Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Malibutomi válasza bl4ze (#6998) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jdownloader siman leszedi a YT kontenteket

(#7002) bl4ze


bl4ze
veterán

Köszönöm, srácok ! Nagyok vagytok, megkaptam mp3-ban a zenét :)

.:. bl4ze .:.

(#7003) Fecogame válasza bl4ze (#6998) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem ezzel simán letöltötte/átkonvertálta:

Xilisoft YouTube to MP3 Converter

Már évek óta használom mindenféle probléma (és reklám!) nélkül.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7004) seger


seger
addikt

Sziasztok!

Kérdezném, ha veszek youtube premium előfizetést, azt tudom használni itthon a lakásba 3 lg tv-n? Akár egyszerre?

(#7005) StLui válasza seger (#7004) üzenetére


StLui
veterán

igen

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7006) seger válasza StLui (#7005) üzenetére


seger
addikt

Akkor elég 1 előfizu és mind a három tv-n azzal lépek be? Azt hittem olyan mint pl a tvgo, hogy meg van határozva egyszerre hány eszközön mehet.

(#7007) StLui válasza seger (#7006) üzenetére


StLui
veterán

nem, én használom egyszerre két helyen, családi arra jó, hogy mindenki a saját fiókjával tudjon belépni, én ezért fizetem azt.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7010) repvez


repvez
addikt

mit lehet azzal kezdeni, ha a föoldalon hiába frissitem az oldalt mindig ugyan azt a 7 videot teszi be nekem ajánlonak csak más sorrendbe?
És addig nem ad be ujat mig valamelyiket meg nem nézem.
Eléggé bosszanto főleg, hj ogy olyanok amiket igaz, hogy egyszer megnéztem a témába ,de amiket ajánl azok pont nem érdekelnek.

Be vagyok jelentkezve és vivaldi böngéstzot használok minden frissítés fenn van win10 64bites rendszer.

(#7011) Malibutomi válasza repvez (#7010) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Gorgess lefele, es ott lesz meg soksok ajanlas

(#7012) repvez válasza Malibutomi (#7011) üzenetére


repvez
addikt

Ott sincs valami nagy változatosság az előzőekhez képest és eddig az első 8 videot mindig lecserélte másra minden egyes frissités alkalmával.

(#7013) Malibutomi válasza repvez (#7012) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat sajna akkor ilyen az algoritmus, szerintem is regen jobb volt, dobalta fel a kulonbozo erdekes temakat most meg folyton ugyanazokat

(#7014) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Szeretnék tőletek érdeklődni, hogy YT Music esetén még mindig fennáll az a funkció probléma, hogy nem jegyzi meg az előzőleg játszott zenét (se mobilon, se PC-n) és nem tudja az ember folytatni ahol abbahagyta pl a lejátszási listát, ha bezárta az appot?

Maga a szolgáltatás tetszene, de amíg ez nincs kijavítva/megcsinálva nem vagyok hajlandó fizetni érte, nekem túl fontos ez. Érthetetlen számomra, hogy egy zenei streaming szolgáltatásban ilyen alapvető dolog hiányzik, hogy ha hallgatok pl egy 100 trackes listát -vagy csak szimplán egy albumot-, akkor nem tudom annál a tracknél folytatni ahol abbahagytam, ha csak fejben meg nem jegyzem. :W

[ Szerkesztve ]

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#7015) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Minden héten feltöltök egy videót a csatornámra amit aztán a Fb-on osztok meg. Eddig tökéletesen beillesztette a "thumbnailt" képet, leírást mindent, most viszont a legutolsó videómnál semmit nem jelenít meg. Ez mitől lehet?

Ez lenne a link: [link]

És ezt látom:

Köszönöm

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7016) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sziasztok!
Napok óta hiába keresek a youtubon, általában főleg este vagyis csak este, nem tölti be az oldal a keresést, vagyis nem indtja el. Más is találkozott ilyesmivel már?

(#7017) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Mi ez a sz...g, hogy a connection speed alig 2-3Mbps?

(#7018) janos1988


janos1988
addikt

Ez a youtube vanced jár valamiféle retorzióval a Google részéről?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#7019) iguana


iguana
őstag

korábban a youtube feliratkozásaidat ki lehetett exportálni opml-be, hogy pl. egy rss olvasóba bedobjad. egyszerűen nem találom ezt az opciót, állandóan variálnak. teljesen megszüntették ezt? van valami módszer erre?

szerk. fasza. kivettél :( [link]

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#7020) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ki lehet azt kapcsolni,hogy xy időnként megáll a lejátszás pl zene hallgatáskor is egy kis ablakban kiírja,hogy kívánja e tovább játszani a zenét vagy ilyesmi és akkor ugye az igenre kattint az ember és megy tovább a lejátszás.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7021) repvez válasza Pityu. (#7020) üzenetére


repvez
addikt

ha erre lenne megoldás az engem is érdekelne, mert ez igy eléggé gáz, hogy X idömként mindig megáll

(#7022) Pityu. válasza repvez (#7021) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Milyen böngészőt használsz?Én közben találtam egy firefox kiegészítőt a neve YouTube NonStop
És most néztem létezik,edgére meg ahogy elnézem chromra is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7023) Lauda


Lauda
félisten

Összefosta magát a youtube. Ilyet sem láttam még soha.

(#7024) Drótszamár válasza Lauda (#7023) üzenetére


Drótszamár
őstag

:DD

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#7025) Narxis


Narxis
nagyúr

2020 még bekeményített a végére. :Y

Thanos was right.

(#7026) DrTechnoid válasza Lauda (#7023) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én se, ez az első hogy 503as hibát látok. Alszok is egyet, hátha újjá éled addig

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#7027) Syl válasza Lauda (#7023) üzenetére


Syl
nagyúr

Úgy tűnik az egész Google...[kép]

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7028) Braddock


Braddock
őstag

[link]
Óriási gond van a Google-nél

(#7029) Tom1939 válasza Braddock (#7028) üzenetére


Tom1939
őstag

Hehe, én meg azt hittem töröltem a google accountom egy előzmény törléssel (első segítő találat egyik tippje volt az oops youtube hibára) :)

(#7030) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Csináltam róla egy screenshot-ot , reméljük ilyet többet nem látunk.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#7031) Lauda válasza Lauda (#7023) üzenetére


Lauda
félisten

Helyreállt a rend. :DD

(#7032) Pityu. válasza Braddock (#7028) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor ezért nem tudtam belépni a google fiókomba

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7033) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Miért ban az ha pl csak böngészőből futtatom telefonon a youtubot teljes kinelzőre rakva nincs felírat csak kis ablak módba?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7034) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Tegnap aktiváltam a fiókomra a YouTube Premium családi csomagjának próbahónapját, ma hozzá akartam adni a tesómat, viszont egyszerűen nem találom, hogyan lehetne.
Vásárlások és tagságok/Tagság kezelése/Családi megosztási beállítások, Szerkesztés. Ha itt a Tovább gombra nyomok, akkor nem itt lehetne hozzáadni? Nincs semmi lehetőség, csak egyből kiírja, hogy "Egyelőre kész is van!"
Rossz helyen keresgélek, vagy a próbahónap időszaka alatt nem lehet többet hozzáadni?

(#7035) StLui válasza SH4D0W2011 (#7034) üzenetére


StLui
veterán

biztos, hogy lehet, én is akkor adtam hozzá mindenkit

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7036) SH4D0W2011 válasza StLui (#7035) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Megnéznéd nekem kérlek, hogy hol lehet?

(#7037) StLui válasza SH4D0W2011 (#7036) üzenetére


StLui
veterán

megvan: beállítások tagság, legalul prémium tagság kezelése, azon belül tagság kezelése, és ott családi megosztási beállítások.
Nekem is úgy kellett megkeresni, mert előfizetéskor egyből beállítottam ahogy felajánlotta

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7038) SH4D0W2011 válasza StLui (#7037) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én is ebben a menüpontban próbáltam, először felugrik a YouTube Premium megosztása "ablak", itt a Továbbra nyomok, és egyből kiírja, hogy "Egyelőre kész is van! Ne felejtsen el családtagokat hozzáadni a YouTube-fiókbeállításokban". Hozzáadni nem enged senkit, nincs ilyen lehetőség. :( Mit csinálok rosszul? :F

(#7039) StLui válasza SH4D0W2011 (#7038) üzenetére


StLui
veterán

Nem tudom, mutass egy képernyő képet

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7040) SH4D0W2011 válasza StLui (#7039) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tehát, innen indulok, kiválasztom a Családi megosztási beállítások/Szerkesztést.

Ez a következő képernyő. Itt a Továbbra kattintok.

Ezután kicsit tölt, és ez jön be.

(#7041) fokukac válasza SH4D0W2011 (#7040) üzenetére


fokukac
nagyúr

Szia, a Google fiókodban tudod beállítani a családot.
Személyek és megosztás / családi csoport kezelése.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7042) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Asztali nézetben hogyan lehetne kikapcsolni,hogy a 18+ videóknál ne kelljen igazolnom hogy elmúltam már 18?
Andoridon nincs ilyen probléma ott simán engedi nézni. :F

(#7043) SH4D0W2011 válasza fokukac (#7041) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Sikerült, legalábbis a meghívó elment. Nagyon köszönöm! :R

(#7044) liszi70


liszi70
nagyúr

Milyen esetben van időkorlát a videók feltöltésénél? Fel szeretnék tölteni saját, nem nyilvános részre egy 31 perces vhs tévéfilmet, de 99%-nál megreked a feltöltés, és utána kiírja, hogy túl hosszú a videó. Nem értem, mert töméntelen sokkal hosszabb videó is van a youtubon. :F

(#7045) Out válasza liszi70 (#7044) üzenetére


Out
addikt

Feliratkozószámhoz volt kötve régebben, hogy milyen hosszú videót tölthetsz fel.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7046) liszi70 válasza Out (#7045) üzenetére


liszi70
nagyúr

Namost nekem egy darab feliratkozóm sincs, hiszen nyilvános csatornám sincs. Ez lenne a második feltöltésem, mindkettő magáncélú, nem nyilvános. Ilyenkor mi van?

(#7047) Out válasza liszi70 (#7046) üzenetére


Out
addikt

Eszerint csak igazolnod kell, hogy a tiéd a fiók [link]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7048) liszi70 válasza Out (#7047) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ott a pont! Ez meg is oldotta a problémát, köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#7050) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Miért van az, hogy az okostévénken a youtube-on elérhető a 4K (és 1440p) felbontás, miközben ugyanaz a videó pc-n 1080p-ben van limitálva? Telefonon is max fullhd.

https://tinyurl.com/rasoapro

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.