Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) tomazin válasza Hege1234 (#9000) üzenetére


tomazin
veterán

En megneztem redditet, azt irtak,h a client-spooffal van a baj. Megneztem mi a patcherben a client-spoofnak a target yt verzioja, leszedtem azt, patcheltem es mukodik.
A revanced.app biztos nem a hivatalos.

(#9002) Hege1234 válasza tomazin (#9001) üzenetére


Hege1234
addikt

oksa

(#9003) zelikocc válasza Doky1988 (#8962) üzenetére


zelikocc
senior tag

Erre valaki megoldás? Engem is érdekelne a VPN-es YouTube premium… akár privátban is.

[ Szerkesztve ]

(#9004) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Komolyan mondom le fogom a prémium előfizetést mondani!!
A t@k@m tele van , hogy már a YT appban is megjelent ez a b@zi short!!

Ki kérte , de komolyan!!! Maradjon meg stream szolgáltatásnak , nem kell bele mindenféle csillamf@sz póni feature , még ha ez a trend manapság. Vagy legalább kikapcsolni lehessen!

Eskü vissza állok a Vancedre ... Eddig ellene voltam , de most kezd betelni a pohár , hogy olyan funkciók kerülnek bele a fizetős részben , ami total felesleges!

[ Szerkesztve ]

(#9005) VoidXs válasza WhiteWalker (#9004) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

ReVanced-ben ki lehet kapcsolni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9006) dlaj válasza VoidXs (#9005) üzenetére


dlaj
őstag

Most már érdekel, hogy mi az a short és hogyan lehet kikapcsolni?
Azok a rövid tik-tok szerű videók?

(#9007) ledgeri válasza dlaj (#9006) üzenetére


ledgeri
nagyúr

azok!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9008) forum_user


forum_user
tag

(#9009) WhiteWalker válasza VoidXs (#9005) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Fel is raktam!
A YT app és a YT Music törölve , ment helyette a ReVanced csoport!
Hihetetlen hogy egy 3rd party app sokoldalúbb mint a Google sajátja. :U

Jah és a TikTok is így járt!

(#9010) VoidXs válasza WhiteWalker (#9009) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

És nagyon gyorsan fejlődik, még olyan apróságok is, mint a lejátszási sebesség, ReVanced mellett van vagy 20 opció egészen 5x-ig, de ilyenekkel, hogy 0.95x...

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9011) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Hogyan lehet a youtube-n az ajánlott videókat bekapcsolni a főoldalon úgy,hogy a videós előzmények ki vannak kapcsolva?(eddig nekem így működött,de valamit csinálhattak mert már be kell kapcsolni az előzményeket hozzá sajna... :U )

(#9012) VoidXs válasza ToBeY (#9011) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Már nem lehet, előzmények nélkül marad a trending.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9013) zelikocc


zelikocc
senior tag

Sziasztok!
Gondolkodtam a YouTube Premium családi előfizetésen úgy, hogy elosztanánk az árát többen...

Viszont van egy 100 GB-os Google One családi tárhely előfizetésem amit csak 2-en szeretnénk használni.
Az lenne a kérdés, hogy a kettőt függetlenül meglehet osztani másokkal, vagy akivel megosztom a YouTube Premiumot azzal a tárhely is meglesz osztva?

(#9014) WhiteWalker válasza zelikocc (#9013) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tök más a kettő. A YT prémium családi csomagban 6 tagot lehet meghívni email alapon. De akit meghívsz , nem kap hozzáférést a Drive-hoz , azt meg kell osztani akivel szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#9015) zelikocc válasza WhiteWalker (#9014) üzenetére


zelikocc
senior tag

Köszi, akkor kipróbálom.
A tárhely csomaghoz is emailben kell meghívni magához a családhoz. Ezért kérdeztem, hogy egy Google családnak számít-e a kettő.

(#9016) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Tomazin által megosztott Revanced nek sajnos van egy hibája aminek nagyon nem örülök. :(
Kezdőlapra kattintva felül több kategóriát be lehet állítani,köztük az Egyvelegeket. Korábbi revanced nél működött ez a funkció, nagy sajnálatomra ebben az újban már nem :F
Az egyik leghasznosabb, zenehallgatásra használt funkció volt számomra. Bosszantó hogy nem érem el. :O

(#9017) tomazin válasza creed33 (#9016) üzenetére


tomazin
veterán

Elkepzeles nincs ez mi lehet. Most megneztem es 1et leszamitva minden pipa bent van a patcheknel (az meg nem az amit irsz). Ha rajossz mit kene kiszednem, akkor megcsinalom neked ugy. (Vagy ha egy masik verzioju yt-ot kell patchelni akkor ird neg melyiket)

(#9018) dlaj válasza creed33 (#9016) üzenetére


dlaj
őstag

(#9019) gyulank válasza RozvM (#8987) üzenetére


gyulank
addikt

Ezt lehet valahogy használni linuxon? Valamiért meghalt a windows és települni sem akar. Folytatnám a félbemaradt listát.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#9020) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Videókészítésben ki jártas? Jogi dolgok érdekelnének, egyszerű példa: vicces állatos videók, rengeteg csatorna van és sokszor megtalálom ugyanazokat a jeleneteket (néha tükrözve) ami már máshol láttam, senki nem tudja, hogy ki töltötte fel eredetileg, ilyenből lehet valami szankció vagy senki nem foglalkozik vele?
Köszi

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#9021) VoidXs válasza animatrix11 (#9020) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A jogi válasz az, hogy ha nem adsz hozzá még csak egy kommentet sem, akkor tilos. Hogy ez hogy működik a gyakorlatban, azt látod.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9022) animatrix11 válasza VoidXs (#9021) üzenetére


animatrix11
őstag

Akkor máshogy kérdezem, hogy lehet az, hogy különböző csatornákon egy pl 10 perces videóban szerepelnek teljesen azonos pár másodperces részek?

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#9023) VoidXs válasza animatrix11 (#9022) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Lopottak, ennyi.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9024) creed33 válasza tomazin (#9017) üzenetére


creed33
aktív tag

Szia! Akkor privát helyett is ide írok. Én a letöltöm, használom típus vagyok nem értek hozzá.Viszont letöröltem és telepítettem dlaj által belinkelt revancedet és ezen már működik :DD

(#9025) creed33 válasza dlaj (#9018) üzenetére


creed33
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm ,ahogy fentebb is írtam ezen már működik. :R :D

(#9026) creed33 válasza dlaj (#9018) üzenetére


creed33
aktív tag

Sikerült elkiabálnom ez is hibás. :((
Igaz hogy megjelenik az egyvelegek funkció,de az egymást követő zeneszámokat mutató lista teljesen más mint a valójában lejátszott zenék. Régi revanced tökéletes volt amíg meg nem hibásodott. :U

(#9027) Doky1988 válasza zelikocc (#9003) üzenetére


Doky1988
senior tag

Jelenleg CSAK és kizárólag Ukrajnával müxik az "olcsóbb" premium! Ehhez kell egy Ukrán VPN, (nekem NordVPN accountom van szürkepiacról êves 3 euro volt), meg egy Mastercard virtuális vagy nem virtuális kártya.Revolutos is müxik, vagy Curve. Ukrán címet nem kell megadni, fizeted és annyi.99 ukrán hrivnya 1 hónap, kb 930ft.Csak havi fizetési lehetőség van! Se a török, se az argentín, se a fülöp szigetek nem megy már sajna, és india sem!

DokY | www.zsolti.hu

(#9028) Sartene


Sartene
csendes újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni: Youtube premium családi előfizetéssel (kb 1,5 éve problémamentesen ment), van gondom. A gyerkőcnél azt mutatja,hogy nem aktív előfizetés (a családi csoportot én felügyelem, nálam és a feleségemnél semmi gond nincs aktív a premium szolgáltatás). A gyerkőcnél a premium nem aktív 2023.08.22. óta és nem tudok rájönni mi a hiba. Family link be van állítva neki. Elvileg semmi nem változott.....1,5 órát elcsesztem már vele,de nem jöttem rá...Köszi a segítséget előre is!

(#9029) makoss


makoss
addikt

Üdv!

A youtubeon belül hogyan lehet kikapcsolni a SHORTS-t?
Ha keresek valamit nem a SHORTS-ra vagyok kíváncsi, hanem a youtubera!
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9030) ledgeri válasza makoss (#9029) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha van ublock origined, akkor azzal el tudod érni hogy ne láss shorts-ot, hacsak nem te keresed (pl feltöltő oldalán)! https://letsblock.it/-ban kell kikeresni és ublockba illeszteni.

Még a "premier egy nap mulva" cuccot is lehet szűretni így!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9031) makoss válasza ledgeri (#9030) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9032) WhiteWalker válasza makoss (#9029) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mobilon sehogy! Amúgy YT ReVanced!

(#9033) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
A lejátszott videók kívánt felbontását be lehet állítani fixre a youtube-on? Általában nagyon alacsony felbontáson indul alapból, és minden videót külön kell állítgatni. Olvastam valami olyat, hogy az automata mód a hálózat sebességéhez igazítja a lejátszás felbontását. 250/70 netem van, mi indokolja, hogy legtöbbször 360p-vel indulnak a videók?

(#9034) ledgeri válasza liszi70 (#9033) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Enhancer for youtube addon. Egyébként meg sajna gagyi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9035) liszi70 válasza ledgeri (#9034) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszi, megnézem. Vicces egyébként, hogy ilyen alap dologhoz külső bővítmény kell. :)

(#9036) ledgeri válasza liszi70 (#9035) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja... mikor van is rá beállítás...De ez azóta bajos mióta átváltottak arról, hogy ha megnyitsz egy videót akkor bepufferelje az egészet, arra, hogy pl 60 másodperc legyen bepufferelve.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9037) makoss válasza WhiteWalker (#9032) üzenetére


makoss
addikt

Rühellek mobilon netezni, PC-re kell, de köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9038) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Valaki segítsen légyszi, mert nagyon bosszantó, hogy laptopon nem tudok videókat nézni, mert egyszerűen rémesen lassan töltődnek be FHD-ben, de még 720p is :W HW oké, net oké. TV-n semmi baj nincs, 4K-t is simán szépen hozza. Mi lehet a probléma/megoldás?

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9039) Hege1234 válasza Wa2x_ (#9038) üzenetére


Hege1234
addikt

böngészőben lévő valamelyik bővítmény?
kapcsold ki mindet és nézd meg úgy

(#9040) Wa2x_ válasza Hege1234 (#9039) üzenetére


Wa2x_
veterán

Semmi változás, érthetetlen számomra ez...

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9041) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

A Youtube támogatja a magyar nyelvű automatikus felirat létrehozást?
Ha nem van valami progi amivel egyszerűen tudnék a csatornámon található videókhoz magyar feliratot készíteni?

Köszi,

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9042) StLui válasza adamssss (#9041) üzenetére


StLui
veterán

[link] ChatGpt segítség, azon alapuló néhány progi, pont ez volt itt a kérdés, gondoltam esetleg segít, ha látod az összes hozzászólást, de ha kell 1-2 ajánlást linkelek

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9043) kiborg


kiborg
aktív tag

Sziasztok!

Valamit valahol elállítottam(gondolom legalábbis én) és a csatolt kép(felső kép) szerinti a YT megjelenése. Szeretnék visszatérni az eredetihez(alsó kép), de nem tudom, hogy hol. Van ötletetek, hogy melyik beállítás lesz az ? Felhasználó függő a dolog, másik fiókkal bejelentkezve ugyanazon a gépen a jó elrendezés jelenik meg. Köszi a segítséget.

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#9044) Mikiller válasza kiborg (#9043) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Bekapcsoltad a mozi módot. Tedd vissza a fullképrnyő melletti ikonnal.

(#9045) kiborg válasza Mikiller (#9044) üzenetére


kiborg
aktív tag

Sajnos nem :(

Hiába váltok mozi mód-ra (akkor szinte teljes a kép a monitoron), de ha vissza váltok alapértelmezett nézetre, akkor ugyanilyen lesz a kinézet.

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#9046) villamos válasza kiborg (#9045) üzenetére


villamos
őstag

A google átalakította a felületet, mostantól ilyen lesz.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#9047) kiborg válasza villamos (#9046) üzenetére


kiborg
aktív tag

Akkor bejelentkezés nélkül miért a "régi" felületet adja ? Illetve más profillal bejelentkezve szintén a "régi" felületet kapom.

Erről tudsz valami hivatalos linket is ?

[ Szerkesztve ]

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#9048) villamos


villamos
őstag

Gondolom fokozatosan vezetik be...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#9049) Mikiller válasza kiborg (#9045) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Nekem is jobban tetszik a régi, de ha ilyen lesz meg kell szokjuk :(
Nekem még a régi. Esetleg töröld ki YT-s coockie-kat és utána jelentkezz be hátha jó lesz.

(#9050) kiborg válasza Mikiller (#9049) üzenetére


kiborg
aktív tag

Akkor ez van :(
Különböző gépeken is ki van próbálva, ugyanaz a jelenség.

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.