Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Cartevo válasza Cartevo (#7140) üzenetére


Cartevo
őstag

Nincs ötlet?

(#7352) OldMike válasza StLui (#7312) üzenetére


OldMike
őstag

Szia, én a Ground zero: Deadly Shift című filmet nézném meg, de csak az automatikus angol felirat megy. Az automatikus fordítás egyetlen nyelvre sem működik, azaz teljesen eltűnik a felirat. Azt kell feltételeznem, hogy a videó lehet így beállítva (hacsak más felhasználónál nincs ez a gond.

42LM660S

(#7353) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Használ valaki YT video editort saját feltöltött videók editálására?

Beraktam pár blur effectet egy videóba kitakarni ezt-azt, de a végeredmény vizsgálata során rájöttem, hogy pár terület kimaradt. Amikor a szerkesztővel azokat is beállítottam, jött a hideg zuhany, hogy a save gomb nem működik. Klikkentek rá, form eltűnik, funkcionalitás semmi. Kotorásztam "mentés újként" funkcióig, de azzal csak kifagy a web form és továbbra sem történik semmi.

Megírtam a google-nek, de nem hiszem, hogy bárki is olvassa azokat a visszajelzéseket, szóval megkérdezem itt is. Ha van aki építi a saját csatornáját, és hozzá van szokva ahhoz az editorhoz, esetleg tudni fogja, hogy mi a bibi a második editálással? Ki lehet kérni esetleg az eredeti videót az összes beállított szerkesztő beállítással, hogy ott egészítsem ki?

Valami tapasztalatnak örülnék a témában. Köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#7354) BTibor1 válasza OldMike (#7352) üzenetére


BTibor1
csendes újonc

Sziasztok!

Kb. márc.27. óta tapasztalom azt, hogy a YouTube-on a videó feliratok lefordítása hol működik, hol nem. (Eredeti nyelven kiírja szépen, de amint kiválasztom a magyart, vagy bármely más nyelvet, eltűnik minden felirat!)

Rákerestem a Google-n, de a ti üzeneteiteken kívül semmi mást nem találtam, tehát látom, nem vagyok ezzel egyedül. Nem a videókkal van baj, és nem is a gépeinkkel, én 3 különböző gépen kipróbáltam, és mindig egyszerre működött mindhármon, vagy egyszerre volt rossz. Biztos, hogy ez valami központi probléma.

Már kezdett bosszantó lenni, hogy közel két hete fennáll a hiba, és nem veszik észre, vagy nem tudják kijavítani. Hozzáteszem, hogy baromi hálás vagyok ezért a szolgáltatásért, egyszerűen fantasztikus, hogy ilyen létezik, ráadásul ingyen, csak ez megint valami buta programozói bakinak tűnik, és ez egy ilyen cég esetén elég gáz. (Volt régebben is, hogy valami hiba volt, de pár napon belül megjavult.)

Elhatároztam, hogy küldök nekik visszajelzést, amiben az angol tudásomhoz képest megfogalmaztam mindezt, és fogalmam sincs, hogy elolvasták-e, vagy valami, de most 2 napja akármikor nézem a YouTube fordítást, eddig szépen működik. Bárcsak így maradna!

Van még egy nagy hiányosság. A felirat méretét/színét/stb. be lehet állítani, és meg is jegyzi, de a nyelvet miért nem? Miért kell minden egyes alkalommal kikeresni a lista közepéről a Magyar nyelvet? Az anyanyelvünk nem olyan dolog, ami sűrűn változik :D Valahogy le kéne tudni menteni, hogy elsőként azzal jöjjön be.
Szerencsére van egy S3 Translator nevű plugin, ami valahogy megoldja, hogy amikor bekapcsolom a feliratokat, azonnal magyarul jelenik meg, és nem kell még a beállítások gombot se megnyomni! :)

Szép estét mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#7355) RedCactus válasza BTibor1 (#7354) üzenetére


RedCactus
senior tag

Szépen összefoglaltad ezt a régóta meglévő problémát... Reméljük tartósan megjavul, jelenleg nálam is működik.

(#7356) rushty


rushty
senior tag

Mivel, hol lehet megbízhatóan (nem vírusos közvetítő) videót letölteni? vimeo vagy hasonló videót.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#7357) Hege1234 válasza rushty (#7356) üzenetére


Hege1234
addikt

[link]
ez a legjobb videó letöltő és több mint ezer oldal is támogatva van

(#7358) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Másnál is tűnik el bizonyos esetekben a sorrendező gomb (csak nézésnél), a videók/feltöltések alól ÉS a videó ajánlások "Nem érdekel opciója"?

(bár utóbbi nem tudom, hogy nem belépve egyáltalán létezik...)

Az igazolványkérősdihez meg annyit, hogy kijött egy picit "gone sexual" klipp. Teljes egészében megtekinthető belépés nélkül is, ha viszont a feltöltő által felrakott rövidebb verzióra (ami egy az egyben ugyanaz az edit, csak az első kétharmada le van vágva) kattintok, akkor már "+18 lépj be, igazolványt forgalmit"...

Jól működik a rendszer....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7359) StLui válasza BTibor1 (#7354) üzenetére


StLui
veterán

Igen, sajnos ez van nálam is, egyik nap megy majd legközelebb megint nem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7360) OldMike válasza BTibor1 (#7354) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!
Most nekem is működik, még annál a videónál is megnéztem, ami korábban problémás volt. A PC-s YouTube esetében én nem találok verziószámot, azt sem tudom hogyan frissítik, mert még nem vettem észre. Az hogy most megjavult, valamilyen központi intézkedés hatására történhetett, azt nem tudom hogy böngészőtől függő-e. Nálam csak Chrome és Edge van, ezeknél egyformán nem működött, lehet hogy nem chromium alapú böngészőknél nem így volt.

42LM660S

(#7361) StLui


StLui
veterán

Ha már fordítás:
Jól gondolom, hogy telefonon, tévén(YT appon keresztül) nincs fordítás?
Ezt nagyon sajnálom, mert legtöbbet nagytévén nézem, de így meg nem értek sok mindent, így meg sem nézem :(
Sőt ezeken még a hozzászólsokra sem jöttem rá, hogy tudnám megnézni.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7362) BTibor1 válasza OldMike (#7360) üzenetére


BTibor1
csendes újonc

Nálam ápr.9 óta folyamatosan jó :)
Amikor még szórakozott, pár napon keresztül naponta kb. 3x próbáltam ki, és mindig ez volt: délelőtt és délután működött, este nem, majd éjfél környékén megint jó volt... Érdekes :)

Én Chrome-on és Firefox-on tudtam próbálni, és egyformán viselkedett a fordítás. Én se tudom, hogyan frissítik, és mi a verziója.

(#7363) BTibor1 válasza StLui (#7361) üzenetére


BTibor1
csendes újonc

Ez engem is érdekelne... Az Androidos telefonomon nem látok lehetőséget a feliratok lefordítására... Kár :(
Az előbb próbáltam keresni rá valamit a neten, de nem találtam. Csak olyat, hogy az ürge elindítja a telefonján a Google Translate appban a beszédfelismerős fordítót, és odatartja a telefont a számítógép hangszórójához, amin a YT videót lejátsza... Valamennyire így is működik, de nem erre gondoltunk :)

(#7364) OldMike válasza BTibor1 (#7362) üzenetére


OldMike
őstag

Azért most már igazán kezd érdekes lenni ez az automatikus fordítás játszma. Kb. fél órával ezelőtt egy film nézése közben tűnt el a magyar felirat, attól kezdve már csak az eredeti angol látszik, vagy semmi :((
Lehet hogy képtelenség, de szerintem valami a YT szervereinél történik.

42LM660S

(#7365) V.Stryker válasza OldMike (#7364) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Bakker, pont ezért jövök én is ide. :DDD
Csütörtökön a cégnél néztem , hogy milyen fain,hogy angolul lehet feliratozni, majd azt átfordítja magyarra. Erre nézem itthon és semmi. Angol feliratozást megcsinálja,de magyar fordítást belállítva, eltűnik.

Én azt hittem,hogy csak a Mac-esekkel b@szakodnak. De ezek szerint globális. Ez se megnyugtató, de legalább vígasztal. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7366) BTibor1 válasza V.Stryker (#7365) üzenetére


BTibor1
csendes újonc

Öcsém, már megint rossz :((( Akkor csak átmenetileg volt jó 2 napig :((
Nem értem, mit sz@rtak el ennyire! Vagy időjárás függő? Remélem nem direkt csinálják :F
Kíváncsi lennék, hogy vajon ilyenkor a külföldi felhasználóknál is rossz (az egész világon)? :W

[ Szerkesztve ]

(#7367) height


height
aktív tag

Sziasztok!

Van több száz giga videóm amit csak pár ismerősőmmel osztanék meg, ez esettben feltölthetem a youtubra ezeket a videókat ?

(#7368) ledgeri válasza height (#7367) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha csak velük lenne megosztva, nem jobb egy Resilio sync (Mechanizmusában torrentszerű adatelosztás) féle mgoldás, ha "futni egy kört külső vinyóval" egyértelműen kiesik? Így is úgy is a te feltöltésed a limitáló faktor (nagy eséllyel)...
Ha páran vannak városon belül, többen messzebb, akkor is az említett sync-et lehet kombózni a vinyóval... (amennyire ismerem a progit)

Youtube-kompatibilisek a videók?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7369) height válasza ledgeri (#7368) üzenetére


height
aktív tag

Igen, úgy is készültek, hogy Youtube-kompatibilisek legyenek.

(#7370) V.Stryker válasza BTibor1 (#7366) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De cserébe most megint jó. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7371) Chereiose


Chereiose
addikt

Google Adsense kifizetéssel kapcsolatban valakinek van tapasztalata? :) Elértem a kifizetési küszöböt, visszaigazoltam a számlámat is, illetve elméletileg az adó részét is elfogadtam, gondolom akkor 30%-ot levonnak az utalásból majd. Ha jól olvasom adott hó 20-án utalnak általában?

(#7372) Out válasza Chereiose (#7371) üzenetére


Out
addikt

Csak az amerikai nézők után vonnak le 30%-ot, a többi stimmel.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7373) Chereiose válasza Out (#7372) üzenetére


Chereiose
addikt

Ja azt nem is tudtam, akkor ez jó hír :K

(#7374) StLui válasza Chereiose (#7373) üzenetére


StLui
veterán

Viszont neked itthon adózni kell utána, lehet hogy közölnek is adatot a NAV-nak

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7375) Chereiose válasza StLui (#7374) üzenetére


Chereiose
addikt

Gondolom azt közli velem a nav majd a jövedelem adónál, meglátjuk.

(#7376) StLui válasza Chereiose (#7375) üzenetére


StLui
veterán

Nincs erre tapasztalatom könyvelőként, de ha nincs benne, attól ne legyél nyugodt, ha ők jönnek rá az sokba fog kerülni az adón felül

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7377) Chereiose válasza StLui (#7376) üzenetére


Chereiose
addikt

Mondjuk nem egy hatalmas összegek és nem is minden hónapban, nem tudom egyáltalán ezt látják-e majd :U

(#7378) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
Prémium előfizető vagyok, a telefonon làtom a you tubeon mentett videokat de ha a szàmítógépen lépek be ott nem talàlom azt a mappàt.
Tudtok segíteni?

(#7379) llacee


llacee
őstag

Sziasztok!

Találkoztatok már olyannal, hogy beírtok a youtube keresőbe valamit, pl dsg váltó működése és egy két magyar találat után orosz videók jönnek be? Teljesen mindegy mire keresek van, hogy a videó cime magyarra van fordítva, de mégis orosz a videó.
YT Premium

Köszönöm!

(#7380) ledgeri válasza llacee (#7379) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Vagy algoritmus és X idő míg kitisztul, vagy Cache/süti gond... azokra mehet egy törlés. (esetleg keresés finomítás)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7381) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Ma a win10 frissítése után, mert más változás nem történt tegnap óta, elkezdett a Youtube a videó lejátszás előtt tölteni(homokórázni) minden 3. videónál, Chrome böngészőt használok(ublock+adguard kiegekkel). Érdekes, ha kijelentkezek a Youtube fiókomból, akkor megy rendesen. Töröltem sütiket, de ha bejelentkezek a Youtube fiókomba, ugyanúgy tölt fél perceket a youtube videók előtt. Valami tanács?

(#7382) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ha jól olvasom " gyorsulás " várható.

link

(#7383) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Használja valaki más is youtube videó feltöltések után az elhomályosítás funkciót? Eddig működött de tegnap este hiába kattintok a mentésre és fogadom el, hogy a videó a feldolgozás végéig nem lesz elérhető visszadob a szerkesztésre (chrome, firefox kipróbálva).

Másnál is ilyen?

(#7384) yaesu válasza BTibor1 (#7354) üzenetére


yaesu
csendes tag

Szia!
Nálam megint ez a probléma, hogy a YouTube-on a videó feliratok lefordítása magyar nyelvre nem látszik!
Tud valaki valami megoldást rá?

[ Szerkesztve ]

yaesu

(#7385) gyurlaci válasza yaesu (#7384) üzenetére


gyurlaci
csendes tag

Ma is előjött random. Volt úgy hogy a reklám után tűnt el. Volt egy Chrome visszaállítás és működött, örültem mint majom a farkának. De a következőnél újra eltűnt a felirat.

(#7386) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hi

Szóval meg van adva a születési évem a Google fiókban. Ennek ellenére a Youtubon nem tudok megnézni egy videót, mert kéri, hogy erősítsem meg a születési évemet személyi igazolvánnyal vagy bankkártyával. Na persze...
Van valami mód ezt megkerülni, vagy nekem kell bizonygatnom, hogy 35 éves vagyok, hogy meg tudjak nézni egy szaros dokumentumfilmet...

Köszi

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7387) StLui válasza Plazmacucci (#7386) üzenetére


StLui
veterán

Amúgy mivel bizonyítanád hitelesen? Istenbizony az nem az, ezt eddig sem értettem mi értelme volt az "elmúlt már 18 éves?" kérdésnek

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7388) Plazmacucci válasza StLui (#7387) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Amivel a többi ezeregy oldalon. Beállítom a legördülő menüben, hogy mikor születtem. Miért kell ennél több?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7389) StLui válasza Plazmacucci (#7388) üzenetére


StLui
veterán

akkor ez nem tiltás a gyerekeknek, hanem csak ajánlás :)
Régen a moziba a jegyszedő néni nem negedett be

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7390) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Magic Actions-t használtok ti? Nekem mostanában valamiért nem az igazi a működése. Ha pl. zenéket hallgatok az egymás után következő videóknak mindig szabályozza automatikusan a hangerejét (nekem erre nincs szükségem), illetve a napokban SD minőségben kezdi lejátszani a videókat, pedig be van kapcsolva az autoHD.

Mi lehet a probléma? Nálatok működik rendesen?

(#7391) Dluinet válasza yaesu (#7384) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Microsoft Edge böngészővel működik.
Chrome-mal nem.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7392) Dluinet válasza Dluinet (#7391) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Tévedtem, csak random működik.
De egyre ritkábban.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7393) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Youtube-on van olyan lehetőség a sávszél tesztelésére mint Twitch-en? Van a Twitch Bandwidth Test az leteszteli hogy a Twitch szerverek felé mekkora feltöltési sebességem van. Hasonló progi vagy weboldal van a Youtube-nak?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#7394) flash-


flash-
veterán

egy youtube videóból egy részletet más "kimásolt" és felrakta saját youtube csatornájára.
az eredetin ott volt a vizjel hiszen be volt kapcsolva a youtube-on, viszont aki ugyancsak feltöltötte a sajátjára ott nincs a vizjel. a képkivágás azonos.
ez hogy? és mi a megoldás erre?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7395) Out válasza flash- (#7394) üzenetére


Out
addikt

Alkotói stúdióban a Szerzői jog menüt nézd meg, ha a Youtube felismerte, mint egyező tartalom, akkor ott tudsz "szankciókat" alkalmazni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7396) Joshi


Joshi
titán

Létezik Windows 10 Firefoxhoz reklám mentes add-on? Ahogy nézem a Magic Actions for YouTube nem reklámmentesít.

(#7397) RedCactus válasza Joshi (#7396) üzenetére


RedCactus
senior tag

Adblock Plus...

(#7398) Joshi válasza RedCactus (#7397) üzenetére


Joshi
titán

Olyan megoldásra gondoltam mint a Smart YouTube TV Androidra, csak éppen Windows 10 rendszerre.

[ Szerkesztve ]

(#7399) RedCactus válasza Joshi (#7398) üzenetére


RedCactus
senior tag

Értem, de akkor miért nem azt kérdezted? :F
"Létezik Windows 10 Firefoxhoz reklám mentes add-on?"

(#7400) Joshi válasza RedCactus (#7399) üzenetére


Joshi
titán

Mind1, már megoldottam. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.