Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) VoidXs válasza Mukucs (#5000) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Egyik se kell hozzá. Lehet, hogy a Chrome a baj, mostanában sok a bug.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5002) Def26


Def26
félisten

Honnan lehet azt megtudni, hogy mekkora méretűek a youtube videók?

Kérdésem lényege:

Akarok az autóba (kisgyereknek) egy tabletot és ehhez kéne egy mobilinternet előfizetés. YT vidókat nézne rajta heti 10-15 órát (havi 50 óra kb). Többnyire mese videók, 480p vagy 720p felbontással. Két variáció van, 15GB havi korlátos vagy korlátlan net de ehhez tudnom kéne kb, mennyit fog elhasználni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5003) VoidXs válasza Def26 (#5002) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Körülbelül 2.5 Mbit a Full HD. Régen volt egy nagyon jó lista Wikipédián, de eltűnt.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5004) KonzolKartel

Sziasztok!

Firefox nightly-t használok. Pár napja azt csinálja a youtube, hogy egyszer beletekerek, akkor még betölt a videó. Ha másodjára is beletekerek, akkor kiírja, hogy hiba történt. Próbálkozzon újra később. (Lejátszóazonosító: Z-XXXXXXXXXX)

DNS flush-t már csináltam, az nem segített. Mi lehet a gáz?

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5005) Out válasza KonzolKartel (#5004) üzenetére


Out
addikt

"Firefox nightly-t használok."

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5006) rushty


rushty
senior tag

Van egy ilyen lista, hogy Megnézendő videók, eddig automatikus volt a léptetés, de mostanában nem működik. :F

Revolut meghívó pü-ben

(#5007) KonzolKartel válasza KonzolKartel (#5004) üzenetére

Ki-be jelentkeztem a YT fiókommal, ez megoldotta a problémát.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5008) Ryder62


Ryder62
őstag

Hali,

Tudtok egy jó, megbízható weboldalt, amivel a Youtube videókat le lehet tölteni?

(#5009) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Uj laptop aktivalasa utan a Youtubon nem latszik az oldalsav... Ha raklikkelek akkor elojon, de en szeretnem, ha mindig lathato maradna. Eddig ezzel nem volt gond most viszont baromira zavar es nem talalok ra megoldast. Csak en benazom vagy...?

Segitsegeteket elore is koszonom!

(#5010) Out válasza No.01 (#5009) üzenetére


Out
addikt

Használj Firefox-ot, azzal jó lesz :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5011) VoidXs válasza Ryder62 (#5008) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én ezt használom.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5012) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok...
nincs valami plugin arra véletlenül, hogy az oldal megnyitásakor a kurzor a kereső mezőben legyen?? évek óta így nyílt meg az oldal nem tudom ezen minek kellet változtatni....

(#5013) macy válasza StarKiller89 (#5012) üzenetére


macy
addikt

Nálam most is így van.

(#5014) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Alakítottak valamit mostanság vagy nálam lehet gond? MINDEN videó előtt kb. 5 mp-ig kifagy a böngésző, késlekedve indul minden videó. Rányomok a teljes képernyőre, kiteszi kis késlekedéssel, majd van hogy magától összemegy a kép, ismét ki kell tenni teljes képernyőre.
56-os firefox, gép az adatlapomon.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5015) VoidXs válasza Winner_hun (#5014) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Chrome-on (beta 62) is elromlott valami, nálam a fagyásra az Alt+Tab, majd újra Alt+Tab tüneti kezelés. Ez egyébként videó közben is előjön, nem csak előtte.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5016) VoidXs válasza StarKiller89 (#5012) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Most jónak kell lennie, hacsak nem használsz olyan plugint (pl. szkriptblokkoló vagy Tampermonkey), ami beleszólhat a működésbe.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5017) Zsolt1


Zsolt1
tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki azzal hibával, hogy hiába iratkozik le youtube csatornákról, attól függetlenül a youtube a videókat berakja abba a listába, ahol a feliratkozott csatornák videóit gyűjti össze? Nem csak a régi videókat nem szedi ki a listából (ez még nem is zavarna, mert pár nap alatt úgyis eltűnnének), hanem a leiratkozott csatornák új videót is listázza.
Kipróbáltam inkognitó ablakban is, hátha a sütik vagy az előzmények miatt csinálja, de ott is ugyan úgy megkaptam még a friss videókat is a már leiratkozott csatornáktól is, mint rendesen. Tud valaki erre megoldást?
Köszönöm a segítséget! :R

(#5018) Zsolt1 válasza Zsolt1 (#5017) üzenetére


Zsolt1
tag

Megoldódott, úgy látszik csak kellett neki egy-két nap.

(#5019) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mi értelme a kérdésnek/opciónak, ha nem ér semmit?

Tegnap megjelent felül a kék sáv: ki akarod próbálni az új kinézetet? Ki-X-eltem, erre ma az fogad...

ok kimaradt egy cookie törlés 5 perccel ezelőttről..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5020) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

hol tudom megnézni hogy kik iratkoztak fel a csatornámra. most hirtelen nem találom

(#5021) Out válasza nagysandor79 (#5020) üzenetére


Out
addikt

Alkotói stúdió --> Közösség --> Feliratkozók

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5022) StarKiller89 válasza VoidXs (#5016) üzenetére


StarKiller89
senior tag

semmit nem használok és nem jó

(#5023) nagysandor79 válasza Out (#5021) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

köszi

(#5024) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Másnál is sz@r ez a f@s? Minden videó csak 144p-ben indul el, azt is kb. 5 perc karikázgatás után (FF, IE). Két órája még jó volt. Mindenféle újraindítgatás nem segített, más videómegosztó hasít, ahogy kell, 1080p-ben...

(#5025) StLui válasza NeoPampalini (#5024) üzenetére


StLui
veterán

azonnal indul fhd-ban is, ahogy szokott, chrome

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#5026) NeoPampalini válasza StLui (#5025) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Közben megjavult, bisztoss a péntek esti dugó okozta... :D

(#5027) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Vagy mégsem jó... Most azt csinálja reggel óta, hogy először is várni kell 5 percet, mire elindul egy videó, az is 144p, átböktem 720p-re, itt már 10 perc kellett neki, és utána kemény 3 másodpercet ment, utána még 2x fél másodpercet egy perc alatt, azóta áll és karikázik. :D

Két gép van itthon, mindkettőn csinálja, böngészőtől függetlenül (wifi-n keresztül mobillal próbáltam, ugyanez). Kiürítettem a böngészőből mindent, újraindítottam a routert is, semmi változás, private browsing szintén nem használ. Minden más megy (pl. indavideo OK), sebesség megvan speedtest szerint. Van még valami, amit kipróbálhatnék? :D

(#5028) Out válasza NeoPampalini (#5027) üzenetére


Out
addikt

Esetleg kimehetnél a friss levegőre, hogy lenyugodjál.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5029) NeoPampalini válasza Out (#5028) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Takarítás mellé gondoltam, hogy "rádiózok" valami újat, de akkor ez ugrott, marad a gépen lévő gyűjtemény meghallgatása. :DDD ...és nyugodt vagyok, nyugi. :D

(#5030) StLui válasza NeoPampalini (#5029) üzenetére


StLui
veterán

Pedig nálam is továbbra is tökéletes, szóval mégis felétek lesz valami gond, hálózat vagy hasonló probléma

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#5031) zgmzgm válasza NeoPampalini (#5027) üzenetére


zgmzgm
tag

Nálad van gond rendesen. :DD

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#5032) zgmzgm válasza nagysandor79 (#5020) üzenetére


zgmzgm
tag

Gondolom tudod a rejtett féliratkozókat nem fogja mutatni.

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#5033) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Sziasztok!

Ki lehet kapcsolni valahol a YouTube azon csodás újítását, miszerint a videók vége előtt telehányja a képernyőt az ajánlott videók előképeivel? Tökéletesen eltakarják a videót és semmit nem látok tőlük. Többször átnyálaztam a beállításokat, de hasonlót sem találtam.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5034) Out válasza JetiRulez (#5033) üzenetére


Out
addikt

Nem lehet kikapcsolni, ezt a videó feltöltője állítja be.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5035) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Szeretnénk tájékoztatni arról, hogy a közösségi irányelveink súlyos vagy ismétlődő megsértése miatt YouTube-fiókodat felfüggesztettük.
Az ellenőrzést követően megállapítottuk, hogy a fiókodban végzett tevékenység megsértette közösségi irányelveinket, amelyek tiltják a spamet, a csalást, illetve a megtévesztő kereskedelmi jellegű tartalmakat.

Ez önmagában nem gond, mert többször volt már ilyen, eddig minden esetben belátták, hogy tévedtek és visszaállították a fiókot. Review videók vannak csak fent.
Most azonban úgy döntöttek, hogy fenntartják a felfüggesztést.

Tudok valamit tenni, hogy visszaállítsák, vagy szopóka van és használhatok másik fiókot? :R

(#5036) iguana


iguana
őstag

a feliratkozásaimmal lenne kérdésem:
-van néhány csatorna, amit rendszeresen nézek és fel vagyok iratkozva. desktop pc, win7, chrome, bal oldalt látszódik a Feliratkozás alatt a csatornák. a sorrend mi alapján generálódik? jól tudom, hogy nem tudom saját sorrendbe tenni őket?
-az egyes csatornák mellett feltűnik a számláló, amely az új videót jelöli/jelölné. ezzel az a gondom, hogy akkor is megjelenik számláló (2-1x-ig bármi), amikor nem is jelent meg új videó az adott csatornán. ez mitől lehet? (ez már hosszú hónapok óta így van és mindennapos, de most untam meg, ezért írok ide. mai is 3 csatornán jelent meg, hogy új videó van. 3, 5, és 11. megnézem, hogy mik az újdonságok: egyetlen egy új videó sincs, mégis megjelennek ilyen számok)
-ezeket a számlálókat hogy tudom "láttamra tenni, nullázni"? (gondolok arra, mint az email-nél, hogy be tudom állítani, hogy "összes elolvasva".

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#5037) Out válasza iguana (#5036) üzenetére


Out
addikt

A sorrend véletlenszerű és a számok már régóta rosszul mutatják, hogy van-e új videó vagy nincs, ezzel nem tudsz mit kezdeni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5038) iguana válasza Out (#5037) üzenetére


iguana
őstag

oh, kösz, legalább nem egyedi a nyűgöm. valami módszer arra, hogy az összeset "olvasottá" tegyem? vagy egyenként rá kell lépnem az adott csatornákra?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#5039) Out válasza iguana (#5038) üzenetére


Out
addikt

Nekem akkor sem tűnik el a szám, ha megnyitom az adott csatornát. Ne foglalkozz vele :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5040) iguana válasza Out (#5039) üzenetére


iguana
őstag

pfff, oké :D

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#5041) dani0113


dani0113
senior tag

Sziasztok.

Egy illető aki YouTubeon jelentette több videóm, szeretne visszavonni a keresetet mert a fiokom elérte a 3 figyelmeztetést, viszont a “my claims” menüben ahol elvileg lennie kene az általa jelentett videóknak, üres... az óra ketyeg mert a fiokomat törlik 7napon belul. Mi a teendő? Köszönöm!!

iPhone 13 Pro 128GB

(#5042) Out válasza dani0113 (#5041) üzenetére


Out
addikt

Fontos videókat lementeni és feltölteni egy új csatornára.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5043) dani0113 válasza Out (#5042) üzenetére


dani0113
senior tag

De o hogy tudna visszavonni ? Elsődleges cél a csatorna megmentése lenne.

iPhone 13 Pro 128GB

(#5044) Dragon27


Dragon27
senior tag

Milyen kategóriába soroljam a videót: Pc-teszt, Pc alkatrész,ház,vga,..... és kicsomagoló videó , és tutorial videó programok,telefon,hangtechnika ez mehet az oktatás kategóriába?
Mert most a játék kategóriába vannak.....

(#5045) Out válasza Dragon27 (#5044) üzenetére


Out
addikt

Oktatás jól hangzik.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5046) Fecogame


Fecogame
veterán

Radics Peti féle 1 órás "Potter Albert - A film" című videót hol találom? Le lett törölve?

Köszi!

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5047) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Vissza lehet térni még az eggyel korábbi felületre?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5048) VoidXs válasza ledgeri (#5047) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nagyon régi böngészővel régebbi felületet tölt be.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5049) ledgeri válasza VoidXs (#5048) üzenetére


ledgeri
nagyúr

pl?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5050) VoidXs válasza ledgeri (#5049) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

IE 9/10 szerintem már elég régi.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.