy már nem elég... Egyébként is szinte minden trükk, ha nem épp az ami a központban van, azzal meg lehet mókolni: most kit érdekel, hogy az a nagyi kendője, vagy speciális "a piros" piros ott a sarokban, ha jól néz ki?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7580) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Androidos mobilalkalmazásban a videolejátszás megakad menet közben, megáll mint a szög.
Azt gyanítom, hogy reklámnak kéne ott kezdődnie, de nem tölti be.

(#7581) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Youtube prémiumon előfizetésen gondolkodom de érdekelne pár dolog. Ha én előfizetek akkor ugye az én Google fiókomhoz kötött és így csak én Google fiókommal bejelentkezve reklám mentes ugye? Szóval feleségem már nem nezhetné reklám nélkül az ő google fiókjával? Nem lehet valahogy bevonni még 1 gmail fiókot? Mindketten biztos nem fizetünk elő rá mert az már sok lenne (így is sok kicsit).

(#7582) Gubek-Einste válasza Imi1981 (#7581) üzenetére

Ha én előfizetek akkor ugye az én Google fiókomhoz kötött és így csak én Google fiókommal bejelentkezve reklám mentes ugye?
Igen

Szóval feleségem már nem nezhetné reklám nélkül az ő google fiókjával?
Igen

Nem lehet valahogy bevonni még 1 gmail fiókot?
Családi előfizetéssel akár 5 fiókkal is használható a reklámmentesség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7583) Imi1981 válasza Gubek-Einste (#7582) üzenetére


Imi1981
veterán

Annak mennyi a havidíja? Mert nem találom. Mindent írnak de havidíj árat nem.
Ja és apple tv - n futó youtube-ra is érvényes? Természetesen ott is a Google fiókommal belépve.

[ Szerkesztve ]

(#7584) Hege1234 válasza Imi1981 (#7583) üzenetére


Hege1234
addikt

[kép]
2690ft/hó

[ Szerkesztve ]

(#7585) Imi1981 válasza Hege1234 (#7584) üzenetére


Imi1981
veterán

Köszi :R

(#7586) Gubek-Einste válasza Imi1981 (#7583) üzenetére

Ja és apple tv - n futó youtube-ra is érvényes? Természetesen ott is a Google fiókommal belépve.
Minden eszközön kihasználhatóak az előfizetés elönyei.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7587) Imi1981 válasza Gubek-Einste (#7586) üzenetére


Imi1981
veterán

Köszi! Nem voltam biztos benne mert apple termék és a youtube meg Google.

(#7588) Hege1234


Hege1234
addikt

lenne pár youtube családi prémium kérdésem nekem is

adott egy iphone youtube app-ban, családi csomagra 3590ft/hó van írva
gmail-es mail címmel
nekem androidon 2690ft
ha én leszek aki intézi a csomagot, behívom az iphone-os családtagom akkor be fog kavarni és akkor már nálam is 3590ft/hó lesz írva?

+
esetleg azt lehet tudni, hogy iphone-on miért drágább?

(#7589) PuMbA válasza Hege1234 (#7588) üzenetére


PuMbA
titán

App Store-ban 30%-ot beszed az Apple magának minden vásárlás esetén, ezért :) "Akinek iPhone-ja van = több pénze van" dolog van itt is, mint minden Apple termék esetén.

[ Szerkesztve ]

(#7590) Hege1234 válasza PuMbA (#7589) üzenetére


Hege1234
addikt

azz igen :D

közbe megvan, böngészőn keresztül már 2690 lett :)

(#7591) Hege1234


Hege1234
addikt

Tudja esetleg valaki, hogy hol van tárolva a prémiummal letöltött videó?
Külső lejátszóval használnám
Vagy van esetleg valahol az app-ban képernyő lakatolás?

(#7592) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Ezt komolyan gondolják? :D

[ Szerkesztve ]

(#7593) ledgeri válasza Zsoxx (#7592) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez igazi cyberpunk 2077 életérzés!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7594) nikos21


nikos21
aktív tag

Üdv! Volna egy hasonló kérdésem egy iphonon megrendelt youtube prémium havi költsége 2390ft viszont ha a pc-n akarok előfizetni rá ott csak 1790/hó ami 600ft külömbség havonta.
A kérdés ha ezt pc-n fizetem elő akkor iphonon használható e vagy plussz költség terhelné? :F

(#7595) #16695808 válasza nikos21 (#7594) üzenetére


#16695808
törölt tag

VPN Törökországba kirándulás meg kb 600ft 😀 csak nyilván török lírában kell fizetni(Revolut)
ugyan úgy használható bármilyen eszközön

[ Szerkesztve ]

(#7596) Gubek-Einste válasza nikos21 (#7594) üzenetére

A kérdés ha ezt pc-n fizetem elő akkor iphonon használható e vagy plussz költség terhelné?
Minden eszközön használható ahova bejelentkezel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7597) Abrion


Abrion
senior tag

na ere válaszoljon valaki :D
Szóval van egy listám tele jó videókkal :) lejátssza az összeset de egy idő után megáll a lejátszás. és kiríja hogy szeretném tovább hallgatni? na ezt a csodásan idegesítő megállítást hol tudom kikapcsolni? :D

(#7598) Out válasza Abrion (#7597) üzenetére


Out
addikt

Sehol

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7599) Hege1234 válasza Abrion (#7597) üzenetére


Hege1234
addikt

talán így (nem írtad melyikre kell de sztem minden böngészőre van hasonló addon)

youtube-nonstop

youtube-auto-pause-blocke

(#7600) Fecogame


Fecogame
veterán

Youtube Shorts elérhető valahogy asztali böngészőből?

Másik kérdés: Adott csatorna short videóit vissza lehet nézni akár napokra visszamenőleg?

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.