Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Liquid Snake válasza Out (#7850) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Köszönöm! 21-e a kifizetés?

A Hideo Kojima Game

(#7852) Out válasza Liquid Snake (#7851) üzenetére


Out
addikt

Huszadika utáni héten általában.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7853) Liquid Snake válasza Out (#7852) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Köszönöm! :DD :R

A Hideo Kojima Game

(#7854) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A véleményeket kérdezném, hogy szerintetek van-e értelme nyitni egy Youtuber topikot?
Kifejezetten a technikai felszerelésekről, videóvágásról, algoritmusokról, feltöltői tapasztalatokról (csatornaajánlás nem), tehát tartalomkészítői oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#7855) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

YT-ban be lehet valahogy állítani, hogy a hat éves gyerekem neki nem való videora tévedjen? Tehát hogy a korhatáros videokat ne hozza be neki oldalt ajánlatként?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#7856) liszi70 válasza Kalandor (#7854) üzenetére


liszi70
nagyúr

Szia!
Én nem vagyok ebben a topikban törzsközönség, elnézést, hogy belekotyogok. De a forgalomból (amit régóta látok), és az össz hozzászólásszámból is arra következtetek, hogy nem zsúfolt a topik, ahol ne férnének el a feltöltők, youtuberek akár legszakmaibb kérdései is. Amiből a magamfajta faék egyszerűségű youtube-user is tanulhatna. :B

[ Szerkesztve ]

(#7857) ledgeri válasza Kalandor (#7854) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Megpóbálható, bár nagyon nagy az átfedés a kettő közt.
Miért nem látom a HSZ-em? Miért nem X felbontású a videó? Hogyan (ne) szerepeljen egy videó itt ajánlva? Csak pár kérdés, ami pont olyan, hogy pont annira technikai, mint aktív használói kérdés... Nem hiszem, hogy ezek és hasonlóak java ne szerepelne két helyen...
De ha bólintás is lenne rá akkor meg ezt és az újat is párhuzamosan kéne monitorozni és moderálni két hétig, míg mindkettő közönségében kialakul hogy mi is való ide mi is oda...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7858) VoidXs válasza Kalandor (#7854) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Humán oldalról (közösségépítés, stb.) és videótechnikától megközelítve érdekes lehet, arra nem hinném, hogy volt topik. Egy próbát megérhet, maximum ha nem ír senki, elveszik a mélyben.

#7855 petymeg: A YouTube Kids ezeket valamilyen nem tökéletes, de elég jó hatékonysággal kiszűri.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7859) minilego


minilego
senior tag

Valaki segitene, ha reklamentes Youtubeot szeretnék, akkor milyen elofizetés kell? Van valami családi opcio is? Hol lehet a legolcsóbban hozzájutni...? Köszi :R

(#7860) VoidXs válasza minilego (#7859) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Sima prémium: 1 fő, 1790/hó.
Diák: 1090/hó, sima prémium alatt le kell nyitni a rejtett dolgokat.
Családi prémium: max 5 fő, 2690/hó, már 2-nél is bőven megéri.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7861) repvez


repvez
addikt

azt hogy lehet kikapcsolni, hogy ne kapjak értesitéseket az ajánlásokrol ?
Mert minden nap 3-4 értesités jon a YT-tol olyan videokrol amik érdekelhetnek de nem is vagyok feliratkozva vagy nem likoltam azokat a csatornákat, csak esetleg hasonlit arra amiket szoktam nézni.
De én ezeket nem szeretném kapni, majd megtalálom magam amiket meg akarok nézni és nem akarom , hogy ezen értesitések között meg elvesszen egy uzenet értesités amihez monjuk kommentet irtam éls választ várok rola stb..

(#7862) ledgeri válasza repvez (#7861) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem az ilyen üzenetek alatt van direkt link az értesítési beállításokhoz... Én már rég csak a hsz-válaszokról kapok, szóval most nem tudom, hogy hova dob az ottani link... de beállítás biztos van rá!

Közben nekem is bejött az Ajánlóoldali (yt home) föléviszem egerem lejátszódik a videó... Értelmetlen hülyeség! Felesleges adatforgalom, és fals statisztika... de a dislike-kal baj volt....ők tudják... ha szembejön egy addon rá, instant install... :C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7863) Gubek-Einste válasza ledgeri (#7862) üzenetére

Közben nekem is bejött az Ajánlóoldali (yt home) föléviszem egerem lejátszódik a videó... Értelmetlen hülyeség! Felesleges adatforgalom, és fals statisztika... de a dislike-kal baj volt....ők tudják... ha szembejön egy addon rá, instant install...
Beállításokban kikapcsolható, nem kell semmilyen addon hozzá.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7864) VoidXs válasza repvez (#7861) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Itt állíthatod át.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7865) ledgeri válasza Gubek-Einste (#7863) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Melyik almenüben keressem?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7866) Gubek-Einste válasza ledgeri (#7865) üzenetére

ITT a Böngészés részben a Lejátszás a keresésből-t kell kikapcsolni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7867) ledgeri válasza Gubek-Einste (#7866) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R műkszik

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7868) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

milyen böngésző addonnal érdemes videókat letölteni? (1080p, de a 720p is jó)

(#7869) VoidXs válasza Sanyi.mTs (#7868) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én ezt használom.

Úgy néz ki, hogy az oldaluk meghalt, de az ezer éves Tampermonkey script még működik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7870) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Szétvág az ideg... Eddig külön fizettünk feleségemmel a yt-ért, gondoltam előfizetek a családira. Csakhogy nekem van Google családi csoport létrehozva, és a nyomorult yt nem enged tovább, azt mondja, hozzak létre családi csoportot, van tovább meg kihagy lehetőség, és a fejlesztés csodája nem mindegyiknél azt írja ki, hogy nem lehetek egynél több családi csoport tagja.... aztán megpróbáltam böngészőben megnézni mizu, láttam hogy a play alkalmazásokat is meg lehet osztani, mondom remek, de csak úgy, ha közös lesz a fizetésre használt bankkártya, mondom ez is ok, csináljuk. Megerősítem a 0ft fizetést, de ez a darab szar visszavág a bankkártya hozzáadása képernyőre, és nem tudok tovább menni, csak ismételni a 0ft fizetést.....
Aztán akkor mondom törlöm a családi csoportot, létrehozom a yt alkalmazásban. Családtag meghívásnál nem fogad el email címet, csak telefonszámot. Valaki dühöngjön már velem legyen kedves, hogy hogy a rongybatekert hónaljmankóba lehet ekkora egy utolsó szemétdomb ez az egész? Miért kell ennek tortúrának lennie? Ilyen elhanyagolt szart még nem láttam a Google dolgai közt. Van, akinek már működik a yt prémium ÉS a play áruház megosztása?

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#7871) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Azt vettem észre, hogy újabban a youtube már mutatja a régebben megnézett videók megnézett állapotát (a piros csíkkal).
Korábban egy eltelt darabszám után már nem mutatta. Valami olyasmit olvastam, hogy max. 1000 megnézettséget jelenít meg.
Úgy tűnik, megemelték ezt a limitet. Jár a pirospont!

(#7872) rushty válasza Rodzser Mór (#7871) üzenetére


rushty
senior tag

nem olvastam utána, azt hittem egy idő után csak elfelejti mutatni

Revolut meghívó pü-ben

(#7873) VoidXs válasza Rodzser Mór (#7871) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

10000 a limit.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7874) Rodzser Mór válasza VoidXs (#7873) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

De 1000 volt korábban, igaz?

(#7875) VoidXs válasza Rodzser Mór (#7874) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem emlékszem, de mintha tényleg lettek volna vele gondok, igaz, nagyon rég.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7876) Sanyi.mTs válasza VoidXs (#7860) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Youtube premium oldalon ezt írják: "Akár 5 (13 év feletti) családtagot is hozzáadhatsz ugyanabból a háztartásból."

Akkor most max 5 fő vagy 1+5 fő lehet a családi csomagban?

(#7877) smc válasza Sanyi.mTs (#7876) üzenetére


smc
addikt

Összesen 6 ember lehet benne.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7878) kovy79


kovy79
őstag

[kép]
Tudna valaki segíteni, hogy az egész g miskulanciából (nem csak a yt-on) hogyan tudnám eltüntetni a bal oldali (narancssárga) csatornát/fiókot?
Mindkettőnek ugyanaz az email címe (a zöld a márkafiók) és már halálra idegesít, hogy egyszer ezzel, egyszer azzal a fiókkal böngészek...
Pl. megnyitom a fordítót, a narancs fiókkal vagyok belépve, míg a gmail-ben a zölddel (jobb fent: fiókváltás már marha unalmas).
Elvileg töröltem a narancssárga fiókot (azt sem tudom, ki hozta létre?), kinyögte a g, hogy pár perc, de semmi változás.
A cookie-k törlése sem segít (chrome és ff-ben sem).

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#7879) #82860288


#82860288
törölt tag

Sziasztok,

Hogy lehet csatornát tiltani?
Ha a csatorna About oldalára megyek, akkor ott van olyan opció, hogy block user, de akkor azt az üzit kapom, hogy az adott user nem tud majd kommentelni a feltöltött videóimra.
Ami engem baromira nem érdekel, mert nem töltök fel videókat. Nekem az kell, hogy ne lássam a csatornát se az ajánlott videók se a keresési találatok között.
Google szerint van erre megoldás, de PC-n csak az About / Block user opció van ami nem egyértelmű, az Andorid megoldások / screenshotok meg egyáltalán nem elérhetőek nálam.

(#7880) ledgeri válasza #82860288 (#7879) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha látod az ajánlottak között akkor ott mellette hárompont és nem érdekel/nem akarom látni.
2-3 ilyen és kikopik végül.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7881) #82860288 válasza ledgeri (#7880) üzenetére


#82860288
törölt tag

Az ajánlottból igen, de a keresési találatokból nem.
És nekem az kell, hogy ott se jelenjenek meg.

(#7882) Cheesy válasza zitrone88 (#7870) üzenetére


Cheesy
őstag

'Hasonló'képp jártam... Feleségem régen létrehozott gmail fiókjához van rendelve a 12 éves gyerek gmail fiókja szülői felügyelettel.
Nekem van YT premium, gondoltam csinálok egy családi csomagot és meghívom őket. Elő is fizettem, +500 Ft kb havonta.
Csináltam családot, meghívtam volna őket, de nem lehet, mert másik család tagjai. Megszüntetni sem engedi nekik, mert 14 év alatti a gyerek, az ő fiókját meg a suli miatt nem törölhetjük. Kvázi sakk-matt, a YT oldalán nem találtam meg, hogy tudnám visszaállítani az olcsóbb YT premium "szingli" csomagot. Ígym ost legalább 2 évig még havi +500 Ft a google hülyeségéért. Előre olvashattam volna valóban, így én is hibás vagyok, de kiábrándító hogy egy szolgáltatás ennyire rugalmatlan. Hacsak nem ez egy beépített glitch plusz bevételért.

www.vakbelmutet.hu

(#7883) SzVFE1


SzVFE1
csendes tag

Sziasztok, van egy olyan videóm, amin gitáron játszom feldolgozásokat, de a Youtube globálisan letiltotta szerzői jogi követelés miatt. A kérdésem, hogy a feldolgozás nem minősül jogos használatnak, mint pl. a kisokosban említett remix, vagy paródia? Ha igen, akkor hogyan tudnám visszaállíttatni a videóm láthatóságát? Mivel 10 éves, nagy a nézettsége és sok lájk van rajta, ezért nagyon szeretném megmenteni elkerülve az újra feltöltését. Minden hasznos tanácsot előre is nagyon köszönök!

[ Szerkesztve ]

(#7884) ledgeri válasza SzVFE1 (#7883) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A nagy nevek nagy név feldolgozásai is szerintem igen csak papírmunkával történnek... Szóval ha nincs papírod, nagy eséllyel semmit nem tehetsz.

Vagy dobj egy emailt az Atistjust-nak, hátha valami infók kapsz vissza! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7885) SzVFE1 válasza ledgeri (#7884) üzenetére


SzVFE1
csendes tag

Tonnányi feldolgozás létezik már másoktól azokhoz a dalokhoz a Youtube-on. A kérdés az lenne, hogy feldolgozás nem minősül jogos használatnak, mint pl. a kisokosban említett remix, vagy paródia? Ez alapján nem reklamálható jogosan?

(#7886) VoidXs válasza SzVFE1 (#7885) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Technikailag nem alakítottál át rajta semmit, csak előadtad, ez nem méltányos használat.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7887) Bengio


Bengio
tag

Sziasztok!
Youtube premium előfizetéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Jelenleg apple id-n keresztül fizetek elő single youtube premiumra, ami havi 2.390 Ft.
1. Ez, ha jól olvastam itt, megoldható direktben a youtube-on keresztül, 600 Ft-tal olcsóbban. Ebben az esetben is minden ugyanúgy fog működni, mint a jelenlegi, apple id-s előfizetésemmel?
2. A youtube hogyan értelmezi az "egy háztartásban" fogalmat? Németországban élnek bátyámék, velük szeretnék egy családi youtube premium csomagot megosztani. Ez megoldható? Bevonnám őket (1-2 account) + barátnőmet is (de ő velem él, itthon, így a kérdés szempontjából nem releváns).

Köszönöm előre is a válaszokat.

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#7888) SzVFE1 válasza VoidXs (#7886) üzenetére


SzVFE1
csendes tag

Hát, 100%-ban biztos nem egyezik. Kérdés, hogy mekkora eltérésre lehet hivatkozni.

(#7889) VoidXs válasza SzVFE1 (#7888) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha a hangok nem változtak, csak előadod más hangszerrel (vagy szólóban az egyiket, esetleg saját énekkel), az nem transzformált mű.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7890) SzVFE1 válasza VoidXs (#7889) üzenetére


SzVFE1
csendes tag

Értem. Akkor nincs megoldás, csak a szerencsén múlik, hogy kit tiltanak le ugyan amiatt a dal miatt?

(#7891) VoidXs válasza SzVFE1 (#7890) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Leginkább azon vagy a jogtulajdonos agresszivitásán.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7892) SzVFE1 válasza VoidXs (#7891) üzenetére


SzVFE1
csendes tag

Rendben. Olvastam a 3 csapásról a kisokosban. Mi számít csapásnak? Ha van egy globálisan letiltott videóm, az már egy csapásnak számít? A csapások idővel el tudnak évülni?

[ Szerkesztve ]

(#7893) ledgeri válasza SzVFE1 (#7892) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A Csatorna-súlytás (picit irodalmibb ;] ) és a videó ilyen olyan amolyan blokkolása két külön dolog.
Az első olyan kategória amivel lényegében a szolgáltatás szinvonalát, minőségét rontod, míg a másik a valaki másnak a tartalmát használtad... De ez csak kb hasonloat, bőven részletesebben le van írva a súgókban. De ha elég akkor, kb ez a különbség.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7894) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Ha lejár az előfizetésre használt bankkártyám (amelyet értelemszerűen pótolnak majd ugyanazzal a bankkártyaszámmal) akkor a Premium előfizetésem le fog járni, vagy ugyanúgy fogja tudni vonogatni a pénzt az új bankkártyáról is?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7895) VoidXs válasza SzVFE1 (#7892) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A csapás nagyobb, mint egy sima "zenét észleltünk", abból végtelen lehet. Csapás akkor jár, ha erősebben jogvédett tartalmat (sorozatot, filmet) töltesz fel, vagy külön kérést tett rá a jogtulajdonos, hogy téged büntessenek meg. Én például egyszer feliratoztam egy YouTube rövidfilm-sorozatot, erre kaptam. Az ilyen fél év múlva évül el, ha megnézed a "ne lopj" videót és levizsgázol belőle.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7896) Gubek-Einste válasza Bengio (#7887) üzenetére

1. Ez, ha jól olvastam itt, megoldható direktben a youtube-on keresztül, 600 Ft-tal olcsóbban. Ebben az esetben is minden ugyanúgy fog működni, mint a jelenlegi, apple id-s előfizetésemmel?
Igen

2. A youtube hogyan értelmezi az "egy háztartásban" fogalmat? Németországban élnek bátyámék, velük szeretnék egy családi youtube premium csomagot megosztani. Ez megoldható? Bevonnám őket (1-2 account) + barátnőmet is (de ő velem él, itthon, így a kérdés szempontjából nem releváns).
Ugyan ott laknak <- ez az "egy háztartásban élő család", minden más nem megfelelő, főleg nem különböző országok.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7897) Gubek-Einste válasza KubanitoS (#7894) üzenetére

Mivel az új kártyának más lesz a száma így azt ismét hozzá kell adni mint fizetési forrást.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7898) SzVFE1 válasza VoidXs (#7895) üzenetére


SzVFE1
csendes tag

Akkor a reklamált feldolgozásvideó feltöltésével is érdemes még próbálkoznom? Milyen trükkök léteznek, amikkel el lehet bújni az algoritmus elől? Régebben volt a hangmagasság minimális eltolása, hasonlóra gondoltam.

(#7899) VoidXs válasza SzVFE1 (#7898) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A szabályok kijátszása nem a topik (vagy a fórum) témája.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7900) #82860288 válasza Gubek-Einste (#7897) üzenetére


#82860288
törölt tag

Azt írta nem változik a száma, ilyenkor csak a lejárat változik meg max a CVC. Alapesetben valóban nem változik a szám, csak ha újra kell küldeni a kártyát valamiért.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.