Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!

Apple eszközön használ valaki olyan működő appot, mint androidon a Youtube KIDS ? Gyermekem 5és fél éves és szokott youtubezni, de néha elkalandozik nem kívánatos videók irányába... Ezt szeretném kizárni, mert mindig nem tudom figyelni, viszont azt olvastam, hogy ez a youtube kids pont ilyesmit tud, de sajnos, ha jól láttam csak androidra van...

Szerk.: lehet mégis van iOS-ra...

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6252) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Youtube-on a felirat nagyságát lehet valahogy állítani?
Elsősorban böngésző kiegészítő nélküli (Chrome) megoldásra gondolok, tehát a Youtube-on belül van erre valami opció?
Ha nincs, akkor létezhet valami kiegészítő ami ezt tudja orvosolni?
Köszönöm szépen a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#6253) Out válasza Hosssszu (#6252) üzenetére


Out
addikt

[link]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6254) Hosssszu válasza Out (#6253) üzenetére


Hosssszu
őstag

Köszönöm szépen! :R

Éppen hogy a szemem nem szúrta ki. :B

(#6255) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Másnál van olyan bug, hogy nem minden videó jelenik meg a feliratkozási listában YT-on? Ajánl egy videót a főoldalon, olyan csatornáról, ahol fel vagyok iratkozva de a feliratkozás listában nincs ott. Két külön videóval is ugyan ez, két külön csatornáról.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6256) pupehap válasza repvez (#6179) üzenetére


pupehap
tag

Szia, erre született már valami megoldás? Nekem win 8.1 van de nem hiszem hogy ez oprendszerfüggő lenne. Marhára zavaró hogy bejön ez a "folytatja a lejátszást ?" ablak.

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#6257) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok!

Keresem a megoldást, arra hogy bizonyos 'szerzők' műveit ne ajánlja fel a youtube, akár tilthassam is.

A helyzet a következő:
Az 5 éves lányom néz meséket a tabletjén. Google family linkkel tartom kézben a dolgokat, csak a 6éves korosztálynak való dolgok jönnek fel, de ezek között is akad olyan, ami nem neki való.

Ha ez számít, saját fiókkal rendelkezik, gyári yt appal.

Hogy tudnám.pl xy video csatornáját teljesen kiiktatni?

[ Szerkesztve ]

(#6258) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Láttam hogy egy előadó írta a facen, hogy felteszi a zenéit a music.youtube.ra.
Ezek vajon automatikusan feltevődnek a sima youtube ra is?

(#6259) Gubek-Einste válasza Anonymusxx (#6258) üzenetére

Igen mivel a mögöttes adatbázis közös.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6260) Sickboy25 válasza Drughi (#6257) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szia

ezt a google familys beállítást le tudnád nekem írni, akár priviben is. Ugyanezzel küzdök én is...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6261) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!

A YT Mucic valóban nem tud fekvőbe fordulni? Vagy nekem kellene valamit beállítanom? Ma próbáltam először tableten és kicsit kínos, hogy a zene választásánál mindig állóba kell forgatni, mert csak ha már megy a muzsika és teljes képernyőre teszem akkor hajlandó fekvőbe fordulni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6262) gzbotii válasza petymeg (#6261) üzenetére


gzbotii
veterán

iPaden nekem fekvőben van.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6263) petymeg válasza gzbotii (#6262) üzenetére


petymeg
addikt

A YT Music kezdőlapon? Amikor a zenéket keresed?
Nekem ott droidon nem fordul fekvőbe, se telefonon se tableten (Note9 Tab S6). Kizárólag akkor, amikor már megy a zene és kiteszem a borítót vagy a videot teljes nézetbe.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6264) gzbotii válasza petymeg (#6263) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6265) smc válasza petymeg (#6263) üzenetére


smc
addikt

Androidon nekem sem fordul. Ipaden igen.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6266) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Melyik a legjobb megoldás arra, hogy a Youtube-ról letöltsek videót? Van erre létező, megfelelő lehetőség?

"Aquila non captat muscas."

(#6267) Zsoxx válasza Piftuka (#6266) üzenetére


Zsoxx
senior tag

pl. converto.io, ezzel max. 1 órás videókat tudsz letölteni.

(#6268) Anonymusxx válasza Piftuka (#6266) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

genyt.net

[ Szerkesztve ]

(#6269) Occon adom válasza Zsoxx (#6267) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Olyan nincs pl ami firefox kiegészítő és letölti pl a Vevo-s videókat? Nem kell átalakítani csak működne normálisan Firefoxban. A downloadhelper sajnos nem hozza le ezeket.

(#6270) Piftuka


Piftuka
veterán

Köszi az eddigi info-kat!

Olyan nincsen, ami nem csak 1 órás limit mellett engedi a letöltést? És eredeti, tömörítetlen formátumban teszi lehetővé a fájl elmentését?

"Aquila non captat muscas."

(#6271) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!
Telekomnál gigabites szimmetrikus 1000/1000 netem van.
Bekötés óta a letöltési sebesség esik. - új, környéki bekötések miatt.
A speedtest: 553/782

A YouTube-ra eleinte ~400 Mbit/s volt a sebesség. (2019 09)
Egyre csak csökkent, és nyíl stabilan 107Mbit/s-el tölt. Mindig pontosan annyival.

Mi lehet az oka? Jelsebesség 1gbit, pppoe passthrough, asus routeren van a bejelentkezés, win10 Chrome/Firefox. Böngészőkben azonos a hiba súlya.

Köszönöm szépen a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#6272) Out válasza Tav-Csoves (#6271) üzenetére


Out
addikt

Próbáltad már, hogy a router-edet kihagyod és megnézed úgy sebességet?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6273) Tav-Csoves válasza Out (#6272) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nem, nem próbáltam, viszont azt tudom, hogy routerrel nem lesz gond - nem az a szűk keresztmetszet - P30 pro-val, 5Ghz (80hz, ch36) wifin szépen 300Mbit körül megy.
60-100gb-os videókat töltök fel, és nem mindegy, hogy 3 óra, vagy 45 perc.
2 gyanúm van:
vagya sz.géppel van valami, vagy user korlátozás a YouTube felől. Utóbbira semmilyen írásos említést nem kaptam, okot sem adtam rá, csak a nagyon sok, és nagy feltöltések miatt adhattak - már ha egyáltalán létezik ilyen, hogy valakit lekorlátoznak. :F

(#6274) Tav-Csoves válasza Tav-Csoves (#6271) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

a gyanúm be is igazolódott, tudtam, hogy user error.
Adguard-ot használok a gépen, és amint kilövöm az exe-t azonnal felszökik a sebesség 107-ről 500 környékére.

(#6275) tlac


tlac
nagyúr

írtam 1-2 kommentet életemben először videók alá kb. az elmúlt fél-egy napban
kellene valamit állítani, hogy ezek valójában is megjelenjenek?
(eléggé ki van kapcsolva minden google-ös nyomkövetés meg priváttá téve minden)
bejelentkezve látom, privát módban nem, sőt valahol már az időben utánam írtak is látszódnak

(#6276) Out válasza tlac (#6275) üzenetére


Out
addikt

A csatorna tulajdonosa tudja engedélyezni és letiltani is, hogy látszódjanak a hozzászólásaid. Ha belépve látod, de kilépve nem, akkor az azt jelenti, hogy tiltva vagy.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6277) Zsoxx válasza Out (#6276) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nem ő van tiltva, hanem a csatorna tulajdonosa (még) nem hagyta jóvá a kommentjét.

(#6278) tlac válasza Zsoxx (#6277) üzenetére


tlac
nagyúr

minden egyes kommentet jóvá kell hagyniuk?
vagy mi alapján kell valamelyiket igen vagy nem?
nem spamek voltak, sőt pozitívakat írtam

(#6279) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Vannak csatornák amik arról szólnak hogy valaki elmondja a véleményét valamilyen témáról. Van amelyik humorosan van amelyik közömbösen mint egy felolvasógép. Politikailag vagy világnézetileg konzervatív(abb) csatornák. Ezeket törölni fogja a Youtube / Google? Mostanában ezt mondják, szerintük a Youtube hamarosan megszünteti a csatornájukat, az összes feltöltött videójukkal eltűnnek.
A legdurvább dolog, hogy mondjuk valamelyik azt mondja az amerikai válóperes bíróságok a feleségeknek kedveznek. Nem valami durva uszító a mondanivalójuk. Nem értem miért törölnék őket.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#6280) fokukac válasza azbest (#5978) üzenetére


fokukac
nagyúr

hello, én most akarok regisztrálni a youtube premiumra. A Google Play music-ot már vagy 5 éve használom, és rengeteg zeném, playlist-em van ott. Ugye ezek megmaradnak utána is? Illetve ugye tudom utána is használni magát a play music-ot továbbra is?

Az előbb ráklikkeltem, és ebből úgy látom, hogy külön kezeli (mondjam le külön, utána)
Pedig a youtube beállításoknál eddig is úgy láttam, hogy Music tagságim van (pedig a YT music-ot még sosem használtam, csak a play music-ot).

Szóval, a kérdésem, hogy ugye a playlist-jeim, belájkolt számaim megmaradnak utána is? köszi.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6281) azbest válasza fokukac (#6280) üzenetére


azbest
félisten

Igen, nekem megmaradt szépen minden playlist.

Ha van sima emailes fiók és márkafiók is, abból lehet kis kavarodás, hogy esetleg nem azzal jeletkezel be, mint amivel a playlasteket csináltad. Sima fiók alatt lehet előfizetni, de a márkafiók is megörökli a prémium módot a hozzá kapcsolódó sima fióktól.

Ja és, amikor lemondod a sima music-ot, akkor az még a fizetési ciklus végéig párhuzamosan fut úgy is, hogy lemondtad. A youtube music -ot is érdemes megnézni, van amiben talán kellemesebb. Bár főleg random, nekem ajánlott zene játszására használom.

A https://myaccount.google.com/payments-and-subscriptions címen lehet elérni az előfizetések kezelése részen, hogy mi legyen aktív. A prémium mellé nem kell a sima play musicért is fizetni, az lemondható.

[ Szerkesztve ]

(#6282) fokukac válasza azbest (#6281) üzenetére


fokukac
nagyúr

szia, köszi szépen a gyors választ.
:)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6283) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy egy saját kis videót szeretnék közzétenni Youtuben. Ez a video teljesen saját felvételeket tartalmaz megvágva, de a Zenei aláfestés egy együttes zenéje. Mi ilyenkor a teendő? Instagramon már közzétettem, de csak külföldről látható (EU kívül). Csak akkor mehet ki, ha engedélyt kérdek magától az együttestől vagy annak jogi képviselőjétől? :F

XBOX ID: GoTReX #4839

(#6284) Zsoxx válasza tlac (#6278) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Igen, kommentenként dönti el, melyik lehet nyilvános. Van, aki csak a neki tetszőeket hagyja jóvá, a negatív kritikákat meg nem.

(#6285) Out válasza GoTReX (#6283) üzenetére


Out
addikt

Nincs semmi teendőd. Feltöltöd a videód és maximum kapsz egy szerzői jogi felhívást, hogy a videóddal pénzt nem kereshetsz.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6286) tlac válasza Zsoxx (#6284) üzenetére


tlac
nagyúr

közben állítgattam még a profilomat és nálam szerintem nem ez történt
egyik helyen volt még egy tel.számos aktiváció, ezt megcsináltam és szerintem ez segített
ezután beleszerkesztettem az egyik kommentembe (egy good-ot átírtam great-re) és rögtön megjelent privát ablakban is

(#6287) GoTReX válasza Out (#6285) üzenetére


GoTReX
őstag

Nyilván ilyen szándékom nincs. :) Tehát ha nincs elhelyezett reklám a video alatt, akkor mehet szabadon? :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#6288) Out válasza GoTReX (#6287) üzenetére


Out
addikt

Mindenképpen kapsz egy szerzői jogi figyelmeztetést, de ez a csatornádra semmilyen hatással nem lesz.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6289) Zsoxx válasza Out (#6288) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Azért én hallottam már olyat, hogy törölték a videót, mert a háttérben valami zene szólt az utcán.

(#6290) smc válasza Zsoxx (#6289) üzenetére


smc
addikt

Nekem némították a videót, bár az rég volt. :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6291) unravel


unravel
őstag

A gyári YouTube Android app prémiummal nem tud olyat hogy egy videót jatsszon folytonosan , ujrakezdje ha vége van?

¯\_(ツ)_/¯

(#6292) gzbotii válasza unravel (#6291) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6293) azbest válasza unravel (#6291) üzenetére


azbest
félisten

Ha beteszed playlistbe, akkor a playlistet játszva van lehetőség ismétlésre is. Ez appra és desktop böngészőre is igaz

(#6294) unravel válasza azbest (#6293) üzenetére


unravel
őstag

váó, köszi. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#6295) Watt25 válasza smc (#6290) üzenetére


Watt25
veterán

Egyik válasz sem helyes és mindegyik helyes. :)
A konkrét zene jogtulajdonosának döntésétől függ, hogy melyik eset van. Az esetek többségében tényleg csak az történik, hogy a videó feltöltője nem kaphat pénzt a videóért. (A zene tulajdonosa kapja.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6296) Frici654


Frici654
kezdő

Hi. Hogy tudom megnéznia YouTube ban a hozzászólásaimat? Megváltozott az egész es nem talalom. Böngészőben

[ Szerkesztve ]

(#6297) Out válasza Frici654 (#6296) üzenetére


Out
addikt

[link]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6298) Frici654 válasza Out (#6297) üzenetére


Frici654
kezdő

Hol lehet ezt meglelni? melyik menü Amúgy köszi.

(#6299) Frici654 válasza Frici654 (#6298) üzenetére


Frici654
kezdő

Ja megvan. Attettek a bal menube amit soha nem használtam. Ehh

(#6300) GoTReX válasza Zsoxx (#6289) üzenetére


GoTReX
őstag

Beazonosította a Zenét és leirta a Videó "leírásába" , más gond nem történt. :U

Kellene egy kis segítség Instagramal kapcsolatban is, de sajnos nincs ilyen Forum itt. Esetleg tudna valaki segíteni abban? Egy tökéletesen egyszerű dolog lenne, de csak a hibaüzenetet kapom, a neten pedig nem találtam megoldást rá. :W

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.