Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) MutantZombie válasza ledgeri (#6420) üzenetére


MutantZombie
tag

Kösz!

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#6452) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Van arra megoldás hogy egy youtube videót úgy linkeljen valaki hogy a többi "kapcsolódó" vagy hasonló videó ne látszódjon ( azaz ne a youtube oldalt linkelje), hanem csak az adott videót? Azaz aki a linket megkapja meg tudja nézni, de csak azt az adott videót? ( lényegtelen most miért, ezt kérdezték tőlem és nem tudtam hirtelen válaszolni, keresem a megoldást)
Előre is köszönöm a segítséget, és kérem ne az legyena válasz hogy miért baj ha látják az oldalt stb stb

Szerk: Annyit találtam, telán megoldás: a beágyazási link másolásából kivenni a linket, de ha ráklikkelnek a címre ismét bejön az oldal is :(.

[ Szerkesztve ]

(#6453) ledgeri válasza mexel (#6452) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem a beágyazott link áll a legközelebb ahhoz amit szeretnél, de ha annak vége van szerintem -az ajánlás- menthetetlenül megjelenik a vidi végén...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6454) mexel válasza ledgeri (#6453) üzenetére


mexel
veterán

Igen, sajnos ez az ami legközelebb van, csak ott látszik a videóban is a cím és ha ráklikkel valaki akkor elvisz a YT oldalára. Letölteni meg macera a youtube-ról. Nem tudom hogy szabad-e és nehéz, vagy tilos is. ( utóbbira tippelnék)

(#6455) nfsu17 válasza mexel (#6454) üzenetére


nfsu17
veterán

A youtube-ról egyszerű letölteni. Max nem szabad. Youtube-dl gui

(#6456) mexel válasza nfsu17 (#6455) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Én mást használok, az is kb hasonlóan működik. Csak céges laptopra amire nem lehet telepíteni ott ez macerás, ott webes megoldás kell. Elvileg találtam megoldást talán, kicsit macerásabb de azért talán meg tudja tanulni akinek kell.

(#6457) ledgeri válasza mexel (#6454) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi a célod vele, hátha azt tudván más jut eszünkbe?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6459) nfsu17 válasza mexel (#6456) üzenetére


nfsu17
veterán

portable.zip?

[ Szerkesztve ]

(#6461) Krissz80


Krissz80
senior tag

Sziasztok.

Próbálkozott már valaki PowerDVD-vel Youtube videót letölteni?
Az újabb verziókkal (18,19) lehetséges volt egy ideig.
Gyakorlatilag indirekt módon működött, mert egy rejtett könyvtárba tette valami random generált névvel.
De ott könnyen meg lehetett találni.
Viszont egy ideje már nem működik ez a feature.
Azért írtam ezt ide be, hátha valaki tudja miért és van e rá megoldás.

Addig is kipróbálom a Youtube-dl-t. :)

(#6462) mexel válasza ledgeri (#6457) üzenetére


mexel
veterán

Ahogy írtam nem ez lenne a lényeg hanem a megoldás. Egyébként köze van az online tanításhoz és nem lenne jó közvetlen YT linket megadni. Nem azért mert nem szabad, csak így szeretné az illető hogy a gyerekek ne kalandozzanak el a yt-on. De javasoltam más megoldást, talán megoldható lesz. Azért lett volna jó úgy linkelni hogy csak a videó látszódjon és ne a forrásoldal de nem tudtam úgy kinyerni a yt oldaláról. Az online letöltő oldalak meg macerásak. A laptop amin használják teljesen le van szabályozva, semmi jog nincs az idegen cuccok futtatására.
De erre is sikerült összehozni talán valamit.

(#6463) ledgeri válasza mexel (#6462) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A megadott dolog már fent van youtube-on? Hány főnek kéne eljuttatni? Csak mert egy pl resilio sync nem lenne megoldás?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6464) mexel válasza ledgeri (#6463) üzenetére


mexel
veterán

megy privi ha nem gond

(#6465) ledgeri válasza mexel (#6464) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:N

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6466) Amur


Amur
addikt

a youtube friends mit jelent pontosan?
Többen írtak commentet angolul a videóim alá, azzal a szöveggel hogy a youtube barátom akarnak lenni. Nem találtam ilyen funkciót.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#6467) azbest válasza Amur (#6466) üzenetére


azbest
félisten

a jóbarátok videóit dobja ki rá a google :D
Amúgy ennyit találtam róla, de a support oldal már nem létezik

Privát videómegosztás lett volna, talán android appban van / volt. Talán ez a csetes dolog volt az [link]

[ Szerkesztve ]

(#6468) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van pár 2 hangsávos videó, amit fel szeretnék tölteni YT-ra, de YT-on csak az elsődleges sávot tölti fel, én a másodikkal szeretném. Ha mkvtoolnix segítségével eltávolítom az elsőt, akkor a gépen lévő mkv rendben van, de feltöltve meg akadozik kicsit a hang, ami zavaró. TS az eredeti formátum.

Mi lenne a legjobb megoldás erre? Hogy tudom TS-ként meghagyva a legkönnyebben kiszedni az első hangsávot, ami nem nyúl a képhez?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6469) Amur válasza azbest (#6467) üzenetére


Amur
addikt

köszi akkor ez csak volt, és csak a mobilos verzióban.
Akkor jól válaszoltam hogy ha "közelebb" akar kerülni hozzám, nyomjon egy sub-ot. :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#6470) totron


totron
addikt

A 720 nem HD már többé a youtube szerint.

(#6471) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Van mód emlékeztetők vizuális megjelenítődésének kiiktatására? Csak mert lassan határidőnapló lesz a feliratkozós oldalból....
Ha ublockos mókolás kéne, az is oké, csak nem tudom, hol kéne, mi és hogyan blokkolni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6472) smc válasza ledgeri (#6471) üzenetére


smc
addikt

A beállítások/értesítések fülön nem tudod kikapcsolni, vagy én nem értem a kérdést? :F

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6473) totron válasza ledgeri (#6471) üzenetére


totron
addikt

A csatorna feliratkozásánál nem a rezgő csengőikont választod, hanem a rezgésmentest (középső), így fel vagy iratkozva, de az eventekről nem kapsz tájékoztatást.

(#6474) ledgeri válasza totron (#6473) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért a "Személyreszabott" és az "Eventekről nem" nem igazán ugyanaz....
Azt szeretném elérni, hogy én a bongészőmben ne lássam, ha rámegyek a feliratkozások fülre, hogy valaki 1 nap /1 perc múlva premierezik. Csak azt, hogy ha "új videót töltött fel" státuszban van az a videó.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6475) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hát keresgélve szembejött a Clickbait remover.... Azért ez öröm az ürömben

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6476) SP4C3 válasza ledgeri (#6475) üzenetére


SP4C3
veterán

Mennyire jó lenne, ha a YT "beépítené ezt a funkciót".
A magyar YouTube-on a videók 99%-ba bele fog szólni ez a bővítmény. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6477) ledgeri válasza SP4C3 (#6476) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez konkrétan a videóból jelenít meg egy kockát, és nem engedi a csilivili képet...
Annyi baj van vele,hogy ha pl egy szériát követsz, aminek csak a száma változik alapból, akkor azt nem ismered fel elsőnek, ha a listában a következő...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6478) SP4C3 válasza ledgeri (#6477) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha annyira érdekel a széria, akkor felíratkozok arra a csatornára ami tolja ki magából és bekapcsolom az értesítéseket. :)
Emlékeim szerint réges régen még mikor a YT nem a google kezében volt, akkoriban csak a videóból lehetett kiválasztani egy képkockát és az lett a thumbnail (ott is a videó elejéről/közepéből/végéből).

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6479) ledgeri válasza SP4C3 (#6478) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jaja, pont a közepe volt, így lehetett már úgy feltölteni a videót, hogy a pont középső thumbnail-nek szánt képkocka bele lett szerkesztve a videóba... De azt hiszem ezt teszi az automatikus thumbnail választó is feltöltéskor >>> szerintem azt az archívumot hívja le az addon...>>> megnéztem a saját videóimon, és igen! Ez az addon így működik! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6480) mexel


mexel
veterán

Ezt valóban alapból beépíthetnék.

(#6481) ledgeri válasza mexel (#6480) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ahol az egész rendszer a kattintásokról szól??? Nem valószínű, hogy egyhamar visszaállnak a régire...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6482) mexel válasza ledgeri (#6481) üzenetére


mexel
veterán

Ez igaz... Hirtelen eltévedtem és azt hittem arra van hogy szórakozzunk vele, de valóban ez a profitról szól, nem rólunk :)

(#6483) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni youtube élő adással kapcsolatban. A mostani helyzetre való tekintettel nem lehet misét tartani, ezért megkértek, hogy vegyük fel és aztán tegyem elérhetővé YT-on. Ez rendben is van, de most kitalálták, hogy csak élő adás lehet, felvétel nem (nem értem miért).
Én még sose csináltam ilyet, semmi különleges dolog nem kell. Van egy handy kamera, illetve egy laptop. A net feltöltési sebességet még nem tudom, de legrosszabb esetben 5 mbit/sec, a felvétel max 720p lenne. Kicsit belemélyedve a témába eljutottam az obs-ig, de az lenne a kérdésem, hogy obs nélkül is megoldható ez a live dolog? Ha igen, akkor hogyan, mit kell beállítani, hogy rendben legyen?
Előre is köszönöm a segítséget!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6484) Out válasza Flowtation (#6483) üzenetére


Out
addikt

Ha nincs webkamera, akkor felejtős a dolog. A kézi kamerával nem fogsz tudni Élő adást csinálni.
Ha a laptopon van webkamera, akkor megoldható és OBS nélkül is tudsz a Youtube-on Élő adást indítani. Belépés után az Alkotói stúdióban van jobb felül az Élő adás indítása gomb.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6485) Flowtation válasza Out (#6484) üzenetére


Flowtation
őstag

Akkor a kézi kamerával csak OBS-el tudok adást készíteni ezek szerint? Ha igen, akkor ebben tudsz segíteni, hogy mik az alapbeállítások, hogy működjön a dolog?
Köszönöm!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6486) smc válasza Flowtation (#6485) üzenetére


smc
addikt

Rá tudod kötni a kamerát a gépre hogy ott élő kép és hang legyen? Innentől csak rá kell állítani az obs-t a kamera ablakára.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6487) Flowtation válasza smc (#6486) üzenetére


Flowtation
őstag

Ezt még ma délután fogom kipróbálni. Ha igen, akkor csak annyi, hogy egy jelenet hozzáadása, ahhoz pedig egy forrás, ami jelen esetben a kamera ablaka lesz, jól gondolom? Az indításnál a stream indítása kell vagy a felvétel indítása? Néztem egy tutorialt, az alapján kérdezem.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6488) smc válasza Flowtation (#6487) üzenetére


smc
addikt

Feltételezem a stream, én csak rögzítettem eddig vele, de első körben a kamerát kell beüzemelni. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6489) Out válasza Flowtation (#6485) üzenetére


Out
addikt

Elvileg kézi kamerát nem fogsz tudni beállítani az OBS-ben, ha nincs hozzá megfelelő meghajtóprogram.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6490) Flowtation válasza Out (#6489) üzenetére


Flowtation
őstag

Ha driverre gondolsz, akkor az valószínűleg lesz hozzá. Ha nem, akkor ...így jártam.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6491) smc válasza Flowtation (#6490) üzenetére


smc
addikt

Milyen kamera, milyen kábel van hozzá?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6492) Flowtation válasza smc (#6491) üzenetére


Flowtation
őstag

egy panasonic HC-V770 kamera. Micro usb, illetve micro hdmi csatik vannak rajta. Usb másoltam át eddig róla, mivel kártyaolvasóm nincs.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6493) ledgeri válasza Flowtation (#6492) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az én kérdés, javaslat pakkom:
Az OBS, vagy ezzel megegyező program azért kell, mert ez végzi a stream szolgáltatásoknak fogyasztható formátumban való továbbítást -ha a hdmi-vel kell mókolni- de alapból is, lehet benne záró képet nyitó képet csinálni... szerintem inkább mint egy alap youtube webcam stream...
A kamera képe, eljut a PC-re, a szoftver csomagol, és továbbítja a streaming szolgáltatás felé... -csak lépéselemzéshez írtam ki:

Amit tudsz most tesztelni egyből, hogy van-e akadályod ezen az úton, hogy pl egy meglévő videót, beállított OBS-en keresztül -akár nem is a tervezett fiókon- youtube-ra streamelsz.
Így meg tudod nézni, hogy a kódolás mennyire terheli a laptopot (Milyen laptop?), a tervezett adatfolyam a netet (Kábel, wifi?), és hogy ennek a vége milyen minőségben jelenik meg a túlvégen az eredetihez képest.
A kamerával is mehetsz egy kört: Mivel HDMI kimenete van, az tudod-e ellennőrizni most, hogy jó jelet ad-e, jó felbontású az adott kép, meg pl le tudod-e venni róla a HUD elemeket (felvételből perc hátra, akku stb)... pl TV-re kötve. -ha csak a HDMI opció maradna...

Ami nagy kérdés: Ha végig nézed a kamera menüjét, van-e bármi jele annak, hogy az tud-e USB-n keresztül videót nyomni? USB mód vagy valami?(Próbálhatod alapból, ha lehetséges számítógéphez csatolt állapotban is, vagy kikapcsolt álapotban csatlakoztatni, majd bekapcsolni... Ezek mind előhozhatnak extra menüket... ez csak tipp)
Mert ha nem, akkor kell egy valami extra eszköz, ami HDMI bemenetként forrásként szolgálhat a laptop számára, mivel a laptopos HDMI az csak kimenet! Az is különböző árakban van, különboző minőségben. (Kb valami ilyesmi Keresésnél figyelj, hogy HDMI bemenet legyen!

Emellett még olyan beállítások kérdésköre is felmerül, hogy ha felkerül a netre az anyag, akkor rögzüljön-e ott (ha már ne felvétel..) stb-stb.

DE SOS-ben tényleg: laptop a szószék felé, laptop-webcam youtube-bal, és kész.
A HDMI-s kaland meg pici befektetéssel számolandó mindenképp, de sokkal jobban igényre szabható, és minőségibb!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6494) Flowtation válasza ledgeri (#6493) üzenetére


Flowtation
őstag

Azta. Köszönöm a részletes választ. :R Persze a tobbieknek is köszönöm, hogy próbálnak segíteni.

Közben nyomoztam én is. A kamerában van egy ún. liveCast funkció, amivel ha jól értem ustream-re (és csak arra) tud közvetlenül, wifin streamelni. Illetve ha összekötöm a telóval akkor a telefonon keresztül is mehet a dolog, bár ez utóbbi nekem még kicsit homályos.
Ha hazaértem délután akkor az lesz az első, hogy rákötöm a gépre, hogy lássam mit lehet és mit nem.
De utána olvasva, nekem kellene egy plusz eszköz, ha jól értelmeztem egy capture card (ez amit Te is linkeltél?), ha külső kamera lenne a forrás. Vagy olyan kamera, de ezek elég húzós árúak, ahogy néztem.
Mivel most hétvégén sem lehetett már felvétel, ezért simán FB live adás volt, szerintem ez most is járható út, amire nekünk kell arra vállalható szükségmegoldás. Kell egy jó állvány, most hogy jobban beleástam magam, szerintem ez a legideálisabb a jelenlegi helyzetben.
Egyébként az usb-s webcam az még jó lehet igaz?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6495) ledgeri válasza Flowtation (#6494) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A linkelt capture card, a HDMI-t webkamerának hazudja, így mindtha egy webcam lenne rádugva, tudja kezelni minden. Van olyan változat, ami csak videóbemenetnek mondja magát, az 1-2 fokkal bonyolultabbm de pl az OBS-nek mindegy, míg youtube-os webkamerás már lehet, hogy bajos.
Lehet hogy lehetséges mókolni a beépített streammel, hogy bárhova (yt/twitch) tudja küldeni az anyagot -érdemes utána járni, bár ez szerintem az "egyedi firmware kategória", szóval inkább ne. (ustream már nincs...)
Facebook live - ha jól emlékszem- tud menni OBS-ről is, szóval ha mobilon túli minőség kell, ott az opció. (Ha más nem akkor meg restream.io közbeiktatásával simán megy)

Ha egy "alap-webcam" látószög elég, akkor azt ajánlom, hogy nézz ki egy jobb capture-card-ot, ami tényleg márkás, és van mögötte támogatás a gyártó mögül, meg forumok, tudja ami neked kell, és az legyen a támpont: annak az értékéig minőségi webkamerák kaphatóak, szóval ha elég a webcam, akkor új webcam (Akár több is, ha az jönne jól ). De ha kell a kamerás flexibilitás, és minőség, akkor meg capture card.
Ma már a jobb webkamerák is rendelkeznek állványrögzítős bemenettel, és mivel a stream felfutott, jó minőséggel is, szóval ez is rendben!

Milyen laptop az említett?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6496) Flowtation válasza ledgeri (#6495) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Köszönöm, most már tisztában vagyok a lehetőségekkel. Tegnap még kipróbáltam azért, hogy rádugom a kamerát, de csak másolás van. Tud wifit a kamera, az csatlakozott is, viszont egyből kérte a ustream és lumix club regisztrációkat. Regeltem az ustreamre, ami persz már nem az, hanem IBM cucc lett és fizetős is, szóval akkor ez a vonal is kilőve.
A laptop egy dell inspiron 17R, i7-el. Viszont ahol a felvétel menne, ott nincs net, azt is meg kell oldani, mondjuk nem vészes, a szomszédos épületről át lehet húzni...
Én már elengedtem ezt a dolgot.
Megint ott vagyunk, hogy késve kitalálnak valamit, aztán persze kell sürgősen, és hogy én mindenhez értek. De nem. :)
Szerintem elég lenne a webcam is, de akkor meg azt mondom, teló/tablet állványra, és mehet FB-ra, ott is van élő adás, a mobiladat sem fogy, szerintem ez a legegyszerűbb, jelen helyzetben.

Köszönöm Neked is és mindenkinek aki próbált segíteni.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6497) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! A Youtube Filmek csatornán történő kölcsönzés vagy vásárlás esetén, a nem magyar lokalizációval rendelkező műsoroknál van-e lehetőség külső magyar felirat hozzáadására, ami mondjuk az opensubtitlesről származik? A megvásárolt filmek letöltésére gondolom jogi okok miatt nincs lehetőség? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6498) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Van rá bármi mód, hogy ezen az új moslék felületen ne ilyen bazi nagy thumbnailekkel jelenjenek meg a videók, hanem mondjuk 6 vagy akár 7 is kiférjen egy sorba?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6499) Out válasza Bjørgersson (#6498) üzenetére


Out
addikt

Igen, van rá mód. Nálam 2560 x 1440-es felbontásban 6 db van egymás mellett.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6500) ledgeri válasza Flowtation (#6496) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

Önszorgalomból továbbmehetsz :) Ha elég a teló>facebook, akkor rendben! De lehet tenni kispolcra a tapasztalatokat :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.