Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) venom8888 válasza Plazmacucci (#6050) üzenetére


venom8888
őstag

Hat jah, elengedtem a dolgot, ha le all, mindig rafrissitek,visza tekerem oda ahol behalt,es folytatom.

(#6052) Plazmacucci válasza venom8888 (#6051) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Engem is rohadtul idegesített, de még azt is el tudom képzelni, hogy a Google a hunyó. Tényleg bármi lehet. Másik PC ugyan arra a hálózatra kötve?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6053) smc válasza venom8888 (#6049) üzenetére


smc
addikt

Még a böngészőt sem képes leírni, mi a fasznak ez a topik???

Böngésző melyik?

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6054) LyonnaisFan1 válasza Watt25 (#6047) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Kicsit megdobbentem, hogy Ariana Grande 'Dangerous Woman" korongja nincs fent.
... de legalabb van tool :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#6055) venom8888 válasza smc (#6053) üzenetére


venom8888
őstag

Mozilla Firefox

(#6056) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Sziasztok! Kis segítségre szorulok.
Felraktam a Youtube -ra egy privát videót és egy személyt szeretnék elhomályosítani, de vagy töltögeti folyamatosan a videót, vagy ki tudom jelölni - egy négyzet jelenik meg, sarkain fehér ponttal - de akkor meg állandóan elmászik az alakról, akárhányszor lejátszom szerkesztés közben. De legjobban az állandó töltögetéstől kapok frászt. Másnál is ilyen vagy valamit elrontottam?

Esetleg gépre telepíthető, Linux alatt futó Videó szerkesztő, amivel lehet effektezni, álló videót elforgatni, elhomályosítani. Már a vágást megoldottam egy gépre telepített progival, a Kdenlive-vel, többet próbáltam, de eddig ez működött.

Ha valaki tud segíteni, előre is köszönöm.

(#6057) syberia


syberia
veterán

Az egyik kedvenc Youtube csatornám frontembere elég nagy fába vágta a fejszéjét tavaly: a Youtube megregulázását vette a fejébe, mert sok igazságtalanságot tapasztalt a platform részéről. Részben a saját tartalmával, részben mások videósokkal szemben járt el inkorrekt módon a Youtube.

Ezért tavaly megalapította a YouTubers Union-t, amihez elég sokan csatlakoztak, de eddig nem állt szóba velük a világ legnagyobb videomegosztója hivatalosan, most fordulóponthoz érkezett a történet.

Európa egyik legnagyobb szakszervezeti szövetsége, az IG Metall is beszáll az érdekérvényesítő szövetségbe. Mondanom sem kell, nagyon komoly ügyvédi gárda sorakozik mögöttük.

The YouTubers Union has joined forces with Europe's largest trade union to fight for a fairer platform.

Attention YouTube: The Clock is ticking!

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#6058) syberia válasza syberia (#6057) üzenetére


syberia
veterán

https://howbad.info/

(#6059) 0xmilan


0xmilan
addikt

Talalkozott mas is azzal, hogy 1080p 60 fps videoknal a YT automatikus lerontja a minoseget es az fps szemmel lathatoan visszaesik? Ilyenkor megmozgatom kicsit az egeret es magahoz ter egy idore, ujra folyamatos a mozgas - mintha rajonne, hogy valoban nezem a videot es nem csak zenet hallgatok a hatterben, ezert nem kene lebutitani a visszajatszast.
Streamnel meg megertenem, de itt rendes, kesz videokrol van szo.
A video a kovetkezo 30 mp-re be van toltve ilyenkor, tehat nem network issue.
Legfrissebb firefox, hardveres gyorsitas bekapcsolva.
Letezik erre megoldas?

(#6060) syberia válasza syberia (#6057) üzenetére


syberia
veterán

Indul a harc: megtörnék a YouTube-ot, egy óriásszakszervezet is beleáll az ügybe

Na végre, már itthon is felfigyelt az ügy komolyságára a sajtó. :K

https://howbad.info/

(#6061) pellesmartin


pellesmartin
tag

Sziasztok! Most akkor mennyibe is kerül a Youtube premium? 1500Ft/hó tudtam,de az emailbe azt írják hogy csak 300Ft.
Illetve a Youtube Music premiumon fent vannak teljes zenei albumok amiket még az előadó nem töltött fel youtubera? Mint Pl Spotifyba a digitális albumok. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#6062) #61847040


#61847040
törölt tag

Sziasztok!
A következő igen szokatlan problémával fordulnék hozzátok, melyekre még a nagyobb youtube videósok sem tudtak választ adni nekem miért történhetett.

Két nappal ezelőtt kb. 5 óra hosszára elrejtettem a csatornámat az akkor még 1600 feletti feliratkozóval. Miután kivettem az elrejtésből érdekes módon már 15-el csökkent a feliratkozók száma, majd utána újra elkezdett növekedni 1635 feliratkozóig. A videóimról az elrejtés visszaoldása után amit automatikusan rájuk rakott privátolást levettem róluk. Két videómnál kettővel kevesebb like-ot mutatott már, és most jön az igazi csattanó, még pedig az, hogy rá egy nappal délután megnézve a csatornámat már csak 16! feliratkozót írt ki a Youtube nálam! Utána ez a szám felment 25-re, majd most vissza 24-re!

Mi történhetett, hogy ennyi feliratkozóm eltűnt? Kérlek segítsetek! Azóta se térd vissza feliratkozószám, pedig már több, mint 24 óra eltelt, mi történthetett a fiókommal?

Köszönöm előre is a segítségeteket!

(#6063) Out válasza #61847040 (#6062) üzenetére


Out
addikt

Szia!

Szerintem az történt, hogy amikor letiltottad a csatornádat, akkor a Youtube a "troll" feliratkozókat (letiltott/jelentett/inaktív) törölte és a szerver frissítés után már csak a normál feliratkozók maradtak meg.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6064) Plazmacucci válasza Out (#6063) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne már hogy a csatornájára feliratkozók 99 százaléka troll/kamu/jelentett/hamis legyen.
Olyan nem lehetséges, hogy a csatorna deaktiválásával kvázi "megszűnik" a csatorna, mintha nem is lett volna, és kinullázza a feliratkozókat?
Youtube supportnak írt e?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6065) Out válasza Plazmacucci (#6064) üzenetére


Out
addikt

Ő szokott panaszkodni mindig, hogy a videóit feltöltik troll csatornákra és gúnyolódnak rajta, ezért gondoltam arra amit írtam (anélkül, hogy tudnám kiről is van szó) :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6066) Plazmacucci válasza Out (#6065) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Értem. Csak soknak tűnik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6071) FoLey-v válasza #61847040 (#6016) üzenetére


FoLey-v
addikt

Tudom ki vagy és azért az igazat is írhatnád,mert amiket kiadsz a kezed alól videót és feltöltöd az a te felelőséged. Mivel nyílvánosan megosztottad a videókat. :U

san01 :DDD

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#6074) chungee


chungee
addikt

Estét!

Ti be tudtok jelentkezni YT-ra:F Engem nem enged be, hozzá van társítva a Gmail fiókomhoz. Oda be tudok lépni :(((

(#6075) hdani1337 válasza chungee (#6074) üzenetére


hdani1337
újonc

Nekem semmi gond nincs vele. :(

Dani

(#6090) #89309696


#89309696
törölt tag

Hali.

Az mitol van, hogy kommentelek videó alá es van amelyik egybol megjelenik valamelyik pedig soha? Ha belepek akkor ott van, ha kilépek akkor nincs ott. Ezeket mas se látja vajon?

(#6091) Out válasza #89309696 (#6090) üzenetére


Out
addikt

Szia!

A kérdésedre a válasz a hozzászólás felülvizsgálata a videó feltöltője részéről. Van akinél nincs ilyen és ott egyből megjelenik a hozzászólás és van aki előbb átnézi a hozzászólásokat mielőtt engedélyezi a megjelenítést a videója alatt.
Amennyiben kilépés után nem látod a saját hozzászólásod a videó alatt, akkor azt más se látja, mert a videó feltöltője letiltott téged vagy még nem engedélyezte a Te hozzászólásod megjelenítését.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6092) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Nálatok is eltűntek a piros csíkok a megtekintett videók nézőképe alatt? Se Chrome-ban, se FF-ban nem látszik.

(#6093) Out válasza Zsoxx (#6092) üzenetére


Out
addikt

Én a régi kinézetet használom és nálam ott vannak

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6094) Zsoxx válasza Out (#6093) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Közben rájöttem, mi az oka: töröltem a megtekintési előzmények rögzítését (meg az előzményeket is).

[ Szerkesztve ]

(#6095) Out válasza Zsoxx (#6094) üzenetére


Out
addikt

Nem irigyellek, mert akkor most újra meg kell nézned az összes videót amit eddig láttál, hogy legyenek megint piros csíkok :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6096) #89309696 válasza Out (#6091) üzenetére


#89309696
törölt tag

És mikor ugyanazon videó alá írok, de más emberek hozzászólására és az egyik megjelenik egyből a másik soha, akkor azt már nem a videó feltöltője, hanem az szabályozza akinek épp válaszoltam? Mert ilyen is előfordult már, hogy két kommentre is válaszoltam és az egyik egyből kint volt a másik hónapokkal később se.

Jó nagy baromság ez így, Gyakorikérdések szintű elrejtőzést ad a trolloknak...

(#6097) Out válasza #89309696 (#6096) üzenetére


Out
addikt

Nem, ha jól tudom, akkor minden hozzászólást a videó feltöltője illetve talán még a moderátor(ok) is (ha vannak) tud engedélyezni vagy letiltani.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6098) #89309696 válasza Out (#6097) üzenetére


#89309696
törölt tag

Remek, csak tudnám miért hagyják a troll beszólásokat megjelenni, azokat amik pedig rászólnak és segítőkészek lennének nem jelennek meg sose.
Azt hiszem nem kell hosszútávon ezt a szolgáltatást használnom, ha ez így működik.

[ Szerkesztve ]

(#6099) Boond


Boond
addikt

Másnak is ilyen szar lett, hogy 3 videó van egy sorban? Nem lehet ezzel kezdeni valamit, mert ez így gáz.

Hm, yt-nél van autom moderáció is, még ha alapból nincs moderáció beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#6100) Zsoxx válasza Boond (#6099) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Kicsinyítsd le a főoldal méretét pl. 90 %-ra.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.