Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) flash-


flash-
veterán

van valami trükk hogy a youtube-ról a videókból mp3-at 128kbps-nél nagyobb bitrátával tudjak leszedni?4k video downloader nem képes rá

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7252) iguana válasza flash- (#7251) üzenetére


iguana
őstag

[link]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#7253) Hege1234 válasza flash- (#7251) üzenetére


Hege1234
addikt

youtube-dl képes rá ffmpeg-el
ha 5 ről 1-re teszed
--extract-audio --audio-quality 1 --audio-format mp3

ha win alól szeded le és nem akarsz keresgélni ffmpeg meg a youtube-dl után
akkor ha gondolod kipróbálhatod amit csináltam batch-et
(ezt indítsd el youtube-dl batch.bat)
[kép]
nyomsz egy 1-es gombot majd a kimásolt linket jobb egérgombbal hozzáadod
enter és letölti
vagy ha playlistről van szó (mp3) akkor a youtube-dl-channels-3.txt -be berakod a linket vagy több linket (új sorba minden linket) és nyomsz egy 3 as gombot

egyébként a youtube nem mp3-ba tárolja az audio-t ezért minden
mp3 már konvertált verzió lesz
alapértelmezetten az ffmpeg --audio-quality 5-öt használja nálam ez 1..

(#7254) flash- válasza Hege1234 (#7253) üzenetére


flash-
veterán

köszi szépen ez tök jó!
ez 150-160 körüli lett ami amire kell nekem arra már jó!

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7255) Hege1234 válasza flash- (#7254) üzenetére


Hege1234
addikt

szívesen!
ha jó minőségben van feltöltve akkor azért inkább a 200 feletti a jellemző

(#7256) ElektrikusDE válasza Hege1234 (#7253) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Köszönöm! :)

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#7257) Hege1234


Hege1234
addikt

ha valaki videót tölt le és nem mp3-at:
alapból arra van téve hogy a legjobb hangminőséget illessze össze
ha elérhető hozzá akkor az 1080p vagy ha az nincs akkor 720p vagy még kisebb videóval

ha valakinek kell jobb minőség mint az 1080p
akkor ebben a 2 fájlban youtube-dl-2.conf, youtube-dl-4.conf
törölje ezt a sort
-f bestvideo[ext=mp4][width<2000][height<=1200]+bestaudio[ext=m4a]/bestvideo[ext=webm][width<2000][height<=1200]+bestaudio[ext=webm]/bestvideo[width<2000][height<=1200]+bestaudio/best[width<2000][height<=1200]/best
vagy csak tegyen egy #-et a sor elejére
(ha később kellene akkor csak azt kelljen kitörölni)
#-f bestvideo[ext=mp4][width<2000][height<=1200]+bestaudio[ext=m4a]/bestvideo[ext=webm][width<2000][height<=1200]+bestaudio[ext=webm]/bestvideo[width<2000][height<=1200]+bestaudio/best[width<2000][height<=1200]/best

ElektrikusDE
szívesen!

(#7258) flash- válasza Hege1234 (#7257) üzenetére


flash-
veterán

köszi!

a 4k video downloadert használom,de sokszor nem hozza be a lehető legjobb(1080p 50fps) változatot, vagy ha behozza akkor ileyn 800mgb-1gb helyett 50-70 megás fájlokat akar leszedni, vagy el se indul, vagy megakad..
a gyári yt csak 720at tölt és csigalassan..
na majd teszteltem hátha ez megoldja a gondot

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7259) Hege1234 válasza flash- (#7258) üzenetére


Hege1234
addikt

youtube-dl -el nem lesz ilyen gond csak etetni kell a linkekkel :D
+ elég jó hogy youtube-on kívül még több száz másik oldalról is le lehet tölteni
bár ezt lehet a 4k video downloader is megoldja

(#7260) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Youtube esetén az mitől függ hogy a 60fps-es videók max csak 720p-ig jelennek meg?

Telefonon néztem, több böngésző esetén is, ahol nincs 60fps, ott elérhető a 2160p is.

YouTube app esetén elérhető a 4k@60fps is, YouTube vanced esetén pedig 1440p@60fps a max.

A telefon Realme 6, az SOC elvileg max 4k@30fps-t támogat hardveres gyorsítás-al.

Ennek lehet köze ahhoz hogy böngészőben csak 720p-ig mutatja?

(#7261) gyulank


gyulank
addikt

.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#7262) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Az asztalomon lett egy ilyen Youtube ikon, csak nem tudom, hogy került oda. :) Másik gépre, meg pont ez kellene, de ott nincs Chrome a mappában, pedig fent van a böngésző. Mi lehet ez, hogy tudnám létrehozni? Olyan, mintha Youtube alkalmazás lenne.

(#7263) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Ez tényleg alkalmazás, honnan lehet telepíteni? Chrome store-ban nincs. Programok között sem.

(#7264) smc válasza pinnacle (#7263) üzenetére


smc
addikt

Ez nem csak egy parancsikon?

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7265) pinnacle válasza smc (#7264) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ez a fura, hogy alkalmazás. Nektek nincsen? Nem tudom, hogy a fenébe telepítettem fel.

Ez sem egy szokványos Cél: "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome_proxy.exe" --profile-directory=Default --app-id=agimnkijcaahngcdmfeangaknmldooml

[ Szerkesztve ]

(#7266) fokukac válasza pinnacle (#7265) üzenetére


fokukac
nagyúr

Felmész a chrome-ban a youtube oldalára, és ráklikkelsz a három kis pöttyre a jobb felső sarokban, amitől legördül a menü, és ott van egy ilyen, hogy "a youtube telepítése".

De amúgy valószínűleg úgy telepítetted, véletlenül, hogy megkérdezte, hogy "youtube hozzáadása a kezdőképernyőhöz?" ÉS ráklikkeltél.
Nekem ugyanígy lett youtube music ikonom / appom. Ha ráklikkelek, akkor az jön be, fülek nélkül, de igazából az egy chrome fül szerintem.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7267) pinnacle válasza fokukac (#7266) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor ezért nem találtam a gépen, mert már települt. A másikon, meg nem is kerestem. :) Egyébként ez valami újdonság, van valami előnye, azt leszámítva, hogy egyből a Youtube oldalán vagyunk? Szerencsére a uBlock Origin is megmarad, így a reklámok nélkül mehet így is.

[ Szerkesztve ]

(#7268) pinnacle válasza pinnacle (#7267) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem értettem, hogy a Youtube alkalmazás módban, miért akad meg a lejátszás elején, "Hirdetés átugrásával" amikor bögészőben nem volt gond, illetve a másik gépen alkalmazásból is megy. AdGuard is kell, másik gépen volt, uBlock Origin, AdGuard Base nem elég.

[ Szerkesztve ]

(#7269) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

Egyik barátom keresett meg azzal a problémával, hogy 2020.10.12.-én előfizetett youtube premiumra, 2 hónap ingyenesség óta fizetnie kellett volna decemberben, januárban, februárban is már, de még sehol nem vonták le neki a pénzt.

2020.12.06.-án kapott egy figyelmeztető emailt, hogy 12.12-től havonta vonni fogják tőle az 1790 forintot. Számlázásnak a telefonját adta meg, ami korházi flottában van (magyar telekom). Ez a havi mobilszámla nem növekedett meg, illetve a bankkártyájáról se vonja a pénzt. Létezhet ilyen? Ha igen, hogy?

Illetve ha észrevenné a rendszer, hogy jogtalanul járt neki ez a szolgáltatás, akkor számíthat valami büntetésre?

Válaszokat előre is köszönöm!
Péter

[ Szerkesztve ]

(#7270) #16695808 válasza csuzda (#7269) üzenetére


#16695808
törölt tag

Szerencse fia/vagy lánya😀

(#7271) svgyula


svgyula
addikt

Üdvözletem! Olyan segítséget kérnék, hogy azt a rengeteg sz@rt ami a videó alsó sávban megjelenik hogyan lehet eltüntetni? Alap probléma, hogy a hangerő szabályozás csak teljes képernyőnél látható és így nem tudok rajta halkítani. Előre is köszönöm a válaszokat! Okoskodók kíméljenek.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#7272) Hege1234 válasza svgyula (#7271) üzenetére


Hege1234
addikt

milyen kieget használsz?
ha enhancer akkor a beállításokba ki tudod venni amelyikre nincs szükséged

de inkább küldj képet hogy miről van szó mert alapból csak pár ikon van
ami még 4:3 videóknál is képtelenség hogy kitakarja a hangerő szabályzót

(#7273) svgyula válasza Hege1234 (#7272) üzenetére


svgyula
addikt

Itt látszik amikor nem teljes képernyőn van. Ez kb 2 hete jött így elő. Előtte nekem is csak pár dolog volt. Most végignéztem a beállításokat de sehol nem találtam ezekre vonatkozó rész.
Közben megtaláltam! Eleve rossz helyen kerestem a youtube-on belül :B

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#7274) Hege1234 válasza svgyula (#7273) üzenetére


Hege1234
addikt

aha ez az enhancer :)
de nem is értettem miért dobtak be mindent alapnak ezek nem olyanok
amiket mindig ki/be kapcsolgatna az ember

(#7275) svgyula válasza Hege1234 (#7274) üzenetére


svgyula
addikt

Én azért tartottam furának mert semmit nem állítottam és egyszer csak tada! megjelent! Először azt gondoltam a youtube oldalon újítottak be megint valamit, azért kerestem ott a beállítások között.
Ami érdekes az a boríték még így is ott maradt azt soha nem használtam és szinte kizárt, hogy én állítottam be valahol.De legalább nem takarja el a hangerő szabályozót :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#7276) Razor1


Razor1
aktív tag

premium előfizetésnek nem kéne teljesen eltüntetni a reklámokat? néha még mindig jönnek, igaz sokkal kevesebb.

még az ingyenes első hónapban vagyok, lehet ez a baja?

(#7277) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Mi a tosz lehet a YT-al? Sem a keresőbe, sem pedig a hozzászólás írásánál nem tudok szóközt nyomni. Minden más oldalon működik a szóköz, YT-on viszont nem. WTF? Ha szóközt nyomok hozzászólás írása közbe, akkor egyszer csak a videó megáll vagy épp elindul. Ja és csak Firefox alatt csinálja.
:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#7278) Gubek-Einste válasza Razor1 (#7276) üzenetére

Elvileg minden reklámnak el kellene tűnnie azonnal.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7279) Rodzser Mór válasza jozsi252 (#7277) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ugyanezt tapszatalom. És a videó lassabban játszódik le, a fogaskerékre kattintva nem is jelenik meg a lejátszási sebesség.

(#7280) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

https://webapps.stackexchange.com/questions/115886/not-able-to-put-space-in-youtube-comment
[link]

Másoknál is van ez.

[ Szerkesztve ]

(#7281) RedCactus


RedCactus
senior tag

Nálam is ez van, tetézve azzal, hogy az automatikus fordítás sem megy.

(#7282) StLui


StLui
veterán

Én jó pár hónapja előfizetek, semmi gond, asztalin megy a fordítás is, máshol meg előtte sem volt sokszor

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7283) vaakuum


vaakuum
addikt

Lehetne valahogy olyan default keresőbeállítást használni, hogy mindig a legfrissebb videókat vegye előre a találati listában? Prémiummal sem oldható meg? :K

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7284) Hege1234 válasza vaakuum (#7283) üzenetére


Hege1234
addikt

többiek biztos tudnak jobb megoldást
én hirtelen ha kellene ezt használnám

pl.
https://www.youtube.com/results?search_query=pytutorials+python&sp=CAI%253D

persze a pytutorials és a python helyére bármit írhatsz ;]
a + a szóköz

(#7285) vaakuum válasza Hege1234 (#7284) üzenetére


vaakuum
addikt

Konkrétan arra gondolok, hogy egyszer beállítom, és utána bármit beírok a kereső mezőbe, ennek megfelelően adja a találatokat. Jelenleg beírok a keresőmezőbe valamit, amire kiad egy csomó találatot, utána a keresési szűrőben meg külön be kell nyomni, hogy "ebben a hónapban", és újra szűrni. Tehát kétszer kell szűrnöm. Defaultnak szeretném az "ebben a hónapban" szűrést anélkül, hogy többször kellene szűrni, vagy extra szűrőfeltételt kellene minden szűréshez gépelni. Aztán ha nem talál semmit, majd átállítom, de amikor a frissebb dolgok érdekelnek, akkor hiába ad be nekem 3 évvel ezelőtti videókat az első 5 találatba, az tuti nem lesz jó.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7286) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok
Terjed egy hír, miszerint a YouTube nemsokára az amcsi nézők után adót vet majd ki mindenkire. Bazinagy butaságnak hangzik,de ugyanakkor semmin sem lepődnék már meg. Valakinek van infója erről?

(#7287) Out válasza Csápájev (#7286) üzenetére


Out
addikt

Két napja kaptam egy e-mailt a Google-tól, hogy adjam meg az adózási adatokat az amerikai nézők miatt. A hír igaz, ki kellett tölteni egy úrlapot, hogy nem USA-ban lakok, stb...

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7288) Razor1 válasza Gubek-Einste (#7278) üzenetére


Razor1
aktív tag

köszi, közben rájöttem, mi a gond: xboxra tettem ki a képet, viszont ott nem voltam bejelentkezve a youtube accountomba, ezért jöttek a reklámok

(#7289) Csápájev


Csápájev
őstag

De neked magyarként oda is kell majd adóznod ezek szerint?

(#7290) Out válasza Csápájev (#7289) üzenetére


Out
addikt

Nem, csak az amerikai nézők utáni bevételből a Google automatikusan levon majd az adózásnak megfelelő százalékot.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7291) Csápájev válasza Out (#7290) üzenetére


Csápájev
őstag

Hm. Köszi. Elég szürreális...

(#7292) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Magyar vagyok, Magyarországon:

itt ezt hogyan kell?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7293) Out válasza GoodSpeed (#7292) üzenetére


Out
addikt

Ne hazudj, ha magyar vagy, akkor tudnál válaszolni erre az egyszerű kérdésre :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7294) GoodSpeed válasza Out (#7293) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

lol, rossz képet tettem fel :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7295) Out válasza GoodSpeed (#7294) üzenetére


Out
addikt

Ha így töltöd ki, akkor az adószámodat meg kell adnod, az előző oldalon. Lapozz vissza a TIN mezőhöz.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7296) GoodSpeed válasza Out (#7295) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Kész .)

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7297) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Alul vajon nem 0% kellene?

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7298) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az USA-beli nézük sok vizet nem zavarnak nálam :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7299) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Szeretném a nevem és fiókom alatt indított csatornán lévő videók egy részét átadni egy másik (még nem létező, de hamarosan elkészítem) fióknak/csatornának.

Gondolom ezzel automatikusan vesztem a feliratkozókat, de ebbe már beletörődtem. Inkább az lenne a cél, hogy technikailag ez a lehető legegyszerűbben kivitelezhető legyen. Már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy több, mint 100 videót egyenként letöltsek és újra fel.

Köszi a segítséget előre is!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7300) Out válasza hito (#7299) üzenetére


Out
addikt

Pedig nincs más módja.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.