Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) ledgeri válasza Taci (#7500) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Tippre csak, de ha más nem akkor bekéregetik az utlevél/személyi képét -ha már bizonyos videóknál is...-... De ez lenne a logikus maximum... minimum meg valaki nem tud majd belépni... De én csak kívülállóként gondolkodtam.... passz... Várj (itt válaszra), vagy Gugli...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7502) Taci válasza ledgeri (#7501) üzenetére


Taci
addikt

Keresgéltem közben, és annyit találtam még, hogy egy országban kell lennie a család tagjainak. Csak ez olyan fura. Attól még egy család vagyunk, mert más országban élünk.

A Spotify-nál láttam, hogy volt probléma ebből, és hogy az lett a vége, hogy az számít családnak, ha legalább ketten belőle egy címen laknak, és ehhez GPS adatokat is lekértek.

Egyelőre több infót nem találtam. Hátha lesz valakinek tapasztalata.

Köszönöm ezt is persze. :)

(#7503) ledgeri válasza Taci (#7502) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R
Mondjuk pont most esett le, hogy ami videóm valahol copy-right miatt le lett tiltva, az elsőnek pont Németroszágban lett tiltva... Meg akad olyan is ami csak ott tiltott... Szóval család ide, család oda.... az állam az állam :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7504) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mostanában a youtube videók elején megjelenik egy-két (főleg politikai hirdetés)
Annak ellenére,hogy fent van a ublock origin ad blockoló ez miért lehet? Ja,chromot használok

[ Szerkesztve ]

(#7505) ledgeri válasza ToBeY (#7504) üzenetére


ledgeri
nagyúr

nincs jól beállítva a ublock origin!
Passz, hogy neked mit kéne beállítani, hogy csak a reklámon ne menejenek.... mert nekem minden blokkolva van, csak az nem ami a minimum, hogy működjön....
ha rákeresel, hogy "ublock origin youtube ad rules" akkor nagy esélyel találsz egy kis bemásolós szöveget.
(Ha jól megy az angol akkor nézz utána (ublock origint megnyitva, fogaskerék, báremyl oldal kis I betűje, és megnyíló github), hogy mi mit csinál a kiegészítőben: 1-2 óra értő gondolkodós olvasás, de nagyon megéri megérteni egyszer)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7506) ToBeY válasza ledgeri (#7505) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi tippet majd utána nézek! ;)
Én nem állítottam semmit rajta,csak felraktam pár éve és eddig semmi gond nem volt vele.
De most a youtube videók elég betesz 1-2 politikai reklámot amit nehezen viselek

(#7507) ledgeri válasza ToBeY (#7506) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Lehet, hogy csak egy filterlista frissítés is elég... De ennek ellenére az "olvass utána, így tudod mit csinál, vagy mire lehet még képes" javaslatom áll :) Ha meg már évek óta használod végképp :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7508) ToBeY válasza ledgeri (#7507) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Sajnos nem olyan jó az angolom és egy-két redit poston kívül nem nagyon találtam infót mi lehet a gond.Ott pedig csak annyit írnak,hogy youtube tesztel valami reklám blokkoló kikerülő algoritmust.

(#7509) cigam válasza ToBeY (#7508) üzenetére


cigam
félisten

Fizess elő, és eltűnnek a reklámok. Ha valóban idegesít megér havonta 2 süti árát.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7510) ledgeri válasza cigam (#7509) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:DD

#7508 ToBeY
Akkor alapból: UO ikonra katt > ha kell more more, addig amíg nem látszódnak a fogaskerekek, fogaskerékre katt > filter list -tab > purge all caches > update now
Ezután meg böngésző cache ürítés... ha nem nagy probléma akkor mehetnek a sütik is.

Ha nem működne jól (adj neki 1-2 napot hogy biztos nem jön-e fel valami....), akkor: UO ikonra katt > ha kell more more, addig amíg nem látszódnak a fogaskerekek, fogaskerékre katt > settings tab > I am an advanced user pipa.
Ezután bármely youtube-os oldalon:
UO ikonra katt > ha kell more more, addig amíg nem látszódnak a weboldal elemek. Ezután egyesével lehet tiltogatni azt amiről azt gondolod, hogy az adhatja a reklámot. Módosítás után a lakat rögzít, a radír visszavon... ezer kép magáért Nem kell érteni sokat belőle... a képeken látszik úgy is, hogy minek milyen hatása van (UO WIKI-jébe is ez a videó van ajánlva.... )

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7511) gyulank


gyulank
addikt

Az hogy van, hogy csak én látom a kommentemet? Az ilyet a videós se látja?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#7512) Out válasza gyulank (#7511) üzenetére


Out
addikt

Ha letiltott téged korábban, akkor nem látja a videós. Viszont ha csak engedélyeznie kell a hozzászólásokat, akkor ő látja, de más nem.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7513) gyulank válasza Out (#7512) üzenetére


gyulank
addikt

De én mindkét esetben látom, meg tudok írni?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#7514) Out válasza gyulank (#7513) üzenetére


Out
addikt

Igen

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7515) gyulank válasza Out (#7514) üzenetére


gyulank
addikt

Akkor honnan tudjam?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#7516) Out válasza gyulank (#7515) üzenetére


Out
addikt

Sehonnan.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7517) gyulank válasza Out (#7516) üzenetére


gyulank
addikt

És van valami ami összegyűjti, hogy mire hova mit írtam feleslegesen?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#7518) cigam


cigam
félisten

Létezik olyan hogy 1-1 videóhoz 15 percig lehet csak hozzászólni, és onnantól kezdve nincs rá lehetőség. Hogyan lehet ezt letiltani, hogy bármikor hozzászólhassanak?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7519) Out válasza cigam (#7518) üzenetére


Out
addikt

Szerintem nincs olyan beállítás, hogy 15 percig lehet csak hozzászólni egy videóhoz.

gyulank: [link]

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7520) cigam válasza Out (#7519) üzenetére


cigam
félisten

Én se találtam ilyen állítási lehetőséget, mégis ez a helyzet. Viszont a Youtube support-ot érdemben elérni lehetetlen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7521) gyulank válasza Out (#7519) üzenetére


gyulank
addikt

Ez is valami, de én úgy értettem, hogy ami összegyűjti pl. azon a csatornán úgy, hogy nem kell egyenként megnéznem. Meg úgy, hogy mire írtam. Itt még azt se jelzi, hogy melyik csatornán van.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#7522) #46824192


#46824192
törölt tag

Sziasztok!

Ha pl. a cyberlink power directorban létrehozok a saját videómhoz fejezeteket , azt felismeri a yt feltöltéskor?

Vagy minden esetben a yt -felületén kell külön (is) létrehozni?

(#7523) ledgeri válasza #46824192 (#7522) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A Youtube "fejezetek" csak a leírásba beírt időbélyegek. Más nem hat rá!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7525) #46824192


#46824192
törölt tag

Még egy fontos kérdés.

A telefonos azonosításon már túlvagyok. Viszont , van e magára a fájl méretére vonatkozóan valamilyen limit?

Családi videót szeretnék privátban megosztani , de a renderelésnél ,nem szeretnék komolyabb minőségromlást az anyagban. Így viszont a 2 óra anyag legalább 6gb lenne és ebből van 5-6 db.
Ezeket fel tudom majd tölteni?
Ha már napi egy felmenne az simán jó.

Alapesetben több darabból áll a videó, de ez a napi 10-15db feltöltési limit , így eléggé korlátoz. Ezért is gondoltam ,hogy lehetőség szerint , összevágom 2-2.5 órás verziókra.

(#7526) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!
Én jellemzően csak nézem a youtube videókat, gyártani nem gyártom őket, ezért kérdezem, hogy aki ilyeneket csinál, annak külön kell feliratozni a videót, ha azt szeretné, hogy legyen rajta felirat? Vagy esetleg már létezik automatikus felirat, amit a feltöltőnek kellene kiválasztani, hogy működjön a videóján? Mostanra azt gondolnám, hogy ez már alap, hogy legalább azon a nyelven be lehet kapcsolni a feliratot, amit a videóban használnak. Tehát egy angol nyelvű videó alá alapból illene egy automata angol felirat. Ezek szerint ez még mindig elérhetetlen technológia? :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7527) Gubek-Einste válasza #46824192 (#7525) üzenetére

A feltölthető legnagyobb fájlméret 256 GB vagy 12 óra (amelyik a kettő közül kisebb).

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7528) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Valaki magyarázzon már el valamit!
Volt egy nem túl dicsérő hozzászólásom egy videó alatt, gyanús volt, hogy nem érkezik rá sem negatív, sem pozitív komment.
Kijelentkeztem yt-ról, és lám már nem is látszik a hozzászólásom.

Ez igen!! Létezik hozzászólás elrejtése, a feltöltő részéről?

[ Szerkesztve ]

(#7529) Out válasza Gézengúz (#7528) üzenetére


Out
addikt

A hozzászólót el lehet rejteni és így nem látszódik amit ír.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7530) Gézengúz válasza Out (#7529) üzenetére


Gézengúz
addikt

Értem. Elegáns megoldás az emberek elhalkítására.

[link]

Kedves Horváth Richárd hatvani polgármesterünk a város vezetésével foglalkozhatna normális módon és nem a hülye szoci autóimádatával, példát vehetne más polgármesterekről. A köz érdekeire emelhetne hangsúlyt. Mint például.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7531) #46824192 válasza Gézengúz (#7530) üzenetére


#46824192
törölt tag

Már megbocsáss , de annyira számalmas ,hogy ezt ide leírtad.

Tudok egy jobb helyet. Van azz atv-n a fórum nevű (szerintem agyzsibbasztó retard) műsor , oda telefonálj be és mond el a bánatod. Ott már nagyon várnak téged az ilyen megmondásokkal.

De itt kímélj meg mindenkit a politikai nyűgjeiddel kapcsolatosan.

[ Szerkesztve ]

(#7532) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Az Életkor igazolása elkerülhető valahogy? Böngésző bővítménnyel?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7533) ledgeri válasza tknof1871 (#7532) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Rákeresve (magamnak korábban) a tampermonkey kiegen futtatva speckó script(ek) ment(ek)... De nem jutottam tovább, mint hogy olvastam volna róla (redditen). A Youtube-DL már nem működik.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7534) Hege1234 válasza ledgeri (#7533) üzenetére


Hege1234
addikt

nálam a yt-dlp simán leszedi ezt
inkognitó módba kérte is, hogy jelentkezzek be

(#7535) ledgeri válasza Hege1234 (#7534) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nálam, hogy pontos legyek a Youtube-dl-g van, és az erre is errort mond

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7536) Hege1234 válasza ledgeri (#7535) üzenetére


Hege1234
addikt

gondolom mivel ha nem cserélted le, hogy mivel töltse le akkor annak a youtube-dl az alapja
ha ez az a gui amibe le lehet cserélni hogy mivel töltse le esetleg próbáld
kicserélni a yt-dlp.exe -ra

(#7537) ledgeri válasza Hege1234 (#7536) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Majd meglesz! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7538) #46824192


#46824192
törölt tag

A saját anyagaimat tartalmazó , saját lejátszási listámnak hogy lehet képet beállítani?

(#7539) Out válasza #46824192 (#7538) üzenetére


Out
addikt

Szerintem annak nem lehet beállítani képet, hanem automatikusan az utolsó videó indexképét rakja be, amennyiben az egy nyilvános videó.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7540) #46824192 válasza Out (#7539) üzenetére


#46824192
törölt tag

Fura egy találmány ez így....

Nyilvános videót nem készítek, úgyhogy így marad.

(#7541) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezt valaki érti?! :(((

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7542) Out válasza GoodSpeed (#7541) üzenetére


Out
addikt

Én értem.

Mikor érted el a kifizetési küszöböt? Ha hó elején megvolt, akkor 1-2 napon belül megkapod. Viszont ha hó elején még nem érted el a határt, akkor átcsúszik jövő hónapra.

Vagy az alsó 1400 ft a kérdés? :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7543) GoodSpeed válasza Out (#7542) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az alsó 1400 Ft a kérdés. 15-én már régen el volt érve...

Szerk: utólag hol tudom megnézni, hogy mikor értem el pontosan?

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7544) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#7543) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az utolsó kép alapján, elvileg jön ebben a hónapban?!

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7545) Out válasza GoodSpeed (#7544) üzenetére


Out
addikt

Igen, még a héten megkapod.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7546) GoodSpeed válasza Out (#7545) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7547) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

YT premium zene szolgáltatásnál mobileszközön lehet váltani videó és csak zene között. Ez böngészőből nem elérhető vagy én vagyok a béna ,hogy nem találom? Néha jó lenne váltani a klipp és a sima zene között.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7548) Aventador91


Aventador91
őstag

youtubeon van egy videóm, amit tegnap a youtube szerkesztővel meg kellett szerkesztenem(elhomályosítani egy részt), fél óra-óra alatt feldolgozta, de viszont hd lett a full hd videóból. van rá valami mód visszaállítani?

(#7549) Littoral


Littoral
aktív tag

Azoktól kérdezem, akik már használják a Youtube Prémium szolgáltatást: a videók elejéről tűnnek el a reklámok, vagy a videók egészéből? Valahol, valamelyik ajánlatban megütötte a fülemet (vagy a szememet), hogy "nem szeretne reklámokat a videók elején...stb...?". Azért nem fizetek elő, ha csak az elejéről tűnik el ez a sok, irreleváns szar, de közben bedob még ezt-azt. A film eleji reklámokat frissítéssel kezelem, azaz annyiszor frissítem meg az oldalt, ahányszor elindul a szánalmas reklám. Lehetséges egyébként, hogy a rohadtul idegesítő, kezdeti reklámokat emelték ki, azok tényleg vérlázítóak. De hogy csak azok tűnnének el még pénzért is, az durva lenne.
(Azért itt hozzátenném, hogy így a Google, meg úgy a Google, ilyen adatot gyűjt, meg olyan adatot gyűjt, de a Yt-on egészen pontosan 0 db releváns reklám jelent meg számomra az én felületemen, amióta próbálkoznak vele. Ennyit a hatékonyságról.
Azt még hozzászerkesztem, hogy pl. a Facebooknál a folyamat fordított, mindig az adott [Google] keresésemnek megfelelő reklámokat dobál fel. Attól sem vagyok boldog, de legalább van benne logika. A Yt-nál egy hiányzik.)

[ Szerkesztve ]

(#7550) Gubek-Einste válasza Littoral (#7549) üzenetére

Teljesen reklám mentes a Premium előfizetés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.