Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Gubek-Einste válasza Troy. (#6550) üzenetére

Az első hónap mindig ingyenes de választani kell, hogy melyik csomagot akarod kipróbálni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6552) Troy. válasza Gubek-Einste (#6551) üzenetére


Troy.
addikt

Szerintem már ellőttem tavaly, illetve fizettem is már érte. Csak furcsa, hogy megint ingyenest reklámoz.

.

(#6553) badabum


badabum
tag

Mi a megoldás arra hogy az automatikus forditás magyarra feliratozás azzonal müködjön, (ha van)ne kelljen minden egyes videó elején a beállítások menüben kigörgetni? A youtube profilban minden magyarra van állítva.

(#6554) StLui válasza badabum (#6553) üzenetére


StLui
veterán

ez engem is érdekelne, de szerintem nincs ilyen :( TV-n, meg telefonon ráadásul még ez sincs

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6555) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
tesztelem az élő adást telóról.
Az mitől van, hogy miközben bármilyen videót akadás nélkül nézek, 100mbites diginettel, az élőm mégis akadozik. Telóról streamelek Larix Broadcastert Fhd-ben, 5mbps-mal.
És 20mbps az uploadom Telenor mobilneten. Nagyon sokszor megjelenik a forgó kör 5-10-mp-re..
köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6556) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Egy videót szeretnék feltölteni youtubera. (Cod montage)
De mind három próbálkozásra az eredemény nem túl frankó mert szagatt a videó mint állat.
Ilyen exportálási settingeket használtam:

Valakinek valami ötlet? Sok a 1080p?
Furcsa mert tölöttem már fel ugyanezt a videót csak akkor még nrövidebb volt de akkor nem volt vele baj.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#6557) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

2.5GHz-ees DualCore proci és egy 9800GT VGA van a gépben, de Chrome-al az 1080p-s YT 24fps-es videóknál is már van akadás. Olvastam az összefoglalós trükköt, de nincs valami, amivel ezt a böngészőben lehet megoldani? Mármint, hogy jobb codec-es stream-et lehessen választani, amit még elbír (támogat) a rendszer? Vagy nem e lehet szoftveres dekódolásra átrakni valahogy?

Köszi!

(#6558) SP4C3 válasza SunMount3r (#6557) üzenetére


SP4C3
veterán

Enhanced h264ify?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6559) SunMount3r válasza SP4C3 (#6558) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ezt kerestem, de sajnos még így is sok a dropped frame, és akad is sokszor, pedig az AVC-t már hardveresen támogatja az IGP-m és a YT nem éppen a magas bitrátától híres. Kipróbálom az összefoglalós megoldást, ha úgy is ennyire akad, akkor mást nem lehet csinálni.

(#6560) SP4C3 válasza SunMount3r (#6559) üzenetére


SP4C3
veterán

chrome://gpu mit mutat?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6561) SunMount3r válasza SP4C3 (#6560) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Fű, hát sok minden jót nem :D :( , gondolom ez a rész a legfontosabb. ???

[ Szerkesztve ]

(#6562) SunMount3r válasza SunMount3r (#6561) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Annyi fejlődés van ezzel a Chrome kieg.-el, hogy már a Full HD is nézhető kb. vele AVC-ben, mert az VP9-el nem csak akad, de irdatlan módon puffer-el is folyton. Furcsa mód a 720p-s VP9 ahhoz képest szintén elég jó. (Ugyan azzal a videóval tesztelve).

No meg a 60fps-t (ami aztán végképp kiakasztja a gépet) 30fps-essé varázsolja, amitől már sokkal nézhetőbbek az ilyen videók is.

[ Szerkesztve ]

(#6563) SP4C3 válasza SunMount3r (#6562) üzenetére


SP4C3
veterán

Vp9et el kell felejteni ahogy az av1 is maradhat meg a fiok aljan meg legalabb 10 evig.

A felette levot is screenshotold le legyszives.

Chrome://flags-ben lehet kiserletezni, force-olni, hogy hasznalja a grafikus kartyadat is.

Persze regi kartya es ha szar a driver, akkor elofordulhatnak bugok, crashek.
Nalam dx11es gpukkal meg soha nem volt gond, ha rendben volt a driver. Ott kapcsolok be mindent, gugli ne okoskodjon, mindent softwarrel oldananak meg, mert nekik az a legkenyelmesebb, holott az a leg-inefficiensebb megoldas is.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6564) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
gopro felvételeket csinálok. Youtubra feltöltöm akkor eléggé tönkre vágja a minőséget. Lehet ez ellen tenni valamit?
MP4 H264 1080P 60 FSP magas bitrate. Eredeti minőség jó, feltöltés után a youtube újra konvertálja és olyan alacsony bitrate-et ad neki hogy a képrészletességnek annyi. Még ha 4K felvételt is csináltam is.

(#6565) Csokishurka válasza Csokishurka (#6556) üzenetére


Csokishurka
őstag

Van bárminemű youtube support akinek lehet írni?
Eskü nem találtam, csak azt a semmit sem érő fúrumot.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#6566) tirszin


tirszin
senior tag

Lehet a YouTube - ra stream-elni IP kamerát, a kamera saját rtsp linkjét használva?
Én csak azt találtam, hogy a kamerába kellene beírni egy youtube linket, felhasználói azonosítót és jelszót. De az én kamerám nem tud ilyet. FTP-t tud még az rtsp mellett.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#6567) HKorn


HKorn
addikt

YT -> Mp3 zeneletöltés mostanában megy valamivel? Ingyenes programokkal próbáltam, de egyikkel sem megy hiába adok meg linket.

Tudtok erre valami megoldást?

Run&Ride

(#6568) SP4C3 válasza HKorn (#6567) üzenetére


SP4C3
veterán

Portable szóra keress rá ebben a topicban.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6569) tirszin válasza HKorn (#6567) üzenetére


tirszin
senior tag

Én úgy oldom meg, hogy elindítom a lejátszást és közben rögzítem a hangkártyám digitális kimenetét szoftveresen. Van rá sok progi. Közben csak arra kell figyelni, hogy ne pittyenjen bele pl a messenger.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#6570) janos1988


janos1988
addikt

Az hogy lehet, hogy találtam egy nagyon jó zenét Yt-on, pár napja, meg is hallgattam vagy 3x, de most rákeresve már nem hozza. De még az előzményekből is eltűnt. :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#6571) Gubek-Einste válasza janos1988 (#6570) üzenetére

Nem lehetséges, hogy törölték?
Böngésző előzményekből sem tudod megnézni?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6572) HKorn válasza SP4C3 (#6568) üzenetére


HKorn
addikt

Megvan és működik is, hálás köszönet :R

Run&Ride

(#6573) janos1988 válasza Gubek-Einste (#6571) üzenetére


janos1988
addikt

Ha törölték is akkor az előzményekben elérhető kell, hogy legyen. Max. a link megnyitása után kiírja a yt, hogy nem elérhető videó. Nem tudom kinek a csatornáján volt, de van egy sanda gyanúm, hogy átnevezte a videót. Mert van egy videó abból a napból, de én arra nem emlékszem, hogy meghallgattam volna, és a tag sokszor ugyanazokat tölti fel többször egymás után csak elé írja, hogy new tag. Érdekes. Nem tudom ebben mi a buli neki, de igen sok feliratkozója van.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#6574) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok,
ez mit jelent? 1 hete ezt csinálja kb... Várok 5-10 másodpercet és lejátsza. Kb. mióta frissült a Chrome OSX-en.
Hiba történt. Próbálkozz újra később. (Lejátszásazonosító: LeviMOvi1MG2CF-o)
További információ

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#6575) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Amúgy pont Windows-ra miért nincs dedikált YT app? Lehet sokkal jobban járnánk fele, mint akár a Chrome-al, a Firefox-ról és egyebekről már nem is beszélve...

(#6576) tlac válasza SunMount3r (#6575) üzenetére


tlac
nagyúr

nem hivatalos van
pl. a myTube jól működik

[ Szerkesztve ]

(#6577) Márton


Márton
nagyúr

Sos help kéne!
Ma live-olnék egy eseményt és tegnap megváltoztattam a youtube jelszóm (ok, hiba volt), de tudom mi az, utána be is léptem, beengedett, ma délelőtt viszont az írja:
"Jelszava 15 órája megváltozott"
És nem enged be erről az eszközről (PC, win7, chrome, ugyanaz mint tegnap).
Biztos jó a jelszó, nincs capslock probléma, stb. (ha rossz jelszót írok be, akkor azt írja hibás.)

"A folytatáshoz igazolnia kell, hogy Ön van az eszköznél"
beírom az új jelszót és megint csak azt mondja, hogy 15 órája megváltozott!

Tudom, hisz én csináltam, és be is léptem már vele!
Mi van most? Újat sem tudok kérni mert arra meg azt írja:

"Olyan eszközön próbál bejelentkezni, amelyet nem ismer fel a Google, és nem áll rendelkezésünkre elég információ ahhoz, hogy meggyőződhessünk az Ön személyazonosságáról. Az Ön védelme érdekében itt most nem tud bejelentkezni.
Próbálja újra később, vagy jelentkezzen be másik eszközről."

Bootoltam egy win10-et, onnan is ugyanez a szitu.
Telefonos segítség persze nincs.
Itt valaki járt már így?

Tényleg sos :O

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6578) tirszin válasza SunMount3r (#6575) üzenetére


tirszin
senior tag

Sosem értettem. Minek egy plusz alkalmazást feltelepíteni, egy olyan funkció miatt, ami böngészőben is működik!? Amit lehet, sztem oldjunk meg egy alkalmazáson keresztül. Ott van erre a böngésző, millió dolog működik benne. Nem kell hozzá külön alkalmazás, plusz memóriaigénnyel, háttérben futással, stb!!!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#6579) Márton válasza Márton (#6577) üzenetére


Márton
nagyúr

Na, megoldódott!
Mint kiderült, az account másik felhasználója is módosította a jelszót, ezért nem fogadta el azt, amit én beírtam. De akkor miért nem azt írta ki, hogy helytelen jelszó? Csak az hogy 15 órája módosítva, elég félrevezető infó.
Meghogy az eszközt nem ismeri fel a google.. áá

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6580) tlac válasza tirszin (#6578) üzenetére


tlac
nagyúr

amit ajánlottam alkalmazást, annak kisebb az erőforrásigénye, mint ha böngészőből tennénk ugyanezt
pl. régi atom-os tableteken nagyon lassú, szenvedős a youtube, de az előbbi app-on keresztül újra élvezhetően fog futni

(#6581) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
mostanában nem voltam gépen, viszont tegnap azt vettem észre, hogy új fajta reklám jelenik meg a youtube-on, videó lejátszás előtt, és ezt semelyik reklám blokkolóm sem tudja blokkolni.
Így néz ki a dolog:



Elég zavaró a dolog, mit lehet vele kezdeni?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6582) t.kristof


t.kristof
senior tag

Sziasztok!
Kb múlthét óta előjön egy új fajta hirdetés, de nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg egy újabb hirdetés vagy csak szimplán vírust kaptam be. [Itt] egy kép a hirdetésről, a másik fajtája ahol az elektrikstore.hu-t hirdeti. Nem minden videó indításkor dobja be, de elég sűrűn. Adblock plus van telepítve a chrome-ba, nem is volt semmi gondom eddig a hagyományos hirdetésekkel. Köszi előre a segítséget!

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#6583) Márton


Márton
nagyúr

Sokszor én sem olvasok vissza több 10-20 vagy akár oldal hozzászólást, de ez most KOMOLY, hogy egy hozzászólást sem olvasol vissza, ami ráadásul képpel illusztrált :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6584) t.kristof válasza Márton (#6583) üzenetére


t.kristof
senior tag

És tényleg. Bocs. Mindig legörgetek és olvasgatok, most szimplán csak elkezdtem írni. :B :W pár nappal ezelőtt akartam már írni ezzel kapcsolatban, akkor nem találtam erről bejegyzést most nem is gondoltam hogy írtak erről.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#6585) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Valszeg banális a dolog, de nem jövök rá:
Feliratkoztam egy csatornára, ahol vannak kommentek is. A kérdező kommentet látom, viszont a választ arra nem, ami a csatorna "tulaj" válasza.Magyarán a csatorna létrehozójának kommentjeit nem látom, a többit igen. Ez mitől lehet?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6586) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Ismeritek a YouTube-nak a megnyitását ezen a linken keresztül? :
"https://www.youtube.com/?disable_polymer=true"

Ez volt a lényeg a címben: "?disable_polymer=true".
Ezen keresztül a régi YouTube felületet lehetett megnyitni az elmúlt 2 évben, de ma nekem nem működik.

Talált már rá valaki megoldást?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#6587) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Ennyi volt, a régi módot már az előbb említett linkkel se lehet előhozni.
R.I.P.
A tetves faszszopó cigány kurva anyjukat.

[ Szerkesztve ]

(#6588) Orionk válasza Zsoxx (#6587) üzenetére


Orionk
senior tag

De tényleg éppen ma szűnt meg?

Biztos lesz még valami módszer, csak keresgélni kell a majd a neten. Ha tényleg mai naptól van ez, akkor pár nap múlva biztosan elterjed valami megoldás majd.

(#6589) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!
Telefonon, 3gpp formátumban felvett hanganyagot szeretnék feltenni a YouTube-ra. Gondoltam egyszerűen feltöltöm, hozzáadok egy képet és jó lesz, de persze több óra várakozás után: "hiba a feldolgozás közben" és törölni kellett...
Hogy lehetne legkönnyebben megoldani?
Gondolom át kell konvertálni valahogy és hozzáadni a képet, de nem értek hozzá. Kérlek segítsetek. :R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#6590) Zsoxx válasza Orionk (#6588) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Délután még jó volt, este 8-kor már nem.

(#6591) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! A gmail-be vagyok bejelentkezve így a YT-bon is. Ha feltöltök videót a nevem látszik. Hogy lehet más néven feltenni videot? Nem olyan a tartalom csak senkinél sem a saját nevét látom.

(#6592) tirszin válasza Orionk (#6586) üzenetére


tirszin
senior tag

Miért volt jobb ez a régi felület, mint a jelenlegi?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#6593) tlac válasza d@minator (#6591) üzenetére


tlac
nagyúr

a youtube-on át tudod írni a neved valahol a beállításoknál

(#6594) Zsoxx válasza tirszin (#6592) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A régin pl. a mentett lejátszási listák neve alatt látszott a csatorna neve is. Most nem látszik, nekem több azonos nevű mentett lista is van, és így elég zavaró.
Meg több videó ajánlat volt egy sorban.

(#6595) cocka válasza Zsoxx (#6594) üzenetére


cocka
veterán

Meg a kommentek is közvetlenül a videó alatt voltak, nem kellett egy rakat ajánlatot végiggörgetni odáig.

(#6596) Flowtation válasza Flowtation (#6585) üzenetére


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Esetleg erre valaki tudna választ?
Köszi!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6597) Zsoxx válasza Flowtation (#6585) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nincs saját csatornád, ahol letiltottad? (Ha egyáltalán lehet ilyet)

(#6598) d@minator válasza tlac (#6593) üzenetére


d@minator
addikt

Köszi, de hol? :D

(#6599) Flowtation válasza Zsoxx (#6597) üzenetére


Flowtation
őstag

Van saját csatornám, de én ott nem tiltottam le semmit szerintem. A probléma más csatornáján van, csak az ő kommentjét nem látom, mindenki másét igen. :F

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6600) gergo5991 válasza D@niel (#6581) üzenetére


gergo5991
őstag

nekem is ez a fajta reklám ugrik fel kb 1 hónapja, nagyon idegesitő és zavaró. Ahogy nézem eddig még senki nem válaszolt a postodra..szóval, vagy nem mindenkinél jött még elő a reklám. A facebook is állandóan rajtam kisérletezik mindenféle faszságokkal, haveroknak fél-1 év mulva jelennek csak meg azok az ujitások

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.