Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Hege1234 válasza DVlad (#7200) üzenetére


Hege1234
addikt

ezért ajánlottam hogy próbáld ki a cent böngészőt
ugyan olyan lesz és megmarad a teljes szinkron a telefonoddal a chrome appon keresztül

akár "appdata-ban" is átmásolhatnád
a chrome user data-t a centbe
de mivel simán lehet hogy egy külső
program kavar be a chromeba ez nem lenne jó ötlet

akkor jön az újratelepítés
igen, a win újratelepítése biztos megoldja :K

(#7202) ToBeY válasza ToBeY (#7189) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Találtam egy kiskaput a problémámra.
Ha youtube után beírom pp, akkor átdob egy másik oldalra és le lehet tölteni a kérdéses videót.
Nyilván ez csak normális nettel opció

(#7203) StLui válasza DVlad (#7200) üzenetére


StLui
veterán

Nekem simán megy minden Chrome-ban, egyedi gond lehet

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7204) Hege1234 válasza ToBeY (#7202) üzenetére


Hege1234
addikt

hova írod a pp -t :F

(#7205) ToBeY válasza Hege1234 (#7204) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A youtube után így youtubepp.com/watch stb...

(#7206) ElektrikusDE válasza ToBeY (#7205) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Vagyis y2mate.com?

Működik! (jelenleg)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#7207) ToBeY válasza ElektrikusDE (#7206) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen,erre az oldalra dob át,és innen már lel lehet tölteni a videot.

(#7208) Márton


Márton
nagyúr

VR180 videót nem lehet valamivel letölteni?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7209) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Előfizettem a youtube premium családi előfizura. Fölvettem a páromat, így most ketten vagyunk a csoportba. Viszont, azóta látja a saját naptár bejegyzéseimet. Ezt, hogyan lehet kikapcsolni? Hol lehet szabályozni, hogy mit láthasson?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7210) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#7209) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó, közben meglett, törölhető.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7211) Cartevo válasza MikeWazowski (#7210) üzenetére


Cartevo
őstag

Ne törlést kérj ilyenkor, hanem írd meg a választ is.

Ez erről szól.

(#7212) MikeWazowski válasza Cartevo (#7211) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A PC-n belépve, a Google fiók beállításainál ott a naptár és a keep megosztásának lehetősége.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7213) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Munkahelyi gépen inkognitó módban használom a youtubeot.
Az elmúlt egy hétben változott a youtube elérése. Ugyanis jelenleg automatikusan korlátozott módot kapcsol be a youtube nekem. Hiába kapcsolom ki minden egyes oldal frissítés után újra meg kell tennem. Ha frissítem az oldalt és az addig nem engedélyezett videó elindul akkor szépen megy viszont a komment mezőt nem látom.

Van valami megoldás erre?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7214) Márton válasza mirci18 (#7213) üzenetére


Márton
nagyúr

böngésző?

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7215) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Hogyan viszonyul egymáshoz a "VIDEÓK" és a "LEJÁTSZÁSI LISTÁK" menü egy csatornán belül? Úgy értem, melyikben található meg a csatornán lévő összes videó? Vagy a kettő együtt fedi le a csatornán lévő összes videót? Vann erre fix rendszer, vagy a feltöltő dönti el?

Nagyon köszönöm előre is!
:R

[ Szerkesztve ]

(#7216) Out válasza default. (#7215) üzenetére


Out
addikt

Szia!

A videók alatt találod az összes videót, a lejátszási listákon a videó feltöltője valamilyen tematika szerinti videói találhatók.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7217) default. válasza Out (#7216) üzenetére


default.
őstag

Szia,
Köszönöm. Akkor a lejátszási listákkal csak csoportosítja a már fent lévő videókat (amik egyébként mind a "videók" fül alatt vannak)?
Köszönöm szépen!

Például ezt a csatornát megnézve nem úgy van, ahogy fent írtam. De akkor nem teljesen világos. A lejátszási listában nem is a csatorna által feltöltött videók vannak, hanem ez tényleg "csak" egy lejátszási lista, és a listában lévő videók bármely YT csatornáról származhatnak?...
Köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

(#7218) Out válasza default. (#7217) üzenetére


Out
addikt

A lejátszási listára bárhonnan származó videót rá lehet rakni. Leggyakrabban a feltöltők a saját videóikat kategorizálják így módon.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7219) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Az miért van, hogy youtube-on nézni akarok egy videót 4k vagy 1080p és mintha nem váltaná át hanem tök pixeles az egész. mintha sd-ben játszaná le. 1000-es T-s netem van.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7220) mirci18 válasza Márton (#7214) üzenetére


mirci18
addikt

Chrome böngésző inkognitó módban Adblockerrel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7221) default. válasza Out (#7218) üzenetére


default.
őstag

Nagyon köszönöm, most már minden világos.

(#7222) GreenGoblin válasza default. (#7221) üzenetére


GreenGoblin
tag

Amúgy durva hogy elkanászosodott a YouTube. Egy 12 perces videóban van vagy 3-4 alkalommal van kettő 5 másodperces reklám plusz a videó alatt is. Tudom nem mindenhol de akiket én követek azok televágják fos@sig.
Mindent elömlesztenek ezek a sz@rok. PC-n én androidon el van rá ingyenes mód eltüntetni őket. iPhone-on már nincs, hacsak nem a Safariból nézi az ember ahol lehet blokkolni kemény 720P-n. :(

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7223) aprokaroka87 válasza GreenGoblin (#7222) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel tudomásom szerint a videókban található reklámok-ért a videó fel tevője is felelős, ezért miért a YouTube a hibás?

A YouTube számukra is biztosítsa a monetizálás lehetőség-ét úgy tudom.

(#7224) GreenGoblin válasza aprokaroka87 (#7223) üzenetére


GreenGoblin
tag

Teljesen igazad van, nem a YouTube a hibás hanem a Google. Régen fele ennyi reklám nem volt.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7225) aprokaroka87 válasza GreenGoblin (#7224) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De régen nem volt YouTube prémium sem, az ilyen dolgok mögött valószínűleg ez is áll.

Simán megtehetné a Google hogy alapból fizetőssé teszi a YouTube-ot.
Cserébe nem lennének reklámok.

Ki tudja lehet hogy egy nap úgy is lesz.

De mivel a Google az összegyűjtött adatokból is szép summát szakíthat, így egyenlőre még opcionális a dolog.

(#7226) GreenGoblin válasza aprokaroka87 (#7225) üzenetére


GreenGoblin
tag

Azt kívánom legyen is fizetős. Mindjárt visszaesne a nézettség és valaki tuti kitalálna egy alternatívát.
Persze mindenki... :C

[ Szerkesztve ]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7227) aprokaroka87 válasza GreenGoblin (#7226) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor mindenki fizetne :)

(#7228) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Hello, arra van esely hogy a regi csatornam vissza szerezzem?
a problema az hogy nem tudom az email cimet es a jelszot sem. Talan a jelszot megis, az lehet bizonyitek?
csak annyit, hogy a nevemen van a csatorna

[ Szerkesztve ]

(#7229) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.
Van arra valami mód, hogy belépés nélkül automatikusan induljanak el a videok? Minden alkalommal, amikor youtube linket nyitok meg áll a video és manuálisan kell elindítanom. Néha még egy ablakot is bedob, hogy jelentkezzek be.
Nem szeretném bejelentkezve használni, de szeretném, ha automatikusan indulna a video.

(#7230) Gubek-Einste válasza #68216320 (#7229) üzenetére

Miért nem? Mi vele a bajod?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7231) #68216320 válasza Gubek-Einste (#7230) üzenetére


#68216320
törölt tag

Az, hogy nem akarok egy video lejátszáshoz fiókot használni. Van erre mód?

[ Szerkesztve ]

(#7232) Hege1234 válasza #68216320 (#7231) üzenetére


Hege1234
addikt

csak úgy alapból nem lesz rá megoldás
kell hozzá egy kiegészítő ahova beilleszted ezt a scriptet

(#7233) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Par napja vettem eszre, h 100 Mbit-es net mellett is sokszor megakad a video, "homokorazik".
Mindezt annak ellenere, h lehet latni, h mar 90%-ban betoltotte es en csak 20. mp-nel jarok az 5 perces videoban.
Ha beletekerek akkor hirtelen elcsuszik a hang a kep baromi gyors lesz, de a hang nem eri utol. Volt mar restart es minden egyeb is. A kis felesegem szerint azota van miota multheten frissult a Chrome.
A masik "gyanus" dolog, h a bongeszosavban eszrevettem egy kis ikont, h inkabb toltsem le hozza a YT alkalmazast. Nemtudom miert is tennek ilyet mikor mostanaig eveken keresztul tokeletesen mukodott bongeszobol.

Egyedi problema vagy esetleg mas is talalkozott mar vele? :U

[ Szerkesztve ]

(#7234) Out válasza No.01 (#7233) üzenetére


Out
addikt

Nézd meg másik böngészővel is, akkor kiderül, hogy a Chrome okozza-e a problémát.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7235) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Más aki használja az S3 translator fordítót is meg halt youtubon az automatikus magyarra fordítás?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7236) alratar


alratar
addikt

_Sziasztok,
Az miért van, hogy kb. 4-ke óta, nem rakja be előzményekbe amiket megnéztem, illetve nem jegyzi meg hol tartottaam egy videó nézésében?
FF-et használok, de Vivaldi alatt is ezt csinálja. Sőt PS4 YT appal is.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#7237) Gubek-Einste válasza alratar (#7236) üzenetére

Chrome alatt nézted?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7238) alratar válasza Gubek-Einste (#7237) üzenetére


alratar
addikt

Nem néztem. De ez nem belső yt feature?
Nem akarok Chromet használni. Egyébként is, a Vivaldi chrome alapú.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#7239) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ha kiteszem nagyba a videót, a windows tálcát hogyan tudom eltüntetni ha csak a videót lássam? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#7240) bozont


bozont
veterán

Üdv
Én kitudom valahogy kapcsolni, hogy a YT automatikusan angolra fordítsa a címeket? Mióta bevezették, hogy a tartalomkészítők betudják kapcsolni ezt az opciót, nagyon sok olyan találatom van ami nem angol vagy magyar nyelvű/nincs angol vagy magyar felirat de a cím megvezet. :W

(#7241) Wasquez


Wasquez
senior tag

Ki lehet kapcsolni valahogyan a profilozást a youtube-on?
Annyira idegesítő, hogy az ajánlott videók teljesen beszűkítik az ember körül a világot, hogy folyamatosan ugyanazokat a videókat ajánlgatja megnézésre, semmi újdonság nem jelenik meg!

PC

(#7242) GreenGoblin válasza Wasquez (#7241) üzenetére


GreenGoblin
tag

Szerintem nem tudod. Én inkognitó módban böngészek, tiltok mindent amit tiltani lehet be sem jelentkezek a Google fiókomba azt mégis olyan videókat dob ki amikhez hasonlókat néztem...lövésem sincs hogyan.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7243) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Korábban volt róla szó na hát nálam is előjött a bizonyítsam be a korom vagy egy egyszeri kártyás fizetéssel amit vissza utalnak vagy valami ID-val. Komolyan mondom az agyam eldobom.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7244) Attila0 válasza GreenGoblin (#7243) üzenetére


Attila0
őstag

Én a probléma egyik gyökerét abban látom hogy már az interneten is annyira megszokottá vált a söröskocsis módjára való káromkodás, mint az evés, vagy az alvás.

[ Szerkesztve ]

(#7245) alratar válasza Wasquez (#7241) üzenetére


alratar
addikt

Ha törlöd a megtekintési előzményeket, nem segít?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#7246) GreenGoblin válasza Attila0 (#7244) üzenetére


GreenGoblin
tag

Érdekes hogy telefonon nem tudom megnézni a videót kor igazolás nélkül, laptopon simán megy. :W

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7247) Hege1234 válasza GreenGoblin (#7246) üzenetére


Hege1234
addikt

ha androidod van ebben van olyan beállítás hogy megnézheted a 18+ videókat is
másra nincs ötletem :(

(#7248) GreenGoblin válasza Hege1234 (#7247) üzenetére


GreenGoblin
tag

Igen ezt ismerem és ott működik is. Google fiókomba be van állítva a korom ami jóval több mint 18, ki is szedtem a pipát hogy ne korlátozza le az ilyen videókat de iPhone-on az istenért sem játsza le pedig egészen idáig okés volt. Érdekes párom iPhone-ján az ő fiókjával simán tud ilyen videókat nézni. Lehet majd neki később jön a “megszorítás”.
Egy szent, én semmi kártya adatot nem adok meg vagy személyazonosítót. Ez olyan gusztustalan már mint amit a Facebook csinált. Ott is igazolnod kell magad. Hányni tudnék az ilyen cégektől akik ilyen módon próbálnak adatot halászni mintha eddig nem loptak volna eleget arra hivatkozva, hogy védik a kiskorúakat.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7249) liszi70


liszi70
nagyúr

A youtube életkor-ellenőrzését, ami meggátolja egyes videók megnézését, meg lehet kerülni valahogy? Most már sokadik videóval szembesültem, amit nem tudok megnézni emiatt. Ez a legújabb ilyen, Mortal Kombat film trailer. Persze a bankártyaadataim megadásával, vagy a személyim beszkennelésével 3 napon belül feloldható a korlátozás, de bevallom, valamiért egyikhez sem fűlik a fogam. :) Szóval van erre valami kerülőút?

(#7250) GreenGoblin válasza liszi70 (#7249) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ugyanannál a videónál akadtam el én is és borultam ki.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.